Споделена история от Секс и интимност

Колко от жените позволяват да им се свършва в устата?
Здравейте, имам един спор с моят приятел от много години (заедно сме от повече от 8 г. ). Той иска да ми звършва в устата, аз не искам.
Аз смятам, че е гнусно и на тези течности не им е мястото там. Правя вагинален, анален и орален секс (без да ми се свършва в устата), използваме и играчки и смятам, че това е достатъчно за запазване на интереса и разнообразието във връзката.
Той смята, че това е нещо нормално, заради времето, в което сме заедно и аз трябва да си го искам дори сама.

Та въпросът ми е:
Колко от жените горят от желание да им се свършва в устата?
Смятате ли го за нормално?

Благодаря предварително.

Коментари

1-50 от 96

1.   Какво значение има дали другите го правят? На теб по-малко гнусно ли ще ти е, ако го правят? В секса всичко трябва да се прави по желание, освен ако не го правиш като компромис да ти прави нещо, което на него не му е приятно.

2.   Въпросът не е колко го правят, а ти искаш ли го. Глупаво е да взимаш решенията в живота си, базирайки се на мними статистики във форумите.

3.   Чак да горя от желание - не, но пък не ми и пречи. Не го смятам за гнусно, гадно или нещо подобно, даже понякога е плюс дори за мен, защото не трябва да ставаме да търсим салфетки, да се къпем... "чиста работа" буквално.

Но аз пък не правя анален :)

5.   Автор:
Оооо, не, аз определено няма да си променя мнението за това. И отговорите във форума няма да ме убедят в противното. Просто ми е интересно дали се приема за "нормално" от другите хора. За секса се говори рядко на обществени места, така че просто ми е любопитно мнението на останалите.

Благодаря за коментарите.
ed30e6847a, и аз мисля, че всичко трябва да е доброволно.

6.   Мъж:
Напълно съм с манталитета на приятеля ти!
Ако двойка има вече по дълга връзка (повече от година да кажем), напълно нормално е, а според мене е и редно да му гълташ!!!!!!!

Това сплотява адски много и е добро погледнато отвсякъде - добро е за твоето здраве, за неговото здраве, докарва много по-силен оргазъм, не ходите за салфетки както каза номер 3, показва, а и доказва вярност, лоялност, обич и тн. и тн.!

Опитай се, но надали ще намериш и едно нещо против гълтането, довод, причина....?

Освен някакви предразсъдъци и "гнусливи" неща, които ти се развиват във въображението, НИЩО СМИСЛЕНО НЯМА ДА ДАДЕШ КАТО ПРИЧИНА, за да не гълташ!

Бъдещата ми жена трябва да се научи, ще не ще! Иначе просто няма да е с мен!

7.   Аааа, Авторке, забравих и още нещо важно!!!

Ти нали не си мислиш, че като позволиш да ти свърши в устата и дотам?

Гълташ или шамарчета! Поне аз бих процедирал така.

8.   Семенната течност влияе добре на женското лице, избелва се.

9.   Само тия в порното, и то за много пари. Другите, които го правят ей така са най-най-пропадналите и гнусни. Иначе това си е типично педелско занимание - свирки, анални, празнене къде да е... Жените си имат орган, създаден специално за секс. Само един е и се нарича "вагина". В останалите дупки се мушкат гейовете, защото нямат вагини. Нормалните, хетеросексуални мъже си следват природата и правят нормален секс. Останалото са извращения на н-та степен. Пращай го твоя да върви в гей-клуб.

10.   ДА,има жени които сами го искат и се кефят,виж гълтането е проблема!!!
А да ти свършва отзад сигурно ти е върхът на сладоледа,я ни сподели ???

11.   Автор:
Номер 6 /7/, определено имаме гигантски различия във възгледите си, пожелавам ти да си намериш половинката, която да те приема такъв.
Иначе смислената причина е - гнусно е и не искам тези течности в устата си. Това е достатъчен довод.

Номер 10, ок ми е, после си се измивам и готово.

12.   6,7 до Авторката/11/

Ето, видя ли? Нямаш достатъчно силен аргумент!

