Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

51-100 от 258

59.   Въпрос на вкус. лично аз съм имал пухкава приятелка 60 кг и такава вече не искам..
M22

60.   Ужас от облъчени хора! Ужас от тъпи мисли на тъпи българи! Това българите сме много скапан народ, много тъп и много комплексиран! Аман от хора с промити мозъци! Жената си е жена, но първо е човек и личност! Килограмите нямат никакво значение! Просто това момиче или млада жена не е намерила подходящия човек до себе си, който да я харесва такава каквато е! Аз смятам че женската фигура трябва да е едра, добре налята и с пищни форми! С кеф мога да си направя чекия пред картина на Рубенс, а съвр. Плейбой е най-скучното нещо на света и за тази цел не става! Слабата жена за мен е антисексуална, тя е лишена от дивата първична еротика, която излъчва една "Вилендорфска Венера" напр. Но повечето мъжленца които пишат тук, нямат собствен вкус, защото са толкова тъпи и ограничени че не са били в състояние да го изградят! И разбира се робуват на снобизъм и клишета, които им го набиват от реклами и жълта преса и жълти сайтове.
На моята жена съм и казал - никакво отслабване, сега ми харесва много повече от преди 15 години когато се оженихме и беше с 20 кг по-слаба. Сега е много по-секси. Тача момиче не ги слушай тези тъпаци с техните диети, спортове и пр. глупасти! Не се превръщай в робиня на тъпия снобизъм, защото цял живот ще страдаш от това!

61.   Съвремените представи за "красота" изкл. агресивно наложени на младото поколение са изкл. нефизиологични, пошли и гротестни!
Мъжът - тъпа мутра напомпан като балон, агресивен и безкрупулен егоист!
Жената - слаба кощрамба и хищна хиена, коята трябва да придуши някой напомпан тъпанар с повече кинти! За съвр. жена, мъжът е "две в едно" дебитна карта в съчетани с вибратор!

Така че мило момиче има и нормални мъже, без дебели портфейли и телосложение каквото природата му е дала, и си потърси точно такъв който ще те харасва такава каквато си, и на който от кощрамби му се повръща! Аз съм такъв, но отдавна зает от една пухкавелка като тебе, която чукам от 1995 г. насам!

62.   Бил съм и със слаба, атлетична, леко закръглена, закръглена и доста дебела.
Последната беше като водно легло :D... определено не ми хареса.
Атлетичната и леко закръглената бяха най-добрия вариант :)

63.   Аз съм на 15 години и съм 75кг, висока съм 1. 70 и от няколко месеца имам гадже(доста по-слаб е последно беше 60кг). Искам да отслабна и правя нещо по въпроса, но като кажа на приятеля си, че не се харесвам и искам да отслабна той казва "глупости... аз те харесвам такава"...
От една страна не е хубаво за моята възраст да съм с такова тегло и знам, че не съм харесвана от повечето хора... да не говорим за момента когато трябва да купуваме дрехи и нищо не ми става или не ми стой добре...
От друга страна и аз мисля, че да си във форма е добре, но и отслабването не е лесно!! Едно е да си слаб и да отслабнеш и друго е да си закръглен/дебел и да отслабнеш.

64.   Аз съм щастливка, дебеланка съм ама нямам комплекси от това. 158-70кг. Но съм обичана жена и това ме прави щастлива и се чувствам красива, но и обичам да се подържам. 1 кожата ползвам кремове винаги сутрин и вечер 2 косата прическата ми е подбрана според формата на лицето ползвам и специални препарати да я подържам жива и със форма 3 веждите никога не излизам на вън без да са почистени 4 ноктите винаги лакирани с подходящият цвят и форма 6 дрехите и те са според фигурата предпочитам елегантните дрехи женствените предпочитам рокли изчистени и елегантни или клинчета с туники зависи къде ходя и задължително съчетано с подходящото бижю, и задължително лек грим очна линия и спирала. От месец ходя 5 дена седмично на фитнес там 1 час кардио и 30мин упражнения които треньора ми показа. Храната ниско въглахидратна и много ходене обичам да се движа. Аз съм щастлива жена защото обичам много обичана съм много от най прекрасният мъж в целият свят вече 18г какво повече и трябва на 1 жена да чува че е обичана и че е най красива в очите на любимият и мъж. И да ви кажа никога не съм страдала от липса на мъжко внимание но аз съм уверена в себе си нямам комплекси не можем да се харесваме на всички все пак, не е нужно защото щеше да бъде страшен хаус и много изморително :)
Ф38

65.   Пухкавелки, мухкавелки... Ако е дебела, даже да е последната жена на света пак не бих се докоснал до нея на голо. Съжалявам, но това е голата истина. Радвам се, че има и мъже с по-занижен критерии, за да са щастливи и пълните жени, но аз определено не съм от тях. Чак като си го представя и ми се повдига.

