Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

101-150 от 258

115.   Пухкавите са 3 пъти по-страстни в леглото ;)

116.   Здравейте,
Аз съм художник и то чиста професионална гледна точка ще ви кажа, че ощте от древността е заложено на жената да е пълна все пак тя трябва да износи и изгледа дете.
Пък и то чиста естетически гледна точка е по привлекателно. Женското тяло е неповторимо с всички тези изящни извивки които при мъжа ги няма .

117.   116, художника:)
Дебелите жени сигурно са по-добри за рисуване, има повече за рисуване по тях.
Сигурно и деца износват по-добре.
Но как да правят секс!?
Все едно една нормална жена 50-60 килца да прави секс с няколко торби закачени по нея, тоест, наднорменото й тегло.
Авторката сигурно е чудесна жена, с богата душевност, не искам с нищо да я засегна.
Жената е най-добрия приятел на човека, нали така.
Но кой човек си такова приятелите :)

Y D

118.   Не знам, мен лично дебелите жени не ме възбуждат, чувствам ги като приятелки, сестри и прочие, но да ми стане от такава е невъзможно и да я пожелая сексуално. Моята приятелка има няколко нейни приятелки с по-дебели дупета, не са дебели, но за мен лично са 170-60-65 кг.. и някак си не могат да ми привлекат вниманието по никакъв начин, не че съм тръгнал да гледам други жени, като си имма приятелка, но тя на моменти си мисли, че харесвам едната от тях специално, защото си общувам с нея повече и прочие, а вътрешно знам и нито веднъж не съм усетил дори симпатия към подобен тип момиче с малко по-голямо дупе от нормалното, нищо освен приятелство, докато на моето момиче дупето е направо божествено, има леко коремче 170/53 кг е, но дупето.... пали ме отвсякъде

119.   Охоо, тук се е разразила дискусия!
Не съм съгласна, че празния портфейл е въпрос само на външни фактори - по скоро е въпрос на качества, на инат, на комбинативност на външни фактори. Ми то като с теглото - въпрос на инат външни фактори (какво ти е дала майката природа и дали живееш до баничарница, хихи).
Пишещите в темата мъже винаги ще отричат своите недостатъци, но ще намерят такива в дамите - винаги е по-лесно да видиш треските на другите, вместо гредата в собственото си око.
Също така винаги е трудно да промениш собствения си живот и навици, независимо дали говорим за храна или за работни навици.
В крайна сметка всеки си избира партньор в живота по своите си разбирания. Дето има една приказка - за всеки влак си има пътници.
При жените пътниците винаги са повече, отколкото могат да извозят, независимо дали са 40 или 70 кила, така че не виждам смисъл човек да се напъва да бъде нещо, което не е, ако се чувства добре в кожата си.

120.   Здравей номер 114, аз съм жената с малките пишки.
Всички знаем. Че здравето е само оправдание, когато говорим за килограмите при жените. Масовото наднормено тегло при жените е 5-7кг. Което не се отразява особено на здравето. Често мъжете си имат същото наднормено тегло, ма се правят на ни лук яли, ни лук мирисали.
Далеч по-вредно е пушеното, пиенето, гладуването и т.н.
Мога да се хвана на бас, че множество от мъжете в темата говорещи за здравето също си имат по някой скрит порок, но ако приятелката им застане да им брои цигарите, както някои мъже си броят на жените си хапките, много бързо ще избухнат.
Та здравето е оправданието на мъжете, за да накарат пухкавелките и дебеланките да отслабнат, просто защото мъжете с ниско самочувствие често си мислят, че ще им се подиграват, ако гаджето/жена им е по-пълна или защото си избиват собствените неуспехи върху жените си.
Колкото до см - жените само твърдят, че нямат значение.
Просто истината е, че българката е много красива жена и затова мъжете в Бъллгария, имайки много голям избор от разнообразна красота и различни генотипи имат и много претенции.
Мога да те уверя, че не навсякъде е така.
Към дамите - ако имате проблем с намирането на подходящ мъж тук, отново - не навсякъде е така, има места, където мъжете нямат претенции да си с тяло на модел.
В крайна сметка аз не бих си избрала партньор по визия или килограми.
Преди известно време пропътувах - намирам норвежците, швейцарците, въобще високите арийци за красиви - но са големи сухари. Можех и да си взема някой млад мулат - виждал ли си гол мулат? Имат божествени тела, няма го проблема със см, страшно са издръжливи.
Но аз си харесах българин, с мислене близко до моето, леко патриархален, страхотен инат, абсурдно интелигентен, с около 15 - 20 излишни кила, буквално двуметров Мъж, да си ми е жив и здрав.
Има неща, които бих променила в него, но килата не са едно от тях. Когато каже, че иска да отслабва го подкрепям, въпреки че през неговите диети аз умирам от глад и си правя тайнички складове с храна в кухнята. Когато ходи да тренира (5 км обиколка, която рядко изкарва след 3тия км, аз тичам с него без да се оплаквам, въпреки, че 5 км крос вече ми идват в повече.
Но дори и през ум не ми е минавало аз да го държа на диети или да му броя хапките.
Както вече казах, ние сме първо хора. В заключение ще кажа - не разрешавате на когото и да било да ви кара да се чувствате второ качество човек, заради няколко килограма в повече, произход, цвят на кожата или някоя друга глупост.
Също така - съдете по-малко хората, защото ако вас съдят по същия начин и на вас ще ви намерят 1000 кусура.

