Споделена история от Секс и интимност

Анален секс. Аз ли съм егоист да го искам или тя, че не ми дава?
Здравейте,

следната ситуация не ме оставя на мира. Имам си гадже от година и нещо. Нещта са ок, говорим си вече за съвместен живот и т. н. Обаче този въпрос ме дразни супер много. Аз не съм пробвал анален секс, а винаги съм искал. Ако не ми беше споделила, че го е правила няколко пъти с бивши, щях да си спя спокойно и нямаше да го мисля. Но понеже ми каза, аз казах, че ми се иска и аз да пробвам някой път. Да да, знам, то не се казва така, трябва си нагласа, предразполагане и т. н. Категорично ми заяви да забравя за такова нещо. Пак казвам, ако не знаех че го е правила нямаше да ми пука но в този случай нейната реакция ужасно ме дразни и обижда, значи имаме сериозба връзка, твърди че никой не е чувствала толкова близък, говорим си за сериозни неща и бъдеще, обаче не заслужавам тази жертва, докато други са били облагодетелствани без никакви ангажименти. Чувствам се тъпо и по-лошото, изпитвам желание да осъществя тези фантазии извън връзката, щом за някои може, а за мен не. Та, аз ли съм егоист или тя?

Коментари

1-50 от 72

1.   Тя се прави бе. Махай я.

2.   По принцип в секса трябва и двамата да желаят едно нещо, но като жена ти казвам, че има много жени, за които сексът не е важен и не искат да си дават зор в секса. Чакат на мъжа така или иначе, но не изпитват и наслата, любопитство ако щеш, а само симулират, за да вържат някой мъж за брак и деца, а след това дори съвсем забравят за секс - камо ли за анален.
Не казвам, че е такава приятелката ти, но много добре мога да си представя, че ти си активният в леглото и поемаш инициативата... имам много приятелки, които ми споделят, че нарочно се правят, но реално не желаят мъжете си и приятелите си, а искат семейство да кажем или просто по-добър живот със сигурен мъж.
Аз не мога да си го обясня това, защото самата аз съм сексуална и дори по-инициативна в леглото от мъжа си, а ако не го желаех - нямаше да съм с него на първо време, но има за жалост много жени и момичета навън, които имат други мотиви да са с един мъж и не е точно сексуалното желание и любовта да кажем. Има и жени, които просто не са сексуални по природа и се издигат сами в някакъв вид Дева Мария, наказвайки сексуалния си мъж с чувство за вина заради „мръсните“ му фантазии, желания. Такива жени обикновено са отгледани в консервативни семейства с властни родители или просто са си такива и за тях сексът е нещо мръсно, неестествено, а мъжката сексуалност долна и противна, но необходимо зло, за да впримчат някой будала в брак и връзка.
ж32

3.   По принцип егоисти сме всички до някаква степен. А относно аналния секс - може просто да не й е харесало и да не желае да го повтаря повече. За да отказва трябва да си има някаква основателна причина и ако наистина те чувства достатъчно близък като партньор ще ти я сподели, но за целта трябва и ти да поговориш с нея спокойно и да проявиш разбиране. Защо просто не я попиташ съвсем спокойно, без да го превръщаш в някаква голяма драма, каква е причината да ти отказва при положение, че го е правила и не й е нещо чуждо?

4.   Точно тези криво разбиращи живота жени, чупят статистиките и стават пример за изрази като, ние жените не харесваме или, ние жените нямаме нужда. Вбесяващо е но знам какво имаш предвид, сексуалната несъвместимост е реален проблем, както всеки друг но за съжаление, както много други проблеми, бива омаловажаван дали защото "има по-важни неща", дали от срам, не знам.

5.   Чупката, тая те е взела за поредният балък и ти й се връзваш, стига бе!!!

6.   Лъже те, че го е правила с бивши гаджета.

7.   Не прочетох какво си написал, но това е деликатно място, може да има хемороиди, може да ти е дебел, не всяка жена иска, не я насилвай....

8.   Виж, от там излизат други работи и не на всеки му е приятно. Ако по не иска, не иска.

