Иска да чакам 12 години за дете - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132706)
 Любов и изневяра (32485)
 Секс и интимност (15406)
 Тинейджърски (22380)
 Семейство (7428)
 Здраве (10264)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4071)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21983)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Иска да чакам 12 години за дете
преди: 1 месец, 16 дни, прочетена 1316 пъти
Здравейте, жена на 27 съм. От 7 години съм с годеника ми и искам дете от него, но той все не е готов. Вярно е много е амбициозен, работи по 16 часа на ден и е много изграден (на 33 е) Като се отовори темата за дете казва още 5 години, аз винаги съм искала да съм млада майка. Предлага ми да обикалям света за 5 години сама или с приятели, за да се фокусира върху бъдещето, не ми изневерява, защото му знам режима на работа и изграждане, ултра амбициозен е. Какво да правя, ако изчакам 5 години, после ще каже още 5. Детето щяло да саботира успеха му. Живеем много над средната класа, но аз не желая парлаци и да обикалям сама като пришалец, искам семейство. Моля за съвет как да процедирам.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 15 дни
hash: 95880cfd42
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Приеми съвета му и обикаляй света. Гарантирам ти, че ще откриеш истинската си половинка някъде по пътя...
Пък и той това ти намеква, но ти не искаш да видиш очеизвадното.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 483cf1e30d
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   След 12 години ти ще си на 39, той на 45, много млади родители- няма що... А дотогава може и да се разделите. С този семейство и дете не чакай, щом за седем години сте още годеници и му трябват поне още десетина да се реши (евентуално) Потърси човек, който да има същата нагласа и желания като теб.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: cf1f251525
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

3.   Я го зарязвай тоя. 12 години ще чакаш. Той какво мисли - че след 35 бременността е лека? Намери си нормален човек, а не побъркан работохолик.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 873294b5bf
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   7 години са му малко явно, че да реши дали те иска за майка или не. Ако се разделите, на първата година ще е направил бебе на някоя. Такива обожават да губят времето на някоя с години, но за следващата рязко приискват деца.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 5d1057f0e9
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   А той какво работи?
Да не си хванала бъдещия Илон Мъск?

 
  ...


...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 8dca916af3
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

6.   Детето наистина саботира успеха. Изчакай.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 4a84d98df9
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

7.   Че ти и с дете можеш да обикаляш света особено след първата година. Какво общо има това обикаляне и защо изобщо го споменава? Това е глупав план защото децата са си деца, а ваканциите са ваканции. Ти можеш да си обикаляш и на 40 и на 50 и на 60. Сега ти е времето за дете. Аз си ходя на ваканции с децата. Сам щеше да е доста по-тъпо. Говори пак с него и му кажи, че тоя план е неприемлив и смешен. Колко да е амбициозен като едно дете не може да направи? Илон Мъск е амбициозен и има 14. И аз съм амбициозен и си имам вече големи деца. Амбициозните хора които искат деца, имат деца. Ако повтори тия простотии се изнасяй и си не губи и секунда повече с него. 5 години е достатъчна загуба.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 34f0e06e2a
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

8.   … очевидно не сте един за друг предвид желанията и приоритетите ви. Дай му още година макс да си събере мислите и ако е още на същата вълна значи очевидно не му е важен брака ви и се преориентирай.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: ba01be4526
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

9.   Ами ако след 5 години не можеш ти или той или и двамата да ивате дете? Тогава какво! Иначе аз лично не бих имала дете от човек, който счита че детето саботира успеха, напротив считам че то го стимулира и ако забавя нечия кариера, то е кариерата на жената.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 7b4d5e5d45
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

10.   Да не излиза той в майчинство? Децата са най- големият стимул. Какво като имаш пари? Явно имате различно виждане за живота, каква е гаранцията, че след 5 г ще стане детето.
Може би не иска деца.
Или се съгласява или си събираш багажа, това е, един от двамата ще отстъпи.

 
  ...

...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 7b4d5e5d45
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

11.   Какво ще му фокусира на бъдещето, какви са тези глупости?

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 263e854afc
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

12.   Зарежи го. Утре ще ти постави друг ултиматум и ще те върти като маймуна. Ти заслужаваш истински мъж и семейство!!

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 71db1b59a3
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

13.   Човек, който си мисли, че детето ще саботира нещо в живота му, не заслужава да има деца.
Явно този човек не е за теб. Познавам такива - нямат деца а са на 50

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: a49af4304a
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

14.   Щом те праща да обикаляш сама света (без него), не е читава работата. Може да не ти изневерява, но това не означава, че държи на теб.

