Споделена история от Тинейджърски

Искам да отслабна!
Аз съм момиче на 13 години.Моят проблем е ,че се мисля за дебела.Знам,че ще си помислите ,че съм от онези момичета ,които постоянно стоят пред огледалото и мрънкат.Аз съм 150см висока и тежа към 40 кг. най-много 40 и нещо ,но съм под 45 със сигурност.Моля ви, кажете ми дали съм дебела (ако съм какво да ям и какви упражнение трябва да правя).Всички ми казват ,че не съм,но все пак...

Коментари

1.   Споко де :) Екстра си си.Само недей да нагъваш снаксове и сандвичи по цял ден, че тогава вече ще надебелееш.
Не се притеснявай.В раздела Секс и интимност има една тема, където разни твои какички се оплакват, че били по 70 кила, та да ти е обеца на ухото да не ставаш и ти така ;)

*Syndrome

2.   Дебела си недей да ядеш и като станеш към 33-35 кг. тогава ще си добре. Какви са тия 45 кила аз с жени над 37-38кила не си лягам :))

3.   Добре си си, поне за сега.

4.   Да ти имам проблема, избий си глупостите от главата и се захвани за нещо по смислено.

5.   Абе, номер 2, ти с какви си "лягаш"? Със скелети? Или си педофил и си избираш дечица по на 12-13 години... Хайде като пишете нещо се съобразявайте малко...

6.   Номер 5, доколкото схванах това на номер 2 е ирония /колко уместна е друг въпрос/. Май ти не я стопли обаче:) Той се подиграва с манията на анорексичките, че са дебели.

7.   Не се притеснявай,така си много добре според мен.важното е да се чувстваш добре в тялото си!!

8.   Съвсем добре си според мен. Следвай съветите на хората, писали по-горе - не се тъпчи с гадости по цял ден, за да запазиш хубавото тяло и прилични килгорами, че в пубертета половината от жените качват много.

mosh

9.   Абе кви ги говориш ти направо си си идеална няма да си помисляш да отслабнеш просто не яж мазни храни :) аз съм колкото тебе и съм 1.60 висока и съм почти 50 кг ,но не ми личи :)

10.   Здравейте аз съм 1,45 и тежа 40-45кг.Дали съм дебела

11.   Вижте какво момиченца - престанете с тази тема! вместо да си гледате килограмите и да се обсебвате на тази повърхностна тема си налягайте парцалите над нещо стойностно! дали някой е 50 или 55 килограма голяма работа!? да чне говорим, че на различни хора килограите стоят различно. аз съм 85-89 килограма (странно наистина) но изобщо не ми личат и корема ми е плосък, а съквартиранта ми е само с 2-3 килограма повече и си е ошишкан... не забравяйте че тежестта не идва от мазнини само! колко ужасна е гледката на жена по бански и всяка кост й опъва кожата като някаква ходеща мумия:/ не прекалявайте със сладкото, и спортувайте при възможност, това е:)

М.

12.   Добре си чудесно даже щом си на такаво добра височина 150 и си 40 килограма на 13 год си екстра - аз съм на 10 и тежа 42 килограма и 550 грама-такаче не си дебела споко

13.   Е аз лично мисля, че си си в нормата. Аз не съм :| висока съм 176 и тежа 53 килограма, трябва да съм 66, но уви не мога да ги кача... :D

14.   Здравейте на 14 години съм висока съм 160 и сам 53кг .. кайете ми как да отслаба наистина .. като се погледна в огледалото .. почти всичко ми е наред .. дамо дето имам коремчемоляви кажете ми да да го премахна от няколко дена прася коремни преса .. ама ензнам дали това ще помгне :[

15.   Ти си в идеална форма! От ръста изваждаш 110 (150-110=40кг.)

16.   За номер 2 абее ти да не ги теглиш преди да ги вкараш в леглото хахах с такива изказвания си чак смешен !! а за момата не се притеснявай добре си във фирна си номер 12 е казал/а как се изчислява нормалното за теб тегло

17.   Аз съм много зле 171см, а 65кг на 14г как да отслабна - хора не съм яла боклуци от 4 месеца-----ям само салата от половин а миналия почти не ядях ;[

18.   Еми ако много се притесняваш може да почнеш да спортуваш.. волейболл,баскетбол ;д

19.   Аз съм като теб само че съм на 12години 1. 50- 38 кг но пак е почти същото добре сме си. Имам приятелка 1. 60-35кг много е слаба или другата крайност 1. 35-50кг.