Споделена история от Тинейджърски

Луда съм по него, а той...
Пише ви 16-годишно момиче.. Харесвам едно момче, той е на 15 (но според мен възрастта няма голямо значение). С него сме в една компания и се виждаме всеки ден.. От 2 месеца съм лудо влюбена в него, но той нищо не прави.. Бях споделила на една приятелка, че го харесвам и тя му е казала, докато съм била на почивка. В момента въпросното момче знае, че го харесвам, но аз отричам винаги, когато повдигне темата. Много ме е срам.. С момчето сме най-добри приятели.. Споделяме си всичко, прегръщаме се (понякога) и т.н. Той май ми дава някакви знаци, ама.. Постоянно ме следи с поглед, отида ли някъде и той идва след мен, когато някой ме обиди или засегне, момчето винаги ме защитава.. Когато играем на "Шише", повечето пъти трябва или да ме прегърне, или да ме ритне, или да ме целуне.. За прегръдките и целувките не отказва, но да ме ритне винаги отказва.. Всеки ден си пишем, по-скоро той ми пише.. аз му отговарям.. Толкова съм влюбена в него, но проблемът е, че ако се съберем и след време разделим може да се разруши приятелството ни..
Забравих да спомена, че от няколко дни не идва в компанията, не знам защо.. казва, че има работа и това ме притеснява..

Моля ви, дайте ми съвет какво да направя! Наистина много го харесвам, почти не излизам с компанията, ако той не е там.. Сънувам го, мисля само за него и дори е тапет на телефона ми..

МОЛЯ СПЕШНО ЗА СЪВЕТ!!!

Коментари

1.   "От 2 месеца съм лудо влюбена в него, но той нищо не прави.. " и "знае, че го харесвам, но аз отричам винаги, когато повдигне темата. " - виж се сама отстрани, и ако нищо от прочетеното не ти прави впечатление, значи изчакай още няколко годинки да пораснеш малко и на акъл. Иначе не става хем да искаш, хем да отричаш, хем да ти се иска, хем да не ти стиска... това са лапешки дивотии, лишени от всякакъв разум и логика.

3.   Ми харесва те със сигурност но дали е влюбен, не се знае, рано ви е затва мила. момиче на 17 години

4.   Ти какво повече искаш да направи момчето, че да ти се доказва, това е гадже-мечта. Аз също съм на 16, и ако бях на твоето място веднага му бих признала всичко в очите, а не да разказвам само на приятелките си от срам. Бъди по-смела, защо не му кажеш, че го харесваш, така търпението му се изчерпва като го заболамосваш. Един път се живее, действай!

5.   Момчето наистина те харесва щом не те оставя намира значи те харесва и не се притеснявай ако някой ден станете гаджета и скъсате приятелството остава вечно.

6.   Аман от такива глупави истории, като го харесваш толкова се съберете, излизайте и т'ва е! Луда си по него, а той...? А, той какво? Еми по това, което обясняваш си личи, че и той те харесва много... аз тука не виждам никакъв проблем. И ако се разделите си зависи от вас дали ще запазите приятелството си...
Айде късмет ти пожелавам и се надявам да не съм те обидила, но наистина е малко глупаво това, което пишеш.

7.   По добре сега да изпробваш късмета си и да те боли ако не стане, отколкото (след време) да си викаш "Ех колко просто бях само". Повярвай ми, второто боли много повече.