Да те попитам, тъй като с твоя приятел казваш, че сте от 8 години заедно:
Ще те е гнус ли да свърши във влагалището ти и с тази същата сперма да оплоди твоя яйцеклетка, да родиш дете от него и цял живот да го обичаш, целуваш и да му се радваш? Ммм?

Не се заяждам, но предвид това, което изтъкваш като довод, въпросът ми е повече от логичен и намясто!

13.   На мене ми харесва и си искам накрая да свърши в устата ми. Подобрява ми настроението, действа добре на кожата, той се кефи и е на седмото небе, не ме боли, с вкуса се свиква, ако яде парче ананас или ягоди половин час преди секса, мирише на тях . В началото като ме лиже, аз му скуиртвам, той също казва, че му е приятно. Взаимно е. Не правя анален секс, не си давам д-то, тясно ми е и ще ме боли.

14.   В днешното модерно време би трябвало всяка млада жена-момиче да приеме за нормално празненето в устата и дори гълтането на спермата. Какво гнусно има в спермата ако мъжът няма никаква зараза. Ами то е по-гнусно когато се целувате да си смучите езиците и да си гълтате слюнките. Във слюнката има повече бактерии отколкото в спермата на един хигиеничен мъж. Вие жените имате повече гнусливи течности във вагините отколкото в спермата на един чист мъж. Хайде стига с вашите гнусотии.

15.   К'во значи колко?

Ето ти отговор - немалко.

На редица жени съм им свършвал навсякъде, а те сами си го обират да си го изядат.
Други пък им е било гнусно и не искат, та с тях никога не сме прцедирали така.

Ако човек обича - той разбира отсрещния. Да не говорим, че от едно просто уважение би трябвало да се съобразява човек.

Накарай го да му се изпикаеш в устата. Пак е течност, пак идва от любимия ти, нали?

Братан.

16.   Аз дори го предпочитам, защото после не стоя като умряла на леглото преди да се избърша.

17.   6/7, прекаляваш!
Нямала силен аргумент авторката. Това, че не желае да прави нещо в секса не значи, че са и необходими "достатъчно силни аргументи" или пък да се обяснява на нагъл тип като теб. Сексът трябва да е удоволствие и за двамата и като не ти харесва нещо, просто не го правиш. Излез от селото или направо кочината, в която живееш и се научи да уважаваш човека до себе си, както и предпочитанията му. "Шамарчетата" за не гълтащите просто няма да ги коментирам, но издават не ниско ниво, а направо дълбоката дупка, в която се намира то. И преди да ме обвиниш, че аз също нямам аргументи да не гълтам, ще кажа, че на мен ми харесва, но всеки с предпочитанията си. Дразнещото в коментарите ти обаче е наглостта, с която се опитваш да промъкнеш идеите си и отношението към жените като обекти за удоволствие, които ще получават шамарчета, ако не ти угодят. Противен си.

От 2

18.   Това е педерастко. А ти се държиш като тотален парцал. Свирките, аналният и празненето къде да е са запазена марка на гейовете. Прати го твоя в гей-клуб.

19.   И мен ме подразни, че нямала "силен аргумент". Ами аз примерно не обичам грах. Трябва ли да имам силен архумент за това и да се обяснявам по форумите защо не ям грах? Или ти харесва, или не.

20.   Не се занимавайте с този извратен, злобен неадекватник. Нито има акъл, нито възпитание, нито нищо. Майка му и баба му сигурно са го били като малък. Не заслужава внимание, дори под формата на критика.

21.   Ако го искаш - може, като не искаш, няма. Аз нямам нищо против, но ме заболява устата преди да приключи ине стигаме до там. Не си длъжна.

22.   Моя мъж ми свършва винаги в устата, дори и секс да правим, вади го и го лапам, свършва, всичко гълтам до последната капка. Обожавам си мъжа и искам всичко от него, включително и спермата му. Дори наскоро свърши на коремчето ми, а аз му се скарах защо не е в устата и той се разсмя. Не мога да си представя да ме е гнус от него. Или него да го е гнус от мен, няма да ми е приятно.

23.   Аз пък имам друго питане, няма да пускам нова тема - ако правите секс с презерватив, как свършва мъжа? Докато е във вас, в презерватива, или го махате преди кулминацията?

