Споделена история от Секс и интимност

Колко секс партньора сте имали до сега ?
Здравейте! Видях че последните такива истории са преди 10 години, а от тогава много неща са се променили…
Въпросът ми е колко е бройката на секс пратньорите ви до сега?
Всички знаем, че важността на това е намаляла. Все повече го правят без да се интересуват с кого или колко. И да попитам дали за мнозинството все още има значение броят?

Коментари

101-150 от 169

129.   М 38 - всичко на всичко 12, ако броим гимназията (2), кратковременните (общо 4), както и две мацки с които имал вземане-даване само в тройка заедно с тогавашната ми приятелка, която си падаше по такива неща.

130.   Мъж 31г. 11 1 проститутка.

131.   25 човека
Ж. 32г

132.   26 човека
Ж. 32 години

133.   Около 50-60, всичките проститутки. Не се гордея, но започнах от 29 и оттам се объркаха нещата...
М33

134.   Даже е съгласна на тройка с друг мъж!

135.   Когато се запознах с жена ми беше на 21 разбира се не беше девствена 1-2пъти я питах с колко мъже се е чукала преди мен и все ми казваше че не е важно,но веднъж нещо бяхме на тая тема и ми сподели че е била с повече от 50 човека,направо бях потресен но все пак сега е само с мен и това е важно

136.   135 щом това е важното, значи си си вързал гащите. На 21 си я взел с повече от 50 бройки! Не мисля, че има какво да се коментира. Попитай "твоята" дали одобрява ти да наваксаш изпуснатото спрямо нея?

137.   3ма мъже, все дълги връзки.
Жена на 33

138.   136 защо трябва да наваксвам колкото толкова в момента това не ми е проблем важно е какъв секс прави....А секса който ми дава е невероятен

139.   жена, 30 години

Турчин, двама кипърци, двама албанци и 7 гръка.
На българи само свирки, но те не се броят.

142.   Мъж 26, имал съм само 1 връзка досега, и още съм с нея. Ама съм и го мушкал над 50 пъти, сигурно се брои за доста

143.   17
2 - връзки с години
7 - връзки до една година
5 - връзка до няколко месеца
3 - по 1-2 пъти

М62

145.   Толкова много бройки и никакви връзки , аз не бих правила секс с човек дето не ми допада . Какво значи тялото ми иска давам му го , ама с първия срещнат ли ?
И трябва ли толкова лесно да се прави със всеки .

147.   Мъж на 50 години.
Само с една за която се ожених след 5 годишна връзка.
Но абсолютно не го препоръчвам. Считам моя живот за частично провален. 20 години минаха на границата на развода в безброй драми и скандали.
Мисля че мъжът трябва да има поне 4-5 бройки преди да се ожени за да опознае женската природа и да се изгради като мъж.
Иначе има голяма опасност живота му да бъде ад. Жените лесно подчиняват и смачкват неопитен мъж.
Мъже,- ако не ви се получава с жените и нямате достатъчно бройки, не бързайте да се жените- опитвайте, учете се, развивайте като личности.
Поне докъм 35 годишна възраст имате време да се помъчите да скъсате синджира.
За първата връзка не хабете повече от 6 месеца- тя е обречена и трябва да е просто стъпка към следващата.
Ако все пак ви се налага (поради възраста да речем) прочетете малко от red- pill идеологията- поне да научите как да се държите правилно с жена.

148.   Мъж на 50 години.
Само с една за която се ожених след 5 годишна връзка.
Но абсолютно не го препоръчвам. Считам моя живот за частично провален. 20 години минаха на границата на развода в безброй драми и скандали.
Мисля че мъжът трябва да има поне 4-5 бройки преди да се ожени за да опознае женската природа и да се изгради като мъж.
Иначе има голяма опасност живота му да бъде ад. Жените лесно подчиняват и смачкват неопитен мъж.
Мъже, - ако не ви се получава с жените и нямате достатъчно бройки, не бързайте да се жените- опитвайте, учете се, развивайте като личности.
Поне докъм 35 годишна възраст имате време да се помъчите да скъсате синджира.
За първата връзка не хабете повече от 6 месеца- тя е обречена и трябва да е просто стъпка към следващата.
Ако все пак ви се налага (поради възраста да речем) прочетете малко от red- pill идеологията- поне да научите как да се държите правилно с жена.

150.   "поне да научите как да се държите правилно с жена."

Жената разбира САМО ОТ 3 НЕЩА:

1) ПАРИ

2) СЕКС

3) БОЙ

Ако й ги даваш редовно в правилното количество, ще е най-щастливата жена на Земята!

