Споделена история от Секс и интимност

Възбуждат ме зрели мъже.
Здравейте, аз съм момиче на 18 години. Изглеждам много добре-хубаво дупе, гърди, дълга и къдрава коса, тренирам. Минус ми е, че съм нисичка (1,60), но мисля че други неща компенсират. До сега не съм имала сериозно гадже. Изобщо не ми липсва внимание от моите връстници, но не мога да ги погледна като хора, с които бих имала връзка. Когато си представям какъв мъж искам до себе си, винаги ми изникват мъже над 30 години. Дори много ми харесват и мъже на 40+. Привлича ме интелекта им, различното отношение към живота и жените. Докато моите връстници се държат като деца, нямат цели, не са преживяли много неща. Искам човекът до мен да може да ме научи на нещо (във всякакъв аспект). А аз бих се отдала на 100% в една такава връзка.
Когато мастурбирам, винаги си представям зрели мъже...искам да ми казват какво да им правя и аз да се подчинявам. Бих правила всичко с възрастен мъж. Въпросът ми е дали според вас мога да си намеря някой такъв, дали мъж над 30 би обърнал внимание на една 18 годишна тийнейджърка?

Коментари

1-50 от 81

1.   Щом си на 18 си пълнолетна и някой до 30-32 би те взел, но над тези години само ще те изчукат и ще те оставят, ама ти и това искаш де :)

2.   Защо така, момиче? Ти баща нямаш ли си? Гадже ли си търсиш или татко?

3.   Ще говори жалко за него, ако обърне внимание.

4.   Аз точно такава искам, ама няма. Пък и съм женен. Но като цяло такива връзки са трудни, макар че винаги има изключения. Вие ще сте различни поколения, с различни разбирания, в различни етапи от живота. Той примерно ще ти се дразни на твоите разбирания, начини на забавления, решения, които в неговите очи ще изглеждат глупави.

Когато на теб ще ти е време за деца, той ще е на 45-55 и има голяма вероятно да не иска. Когато ти си най-активна и ще искаш развлечения, той ще е на 50 и няма да му е до това. Когато ти си най-активна сексуално, той ще е на 50-60-70 и може и да не му става. На 50, когато би трябвало да се отдадеш на спокойствие и на себе си, с отгледани деца, ще трябва да почнеш да гледаш него и да си му болногледачка. На 55 ще си вдовица и ще трябва да живееш още 20 г. в самота, вместо да си в спокойните си и щастливи години. Общо взето ти ще си прецаканата на всеки един етап, освен може би в самото начало.

Пък и реално погледнато, за да е сам на 35-45, значи или е разведен, или е стар ерген. И двете са предпоставка за несериозен човек. Не е задължително, разбира се. Иначе почти всеки мъж иска агнешко и не би отказал на хубаво 18-годишно момиче, ама дали ще е сериозен, вече е друг въпрос. Дано намериш правилния човек.

Но в крайна сметка човек не избира какво да харесва. Няма как да се насилваш и с някой пубер, след като не те влече.

5.   Ма ще ти обърна внимание, бе девойче! Ти само ми ела!

Мъж на 42.

6.   аз като 30г много го дъря от такива момичета на възраст 16/18г и 20макс. Доста често си представям как ги чу*ам здраво в колата. Но за съжаление съм сериозно обвързан, с 25г момиче но и тя става за секс още.

7.   От авторката:
До номер 1: Къде споменах, че искам да ме изчукат и оставят?
До номер 2: Нямам баща от доста време(с майка ми са разведени и той няма интерес да ме вижда и да поддържаме връзка). Прав/а си, че най-вероятно в това е причината да търся по-зрели мъже.
До номер 3: Защо да говори жалко за него?
До номер 4: Защо смяташ, че ще ги намира за глупави? И защо да нямаме еднакви вкусове за забавления? Както ти спомена, търсиш си "точно такава", но си женен. Това означава явно, че жена ти не те прави достатъчно щастлив. Защо да не намериш щастието в някоя като мен, въпреки трудностите, които непременно ще съществуват в една такава връзка?

