Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

151-200 от 258

172.   Видях ги тия снимки и такава жена аз лично не бих искал да спи до мен, пък камо ли нещо повече. Живота е кръговрат, не се знае дали аз няма да надебеля, да се разболея и прочие, но като цяло винаги ще се старая да изглеждам добре (м на 23 съм), ако се погледна в огледалото и се кача на кантара и съм над допустимата норма, спирам да ям, така както жените стигат до анорексия, така и аз, но аз все пак съм мъж и не ям 2-3 дни, на 4-тия започвам, по същите критерии държа и да е жената до мен, без значение за час ли ще съм с нея, за кафе ли, за минута ли, такова нещо, като тия туловища, които пускате на снимки няма как да бъде до мен. И все пак цял живот ще се страхувам за бъдещата жена на децата ми, то е ясно, че с дебела няма да тръгна, но ако се промени, трябва да променя и критерият си, усещането си, а аз сега се възбуждам от слаби и фини жени до неузнаваемост и се отвращавам и повръщам от тези на снимките, буквално веднъж бях с такава и го разбрах. Хора всякакви, вкусове всякакви, но лично аз съм се възбуждал от момиче, когато съм със затворени очи и само пипам малкото фино дупе и слабо коремче навътре, само от това, че е нещо толкова фино и крехко :) за мен вие сте странни.

173.   Не мога да разбера защо търсите тук универсален вкус. Колкото мъже, толкова и предпочитания, а и всяка жена е различна като типаж. Все едно аз да кажа: ако един мъж е блондин 180 см, ще полудея от страст, а ако е брюнет 175 см. - никакъв шанс. Студентската ми любов беше професионален плувец; съпругът ми е 100-килограмов неотлепим от компютъра технократ. Ясно е кой съм предпочела, нали. И да, за секс говоря. Аз съм 54 кг при височина 1, 68 см. Не мога да разбера защо жени като мен ги слагате в графа "пълни". Ми то месо едва има по мен, камо ли сланини. Нямам приятел мъж, който деликатно да не ми е намекнал, че едно 3-4 килограма няма да е зле да кача, за да не ми се броят ребрата. За какви 40-килограмови девойки говорите, нямам представа. Откога да си болен стана секси?

174.   Н 166 в Испaния aко дойдеш, ще се " родиш". Лaтинките сa основно кaквито нa теб ти хaресвaт. Знaеш ли с кaкво сaмочувствие си носят лятото къси потничетa с къси поли или пaнтaлонки. Много им се рaдвaт мъжете:)

175.   Хм, не съм мъж и не ме вълнува какво харесва болшинството, тъй като аз мъж си имам. НО не мога да не обърна внимание на темата. Аз лично, не знам дали съм пухкава, нормална или слаба-не ме интересува, защото се чувствам добре в тялото си (1. 70м/58кг). Забележете, обаче: "Раждането на Венера" на Ботичели, "Леда и лебеда", "Мона Лиза"-на Да Винчи, "Батсеба в банята си", "Флора"-на Рембранд, "Амазонката" на Поликлит.. мога да изброя още много, но исках да акцентирам върху общото между тях. А именно-всички те са "пухкавелки"-жени със страхотни извивки, наляти и.. безобразно женствени! Да, ще се сълася и аз с художника. Много по-неестетични са ходещите скелети, които по неизвестни на мен причини, са се наложили като модел при жените. Естествено, с това си изказване, не искам да се покажа като поддръжник и на другата крайност-прекомерното и нездравословно затлъстяване. Жените, страдащи от него, също губят своята женственост и стават отблъскаващи. Няма как жена, тежаща 100 кг, да е привлекателна. Не и гола. Но същото важи и за тези, чиито ребра се броят през дрехите!

176.   Критериите за красота са строго индивидуални, но е факт, че повечето хора харесват слаби, стройни и стегнати тела и предпочитат такива в другия пол. Слабото стегнато тяло предполага здрави гени. Но това не означава, че човек не може да се примири и с нещо друго, особено ако и самият той не отговаря на собствените си високи критерии.
М, 36

177.   167, извинявам се за намесата, но първите две са точно една и съща жена, снимана под различен ъгъл и поза. :) А що се отнася до пълнотата, и на мен пълничките не са ми сексуален тип. Мястото на сланината е в тенджерата със зеле, а не по тялото.

178.   Ало 53, не създавай комплекси на момичето, това че си тъпанар който си пада по кощрамби, не ти дава право да ръсиш акъл! Да момиче, добре си разбира се, не ги слушай тия тъпаци! Спортове, глупости, изобщо не ти трябва! Спортът е пълна тъпотия, и да го гледаш и да го правиш!
Обожавам Рубенсовите жени! Това са жени, а не 50-кг. кощрамби със съсухрени торбички вместо гърди!