151.   до 145

Абсолютно се съгласявам с теб!

152.   1, Ж48

153.   Мъж на 50 години.

До 150
С боя не съм съгласен.
Но трябва да усеща че лесно може да бъде заменена ако не се държи както трябва. Или че без нея ще ти е по добре.
Май най- добре е мъжът да се занимава с неговите си работи а жената да е само фон в живота. Поне напоследък аз така правя и сега разликата в отношенията е от земята до небето.
За секса- според зависи. Винаги съм имал чувството че при жените не е много важен. Могат и с малко. Като гледам, сексуалните жени да са най- много 10%. Мойта ме е държала месеци на сухо. Накрая я заплаших с развод и започна пак да дава. Но взе пак да намалява честотата. Май ще трябва пак да говорим по тоя въпрос.

154.   С 7
3 във връзки и 4 просто за секс докато не съм била обвързана
Ж 21

155.   Мъж на 31 съм. Бил съм със 137 жени. 21 от тях бяха платени, другите съм свалял или по любов.

156.   до 155 . Посмали малко, лъжеш като от малцинствата.
Ако допуснем, че полов си започнал на 17 години, а сега си на 31 години излиза, че вече 14 водиш редовен полов живот в който си преспал с 137 жени по твои данни, което прави средно аритметично по 10 жени на година или почти всеки месец с нова мацка. Излиза така, че само с това си се занимавал - запознанство, свалка, изчукване .... в рамките на месец, месеци нещо ......и после пак всичко на ново отначало.... и то НОН СТОП в продължение на 14 години.... за да достигнеш до тази бройка 137. Пък и като знам колко дащни са българките направо не ти вярвам. По щях да ти повярвав ако беше казал, че са от платена любов ... но пак би било тъпа постъпка защото би изхарчил цяло състояние за да натрупаш такава бройка. Златно правило за бройките е, че жените са склонни да крият бройки, а мъжете да преувеличават. Ти си от втората група. Съвет от мен - намали чикиите и фантазиите и си намери истинска приятелка за да започнеш нормален полов живот.

157.   При 3 милиарда души на планетата от противоположния пол, да преспиш с по-малко от десет, е постижение.
А такива като мен, чиито бройки са много под 10, са си направо задръстени.
Жена, 47

158.   154 според мен ти никога не си била обвързана. Всичките 7 са били Просто Кекс.

159.   157 не е хубаво да са много , не е важно количеството , трайните взаимоотношения .

160.   7 , 31г жена

161.   Жена на 43. Била съм с 3 жени, а мъжете са над 100. Не съм ги броила. С тези, с които си е заслужавало съм се ебала повече от веднъж. Някои дори не ги помня. Да, курва съм, но така ми харесва и хорското мнение не ме интересува.

162.   Германка, полякиня, бразилска. Докторка, 3 години. Още десетина българки. и жена ми почти всеки ден.

163.   Над 250. Пет години бях спасител на Дружба.

164.   до 161 - Не си курва. Никого не си мамила, залъгвала, заблуждавала. Шапка ти свалям, че взимаш от живота с пълни шепи.

165.   Нула на 29г.Мъж

166.   6, от които 4 само за една нощ. Ж, 52

167.   Мъж съм на 37 години със 15 съм бил 7 от които с простетутки

168.   Миналата седмица очуках 40-тия. Иначе не пускам на всеки. Трябва да е финансово осигурен. В панелки и евтини хотелчета не стъпвам. Осигурявам си високи доходи. Ако се бях излъгала да уча щях да работя за мизерни пари. На 27 съм обиколила цяла Европа и съм видяла места, които някои хора няма да видят цял живот. Отделно банковата ми сметка е пълна. На Нова Година един от мъжете ми ще ме води в Египет Нека ми е зле.

169.   М50
Аз само една. Знам че съм под всяка критика, но това е положението. Но имам някои наблюдения как е при моите познати. При статистически запитвания мъжете ги звишават (твърдят седно че са 10), жените ги занижават (средно на 6). Но понеже средното аритметично трябва да е еднакво, изследователите считат че са 7-8.
Моето наблюдение е че при жените са по- равномерно разпределени. Средностатистическите жени като правило спят с повече мъже. Това е разбираемо понеже за жена да преспи с мъж не е някаква трудност. Например моята жена е по- комплексирана и с по- ниско самочувствие от мен но въпреки това е била с около 5-6 мъже. За 3-ма знам със сигурност (2ма ги познавам а за един съм чувал). С мен правят 4. Но е имала един период от около 2 години когато най- вероятно е била с още 1- 2ма. Не съм я питал пнеже е комплексарско а и навярно няма да ми каже истината. Повечето от моите приятели имат по 2, 3, 4 бройки преди брака. Моето мнение е че повечето мъже (да речем 60%) нямат повече от 5 бройки. Повечето жени (да речем 60%) нямат по- малко от 5 бройки. Малка част от жените са били с по- малко от 5 мъже. Малка част от мъжете (около 20%) са спали с голям брой жени (над 20-30). Те всъщност са уравновесили мъжете с малко бройки. Моите наблюдения са за поколението на 50 годишните. Предполагам че трендът и сега е подобен.