121.   Значи, авторката задава въпрос за секса с пухкавелка. Съответно мъжете искрено си отговарят. От своя страна повечето дами започват да се сърдят на искреността.
Алооо, кой говори тук за човешки качества или пък за унизително отношение! Акцентът е върху привлекателността и то в сексуален аспект.
Хората са си го казали и няма какво да се сърдите - повечето не харесват дебели жени. Някои, като мене, харесват по-закръглени жени, но когато формите са им пропорционални и не са отпуснати. Такива жени за съжаление не са много, въпреки че по моя преценка бият по привлекателност повечето жени с манекенски форми.
Други си предпочитат само слаби. И на тях не може да се сърдите - просто въпрос на вкус. Нямаме нищо против дебеланките да имат своето щастие. Както и не отричаме правото им да харесват Брад Пит повече от кварталния шишко с бирено шкембе като бидон за кисело зеле.
Все пак, ако някой харесва жени, на които гърдите се губят между гушата и корема и достъпът до интимната област е силно затруднен поради "пухкавите" бедра, моля да подкрепи дамите, ненамиращи сили да поработят върху тялото си!

122.   121, много от мъжете изказаха предпочитанията си без да бъдат обидни. Виж, имаше няколко обаче, които използваха обиди, квалификации, обобщения. Та те започнаха с качествата, твърдейки, че дебелите хора са лишени от всякакви. Коментарите ми бяха насочени основно към тях - да погледнат себе си, преди да излизат с големите претенции и преди да обясняват как хората с наднормено тегло били еди какви си и едва ли не не заслужават любов или елементарно уважение.
Мисля че го казах нагоре - за всеки влак си има пътници, а когато си жена пътниците винаги са повече отколкото можеш да извозиш.
Имам опит с момичета анорексички - знам какво им причиняват големите усти на някои мъже, които като личности не струват.
Да изкажеш предпочитанията си е едно, да ги налагаш на всички останали, да сравняваш жени с носорози, да обясняваш как е затруднен достъпа до интимната им област е малко различно, не мислиш ли?
То при множество мъже и достъпа на словото до главния мозък е значително затруднен, но като гледам от това не се оплаквате.

123.   122, с някои неща съм съгласен. Най-малкото защото при някои жени, а и мъже, наднорменото тегло е генетично предопределено и не е въпрос само на лакомия. Усилията могат да доведат само до частичен ефект. Проблемът е, че такива хора често са отчаяни и не правят и тези усилия.
Разбира се идиотско е да обидиш човек на тема наднормено тегло, не заради себе си, а заради емоционалната травма, която той би понесъл, т. е. налага се да се прави такава благородна лъжа или благородно премълчаване. Но това, че променя факта за привлекателността.
Това за пътниците - не бъди убедена. Има претъпкани влакове, има полупразни, пък някои пътници по-добре да не ги качваш :) Все пак като видя ненормално пълна жена с мъж съм се радвал, че и тя си е намерила половинката - всеки има право на щастие.
Относно достъпът до интимната област - защо се засягате, факт си е, дори само визуалният аспект да вземем предвид. Това важи и за мъжете. За мене няма по-грозна гледка от красива жена, чукана от мъж с голямо шкембе.

124.   123, няма генетично предопределено наднормено тегло. Всички ние сме направени така, че максимално да използваме калориите, за да оцелеем при условия на глад. Всички сме пестящи организми, а тези, които не са били са изчезнали.
Има само около 5-10% от хората със засилен метаболизъм, но тяхното предимство е около 1 филия хляб на ден - толкова могат да ядат повече от нормалните хора без да напълнеят. Има и към 5 % с по- бавен метаболизъм, но пак разликите не са големи. Само 2% от затлъстялите са такива заради медикаменти или болест - става дума за задържане на течности.

