Споделена история от Тинейджърски

Защо,момчета постоянно обарвате момичетата ??
Защо, момчета мислите само за секс ?? И защо изразявате симпатиите си към нас, момичетата, с обарвания и груби блъскания, вместо с усмивка и канене на среща .. Много взехте да ме нервите и даже имам синини от вас !?! Не си знаете силата, бе хора! Знам, че не всички сте такива, но повечето от вас .. Не сме животни тука..

Коментари

1-50 от 56

1.   Абе не всички сме такива. Пък и аз лично мисля, че трябва да си педерас за да удряш момиче!!!

2.   Това дето си го написала не е за тука

3.   Ахххх пубертетски години...

4.   Това е един от "свръхземните въпроси, които никой век не разреши". Господи!...

5.   Скъпо момиче.
Наистина ли смяташ, че момчетата по своя собствена воля и хрумване ви обарват и мислят само за секс? Това е ИНСТИНКТ много по-силен от тях и от вас, инстинкт, благодарение на който се е запазил човешкия род до ден днешен, както и всички биологични видове, които се възпроизвеждат полово.

Това е сила неподвластна на разума, сила възникнала МНОГО ПРЕДИ разума.

Точно обратното - човек се чувства много объркано и конфузно, когато както безгрижно си съществува като дете и изведнъж "ей-така - от никъде" го връхлетят подобни помисли и желания. Момчетата с по-напреденало съзнание известно време и с цената на много усилия се опитват да се противопоставят на процеса, но вихърът на хормоните е неудържим, още повече че ситуацията е нова, непривична, и нямат никакъв опит и идеи как да се справят с нея.

И понякога е по-добре да дадат по един такъв сравнително безобиден начин воля на нагона си, отколкото да се въздържат докато не експлодират психически и да изперкат...

"Не сме животни тука..", но (поне засега) се възпроизвеждаме/размножаваме като животните, нали? Трябва да свикнеш с тази мисъл. Още повече, че скоро този период от живота на връстниците ти ще премине и те ще започнат по-умело да канализират сексуалната си енергия. Даже като станете на по 35-40 години ще ги гониш за секс, обаче... няма да го има майстора! ;)

Ray

6.   Майстор винаги се намира, Рей.

7.   Верно е .. няма да го има майстора,днешните са такива недъзи,че до живот ще си останат такива ;))

8.   5ти или 6ти клас :D?

9.   Винаги са ги обарвали момичетата,мила.Още от времето на Адам-и той е обарвал Ева.Пипат,първо за да се образоват в пубертата,после пипат за разнообразие.

10.   Наистина си права, че момчетата са като животни ненаситни,гадове,само за секс мислят!!

11.   Рей- много е жалко ако някой мъж се припознае в тази роля, а особено пък и да се опитва да се оправдае- било "сила неподвластна на разума"- честно казано то на такъв безсилен разум не му е нужна много сила, за да му повлияе.

А да си се замислял случайно какво причинявате на момичетата, не само физически , а по-скоро психически. Ако системно се посяга по такъв начин на някое изстрадало момиче,което всячески се опитва да остане незабелязано, което всеки ден след наглите ви посегателства се чувства като изнасилено и което и след 20год ще помни унижението на което сте я подлагали....и ако някой ден твоята дъщеря се страхува да отиде на училище защото отново и отново ще й посягат и ще бъде насилвана, и се срамува да сподели за това с когото и да било, а страда сама и трупа в себе си огорчение и унижение? Не вярвам , но може пък и да си се досетил- да познах себе си и още не съм ги забравила примитивните създания като теб макар че вече съм на 32... А най- лошото е че такива като теб така възпитават и оправдават и синовете си.

12.   до №11: Наистина съжалявам, че при Вас се е получило така. Това обаче изобщо не Ви оправдава, че се опитвате да категоризирате и съдите хората, че имате склонност да влизате в ролята на жертва, и въобще - че приемате нещата от живота далеч по-драматично, отколкото са в действителност.

Никого и с нищо не оправдавам. Против насилието съм във всичките му форми. Нито пък съм практикувал така осъжданите от Вас действия. Просто се опитах да обясня кое защо и как, защото (по принцип) да вървиш срещу естествения ход на нещата е най-сигурният и ефективен начин да си докараш невроза или някое още по-тежко психическо разстройство. Да осъждаш другите и да изкарваш себе си "жертва на обстоятелствата и хората" е вторият по ефективност начин. Вие явно ги практикувате и двата.