179.   Бабката 160:)
По твоето време е вървяла Седморката на Блейк, нали.
Виж какво казва там Вила:
- Аз ще живея вечно! Или ще умра, опитвайки се :)
И се опитай да преосмислиш това свое изявление:
Имам чудесно семейство и хубав секс... в семейството.
Семейството НЕ Е място за секс, а начин за отглеждане на деца.
И тази връзка една Дебеланка може да е чудесна Майка, Колежка, Приятелка, но не и жена за секс :)
Което е и темата.

И ето как Медицината определя нормалното тегло, ако някой не знае:

Височината, в сантиметри, от нея се вади 100 и 10...
И се получава колко кила трябва да е една 20-годишна жена.
На всеки следващи 4 години - по 1 килограм отгоре.
5 процента е Леко Закръглена.
15 Процента - ЗАТЛЪСТЯВАНЕ.

164, направо отивай в Щатите, там е пълно с мадами като за теб :)
Типичната Американка: 80-90 кила, с кесия пуканки в едната ръка и дистанционно в другата :) :)

180.   Само слаби жени отиващи към клъощаво. Пухкавелки не благодаря. Никога неможе да ме привлече жена с широк ханш и дебели крака никога. Дори и лицето и да е хубаво ако е пълна и с дебели крака и голямо дупе, никога неможе да ми хареса просто такъв ми е вкусът. Една жена трябва да е слаби крака с добре обормени прасци и малко дупе. Гърдите са без значение. Но на едно слабо тяло е красиво да са малки. Стройни и елегантни.

181.   Като чета коментарите съжалявам, че не са придружени със снимка на хората, които ги пишат. Просто съм сигурна, че повечето не приличате на нищо, но обичате да обиждате, да изливате злоба, вярвайки че сте невероятни.
Между другото живях 4 години в Америка и видях страхотни изваяни жени, така че сменете си малко репертоара.

182.   Здрасти! Аз съм жена на 25. Висока съм 1, 65 и съм 65 килограма. Пълничка съм- бедрата ми са бая по- широки, но пръсците ми са изваяни и оформени и имам плосък корем с тясна талия. Такава ми е фигурата. Като бях на 15-16-17 много се притеснявах от тялото си и гледах слабите си съученички и им завиждах. Но последните ми партньори ми казват, че моето тяло е по- хубаво и красиво от на скелетите по улицата. Приятелят ми е луд по тялото ми и вече най- добрите ми приятелки искат да имат тяло като моето.

183.   181, колко от хората писали тук са обидили някого? Иска се мнение и хората си го казват. Това че някой се обижда говори, че наистина има сериозен проблем по темата. Май в твоя коментар е концентрирана повече злоба.
Хайде, за да си доволна: Аз съм един грозник и си падам по жени, тежащи поне сто килограма и с изваяна двойна гуша, глава достатъчно голяма, но не с по-голяма обиколка от врата, постоянно потно тяло и кожа с широки пори. Най-обичам, когато се любя с една жена да не мога да разбера кога стискам гърдите, кога други мастни възвишения. Обичам когато легна срещу една жена, коремът и да се разлее така че да не мога да я достигна с ръце... Така добре ли е?

На никого не го пожелавам, но ако на някого му харесва, ок - негов си избор, но нека не го прави мой.
Ако затлъстяването се дължи не на преяждане, а на здравословен проблем, потърсете решение. Досега не съм видял човек, който да няма поне частичен успех.
Не вярвам някой да се тъпче с идеалната цел да прилича на някой ретро модел отпреди няколко века.

184.   183 не само в нейния пост се лее злобя. Напоследък забелязвам масирана атака от страна на по-едрите жени спрямо по-красивите. Като започнеш от социалните мрежи, та стигнеш до кварталния магазин. То не бяха скелети, мърши, кокали, болни, плоски и т.н. Има разбира се и атака срещу мъжете, които ценят себе си и не си лягат с дебели. "Истинските мъже обичали извивки. Само кучетата си падали по кокали" - Пълен смях :D. Истинския мъж си пада по каквото си иска, без да му дреме за чуждото мнение.

Относно заболяванията - всяка дебелана е болна. Я хормони, я задържа вода, я стрес. Не, те изобщо не са лакоми и мързеливи, те са болни горките. Само че в Аушвиц дебели не е имало. Значи всеки може да отслабне.

