Споделена история от Секс и интимност

Секс с момиче, което е с малки гърди?
Въпроса ми е само към мъжете: кажете дали ако стигнете до секс с някое момиче, което се окаже с малки гърди ще ви мине ли желанието за секс. Ще прозвучи нескромно, но смея да твърдя, че съм красива, но това, че съм с малки гърди доста ми бута самочувствието.

Коментари

51-100 от 153

52.   Според мен малките гърди могат да бъдат сладки .
На никой нямада му мине желанието .

53.   Аз лично харесвам повече малките гърди :) :3

54.   Тъй де, малки, големи, който те обича ще те обича такава каквато си. Но това не изключва погледа му тайно да е все в големите деколтета. Не съм срещала още мъж, който да не полудява, когато жена с големи гърди се съблече пред него. Имам приятелки, с много малки гърди, които сложиха по малко силикон, е разликата е космическа, самочувствието им-несравнимо по високо. Не е толкова сложно за няколко години да си събереш пари и да си сложиш силикон. В цял свят жените го правят от години. А освен секса, да не говорим дрешките колко по добре стоят на голям бюст. Поздрави и с най-добри чувства.

56.   Повечето ми любовници са били с малки гърди. Само една беше с по-големи, но пък тя не ми допадна като човек така, че с нея го правих най-малко. Искам да кажа, че гърдите са готино нещо, но определено не са от определящо значение. Ако примерно ми станеш любовница за мен най-важното е да ми харесаш като човек, после дупето и краката, да нямаш палазки и на последно място гърдите. Така, че жените с малки гърди не се притеснявайте, първо много са жените с малки гърди и второ един мъж ако ви зареже само заради малките гърди значи е идиот. Иначе на мен най ми харесват средните гърди(дето пълнят шепата). Прекалено големите са дори по-несекси отколкото малките.

57.   Обожавам момичета с малки гърди. Супер много ме възбуждат и понякога дори се надървям само от това че съм видял такава на улицата. А още повече ако не носят сутиен!

Мъж, 24г.

58.   харесвам хубави сочни нормални гърди,
но ако трябва да избирам между малки и големи,
без съмнение големите са за предпочитане,
тия коментари за малките гърди колко хубави били, моля моля харесвайте си ги, но не натрапвайте, че гърдите едва ли не, не са толкова важни и че нямало значение че са малки!

59.   Здравейте. Изчетох половината коментари и забелязах, че всеки си пише едни такива... да верни неща, но все пак. Аз съм цицоман. Такъв станах преди 4 години заради приятелката ми която има неземно яки гърди- големи, с хубави зърна и т.н. Но не това ме задържа при нея. Те бяха по скоро като бонус. На преден план имаше къде, къде по важни качества. И само да вметна, ако мъжа няма желание да го прави отново едва ли е заради гърдите, а по скоро заради уменията на жената в секса или иначе казано, ако не си дърво в леглото проблем няма да имаш. Авторке щом смяташ, че мъж ще пропусне възможност да прави секс заради размера на гърдите се лъжеш и казваш, че си още срамежлива да се показваш(престрашиш с новия; да спре да ти пука) ще мине с възрастта.
Малките гърди имат едно много голямо преимущество а именно в летния сезон жената може да си позволи да не носи сутиен и оле колко секси и прекрасно изглеждат..... успех ти пожелавам и час по скоро да ти минава за да можеш да се насладиш на живота без задръшки :)

60.   Газираш се за глупости - намери човек който да те обича истински и размера на гърдите няма да има значение

61.   Аз искам жени с огромни гърди. Гнус ме е от тези момичета с малки гърди. То една жена, ако няма гърди не е жена, така, че аз предпочитам жените с големи гърди.