...важното е да има виновен, нали? Дали ще съм аз или "примитивните създания като мен", или роднините Ви, правителството, социалният строй, партньорът Ви - няма значение, важното е, че има ВИНОВЕН (някой друг, не и Вие) за непълноцения Ви живот...
Докога ще продължавате така?

Ако осъзнавате абсурдността на световъзприятието си и смятате, че имате нужда от помощ, моля - потърсете ме. Ако ли не - Вие си знаете най-добре...

Ray

13.   аз съм момиче и чесно казано поне според мене и такъв ми е вкуса...обичам момчето а убарва.. и темп подобни... с две думи да е лощо момче

14.   Ами доставя ни удоволствие това си е нещо нормално за почти всички момчета, а относно секса .. все пак навлизаме в пубертета нормално е да мастурбираме и т.н.

15.   Да ве нали, оплаквате се от обарване и тн да ама когато някой е мил, добър и би направил всичко за момичето което обича, знаеш ли кво става а, знаеш ли, остава си един глупав некадърно прецакан,наивен, мн добър приятел ето тва за това не се оплаквайте преди да решита сами какво искате, защото накрая момчето го боли мн повече, ама нямо, то си е така, мрън мн са груби момчетата и като се намери някой който да се отличава се оливате и го прецавате ето тва

16.   аз сам момиче и мисля че когато едно момче се заяжда с определено момиче значи го харесва

18.   Да, но според мен не това е начина. Има момичета, на които им харесва да ги обарват, но не всички!!!

19.   Незнам какви години са но и аз имам синини от ухапвания и побоища и не от кой да е а от момчето коета хар. Гадно е

20.   хмм... Този въпрос ми звучи като, Кое е първо: кокошката или яйцето? ''.. аз съм момче на 14.. ии дори аз не мога да дам отговор... все си мисля, чее това е инстинкт.. просто на нас (т.е. лично на мен де) ми прави удоволствие ии винаги съм мил и нежен ако го правя.. =) това е от мен..

Bear ^^ =)

21.   Ми може да ме изкарате мазохист а някои дори смятат че съдист, но колкото и да обичам болката гадно е издържам на боя и ухапванията но вечерта като си легна.... боли и то доста

22.   мазохистът е човек (мъж или жена), които ИСКА да бъде нараняван физически и изпитва сексуална възбуда от това.
Садистът е обратното - обича той да доминира и да причинява болка. BDSM е винаги доброволна практика, и мазохистът и садистът са оговорили предварително всичко и имат определени граници, така че да е приятно и на двамата.

Това да биеш и да бъдеш бит от партньора си няма нищо общо с BDSM, а се нарича домашно насилие. Ако не ти харесва, не го позволявай или се раздели с партньора си.

23.   А вие какво искате, да стои като пън ли? Ми мн ясно, че ще обарва и колкото и тъпо да звучи, на всички момичета им харесва подсъзнателно. ;)
Момиче, 15

24.   Еми и аз това се чудя... Държат се с нас като с животни.. Какво удоволствие им доставя да барат момичетата точно там? Толкова по-нежно и приятно е да докоснеш едно момиче по лицето или да я хванеш за ръката и просто да и кажеш, чи изглежда добре. Момчета ако си мислите, че това е начина да докажете на едно момиче, че я харесвате, сте в грешка!

25.   А аз съм момиче на 15 години и не съм съгласна с номер 15! Понякога момчетата не разбират правилно това което момичетата правят. Да-ние искаме нежност, ласки, обич (не всички, но мисля че повечето), а момчетата искат секс. Това си е! Да но според мен не всички момичета са готови веднага да го направят.

26.   Аз съмм момиче : ]] много пъти са ме обарвали и такивати работи само и само да обарнеш внимание понякога се дразня. но вече понякога не ми дреме кво да направя момчетата са си момчета

27.   Ммм аз примерно не съм от тоя тип. Падам си повече по романтиката отколкото грубите репчения и тн. Обаче от последното ми разочарование доста си промених мнението... пък вие си спорете, истината е, че всяко момиче иска да е желано, а някои момичета стигат и до крайности.

28.   Това е само през пубертета, много добре те разбирам. Колкооо синини съм имала от момчета който ме закачат, но като станат по-големи са много по-нежни

29.   Не мога да ги разбера момчетата, като те опипват означава ли че те харесват?

30.   Нека да направим разлика между опипване и ухапване. Момичето трябва просто трябва ясно и категорично да каже кое му харесва и кое не.
Аз пък ходих шест години с една съученичка и като се разделихме тя осинови дете. Стана ясно че просто не може да има дете /ама не ми казва/. Така че момчета то бива вярност но до време /например шест месеца - година/.
Основно предизвикателство пред мъжа е да намери жена която ще роди здрави и умни деца.