9.   Мисля, че е възможно, докато го е правила да е станал някой инцидент. Все пак, този "отвор" има и други функции... И сега се притеснява да не се повтори пред теб, човекът, за когото и пука наистина.
В крайна сметка, сексът не бива да е "жертва", а удоволствие и за двамата.
На теб би ли ти било приятно тя да те притиска да направиш "жертва" като правите нещо, което ти е силно неприятно? Едва ли.
Съобрази се с желанията и. И кой знае, може някой ден да си промени мнението. Не си търси сам проблеми ;)

10.   100% съгласен с №2. Умна жена. Което си иска, то си требе. Имате сексуална несъвместимост, която ще се разраства. Няма и комуникация. Прочети внимателно №2 - много точно го е казала. Съвет - сменяй.

11.   Като прочетох заглавието си помислих "ей тоя пък кво се тика", но от контекста се разбира, че тя вече го е правила с други, а на теб не ти дава. Така че раздразнението ти е разбираемо.

Прав си да недоволстваш, и аз бих бил така в същата ситуация. Общо-взето бих й обяснил как се чувствам и как изглежда цялото нещо от страни - именно както си написал - че други са били облагодетелствани, а ти, въпреки че си важен за нейния живот, не си. Нека да "обясни" защо е пускала на други, а на теб не (обясни е в кавички, зщаото жените не могат да обясняват такива емоционални неща, но поне да се опита. )

12.   Дори, ако не иска и се съгласи ще я боли адски много, защото няма да го желае и да е възбудена. Аз примерно имам хемероиди, защото имам проблем с изхождането което означава още повече, че няма как. Ако и тя не ходи често по голяма нужда мечтай си само. Пък има и други фактори - може предишните да са били с малки пениси или да е искала просто да опита и да не и е харесало.

13.   Ти си егоист. Няма лошо да се прави, но по взаимно желание. Щом е пробвала и не иска, значи не й харесва. При това положение - какъв трябва да си, за да й причиняваш нещо неприятно само за да ти е кеф на теб?
Дай и ти да правиш нещо, от което не ти е приятно, за да пробва тя. Какво ще кажеш?

От жена, която прави анален секс по СОБСТВЕНО желание

14.   Разбирам как се чувстваш. "Значи за него е можело, а за мен - не? " Може би не й е харесало или я е отвратило и не иска да повтаря. Може на теб да ти е по-голям или дебел от на бившия и да я е страх да го поеме там. Може да има някакви здравословни предпоставки, които да я спират (а преди да ги е нямала). Всичко може да е. Моят съвет е да се опиташ да разбереш причината, предразположи я да ти сподели (без да повдигаш темата "хайде да го направим). След като разбереш защо не иска, замисли се дали на теб ти е чак толкова важно, че да я караш да преглътне въпросната причина и да се "прежали".
Аз съм много против да се правят "жертви" в секса и във връзката като цвло. Компромисът е едно нещо, жертвата е съвсем друго. Как ще се чувставаш, ако знаеш, че се жертва за теб и го прави с отвращение?
Изяснете въпроса, важно е да разбереш каква е нейната причина, след това да си прецениш толкова ли държиш на това, или е някакъв моментен каприз.

15.   Ми направила го е и не я е изкефило. Дала му е даже шанс 3-4 пъти, убедила се, че не е за нея и край. Постави се на нейно място. Как ще се почувстваш ако тя настоява да ти ръчка задника с нещо и твърди, че връзката ви не е достатъчно сериозна, защото не ѝ даваш...

16.   Отиди на проститутка, аз така направих.
И един друг път като беше много пияна, се възползвах, а тя нищо не помнеше след това.

17.   Е да де, това е обяснението, аз съм бил голям, пък онези им били малки и тя била малка и искала да види какво е и така. Мен не ме дразни самия отказ, хубаво, не искаш нещо, не го правиш. Дразни ме самото отношение и начина, щото ако например каже нещо от типа " много те обичам, ако държиш толкова много, може да опитаме и ако много ме заболи да спрем" ще ми стане приятно и едва ли ще искам, а дори да опитам тя винаги може да каже, че я боли и да спра, все пак не съм някакво животно или насилник, но самия отказ, забрави това никога няма да стане, избий си го от главата, ако искаш да си с мен няма да ти се случи и т. н. само ме обижда и ме кара да го направя напук с някоя друга. Но пък аз също държа на нея, не искам да правя такива неща, а и вероятно просто едно чукане няма да ми донесе никакво удовлетворение щом не е с човека, който обичам. Просто ме е яд, знам че не е нейн проблема, че аз не съм намерил, каквото съм искал преди нея но все пак ме дразни това отношение и мисълта, че ще се лиша от още едно нещо, което съм искал, заради нея.