24.   Колко от мъжкото население с удоволствие би свършило в устата на половинката си като гледа как тя изсмуква сладко пениса му и гълта неговата сочна, гъста, бяла и топла сперма?
– Огромната! 99.999 от хетеро -мъжете, без асексуалните, които по дефолт са игнор!

ПРОБЛЕМЪТ Е ВЪВ ВАС ДАМИ!!!!

Отворете учебниците по биология и ще видите, че семенната течност е алкална по състав и действа много добре (това вече няма да го прочетете там) на здравето на жената!

Като не ти харесва, авторке, твой си е проблема! Не предлагаш такива услуги, но както виждаш има жени, които не само, че го правят, но и изпитват истинско удоволствие от това и свързаност с партньора си!

Когато мъжете продължително време не намираме това, от което имаме нужда, го търсим навън! Точно по същия начин както вие изневерявате заради така желаните от вас 20 сантиметра пенис, както си личи от другите теми!

Като не искате да задоволявате партньорите си, не се чудете защо го търсят на друго място! Все пак никой не е с намерението да ви кара насила. Тук съм чел във форума не един или двама мъже, които споделят, че ходят на проститутки, за да им правят свирки, че съпругата дома нещо не ѝ се нравило!

Няма лошо, има си момичета за всичко!

Мъжете сме такива същества, че природата ни е научила да се справяме във всякакви ситуации.

Как аз разсъждавам авторке? - Не бих дал гените си на жена, която не ги харесва, включително и на вкус! Ако ти би направила дете от мъж, на когото не му харесваш гените, компромисът си е само твой!

А тази 23 годишната, където навсякъде плюе и говори за гейове и лесбийки, сама някой ден ще си падне в собствения капан! Ако мисли, че ще върже някой мъж с едната си п****, а същевременно в устата ще е отворена като за 10-на жени, много се лъже!
Не те знам дали си имала сексуална активност с хетеро-мъже досега, но твоите идеологически виждания яко ще се сблъскат с действителността!
И това няма лошо! Всичко е за урок!

Авторке, поздрави приятеля си!

25.   Може да му подскажеш да свърши в носа ти или върху него, вместо в устата! Гледал съм такива клипове и са невероятни-вместо в устата, мъжът свършва в или върху носа на жената, а също така и търка члена си в него преди и след като свърши!

26.   Не го прави щом не ти харесва,гнусно е.Дръж на себе си,не слушай 6,7 и тн.,ако мъжа уважава една жена истинскк,няма да я насилва да прави нещо срещу себе си!

27.   Дай му да ти хвърли на лицето и ще се изкефи ;)

28.   24, ти си психично-болен, препълнен с отклонения. Гнусен си чак с твоите извратени фантазии. Проблем са мъжете като тебе, и то как иначе като вие самите сте изтъкани от психични проблеми. Намери си мъж или ще си останеш все сам.

29.   Моят мъж е свършвал навсякъде в мен-вагинално,анално,в устатя,на лицето,на гърдите-просто много години сме женени,трябва да има някакво разнообразие.Така е при дългите бракове.Съвсем честно ще кажа,че не е от най приятните неща да гълташ ама като виждам колко му е хубаво ми е хубаво и на мен.Иначе ще подкрепя традиционалистите-най-голямо удоволсвие изпитвам да свършва м мен както си е отредено-вагинално.

31.   Жена ми в началото също не искаше, но веднъж ми каза, че ако и дам после да ме целуне щяла да го направи. В първия момент не бях очарован от идеята, но го направихме. Изпразних и се в устата, тя преглътна и после ме замляска с език. От две години само така свършвам, това страшно много я възбужда. Пък и това не е чужда сперма, а моята, така че не виждам проблем. Всеки прави това, което му харесва.

32.   Постави му едно условие: да му се изсереш на физиономията и в устата. (Ама преди това да си хапнала един разхлабителен шоколад, че да го омажеш хубаво) Кажи му, че много те възбужда идеята и в дълга връзка е съвсем нормално да ти изпълни тази фантазия. Ако пък откаже, значи не е мъж и не те обича. :)

Такъв да съм го изритала отдавна. Добре, че не е попаднал на такава като мен. Търси си нормален мъж.

33.   24, добре ли си с главата ? Ако си вярваш на написаното, значи нещата с главата ти не са добре...
Пише ти го мъж !

