Споделена история от Тинейджърски

Обичам го
Здравейте! Харесвам едно момче, с което съм била гадже преди. Всеки ден го зарязвах и се събирахме. Последния път на него му писна да ме търпи и ме заряза. Всички му бяха наговорили глупости, че съм била ку*ва. Един ден ми каза, че иска да се променя. Попитах го какво трябва да направя, че да тръгне отново с мен. Проблема е бил, че исках да се самоубивам заради него, рязах си вените и т. н. И винаги виках като ненормална.. Всички ме бяха запомнили като истеричка. Тези неща, той искаше да променя. Спрях да се режа, спрях да викам като истеричка, но той вече наистина се отказа от мен. Сега сме само приятели, но аз не спирам да го обичам. Забелязвам, че когато излизаме винаги ме прегръща, нарича ме скъпа, дори легнах в него. И той нямаше нищо против. На следващия ден като излязохме пък започна да ме псува и да ме нарежда. После пак започна да се държи мило и каза, че ще си помисли дали да се съберем. После се отказа. После пак мислеше. И накрая се отказа... но винаги когато се намръщя или нещо той започва да ме прегръща и да ми вика миличка, скъпа и така. Сега не знам какво изпитва към мен... Дали вече ме мрази или още ме харесва... Всеки ден е различен. Един ден ме харесва друг ден не. Аз разбира се много го обичам <3! Искам да съм с него, но не знам вече какво да правя.. Моля ви помогнете ми. (без хейт)

Авторка :) на 15 години.

Коментари

1.   И двамата сте много зле... как може да се търпите след толкова скарвания и сдобрявания всеки да си хваща по пътя и това е. Двама влюбени не се държат така.

2.   Псува те, ти го обичаш... На 12 години бях по-зрял от теб. Откажи се просто, и да се съберете до 2 дена пак ще скъсате.

3.   Мисля че те харесва може още да ти е сърдит и за това да се държи така с теб. Бъди уверена в себе си. :)

4.   Имах подобен случай и аз.. виж или иска или не иска.. какво му мислиш.. ако те желае нямаше до мисли толкова.. това момче е лапе.. той не знае какво иска и не се държи зряло, за да те псува или на се държи мило.. това е абсурдно. Зарежи го. Не те заслужава!

5.   Продължи напред мила знам няма да е леснл, но се опитай ;)

6.   Като знам, че сте на по 15 години макс и те нарича "скъпа"... Трудно ми е да бъда сериозен, но явно няма да се "получи" между вас. Намери си някое друго момче, с което да се държите за ръка или си намери хоби, примерно учене или нещо по-интересно и приятно.