8.   Ако си наистина хубава, всеки ще те поиска, но малко ще си признаят. Виждала съм големи хора да правят страшни глупости, да се държат като слабоумни, да зарязват дългогодишните си половинки и да се карат с приятелите си заради гимназистки. И не само за да ги боднат, искаха си връзка. Говоря за нормални мъже в диапазона 28-32 г. Което е показателно, че възрастта не е особен фактор. Да, предполага се, че на тия години, трябва да си зрял, както ти казваш, но в много случаи си остава това - предположение. Идиотът си е идиот на всяка възраст, на 70 също. Непременно се трупа житейски опит, пътувания, знания и т.н., но за да има ползва от това, трябва индивидът да е предразположен, да има капацитет да възприема и да се учи. Това не е лесна работа изобщо. Имай това предвид, ако искаш сериозни отношения. Ако ти е просто за секс, е много по-лесно. Пълно е с мъже, които не биха пропуснали нещо младо. Ако отрича, или е от редките изключения, или лъже.

10.   Може да искаш сериозни отношения, но дъртите коцкари, скучаещите женени мъже и чичаците с деца, по-големи от тебе, искат само секс и кеф без ангажименти и заплащане. А мъжете над 40, които наистина си заслужават са заети и не биха оставили любимите си жени заради вчерашни.

12.   Имам приятелка на 30, мъжа и е на 45г. Не е задължително да е много зле мъжа, за да е сам. На някои хора късмета им го няма. Да много мъже биха те искали. То до 30г стават за теб, мъжете не бързат да се женят.

13.   Здравей! Това са абсолютно нормални фантазии за жена на твоята възраст, както и обратно е вярно, много зрели мъже - от 30 години нагоре - имат фантазии с тийнеджърки. Просто повечето хора не си го признават. Романът "Лолита" на Набаков описва добре страстите между мъжът и жената от съвсем различни поколения. За много хора това е тема табу и не желаят дори пред себе си да си признаят, че имат подобни фантазии, но пак повтарям това е част от нормална човешката психология.
Но ако говорим за сериозно връзка най-добият вариант е 5-6 години разлика.
М 27

14.   Може и да те възбуждат зрели мъже, но дали си сигурна какво искаш от тях? Когато бях на 30 години, много харесвах едно съседско момиче на 18-19 години. Когато я виждах, тя ми се усмихваше и си говорихме няколко пъти, но макар, че беше много чаровно момиче, ми се стори малка на ум и житейски опит - хлапе. Това накрая ме разочарова и охлади емоциите ми към нея.

Мисля, че трябва и ти да покажеш интерес и да направиш крачка към мъжа. Все пак младостта и красотата не са всичко. Ако очакваш по-възрастния мъж да ти е забавачка, а ти да стоиш като стайно цвете, което чака да бъде полято, бързо ще изчезне очарованието му към теб. Според мен, при такива големи разлики, по-възрастният е достатъчно самостоятелен във всички отношения и просто се радва на младия партньор без да очаква кой знае какво от него освен секс.

15.   Здравей авторке, аз съм на 29 години и винаги, като теб съм харесвала по-възрастни мъже. Висока съм съм само три санта повече от теб и съм истинска красавица, без да преувеличавам. В този контекст искам да ти кажа, че съвсем не си ниска, пропорциите са важни, а не ръста. Но да се върнем на темата :Ако попаднеш на такъв мъж, но наистина зрял и интелигентен, може яката да залитнеш, както аз в момента. (А си е доста грозновати ако питаш странични наблюдатели), но както е казала София Лорен- "Любовта определя кой е красив". Успех.
Ани

16.   Последната ми приятелка беше на 19, аз на 36. Бяхме 2. 5 години заедно и това беше най добрата връзка в живота ми. Обикаляхме света, бяхме в прилючения нон-стоп. Тя израстна покрай мен с години пред връстниците си. После тя ме остави, защото слушаше съветите на другарчетата си, дето правеха свирки на случайни хора в тоалетните на клубовете. Казваха й "виж колко си млада и хубава, как можеш да тръгнеш с тоя, поне го друсай за пари". Тя ми имаше голямо доверие и ми споделяше тия неща, какво са й говорели. Но накрая не издържа и наистина си намери някакъв невръстен. Сигурно вече пак със зрели се събира, но вече не сме заедно..
Да. Вече съм на 40 и още съм ерген и изглеждам доста по добре от младоци на 30. Не виждам защо да не пробваш, авторке. Срещал съм и други като теб и за тях връзката е много повече от чукане и пари. Както много от форумчаните тук ще ти кажат, без да са били в подобна връзка никога..

