 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Иска да чакам 12 години за дете
преди: 1 месец, 16 дни, прочетена 1316 пъти
Здравейте, жена на 27 съм. От 7 години съм с годеника ми и искам дете от него, но той все не е готов. Вярно е много е амбициозен, работи по 16 часа на ден и е много изграден (на 33 е) Като се отовори темата за дете казва още 5 години, аз винаги съм искала да съм млада майка. Предлага ми да обикалям света за 5 години сама или с приятели, за да се фокусира върху бъдещето, не ми изневерява, защото му знам режима на работа и изграждане, ултра амбициозен е. Какво да правя, ако изчакам 5 години, после ще каже още 5. Детето щяло да саботира успеха му. Живеем много над средната класа, но аз не желая парлаци и да обикалям сама като пришалец, искам семейство. Моля за съвет как да процедирам.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 95880cfd42 |
|
1. Приеми съвета му и обикаляй света. Гарантирам ти, че ще откриеш истинската си половинка някъде по пътя...
Пък и той това ти намеква, но ти не искаш да видиш очеизвадното.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 483cf1e30d |
|
2. След 12 години ти ще си на 39, той на 45, много млади родители- няма що... А дотогава може и да се разделите. С този семейство и дете не чакай, щом за седем години сте още годеници и му трябват поне още десетина да се реши (евентуално) Потърси човек, който да има същата нагласа и желания като теб.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: cf1f251525 |
|
3. Я го зарязвай тоя. 12 години ще чакаш. Той какво мисли - че след 35 бременността е лека? Намери си нормален човек, а не побъркан работохолик.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 873294b5bf |
|
4. 7 години са му малко явно, че да реши дали те иска за майка или не. Ако се разделите, на първата година ще е направил бебе на някоя. Такива обожават да губят времето на някоя с години, но за следващата рязко приискват деца.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 5d1057f0e9 |
|
5. А той какво работи?
Да не си хванала бъдещия Илон Мъск?
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 8dca916af3 |
|
6. Детето наистина саботира успеха. Изчакай.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 4a84d98df9 |
|
7. Че ти и с дете можеш да обикаляш света особено след първата година. Какво общо има това обикаляне и защо изобщо го споменава? Това е глупав план защото децата са си деца, а ваканциите са ваканции. Ти можеш да си обикаляш и на 40 и на 50 и на 60. Сега ти е времето за дете. Аз си ходя на ваканции с децата. Сам щеше да е доста по-тъпо. Говори пак с него и му кажи, че тоя план е неприемлив и смешен. Колко да е амбициозен като едно дете не може да направи? Илон Мъск е амбициозен и има 14. И аз съм амбициозен и си имам вече големи деца. Амбициозните хора които искат деца, имат деца. Ако повтори тия простотии се изнасяй и си не губи и секунда повече с него. 5 години е достатъчна загуба.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 34f0e06e2a |
|
8. … очевидно не сте един за друг предвид желанията и приоритетите ви. Дай му още година макс да си събере мислите и ако е още на същата вълна значи очевидно не му е важен брака ви и се преориентирай.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: ba01be4526 |
|
9. Ами ако след 5 години не можеш ти или той или и двамата да ивате дете? Тогава какво! Иначе аз лично не бих имала дете от човек, който счита че детето саботира успеха, напротив считам че то го стимулира и ако забавя нечия кариера, то е кариерата на жената.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 7b4d5e5d45 |
|
10. Да не излиза той в майчинство? Децата са най- големият стимул. Какво като имаш пари? Явно имате различно виждане за живота, каква е гаранцията, че след 5 г ще стане детето.
Може би не иска деца.
Или се съгласява или си събираш багажа, това е, един от двамата ще отстъпи.
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 7b4d5e5d45 |
|
11. Какво ще му фокусира на бъдещето, какви са тези глупости?
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 263e854afc |
|
12. Зарежи го. Утре ще ти постави друг ултиматум и ще те върти като маймуна. Ти заслужаваш истински мъж и семейство!!
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 71db1b59a3 |
|
13. Човек, който си мисли, че детето ще саботира нещо в живота му, не заслужава да има деца.
