Споделена история от Тинейджърски

Искам промяна във връзката, но как?
И така аз съм момиче на 16г. (козирог)той е на 21г(рак). има ме връзка от 7месеца... искам да знаете, че нещата са много сериозни и важни за мен.. той е идеален винаги съм търсила момче като него и през моите скромни 16год. не съм имала по-добро гадже от него имала съм много гаджета, но не и като него... истината която не мога да приема, че сме пълна противоположност в характерите той харесва едно аз корено различно винаги сме на различни мнения аз си мисля, че аз съм инициаторът той си мисли точно обратното. Нямаме си абсолютно никакво доверие например излиза ме навън и започваме ''ти я хареса''... ''ти го погледна'' т. н аз също имам един проблем много го ревнувам даже, когато погледне някоя нещо ме изгаря от вътре много му показвам емоциите си даже се разплаквам... Той не работи и затова по цял ден сме заедно.. аз уча, но вече и образованието си изоставих не ходя често на училище за да сме повече време заедно родителите си ги виждам веднаж два пъти в седмицата защото през другото време съм в тях с него нямам време за себе, при всеки един наш конфликт той се опитва да се изкара винаги безгрешния и така цялата вина пада върху мен ако се разделя с него не знам дали ще го понеса той има много приятели и веднага ще се разсея аз нямам почти никакви и все повече и повече ще скърбя... искам да съм с него но с промяна аз не искам много от него искам просто винаги да е до мен и да МИ ПОМАГА И ПОДКРЕПЯ имам нужда от неговата защита', но нямам такава от негова страна.... правя много глупости за да го накарам да изревнува и да ми каже ''СТИГА РЕВНУВАМ ТЕ'' искам аз да съм единственото момиче за очите му даже най-красивата да дойде той да не я погледне Имам чувството, че ако не му показвам колко съм желана и от другите момчета на него ще му е все тая дали ще съм с него но от друга страна мисля че наистина ме обича не знам какво да мисля вече даже и преподавателите ми ми викат ти си много точно и умно момиче но от както се обвърза ти пропадаш все по надолу и аз го виждам че е така... той не обича много да споделя това прави и конфликт защото го разбирам по друг начин много го обичам той също го твърди и наистина и той е правил много жертви искам промяна във връзката ни искам да разговарям с него наистина сериозно и преди сме разговаряли уж сериозно и че ще се променим но прямата е само за 2 дни след това пак се караме за дреболии какво да правя знам че на някои от вас ще се стори детска история но повярвайте не е разликата в годините а в акъла..

Коментари

2.   Сега ще ти кажа нещо мило момиче. Хубаво е да искаш да си с него, обаче ако почне да ти иска секс, НЕДЕЙ ДА МУ ДАВАШ. Второто: Че ако той реши може да те зареже за по-възрастно момиче от теб, от порядъка на неговата възраст, така че внимавай и не се отдавай на такива. Може да е мил и там каквото казваш, обаче имай едно на ум. :)

М19

3.   Ще страдаш както си тръгнала.

4.   №2 избягвай да даваш акъл без самият ти да го имаш!

А към авторката - така или иначе преди 20-тата си година човек нищо сериозно не може да има, така че каквито и вълнения да те обземат за момента, след време те нищо няма да означават за тебе.

5.   Номер 4 - не е вярно.

6.   Абе ти сякаш ще си по акълат от другите, вземи се стегни, давам съвет а не акъл.. Безмозъчен