Като мина някъде по улиците с жена ми и постоянно виждам погледите на други жени. Имам чувстото, че всеки момент ще я набие някоя дебелана. С такава омраза я гледат, просто защото си ходи по улицата. Много завист и злоба, братко. От грозна жена по-злобно и завистливо няма.

185.   От 181...
183, аз проблеми с кг нямам, но винаги съм намирала за крайно грозно и неприятно да се пишат отвратително обидни думи за хората с повече кг. Често съм ставала свидетел на мъже с огромни претенции, позволявали си да изкажат безумно грозни думи по адрес на по пълните жени, а на какво отгоре и аз не знам.
Голям проблем е, че повечето хора са лишени от реална представа за себе си. ;)

186.   182. За всеки влак си има пътници, нали знаеш. Аз съм отказвал на жени срещи, танци, всичко което може да се откаже, секс, дори и приятелство, защото знам какво може да последва след това и да не мога да се измъкна от този тип жена. Просто не ме привличат, не ме възбуждат сексуално, не ги искам в живота си. На 24 съм момче и изглеждам добре, но всичко е преходно и знам, че и аз може да се разболея, да напълнея, но с моята суетност ще се старя всячески да изглеждам добре, а някой шишкави мадами си им харесва да са такива и казват как мъжете обича ли извивки, а не кокали. Приятелката ми е 167 - 48 кг, в интерес на истината корема и не е навътре и това не ми харесва, ставала е до 53 кг и тогава излизат и паласките, определено не ме кефи така, но винаги ще се притеснявам дали бъдещата ми жена няма да остане дебела след бременността си и това би било голям шок за мен. Съжалявам, такъв съм, така ме е създала природата. Спомням си още от ученик първи клас харесвах и съм се влюбвал в съученички момиченца, които са по-слабички и по-дребнички, никога не съм изпитвал нищо освен негативизъм към дебелите, пък били то и мъже и жени. Въпрос на вкус. Приятелят ти нека ти се радва, аз имам приятели които въобще не им пука с коя спят, важното е да топнат чушката, а аз държа на качеството.

187.   IЗа съжаление ще трябва да се съглася с 181.
Доста от коментарите са обидни и то далеч не само за пълните жени.
Като цяло българският мъж има твърде много претенции към жената насреща.
Да е красива, млада, слаба, с кариера, да прави добри пари, да е къщовница, да е добра в леглото, да му е вярна, да не му вдига нервите и най-вече да има ниски критерии за мъже.
Доста често този род мъже не предлагат насреща изброените качества. Нито са красиви, често са далеч от хубавото тяло, 90% нямат нито кариера, нито пари, не помагат в домакинството, не искат масово да поемат отговорности по отглеждането на децата и те гледат да не качиш някой грам, че видиш ли, той принцът искал слаба жена.
Затова и зачестиха определени явления сред жените.
Доста дами, въпреки че копнеят за семейство, остават неомъжени и до средата на 30те, някои и нагоре. Просто защото освен липса на качество мъжете проявяват и липса на уважение и внимание.
Доста жени се женят за чужденци, защото им е писнало от типичните свръх критерии на българският мъж и защото ги третират с повече уважение.
Доста жени отглеждат децата си сами, по свой избор, защото възлюбеният е трудно търпим скандалджия или не умее да си го държи в гащите.
Познавам и жени, които родиха деца на женени мъже, с доводът, че какво като имат толкова свободни ухажори, като те просто не са подходящи.
И като се огледам нещата не вървят на добре.
Докато мъжете тръбят как търсят съвършената, средностатистическата жена търси уважение, любов, взаимност и поделени отговорности, които средностатистическия мъж не е склонен да даде.
Като цяло повечето тук не виждат гредата в своето око, но са се хванали за треската в чуждото.

188.   Правил съм секс с жена, тежаща поне 80-90 кг. Прекрасен човек по характер, но в леглото не искам втори път подобно нещо.

189.   164см, 52кг, 87-63-94, 20г. жена... Към гоя графа спадам според вас ми е питането? Винаги съм казвала, че съм пухкава, защото съм една идея по-широка в ханша и за да не съм отпусната тичам и правя упражнения... Преди бях 58, последната половин година свалих и сега си ги държа 52кг. Но все пак искам да достигна 50кг. Та, като каква бихте ме определили, интересно ми стана какво ще е мнението, че тук са се зародили 1000 такива :D

190.   http://imgur.com/Dyr19K0 Кажете, че е тлъста, неприятна и дебела. Предизвиквам ви. Отвратена съм от крайностите, в които изпадате и нападките, които не пестите.

