Споделена история от Секс и интимност

Защо програмистите са нежелани?
Аз съм любител-психолог и напоследък много програмисти се оплакват, че не ги искат жените, въпреки, че имат много добри доходи и материално са супер, което в България е от голямо значение заради масовата бедност, също така са възпитани, свестни и културни, което пък не знам защо въобще го слагат като положителен фактор в свалките, но това са им основните плюсове които изтъкват като ги питам "защо една жена да е с тях". Обаче имат сериозен проблем който не споменават - прекалено са скучни и са сухари. Някой познава ли жена която се е възбудила защото мъжа е решил сложна задача? В програмирането всичко е логика и решаване на задачи, близо е до математиката, а това е ТОЧНО ОБРАТНОТО на секси и привлекателно. Заради работата си, тези хора са получили професионално изкривяване, което ги е превърнало в роботи. При тях вече няма емоции, спонтанност, не поемат рискове. Станали са калкулатори. Жените изпитват отвращение към подобен тип мъже - калкулатори, които внимателно обмислят и планират всяка стъпка. Доходите тук нямат значение, освен ако не говорим за проститутки, там срещу 100 лева всеки може да ебе. Значи, най-лесния начин да се докараш до това положение е да стоиш по 8 часа на ден пред компютър. Това действа смазващо на психиката и самочувствието. Стига се до там да не можеш да заговориш едно момиче. Изпитвал съм го лично, защото преди и аз пробвах да стана програмист, но именно заради стоенето пред компютъра се отказах, буквално усещаш как комуникативните ти способности изчезват и бавно, но сигурно се превръщаш в калкулатор. Това е засега, друг път може да допълня темата в някой коментар, защото има и още неща, но това е основата.

Коментари

201-201 от 201

225.   Пак много ви разбира главата с това слагане под общ знаменател. Като сложили думата програмист.. всеки който е на компютър е програмист ли?? Да имам и психолога автора. И като не всеки е баш математик и програмист на компютър съответно не всеки е толкова зле!

Според мен като мъж е доста глупаво да няма мъжа интерес за секс. Явно не съм... програмист...?? Защото съм луд за секс но д а и не пиша програми... все едно друго не правиш.

201-201 от 201