Споделена история от Тинейджърски

Тежко ми е !
Здравейте, искам да споделя болката, която изпитвам и липсава от половинка, която да ме дарява с любов-прегъдка, целувка, милувка!

Едно от тези ще е предостатъчно! Като имам предвид, да получавам, аз ще дам всичко от себе си! Аз съм такъв човек, че съм със по странен характер! На 19 съм, момче съм! Но досега, не съм имал този късмет, да имам и усетя момиче до себе си! Липсва ми! Нямам и изградена приятелска среда, с която да споделям! Всички, които познавам са просто ей така, не ми е толкова весело с тях!

Отгоре на всичко, тази година ми се появиха страшно много здравословни проблеми, които все още имам, напълнях доста в сравенение с преди когато можех да спортувам и изглеждат много добре, тогава поне имах самочувствие и нямах физически болки! Всичко това ме депресира, липсата, душевните и физическите болки! Просто ми домилява,когато се замечтая, че целувам някое видяно през деня от мен момиче!

Не съм задръстен, способен съм да направя много смели стъпки, но някак си изпитвам някаква апатия към събирането с хора, окакто ми се появиха проблемите! Много боли, повярвайте! Не мога да дишам, болката и от 2 та типа не ме оставят на мира!

Коментари

1.   Хващай се и променяй нещата, не може просто да се оплакаваш - така ще стане по-зле!

2.   Ле ле човече ти ме разби, промяната трябва да започне от теб.

Твърдиш, че с една дума всичко момичета са еднакви .. И аз мислех така, докато не открих своята сродна душа. ами да ти кажа, може да не си в твой води, но света в днешно време е такъв или си тери или педи. по-добре започни да се правиш на инт. и надут терикат и т.н. а не задръстен ... отначало може да ти се стори трудно даже безнадеждно, но всичко ще се оправи с времето, но ако не вярваш в себе си ... за никаъде не си.

ЦЕКО

3.   Разбирам какво е понеже сега сьм в подобно положение....и някак си всичко зависи и от хората, на които попадаш....те може да са добри или лоши или пък по-лоши.....много е трудно....и все повече го разбирам това,че е трудно за мен но и за другите не по-малко.....без значение от това кой какъв е и колко пари има.....аз също имам здравословен проблем и нямам хора, на които да знам, че мога да разчитам......но човек според мен е много важно да знае, че каквито и проблеми да има не са за постоянно.....всичко се променя и дано да видиш, че има изход от това и то добьр ;( :)
di_23

4.   Работи върху самочувствието си-спорт, диета, позитивни мисли, общуване с позитивни хора...

5.   Номер 4 мн. добър савет...Аз бих те посъветвала същото. Спортувай, събирай се със позитивни хора! - такива, които да те разсмиват и да се забавляш с тях. Спри да се оплакваш от проблемите си и се стегни малко. Никоя мацка не обича някои момче да и се оплаква. Така ще видиш как ще се почувстваш по-добре и ще си намериш момичето, което ще те дари с любовта, която заслужаваш. Успех!!!!!!