191.   190, е това ме уби! Представям си ако ми седне върху лицето с тая снага...

192.   Номер 189, много си добре. Радвай се на добро здраве.

Номер 190, интересна структура има тази жена, рядко срещана. Като цяло формите са несъразмерни, но пък добре подчертани. Дупето, макар и огромно не е провиснало, гърдите изпъкват, зоната между гърдите и ханша е прибрана. При възможност не бих отказал на такава жена, но не бих се обвързал трайно с нея, освен ако не ме плени дълбоко с нещо друго. Само че тя си е едно голямо изключение и на 99% от възмутените "пухкавелки" мръвките и сланинките са конфигурирани по коренно различен начин.

193.   189, добре си, особено щом спортуваш и не си отпусната.
снимката на 190 няма да я коментирам, първо защото съм жена и второ защото веднага ще наскачат "добронамерени и позитивни пухкавелки" и ще ми обяснят как от злоба съм станала суха скумрия:-)
разговорът пак отиде у ряката. темата беше за сексуалното привличане към пълни жени (макар че това е относително понятие), а не за това колко са стойностни като хора, професионалисти, съпруги, майки и пр.
в крайна сметка всеки има право да има мнение и да харесва определен тип хора, още повече че физическото привличане е и на подсъзнателно ниво. и наистина малко коментари съдържаха обиди, повечето просто изказаха отрицателно и веднага наскачахте: злоба, Ганьовци и пр., а хората просто си изказаха мнението
Ж43

194.   189, как може въобще да казваш, че си пухкава при 164см, 52кг? Аз като бях 52-53 кг. при същата височина се чувствах и изглеждах най-добре. Сега поотслабнах, което дойде от стреса, но не смятам, че изглеждам по-добре.
Въобще тука някои мнения направо ме втрещяват. Аз цял живот съм била слаба, така че не съм пристрастна откъм това да се залъгвам какви килограми отиват отвъд "пищните форми", и се учудвам на мнения като това: "Приятелката ми е 167 - 48 кг, в интерес на истината корема и не е навътре и това не ми харесва, ставала е до 53 кг и тогава излизат и паласките, определено не ме кефи така. "
Какви тия крайности? При нормално телосложение да говорим за излишни килограми. Когато човек излезе извън нормата, разбирам да има някакви притеснения, ама това е прекалено.

195.   Жената на снимката http://imgur.com/Dyr19K0 е супер! Истинска жена. Я виже тази пухкавелка: http://www.smuttymoms.com/gallery?g=Z2FsbGVyeV9pZD0yODAxMDQmdGFnPWJidyBoYWlyeSZsYW5nPWVuJmtleT1zbXV0dHltb21zLmNvbQ#.VSEHb9ysVp0
Грозна ли е! Направо като я гледам ми иде да си ударя едно ръчно изпразване!
Като цяло българските мъже са комплексирани тъпаци и сноби. Те няман фантазия и нямат собствено изграден вкус към жените, а копират това което им поднася жълтата помия (от телевизия, списания и пр.)! И са жалки - грозни, късокраки шкембелии с огромни претенции към жените си - да не напълнее, щото света ще свърши, или жалката му пишчица няма да стане! И тъй като в последните 20 години се наложи модела "ощавена кощрамба" всичките харесват точно такива подобия на жени! Аз ви казвам - майната ви! Харесвам закръглени жени, естествени с естествени вторични полови белези! Модата на тъпия български плебс не ме интересува! Защото това са вкусове на нищожества, манипулирани отвън! И тъй като съм лекар ще ви кажа - килограмите нямат отношение към здравето! Колко кльощави диабетици и хипертоници са минали през кабинета ми...! Всичко това е една агресивна реклама на налагане на антифизиологични норми! Една жена висока 175 см трябва да тежи минимум 75-80 кг. за да е женствена! На моята съм и казал - никакви диети, никакво отслабване и никакви епилации! Харесвам я сочна и зъкръглена и се дървя само като я зърна гола, да не говорим като я целувам, опипвам и прегръщам! При 175 и 90 кг. изглежда страхотно. А ако беше мършава и гладко епилирана като сестра си, едва ли щях да си помисля за секс с нея! По-скоро за връзка извън семейството! Не може да има модели и моди, Всяка жена има своя чар и мъж който да я хареса такава каквато е! Моят вкус е такъв, сам съм си го формирал, и съм си намерил точно такава жена до себе си! А мненията на разни "естети" анорексоманиаци ги поставям в коша с употребяваната тоалетната хартия!
д-р Ох Боли 48 г.

