Споделена история от Тинейджърски

Какво се случи с тялото ми?
Здравейте, драги читатели. Аз съм момиче на 13 години, навлязло в пубертета като повечето си приятелки. Само допреди две години, бях съвсем нормална, но през изминалите 2 години нещо се случи с тялото ми. Не осъзнах кога половината ми съученички облякоха сутиени. Не осъзнах кога им се оформиха красиви талии и форми. Не осъзнах кога всички пораснаха и станаха толкова красиви и женствени. Не осъзнах, обаче кога аз станах гиганта, който съм в момента. 1, 73, 60 килограма. Едра, огромна, НЕженствена. Без следа от талия, с тесен таз и широки рамене. Нямам гърди. Единствената причина, поради, която нося по-голям номер сутиен, е защото малките, сладки сутиени за безгръдни момичета не се побират около огромния ми гръб. Наследство е това. Лелите ми - всичките са едри. Но кой е казал, че аз искам да бъда такава?
Чувствам се като мъжкарана, а въобще не съм. Чувствам се като "гадже" на половината ми приятелки. По-висока съм от почти всяко момче, което познавам на моята възраст, че и по-големи. Никога не съм изпитвала удоволствието някой да ме носи, да седя у някой. Винаги аз съм тази, която носи. Защо? Защото съм "голяма". Омръзна ми да гледам как приятелките ми растат и стават красиви жени. Омръзна ми постоянно да си повтарям "и ти ще се оформиш... някога". Омръзна ми да слушам "леле колко си висока", "едра дама", "какичко", "мамо" и всякакви такива. Аз не съм просто висока. Аз не съм дебела. Аз съм ЕДРА, ОГРОМНА, ГОЛЯМА.
Искам да променя това. Старая се да изглеждам добре, подбирам тоалетите си. Гримирам се, дори и в минимално количество, имам хубава коса. Но, мамка му, искам да изглеждам женствено. Искам и мен гаджето ми да ме носи някога. Искам и аз да съм дребна. Омръзна ми да бъда това, което съм.
Поне ми казват, че имам хубав характер. Умна съм. Спортувам.

Ама не става. Помогнете!

Коментари

1.   Твоите кг. за височината ти са всъщност перфектни, но структурата си не можеш да промениш. Можеш обаче да си стегнеш и оформиш тялото чрез спорт. Отслабване само на кила изобщо нищо няма да ти донесе. Структурата не се променя, но със спорт можеш да си оформиш едно стегнато, красиво тяло - например като нямаш гърди ще можеш да оформиш стегнат задник, а дори талия малко да оформиш, стягайки страничните мускули при корема.
Ако отслабнеш с 5 кила ще си същата, но по-слаба - е и, но няма да си привлекателна, а точно обратното

Колкото до гърдите - ами на 13 г. какви гърди искаш? Те тепърва ще растат. На височина дори ще порастнеш поне с още 3 см. и ще си към 175 см. , което е перфектно.
Махни ги дребните момичета от класа ти. Действително ти може да се чувстваш тромава в близост до тях, но навън има все повече високи хора, включително мъже, които предпочитат високи момичета. Освен това ниските като поостареят и натлъстеят са като търкалящи се топки, а на теб никога няма да ти личи толкова, а като остарееш няма да имаш и остеопороза.
Има с две думи много предимства. Освен това не си кой-знае колко висока. Сестра ми е 180 см., а аз самата съм 175 см. и особено след 30-те вече виждаш разликите и как ти оставаш атрактивна за мъжете, а дребничките ти приятелки как растат на широчина и се превръщат в истински лелички.
Гордей се с височината си - харесвай се такава, каквато си!
Важно е обаче да не се изпускаш - 60 кг. действително са перфектни за теб, не се изпускай да станеш повече прави спорт!