18.   Мога да ти кажа за аналния секс като жема. Ако на нея и е харесало, ще иска да го правите. Значи или те лъже, че го е правила, или не и е харесало. Има един малко вулгарен израз за задника- веднъж боли, после цял живот сърби. Сам си направи изводите.

19.   Егоиста си ти! Защо не се замислиш защо не ти дава? Ти от къде знаеш при какви условия се е съгласявала? Може на сила, да са я карали ти да не би да си там бил? Успокой се, не бъди като дете. Питай я ЗАЩО НЕ ЖЕЛАЕ СЛЕД КАТО НА ДРУГИ Е ДАВАЛА? Но трябва да я питаш това спокойно и без заядливост. Ще е глупаво заради някакъв вид секс да я оставиш или да изневеряваш. Всеки разговор се води със спокойствие казваш, че сте в сериозна връзка питай я най-смирено и интелигентно " Мило защо на другите си давала а на мен не искаш. " Започни с доброто, ако тя има малко акъл ще ти даде причината.... но аз ти предлагам няколко варианта като жена.

1во може на сила са да я карали да прави този вид секс.
2ро може да е имала проблеми здравословни заради този вид секс ( но да я срам да ти каже)

За всичко си има причина, попитай я по правилния начин, и по правилното време и дано получиш отговор. Не може всичко човек да има, ако получаваш свирки ( всички мъже ги искат) не виждам какъв ти е проблема. Но майката му е спокойствието и говоренето, попитай я като човек, но не я насилвай и не се дръж като дете което се сърди, бъди човек влизай в положение и говори с нея за всичко!

КТ

20.   Какво означава, аз искам, пък тя не дава? Такова нещо не се иска, а се предразполага партньора, известно време се играе по време на секс с ануса с пръст, така че, партньорът да усети, че това е приятно, подготвя се мястото, така да се каже... и т. н. Ако си достатъчно търпелив, внимателен и техничен, сама ще иска след време, но явно сексуалната ти култура е на много ниско ниво...

21.   Говорете. За такова нещо трябва двама. Може би я е боляри и затова отказва. Попитай я за причините.

22.   За да го е правила с бивши гаджета, това значи че и е харесвало. За да отказва да го прави с теб според мен има две причини:
1. Лъже те, че го е правила преди, не ѝ се опитва не само с теб, но изобщо. Просто е решила да ти провери реакцията, а може би по този начин цели да хлътнеш още повече по нея, с тайната надежда, че един ден може и да те огрее. Ама май няма да те огрее никога. Защо - в точка 2.
2. Не те лъже, че го е правила преди, не го прави с теб по някаква причина, но вероятно го прави с друг. Една жена открие ли удоволствието от анален секс, няма спирачка.

23.   За какво ти е анален секс? Аз не мога да достигна до стандартен, а ти мечтаеш за анален. Ти се радвай, че имаш гадже, защото аз и това нямам и съм нямал. Бъди доволен на това, което имаш, защото хората и това нямат. Аз например съм девствен. Не мечтая за анален секс като теб. Да знаеш, че като си неблагодарен ще загубиш и това, което имаш. Като останеш сам тогава анален секс ще търсиш от проститутки или по-лошото, а именно чекиите. Аз съм на чекии. Такъв е животът и съдбата при мен. Казвам ти още веднъж, че като не я оценяваш, ще я загубиш и друга няма да намериш повече. Писнало ми е от такива неблагодарници, които не са доволни на това, което имат. Не заслужават нищо.