18.   Здравейте! Аз съм жена на 39 години. Много ми е интересно, ако е възможно мъжете на 30 нека напишат дали биха вързали на една 18 годишна. Аз лично, не разбирам какво виждате в тези момиченца, но ще е интересно да разберем.

19.   Аз пък съм на 30 и хич не харесвам малки 18 момиченца.
С нищо не ме привличат.
Бях се заговорил с една 18 годишна и по едно време споменах нещо за "големият брат на Оруел". Момичето внезапно каза "ох, и аз харесвам Биг Брадър, готино риалити".
Е, какво да видя в една "жена", за която Биг Брадър е Ники Кънчев, а не "1984" на Оруел.

20.   Пак някое чиче от немай къде вече и тема прави, че млади харесвали дъртаците. Не, няма такива. Нито аз в момента /23-годишна/ и всичките в обкръжението ми, нито преди, когато сме били и по-малки, сме харесвали чичаци. Нито в училище, нито сред познати и колеги съм видяла такова нещо. Но пък винаги най-нагло и агресивно, точно пък противните спаружени чичета са се натискали на "дъщерите" и "внучките" си. Кога ли старчетата ще приемете, че сте едни гадни, съсухрени, космати и смръдливи дъртаци с противно старпеско мислене и комплекси?! Никоя млада не ви иска, колкото и да си повтаряте, че с годините сте ставали по-хубави. Ами не, все по-противни ставате. Аман. Стига досаждахте.

21.   18, аз ако не бях женен, определено бих вързал на 18-годишна, даже много повече от такава на 30. Такива ме привличат, не знам защо. Някак са по-естествени, нежни и невинни. Не ги е очукал живота. Дори бих се навил за сериозна връзка, стига момичето да е зряло. Естествено ако е някаква лигла, няма как да стане. Жена ми като я взех, беше на 19, но си я обичам и харесвам до ден днешен, защото и двамата сме "одъртели" и то заедно, минавайки през добро и лошо (на по 34 сме). Тя е почти единствената 30 годишна, която ме привлича. Иначе като се вгледам в другите жени, определено ме привличат такива на 18-20, макс. 25. От там нагоре вече по-рядко, а за над 30 вече са изключения. Но една жена на над 30 и да ми е привлекателна, някак няма същото излъчване. Не е естествена, не е толкова нежна и определено не изглежда много невинна, а животът я е очукал и се е овълчила. Станала е някак лицемерна, неискрена. Поне на мен такова ми се струва излъчването на повечето жени на тази възраст. Разбира се, има и изключения.

И разбира се, всеки си има предпочитания и не избира какво да харесва, защото това са по-скоро подсъзнателни модели. Като го споделих с една психоложка, предположи, че в тийнейджърска възраст съм имал някаква травма относно момичетата и затова се е проявило това. И един вид подсъзнателно искам да компенсирам това, като си мисля, че ако имам тийнейджърка до себе си, ще компенсирам миналото си.

Бях на 14-16, когато имах семейни проблеми, баща ми пиеше, в училище ме тормозеха, сменихме град, бях сам и естествено се затворих в себе си, станах срамежлив, а за момичета и дума не можеше да става. И явно ме е травмирало, макар и да не го осзнавам съвсем. Допускам, че може и това да е причината, а може би просто младите ми се виждат по-красиви, всеки си има предпочитания. Когато бях на 20 си падах даже по 15-16 годишни, да не кажа по по-малки понякога. С времето границата се качи малко, но пак около 18-19 годишни ме привличат в най-голяма степен.

Но в крайна сметка всеки човек си има някакви подобни психически трравми, а и позитивен опит, които пък формират поведението му, предпочитанията и др. в по-късен етап в живота.