Проста е сметката - който яде повече от това, което изразходва, той пълнее.
Никой не може да се спаси от това правило.

Причината хора от едно семейство да са дебели е в начина на живот и хранене, не толкова в гените. От нас зависи дали ще сме слаби или дебели, структурата и пропорциите са генетично определени.

Колкото до темата - ами и дебелите правят секс, защо не?
Днес имаме доста глупави идеали за красота, но факт е, че повечето хора същност са с нормално телосложение. Важното е човек да е здрав, тогава и сексът върви. Никой не кара някого да спо с дебели, слаби, .... всеки си избира партньора и няма какво да спорим по темата

125.   Да, номер 124, важното е да не те карат да се чувстваш длъжен да ги харесваш.

126.   Никога, дори срещу пари, ако тя ми даде, жена над 50 килограма си е слон, не искам такива, не ме привличат, не ме възбуждат, не мога да се влюбя, отвращават ме. Не правя секс от някаква липса или нужда да правя, ако имам нужда си свършвам сам на това, което ми харесва най-много, слаби фини мадами, аз имам нужда от жени и за това предпочитам красиви, слаби и готини, сега си имам 170/53 е, леко коремче (за моя критерии), но дупенцето е малко, бедрата слабички, много секси :) без дебели, всички дебели отслабвайте, че сте гнусни

127.   Мила ми 119, няма да правя секс с теб, дори ти да ми плащаш:)
Ами като не се напъваш, за какво си ми!?
Прави си го там, с мъже дето също не се напъват.
Освен да се пускат на всяка срещната и... с която стане.
Което значело, че всеки влак си има пътници.

120, темата е секс. А не как си обиколила сергиите и какъв съпруг си си избрала :)
Между другото нито швейцарците, нито норвежците са сухари, стига да знаеш някакъв език на който да говориш с тях.

Y D

128.   така като четох, четох, май само аз и 24 сме от контингента към 50годишни. Жена съм и се отвращавам от тази похот, предлагане на плът по сайтовете, Колко са удобни тези тези интернет платформи за мъжете!!! Боже какъв избор на красавици за нашите простачета комплексарчета. Даже не се напъват да те ухажват, да се стараят да флиртуват интелигентно, та нали е ясно, че става въпрос за бройката, тръпката от бързия секс, без обвързване. Е, ако си страхотно парче, може и да симулират някакви чувства. Никога повече няма да има здрави семейства, защото изкушенията са големи за мъжете, а жените ще търпят заради децата. В най- добрия случай може да се самозалъгват и намерят утеха в някой любовник, ама де го свестен, откровен, почтен? Та нали ако е такъв, ще е при жена си и децата си, ако пък не е семеен, значи със сигурност му има нещо. При такъв избор на млади, изучени, поддържащи се жени!?

129.   така като четох, четох, май само аз и 24 сме от контингента към 50годишни. Жена съм и се отвращавам от тази похот, предлагане на плът по сайтовете, Колко са удобни тези тези интернет платформи за мъжете!!! Боже какъв избор на красавици за нашите простачета комплексарчета. Даже не се напъват да те ухажват, да се стараят да флиртуват интелигентно, та нали е ясно, че става въпрос за бройката, тръпката от бързия секс, без обвързване. Е, ако си страхотно парче, може и да симулират някакви чувства. Никога повече няма да има здрави семейства, защото изкушенията са големи за мъжете, а жените ще търпят заради децата. В най- добрия случай може да се самозалъгват и намерят утеха в някой любовник, ама де го свестен, откровен, почтен? Та нали ако е такъв, ще е при жена си и децата си, ако пък не е семеен, значи със сигурност му има нещо. При такъв избор на млади, изучени, поддържащи се жени!?

131.   129, сайтовете са добра възможност преди всичко за жените, да си намерят някой.
Така ми казват всички познати жени.

Ти, казваш си към 50-те....
Отвори книжката Тартюф, на Молиер.
И намери там един цитат:

За старата жена
това е тъжен край.
Не иска тя света,
що сам не я желай.

Да уточним, човек не остарява на някаква определена възраст. Остарява, когато почне да нарича секса....похот :)

Y D

132.   Аз лично не мога да си го представя, не съм с кой знае какви изисквания, но като видя пукава жена по бански и просто гледам на другата страна... не знам дали е от глупавите стандарти от телевизията (реклами филми списания)... или защото съм млад (20г), но ако трябва да съм честен съм бил такъв цял живот, и просто колкото и да е симпатична и добра една пухкава жена, не мога да се възбуда от нея камоли да правим секс, може би има някакви 10% шанс но не бих останал за сериозна връзка. Знам че е много повърхностно но просто ако няма физическо привличане поне малко... я отписвам. Надявам се да съм помогнал, въпреки че вероятно ще ме обидят някои хора. :)

133.   На мен ми е интересно какво разбират повечето мъже под "пухкава жена"? Наскоро един мъж ми каза, че за него жена над 60 кг. директно влиза в категория "пухкава", което ми звучи абсурдно.

