Споделена история от Тинейджърски

Защо винаги така се получава
Да, това ще е поредната хленчеща история, но ме изяжда това нещо отвътре. Защо хората не ме харесват? Винаги, в каквото и среда да съм в началото ме гледат накриво, какво и да кажа съм неразбрана, както и да се държа ме изкарват лигла. А аз не съм такъв човек. Или поне мисля така. Просто явно правя супер грешното първо впечатление и от там всичко се прецаква. Проблема е, че съм доста срамежлива сред непознати и ми трябва време да се отпусна и в стремежа си да направя това явно преигравам малко повече. Но не го правя нарочно, изобщо даже. Писна ми да слушам глупости по мой адрес и ми писна всеки ден да разбирам кой какво мнение си направил за мен. Доста често коментират външния ми вид, а аз не парадирам с него, че да получавам такива коментари. Та тези хора почти не ме познават и ми става много болно, че говорят така. Чувствам се като някаква отрепка отхвърлена от всички и направо вече изпитвам страх да се запознавам с нови хора защото винаги се получава едно и също нещо, а скоро ми предстои завършване, преместване в друг град и съответно нова среда с още нови хора. Как мога да променя това? Не искам да им правя такова впечатление, но как да променя нещо като дори не знам какво точно бъркам. Наистина ми писна от нападки и злобни коментари по мой адрес и искам да прекратя това. макар, че знам, че няма как да не си в на хората в устата, но поне тези хора да ме познаваха.

Коментари

5.   Не се вързвай кой какво е казал по твой адрес всеки има право на лошо мнение бори се и отстоявай мечтите си, успех .....