24.   След като знаеш и причините, не виждам защо това продължава да те тормози. Уважи нейното мнение и решение, ако искаш да бъдеш с нея. Тя ти го е казала по такъв категоричен начин, защото не е искала да я тормозиш за това. Ако някога в бъдеще си промени решението, тя сама ще прояви инициатива. Ако един вид секс ти е по-важен от връзката ви като цяло, по-добре я напусни още сега, а не след няколко години да си направите деца и после да разбиеш семейството, защото не можеш да се контролираш. Дишай дълбоко, нареди си приоритетите и действай според тях.
Rational

25.   Добре де, само путкален секс не ти ли стига?

26.   До: 23
Сори, ама не можем все да се сравняваме с по-мизерните от нас. Гаджето като е пускал в дупето с предишните, ще се прежали и дори да не юни харесва, ще пусне поне веднъж и на сегашния. Иначе е супер обидно.

27.   20 - прав си за всичко, но виж поста на 21, като я "няма отсрещната страна, да желае да се слупват неща и цялото старание на света няма да ти помогне. Ето аз съм убеден, че 23 полага същото старание да се уреди с жена, както това да ме обижда и пак не му се получава. 23 - нито ме познаваш, нито ми знаеш историята за да ме съдиш, а нямам намерение да ти се обяснявам, желая ти успех. 13 - и ти си остра като нея, за съжаление във всяка връзка има много неща, които всеки прави и не му харесват, отказва се от хобита, приятели, занимания, вещи и т. н. и т. н. наричат се компромиси и ако такъв опит не е по взаимно желание може да мине в тази графа, както казах, ако да ми е станало фикс идея, за мен е по-важна готовността на другата страна за такъв компромис, отколкото самото действие и пак както казах, не съм нито груб, нито насилник, никога не бих си позволил да направя нещо без да се убедя че ще е в най-лошия случай поносимо. Тоест ако има поне едно съгласие ще направя всичко по силите си да стане, както го описва 20.

28.   Aвторе, опитвaлa съм преди с 2- мa други мъже и не ми хaресa, aмa никaк. Беше по един опит и крaй! С нaстоящият не дaвaх и думa дa се продумa, и дa, бях му споделилa също, че съм пробвaлa с други. Обaче, той ме обичa повече от егото си и не нaстоявa. В крaйнa сметкa след около 2 г. връзкa и след кaто вече му имaх пълно доверие освен любов, след толковa време стрaхотен секс и хиляди оргaзми с него, aз сaмa поискaх. Тогaвa не нaпрaви нищо, но от сaмaтa мисъл "полудя" и потрошихме мaсa, обърнaхме дивaнa и зaвършихме почти припaднaли от дивият секс. Беше откaзaл зaщото искaше дa ме подготви и дa се подсигури, че ще ми е ок. Нa следвaщият ден се прибрa с лубрикaнти с рaзлични aромaти, нaпрaвихме го, беше изключително внимaтелен и нежен, спирaше при нaй-мaлкият звук или мръдвaне от моя стрaнa. Първият път беше около 4-5 мин. и до средaтa, последвa 2, 3, 4 път докaто го нaпрaвим до крaя. Той нaстоявaше дa е внимaтелно и бaвно. Точно тaкa нaктaя буквaлно сaмa се... вече няколко години си го прaвим понякогa кaто "екстрa" и е в същност единственият мъж с който могa дa кaжa, че съм го прaвилa, другите бяхa идиоти, които явно сaмо искaхa дa го нaбутaт, кaто теб.
Грешкaтa е в теб, не в нея! Нaй-много дa я стресирaш и дa се отдръпне въобще от теб, дa изстине.
Aко не можеш дa я предрaзположиш тaкa, че сaмa дa пожелaе, може би просто не си нейният човек, егоизмът ти те удря прaво в онaя ти рaботa.

29.   И аз съм го пробвала, но не ми харесва и затова, приятелят ми не настоява, въпреки че, знам му харесва и иска. Мен не ме боли, но не е гнус и всъщност нищо не изпитвам, Бившият ми ме караше, защото беше егоист и мислеше само за себе си и въпреки че секса с него беше като в порното, аз наистина се чувствах като в роля-търпях и се преструвах, че ми е хубаво, колкото да свърши бързо и да се приключва.
Знам че, има жени които обичат, но никой не виновен, че не му харесва да прави нещо. Аз си падам по тройките, но на моя не му харесва и аз не настоявам, защото взаимното удоволствие е важно, не само единият да се кефи на случващото се.
Да знаеш, че за аналния секс си трябва партньор с опит, ако само искаш да го бутнеш отзад върви при проститутка и да се свършва. Ако, държиш на момичето ще уважиш решението и.