134.   Имaм едни 6-7 килогрaмa отгоре и от крaй време си е все тaкa. Мъжете, повтaрям МЪЖЕТЕ, мaсово хaресвaт по зaкръглени жени. Крaсивa съм и никогa не сa ми липсвaли обожaтели. Питaлa съм много мъже и отговорът е все един и същ: По зaкръгленките, сa по секси. Момченцaтa от другa стрaнa, хaресвaт слaби момичетa, зaщото тaкa е модерно... До всеки Кен дa имa по едно Бaрби...

135.   134, за теб това ли е важно, мъжете масово да те харесват? :)
Дали си забелязала, мъжете харесват всяка жена, с която още не са спали. И ако ти питаш за нещо си който и да е мъж, отговорът разбира се е един и същ.... защото питаш ти.
Ако пита друга жена, отговорът е като за нея :)
Нима не знаеш всичко това!?
Опитай да преспиш с някои от многото мъже, които те харесват... и виж дали след това ще продължат да те харесват. Така ще разбереш и дали килограмите ти са в повече или в по-малко.

Иначе аз много харесвам дебели жени.
Те са добри съпруги и майки. Защото няма как да са любовници, няма с какво да се разсейват.
В присъствие на дебела жена се чувствам спокоен, няма как да се забъркам в поредната креватна история.
Е да, дебелите жени не стават за секс. Но знаем, сексът е животинка проява, нали така, нагон, похот, нещо непристойно...
Което правим тайничко, с някоя неприлично млада и красива Барби:)

Y D

136.   Аз съм момиче на 13, което е високо 1, 68 и тежа 57(знам, че съм тежка)! Но въпреки всичко, не мога да разбера защо съм по-харесвана от моите приятелки, които са слаби с стегнати дупета и крака! Получавала съм наистина много комплименти за външния ми вид, но аз съм забелязвала, че момчета си падат по-слаби жени! Въпроса ми е дали съм сгрешила с моето заключение! Защото като гледам тук, доста мъже са написали, че си падат по-по пухкави жени!

137.   Иииих, колко много злоба по адрес на дебелаците :)
165см, 80кг, 35г. - нито една от тях без разкошен любовен живот.
От това, което съм видяла - на дебелия човек (и аз съм в кръжока) основно му пречи липсата на самочувствие в леглото, не самите килограми.

Хубав секс може да се прави и с хърбав и с нормален, и с дебел човек - стига да се привличате, да си пасвате и да се отдадете от все сърце. Има атлетични хора, които са пълни дървета, имала съм дебеланковци, които са ме отвявали дни наред да ходя като ударена... Впрочем, сега се сещам, имам един приятел точно като гореразписалите се съдии на женското тяло - трябва да е такава, онакава, с точно такива гърди, ама нищо да не и виси, ама без целулит, ама... каквото се сетите. Все го слушаме в компанията да се оплаква и подиграва на разни моделообразни парчета, които е забил и сексът е бил супер некачествен. А тези дето сме си семейства и сме позабравили лъскавия вид за сметка на други благини се хилим под мустак като знаем какви щуротии правим по спалните.

Иначе сигурно е приятно жена ти да изглежда като от списание. Обаче май е по-приятно да си имаш деца, семейство, чиста къща, добра храна, приятели, пътешествия... Поздрави за жените, които успяват хем да работят, хем да имат семейство, хем домакинство на 6, хем яки тела - на мен биха ми трябвали "свои" поне 2 часа дневно, за да не съм дебела.

Честно, предпочитам да се посмеем с мъжа ми пред телевизора с някой готин филм като сложим децата, а после да се награбим и да заспим, отколкото да се потя във фитнеса сама. Скъпо и трудоемко удоволствие е, а добрият секс (единственото ми спортно занимание) е безплатен и с любимия човек :) Не съм го усетила един път да му е тежко или неприятно с неговата дебела жена, и той не е Аполон някакъв сигурно за другите жени, само аз си го знам какъв бог е :)))

138.   20 наднормени кила и любовен живот, че и разкошен :)
Просто си смешна, лелче :)
Предполагам че и сама си чистиш къщата :)

Пак да го напиша:

Нека който и да е човек метне върху себе си торба с тегло 20 килограма и се опита да прави каквото и да е.