62.   Според мен, комплексите на жените с малки гърди не идват от притеснението им дали ще възбудят достатъчно мъжа в леглото, защото те добре осъзнават, че има и много други неща, които възбуждат мъжа. По -голямата част от притесненията са породени от сравняване с други момичета и жени с големи гърди, които винаги са обект на желание и ухажване. Те самите(с по-големите гърди)са с доста високо самочувствие и това още повече задълбочава комплекса в по спортният тип мацета. За това дадох съвет за малко силикон, защото живота веднъж се живее, и щом го има разрешението, защо пък да не се възползвате от него? Аз съм убедена, че колкото и мъжа до нея да я обича, тя самата никога няма да е доволна докато не види в огледалото образа, който желае да види.

63.   Размерът на гърдите ти по никакъв начин ни трябва да се отразява на самочувствието ти.

Ако си красива и той те обича/харесва, това няма да е никакъв проблем.

66.   Твърдо предпочитам малките гърди. Наситил съм се на всякакви цици, но най-нежни и възбуждащи са ми малките гърди. Дори и да няма никакви цици пак няма да я върна ако е красавица и пак ще мие хубаво с нея. Както казва един мой приятел - "По-добре малки цици от колкото голям гъз"!

68.   Аз също нямам големи гърди, но пък си ги харесвам, имат хубави зърна и са стегнати. Никога не ми е било комплекс това, никога не ми е пречило и на половия живот, нито на желанието на партньорите ми... :) Всичко е в главата.

69.   По- добре малки и стегнати, колкото да се събират в шепата. А пък и аз няма правя секс със циците майна а с момичето. Много повече ме радват други части от тялото, дупето особено най ме радва.

70.   Малката цица е ГОЛЯМА ЦИЦА ;-)

71.   То е като да пиеш безалкохолна бира! Изпразваш се, но си неудволетворен!

72.   Плоското е грозно.

73.   Много се дразня от такива като Номер 5...
Говори общо за всички мъже, сякаш знае какво мислят другите...
Виж сега, аз съм на 15, но все пак се надявам да оцениш коментара ми.

Така, различно е за всеки... Аз специално мисля, че най-важна е формата. А и въпреки, че съм девтсвен, аз нямам проблем да съм с момиче с по-малки гърди...
Недей да му мислиш толкова...

74.   Аз също съм с много малки гърди.. на 19 съм. Започнах да пуша на 13 и да взимам забранени вещества. Майка ми и баба ми имат нормален размер гърди, не знам - хубави са, но мен не ме огря слънцето да ми пораснат. Винаги ме е било срам от това и дори като спах за 1ви път с момче, не си свалих блузата.. Сега с приятелката ми (аз съм би) - пак се притеснявам, но тя каза, че й харесват. Въпреки, че се заглежда по момичета с по-големи гърди е все още с мен, защото се обичаме. Когато има чувства човекът ще ти се наслади такава, каквато си. И въпреки всичко и аз, като едно момиче в по-горен коментар, слагам по 3000 подплънки в сутиена си, но... той пак си седи празен за мен.. като го махна пак нищото, на което съм свикнала... ;(

75.   Не се комплексирай от такива глупости! Аз лично винаги съм гледала предимствата, а не недостатъците си. Ок! Имам малки цици, но пък имам хубави очи, устни, тяло, а и имам една хипер чаровна малка бенка под лявото око, което прави очите ми мн секси... От личен опит ти казвам - изкарвай предимствата си и не се притеснявай от недостатъците. А и модата на малките цици се завръща!

Маус ;*

76.   Гърдите изобщо не ме интересуват. Важното е задника да не е дебел! Ако има дебели бутове, сланини, паласки, корем и т. н. не мога да си помисля да я докосна даже. Чак като си го представя ми се повръща.

77.   Номер 71 и номер 72, гледайте си работата! Безалкохолна бира и плоското било грозно! Искам да ви кажа, че е по-добре да си плоска отколкото с некви грамадански дини. Вие сте баси хората. Гърдите нямат значение! Важно е момичето

78.   Винаги съм харесвал нормални гърди, може и малко по-големи. Когато за пръв път срещнах сегашната си приятелка, с която съм от година, не се влюбих в гърдите й. Има малки и стегнати гърди. Това не е проблем. Аз обичам човека, а не циците... така да се изкажа.