197.   Номер 195, я кажи една страна в Европа, където мъжете да харесват жените, които по твоите критерии са супер, тоест цитирам те: "една жена висока 175 см. трябва да тежи минимум 75-80 кг., за да е женствена"? Ходил съм тук-там по Европа, познавам и доста латиноамериканци, та да те светна, че дори те не харесват дебелани. Да, латиносите харесват големите задници, но НЕ харесват сланини, паласки и шкембета, но на тях структурата на жените им е такава, че не е нужно да са дебели, за да имат голям задник - на тях си им е по рождение.
А специално в Европа, даже и в Германия не харесват дебеланите, нищо че над половината от жените им са с наднормено тегло. Същото важи и за англичаните, макар техните жени също да имат доста проблеми с килограмите.
Приеми реалността - не другите са със странен и/или извратен вкус, а ти самия. ;) Аз например съм бил и със слаби, и с нормални, и с пълни, че даже и с откровени дебелани - еми, да правиш секс с наистина дебела жена си е по-скоро негативно преживяване. Да, тези с наднорменото тегло поне в моя случай се раздаваха доста, но въпреки това самата идея, че тялото им се разлива като пластелин е отблъскваща.
И аз не харесвам кльощите, и аз предпочитам да е малко по-налята жената, ама за ръст под 160 сантиметра да тежиш над 60 килограма на мен поне ми идва в повече.

198.   184, осъзнаваш ли каква глупости си написал? "Напоследък забелязвам масирана атака от страна на по-едрите жени спрямо по-красивите. " Красотата няма много общо с килограмите. Ако една жена е стройна като статуетка, но има голям гърбав нос и несиметрични черти на лицето това красива ли я прави, само защото е слаба? Тук бяха пуснати снимки на доста пълна жена, признавам си тялото и не изглежда добре, но в лице е много ама много красива.

199.   Ъъъ 140, това не е нормално! Сериозно болни сте и ти и приятеля ти! Ако наистина тежиш 48 килограма и се чувстваш дебела, то тогава се надявам да си много ниска, защото за мен това си е иделано тегло! Аз спортувам редовно и съм в добра форма, но все пак тежа 51/2 килограма и се чувствам добре така, честно казано и мъжете не са се оплаквали, приятеля ми казва, че съм в иделна форма, а други са ми казвали, че ако отслабна още малко няма да изглеждам секси. Аз също се харесвам и веднага спирам да ям за два/три дена, ако кача малко или пък се отпускам с хапването, ако сваля прекалено много. Като се погледна в огледалото се харесвам! Мисля, че всяка жена трябва да се чувства така! От моя гледна точка, аз харесвам слаби момичета, така и по-пълнички, но не чак и дебели. Най-малкото както и прекалената слаботелесност, така и прекаленото затлъстяване води до лоши последици за здравето или е резултат от вече влошено здравословно състояние! За мен красивата жена е една здрава и щастлива жена със самочувствие-това е секси и красиво.

200.   Уважаеми номер 195, докторе, все едно съм го писал аз.
Обожавам такива жени и основно мозъкът ми харесва и предпочита пред слабте точно такива момичета!
М22

203.   Приятелката ми е 170/48 кг, стигала е с мен до 53 кг, усеща се разлика, колкото по-слаба е, толкова повече ме възбужда, по-добър е секса, по-твърд съм аз и направо се побърква, ако е слаба това за мен автоматично означава, че е секси, с малкото дупе и много ме кефи. Сега може да е 48-50 кг на тая височина и да има малък стегнат задник и слаби крачета, но в лицето леко изпита е на тия килограми, пък на корема има тук-таме сланинка и малко паласки, като цяло аз угодия нямам относно жените и техното телосложение, харесвам перфектните мерки, а също и за себе си ако наддам с моята суетност автоматично спира да ми се яде, за да не качвам килограми, а съм момче на 24 години, но със странен характер. Вчера се порадвах на приятелката ми, дупето и крачетата са и 10 от 10, това е най-важното, но трябва да стегне тялото и да качи в лицето според мен, има какво да се желае. Опитвал съм с по-пълни жени, не ме възбуждат, все едно да легна до мъж, никакво привличане, даже ме отблъскват по-едрите с широките ханшове, паласки и големи дупета. над 60 кг не са мой тип, просто не ги искам нито сексуално нито никак. Случвало ми се е да отказвам каквито и да било контакти, дори срещи на подобен тип жени, но за всеки влак си има пътници, така че тези които изглеждат така да не се комплексират и депресират, аз пък не съм висок 173 съм, така че и аз си имам забележки, ако всички жени харесват и искат с високи, то и аз ще си стоя сам, както ако всички мъже искаме слаби жени.