Явно този човек не е за теб. Познавам такива - нямат деца а са на 50
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a49af4304a |
|
14. Щом те праща да обикаляш сама света (без него), не е читава работата. Може да не ти изневерява, но това не означава, че държи на теб.
Кажи му, че не можеш повече така, и се изнеси. Ако не се освести след това, зарязвай. Ще ти загуби времето.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 9fb677c5ac |
|
15. Ами просто сте прекалено различни и имате различни виждания за живота. Никой не е лош, просто не сте един за друг, поне на този етап. Или единият трябва да направи компромис, или се разделяте. Щом искаш семейство и деца сега, се разделяте и всеки продължава по пътя си.
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a562a6b5d9 |
|
18. Хаха, предложил ти да обикаляш света... Още малко ще ти предложи директно и любовник.
Такъв мъж си си избрала. Не "амбициозен", а меркантилен, парата го интересува само. Не само детето му е последна грижа, но и ти...
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 0f120033cc |
|
19. Хора кариеристи не стават за родители. Разкарвай го и са намери мъж, който иска семейство и деца. Колко години още ще губиш?
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: fe68cfb440 |
|
22. Изгубила си 7 години с грешен човек. На 27 не си млада. След 5 години може и да имаш репродуктивни проблеми, не се знае, но за всеки случай не е добре да чакаш толкова много
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a3438486f7 |
|
23. Ми 7 години, много си му дала. Давай му пътя и ходи си прави семейство. Знаеш. ли как се гледат деца на, 40 години?
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a6e1b2666c |
|
24. Явно не сте един за друг и сте с много различни приоритети. Най-добре си намери някой семеен тип мъж, а той може би ще се чувства по-добре с жена, ориентирана към кариерното развитие и работата. Току виж, ти ще си намериш своето, а може би и той ще има коя да му помага в бизнеса развитието и да не му се налага да работи чак по 16 часа. Монетата си има две страни все пак.
Който чусвта, че иска да има деца, трябва да я има тази възможност. Но те не са задължителни и тормозът, намеците и постоянните разговори на такава тема, също толкова не са ОК.
М 36 София
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: af5dc87791 |
|
25. Що за мъж сам инициира жена му да обикаля света сама или с приятелки цели 5 години? Най-малкото от гледна точка на безопасност е меко казано абсурдно да буташ жена ти да пътува сама по света. Щом е толкова свръх амбициозен, изграден предприемач можеш да го оставиш да бъде щастлив с амбициите си и да си намериш нормален мъж, който не страда от грандомания и болни амбиции. Той щом те праща да пътуваш сама явно не вижда само детето като пречка, а и теб.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: dafca06e6b |
|
26. Отвори интернет и пиши какво се крие зад работохолизма, много неща ще ти светнат. Всяко залитане има причина, ако дете ще ми саботира, след 5 г. вие сами ще се саботирате, защото е пълно с млади жени над 30 и.... с проблеми вече.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 567a18fc19 |
|
27. Моя съвет е смени годеника, след 5 години ще си на 32 а много жени в днешно време на тази възраст имат сериозни проблеми с плодовитостта и не само жените а и мъжете, времената са лоши, не казвам, че вие ще имате проблем, но човек трябва да мисли защото в днешно време всеки 2ри да не кажа и повече има репродуктивни проблеми и го казвам от опит и наблюдение. Средна богата или бедна класа няма значение, живота е тук и сега, груб съм, но това е истината гони мечтата си за майка и намери си някой свестен с нормално мислене.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 06d554cd52 |
|
28. Моят дядо на 54 се жени и има 8 деца, . баба е била на 15, . моят баща на 43 и ние сме 5 деца... , мама е била на 19 тогава..
М 16
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 27df6e4089 |
|
30. Ще направиш своя избор, в зависимост от приоритетите си- никога няма пълно щастие! Ясно, че високия стандарт ти харесва и на всекиго би харесал. Но затова пък трябва да се откажеш от други, не по-маловажни неща - любящ съпруг и баща, за когото семейството е на първо място, а не амбициите и стремежа към увеличаване на капитала. Колко време прекарвате заедно и общувате, след като работи по 16 часа? Времето, прекарано с любими хора е безценно, спомените също! Него не го интересуваш ти, нито дете, какво остана след още 5 години? Откъде си сигурна, че ще бъдете още заедно или вече ще си е намерил нова играчка? Около мъжете с много възможности винаги е пълно с изкушения! Не си пропилявай времето, ако наистина искаш семейство и деца- с този нямаш никакъв шанс!
