Споделена история от Секс и интимност

Колко секс партньора сте имали до сега ?
Здравейте! Видях че последните такива истории са преди 10 години, а от тогава много неща са се променили…
Въпросът ми е колко е бройката на секс пратньорите ви до сега?
Всички знаем, че важността на това е намаляла. Все повече го правят без да се интересуват с кого или колко. И да попитам дали за мнозинството все още има значение броят?

Коментари

151-169 от 169

185.   До 178 / 184

Само почакай да видиш след 1-2 години тези 2 пъти седмично ще станат 2 пъти месечно. А след това два пъти годишно, за съжаление.

186.   Семеина жена на 42гтрима мъже от които единия ми е мъж. И с три жени едната и в момента. Но всичко е дискретно без знанието на моя.

187.   До 185 от 184. Напълно е възможно, не изключвам такава възможност, ако и моята сексуалност намалее с подобен темп, тогава всичко ще е ОК, ако обаче се разминем драстично, ще трябва да се вземат някакви мерки, в края на краищата не можем да разчитаме, че ще живеем винаги в някаква задоволяваща ни статика...

188.   Един-24г и правим опити за бебе :)

189.   Ж. на 45 Била съм с 20 - ина, от които 2 жени.

190.   1 (приятелят ми) - момиче на 20 години

191.   Около 15. Започнах да правя секс на 14. Правила съм и тройки, а няколко пъти и групов - аз, гаджето ми, най-добрата ми приятелка и нейното гадже.
Най-готино беше като бяхме четеримата
Ж, 23

192.   14 Мъже - но твърдо съм хетеросексоален. Мъж на 25

193.   0, ако има значение на 24 съм ж. :)

194.   Преди жена ми, с 6. Жена ми ми е седмият партньор.
М39.

195.   9 или 10
Ж18

196.   Бройките ли ше си мерим? За тях винаги се лъже.

197.   Между 14 и 15 партньорки. Първата жена в живота ми е жена ми. Бил съм и с 1 проститутка. Добре платена при това. Но не мисля че бих повторил някога. Разочарован съм от по-младите жени, за това и повечето ми партньорки са били около възрастта ми и по-дрели от мен.
М51

198.   Лъжите като влашки цигани всичките. Ако това беше вярно мъжете и жените щяха да бъдат общи.

199.   13, мьж на 29

200.   Около 350-400, може и повече да са, момичета, жени и лелки, и доста момичета с нисък морал срещу заплащане. Помня на около 26 години, като станаха 100 и спрях да ги броя. Лошото, е че като влезеш в такова русло, много трудно става обвързването после. Но вече съм обвързан сериозно и с дете и може да се каже че съм се спрял. За протокола, рус, сини очи, висок 1. 80 и живея в провинцията. В момента съм на 42.
Kayser Soze

202.   Трудно ми е да пиша с колко съм била. Знам им бройката, тъй като си водя нещо като дневник. От професионален интерес. Ще кажа само, че са много.
Мога да кажа колко жени е ебал съпругът ми за 20 години през които сме женени. Бройката е баснословна. Няма жена, която да познава и да не я е любил, а те са повече от 3276. Не броя сестра му и майка му. Така се запознахме, на групов секс. 6 двойки, бяхме тогава на по 15аз, той на 22. И така си я караме и до днес. Често си водя някого вкъщи или той някоя. Не ходим по чужди квартири. Моята бройка е по понятни причини по- голяма.
Ели – козирог, съпругът ми е телец.

203.   Струва ми се че всеки(всяка) лъже. Аз само с моита 1 жена. М 56г

204.   Ся... Номера на коментара... не видях...
Но редно е да уточним какво е сериозна връзка.
Щото, , сериозна връзка" и сериозна връзка-не е едно и също.
На 39 била дамата и имала 9 сериозни връзки???
Ръца-пръца и айдееее.... изпразнени от съдържание са душите ви и амортизирани телата ви...
Потресен съм... Не ви искам и бройките. Имайте си ги... Увеличавайте си ги...
Апропо за статистиката-м51-2.
Една несериозна и с жена ми вече 29 години. Да сме живи и здрави, всички имам предвид-и вас, но ако нещо стане и се разделим или не дай Боже овдовея.... Ще си взема силиконова кукла... за зор заман. Тва само валяк да не е минавал връз една жена... не е за мен.

151-169 от 169