170.   При мен бяха 150 до преди 2 г, имало е моменти когато съм поддържал връзка с 4 жени едновременно. М41

172.   До тези със 100 и повече бройки,
Чудно ми е от къде намирате толкова жени. Повечето мъже едва ли познават 100 жени.
Откъде намирате време да се занимавате с тях?
Ако хабите по 3 дни и 200лв на жена, това прави над 300 дни и 20000 лева. Откъде намирате време и да работите?
Има ли ползата от това?
Има ли какво ново да видиш и научиш след да речем 10тата?

173.   Аз съм спал 18 жени, да ти кажа путки като путки, едно и също, различни тела, различно усещане, но секс-а си е секс... даже усещам, че колкото повече увеличавам бройката, толкова по зле става емоционално за мен, по трудно ми е да създам дълготрайни отношения, лесно се влюбвам, но бързо разлюбвам....

174.   Все си мисля че ако един мъж има някакви цели в живота и се опитва да ги постигне, няма време и ресурси да се занимава с много жени.
На тези с по 100- 200 и повече бройки навярно родителите им са богати и няма нужда нито да учат, нито да работят.
Може би спасителя на плажа е изключение. Но все пак спасител не може да се разглежда като професия подходяща за амбициозен мъж.
Има ли полза за един мъж да спи с огромно количество жени?
Не считате ли че с жените мъжете само си губят времето и като резултат постиженията им са минимални?

175.   Нито една. Все още лъскам бастуна защото жените не ми пускат. Незнам защо, не съм красавец но не съм и грозен, подържам лична хигиена, спортувам, работя, доходи средни, размер среден, не съм тъп или досаден, живея самостоятелно и въпреки това все нещо се случва и проваля. За сега лъскам.
М/24

176.   Аз им изгубих бройката след стотната. Сега да уточня - огромната част - 80% от тях са платени момичета/компаньонки/проститутки, но поне 30-тина са си обикновени момичета. Знам също че си мислите, че курвите са скъпо хоби, но явно не сте изваждали лист и химикал и да видите че това е по-евтиния вариант от приятелка/гадже.

Ето ви я матемаиката: 4 яки пичета от алото по 200 лева = 800 лева на месец. Ще чукаш 4 различни готини мацки този месец. Със сигурност!
Ще изгубиш всичко на всичко 4 часа времето за път примерно още 2 часа, тотал 6 часа / месец. Без излишни драми, без безсмислени разговори, без вечери по ресторанти, подаръци за Коледа, рожденни дни и т. н. За годината - 9600 лева - резултатът е 48 незабравими часа.

Сега варианта гадже: докато я "свалиш" - 2-3 срещи * 2 часа = 6 часа изгубено време. И това само до първата пенетрация. Приемаме че успееш - тук вече добавяме 10 лева на среща (приемаме че си максимално стиснат и не харчиш пари за непознати пръдли).
После приемаме че "искате нещо повече" или пдобни глупости - виждате се 2 пъти в седмицата * 3 часа (секс слушане на глупости / "гушкане" такива щуротии). = 6 часа седмично * 52 седмици = 312 изгубени годишно.
Сега добавяме празници, пътувания, подаръци за 8ми март, св. валентин, рождения ден, платени вечери и какво ли още не - поне 2 000 (две хиляди лева в годината). поне 200 часа изгубено във време. (3 часа седмично)

Сега за вас не знам, но своето време оценявам на 50-60 лева на час. 500 изгубени часа годишно за мен са 25 000 лева. 25К лева!!! И какво съм получил? Не, мерси - три пъти е по евтино, приятно и забавно с различни девойки, без никакво обвързване, картички, букети, котки и прочее.

Сметките ще излязат и за обикновена заплата от 1 500 лева, ама няма кой да смята. И от сега да знаете, на курвите не плащаш за секс, плащаш им за да си тръгнат!
И тук е парадокса - винаги си фокусиран върху целите и амбицциите си, когато си на зор, просто вадиш телефона и отпускаш маркуча, след това си отново топ и на върха. Без излишни драми, емоционални писания в съобщения имейли. Цялата ментална енергия отива там където трябва - за нашето лично бъдеще и щастие.