Между другото забелязвал съм много мъже да се заглеждат по тийнейджърки, вкл. дори и дядовци. Младото си е младо, красиво, привлекателно. Но повечето няма да си признаят, защото обществото не го толерира и ще обвинят за педофил. Виж, ако кажеш, че харесваш възрастни жени на 50, никой няма да те критикува, всеки ще каже "щом се харесвате, няма проблем", обаче за по-малки не може, педофил си.

От номер 4

22.   О, не, №20, не искам да те нападам, но грешиш. Много такива не знам и как да ги нарека момичета има. Моят мъж работи в една професионална гимназия, не е учител, на друга длъжност е. Като се лепна за него една единайсетокласничка се видяхме в чудо. А ние сме с големи деца, имаме и внук на 3 години. И понеже той не и обръща никакво внимание тя се захвана с мен-пише ми във фейса, измисля, шантажира ме. Та се наложиха по-драстични мерки за да може да я озаптим. Докато не дойдеш на мяра-не хващаш вяра. Но аз, след като ми е минало през главата на 100% вярвам че има такива момичета.

23.   От авторката:
Относно съмненията за пола ми(от номер 20)-уверявам те че съм момиче и не разбирам отвращението ти към зрелите мъже.
Благодаря на всички, които ме подкрепят и разбират влечението ми без да ме съдят.
А на 21 пожелавам да намери щастието в някоя като мен, сигурна съм, че ще има желаещи.
Също така искам спомена, че далеч не съм на акъла на връстничките ми и съм убедена, че мога да впечатля по-възрастен мъж не само с младост и красота, а и с интелект.

24.   Охх...как бих изчукал момиче на 18 години! Както всеки мъж! Жалко, че никой не си го признава. На 18 години момичетата вече са с развито тяло на жена. Изключително привлекателни! Много повече, отколкото всяка на 25,30

25.   Хора..:)Да подчертая тя е казала мъж,не изврате яци:)-

26.   Мъж съм на 35,честно казано момичета на твоята възраст ми се виждат като деца,не ме привличат по никакъв начин,но според мен си е напълно възможно да си хванеш приятел на 30,има къде-къде по-големи възрастови разлики.

27.   От авторката: Наистина много искам да разбера какъв е секса с по-възрастен мъж. По-нежни ли сте? Защото момчето, с което аз съм правила секс е много грубо. Аз съм много тясна и, въпреки че съм правила секс доста пъти, все още ме боли. Мисля си, че когато мъжът е живял повече време се е научил на търпение и проблемът с това, че съм много тясна, може би ще бъде решен. Стига на него да не му е неприятно.

28.   24 стига аз съм на 30 и не мога да кажа, че на 18 съм била по привлекателна, според мен мъжете харесват жени на около 30 знаещи какво искат, 18 годишните са си деца, но ако има любов няма значение...

29.   Имаш шанс! Хибаво и умно момиче никой няма да върне, за повече зависи от многп фактори. В крайна сметка е въпеос на нагласа на мисленето, защото аз бих предпочел връзка с много по-млада, умна жена, отколкото с 30-40 годишна празноглава "връстничка", каквито масояо се наблюдават в пространството. Физическите предпочитания са индивидуални и няма да ги коюентирам. Последно, младостта ти би била голям афродизиак за някой зрял мъж и само в твоя полза. Успех!

31.   21 - Огледало имате у вас, нали? Вземи се поразгледай хубавичко, преброй си бръчките, той животът и теб не те е пощадил и времето и гравитацията са си казали думата и за теб и са си сложили отпечатъка. Да не мислиш, че си по-свеж и издържлив от 20-22 годишен мъж? Над 35 масово сте издъвкани смачканяци, цъклите се по ученичките и точите лиги, защото само пред тях минавате за мъже, иначе сте комплексари, головодници и подметки в работата и в къщи.

32.   Ако въпросът ти е реален...

До някъде те разбирам, аз пък на твоите години все околко по-възрастни жени се въртях. Но ще те открехна аз как си го обяснявам - до голяма степен идва от манталитета на времето. Това че съм бил на 20, не ме е спирало да имам цели в живота, интереси, и да знам какво търся в една връзка. Но повечето на моята възраст не им пукаше, защото бяхме навлезли в т. н. "демокрация", и се правеха на "свободни" (разбирай - безотговорни). Беше (и все още е) време на фалшива бутарщина. Това най-вече включва да правиш обратното на това което преди 40-50 години ти казваха да правиш. Не защото така си избрал за себе си, а просто защото е станало модерно. Модерно е да се правиш на батка, модерно е да се правиш на кифла, модерно е да не мислиш, модерно е да се отдаваш на пърчините си инстинкти, модерно е да мислиш само за себе си (та до степен да ти вреди), модерно е да не ти пука за никой и нищо.