31.   Бе къде ги намирате тези момчета дето постоянно ви обарват.. поръчайте един и за мен:р

32.   Ами просто е.... Дупето се свързва с секса. Не можем да ви чукаме, тава ни приближава най-много! Когато видите момче с плочки искате да ги пипнете нали??

33.   Мъжете - инстикта да пръснат максимално количество от своето семе (колкото и грозно да звучи - доказано). Жената е да гледа семето т. е. детето.
Преди милиони години когато е нямало дори реч... как са ставали нещата. Сега ще обрисувам картинката - Бухалката/камък по главата на жената, мигом в пещерата и готово. Нямало е хънка мънта.
Но след време се е появил интереса от това... Обществото налага семейството като приоритет. Мъжът е вола който ги храни, жената гледа децата... Модерното общество доизкривява нещата... Жената е равна на мъжа, следователно би трябвало да се изравнят и всички други показатели.
Но идва и "но-то"... жените продължават да са нежен пол. Източните цивилизации горе долу променят разбирането си за секса като ключова фаза в едни взаимоотношения, но тук при нас (не само при нас) секса остава като "голямата награда". Тази "награда" променя възгледите, начините на общуване и т. н. , но също ключово остава при нас момчетата и инстинкта за възпроизводство.
След леката разходка из човешката история, отново стигаме до факта, че грубостта (тоест силата) е ключовия детайл...
Щом се мажете, накъдряте и боядисвате с всякакви продукти за да изпъкнете и да превлечете максимално внимание от мъжете (защото модата е точно това и 2те страни) трябва да умеете да търпите последствията. Силата определя партьора от там идва и идеята за "лошото момче"... Която е доста грешна защото повечето приключват като беднюхи или в затвора или още по лошо на 2 метра под земята.
Така стоят нещата - НЯМА КАК ДА ВЪРВИШ СРЕЩУ ПРИРОДАТА СИ!

34.   33 - много добра приказка, но с Бухалката по главата е било все пак изключението - хомо сапиенс се отличава от предходните форми чрез речта. Ти описваш тук някакви неарденталци - лошо хяма, но твърде далеч отиваш.
Жената е ключът към еволюцията на човечеството.
Ако не бяхме ние да подбираме, и до ден днешен щяхме да сме като пещерните хора. И днес е така - най-успешните мъжки ще се размножат, останалите ще киснат при майчетата си и компютрите или ще станат направо хомо. У нас 10% от младите мъже ще останат без булки - ФАКТ и още 10% са хомо.
Причината - ами жените са избрали по-качествени самци от чужбина. Защо вие не бумните някоя чужденка с бухалката, а?
Няма как да стане това просто. Или си качествен, или жените те отсортирват и в крайна сметка гените ти (за добро) загиват.
Огледайте се - кои са старите ергени и хомотата - такива, които по-добре действително да не оставят поколение. Жените така погледнато правим полезна селекция за човечеството. Е, жалко за отделният индивид.
Незаплодена жена практически няма да остане, ако не иска. Мъжете сте така програмирани, че да не отказвате - жената е ценна, защото може да забременее ограничен бр. пъти - вижте майките навън - и най-дебелата, проста и... жена ще си намери заплодител. Подобни мъже остават обаче сами. Това е положението - естествен подбор, но той се осъществява не от мъжете с бухалката, а от ЖЕНИТЕ.

36.   Аз съм момиче и мен често ме обарваха сега да видим тази година кво ще бъде... за мен това е нещо извратено и тъпо

37.   Мен като ме обарват аз ги бия и да ти кажа много ббързо спряха да ме закачат... за разлика от другите момичета в класа, които само се кикотят. Смятам, че на тази възраст е нормално това за тях... след 2-3 години повечето от тях се оправят(затова всички момчета, които харесвам са по-големи от мен). Съветът ми е да ги фраснеш един път, но силно и ще се кротнат (знам, че са голяма досада, но от друго освен от бой не разбират) Даже няколко пъти се бях опитала да поговоря с тях да спрат, но те само ми се смееха и аз накрая ги набих (тогава спряха да се смеят и отидоха да обарват другите момичета).. Сега някои ще кажат... ''как?? не!! Боят не е решение''.. ами като не е, елате вие да ни отървете от тези недорасли пикльовци.

