Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

251-258 от 258

311.   Честно да ви кажа всяко момче/мъж иска да има до себе си пухкавелка. Предимствата с нея са двойно повече. И на някои от вас, които казват, че само слабите са елегантни много се лъжете. Закръглените момичета са елегантни и секси (под закръглена нямам предвид дебела). Замисляли сте се колко повече мъжки погледи са се обръщали след добре оформените дами, отколкото след клечките, които се мислят за сексапилни ;-)

312.   Мъжете харесват жени с красиви и секси извивки <3

315.   Четох ли, четох... и така и не разбрах - какво е „пухкавелка” :- Да не сте померанчета, че да сте пухкави? Има здрави и болни хора и под болни не се има предвид - тежко болни, на легло, а хора, които си мислят, че са здрави, в движение са, но и не съвсем, това са хора, които се хранят зле и имат ниска физическа активност, хора, които ако се раздвижат малко повече, се задъхват, и това са млади хора, които са тромави, с лоша обмяна, и в крайна сметка, дори и да нямат оплаквания на младини, станат ли над 30-те игодини години, започват проблемите, а в по късен етап се стига до остеопороза, атеросклероза, паркинсон, сърдечни проблеми, рак... аптеките са пълни. По-естествено е да ти се броят ребрата и да ти се виждат мускулите, отколкото да ти се тресат сланините, да сте виждали неестествено дебело, диво животно? Лакомия, драги мои и мързел!

317.   С приятелка си направихме регистрация в сайт за запознанства, за забавление. Вписахме данни: 40 години, 160 см, 120 кг, и сложихме снимка на незнайна американка, свалена от местен американски сайт, която не се индексира от Гугъл. Предложенията започнаха да валят на момента, като можем да ги обобщим до три акцента - анален секс, изпразване чрез търкане между гърдите, и безкрайно "мачкане", каквото и да значи това. Пишеха и изпращаха снимки и телефони най-нормално изглеждащи момчета и мъже, от 20 до 60 години.
С приятелката ми първоначално бяхме шокирани, и започнахме да разпитваме повече, откъде такива странни вкусове. Не претендирам за представителност, но след всичко прочетено и чуто в онзи сайт, определено мога да кажа, че сексът с дебеланки е силно желан от мъжете и е на първите места в еротичните им фантазии. Статистиките в световен мащаб за вида на сваляното порно по страни и по жанрове го потвърждава донякъде.
Нямам обяснение на какво се дължи. И намирам за нередно 20 годишен младеж да иска да прави секс с 40 годишна дебелана, че дори да е готов да плати за това изживяване. Но явно границите редно/нередно отдавна не са това, което са.
Напуснахме онзи сайт омерзени, но вече много неща от впечатленията ни от мъжете няма да бъдат същите.

318.   "Пухкавелки"? - ужас. Възбуждам се от стройно, слабо тяло, гъвкаво. Не да се чудя как да я обърна да сменим позата и накъде да гледам да не ми попадат пред очите тресящи се, разплутия меса и целулити. Къде ще сравниш дълго, гладко, стройно бедро... само като се допреш и се надървяш

319.   "Пухкавелки"? - ужас. Възбуждам се от стройно, слабо тяло, гъвкаво. Не да се чудя как да я обърна да сменим позата и накъде да гледам да не ми попадат пред очите тресящи се, разплутия меса и целулити. Къде ще сравниш дълго, гладко, стройно бедро... само като се допреш и се надървяш

323.   317, вместо да се депресирате земете се амбицирайте да качите маса. Движете се по-малко, яжте повече и по-мазна храна, тестени също, и правете само едно единствено упражнение - клек. Ще си повишите самочувствието и ще се радвате на мъжко внимание. Силата е у вас, само трябва да ѝ дадете поле за изява. Желая ви успех!

324.   до 302. Не мисля, че има пряка връзка между закръглената жена и аналния секс. Имал съм гадже 43 кг. и тя също поиска да опитаме анален, защото и било любопитно. Килограмите нямат нищо общо с това.

251-258 от 258