Споделена история от Тинейджърски

Изгубих го!
Хора... 1:21 h е, а аз още не мога да заспя. Преди минути приятелят ми буквално изпуши, блокира ме от фейсбук и мисля, че това е краят. Момиче на 15 години съм, а той е с една година по-малък т. е. 14. Заедно сме от 19. 09. 2014г. в началото не бях толкова зависима към него, но сега, ако и един ден не го чуя се чувствам като болна. Не е минало дори час от грозната история, но вече ми липсва страшно много. Той ме предаде преди 4 дена по гаден начин, не искам да коментирам какъв ( не е свързано с изневяра ), тогава много му се разсърдих и днес след обяда ми писа, че иска да поговорим, а аз му казах по-късно, защото тогава не можех. Започнахме разговора и изведнъж всичко се обърна на пращане на палци, след което аз му написах, че го обичам и той буквално ми каза " ако щеш ме обичай, чао, лека, разкарай се ". Чувствам се ужасно зле, изгубих много важен човек за мен. Уплашена съм, объркано ми е и ми липсва много. Живеем в един квартал, често се засичаме и когато някой ден го засека не знам какво ще правя. Добре, че поне сме в различни училища, за да не сме толкова близо един до друг, защото ако бяхме щях да се побъркам още повече. Аз ли съм виновна, какво става не мога да разбера нищо, ама нищичко... В момента искам само да дойде и да ме прегърне и всичко лошо да отмине.

Коментари

1.   Първо не описваш добре ситуацията, за да поискаш съвет, опиши ситуацията. И второ - ти си на 15! Момчета в живота ти ще има още доста и един от тях ще бъде Мъжът на живота ти. Вероятността това момче да стане Мъжът е много малка. Ако бяхте герои от филм на Розамунди Пилхер, най-вероятно да, но това е реалният живот. Просто продължи напред, а ако ти се извини и т. н. - пак продължи напред. Успех!

2.   Самия факт, че разговора се е състоял в "изпращане на палци", а не лице в лице, както и това, че си на 15, ме разсмяха. :D Cheer up, след време и ти ще се смееш на такива детски истории.

3.   Такива глупости скоро не бях чела, кво драматизираш? Не стига че си тръгнала с по-малък което е смешно, ами сега вземи и да почнеш да му се молиш и да го преследваш! Имай малко достойнство и престани да се излагаш така.

4.   Зарязал те е някакъв 14 годишен пикльо... Я се ориентирай към някое вече поумняло момче на 17-18, което ще те цени и няма само ЛоЛ да ми е в главата.