80.   Обожавам малки гърди!!!

81.   Бъди себе си. Не позволявай на това да те руши отвътре. Ако човекът до теб наистина те обича то това няма значение малки или големи. Аз лично си падам по малките :)

82.   Малките цици са новите големи цици!!!

Шегата настрана, но аз наистина обожавам малки гърди... имам предвид наистина много малки, почти липсващи, за мен са супер секси. Разбиа се на такива гърди подхожда и едно слабо тяло :) Горе главата момичета :)

83.   Не се коси за това, че имаш малки гърди-аз съм, може би от малкото мъже, които обожават малките гърди. Задай си въпроса-ДАЛИ ВСИЧКИ МЪЖЕ СА ВСЕ С ГОЛЕМИ ЧЛЕНОВЕ... Научи се да харесваш тялото си такова, каквото го е създал господ...

84.   Какво има да се притесняваш. На мнозина ни харесват малките гърди. Аз например ми е кофти, ако жената извади едни вимета и постоянно се люлеят пред очите ми, а за ди хванеш целите трябва да използваш и двете си ръце. Освен това големите често увисват и са по-меки.
Вярно има и цицомани, но ако ще се жени за теб, да ти подари и едни гърди според вкуса си. Не са толкова скъпи. Лошо е, че в този случай ще развалиш хубавото си тяло.

86.   Не се притесняваи аз харесжам момичета с малки гърди

87.   малките гьрди са супер

88.   Жените се притеснявате от малки гърди а мъжете се притесняваме от малки пениси - и двете се изкуствено създадени комплекси. Както се казва за всеки влак си има пътници, НЕ всички мъже сме цицомани. Аз лично обожавам малки гърди и него казвам за успокоение на авторката а защото е факт. За малките гърди казват "На малка площ е концентрирано голямо количество удоволствие" и наистина е така.

М 41

90.   Ти не би зарязала приятеля си ако "инструментът" му е малък, нали? Тогава защо си мислиш, че той ще те зареже заради гърдите ти? Та идеята ми е, ако човекът с който си държи на теб, той ще те обича такава каквато си, с малки гърди, с руса коса, с тъмни очи... изобщо както точно изглеждаш. Освен това много мъже наистина си падат по малки и стегнати гърди, а не по силиконови бомби, така че няма от какво да се притесняваш. Просто намери човек, който ще те приеме и ще те обича такава каквато си.

91.   Разбира се размерът има значение ;д но не чак дотам. И аз не бих имал против ако жената е с по-големи гърди, но зависи от момичето. Някои момичета имат малки гърди затова пък имат перфектно дупе. Така, че не се притеснявай, имаш своя чар, сигурен съм.

92.   Чудно ми е следното - както ние с малките цици ли почти никакви се притесняваме след разкопчаването на сутиена, как ли се чувстват мъжете с малки пи*лета? Признавам си, че ме е срам от малкия ми бюст до момента, в който партньорът ми ме възбуди! Тогава забравям за комплекса и не ми пука със или без цици съм!

93.   къв бил смисала на размера на гърдите ах както на вас ви е сислено размера на уя

94.   Мъж съм на 31 и си падам само по малки гърди. Видя ли големи цомби и ми минава мерака. Малките са ми нежни и красиви. Познавам и други като мен!

95.   големите гърди са дар божи, каквото и да си кажете за малките гърди, ама мъжките очи направо падат като гледат големи гърди, а не по обикновените жени които имат малки гърди.
А я да ви питам какво обичате да хващате, малки плоски дъски или пълни големи стегнати гърди.
отговора в ясен ама не е всеки е смел да го каже.

