Споделена история от Тинейджърски

Дали и тя се чувства така?
Здравейте! Аз съм почти на 16 и имам чувства към едно момиче колкото мен. Бяхме заедно в детската градина и в 1-ви клас, но от тогава не сме си общували. До миналото лято. Тя е много земна, печена, забавна и красива. Станахме си много близки и тя ми разказа за момчето, което харесва. Не знам дали още се чувства така но последните 3-4 месеца не ми е говорила за него. Мисля, че я харесвам още от миналото лято, когато започнахме да си общуваме пак, но тя имаше чувства към друг. Бях приел, че няма как да стане, но напоследък започна да ми изпраща смесени сигнали. Но когато едно момиче я попита за съвет тя каза, че не може да помогне, защото е имала чувства само към едно момче. Ако и споделя как се чувствам и тя не изпитва същото има шанс тя да се отдалечи от мен и да развалим приятелството си. Какво да правя?

Коментари

1.   Честно казано незнам какъв съвет да ти дам но според мен изчакай малко. Първо разшифровай намеците които ти праща. Подходи внимателно към нещата. Успех, напиши и как е минало.

2.   Момчета, на вас това ви е проблема-страхувате се да направите първата крачка! Кажи й какво изпитваш и ще видиш, че накрая нещата сами ще се подредят. И за в бъдеще бъди по-смел. Аз съм момиче и от личен опит те съветвам да действаш, защото и момичетата също се страхуваме първи да покажем чувствата си. Узспех!

3.   Момче бори се, живота е борба. Покажи й, че имаш чувства към нея, нека тя отсъди с кого да бъде. Покажи се на МАХ, дано си по добрият и спечелиш момичето. Ако си пас, ще паднеш в очите й. Момичетата, а и всички женски в природата оценяват борбата за тях, това ги кефи.

4.   Кажи и, че имаш чувства към нея, ако тя няма, според мен няма пречка да си останете приятели. (Както ти си решиш, но ако много я харесваш направи поне един опит за да не съжаляваш, че не си опитал). Ако ти каже, че няма чувства, защото може да има чувста към друг. Тогава, защо не опиташ да я спечелиш по някакъв начин (уж, че имаш някакви приятелски намерения). Отначало може да и пишеш, да и звъниш за да видиш какво прави (всяко момиче обича да чува въпросите : как си, какво правиш, как е минал денят ти? ), след това да се отдръпваш за няколко дни. (Все пак не трябва непрекъснато да и звъниш, защото може да си помисли, че си досаден) И така, тя като свикне примерно, че 3дни се чувате, а след това изведнъж не се интересуваш, след няколко дни 2/3, мисля, че сама ще те потърси и ще започне да те харесва. Успех! И да пишеш, какво ще правиш?

5.   Просто и намекни по някакъв начин или я попитай директно дали изпитва някакви чувства към теб, но не се разкривай.