Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво искам.
Здравейте... Не знам от къде да започна като цяло, но вече не се понасям. Не мога да обикна никой. В момента си мисля, че няма по-ужасен човек от мен.
Подвеждам хората постоянно.. Случвало ми се е да си падам по момче и в момента, в който ми признае какво чувства към мен, привличането изчезва... и когато този човек се отдръпне от мен с цел да ме забрави Аз отново го желая.. обръща ми внимание и пак не го искам. Знам, че проблемът е в мен, но не знам на какво се дължи. Когато реша, че най-накрая съм си харесала някой започвам да го желая, а той прави така, че да ме отблъсне от себе си.. дали и в този случай отново аз съм виновна.. Чудя се.. До сега не съм имала приятел, но не съм никак изолирана от мъжкото внимание.. проблемът е там, че съм много капризна и не мога простоооо не мога да обикна никой.. Ужасно е чувството мисля, че никога няма да се влюбя, а го искам толкова силно, искам да обичам... Когато видя някое красиво момче си го харесвам и после ми минава не ме държи дълго. Има момче в момента което прави всичко за мен, държи се мило и си затваря очите за много неща проблемът е там, че не го харесвам и не искам да съм с него само заради доброто му отношение към мен, не мога да го манипулирам по този начин.. имам съвест. Харесвам един от приятелите му визуално и по характер, но и това не мога да му причиня... Общо взето ми е адски объркано и не знам на какво се дължи.... Колкото и егоистично да звучи никой не може да ме впечатли, а дори някой да го направи той сам се отдръпва... въртя се в един кръг

Коментари

1.   Защо си мисля, че те познавам и че аз съм това момче не мога да разбера.

2.   Обясни това на психолог и ще ти помогне :) докато не се оправиш по-добре стой малко по-далеч от момчета, че да не ги нараняваш с тея глупости, те хората не са виновни. Иначе това, че осъзнаваш проблема и искаш помощ е супер! Успех!

3.   Какъв психолог бе, номер 2, я не плаши жената. Щеше да е далеч по-притеснителна другата крайност, ако се мяташе на всеки срещнат. Започваш с "Подвеждам хора постоянно", а после казваш "Не мога да го манипулирам, имам съвест". Виждаш ли, значи не си чак пък толкоз лоша :D Гледай сега, не може един единствен човек от всички да ни привлича и като го погледнем е така да свети и да има стрелки, които го сочат, и да викат "Ей тоя, ей тоя". Нормално е да те влече повече от едно момче, също както е нормално и да режеш тези, които не ти допадат. Нормално е защото хормоните те тресат.. и всичко опира до секс. Та.. не се коси за глупости, проблеми нямаш, обаче в живота като цяло винаги ще дойде момент, в който вече трябва да направиш избор - дали ще е за момчета, работа, коя рокля да си купиш за бала... трябва да избираш когато му дойде времето; съответно, така и така ще трябва да правиш избор - хубаво е да знаеш какво искаш :) Наистина успели се чувстват хората, които не правят изборите си на сляпо.

4.   Все едно аз съм го писала.
При мен се случи така, че тръгнах с момче, което ме харесваше. Първо излязохме само, харесах го визуално и вечерта той ми звънна и ми каза, че много ме харесва, че не иска нещата да се прецакат и т. н. Стана по-настоятелен и просто някак си ми се видя, че това е твърде много само заради едно излизане. Малко след това го зарязах. И си бях добре сама за около 1 месец. След това, обаче някак си започна да ми липсва, исках пак да го видя. И той ми писа след около 2 месеца. Събрахме се уж, но стана много объркано. Харесвах го, после се разочаровах, не вървеше, спрях да го харесвам и всичко свърши. Сега ЗНАМ, че той не беше подходящ за мен. Затова така се е получило.
Предполагам, че и при теб там е проблема. И аз съм много капризна и точно там ни е проблема. :Д Не се притеснявай толкова. Скоро ще си намерим някой, в който ще се влюбим наистина! :)

5.   Автора: Към номер 1-Не мисля, че споменатото момче си ти, едва ли има работа в подобни сайтове. Явно се намираш в същото положение.

6.   Аз съм същата. Всъщност мнного хора сме така. Когато получаваме нещо, спираме да го искаме. Аз бях така преди да тръгна с едно момче. Занимаваха ме доста, не можех да се оплача, но никой не ми допадаше като нещо повече и на никого не дадох шанс, а така исках да се влюбя. В крайна сметка си харесах едно момче малко повече, завладя ме с характера си и реших да му дам шанс и в началото ми беше малко безразлично, но постепенно го обикнах. Времето прави чудеса. Още сме заедно, но истината е, че искам отново да съм си сама, а той е толкова влюбен и сърце не ми дава да го оставя. А вече ми омръзна... и се чувствам ужасно заради това. Просто искам нещо по-вълнуващо, по-пламенно.. Съветвам те когато си харесаш някой да опиташ, но ако не започнеш да изпитваш силни чувства го остави преди да се влюби много и да го боли.