Другото важно е, че когато изчукаш голям брой жени, научаваш много за себе си и за жените. Какво всъшност ти харесваш. Няма смисъл да ми обяснявате, че първата с която легнете и после сте цял живот е всичко което сте искали. За да разбереш какво искаш - трянва да пробваш различни неща. Хомо сапиенс е странно създание - то започва да харесва онова което получава (примерно лош и некачествен секс), вместо да получава онова което харесва (качествен секс). как да знаеш какво е хубава свирка като никога не си получавал таква. Сексът не е само мисионерска, да не продължавам...

Мъжете можем (имаме софтуера в главите си) и правим разлика между секс и любов. Всеки мъж е способен да обича жената до себе си и да чука други жени междудругото, без грам любовта към жена му да намалее. Това жените не го умеят, при тях секс=любов.

Всеки може да пробва и да се убеди колко по-лесен, евтин и приятен е живота по този начин. Естествено с уговорката че сте на етап където не искате деца. За да искаш деца - трябва ти друг тип жена, търси си я нея междувременно, и без това ти трябват поне 2 години да разбереш що за стока е, не си губи времето ексклузивно с нея. За две години можеш спокоийно да се срещаш и излизаш с 10-15 момичета и да изчукаш стотина курви. Защо да си губиш две години ексклузивно само с една единствена жена и след това да се окаже че тя не става за нищо.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

177.   до 176

Съгласен съм с почти всичко с теб.
Само едно не си прав за жените - че секс е = на любов. Чукат се като за световно по заведенията в сепаретата на бутилка уиски.

Или само да чуят, че някой говори на език, различен от български - направо се подмокрят. Това, че говорят за любов е съвсем друго. Говорят - да. Но истината е друга.
Толкова са меркантилни, че не ми се продължава. А морала на жените е много под този на мъжете. То и затова ти си избрал този път - защото си разбрал, че не става нищо от тях и предпочиташ да чукаш маллки и поддържани курви отколкото някоя да ти трови нервите.

178.   176, пропускаш най-важното - да бъдеш щаслив с човека до себе си. А това, повярвай ми, не се оценява в пари или ако се оценява то си е плюс безкрайност. Иначе приемам, че си си направил добре сметките и бих ги приел само в случай, че всичко това те прави истински ЩАСТЛИВ. Аз лично съм истински щастлив когато се прибера у дома, целуна жена си и децата си, влезна в уюта, който е създала жена ми за мен, за децата ни, за НАС. Колкото и да си готов да ми платиш, за да заменя това си усещане за щастие, ами не съм готов да ти го "продам". Иначе си прав, че човек много прецизно следва да направи избора си, защото е много вероятно да остане излъган и тогава нищо чудно да седне да изчислява колко ресурси е потрошил по нереализираната си "любов".
И между другото много е прав колегата 173 - човек емоционално се изчерпва, когато подкара жените/мъжете на конвейр и което е по-лошото - това води до невъзможност на някой последващ етап от живота си да постигнеш щастието с един партньор до себе си. Какъв е резултата? Ами просто ще бъдеш нещастен самотник, макар и обграден от жени/мъже, често срещана гледка...

179.   Връзка с мъж без пари = бреме. Да му готвиш, чистиш, переш парцалите, а той да се стиска за една екскурзия, една вечеря в ресторант или един хубав скъп подарък.
Заложете на сигурното, изберете богатия мъж. Оставете бедняците да броят стотинките си за проститутки.

180.   179,
Пълно е с богати мъже. Има по един за всяка. Не се блъскайте.

181.   до 178

По принцип си прав?
Няколко въпроса:

- на колко години сте
- децата на колко години са
- жена ти същите грижи за себе ли полага както в първата година на запознаството
- секса как е? Един път месечно или 4-5 пъти на седмица

182.   176 до 177
разбира се че си прав за заведенията. Дори бутилка е много, едно-две пиенета и някои са навити. За секса-любов за жените идеята ми беше в контекста на "връзка". Изневери ли една жена на мъжа си, това е края - щом прави секс с новия си любовник, значи го обича. Мъжа си чука нови жени без изобщо да им знае имената.

