Споделена история от Тинейджърски

Нисичка съм
Оле много тъпо може да звучи но съм вече в 8-ми клас хубава съм всичко е супер и тяло лице ама сам нисичка - ужасно и сички ми викат джобно гадже и някви ей такиа и много се дразня и супер много ме нервят . Ко от тва че съм нисичка толко ли е грозно ?? И не съм толко ниска нормална съм си даеба не съм някав жираф до небесата!!
Искам да попитам момчетата толкова ли е трудно да си имате нисичка сладка приятелка . И 1 неискам обиди 2 писах бързои за тива сигорно има бая правописни грешки и 3 молявии тоолкова ли е тръдно ще полудея без гадже не съм ходила с момче почти от една година. Искам да порасна

Коментари

1.   Момиче, не знам на колко години си, но предполагам , че са под 18. Предполагам, че си учила биология и трябва да знаеш, че човек продължава развитието си до към 20 год. възраст. Така че е съвсем реално да станеш с няколко см по-висока. Но не е ужасно, че си ниска. Ужасно е, че пишеш и се изразяваш по този начин. И така няма да привлечеш особено стойностни момчета около себе си. Да, хубаво е да си висока, но няма пряка връзка между височината на човек и това да има гадже.

2.   Порасни първо в главата - тялото неминуемо ще те последва!

Ray

3.   Останах без думи пред това.... Не мога да повярвам, че някой нормален човек може да пише така пред толкова много хора , които го четат, че и даже да иска да му помагат.Но се пак и да ти дам съвет- започни да мислиш за по- важни неща от момчета и така нататък.Не бързай да порастваш и внимавай повече в часовете по български !!!! Късмет :)

4.   Първо: Колко точно си висока?

Второ: 8 клас си, имаш още няколко години, през които можеш да израстнеш.

Трето: Това, че нямаш гадже не е определящо и не зависи от ръстта ти. При момичетата не е от такова значение височината.

Четвърто: Помни, че ниските момичета могат да са както със страхотни ниски мъже, така и с високи мъже! А високите?! Как виждаш една висока мацка до "дребосък" 165 ?! Не се отчайвайй :)
И пето: Няма пето...

Мег*

5.   Не се притеснявай от това. Аз преди също бях ниска и много исках да стана по-висока. Висях по лостове, играех волейбол, разтягах се и какво ли не. Е, пораснах. Сега искам отново да стана ниска, но не знам упражнения за това. На твое място бих се гордяла с ръста си. Ниските момичета са по-симпатични и по-милички. Трябва обаче друго да оправиш - начина ти на изразяване и правописа. Доста грозна гледка е едно иначе привлекателно и нежно същество, да говори толкова просташки.

6.   Толкова е хубаво да си ниска, имаш избор и на токчета и на мъже :) Не го мисли важно е да се харесваш. И аз в училище нямах много вразки, но сега мога да кажа , че ако ми хареса някой имам 90% успеваемост, без да прекрачвам егото си. Високите токчета са измислени от ниските жени. И аз съм ниска, но по никакъв начин не ми пречи.

8.   То пък това баси проблема за една жена/момиче. Да беше момче - добре може да се приеме, че е хубаво да са високи.

От друга страна супер много мъже харесват ниски жени aka миниончета. И аз харесвам "джобни гаджета". Не е нужно да си кльщав щраус за да излъчваш сексапил :)

*Syndrome

9.   Според мен не ниският ръст е причина да си без гадже. Ако говориш и се държиш така, както тук си писала... майко мила! И аз ще бягам от теб, ако те срещна.

10.   Ниските момичета са по-харесвани и имат повече привилегии. Ако мислиш умно, веднага ще намериш гадже. Сама си поради "ниската интелигентност" :)

11.   нямаш гадже защото,явно отблъскваш момчетата,но не с височината си ,а с държанието си най вероятно.в гимназията имах една съученичка,беше много нисичка,ама много,и да викахме и джуджи,или смърфче,тя беше приятелка с всички в класа,доста нахакано момиченце,а колкото до гаджетата ги въртеше доста добре,не бих казала,че са и били проблем,напротив,маи не оставаше без такова.така,че търси проблема някъде в теб самата,а не в това че си ниска.

12.   Да, номер 9 е напълно прав.

"И не съм толко ниска нормална съм си даеба не съм някав жираф до небесата!!"

!!??! " WTF " ??

Момиче да псува!? Това за мен като момче е нещото, което може най-бързо да ме отврати.

13.   Само неразбрах, защо за да я успокоите, започнахте да обиждате високите момичета? По вашите думи се оказва, че ние мъжете си падаме по трътли с къси крака а това не е вярно.Приеми се такава каквато си и компенсирай ниският ръст с интелект

14.   Съгласна съм с другите. Вече съм на 35 и имам 2 деца. Аз също съм ниска и никога не съм била пренебрегвана от мъжете. Твоят истински проблем е ужасния ти речник. Страшно много е отблъскващ. Сигурно така се стараеш да привлечеш мъжко внимание, даже може и да се случва понякога, но повярвай това внимание е по-скоро да те изкоментират, относно твоята вулгарност. Бъди малко по-прибрана в изказа си, по мила и нежна-нали си жена, а не накакъв "каруцар".Опитай така.Гарантирам промяна в положението.

15.   Лелее... проблемът не е в ръста ти, а във вулгарният речник. Докато четох направо се изплаших... "И не съм толко ниска нормална съм си даеба не съм някав жираф до небесата!!"- ти сериозно ли?!? Ти си момиче, трябва да си нежна, внимателна...Ти си вулгарна, груба...