30.   Не е чак толкова хубаво затова отказва. Жена съм не боли ама проблема е че чувството е все едно се напъваш при запек и като сложим мисълта ми ако стане беля .... Иначе з вас е хубаво тясно и триенето е по не знам как да се изразя може би интензивно и бързо еукулирате.

31.   28 - мерси за милите думи, да ти се връща. явно нищо не си прочела от отговорите ми надолу, да може би твоите двама са били като нейните двама, но аз няколко пъти казах че искам да е вниматвлно и желано и че по-скоро ме дразни отношението. За всяко нещо си има начини и начини, чисто психологически си има методи така да откажеш, че другия да се почувства виновен или ядосан както аз или обнадежден или дори така че вече сам да не иска каквото е искал и да е щастлив. Ясно ми е че нещо такова няма как да се опише в 20 реда но те уверявам, че не съм идиота, в който ме обвиняваш, защото ако бях, нито щях да пиша, бито да я чакам тя да решава и т. н. или щях да съм й го набутал, както казваш или да съм я зарязал. Но не, за мен е важно как се чувства и не бих я насилвал, натяквал или охладнял от това, просто исках да видя различни гледни точки и да се намеря измежду тях и мисля че до някъде успях.

32.   До 26-ти номер:

Няма бедни и богати, не оцениш ли това, което имаш и го губиш. Това е Закон Божий. Както си богат утре можеш да станеш и беден. Това е като безплатните курсове към бюрото по труда дето никой не ги оценява, защото са безплатни и ходят хората на почивка на тези курсове, а не да учат. Платените курсове се оценяват и се учи, защото си дал пари, а в тези общежития в другите градове дето пращат курсисти направо са на почивка, като някой от тях се излежават чак до обяд и не посещават учебни занятия. Няма да отворят учебник, нито да се напънат да напишат нещо в тетрадката. И после познай. Никой не ги ще за работа. Само сериозните дето са научили нещо се реализират. Останалите си остават само с документ.

До автора:

Не мислиш ли, че е груб секс? Аз например не възнамерявам да искам от бъдещото ми гадже анален секс, защото смятам, че на нея няма да и хареса. Предпочитам по-скромно, но справедливо. Аналният секс ощетява жената. Някой замислял ли се е за това нещо? Като ти даде жената и на нея и харесва, можеш да го правиш, но като не желае и не и харесва, не е редно според мен да се настоява. Трябва и на 2-те страни да се хареса. Това, че го е правила с предишните си гаджета, а с теб не желае, не мисля, че те ощетява. Може да са я изнасилили насила да го направи или на нея не и е харесало. Познавам момичета, които са го правили и не искат повече да повторят.

Много мъже не са го правили този анален секс, не съм само аз и ти. Светът няма да свърши, ако не го правим никога.

33.   Някои ми беше споделил за някакъв мъж и жена ,които го правили,тя се изходила и той избягал...хах ..не настоявай ако не иска...

34.   Пприятел,
не те разбирам, как ще живееш, как ще създаваш връзка с такава жена, тя ти отказва нещо, което други са получили. Аз не бих се колебал да си го търся навън за да сте равнопоставени, нея са я чукали други отзад, ти от своя страна ще чукаш други жени отзад и така. Нали жените те съветват тя щом не иска, значи не иска, не я натискай, има толкова много други, които ще ти позволят, но когато попаднеш на жена, която ти дава всичко, наистина може и да преосмислиш колко точно държиш на тази, която те ограничава и да дадеш шанс на нови взаимоотношения.
мъж 45 год.