Така че с моят интерес към по-възрастни жени, по-скоро се опитвах да се върна в едно друго време, с други ценности и представи за живота. Проблемът е, че чисто биологично и житейски става разминаване. Дори да намериш някой който да ти подхожда психологически, ще стане пък по-трудно да сте подходящи по други показатели. Иначе, просто да ти "обърнат внимание", е най-лесното, особено за жени. Виж ако си мъж, трябва да търсиш по-успяла жена, но повечето жени в България не са такива, та си търсят някой по-възрастен и с повече пари и възможности. И в двата случая обаче, шансовете за връзка са минимални. Особено като си на 18 и не познаваш достатъчно нито себе си, нито останалите. До голяма степен и това търсене на "по-зрял партньор" е претенция, защото ти не си такъв. Реално търсиш нещо което тези на твоята възраст не ти предлагат. Очевидно част от проблемът е липсата на баща и нещата които идват чрез него. Но и тук нещата са на нива. Доста момичета компенсират липсата на баща и с безотговорен секс и търсене на внимание, дори чрез различни форми на мазохизъм за да изразят вътрешната си агресия. Но на друго ниво може бащата да бъде търсен и като опора, грижа, ценностна система, възглед за света. Естествено като визуални същества ни избива да търсим и физически образ който да съотства на това, но външният вид е често подвеждаш. По-здравословно е да разбереш какви психологически качества търсиш и се фокусираш върху тях, не задължително някой който изглежда по-възрастен. Това че изглежда такъв, не значи че ги притежава. Иначе накрая връзката се превръща в начин хората егоистично да компенсират недостатъците си и това се обръща срещу тях. Накрая се оказва, че никой от двамата не е притежавал реални качества, а само търсят кой да ги компенсира и запълва дупките. Така че освен че трябва да търсиш човек който има реални качества (не просто да изглежда), то трябва и ти да предлагаш някакви качества. Поне за мен, качествата не зависят от възраст, или ги имаш или не, но има процес на опознаване за да могат наистина да се проявят адекватно на живота.

33.   31, извинявай, ако съм те обидил, явно си жена на 30-40 и нагоре, за да реагираш така. Нищо лично нямам против вас и не искам да обидя никого, просто всеки си го влече определен тип партньори.

41.   До 21/33

Аз пък съм на 20 г. и подкрепям 31. След няколко години ставам на 30. И ? Срокът на годност ли ще ми изтече тогава? Всички остаряваме, както и ти. Едва ли си перфектен. А да наричаш жена си стара е малоумно. Как ще е стара на 34? Ако 34 е старо, то на 40 вече с единия крак в гроба са жените.
И още нещо.. Много е смешно как зрели мъже се натягат на гимназистки. Някак си е противно.

О, и до тия, които постоянно говорите как жените "вехнели", а мъжете били винаги в разцвета на силите си, един ден ше се сбръчкате и грижата ви ще е уголемената ви простата. А, и всичките гимназистки да минете, пак си оставате дърти.

^^

42.   41, не разбирам, преча ли на някого с това, че ме привличат млади жени, че ме нападнахте така?

43.   42 Пречиш да! Точно на нас- младите жени. Както и всички останали спраужени и нагли дъртаци.

44.   До 42

Миии хейтъри, брат ... Ко да ти кажа?

46.   43, аз от младите жени нищо не искам и не ги свалям. Само с харесването си ли ти преча? Май не си много млада и се докачи.

47.   46, ти пък да не си много млад бе, дъртак сбръчкан съсухрен? ! И никого не можеш да заблудиш, че темата е твоя и се опитваш да заблудиш хората и да изкараш, че младите жени харесвали дърти мъже. Еми не-НЕ харесват дърти мъже, противно на твоите мечти и фантазии, а си харесват млади мъже на тяхната възраст, колкото и да те боли от този факт и да не искаш да го приемеш. Това е суровата, жестока, болезнена реалност, с която трябва да се примириш и да спреш да пускаш фейк теми от името на млади момиченца, защото всички те познаваме и вече ставаш адски жалък. Засрами се.