38.   Лелее ама в тоя сайт много кавалери и примерни тийнейджъри се завъдиха бе! Като сте анонимни сте невинни като ангелчета!

39.   Защото ни е кеф!

40.   щото задниците на момичетата са много приятни за щипане, опипване и други работи за които си твърде малка да знаеш. Пък каненето на срещи е за мухлювците които искат да разберат що за човек е ама проблема на това е че после я възприемаме за момче и не можем да си го вкараме навътре

41.   Просто не им давай да те обарват. Бъди малко по настойчива с действия а не сама с думи. да все едно да викаш на чиниите "ИЗМИЙТЕ СЕ" и те да се измият същото е...

42.   еми винаги са си били такива момчетата, оплаквала съм се на майка ми за това колкото да се види че не ми харесва но всъщност е точно обратното, и знам че на повечето момичета им харесва

43.   Поредната безсмислена тема за това кой пол е по-добър. Нещо като спора яйцето или кикешката е първа. Не знам как разбирате чии гени са "качествени". Размножаването гарантира оцеляване на конкретни гени, но от гледна точка на обществото те може да са всичко друго, но не и качествени. Света и без това е пренаселен с хора, които само предават "ценните" си гени.

44.   Не разбирам как някой хора са толкова глупави ! Ще ви кажа на вас обарвачите , че това не е голяма работа , а само вашата надежда за контакт с момичето . Ако мислите , че ще постигнете нещо с тия глупости няма да стане това , но сте толко зле , а не знаете какво мисли момичето дали и харесва или направо се вбесява от вас . Момче съм и не смятам , че някое умно момче ще тръгне да обарва момичетата , защото си мисли , че ще я има .

46.   На повечето момичета това им доставя удоволствие, както и на мен когато ме пипат, според мен не правят нищо лошо.. Следващият път, когато те опипват се замисли дали ти е приятно, но ако ти стане приятно не го показвай и като го правят да не си мълчи, за да не те помислят за к*рва.. И съм сигурна, че сега ще ме нападнете и ще кажете, че не на всички момичета им харесва и им е приятно., да знам, че е така просто изказвам мнение, както вие имате право да казвате какво мислите така и аз ;)

48.   В години 13-16 г някъде момчетата започват да пипат онова , което им харесва и мислят , че така могат да получат някакво внимание от нежния пол. Аз не бих си правил труда да ''обарвам'' другите , защото нито внимание , нито нещо друго ще получа , но има и такива - като харесват някоя и се хвърлят да я ''заслепят''.
**Sunny Days**

49.   мен ако ме обарват би ми харесало за вас не знам :Д

момиче на 15

50.   Момиче на 15г съм.Виж мила всичко си зависи от момчетата и от самата теб. Ако не ти е приятно, взимаш мерки. Според мен момчетата обарват само лесните,честно тук и сама мога да се успоря. В 6 клас ме обарваше момчето, което харесвах, но не обарваше мен ами и още 4 момичета, тогава осъзнах, че е идиот. Аз не съм лесна, голям инат съм и му казах : "ако продължиш да го правиш, повече няма да ти проговоря" . Е той много ясно ме разбра и спря.Продължи при другите момичета, но те всички си знаеха, че са к*рви. До ден днешен от тогава мен никой не ме е пипнал,като изключим гаджето ми.А останалите всеки ги обарва, дори ш на тези години, те си останаха лесни и но тях им доставя удоволствие. Мисълта ми е, че това е човешко.Всяко момче обарва и ти не можеш да го промениш това.Друг е въпроса, ако си лесна то..твой проблем, ако не взимаш мерки.

51.   Мен ме обарваха преди година и си ми беше приятно. Момчетата сега порастнаха и вече не го правят. Всичко минава с годините си.

52.   Мен лично всеки ден ме опипват по дупето и не виждам чак толкова голям проблем. Моля кажете ми какво да направя, за да ме опипват още повече

53.   Аз сега ще съм 7 клас, на никое момиче от класа ни не се е случвало някое момче да я опипва, те се опипват взаимно (имам предвид, че са обратни всичките)

54.   Аз да ви кажа лично съм момче и не съм опипвал никога момиче. Всички момичета, които познавам все гледат да ме хванат за оная работа. На мен това изобщо не ми е приятно! Е сега съм 7 клас и от уроците по Анатомия са повечето за секса и все повече ме притеснява това, че седя до момиче всеки час, всеки ден! Тя си е най-умна и най-срамежлива, но ако господина каже "пенис" или "секс" никак не я е срам да гледа там! Харесвам я, но тпва просто ме отвращава!

1-50 от 56