до 178, човек трябва да е щастлив СЪС СЕБЕ СИ, на първо място. Щом ти си щастлив по твоя начин - супер, наистина се радвам че има нормални смейства в които мъжете са мъже и жените са жени и се грижат един за друг. Но те са изключенията в днешно време. Днешните времена са различни, това не са времената от преди 20-30-50 години. Всеки втори брак свършва с развод, днешната младеж е тотал щета възпитавана без никакви ценности, морал, сигурен съм че и сам го виждаш. Но в никакъв случай не ме вълнува - просто се възползвам и наслаждавам на времената такива каквито са (а не такива каквито искам да бъдат).
Има още нещо - този филм и глупости за самотника който си умира сам. Да си САМ и САМОТЕН са две коренно различни състояния. Сам съм, защото така съм избрал (за момента), но в никакъв случай самотен - имам страхотни приятели, семейство което обичам, и хиляди начинания които искам да свърша уви времето не стига. За мен среден път като твоя - 2. 5 деца, една жена, работна заплата, 2 пъти в годината отпуск, не същестува. Целта ми е поне 7 жени (съпруги), минимум 20 деца, сещаш се за тези неща трябват пари, много пари. Не знам дали осъзнаваш, че ЛЮБОВТА на човек не свършва и не е крайна! . Значи можеш да обичаш 2 родители, 4 баби и дядовци, 2-3-4-5-6 братя/сестри, 5-10 приятели, но някак си жените - можеш само една единствена. Замислял ли се се че можеш да обичаш различни жените по различен начин? Една да е страхотна майка на децата ти, да е грижовна, друга да е фурия в леглото, трета да ти помага в бизнес начинанията ти. Защо трябва да е ЕДНА-единствена? Все едно да имаш една единствена кола - винаги правиш компромис. Друго е да имаш и миниван, и джип за планината, и спортен двуседалков автомобил, и луксозна лимузина, дори мотор. За мен няма съмнение кое е по-добрия вариант. Не всеки обаче може да си го позволи.

183.   Някой обърна ли внимание на коментари 131 и 132? Една и съща жена, писани в един и същ ден, разликите са две - бройката е набъбнала с 1 брой /за което учтиво ни информираха/ и "години" е написано веднъж съкратено и слято с възрастта, а вторият път е ползвана цялата дума и има интервал.

Колкото до другото - благодаря на девойката, че е толкова съвестна и ни държи в течение! Това си го биваше - колко от писалите дотук ще се появят с ъпдейти? А едва ли още са на онова положение, в което са били при първата си поява или са минали на целомъдрие! Сериозна жена, нама грешка! Даже се досещам за зодията ѝ - тези педантичност и старание съм ги виждал някъде...

184.   От 178. До 181, ще отговоря на въпросите ти - на 44 години, децата ми са малки, в началните класове, породени. Със съпругата ми се познаваме от около 11 години. Да, жена ми полага добри грижи за себе си, разбира се, по-малко отколкото в началото, но няма как да е другояче когато имаш две деца и съпруг, важното е, че е все още доста секси, то и аз сега нямам това време за себе си, което имах преди години. Сексът е по-малко, не е всеки ден, а около два пъти седмично, жена ми никога не ми отказва, аз съм по-сексуален, но този ритъм за мен е ОК, бих казал, че аз съм го избрал така.
До 182. Абсолютно съм съгласен, че човек трябва да е щастлив на първо място със себе си. Човек ако не е в хармония със себе си, няма как да е щастлив. И да, напълно разбирам, че нашето семейство е твърде класическо и може би не отговаря на "съвременни модели", които за мен са абсолютно компрометирани и освен до развод, до друго едва ли могат да доведат.
Между другото не виждам нищо лошо в полигамията, стига хората в такава връзка да са щастливи в нея, няма нищо лошо и съм напълно съгласен, че качествата на отделните жени могат да се допълват в полза на мъжа. Между другото нескромно ще отбележа, че преди доста години бях в някаква квази полигамна връзка с две жени, които се допълваха, истината е, че държах и на двете, те пък на мен и затова се търпяха една друга, не сме имали деца, и слава Богу, просто един ден стигнах до извода, че тези жени макар и да ме обичат /може би/, за да тъпят цялата тази ситуация, просто не са щастливи. Напрежението витаеше постоянно във въздуха и не можех да се правя, че не ми пука, не знам дали ме разбираш... И разтурих задругата, за добро:) Някак си не можех да поставя тези жени на една нога с колите, както ти си направил сравнение, наистина моето удобство изискваше да ползвам допълващите се качества и на двете, така както правя с колите - една за града, друга за дълъг път и т. н. НО предполагам, че просто стигнах друг етап от развитието си и съм благодарен на Бог за което.
Мога само да ти пожелая да постигнеш своето си щастие и няма нужда да се съобразяваш с опита на другите хора, никой не живее твоя живот, за да знае какво е най-доброто за теб днес и какво ще те прави щастлив утре...

101-150 от 169