48.   Леле, някой много се засегна, че чак параноята го подгони. Аз бЕгам от тука. Бях тук, за да си изразя мнението (но явно някой не можа да го понесе), не да падаме ниско и да се обиждаме за глупости. Който каквито иска, такива да си харесва, не виждам проблем. Който иска да си спори, но без мен. Няма да си причиня да се тровя за глупости. Лека вечер!

50.   От авторката:
За 47- Темата наистина е от момиче. Спрете да се съмнявате. И да обиждате мъжете, заради възрастта им.

54.   Всички жени - и млади, и стари харесват млади и хубави мъже, до 35 г. това е самата истина. Чичаците, особено над 50 са много взели-дали и без виагра трудно ходят и до ВЦ, така че САМО ако имат кинти някое младо момиче ще ги "обича".

55.   50- ти ли ще ни кажеш какво да правим бе, мухльо скапан сдухан? !? Ще се съмняваме колкото си искаме и ти не можеш и няма да ни забраниш. Стига лъжи, историята изобщо не е истинска, а е измислена от теб, и най-нагло, подло и безсрамно продължаваш да лъжеш и да се представяш за жена без никакъв свян въпреки, че вече те хванахме. Но колкото и да се преструваш на младо тийн момиченце, не можеш да скриеш от нас че си дърт чекиджия-трол, който само си мечтае за младо момиче, с което да го огрее, защото чувствителността ти и личното ти пристрастие към дъртаците (като тебе) и това че се обиждаш, когато кажем някоя дума за тях издава, че си мъж, и то много по-дърт, отколкото се представяш в измислената ти история. Това че сте дърти, стари, грохнали, изнемощели, безжизнени и на предела на силите си няма нищо обидно, а си е самата истина за вас а това, че ти си обидчив и лесно се засягаш си е лично твой проблем, който нас не ни засяга. Така, че спри да тролиш и да лъжеш с твоите измислици и върви си намери някаква работа да нямаш толкова свободно време и да не се чудиш от скука какви измислици и простотии да си измисляш. От 47

56.   От авторката:
Хахах не знам какво да кажа вече, затова ще игнорирам. Написах темата с цел да получа подкрепа и мнение. Получих го и ви благодаря.

57.   Едва ли някой ще ти откаже като си на 18 и хубава. Обаче ще те манипулират, ще им ходиш по свирката без да се усетиш и ще те ползват за секс или като трофейно гадже. Колкото и да си умна, интелигентна и прочие, житейският опит си казва думата във връзки с голяма разлика и готиният чичко може да ти завърти главата и да те накара да правиш каквото той иска без особени усилия.
Още си много малка и вятър те вее. Така че се пази от много по-възрастни мъже. Да, чаровни са, улегнали, изглеждат сякаш знаят какво искат, имат пари, знаят как да те накарат да се почувстваш жена... Обаче един мъж на 40, който е с акъла си, никога няма да вземе 18 годишна насериозно, всичко е игра да те вкара в леглото. А ако вземе да те вземе насериозно, ще бърза да ти направи дете и да те върже преди да си се опомнила.
Като станеш на 24,25 и имаш повече опит с мъжете, можеш да се насочиш към по-възрастни - ще имаш някакъв опит и ще знаеш какво искаш. Сега си стой при момчетата на твоята възраст. За твоя безопасност.

58.   Аз съм 16, до но. 18

Виждаме младо тяло, нежна кожа и много колаген, стегнати гърди и дупе. Виждаме лице без бръчки, без тревоги и без капка от негативно държание. Виждаме момиче, още без характер, което няма да тръгне да спори с мен, защото съм се осмелил да си изкажа мнението. Виждаме в очите на тези момичета истинска възхита и оценяване на жизнения ни опит. Всяка дума която кажем им е интересна. Вместо да си премервам думите за да не нараня нечие его, пълно с комплекси. С такива момичета лесно мога да се почувствам мъж и тя никога няма да осмели да ме унижи. Всяко действие с тези момичета се получава, защото аз вземам решенията и аз ги изпълнявам. Тя само си казва мнението дали й харесва или не. Не ми се бърка в изпълнението на задачата, нито ме гледа в ръцете, нито ми дава непоискани акъли. НИТО след това ме нарича неудачник ако се проваля, тъй като изобщо не е разбрала какво съм направил.