Докато четох това...дори не мога да намеря думи, с които да го опиша, си представих, че го е писал някой тираджия, а не 14 годишно момиче...
И не мога да разбера, гадно ти е, че си ниска и обиждаш високите момичета...Вместо да злобееш върви и почети малко по БЕЛ, няма да ти навреди

16.   Човек е толкова висок колкото са неговите мечти... така че започвай да мечтаеш, а относно височината и аз съм нисък баща ми е 1.70 майка ми 1.55. Аз си падам по по нисичките момичета много са сладки много бих се радвал ако осъществим някакъв контакт бил той и само по интернет.

17.   аЗ съм 8 клас и съм 1 55 :Д:Д таКа че не си единственна.. ;)

18.   аз като момче бих казал че даже предпочитам нисички :д от каде си :P

19.   какво те бърка колко си висока то да си джобно гадже не е лошо имам една приятелка кояте е на 17 и е сиг. под 150 много е ниска но за сметка на това мноо нахакано и гаджетата ги върти....... за сметка на това тукмо гаджетата ще те носят пове4е както си малка :Д

20.   като става ? номер 6 това за токчетата по добре да си по нисичка че на мен сега ми е много неудобно като обуя обувки с токче ставам по висока от гаджето и малко кофти

21.   Към номер 20 :) определено е по-добре да си по нисичка за високи токчета. Макар, че е аналогично и май е наложено, дамата да не е много по висока от мъжът.

22.   Чакай сега... първо кажи колко си висока, а и ако наистина си толкова ниска не се безпокой - ще пораснеш. А пък и майка ми е ниска, но не е умряла от това.
*Яса

23.   Ами моето мнение по въпроса е че смешните момченца по 1.70 много ясно,че ще харесват някакви по 150-155 :) Попринцип мъж под 1.75 не е мъж :D:D:D:D

24.   До номер 23 - А какво е според теб? Ти само по височината ли определяш кой е мъж и кой не? Според мен 170 см не е малко за един мъж...
*Яса

25.   да ви кажа... аз съм висока 1.82 както си искате така го смятайте, нося високи токчета не повече от 8 см.. момчета ме заглеждат постоянно и ниски и високи.. :) така че , независимо колко си висок/а трябва да се радваш на това, което си ;)
П.С кой е казал, че високите момичета са щрауси до небесата?? нима не излъчват грация и чар ли ?

26.   аз съм на 14 и съм 1. 56 и някой ми викат дребен, дребчо..
Много е гадно! Но не се оставяй!
и едно да знаеш : Марковите парфюми са в малки шишенца. ;рр
А и по-нисичките са по-нежни и по-чаровни. Така че има и добра страна :))

27.   Какво се оплаквате бе? И аз съм 8 клас ама съм 1. 53 :D

29.   Виж бих казала че е пагобно да си висока. Мислиш че твоето положение е лоши така ли? Бъркаш има много други които са в много много по лошо състояние от теб и аз съм една от тях! Виж мен например за много голямо съжеление съм много малка и много висока сигурно по висока и от теб. На 11 съм а съм 1. 56. Кажи сега от нас двете коя е в по гадно положение? Мисля че трябва да се гордееш че си от по нисичките. Има1-2 момчета които са на моята възраст и с моя ръст а това което харесвам е по ниско от мен! Помисли си и кажи аз ли съм за съжеление или ти?

30.   еми на 12 съм висока съм 1. 58 (нормална съм не се оплаквам). Разбира се височината няма значение аз например съм имала само 2 гаджета (говоря сериозни а не лигловци макар че и такива са ми предлагали). Та трябва да знаеш че дори и 2 метра да си ако някой мисли негативно за теб той все пак ще намери с какво да ти се подиграва така че.... :) Иначе за псуването да найстина не отива на момиче да гоеори такива работи (сега да не давам примера от историята ти мисля че знаеш за какво става вапрос пък и някой са го дали примера). Ако искаш да си оправиш речника операта помага препоръчвам ти такава като "айда" "гергана" и т. н.. Повярваи ми винаги когато колегите на баща ми идват в къщи пускат опера а не чалга или рап (ужас) Но това вече е друго те го правят защото просто такава им е работата (компютарни специалисти) и така. Иначе къщата ни е на 2 етажа и незнам точно защо се събират ама както и да е това сега няма значение. :)

Падналото ангелче

31.   Момчетата не те харесват сигурно, защото приказваш като мъж. Доколкото разбрах успокоявате момичето като казвате, че е по-добре да си нисичка, защото си по-сладка от високите? Не е така. Аз съм на 12 и съм 163. Много си е. Но не се оплаквам. Лично аз за нищо на света не бих станала трътла с къси крака. Високите жени не излъчват чар ли? Затова сигурно повечето модели са високи и си хващат актьори за гаджета. Наистина някой джудженца са сладки, но това не означава, че мъжете харесват само дребосъчки. А колкото до мъжете- за всеки влак си има пътници. Винаги ще се намери някой който да те хареса и винаги ще има някой който да те мисли за грозна. Остави ръста, той не е най-важен. Вземи си учебника и УСПЕХ.

32.   Нисичките момичета са сладички повечето момчета харесват такива : ) а тва в даскало е само за да се направят на яки : ))

33.   Аз пък не мога да разбера защо една ниска жена трябва да е задължително и винаги късокрака и трътлеста (коментари 13 и 31)? ! Много тъпо изказване! Колко ниски, но слаби, фини и стройни жени знам, даже и повечето около мен са такива, както и високи и едри такива! Ако се поддържаш, ще изглеждаш добре, колкото и да си висок/ нисък!

Black Sabbath