205.   всичко което излиза извън границите на нормалното е изкривяване, тоест възпълничките жени не са в нормална норма, както и желаещите ги мъже са с ненормално мислене, чисто и просто е!!! Аз си падам по слабичките момичета със секси дупенца ммммм..

206.   205, ти също си много извън норма! Слабички момиченца с дупенца като на момченца, вониш на педофилия, отдалече!

207.   205, въпросът е какво за теб е "възпълничка жена", защото повечето "есетети" тук, фенове на кощрамби пишат откровени глупости, като 203 напр., който ми говори за 40 и няколко кг. Ой хайванколу, ми туй е само тапициран скелет бе, то 30 кила са му костите, като махнеш и 500 гр мозък, то за модните кощрамби и толкова им е много, нищо не остава! Колкото и да се дерете, срещу човешката физиология нищо не можете да направите! Вие сте проста една ежедневка, мимолетни мушици, глупави наивници, които си мислят, че светът е почнал с тях и свършва с тях!
Другото нещо което ми направи впечатление от тази просташка "българска" дискусия е огромната агресивност към хората със собствено мнение! Важното е да си в сивия поток, безличен папагал на безлични заучени камофлажни фрази! Е затова д-р Ох Боли ви праща по дяволите!

208.   Аз съм мъж и не вярвам, че "мъжете" писали тук, че харесват дебелани са наистина мъже. Социален човек съм и имам стотици приятели и знам техните вкусове за жени. Нито веднъж не чух някой да каже, че харесва дебелани. Има такива, които държат на големи гърди и не им пречи дебелия задник просто защото се концентрират върху гърдите. Има и такива, които харесват слаби, стройни крака и стегнати задници, но не държат на големите цици. Никога до сега обаче не съм чувал някой мъж да харесва безформени сланини, целулити и подобни определено излишни телеса признак на лошо здраве, заседнал живот и лакомия. Снимките качени тука могат да бъдат единствено пример за не здравословно затлъстяване в някой медицински учебник. Съжалявам, че се излъгах да отворя няколко от тях. Трудно ще забравя това, което видях. Вие нормални ли сте, бе хора? Това е потресаващо гнусно. Онази от 190 е просто... Хипопотам! Това ще му счупи леглото, бе хора. Представям си как се поти и смърди лятото тази жена. И всичко това от лакомия и мързел. И понеже мързела е толкова силен си мислите, че е по-лесно да убедите света, че вие дебелите сте красиви, а стройните и здрави жени са едва ли не болни и грозни. Откажете се!

209.   Ами аз постоянно чувам че напоследък повечето мъже харесвали по закръглени жени, да имало какво да се пипне.. гърди.. дупе, по се възбуждали. Но пък странното е че аз като съм слаба защото много мъже ме свалят и заглеждат като сексуален обект.. може би съм някакво изключение и аз не знам!

210.   207. Виж може да имаш каквото си искаш мнение, бил съм с жена над 60 и с жени под 50 и знам кое как ми въздейства лично на мен. Винаги ще ме притеснява дали моята бъдеща жена няма да наддаде много след бременност, тъй като наистина аз се възбуждам от това, което виждам и съм естет относно женското телосложение. За мен паласки, дебели задници и кореми ме отвръщават, изцяло концентрирам погледът си върху проблемите на дадената жена пред мен и просто не ми харесва, не я желая сексуално и по какъвто и да било начин, просто това няма да се промени и не искам да се променя. Изпитвам цялото удоволствие на света и максимална възбуда, ерекция и каквото искаш го наречи, когато пред мен има жена със слабо телосложение, малко дупе, без паласки и прочие, слаби крачета, чувствам цялото щастие на Света, но когато пред мен е дебелана или такава с по-голям задник, не ме кефи, не ме възбужда, не ме влече. Аз самият за себе си, ако наддам килограми автоматично мозъка ми започва да отвхвъля едно от 3-те стандарти ядения за деня, просто не ми се яде, а и ям по-малко и свалям за седмица 5-килограма и пак съм с хубаво телосложение. Моята приятелка е слаба както казах 170/48 кг, с хубаво дупе и крачета, но като цяло леки паласки и леко коремче си има и мисли, че като спре да яде ще бъде с по-добро телосложение и ще свали, но трябва да тренира, за да стегне тези части от тялото си. Щом тя на 48 кг и тази височина има леки забележки, какво остава за тия с по 60-70 кг, които са писали тук и са уж с красиво тяло хах