66.   Ооо тук нещата са толкова индивидуални!
Зависи от начина на обличане, за да изглежда не "загрубяла" както се изказа по-горе някой и по-възрастна. Да е нежна, зависи от отношението й, да не е аругантна... До номер 65 - ти нямаш и 14 години според мен. Ще си говорим след 10 години, когато ще си пораснал и ще си почнал да цениш хората такива каквито са. :)
Мъж на 26 години!

67.   До номер 66 от номер 65.
Приятелю, прибави към твоите 26 още 13 и ще разбереш на колко съм. Умножи числото по 2 и ще разбереш и с колко жени приблизително съм бил.
И един съвет - не се наричай мъж. Имащ още доста хляб да изядеш, за да станеш мъж. На 26 години сигурно и в казарма не си ходил, пък какво да говорим да те пооблъска живота хубаво.
Ако ще и на 100 години да стана пак няма да харесвам пълни жени. Въпрос на вкус казало кученцето. А ти като ги харесваш такива каквито са, защо не искаш да са "загрубели" и "по-възрастни"?

68.   Дебели, слаби, ниски и високи. Задайте си въпроса по друг начин... Защо има такова разнообразие? Не може всички да харесват еднакви жени и мъже. Всички сме различни и имаме различни идеали. Аз съм момиче и единственото от което се натъжавам е, че има толкова груби мъже, който говорят с пренебрежение към пълните жени. Това ли е всичко в живота. Тялото на когото и да било ще се измени след време красотата не е вечна, но добродушието е. Мъжете който говорят по този начин ме отвращават тотално. Аз не съм нито слаба нито много дебела всеки делник тичам по 1 час и се чувстам добре не ме интересува дали другите ме харесват важното е, че аз се чувствам страхотно в тялото си. А мъжете, който говорят по този начин точно те ще са най не красиви и най отвратителни, защото нямат достатъчно добра самооценка и критикуват другите. А повечето който критикуват просто са Повърхностни хора.

69.   То затова дебеланите се хващат с дебели мъже та да не ги критикуват.

70.   До номер 66 " Пухкавелки, мухкавелки... Ако е дебела, даже да е последната жена на света пак не бих се докоснал до нея на голо." - Щом не си на 14г, това е още по-тъжно. Личи си колко си пораснал. Простееш някак си с това изказване.

71.   Може някой да се обижда, може да му се струват крайни изказванията, но фактите са такива - едни харесват пълни хора, други не, аз съм от вторите и няма да се самобичувам затова. Не искам някой да ми натрапва вкуса си, бил съм, съм и ще бъда със слаби жени, това е положението. Като видя слаб мъж с дебела жена и просто цъкам с език и съжалявам човека, а пък на него сигурно му е добре, ама просто това е моят вкус...
И защо 65 да е пъпчив тийнейджър според вас щом не споделя възгледите ви? Не оценявал човека в пълните хора, ами не, оценява го, сигурно има цял куп пълни приятели, ама просто не спи с тях, толкова ли е трудно да се приеме това? А до себе си има слаба жена, която е оценил и като човек, това е положението, дами и господа.
М, 35

72.   Аз обичам следния тип:
Малко над нормалното, нещо катооо... Бразилски стил и стегнати гърди не много стегнати, но и не много отпуснати.

75.   аз лично харесвам и правя секс само с дебели жени. Харесвам, тялото, бедрата, коремчето гърдите, въобще всичко.
Даже и ерекция имам само като съм с дебелана над 85 кг.
това е има мъже които харесват слаби а други които харесват дебели, а пък други които харесват изключително дебели жени!

76.   Слаби жени с малки дупета ме привличат, никакъв друг тип, без значение колко са хубави в лицето, имат ли голямо дупе и дебели крака не ме възбуждат и влекат и никога не могат да ме зантригуват. Моята приятелка е 168/53 кг, когато се запознахме беше 46 кг и определено бях по-щастлив с по-слабо момиче, но сега води по заседнал живот, че напусна работа и всичко това води до килограми. За сега не съм имал проблеми в леглото, защото е качила повече на корем и лице, на дупе и крака съвсем малко, но ако качи ще спре да ме привлича със сигурност и тогава не знам какво ще правя.. Как да отслабне

77.   Номер 76,ако за теб привличането е само плътско и чувствата нямат значение ,значи си голям глупак !!!
Ако тя каже за теб,че не я привличаш защото ти се е оформило шкембе,какво ще правиш ???
Към авторката - аз обожавам по-закръглени жени,особено ако и гърдите са им по-големи веднага съм готов ,така че за всеки влак си има пътници,но все пак е по-важно момичето да има и нещо в главата си :)

78.   Висока, слаба и енергична.