35.   В 21 век анален секс е ТАБУ, така като ви гледам всичко настойчиви "моралисти".
Всички жени се правите че ви харесва, а то не било така.
Като ви поискат нещо по-така, а сакън ще ми нараниш "чувствата".
Аналния секс е само за ценители мили хора.
Давам пример с любовта, ако 2-ма или или 5-ма са ви наранили, значи ли че следващия никога няма да го обичате?
Въпросната може да пуска на неподходящи, а на човек който го е грижа за нея не...
Ако имаш чувства, смяташ че той е подходящия, представяш бъдещето си с него, тогава какъв е проблема да пробваш анален секс?
При загубата на девствеността си пробвах и анален, но той не знаеше как да ме предразположи, не ползваше лубриканти, а когато му отказвах се сърдеше без да поговори и да ме предразположи.
Когато се появи любовта на живота, е хора с него преоткрих удоволствието. ;)
Ако искате ми вярвайте, но ние освен анален секс друг не правим, като изключим оралните ласки.
Голяма заблуда е да го движите бавно, ако половинката ви е свикнала с вашият размер.
Бавно и плавно се прави когато дупето е "девствено", когато не е свикнало и все още изпитва болка.
С моя си го правим грубо и бързо, нямам никакви проблеми, дори сме във фаза фистинг.
Стига с моите хвалби... :D
Трябва да се преминават емоционалните бариери, а не да се тъпче на едно място.
Пълното отдаване на две души и тела...
За втори път обиждате автор на тема, той е решил да сподели и да иска мнение, а не "морални" лекции, колко глупав бил, нетактичен и неуважаващ жената до себе си.

(Ж. 21)

36.   Разбирам те, гаден е бил начинът, по който ти е отказала. Имаше една приказка "Умната жена никога не отказва директно на мъжа, а прави така, че на него сам да му се отще" :D
Направи ми впечатление друго. Имаш интересни разборания за връзка и за компромисите в нея - да св отказваш от хобита и приятели не е окей. Не бях сигурна дали визираш себе си, но спомена, че аналният секс е "още едно нещо, от което ще трябва да се лишиш заради нея". Ако съм разбрала правилно, то трябва сериозно да преосмислиш веъзката си с тази жена, и аналния секс ти е последния проблем. Отстоявай себе си, намери жена, с която си пасвате, която ще уважава индивидуалността и свободата ти и няма да те кара да се отказваш от неща, които обичаш. Не бих си отказала от нито едно хоби, от нито един приятел/ка, от нито една мечта - тези неща и хора са част от мен и от живота ми и на който не му харесва, не е вързан насила. Не прави чак такива компромиси, животът е един.

37.   Аз пък не си падам по тройки, четворки. Аналният секс не е приятен, нямам много опит само със един мъж, приятелят ми не може а пък аз не мога да кажа че ми харесва но по принцип ако много ме привлича мъжът възможно е да се случи взависимост от ситуацията.

38.   Влязох в 40-те и не мога да кажа дали правя често или рядко анален. Някъде по средата. Зимата бяхме в хубав хотел. Следобеда и вечерта с мъжа ми правихме анален секс. На следващия ден по обед отивам на кола маска и жената коментира "е, ха, не се срещат често девствени дупета". Щях да падна. Но се направих на ударена "ами не давам там". Жената продължи "уфф, аз не успях. Още като млада булка... Мъжа ми е като нерез. Не ми личи, но кой знае. Правя уражнения за седалищните мускули. Идват млади момичета тук, анусите им като хралупи, не се пазят".

39.   Първо - тя те лъже и в това съм убеден. Второ - не се тревожи, няма да изпуснеш много. На живо не е като по филмите. :Д

42.   А'бе, тя го е пробвала, очевидно не й харесва, насила и да й го сложиш няма да свърши добре, нали знаеш? Може би е имала някое гадно преживяване с анален секс и сега не иска и да си помисля. Мисля си, че като мине повече време, ако го споменеш, без да мрънкаш, тя ще се съгласи.

43.   Не прави анален секс, прави само и единствено вагинален(не прави дори орален)!

44.   Правила го е с други, с теб не го прави - явно не държи толкова на теб колкото другите. Поуката си я вземай. Влюбването е до време - липсата на уважение и обич е цял живот.

45.   Моята се навива като е в цикъл. Но не всеки път.

46.   Анлният секс е най-малкия проблем във вашите отношения. Много по-обезпокоително е безапелационното отношени на гаджето ти. Щастлив ли си във връзка, в която няма обсъждане на ситуацията, а се сервира готова директива. Сега това е ебането в дупето. Ако отстъпиш следват още и още моменти, в които решенията ще се взимат едностранно.
Правилният подход са преговорите:
Ако ти направиш Х, аз ще направя (няма да направя) У.
Не искаш ли вместо Х, да ти дам У?

