Споделена история от Тинейджърски

Скучен живот
Знам, че има доста статии за такива самотници като мене, но исках и аз да напиша такава. И така аз съм момче почти на 17 и живея във Стара Загова. Малко съм слаб и висок 1, 88м. Нашите са разведени, баща ми не го познавам кой е що е. Слушам gangsta rap, тренирам фитнес, пуша и пия почти всеки ден. Знам, че си вреда по тоя начин няма смисъл да ми го казвате. Преди време страдах от обездвижване като бях станал 8 клас, даже забравих как да вървя правилно като съм навънка и винаги се панирвах, че някой ми се смее и говори зад гърба ми. Всички съученици ми се подиграваха и от по големите класове също. Заплашвали са ме с бой, с кръв и какви ли не работи. В училище съм кротък, изкарвам добри оценки и взимам стипендия. Преди няколко месеца имах приятели, с които да излизам, но не ми харесваха особено и спрях да излизам с тях. Както и да е.. Лятото си минава и аз по цял ден си стоя у нас чудейки се какво да правя. Попринцип никой за нищо не ме търси. Ако някой ме потърси то ще е за помощ. Винаги съм търсил нещо, с което да се занимавам, но нищо не намирам. Преди няколко месеца почнах да се занимавам с графити и тагове. Почнах да си рисувам у нас всякакви работи, даже и на улицата рисувах и правих тагове със спрей, но проблема е, че доста хора почваха да ми се карат и обиждат и какви ли не работи. Мислех си, че ще е по добре да ги правя тея работи като изляза чак като се стъмни, но се отказах и зарязах тея работи няма да рискувам. Както ви казах аз слушам такъв стил музика и някой хора не ме харесват само заради това, че слушам такъв рап и че съм се обличал като гангстер. Вярно си е, но не ми пука изобщо какво мислят другите. Та проблема ми е, че немога да си намеря някакво занимание, нито пък приятели или приятелка или просто нещо да правя. Може да ви се струва всичко това малко странно и глупаво, но просто реших да споделя тая история тъй като нямам с кого да я споделя или най малкото ще ме помислят за поредния задръстеняк.

Коментари

1.   Решението е много просто-радвай се на живота. Помисли си какво искаш да учуш след училище. Наблегни сега само на реализацията си, не си губи времето в отчаяние. Спортувах, чети книги, разхождай се и учи.

2.   Мило момче, давам ти един много полезен съвет. Хвани се на работа. Така ще общуваш с много хора. Аз съм не мнпго по голяма от теб (4 год. ) и на 17 годишна възраст работех като сервитьорка. Не се притеснявай, че си спрял да общуваш с приятелите ти, когато не ти допада някой, няма и как да ти допадне. Успех.

4.   Аз също слушам ганста рап и не ми дреме особено за мнението на някой тъпунгери.

Гледай си интересите, тренирай и когато някой те ядоса го "превъзпитай" ( бой) и да знае за следващия път.

Намери си някаква интересни неща, на които можеш да успееш.
Аз примерно се занимавам със програмиране през свободното време и музика.

Езиците също не са лош вариант.
И от мен да знаеш - винаги ще има дразнители около теб, но можеш да им затвориш устата много лесно, ако искаш, разбира се.

6.   №1 хаха момиче на 17 от Стара Загора
Прави нещата които обичаш, щом обичаш графити, купи си един спрей и излез да надраскаш някой друг. Може би факта, че се обличаш като "гангстер" не харесва на хората, тъй като едва ли не къв си ти да ми се правиш на бияч (гангстер поне така си го представям аз, дори да не си такъв) Излез с приятели, на басейн, ляво, на дясно, по градската. Новия парк.. нз дали го откриха>? :D жалко, че сайта е анонимен, иначе бих се помотала с теб, щом толкова няма какво да правиш :D

7.   Аз не бих си паднала по 17 годишен гамен който пие и пуши!
(Нищо лично, просто изказвам мнението си)