Y D

139.   Използвате думата пухкавелки, за да не ги наречете дебели. Самото заглавие ми звучи гнусно. Не мога да си представя и се моля на Господ да неми се налага да спя с дебелана. Обичам стегнати и стройни мадами. Със слаби крака и изваяни дупета.
Висящи кожи, паласки, виснали задници, целулити - НЕ! Не искам да споря с някои от изказалите мнение преди мен защото е безсмислено. Просто на една комплексирана жена и Господ да слезе от небето, за да и обясни, че не е хубава, тя пак няма да му повярва. Модата била виновна, мъжете били виновни, всички харесвали закръглени... Сигурно затова по реклами, филми и т.н. все ги избират слаби и стройни.

140.   и аз в последно време напълнях.. преди 2 месеца бях точно 40 кг. и наистина се чувствах добре.. получава доста внимание от мъжете.. Сега съм 48-49 и въобще не си харесвам тялото.. порасна ми малко коремче, както и дупето... от приятеля си обаче не срещам никаква подкрепа. той ме обижда и казва, че ще му остави ако в скоро време не отслабна отново, а така ме кара да се чувствам още по-зле.. поради това започнах да спя с друг мъж, който обожава новото ми тяло и на всичкото отгоре ме уважава като човек.. просто вече не мога да се съблека през приятеля си.. той ме засипва в отвратителни коментари.. така че, да, силно зависи от мъжа!

142.   До YD:
"Лелчето" с голяма вероятност има доста повече енергия от теб, момчето ми - животът ми е пълен със сума ти интересни и недотам интересни занимания и задачи, с които си се справям чудесно. Бъди така добър, спести си непотърсените оценки, лелиното, не си познал адресата.

Идеята, че дебелите хора са едва ли не инвалиди някакви е безкрайно нелепа :) А и неадекватните изисквания за външен вид, обявени тук от посредствени умове, превърнали секса (да не говорим за любовта) в някаква форма на потребление седят смешно на фона на действителността, в която битуват повечето български мъже. Хайде, няма да посочвам.

Тая нямало да я погледнат, оная... Смешки от хора, които никой не ги гледа и без това :) И, да, разкошен любовен живот имам, да чукна на дърво все така да сме. Жените си споделяме, знам какъв е любовният живот на сестри, братчедки, приятелки... Имам за какво да благодаря на мъжа си, за какво да съм доволна от себе си. Коооолкото и нееевероятно да се струва това на пишлемета с никакъв сексуален опит на по 20 години, за които 5 косъма и 10 кила са ебаааси драмата :)

Ако някой не се харесва - да отслабва без мрънкяне. Но от смехурковци, превърнали телесното в непреодолим фетиш акъли - не мерси :) Неадекватни сте с тия приказки за паласки и целулити, ще каже човек, че вечно млади и напомпани ще ходите :))) Да не ви дава Господ да остареете/да родите няколко дечица, каква ли адска драма ще е това :) Хванали се на холивудското хоро и те, милите хахахаха :) Стига пълнили главите на момичетата с глупости. Нема нужда.

143.   Да, драма си е, като остарееш, родиш няколко деца и натрупаш сланини по себе си. И затънеш във всекидневните "задачки", повечето неприятни, разбира се.
И мисленето се променя, както виждаме по-горе.
Но аз не смятам нито да остарявам, нито да тлъстея, нито да раждам деца :)
Човек или е това, което иска,
или се оправдава, че е това което е.

Каквото и да дращите тук, дебеланки, не вървите, това е :)

Y D

144.   Друго нещо, което силно прави впечатление в дебелите жени е тяхната злоба. Предполагам, че е породена от вечните подигравки, подмятания и най-вече женската завист спрямо красивите и желани жени. Номер 142 доказва думите ми напълно. Не искам да засягам никого защото всички ние имаме своите проблеми и комплекси, но и премълчаването на фактите и изкривяването на истината не са полезни за никого.

145.   Когато бях по млада ходех със спортисти. Не си спомням хубав секс със спортист (но тогава и химията, която приемаха беше по-вредна). Част от активно спортуващите мъже не можеха да вдигнат самолетааа...
Ей сега си имам мъж и той с излишни 20 кила (на два метра не си личат кой знае колко). Ей богу, по-хубав секс не бях правила.
Ей богу, дали от липса на суета или от друго, килограмите не са ми първа грижа. Предпочитам да вложа това време в друго - допълнителна квалификация, литература, която харесвам, излизания с приятелки и т. н.
Мъжете напоследък имат пресилени критерии. Не се виждат колко струват те, а колко изискват.
Живи и здрави.