2.   Започни да тренираш и ще се оформиш като здраво, красиво и добро момиче.
Charming

3.   Първо ти си дете едва сега се формираш като човек още всичко се развива в теб, години наред ще има да се променяш.
За къде бързаш ти една си на 13 години за какво ти е това тяло и тези гърди, и така нататък те първа ще се оформяш и ще растът още си твърде малка имам приятелки на 16 дето почти нямат гърди а ти на 13 се вайкаш за глупости.
Малка си неискам да ти говоря много неща, но ти искаш тяло и гърди за да те заглеждат момчетата нали а наясно ли си че преди 16/17 докато поумнееш ще има такива, който да те търсят само за да те вкарат в леглото си.
Говориш за "гаджето ти един ден" е ти си на 13 бе дете докъто станеш на 16/17 за истински и сериозни връзки нямаш идея до тогава колко още ще се променяш, сега си дете не ти трябва нищо друго освен да учиш. Плюс това и в тези години ще има кратки връзки може на 20 да срещнеш правилния може и на 30 имаш цял живот пред теб не бързай.
За всеки влак си има пътници искаш, неискаш такава си неможеш да се промениш някой ден ще намериш правилния а има и толкова много високи момчета, че пред тях може да се чувстваш и нисичка ако това и е главния проблем.
Плюс това високите момичета са хубави, но това като пораснеш ще го разбереш още си малка. "Дълги крака хубава кака" айде да те позарадвам самоче докъто пораснеш внимавай малка си още не ти трябват момчета и т. н. Докъто растеш можеш и да ходиш на фитнес или в къщи редовно да правиш опражнения, говоря за да имаш един ден хубаво, оформено тяло и т. н.
Просто малка си аз на твойте години въобще не се интересувах как изглеждам приятелките ми, който си слагаха гримове и т. н. сега са си същите а тези, който си бяха просто естествени сега се разхубавиха наедряха им гърдите и т. н. всичко е време изчакай да пораснеш.
Момиче на 19.

4.   Не знам какви са хората около теб, но 1. 73 и 60 кила в никакъв случай не е нито огромна, нито дебела. Структурата няма как да я промениш коренно. Пусни една по дълга коса, ходи на фитнес, тренирай за корем и дупе. После дънки и тъмни дрехи и ще си чудесна. Разбирам да си 1. 60 и 70 кила, ама не си.

5.   Моите гърди пораснаха чак на 28 и всъщност май продължават. Те май не са спкрали да растат. Чашка ц съм. Бях б преди няколко години.

6.   Хей, говориш глупости, не се притеснявай това е тоята структура, не можеш да я промениш. Аз съм с подобна на твоята структура, разликата е там че съм по-широка в ханша, като малка също бях наи-високото момиче, също нямах и нямам гърди, но не е болка за умиране. Знам колко ти е тежко и как си внушаваш, че си ДЕБЕЛА, но не си. Аз вече съм на 21 години и съм 1, 76 не пораснах особено, но се пооформих. Не се депресирай, не се притеснявай, ще намериш момче което да те носи и аз мислех като теб, че няма да стане, но уви всичко се подреди. Отпусни се и се радвай на живота, не се страхувай и не се притеснявай, всичко с времето си!

7.   Wellp, ти тъкмо навлизаш в пубертета, спокойно, аз също бях някаква неоформена и странна и леко дори дебела в някои места когато бях на 13, но вече съм на 15 и съм се пооформила, та както каза номер 1, можеш да ходиш на фитнес и на оформиш хубаво тяло. На всеки пубертета минава различно. А за това с ръста си не се притеснявай, едва ли ще растеж още кой знае колко на височина, а за момчетата често ги удря пубертета по-късно и изведнъж от нищото израстват. Повярвай ми, момчетата много си падат по високи жени с дълги крака. Пубертета прави чудеса, сериозно хд не се притеснявай, ще си се оформиш.

8.   Ти да си виждала манекенка под 1. 80? Да си кюпе с къси крака не е никак по-яко! Радвай се на това, което си.. доколкото за женственост просто поддържай хубава фигура, избирай секси дрехи и се грижи за хубав грим и прическа!

9.   Номер 3, разбрал/а си ме погрешно. Знам, че съм дете. Не, него искам заради момчетата, искам го заради себе си. Просто ми е приятно да си напомням, че за всичко има време, защото приятелките ми вече изглеждат прекрасно, а аз не. Това е идеята ми :)