Ще ти дам една аналогия. Представи си че си шеф на фирма. Какъв работник ще наемеш :
1. Такъв който разбира много и точно заради това си е вирнал носа и се мисли за незаменим. Който ти казва кое е добре за фирмата и най вероятно те гледа в ръцете колко получаваш, както и наверно ще има негативно мнение за теб, колко си некадърен и как той по-добре би го направил.
2. Или да си вземеш един нов работник и да го обучиш сам, като инвестираш в него, но после целия работен процес ще е по мед и масло?

Има една приказка в една жена влязат ли повече от три х*я вече не става за нищо. Особено ако е сама на 30 . Така че не виждам къде се слагате, вие по-възрастните.
Има и една друга приказка: два остри камъка брашно не мелят. И о да, в България особено, е пълно с остри камъни, който никой не ги иска вече.

60.   От авторката до 58:
Много ми харесва начина ти на мислене... дано си намеря мъж като теб. И се надявам да има повече мъже които да привличат на теб!

62.   Модераторите избирателно одобряват коментари които са им удобни. Критика изобличаваща коментиращите педофили се блокира напълно.

67.   58 Предпочитат работници с опит, а не млади и не можещи.
Ти момите може да ги искаш, ама те дали теб...
На 30 жените все още са млади...

68.   До 58

Ще наема и двамата, а когато единият стане неудобен, ще го изгоня и ще заведа дело за имуществеи щети :)

69.   Всяко нещо има начало и край. Когато създаваш начало, мисли за края. Твърдиш, че търсиш сериозна връзка много по възрастен мъж. Това се прави в два случая (пренебрегвам по маловажните, като недомислие, незрялост и т.н). Единият е, когато се стремиш към финансово обезпечение. Другият -когато желаеш рано да останеш свободна от съпружески отговорности. Няма как да доживеете дълбоки старини с такъв мъж. В крайна сметка, животът си е твой и прави с него, каквото ти се иска. Никой не те съди. Просто, ако мислиш за дълга връзка, това е лошият начин. Ти ще живееш дълго след него и това, което сега ти се вижда улегналост, тогава ще ти изглежда като изхабеност.

70.   Бих казал да внимаваш - не всеки мъж на 30-40 е зрял, а още по-малко тези търсещи специално момичета на твоята възраст. Лесно ще си намериш кандидати, които да преспят с теб, но дотам.

Ако искаш нещо сериозно групата се свива значително, защото тогава трябва да търсиш мъж, който би те харесал въпреки възрастта ти, а не заради нея. Поради липсата на опит съвсем лесно можеш да попаднеш в капана на някой сексуален манипулатор. За да избегнеш подобна развръзка трябва да избираш по характер, не по възрастова група. Но във всеки случай внимавай в кого се вслушваш, защото повърхностните съвети дават повърхностни резултати.

71.   От 58 до 67 .
Работниците с опит и курвите имат тенденцията да напускат много бързо.

Единствените жени които стават за нещо в тази държава и които аз уважавам това са майките. Другите са пропаднали, че не се и осъзнават колко..

Колкото до това дали ме искат младите . Ами искат ме. Предното ми гадже беше на 20 . Сегашното е на 25. Аз съм на 40. И не, не ме друсат за пари. Съжалявам ви искрено ако го мислите това.

72.   Те и младите жени почнаха да се усещат, за какво им е някакво момче, което тепърва ще се пробва за всяко нещо, и от неговите експерименти тип проба грешка пак проба, ще страдат жена му и децата му.
Така че авторке, имаш и конкуренция и не малка да знаеш, качествените , опитните мъже , който знае как и го може, всяка го иска, младите с предимство.
Старите и те се редят, за шлифования диамант на опашката, никоя не си отстъпва реда и борбата е безмисостно жестока без подбор на средства и начини.

1-50 от 81