Дядо Торбалан

47.   Съгласна съм с дядо Торбалан за взимането на решения попринцип, но в случая става въпрос за нейния задник. Тялото си е нейно и не е длъжна да обсъжда тези решения с никого. Вероятно е решила, че не иска да го прави повече, още преди да срещне автора.

48.   Ситуацията ти е сложна. Поговори с нея, да се изясните. Аз съм женен и с жена ми правим такъв секс. Имах интересен случай. Преди да се запозная с жена ми, се хванах на бас с една колежка. Тя беше супер сигурна, че ще спечели. Ако губех, плащам и 1000 лв., ако тя загуби, щях да я чукам анално. Беше омъжена. Тя се нави и загуби. Изпълни си баса. Дойде в квартирата ми видимо бясна. Сложих си презерватив, не ми прави френска, не даде и отпред. Сърдеше се и съскаше докато и го вкарам. Търпеливо и бавно я започнах. Гърдите и настръхнаха, бързо се възбуди. След още малко вече ми шептеше да не спирам и да свършвам бързо. На края и помогнах с пръсти на клитора да свърши, тресеше се цялата. Поне 15 мин. остана да лежи по корем. Нищо не каза, но като си тръгваше ме целуна.
Така, че ако я навиеш да пробвате и си внимателен,според мен ще почне да ти дава отзад.

49.   Не разбирам смисъла да се задават въпроси, на които знаеш отговора или знаеш, че ще те излъжат. Ти като я питаш 20 пъти "Искаш ли да пробваме в дупето" и тя ти е отказала, на 21-вия път какъв отговор очакваш - "Днес искам да ме разцепиш анално" ли? Моята също казваше, че е пробвала и не иска отзад. Практически: трябва да е пийнала леко, в настроение, започваш с любовната игра, трябва да е възбудена силно, подготвяш с много леки и страстни целувки кафявата розичка, може и да получиш отказ, отдръпваш се, след малко пак продължаваш, вкарваш леко натиск с пръст и т. н.... има статии - чети. Може и да не стане от първи път, пробваш пак, после пак... докато стане. Ама да питаш вече е безсмислено. Не се тормози. Нивата иска бачкане, не молитва. Моята сега сама си го слага в дупето, а пък на теб успех.

50.   Номер 47, подобна логика е приложима ако говорим за другарчета за секс. В една връзка нещата стоят друго яче, щото я си представи: путката си е моя, хуят си е мой, колата си е моя, къщата си е моя? Ако тешението касае и двете страни то вече не е лично. А когато общите въпроси се решават еднолично, ебем ти връзката.

Дядо Торбалан

52.   Виж сега, това, че го е правила не значи, че и е харесало. Ако и беше харесало, със сигурност щеше да се съгласи да го направи с теб. Явно обаче спомените и хич не са приятни и точно за това категорично ти отказва, защото помни само неприятни усещания и болка. Така, че вместо 1000 пъти да питаш едно и също, някоя вечер я възбуди на макс, галия я, побъркай я от удоволствие и леко и нежно, без никакво бързане си насочи ръката към дупето й. Да, в началото я предразположи с пръсти, галене и т.н. и тогава имаш шанс да се съгласи.
Обаче запомни, ако и тогава те отблъсне и ти каже НЕ, ами значи НЕ, забравяш и правите нещо, което и двамата харесвате.

53.   Съгласен съм с №48. Ако успееш да я предразположиш, мисля, че ще се получи. Аз не съм печелил бас, но убедих едно гадже да опитаме анален. Тя беше много против, докато се събличаше обясняваше как този секс обиждал жените, как аналния мускул се разтягал и какво ли още не. Но когато и вкарах и свикна, много бавно започнах да го движа, без да го вадя. Тогава мръкането спря и започна да диша тежко и да ми придърпва таза към гъза си, да влизам по-навътре. На края като свършихме и лежахме, тя се сгуши в мен и каза "може и друга път да го правим... така".
м 42

1-50 от 72