146.   Номер 144, говориш за злобата на дебеланите, но много по отвратително и гнусно е да обиждаш човек само, защото е пълен! В този живот обаче всичко се връща. Била съм закръглена (не дебела), сега пък съм ужасно слаба и мъжко внимание никога не ми е липсвало, но пък и аз не се занимавам с елементарни хора. Голяма част от разписалите се в тази тема за мен са грозни хора, грозни като думите им.

149.   Аз пък харесвам пълните жени тип "Рубенс" - това е идеалът ми за жена - неповторими извивки и женственост в своите съвършенни тела тези жени! Прав е художника (116 май беше). В последните години много се спекулира с това понятие наднормено тегло. Според златното римско правило идеалното тегло е ръста минус сто, т. е. една жена висока 175 (като жена ми) би трябвало да тежи 75 кг. Когато се запознахме, тя беше такава, сега тежи 90 кг. , но за мен е още по-красива и по-сексапилана и по-възбуждаща, номерът на сутиена и` вече е D! Няма по-голямо удоволствие от това да целуваш и милваш тялото на едра и пълна жена, това са долини и планинни по които минава ръката ти, а хуят ти става на момента, като на войник. ако легнас някоя склекана кощрамба тип манекенка, уя ми нема да стане, ще се уплаши! Големите цици са при пълните жени (има и изключения) но при една модерна кощрамба, цици няма да намериш! Така ще майната им на тъпите български снобари, които плюят на поразия тук! Да мен кльощавата слаба жена е гнусна, отблъскваща и антисексуална! Ненавиждам жени които постоянно говорят за отслабване и диети! Животът е толкова кратък, защо трябва сами да си го вгорчаваме с подобни глупости!
Само съжалявам тези глупави малки момченца които, се праскат тука, че никога няма да разберат сладостта на секс с пухкавелка! Но не им и трябва, те са прекалено примитивни, тъпи, ограничени егоисти и не заслужават подобно удоволствие, така че натискайте се с някоя ощавена, склекана кощрамба с пъпка на ребро и си мислете че правите секс, жалки нещастници, рожба на извратената "демокрация"!

150.   Номер 107. , изкарването на пари е задължение на двамата, затова са съ-прузи, т. е. съвпрегнати в една кола на семейството! Тия приказки че мъжът трябвало да изкарва парите, а жената да мързелува в къщи и да се чуди къде да иде да се ощави и къда даиде да харчи пари в еди кой си мол, ги забрави! Дали си богат у нас не зависиот това колко работиш и какво работиш. Доходите са малки, средната заплата в България е 300-500 лв, изключвам разлигавената ни столица-паразит, с наглите и отвратителни "столичани"! В България богати са мошенниците, бандитите, безкруполните типове, а не честния и интелигентен човек!

151.   Теглото ми варира цял живот от плюс два над идеалното до плюс 30 над идеалното. Имало е моменти, в които съм с нормално тегло, но нямам партньор или ухажори, и такива, в които съм определено пухкава, пък около мен мъже, чак мога да избирам. Аз лично не се харесвам пухкава. След раждането покрай хормонален проблем отслабнах с 25 кила за половин година, смъкнах се до нормален външен вид и килограми и се чувствам чудесно, защото се харесвам, което е и най-важното в крайна сметка. Но това да ме хареса някой мъж почти никога не е имало връзка с теглото ми.
№142, много ме кефят този и предишните ти смислени и грамотни коментари.

152.   Никога и по никакъв повод, жена над 55 кг си е трагедия в секса, хора всякакви, но това са едни комплексирани същества, злобни и гадни и не искам по никакъв повод да спя до такава дори, камо ли да правя секс. За всеки влак си има пътници.

153.   Не е спекулация, а Медицинска Наука.
Според която наднорменото тегло е болест,
която води и до много други болести.
Освен всичко друго наднорменото тегло
е сериозно психично отклонение.
На дебелите някой друг им е виновен за сланините,
техния Организъм например, който е нещо различно от тях самите.
И те болезнено искат да бъдат харесвани,
след като си дават сметка, че не са за харесване.

