Споделена история от Тинейджърски

Мъжът на сестра ми
Здравейте, момиче на 17 години съм и от една година спя с мъжа на сестра си. Случи се неочаквано, един ден усетих че започвам да мисля постоянно за него. Мислих че той не изпитва нищо към мен, но се убедих че не е така. Започна да ме заглежда и да ми намига. И така се случиха нещата. От година не преставаме да мамим сестра ми. Тя някакси е разбрала за връзката ни, не знам точно как. Дойде у нас и започна да ми крещи- курва, проститутка такава, не те ли е срам да спиш с мъжа ми. Удари ми един шамар и ми каза повече да не и се мяркам защото ще ме разкъса цялата. От тогава не ми е проговорила нито веднъж. Много ме е срам да се появя пред нея, а и има защо. Заради един мъж две сестри се намразиха завинаги.

Коментари

1.   Не е заради един мъж, заради теб е!

2.   опааа, пак сериали....

3.   Сестра ти е реагирала доста леко на ситуацията... Ако аз бях на нейно място нямаше да се разминеш само с обиди. Надявам се е разкарала мъжа си ? Нека си начеше крастата с теб, пък после да те мами и зареже заради друга - това заслужаваш ти.

6.   И аз съм спя от време на време с балдъзата си, но имаме достатъчно акъл и двамата да го правим така, че да не ни хванат.

7.   Ами нали се сещаш и сама колко си наивна, да не кажа нещо по-силно, в очите на околните запознати със ситуацията... Освен че си си развалила отношенията със сестра ти и то най-вероятно наистина завинаги, нищо друго не е сигурно в този случай. И помисли заради какво. Заради елементарния секс и заблудите, които ти ръси един вероятно доста по-възрастен мъж, който си е направил кривите сметки, че вечно ще може да седи на 2 стола или по-точно да ги оправя... Просто не очаквай нещо да се получи от това с мъжа на сестра ти, а секс наче можеш да намериш навсякъде около теб, гледай все пак следващият път да не е с някой друг роднина:) Това беше шега, но е добре да си направиш зводите, наистина.
М, 36

8.   Е-е-е, бива ли такова нещо? Чак да се намразите завинаги..
Вместо да си живеете като Светата троица, вие от мухата слон правите!
Ясно е, че всичко е временно - скоро и ти ще си хванеш някакъв младеж да те опъва и ще си тръгнеш по пътя. Пък тогава можеш и какчето да поканиш на младичко... И мигом дефектът ще се обърне на ефект!
Ама де толкоз прозорливост, разбирателство и конструктивност у вас...

9.   Жалко, че е станало така. Ама и мъжът и е един, трябвало е да и постави ултиматум - или ще правите тройка, или я изоставя заради теб.

11.   Леле! Ами права е да ти е бясна! това си е най-голямото предателство. Ама чудя се как още не е била шута на тоя красавец. То бива да кръшнеш, ама със сестрата на жена си ми се струва супер нагло, така че се чудя как още не му е показала вратата. А колкото до това, че не ти говори, ами мисля, че ти е ясно защо. Ами най-добре и двете го зарежете тоя и си оправете отношенията, защото мъже много, ама семейството е само едно. Въпреки, че ще мине много време докато ти прости.

13.   Цяла година мамиш сестра си, а изпитваш срам? Не мога да го повярвам. Поставила си я в ужасно положение, дано и тя да не е стока, като теб, че да не страда. Иначе напълно си заслужаваш лошо отношение.

14.   "Заради един мъж две сестри се намразиха завинаги. " Айде бе, той виновен, че не можеш да си начешеш шундата. За секс се иска 2-ма, ти не си по-малко виновна!

17.   Аха, сега изпитваш срам когато сестра ти е разбрала, но не си изпитвала срам когато си си имала работа с мъжа й. Ти си една безсрамница която ако съм на мястото на сестра ти, щях да те пребия за да си нямаш работа с омъжен мъж. Ама в случая и мъжа на сестра ти е в грешка, и той трябвало да го отнесе по-лошо даже. Що за мъж е това? А ти що за човек си, мислела си за шундата, а за семейството на сестра ти не ти е пукало.

18.   Ами сега е така-оправяш майката, оправяш и дъщерята, а като има и балдъзка-и нея. Стига с тоя морал, аман бе хора, големи моралисти станахте, а всички се надървихте и си пожелахте това, докато го четохте.