211.   Да ето затова ние младите се опитваме все да слабеем, защото все някой ще каже колко са грозни дебелите... Ами как да не се почувства неудобно в кожата си тази жена..
Аз лично съм висока 168 и тежа 60 кг... Мъжко внимание не ми липсва... За всеки влак си има пътници :)

213.   Аз съм жена и съм закръглена в областа на бедрата, и какво от това? това не значи че съм " разплута" много по-стегната от слабите жени съм мога да ви кажа! висока съм 155 и съм 53 кг, а трябва да съм според " нормата" 45-47. Ми хахаха да бе да, никога няма да сваля тези 5-6 кг. аз съм жена и не харесвам слаби жени- за мен изглеждат като деца, една жена няма ли извивки които не са от кокали, тя за мен изобщо няма тяло на жена. Тук всичко е въпрос на предпочитания, не може да кажете, че слабите не стават или закръглените.

214.   Аз съм на 18 години и съм момиче.

Бях 90 кг., което си е направо грозно за момиче на моята възраст. Осъзнах, че това ще ми е проблем и за 1 година свалих 25 кг.
Сега съм 65 кг. и се чувствам чудесно. Ако успея да сваля още малко ще бъда щастлива разбира се.
Не е лошо да си закръглен, стига да не е прекалено, защото тогава е нездравословно.
Пак не съм слаба, закръглена съм си, но самочувствието ми се вдигна. Чувствам се добре в тялото, с което съм. Намерих си и приятел, който ме харесва такава, каквато съм.
И всъщност, тогава разбрах, че в крайна сметка всичко е до чувства, характер и душевност.
Не съм слаба, но се поддържам. Коса, маникюр..
Спортно облекло не нося изобщо, винаги се обличам с клин или чорапогащник и рокли. Разбира се, с прилична дължина, малко над коляното. Понякога получавам подигравки, но не им обръщам внимание.
И с гордост, мога да кажа, че съм елегантна и красива.
Винаги се усмихвам. Това е най-красивото в една жена - Усмивката, погледа, очите и отношението.
А и съм щастлива, че приятелите, близките и роднините винаги ми казват, че изглеждам много добре и съм много лъчезарна, което ме радва много.
Няма грозни жени. Има неподдържани.
Благодаря на авторката, за страхотната тема.

Поздрави!
~ Ваня

215.   211.. Мъжко внимание не липсва на никоя жена, пък било то и дебела, тъй като мъжете мислят за бройките и пенисите си, естетите като мен ще те задминат като малка гара, даже и дс ми се сваляш пак нямаш шанс. Тежка си за тази височина, големите бедра са грозна работа, но за всеки влак си има пътници, да. Когато докосна слабите фини крака на приятелката ми и се възбуждам максимално, толкова е хубаво такива крехки крачета и бедра да докосваш и малко секси дупе, че не мога да го опиша

216.   Номер 211, ако не си много отпусната, направо си супер за жена.
Номер 213, а и всички други, килограмите сами по себе си нищо не означават. Много е важно как са разпределени по тялото и т. нар активно тегло - дали килограмите са от кости, мускули и мръвка или са от сланина. Така че при един и същ ръст може с 53 кг да си слаба и с 47 кг да си отпусната.
Жена ми е родила две деца, вече не е в съвсем първа младост, но нашите познати я засипват с комплименти колко е отслабнала и колко е елегантна. Истината е, че килограмите са и същите през последните години, но се разпределиха по-добре и е с по-добра фигура от повечето съученички на дъщеря ни.

217.   Най-секси жени са закръглените. Сексът с тях е невероятен! Модата на кльщавелите е антифизиологична и антиженска! Който харесва 40 кг анорексички е болен мозък!

218.   Мъжете харесват по-закръглени жени не за друго, ами щото са по-лесни.

220.   Жена съм. Била съм слаба, била съм и с няколко килца над нормата. Аз се харесвах по-слабичка, мъжете полудяваха, когато съм била най-пълна. Пълен парадокс за мен. В крайна сметка спрях да се мъча с диети и да робувам на криви идеали. Пропорционална съм, стегната, тренирам и се поддържам и не ми пука мъжко мнение и идеали, а те пак си беснеят. Всеядни са! :))

221.   Само жените сме пухкавелки значи. Вижте мъжете кви са като скелети, не могат една жена да вдигнат 60 кг. Накараш ли ги да мъкнат нещо глезени та дрънкат. На мама синчетата, други са с пет коремчета напред, били най-красивите. Ние трябва да тренираме, а при тях не е необходимо. Има къде къде по-важни неща в една жена-кожа, коса, маникюр, поведение, маниери. Вие се занимавате с едни кг, които могат да се оправят.

