Споделена история от Тинейджърски

Да му се отдам ли?
Здравейте
На 17 години съм и имам приятел, който е на 21. Имаме връзка в продължение на 8 месеца вече. Досега нито един от двама ни не е имал полов контакт. Той ми е казвал не веднъж че иска да прави секс с мен и много често отваря тази тема дали под формата на шега или пък не. Аз не знам как да постъпя разбира се сама ще взема решението, но бих искала да чуя някой съвет.. Това за мен ще е нещо ново и не знам дали съм готова за тази крачка :) Благодаря :)!

Коментари

1.   Ами на 17 г. си достатачно голяма да правиш секс (нека наричаме нещата с истинските им имена), но е много важно да се пазиш от забременяване - ПОЛЗВАЙ КОНДОМИ ВИНАГИ
Всичко останало ще го откриеш заедно с партньора си.
Особено за първия път препоръчвам да имате и специален лубрикант (на Дюрекс са най-добрите), за да не те и боли много, но никой иначе няма право да ти казва кога да го направиш - ти трябва да си решиш. И моят първи път иначе беше на 17 г. и не съжалявам, макар че не останах с този човек. Успех и умната!

6.   май пак нещо не ви е ясно момчето иска, но момичето не се чувства готово. и той като един мъж я разбира

8.   нека бъде любов! и секс!!!

11.   Щом задаваш такъв въпрос явно още не си готова за секс. Не говоря физически, а психически. Когато дойде моментът нещата ще се случат естествено, само гледайте да имате презерватив под ръка, че да не стане някоя беля. Така, че не го мисли много много, ами се наслаждавай на любовта и нещата ще си дойдат на мястото.