35.   Това не е нормално, а е гавра с жената! Никоя жена не би искала да и се свършва в устата, това е брутално и ГРУБО и дори...нямам думи, това НЕ Е нормално. Ти му даваш достатъчно екстри и той иска ОЩЕ? Този човек не те обича ама изобщо....било нормално. Какво те задържа при такъв порно маняк? Бий му шута, ние НЕ СМЕ играчки...Направо ми стана мъчно. ;/

..

36.   Авторке, игнорирай номер 6,7 и 24! За тези хора нямам думи...бляякс!

Какво значи нямала силен аргумент? думите " НЕ ИСКАМ" са достатъчен аргумент! Ако сте чули тези думи и продължавате вече можем да говорим за насилие! А човек който принуждава някой, да прави нещо което не иска, има нужда от медицинска помощ! Щели сте да я зарежете? Ами голяма услуга ще и направите! Такива като вас, усетя ли ви, няма и 1 секунда да се занимавам с вас! Жената НЕ Е ПАРЦАЛ и НЕ Е изтривалка с която да си изтърквате всички комплекси! Такива като вас по-добре да си останат САМО с порното.....

Браво на теб 32, прекрасен коментар! Поздрави! :)

..

37.   Точно така 33 - ти си 1 на 10000, точно включвайки се навреме, за да докажеш на 23-годишната, че във всяко правило има и изключения!

Сега няма да ви гледам хашовете, няма проблем да се вживявате в роли! Не пречи за разговора, но разрешението на поставения въпрос в темата касае истинските мъже, а не неизградените младежи -мъже!

Жената е, за да забавлява мъжа в леглото!

Ако 33 мислиш, че не е така, преосмисли си "мъжкото" поведение!

38.   Аз искам да попитам номер 9/18, а турските чекии разрешени ли са за хетеросексуални мъже? Защото мъжете нямат гърди и следователни не би трябвало това да гейташко, но пък от друга страна не е и класическият вагинален секс.

39.   25, има и клипове, където жената пикае и сере върху муцуната на някой, що не вземеш да кажеш на твоята да го направи върху тебе?

41.   До 23:

Свършва извън мен, в презерватива. Има 0,01 шанс да забременея, но не искам да рискувам. А и той самият не иска да рискува, така че и за 2мата е ок.

42.   А защо мъжете не ни давате да ви се изсираме отгоре като свършваме ? Много, ама много ни възбужда !!!

Излезте от света на порното, че сте жалки. Спермичката си я лапай ти и гълтай, кат имаш мерак.

43.   24 ако кризата те е ударила толкова лошо, че нямаш средства да си купиш така наложителните за психичното ти здраве медикаменти, мисля, че доста хора биха се смилили и помогнали. А сега по темата, щом ти не искаш точка по въпроса няма никакво значение ако ще и от 50 години да сте женени, това е твое решение не негово. Виждам, че си му позволила почти всичко и ето, че иска и още за мен това е чисто и просто използване а не истинска връзка.

44.   Номер 23, мъж съм. Честно казано зависи. По принцип го махам и свършвам на корема или гърдите и. С последната приятелка отивахме в банята и там тя го взимаше с ръце или уста да довърши. Не е гълтала.
При анален върху дупето. С нея сме пробвали и преди свършването да го махна и да свърша в нея. Но си имахме доверие

45.   Аз нямам проблем със свършването в устата. Виж гълтането ми е леко трудно. Принцип о като ми свършат в устата, плюя и после се джабуря и ако имам възможност мия зъбите си. Понякога като е по малко количеството сперма и гълтам.

47.   Аз мога да кажа само за себе си - не обичам оралния секс и не бих позволила на никого да ми свършва в устата. Който има претенции - да си намери друга да му ги задоволява. Толкова.

48.   Човек трябва да прави това, което му харесва.
Аз обичам на партньора ми да му е хубаво.
Обожава дълбоко гърло и да ми свършва в устата... и на мен ми харесва.
Примерно аналния секс не е моето нещо, а той голям мерак за дупето.
Разбрали сме се по темата и няма драма. За нас най-важното нещо е и на двамата да ни е приятно.