222.   218. Мъжете харесват по-закръглени жени не за друго, ами щото са по-лесни.... Не 218, така мислят само комплексарите!

221. много си права, такива са повечето тъпи български мъжленца! Комплексирани сноби, но това селски поведение и отношение към жените е набито с поколения напред, тъпия балкански патриархален модел - жената да е слугиня и проститутка едновременно. Иначе гледаш го, заприличал на угоен шопар, с набит врат и къси криви крака, а хуя се не е виждал от години продаи шкембето, ама с претнеции - напълняла си, трябва да отслабнеш! Проблема е че повечето от жените се вързват на такива подмятания, сакън да не загули вниманието на тъпанара до себе си!

В миналото хората са имали далеч по-естествени представи за женска красота и мъшавелките изобщо не са се вписвали в тях! Защото са грозни и като поостареят малко се сбръчкват като костенурки! А една Рубенсова красавица и на 60 години, пак е привлекателна! Професията ми е такава че събличам хора, в това число и жени, и имам много наблюдения по въпроса!

223.   Определено не ме привличат пълните жени с големи дупета. Бях в Гърция и там останах разочарован от жените. Гледаш ли в личицата симпатични, но с извън габаритен товар, голям процент бяха с дебели крака и големи дупета, като минавах покрай тях не изпитвах абсолютно никакво привличане, все едно минавам покрай мъже, не ме влекат, няма нещо което да запали в мен искри от едра жена. Но когато мина до слабо момиче и дори да я гледам с дрехи, да прави някакви чупки и стойки, случвало ми се е да се срамувам, защото гащите ми се подуват бързо бързо. Веднъж бях с едра жена сексуално, не повторих, няма и да повторя, беше може би 160/65 кг, но не ми допадна този тип. От тогава не съм бил с жена над 53-54 кг при височини около 165-170 см. определено събуждат в мен мъжа само този тип жени, някак си като в приказка ги чувствам, идва ми от вътре да им доставям удоволствие, тъй като аз съм тип който не обича да взима повече, отколкото дава, за това и подбирам, привличат ме слабички, пълните не са ми страст.

224.   Аз съм мъж на 36, слаб съм, спортист. Не съм женен. Винаги съм харесвал пухкави жени. Не говоря за дебели, а за апетитно оформени женски тела, с подчертано дупе, а най-ми е секси женското коремче. Жени, забравете за рахитичните модни икони. Една жена изглежда здрава, женствена и привлекателна, когато има подчертани извивки и меко сочно дупе. И най-вече чувствайте се жени, излъчвайте женственост и винаги ще бъдете харесвани и обичани.

228.   Спал съм с по дебели жени и чесно казано няма чак такова значение дали ще е по закръгленка важното е да е красива. По принцип не харесвам много слабите жени но винаги си има изключения, например една моя позната която е много слаба но ме възбужда. Има си гърди, средна височина, сладко личице с дълга черна коса и плътни усни, като кукличка е!

229.   221, казваш "Вие се занимавате с едни кг, които могат да се оправят. "
Те ако се оправяха толкова лесно, 80% от "пухкавелките" щяха да са ги оправили, а нямаше да пръскат злоба по тези, които не ги харесват, и да се успокояват какви простаци и шопари са българските мъже та не оценяват огромните съкровища.

230.   Някои мъже от тук сте такива идиоти, че нямам думи!
От кога по дяволите красотата се определя от това какво ти е тялото?
Смея да твърдя, че с всичките си 93 кг съм много по-красива от много слаби.
И ние втора ръка хора ли сме, като сме по-дебели, няма да казвам пухкави, да не кажете, че така предпочитам?
И аз съм била слаба, но така се е случило, че съм напълняла и то не е от лакомия или болести. Тогава абсолютно НИКОГА не съм се подигравала на хората с различни тела от моето.
А това, че някой по-дебел изглежда болен е върха на глупостта.
Не сте застраховани, че няма да напълнеете. Ето не една от жените тук е казала, че в някакъв момент е напълнявала. Причините са безброй.
А това, че жена, която е 60 кг е дебела е такава простотия..

Научете се да цените други качества у хората, а не колко кг са. Не ги мерете по това, защото сред по-слабите има много по-големи боклуци...

Да не говорим за факта, че на много от слабите жени се гледа като на сексуални обекти.. Което да си кажа не го предпочитам.

Айде със здраве!
Продължавайте да бъдете толкова повърхностни и прости!

П. С По-ДЕБЕЛИТЕ жени не сме злобни! Знаем си цената!

151-200 от 258