Споделена история от Тинейджърски

Как да му кажа че го харесвам???
Здравеите всички,
аз съм момиче на 12г., но харесвам момче което е с 2 год. по-малко от мен.Много хора ми казват, че той е споделил с тях че и той ме харесва, но аз не им вярвам(според мен го казват само за да ме успокоят).Искам да намеря начин да му го кажа, но винаги когато имам шанс не мога.Доста често сме заедно и сме много добри приятели, но......Много пъти съм му правила намеци ни той дори не забелязва(според мен).Ще съм много благодарна на всички които ми дадът някъкав съвет, защото съм чела много форуми и съм изпробвала много методи, но нищо не можа да помогне.
Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   А може би, той не иска да ги забележи ;).

2.   На 10 и 12 години незнам какво искаш да правите освен да си играете пред блока ;) днешната младеж все повече ме отчайвате :(

3.   О, боже :Д. Подмами го с близалка, аз така правя с децата на тая възраст (болен майтап).

4.   Номер 1, детето е на 10 години. Мислиш ли, че знае какво иска :)
Авторката, наистина сте малки още, просто деца. Играйте си заедно, пък някой ден, кой знае всичко се случва.

Ale

5.   На твойте години си играех пред блока, може би съм била много зле сравнение с вас сега, все едно. Ще подкрепя Ale, айде поиграйте си малко, пораснете малко и после пак мислете за тия неща.

GD

6.   Виж сега той е на 10. как очакваш да разбира намеците ти??? пък и на тая възраст 2 г. са си сериозна разлика. той иска да играете на криеница а ти да се целувате. е не става така ;]]

8.   Когато бях на твоята възраст и аз харесвах момче което беше по малко.След време разбрах че ако аз искам нещо той иска друго и просто няма как да стане....