Кажи му, че не можеш повече така, и се изнеси. Ако не се освести след това, зарязвай. Ще ти загуби времето.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 9fb677c5ac
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

15.   Ами просто сте прекалено различни и имате различни виждания за живота. Никой не е лош, просто не сте един за друг, поне на този етап. Или единият трябва да направи компромис, или се разделяте. Щом искаш семейство и деца сега, се разделяте и всеки продължава по пътя си.

 
  ... горе^

...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: a562a6b5d9
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

18.   Хаха, предложил ти да обикаляш света... Още малко ще ти предложи директно и любовник.

Такъв мъж си си избрала. Не "амбициозен", а меркантилен, парата го интересува само. Не само детето му е последна грижа, но и ти...

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 0f120033cc
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

19.   Хора кариеристи не стават за родители. Разкарвай го и са намери мъж, който иска семейство и деца. Колко години още ще губиш?

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: fe68cfb440
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

22.   Изгубила си 7 години с грешен човек. На 27 не си млада. След 5 години може и да имаш репродуктивни проблеми, не се знае, но за всеки случай не е добре да чакаш толкова много

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: a3438486f7
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

23.   Ми 7 години, много си му дала. Давай му пътя и ходи си прави семейство. Знаеш. ли как се гледат деца на, 40 години?

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: a6e1b2666c
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

24.   Явно не сте един за друг и сте с много различни приоритети. Най-добре си намери някой семеен тип мъж, а той може би ще се чувства по-добре с жена, ориентирана към кариерното развитие и работата. Току виж, ти ще си намериш своето, а може би и той ще има коя да му помага в бизнеса развитието и да не му се налага да работи чак по 16 часа. Монетата си има две страни все пак.
Който чусвта, че иска да има деца, трябва да я има тази възможност. Но те не са задължителни и тормозът, намеците и постоянните разговори на такава тема, също толкова не са ОК.
М 36 София

 
  ...

...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: af5dc87791
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

25.   Що за мъж сам инициира жена му да обикаля света сама или с приятелки цели 5 години? Най-малкото от гледна точка на безопасност е меко казано абсурдно да буташ жена ти да пътува сама по света. Щом е толкова свръх амбициозен, изграден предприемач можеш да го оставиш да бъде щастлив с амбициите си и да си намериш нормален мъж, който не страда от грандомания и болни амбиции. Той щом те праща да пътуваш сама явно не вижда само детето като пречка, а и теб.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: dafca06e6b
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

26.   Отвори интернет и пиши какво се крие зад работохолизма, много неща ще ти светнат. Всяко залитане има причина, ако дете ще ми саботира, след 5 г. вие сами ще се саботирате, защото е пълно с млади жени над 30 и.... с проблеми вече.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 567a18fc19
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

27.   Моя съвет е смени годеника, след 5 години ще си на 32 а много жени в днешно време на тази възраст имат сериозни проблеми с плодовитостта и не само жените а и мъжете, времената са лоши, не казвам, че вие ще имате проблем, но човек трябва да мисли защото в днешно време всеки 2ри да не кажа и повече има репродуктивни проблеми и го казвам от опит и наблюдение. Средна богата или бедна класа няма значение, живота е тук и сега, груб съм, но това е истината гони мечтата си за майка и намери си някой свестен с нормално мислене.

 
  ...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 06d554cd52
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

28.   Моят дядо на 54 се жени и има 8 деца, . баба е била на 15, . моят баща на 43 и ние сме 5 деца... , мама е била на 19 тогава..



М 16

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 27df6e4089
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

30.   Ще направиш своя избор, в зависимост от приоритетите си- никога няма пълно щастие! Ясно, че високия стандарт ти харесва и на всекиго би харесал. Но затова пък трябва да се откажеш от други, не по-маловажни неща - любящ съпруг и баща, за когото семейството е на първо място, а не амбициите и стремежа към увеличаване на капитала. Колко време прекарвате заедно и общувате, след като работи по 16 часа? Времето, прекарано с любими хора е безценно, спомените също! Него не го интересуваш ти, нито дете, какво остана след още 5 години? Откъде си сигурна, че ще бъдете още заедно или вече ще си е намерил нова играчка? Около мъжете с много възможности винаги е пълно с изкушения! Не си пропилявай времето, ако наистина искаш семейство и деца- с този нямаш никакъв шанс!

