Споделена история от Тинейджърски

Защо,момчета постоянно обарвате момичетата ??
Защо, момчета мислите само за секс ?? И защо изразявате симпатиите си към нас, момичетата, с обарвания и груби блъскания, вместо с усмивка и канене на среща .. Много взехте да ме нервите и даже имам синини от вас !?! Не си знаете силата, бе хора! Знам, че не всички сте такива, но повечето от вас .. Не сме животни тука..

Коментари

51-56 от 56

59.   Знам, че темата е стара. Та ето отговора. Те го правят просто защото им е кеф, няма никакви чувства. Но само момиче на 10-13 години ще каже, че не му харесва. Аз само се правя. Но има и много свестни момчета! Ще ви предам един диалог...
-Защо всички момчета гледате само дупето на момичето.
-Аз не съм такъв.
-Вчера те видях!
-Ти ме видя да го правя(обарването) на момиче което не значи нищо за мен!
-А защо го направи
-Виж сега ти имаш хубаво тяло, въпроса е защо не съм го направил на теб, защото държа на теб и ти знаеш, че сме приятели...
След 2 месеца това момче ми предложи, не защото тогава не беше искрен, а защото аз завиждах на онези момичета. Аз го харесвах(макар и да не си давам сметка )Още сме си гаджета, от 1 година, но думата не е точно гаджета, приятели...
Знам, че звучи като приказка, но тогава си дадох сметка какви момчета има, той изглеждаше като много просто дете, което знае само да се шегува и обарва. Повечето момчета са такива, изглеждат като глупаци, но не са това е от мен.

60.   Момче съм. Обарвъл съм много пъти момичетата. По-голямата част от момчетата се интересуват от цици и гъз. Много малко ги гледат по външна красота. Това сме ние момчетата няма как просто.
Честно аз обарвам момичетата, за да ги усетя и да се възбудя.

61.   номер 23 много си права, обаче някой момичета не искат да си признаят

63.   Ти защо се вживяваш в чужда роля? Я си гледа твоите занимания и не им обръщай внимание.
---
Запомни този израз: "Количествените натрупвания, водят до качествени изменения".
Един ден може и да го проумееш, и да ти е от полза.
Важи за абсолютно всички сфери в живота.
---
Айде и не се терзай. За всички има място под това небе, ти си търси твоето място.

64.   Момчетата са си такива, примири се. Все пак има някои сладури които са на принципа ask the cutie before you touch the booty. Ако тук има момчета, чуйте тази "мъдрост"... момичето е право, някои са като животни. Не се съгласявам с тези които казват че това е по силно от тях. Ако са поне леко разумни могат да се справят да ти пишат например(защото както всички знаем сега това е начинът да се започне) и да те подпита деликатно дали може да ти тъчнат хубавото дупе. Има много момичета които имат хубави тела, да, но това не значи че им харесва да бъдат обарвани. Имайте малко контрол над хормоните си. И до авторката... те имат усещане че това е добър и така да се каже модерен начин да си свалят момиче(някои го правят и без чувства бдв-харесва им тялото ти и са гледали порно-решили да пробват и те)

65.   Номер 64, тази история е писана преди повече от 6 години!!! Момичетата да се оплачат. Аз миналата година много обарвах момичета в училище. Имаха яки дупета. Аз не мога да се контролирам. Харесвам бразилски дупета, но вече не пипам, щото момичетата в новия ми клас са кльощави. :'( Заплашват и да ме изгонят ако пипам.

51-56 от 56