Споделена история от На работното място

Комерсиално
Млада жена съм. Семейна съм и имам дете. По стечение на обстоятелства фирмата в която работех фалира. Живея в малък град и работа трудно се намира. Имам доста познати и днес ми се обади един от тях да ми предложи работа. Предложението е доста добро и ще мога да съм независима аз и детето, но каза, че ако искам да започна трябва да му се отплатя със секс. Просто съм потресена. Имам нужда от работата, но как да се продам като проститутка. Толкова ли станаха гадни хората? Та този човек е на годините на баща ми.

Коментари

1.   Кажи му да си ***** майката буквално. Не се продавай на някакъв комплексар само и само заради работата. Ако трябва потърси в по-голям град, но този боклук го остави.

2.   Не разбирам - хем си омъжена, хем искаш да си независима ти и детето???
Е???
Да не създаваш впечатление на НЕомъжена или НЕЩАСТНО омъжена жена, на която хората искат да „помогнат“.
Виж, ако сте зле материално и мъжът ти (бащата на детето) не може да ви изхранва, убеди го да отидете да живеете в ГОЛЯМ град, където ВСИЧКИ да работите и да живеете по-добре. В малките градчета няма и няма да има работа, защото няма кой да дойде да произвежда там, при положение, че няма улици, пътища, инфраструктура. Работа има само в големите градове с инфраструктура, близо до пристанища и така нататък - в чужбина работа има в Германия, Северна Европа.
Успех ви желая и споко - никой не те кара да правиш каквото НЕ искаш. От теб зависи каква ще си. Една хубава жена винаги получава неприлични предложения, особено ако прави впечатление на нещастна. Ако мъжът ти изкрава достатачно, за да ви изхранва, не се притеснявай - отдай се на семейството си и стига търси отчаяно работа и независимост. Защо ти е независимост от бащата на детето? Струва ли си тази независимост, за да попаднеш в зависимост от някой работодател?

3.   Благодарна съм за коментарите. Отказах работата, а реакцията на човека беше потресаваща. Казах му да си завре предложението там където слънце не го огрява, а той каза, че след време съм щяла да съжалявам и като остарея никой нямало да ме погледне,
просто се изсмях и тръгнах. Е той сподели, че чакат на опашка още няколко благодарни жени които не били глупави като мен. За жалост това е действителността.