Номер 150, изкарването на пари е работа на мъжа,
а да ги харчи - занимание на жената.
Съответно жената задължително трябва да е красива,
а мъжът, евентуално работен.
Колко си богат зависи основно от това какво работиш,
и в Бг, и на всякъде. И винаги е било така.
Далеч съм от разлигавената Столица, която и да е тя.
Мога да се трудя и на някоя поляна в гората.
Мъж съм, разбира се :)

Y D

156.   Към номер 153 не бъди толкова осъдителен! Мисля, че всеки има някаква слабост! Пълните хора използват храната, като средство за комфорт и щастие! Те са подтиснати и не е лесно да излязат от дупката, в която са! Както наркоманите, никой не им съчувства, даже най-малко на пълните хора им се съчувства, въпреки че са също доприесли сами за проблемите си. Аз лично съжалявам, че по пълните хора преминават през тази дискриминация. Тя ме е ясмо изразена, но се усеща! Но аз мисля, че е гордост да имаш дефект като човек, защото винаги ще се стремиш да поправяш този дефект и човек работи силно, за да не бъде осъждан от обществото и израства повече. Може би всеки преминава през трудни моменти, но не се стремете да бъдете еднакви или възприемани, ако се поставите в такава зависимост никога няма да задоволите никой! Хората само чакат да осъдят някой и вие им давате тази възможност като се чувствате зле. Има една манекенка, която е пълна, казва се Tess Munster. Много е готина и си има самочувтвие, изкарва си кинти и мъжът и е мега готин сладур!

157.   Съгласен съм с номер 156. Знам какво е да обичаш храната. И аз съчувствам на тези хора. Но от друга страна някои от тях прекаляват като обвиняват другите, че не ги харесват.
Дори тази Tess Munster - като я видях в първия момент си казах "Брей, каква сладострастна лелка! " После видях, че е на 29 години. Как ли ще изглежда във възрастта, когато жените разцъфтяват - 35-40 години и след това! Не благодаря! Харесвам по-изразените женски форми, но тези висящи и триещи се сланини даже и на апетита ми действат негативно. Лично мнение. Иначе няма нищо против всеки да намери своето щастие, но да не е за сметка на естетически компромиси от другите.

158.   Никога и по никакъв повод, дори да ми плати, пак няма да си легна с жена над 55-60 кг, айде да са 60, но и 55 бих се замислил, ако е разплута. Възбуждам се според това което виждам на първо място и после според това, което усещам, ако виждам разплута жена, не се възбуждам, а се отвръщавам, за съжаление съм такъв, имам приятели които си лягат с всякакви и не отказват на никоя, аз отказвам и бягам от пълни жени

159.   В нашето общество на пълни фитнес зали и празни библиотеки е по-срамно да си дебЕл, отколкото да си дебИл.
Всеки решава как да влага времето и енергията си. Поддържането на добро здраве чрез спорт и правилно хранене си заслужава времето и усилията.
За мен обаче ежедневното блъскане по фитнеси и гладуване, както и взимане на фитнес добавки с неясен ефект върху организма ( и тук се сещам как човечеството вярвало, че радиевата вода е особено полезна за здравето), за да достигна някакви недостижими форми, плод на добра генетика, фотошоп и пластична хирургия е откровена загуба на време и енергия, които бих могла да вложа по по-добър начин.
Казвала съм го и друг път - въпреки гръмките ни изисквания никой все още не се е влюбил в съвършен човек, просто защото такъв не съществува.

160.   "Но аз не смятам нито да остарявам, нито да тлъстея, нито да раждам деца :)"
Моето момче, ако ни научиш как да не остаряваме, ще имаш благодарността на цяла България. Как да не тлъстеем или да не раждаме знаем/и ти знаеш как/, но това с остаряването.... Май е по добре ние да те научим как ти да остаряваш красиво и без жлъчта, която бълваш. Отърви се от комплексите и заучените фрази, които ръсиш и хората ще те приемат по-добре.
За протокола - аз съм на 49г и никога не съм била дебела 160/51кг имам хубаво семейство и чудесен сексуален живот с пухкав мъж. Мои приятелки и колежки също не са с идеално тегло, но много малко от тях са невротички и комплексарки. Като казвам "пухкав" имам предвид 180/92кг или за теб и това е голямо тегло за мъж. След години може и да стоплиш за какво ти пиша. но засега... едва ли. Късмет ти желая.

162.   Не ме възбуждат тоя тип жени пухкавелки... един път опитах и го разбрах, отвратих се тотално, а не беше от най-големите прасета, може би 60кг -160 см, но не ме възбуждат и влекат такива. Ако е по-слабичка съм готов още преди да се е съблякла, даже от снимка ми става от слаби, до такава степен тая мода със слабите жени и прочие ми е въздействала и ме е създала такъв, че ме е страх някога, като имам жена и като надебелее по какъв начин ще я възприема и как ще спя с нея, дори до нея, даже съжалявам понякога, че съм такъв. ОТ пълни жени ерекцията ми е 0, грам не ги поглеждам, от слаби жени 100%, даже и на снимка и в мисъл и в каквото и да е, реалност най-вече

