Споделена история от Тинейджърски

На кино с момчето, което харесвам?
Здравейте. Харесвам едно момче. Една година е по-голям и учи в друго училище. Пишем си от известно време във фейсбук. Скоро е Свети Валентин и му казах, че на мен няма никой нищо да ми подари ;дд Той каза, че ще ми вземе нещо и каза, че говори сериозно. След 2 дни ми пределожи на отидем на кино на някой филм. Каза, че иска на 50 нюанса сиво, ама на мен не ми се струва подходящ ;д Искам да ви попитам.. Дали ме харесва или нещо такова? Ако отидем на кино как да се държа, къде да седнем (по-напред или по-назад).. Според вас подходящо ли е киното за първа среща (не е точно среща, ама май само 2-мата ще ходим) Абе общо взето дайте съвети ;/
П. С. - побликувайте историята ми, защото се притеснявам ;д Има 2 седмици докато излезе този филм на който той иска да отидем, но нищо ;х help

Коментари

1.   Този филм не е за непълнолетни и няма да ви пуснат (защо да рискуват глоби! ), освен това е продаден предварително - билети се продават от Ноември за Св. Валентин!
Отидете на кино на някой нормелен филм и не е казано, че трябва да е на 14. 02
Иначе - като е казал, хайде да видим дали ще намери билети на първо време...

2.   Определено те харесва, при повечето момчета го няма онова лицемерие, ако си му безразлична едва ли ще тръгва да ти купува подарък. Относно киното, за първа среща винаги съм казвал, че е неподходящо. Там не можеш да поговориш с отсрещния, а под първа среща аз разбирам опознаване. По-добре разходка в някой парк, кафене или нещо подобно, така ще може спокойно да си поговориш с човека и да разбереш дали би се получило нещо или не. Вярно, че сте си писали, но не винаги хората се представят за такива каквито всъщност са, друго си е да поговориш очи в очи, от личен опит го казвам. Успех!
М,17

3.   Към 1 филмът не е за непълнолетни,а за 16 . Колкото до авторката според мен не е подходящо да ходите на кино,по-добре е да отидете на кафе например,за да можете да си говорите и в реалния живот,а не само фейсбук и така :) Късмет!

4.   С киното ще се хвърлите директно на другото ниво и може и да не се получи много добре. Както са казали хората преди мен - парк, кафе, нещо такова, за да може да си говорите. А как да се държиш... както ти дойде. Той ще иска да опознае теб, такава каквато си, а не такава, каквато някой ти е казал да бъдеш.

5.   OMG иска да те води на 50 нюанса сиво- колко сладко, че иска да гледа женски филм заради теб. Ама филма е за 16 дали ще ви пуснат????

6.   Е с тези 50 нюанса направо се оляхте... това е чалгата в литературен вариант! Посредствено и комерческо писание, какво му харесвате толкова, а сега и глупав филм.
Те в компютрите само нюансите на сивото са 254, какво остава на живо.