SmiLe =)

49.   Колко сте невежи, знаете ли състава на спермата, че така експертно коментирате? Гнусно било, отвратително било и т. н.. Това е най ченната течност в мъжа, както млякото е най ценно в жената. Мъжа може да поема мляко от жената, а жената се гнуси от течността на мъжа, при това, че е доказоно колко полезна е тя. Вътрешно да се поеме спермата, това са много полезни хранителни добавки, които влизайки в кръвта подхранват цялото тяло на жената. Когато жената роди имаше мляко в излишък. Вместо да се цеди с разни помпи, аз й бях помпата, изсмуквах излишното мляко и ми беше голям кеф. Хем полезно, хем приятно. Онези жени които се гнусят от мъже, просто да не се занимават с такива, иначе само лицемерят!

50.   Безпристрастният наблюдател нарича секса обмяна на телесни течности. Любовта(секса) е лудост и когато единият си прави тънки сметки, не е добре.

51.   Не позволявам, но и той не иска. Използва другите две места за свършване.

52.   Муцка, не те знам на колко си години, но едно ще ти кажа, макар да знам, че масово ще ме оплюят.
Жената трябва да е дама в обществото и курва в леглото!
С това си морално държание, бъди сигурна, че няма да те изтърпи още дълго. Ако иска монахиня в леглото си, щеше да отиде в манастир, а нямаше да е с теб.

Айде, със здраве! И хейтвайте на воля, не ми дреме. ;)

Жена 45 г.

53.   Номер 9 е покъртителна жена. Ако си има приятел, то той е мега нещастен и глупав. Пуританите са просто едни ограничени хора.

54.   Порното страшно увреди младите мъже. Аз съм на 36 години, но анален секс не практикувам, просто не ми харесва да си го слагам там, откъдето излизат изпражнения. Жени всякакви има, срещал съм такива, които сами си искат в дупето, сами си искат да гълтат сперма. Вече и жените станаха страшно извратени. Като мъж мога да кажа, че страшно обичам свирките и държа жената да ме продухва от време на време. По мои сметки около половината жени изобщо не правят свирки, от тия дет правят половината не обичат да правят ( но го правят или от обич към мъжа, или острах, че ще бъдат зарязани), повечето не обичат сперма да им попада в устата (някои се задавят, други не харесват вкуса), а гълтачките са най-малко, като повечето (не всички разбира се, някои просто са по разкрепостени в леглото) са пропаднали курвентии, ебани от десетки, дори стотици мъже.

Над 90% от мъжете харесват и си умират получат свирка. Преди време гледах един документален филми за проститутки в Испания. Оказва се, че повечето мъже, които ползват услугите на проститутки са женени и искат свирка, защото собствените им жени не им правят. Скучният секс и липсата на орални ласки от жената често става причина за мъжки изневери.

Винаги съм бил джентълмен с жените и се съобразява с тях, но за свирката не отстъпвам. Държа да ми го лапат, просто не мога без това, поне от време на време. Вярно, че свирката е по-скоро допълнителна или заместваща вагиналния секс, който си е същинския кеф и за двамата, но като мъж минимум 2-3 пъти в месеца (особено ако е в цикъл жената) имам нужда и от това. В периодите, в които съм бил без гадже, когато видех красива жена винаги си представях как ми го лапа. И аз обичам да свършвам в устата, готино е, но да гълта си е решение на жената и никога не бих се сърдил ако не иска. И все пак е редно да попитате жената дали иска сперма в устата си. Не, че и аз не съм пръскал понякога уж случайно, но ако жената не обича после се сърди. Порното превърна секса в унизителен за жените. Младите мъже масово прилагат всичко от видяното в секс филмчетата. Това да мажат по лицето, да мажат по косата днес е някаква мода сякаш. На мен дори ми е противно и не мога да си представя го източа по косата умишлено. Не, че не се е случвало да пръсна дотам, но жените мразят да им цапат косата.

Впрочем, авторке, има и жени, които сами искат сперма в устата и си умират от кеф да гълтат. Има спермоядки, просто им харесва и не могат без това. Познавам една такава, която изпива всичко до последна капчица. Държи винаги да гълта, без значение дали прави свирка или се чука.

55.   49, като ти е толкова ценна и полезна - пий си я! Какво се мъчиш да я пробутваш, като продавачка на Женския пазар?

1-50 от 96