 
  ...

...
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 8dca916af3
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

31.   Хора, жената няма да изпусне лукса. Не се хабете, успешен мъж трудно се напуска.

 
  ...
преди: 1 месец, 14 дни
hash: f17f2f6f29
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

32.   Намерила си си добър провайдър, ама не иска да си меша гените с теб. Драмата на съвременната жена. Спри да. чакаш наготово.

Ако искаш да си млада майка, намери си свястно момче, което иска да е млад татко, а не надъхан кариерист, който е готов да те споделя с целия свят. Пълно е с такива. Обаче наближаваш 30-така и реално скоро ще отападнеш от класацията, ако не побързаш.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 14 дни
hash: 80cafa0a7d
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

33.   Е тя не иска да го напуска, защото живеят много над средната класа и той е ултра мега гига амбициозен, което в превод означава повече пари. Затова се е оставила да и изгуби времето 7 години, а като нищо ще изчака още 5, че и 10 отгоре. И да ако в такава дълга връзка няма развитие, тя се разпада и господинът след няколко месеца е с друга, която учудващо бързо вече е забременил.

 
  ...
преди: 1 месец, 14 дни
hash: e113f0d64b
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

34.   Някой ако така ме върти заедно сме от 7, изчакай още 5, Ами не е ок. Ние на 4-тата година ни се роди дете, като на 3-тата имах късен аборт, не по желание. Амбициите на мъжа ти нямат нищо общо с раждане на дете, това са оправдания. В ранните му години едно дете предимно майката гледа, това всеки имал дете го знае. Според мен не приемай такива договорки в толкова широк диапазон, защото не знаеш след 5 г. какво ще стане. С бебе много трудно ще забременееш след месец или два, още повече след 30. Тук много ще ти дадат съвет обикаляй си света не го мисли има време, но имам няколко такива познати жени обикаляха си света има време и сега са на по 35 без дете и без оглед скоро да имат. Вярвай в интуицията си, неговата амбиция не пречи за създаване на семейство, а е оправдание.

 
  ...
преди: 1 месец, 14 дни
hash: 2d9c8ce9e7
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

35.   Единственото за което малко съжалявам е, че не направихме децата по рано. Квот такова

 
  ... горе^

...
преди: 1 месец, 14 дни
hash: 8e846014a5
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

36.   Че каккъв му е проблем да ти направи едно дете. Няма нищо общо с амбициозносста му. След 16тият час може да да те ебе и да свърши 3пъти в теб до 17тия. Ти ще гледаш детето той да си бачка.
Този ми се види, че други планове му се въртят в главата.

 
  ...
преди: 1 месец, 13 дни
hash: f8248ea307
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

37.   Каква кариера кави успехи? Всеки се мисли за тарикат. Прави някакви полузаконни сделки и го нарича голям успех. Печели там някакви пари, които дори не са кой знае колко и в това му се състои целия успех в живота.

Дори и жена не може да задържи без този фалшив статус. Че се налага дори и златотърсачките да си задават въпроса да остават ли с него или да си търсят друг? Ще си ги носи в гроба тези пари, щом децата са му пречка.

Да не би да е Айнщайн, Кандинки, Моцарт, Тесла и т. н.? Да е допринесъл много за човечеството, че да се отказва от децата?

А и всичките тази велики хора нямаше да имат успех без да са имали походящото семейство. Ако родителите им са гледали само да печелят пари, децата им нямаше да са велики.

 
  ...
преди: 1 месец, 5 дни
hash: e06bc0a0e0
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

38.   И според мен е по-добре да се разделите, ако той вижда децата като спънка. Дори и да имате сега ако склони, или след време, едва ли ще си дългосрочно удовлвтворена от връзката ви.
Там горе, някой беше казал, че не си млада на 27 (хаха, не знам в кой свят живеят), но мога да ти дам личния си пример. На 27 се разделих с предния ми приятел, записах желана магистратура, пътувах, изкарах си прекрасни 3 години и реално 2 години след раздялате срещнах човек на моята вълна, а сега (на 30 съм бременна). Желая ти да се фокусираш върху себе си, ммлада си, и да срещнеш човек, с който сте с еднакви виждания за живота. На 27 ни се вижда, че сме много големи и бързаме, но перспективата да изживееш 30 години напред с неправилния човек е много по-страшна.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net