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 8dca916af3 |
|
31. Хора, жената няма да изпусне лукса. Не се хабете, успешен мъж трудно се напуска.
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: f17f2f6f29 |
|
32. Намерила си си добър провайдър, ама не иска да си меша гените с теб. Драмата на съвременната жена. Спри да. чакаш наготово.
Ако искаш да си млада майка, намери си свястно момче, което иска да е млад татко, а не надъхан кариерист, който е готов да те споделя с целия свят. Пълно е с такива. Обаче наближаваш 30-така и реално скоро ще отападнеш от класацията, ако не побързаш.
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: 80cafa0a7d |
|
33. Е тя не иска да го напуска, защото живеят много над средната класа и той е ултра мега гига амбициозен, което в превод означава повече пари. Затова се е оставила да и изгуби времето 7 години, а като нищо ще изчака още 5, че и 10 отгоре. И да ако в такава дълга връзка няма развитие, тя се разпада и господинът след няколко месеца е с друга, която учудващо бързо вече е забременил.
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: e113f0d64b |
|
34. Някой ако така ме върти заедно сме от 7, изчакай още 5, Ами не е ок. Ние на 4-тата година ни се роди дете, като на 3-тата имах късен аборт, не по желание. Амбициите на мъжа ти нямат нищо общо с раждане на дете, това са оправдания. В ранните му години едно дете предимно майката гледа, това всеки имал дете го знае. Според мен не приемай такива договорки в толкова широк диапазон, защото не знаеш след 5 г. какво ще стане. С бебе много трудно ще забременееш след месец или два, още повече след 30. Тук много ще ти дадат съвет обикаляй си света не го мисли има време, но имам няколко такива познати жени обикаляха си света има време и сега са на по 35 без дете и без оглед скоро да имат. Вярвай в интуицията си, неговата амбиция не пречи за създаване на семейство, а е оправдание.
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: 2d9c8ce9e7 |
|
35. Единственото за което малко съжалявам е, че не направихме децата по рано. Квот такова
|
...
| преди: 1 месец, 14 дни hash: 8e846014a5 |
|
36. Че каккъв му е проблем да ти направи едно дете. Няма нищо общо с амбициозносста му. След 16тият час може да да те ебе и да свърши 3пъти в теб до 17тия. Ти ще гледаш детето той да си бачка.
Този ми се види, че други планове му се въртят в главата.
|
| преди: 1 месец, 13 дни hash: f8248ea307 |
|
37. Каква кариера кави успехи? Всеки се мисли за тарикат. Прави някакви полузаконни сделки и го нарича голям успех. Печели там някакви пари, които дори не са кой знае колко и в това му се състои целия успех в живота.
Дори и жена не може да задържи без този фалшив статус. Че се налага дори и златотърсачките да си задават въпроса да остават ли с него или да си търсят друг? Ще си ги носи в гроба тези пари, щом децата са му пречка.
Да не би да е Айнщайн, Кандинки, Моцарт, Тесла и т. н.? Да е допринесъл много за човечеството, че да се отказва от децата?
А и всичките тази велики хора нямаше да имат успех без да са имали походящото семейство. Ако родителите им са гледали само да печелят пари, децата им нямаше да са велики.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: e06bc0a0e0 |
|
38. И според мен е по-добре да се разделите, ако той вижда децата като спънка. Дори и да имате сега ако склони, или след време, едва ли ще си дългосрочно удовлвтворена от връзката ви.
Там горе, някой беше казал, че не си млада на 27 (хаха, не знам в кой свят живеят), но мога да ти дам личния си пример. На 27 се разделих с предния ми приятел, записах желана магистратура, пътувах, изкарах си прекрасни 3 години и реално 2 години след раздялате срещнах човек на моята вълна, а сега (на 30 съм бременна). Желая ти да се фокусираш върху себе си, ммлада си, и да срещнеш човек, с който сте с еднакви виждания за живота. На 27 ни се вижда, че сме много големи и бързаме, но перспективата да изживееш 30 години напред с неправилния човек е много по-страшна.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|