48: 175 и 53 кила си е перфектно, просто трябва да се храниш добре и да спортуваш.

79.   Ако е само пухкавелка няма проблем, дори е възбуждащо, но ако е дебела вече е трудна работа. Излизах повече от 1 година с момиче, което беше 80 килограма, а нямаше и 160 см., и определено беше дебела. Сексът ни не беше лош, дори напротив, но килограмите определено ми идваха прекалено, колкото и наистина добра да беше в леглото. В опраделени пози беше трудно да го правим, защото нейните габарити бяха големи, и за да има удоволствие трябваше да имам поне 20 санта член, но за добро или лошо не съм чак толкова надарен. Отделно понякога наистина възбужда да гледаш едно голямо дупе, но в един момент осъзнаваш, че си е друго да го правиш с момиче, което не е нужно да е слабо, а просто да е с нормално телосложение, или в най-добрия случай "пухкавелка".
В заключение ще кажа, че ако е само за мимолетен секс не са ми проблем килограмите, а дори и визията, но ако ще е за редовен секс, или пък евентуално за връзка, вече го имам доказано, че с дебеличките жени просто не ми се получава.

80.   Съгласна съм с 79ти номер. Съпругът ми спря цигарите и напълня много, което му пречи определено при секса. За съжаление мъжът е по-активната страна просто в леглото, а той не може да се движи. Само две пози горе-долу стават, гледа да свършва бързо, защото като се измори физически, после не може да свърши. С две думи - драма. Винаги е бил леко пълен, но беше по-млад, а и теглото беше по-малко. Аз съм жена и като понапълнея с няколко кг. гледам да ги сваля, защото усещам, че ми е по-трудно движението като цяло, да оставим естетическите работи.
Не става дума тук само за секс, защото човек прекарва повече време извън леглото, просто с дебел човек не можеш да водиш нормален начин на живот, да бъдеш елементарно активен в ежедневието и при почивки.
Хора, отслабнете, не ставайте слаби, но поне едно нормално телосложение трябва да има човек, ако иска да има нормален начин на живот!
Не само дебелите хора страдат, но и близките им, които се опитват да им помогнат, но човек трябва сам да го поиска и да има воля.

82.   Зависи от мъжа според мен. Едвали някой добре изглеждащ и подържащ се мъж би предпочел да си легне с някоя лоена топка.

84.   Господи, що за коментари и що за изказвания доживях да прочета тук? ! Аз, например, винаги съм била над "допустимото" теглото - още от дете. А пък и не знаете кой от какво страда и как е качил въпросните килограми, за да започнете да съдите. Опитвала съм и диети, и спорт, и какви ли не упражнения и стигнах до извода, че от физическо натоварване не отслабвам. И като започнали хората да ми обясняват как трябва да имам високо кръвно /напротив, не само, че кръвното ми е бетон, а дори е и ниско/, че съм щяла да имам проблеми с движението и сърцето /дрън-дрън, та пляс! , по-пластична съм от повечето момичета, а кардиограмата си ми е точно на 21-годишно младо и здраво/.

Много странно, че повечето мъже като започнат да мрънкат за прословутото бразилско дупе и направо свят ми се завива. Да, "компетентни мои", обаче на бразилките такъв си им е генът, а останалите жени, в което число влизаме и българките, генът ни е такъв, че качваш навсякъде, не само в Мускулус Грациолиус. И големите гърди - всички уж харесвате малките и стегнати телца, подходящи за сравнение с на 10-годишно момче, ама като се покаже някоя надарена в деколтето мадама и ви увисват мандибулите. Само че и колко кльощави мадами сте видели с големи гърди и/или бразилско дупе?

Аз като съм по-едра, та какво? Пъргава съм, имам си приятел /и за тези некомпетентни личности, които имат смелостта да наричат себе си "зрели мъже" - не, не съм като "водно легло" в леглото. Ако бях, приятелят ми нямаше да ме събужда сутрин с желание за секс и нямаше да ми обяснява как любимата му поза е Задна прашка, както и моята впрочем. / А пък и в крайна сметка, като ви проговори нагонът, май ще ви е абсолютно все тая с коя ще спите, ама както и да е. Освен това, приятелят ми е бил с момичета коя от коя по-слаби и ми обяви, че аз съм най-добрата, с която е правил секс и единствената, която го докарва до оргазъм с уста - макар че и тук, като че ли, в повечето случаи, е строго индивидуално.