163.   Не си падам по възпълни жени, много месо, много чудо, имам опит с такива и да си кажа на 100% предпочитам по слабичките със стегнати дупенца, да мога да я разнасям из леглото и да я разбивам от чукане със сякакви пози. Мисля че авторката е преувеличила доста, но може и да не лъже- всякаква паплач мъже има, които няма да и откажат за едното чукане, а и обикновено мъжете си мислим - тая щом е пухкавичка е комплексирана и по -лесно ще пусне - нищо лечно де:) но такава си е истината и реалността

164.   Ае на мен винаги ми е било много интересно, как някои от моите приятели мъже, дето едни са с яко наднормено тегло, а други са далеч от дефиницията Херкулес, имат такива изисквания по отношение тегло към жените. Трябвали да бъдат слаби, крехки, само малко да имат нещо повече по бедрото, край, грозни и сланинести били.

А аз лично, без да съм някакъв Брад Пит, спортувам си яко, ходя на фитнес, в повечето време тежа 75 килограма и съм висок 180 сантиметра (понякога съм малко над това тегло, друг път малко под), по-силен съм от половината хора във фитнеса (без да вземам никакви добавки), а харесвам точно такива, , дебели" жени. За мен, дали ще има стрии, целулит или каквото и да е жената, не ми е проблем, не я упреквам. Дори бих казал, че по-слабите не ме кефят, по-големите са си най-добре в леглото, имат си всичко.

М 22

165.   Номер 164, като казваш "дебели" колко дебели имаш предвид?
Леко сочни е едно, но не вярвам да харесваш провиснали шкембета, прикриващи интимните части. А под "имат си всичко" какво разбираш също така? Знаеш ли колко дебелани има на които гърдите са едва забележими мастни образувания на фона на сланините в корема и заоблените като козунаци рамене.

166.   Номер 165, ето ти пример:

http://su-style.com/wp-content/uploads/2014/09/addition-ellen-tara-lynn-no-photoshop-2-606x400.jpg

http://su-style.com/wp-content/uploads/2014/09/addition-ellen-tara-lynn-no-photoshop-4.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/55/ba/97/55ba9704069fbad1bbdb375134279260.jpg

http://www.judgmentofparis.com/cb/cb05.jpg

Тези са от по-известните такъв тип модели. От този тип жени като тяло, най ми харесват. Разбира се, реалността си е по-различна, жените може да имат и целулит или несъвършенства, както и лицето да не им е перфектно, но в тези линии са моите предпочитания.

167.   166 видях снимките и първата не е „пухкавелка“, а и втората е буквално на „кантара“
За мен „пухкавелка“ е жена с наднормено тегло, а първите две са нормални жени.
Това, че разни скелети се разхождат по Фешън-а не значи, че това е нормално.
Нормални са жени като първите две, които си дал на снимка, но и третата е само леко с наднормено тегло.
Аз съм лично леко по-слаба от първата жена, която си сложил (най-много с 5 кг.) и нямам проблеми със секса. Бях като студентка много слаба и не получавах никакво внимание. По едно време качих 10 кг. и мъжете започнаха да ме заглеждат и да ми правят комплименти, а и неприлични комплименти. Мъжът ми ме е харесал като страшно слаба, но и сега си ме харесва много. Бившата му жена например е size 0

168.   От 166 до 167. Ако видиш повечето жени по улиците, ще разбереш, че нямам много избор. Всички са луднали по отслабване и дори да не са като разни скелети модели, са си доста по-слаби от тези на снимките. Иначе хубаво за теб, че мъжа ти те харесва.

169.   Мъжете често се смущават от красиви жени.
Плаши ги мисълта, че могат да бъдат отрязани от една красива жена, което би им ударило по самочувствието.

Много по-лесно е да се сваля по-обикновена и нехубава жена. Ако стане-стане, ако не здраве да е.
Много пък от тези не особено привлекателни жени имат комплекс например относно наднорменото си тегло, и за да се докажат на себе си, че са секси, са много по-лесни за свалка и секс.

Според мен това е основния фактор, поради който авторката е била по-малко закачана като слаба (привлекателна) и повече - като по-пълна и безобидна.

170.   Всички жени от снимките на 166 не са пухкавелки. Те отдавна са преминали тази граница и са затлъстели дами. Няма да коментирам до колко това е красиво или грозно - всеки си има вкус. Но да ми изкарвате затлъстяването "нормално" само защото не искате да погледнете истината в очите... Извинете!

171.   Те не са дебели или пухкави. Те всички имат хормонални проблеми и задържат вода. Но най-вече задържат кюфтета, баници и тортички ;)

101-150 от 258