96.   Супер яки са малките цици. Много обичам да ги смуча с кеф.
Освен това жениете с малки цици, дават повече отзад, защото си мислят, че трябва да компенсират с нещо.

97.   95 казал съм го вече в коментара преди теб. Не ми говори за огромни, разплути цомби, които висят до корема и имат ореоли като капачки на буркани. Като ги стисна и ми излизат между пръстите. Станат ли на 30-35 години вече може и до коленете да стигнат. Мачкал съм достатъчно и от двата вида. Да, аз обичам да държа, галя, целувам и гледам малки гърди. Да не говорим, че повечето с големи гърди са и дебели(дето се наричат сами пухкави или сочни), а аз мразя дебелина.

100.   Нямам нищо против малки гърди. Някой път са много хубави.

101.   Аз обожавам малките гърди! Онези големите са ми грозни! Не се притеснявай ти си страхотна!!!

103.   Доста интересно как такава тема и то с три реда предизвиква над 100 коментара...

104.   въобще не ме интересуват гърдите. Интересува ме да има малко дупе. Ако има малко дупе, става с малки гърди, ако има големи гърди и голямо дупе, отказвам секс, отказвал съм на жени от подобен тип над 55 килограма, гади ми се и ми се повръща от тях, какво значение има дали гърдите са малки или не

105.   Големите гърди са за предпочитане. Възбуждат много. Докато малките не са ми интересни. Големите гърди помагат за ерекцията на мъжете. Авторката може да си намери лесно мъж защото много от мъжете искат просто да правят секс с някоя. Така, че пожелавам успех на авторката.

106.   Защо всички жени си мислят,че мъжете ги гледат и избират по-гърди.Това не е така.Далеч сте от истината.Наистина като гледам тази тема ви е много интересна.Колко много коментари и прочитания.Размера няма значение.

107.   Дори и без цици една жена може да бъде много секси! Крака, дупе,корем има много неща, които могат да компенсират! Повечето жени с малки цици, са слаби и доста стегнати. Лично аз ги харесвам!

108.   До 97
Ти си егеуист дето не признава нито уважава чуждуто мнение.
Аз изразих какво наресвам а ти дрънкаш само глупости за това че големите гърди са увиснали .
Ти харевай малки гърди и жени като дъски .лошо няма .но когато се говори за сексапилност венаги идва на ум голими нубави гърди.
Даже един мъж когато забива чуждо то гледа да нещо по така.

111.   Големите гърди...не стигат думи да се опише какво богатство са.
Относно коментарите по темата, кой му спира тока, когато види малка цицка. За пример ще дам скритите камери, където където актрисите винаги вадят тежката артилерия, е жертвата на скрита камера просто така е атрактнат от Големите Гърди че, направо е като под хипноза, не може да отдели поглед от Големите Гърди.
А тези дето ти ги разправят, че малките гърди са супер, били много сладки, много готини е същото като с малките пишки толкова са готини, че ако си с някой с малка пишка в продължение на години. Желанието да опиташ голямата тояга толкова се насъбира в теб, че в един момент... представи си как се къса язовирна стена и какво следва след това.Ако си с богато въображение ще добиеш по колоритна картина :). Каквото и да си говорим аз ходя да си купувам цигари от каката с Големите Бомби няма сила, която да ме накара да не мина от там поне веднъж дневно, когато е на работа и да ги зърна...искам да ги помилвам ... малко само...

112.   Една забележка към доста от пишещите тук - "малки гърди" не означава "без гърди". Лично аз се кефя много на малки стегнати цици. Обожавам ги! Хич да не се притесняваш, девойче, от размера на бюста си. Ако някой те харесва, ако иска да бъдете заедно (не е задължително за цял живот), то хубавите ти малки гърдички със сигурност му харесват.

113.   Ако той не е повърхностен, няма и да забележи :) дори много ще им се радва, защото малките гърди са стегнати :) моите са точно такива :)

51-100 от 153