И в заключение искам да кажа, че жената не е само физика. Тя има излъчване, интелект, схващания и различна представа за нещата. Ако шоколадът имаше един и същи вкус във всеки бонбон, нямаше ли да омръзне в един момент?

85.   Номер 84, звучиш като много озлобена дебелана. Кое те озлоби толкова? Нима с годините не си свикнала вече, че такъв е животът, и дебелите хора винаги са критикувани, та сега едва ли не си шокирана от коментарите?

86.   Номер 82, аз никак не доближавам перфектната фигура, а приятелят ми е самият Аполон и до момента няма никакви оплаквания. Така че... Коментарът ти е пълна глупост, защото, освен за недорасляците като теб, теглото не е чак от такова значение.

87.   82, не е точно така. Аз лично съм висок 1. 80 и тежа 72 килограма, редовно ходя на фитнес и спортувам. Обаче пък харесвам високи и едри жени. Най-много ми харесват такива, които са над 1. 70 и не са хич слаби.

Не казвам, че ако една жена е слаба е грозна, напротив. Просто по-големите момичета ме привличат мен лично.

М21

88.   60 и 61 са коментари от един и същ човек..... Пич, престани във всяка тема да обясняваш как харесваш дебели и космати жени бе! Разбрахме те че си извратен, но не парадирай с това!

По темата - точното число килограми не е решаващия фактор. Въпроса е как ти стоят, можеш ли да ги носиш и изглеждаш ли добре с тях. Има жени, при които всички кила се лепят под кръста и стават като голям ходещ гъз с очи. Има и такива, които наливат на цици и равномерно по тялото, така че стават просто апетитни пухкавелки. Но 30 кила са много според мен. Хвани и поспортувай малко, спри сладките неща, белия хляб, алкохола, пръженото и безалкохолните и нещата ще се получат. Успех!

89.   От номер 84: Номер 85, не, не звуча като "много озлобена дебелана", а като човек, който е шокиран, както казваш ти - не само от отношението към хората с по-високо тегло, а от самото отношение към хората. Какво значение има дали тежиш 50, 80 или 100 килограма? Човек ли си - човек си. Освен теглото, какво друго те отличава от останалите? Нищо. Тогава защо това наше закърняващо общество не просто критикува, а говори безсмислици? В никоя друга държава няма да чуем подобни изказвания.

Не съм озлобена - ядосана съм. В днешно време всички стандарти се определят от телевизията и медиите, което, често казано, е отвратително. Когато това не е факт, тогава вече ще можем да говорим обективно по темата.

90.   84 и 86 са от един и същ човек:-) маце, няма лошо ако се чувстваш добре с килограмите си, но не се опитвай да убедиш всички, че са нормални, защото не са. излишните килограми са си излишни и просто не трябва да ги има. с това не искам да кажа да изпаднем в другата крайност и да следим всеки 100 гр., които наддадем, но не е добре и да се запуснем и да се самоубеждаваме как сме ок, а другите нещо са в грешка.
разбира се, много зависи и от структура, височина, възраст, самото число на килограмите не е всичко.

91.   Годините, килограмите, и ръста са ПРОСТО ЦИФРИ, ако човека до тебе наистина е влюбен! :)

Гогич - М - 22

92.   От номер 87. По принцип, за мъжа, външността на жената е важна. Това си е природа. Не може да очакваш, ако някой мъж не те харесва визуално, да прави страхотен секс. Той не може да се възбуди дори, ако не намира жената изобщо привлекателна.

Разбира се, картините и нормите налагани от медията са не само нереалистични и непостижими. Те са ГРЕШНИ! Мога да ви кажа, че всеки мъж харесва различни типове жени. Един брюнетки, друг блондинки. Един по-слаби, друг големи. Един по-ниски, друг по-високи. Един с големи гърди, друг с малки. Това което се налага, че всички харесвали някакви 50-55 килограмови, високи над 170 см е абсолютно грешно! Затова просто жените трябва да намерят мъж, който ги харесва така както изглеждат.

Сега вече не знам какво е отношението на жените към външността на мъжете. Дали наистина играе голяма роля, не мога да кажа със сигурност.

М21

93.   91, по принцип си прав, ама когато се излекуваш от любовното опиянение и видиш до себе си една дебела жена, а не жена с нормални за ръста и годините й килограми, то вероятността да продължиш връзката си с нея драстично намалява. И повярвай ми няма вечна любов, но би могло да си вечно с един човек, защото го харесваш и уважаваш, въпреки липсата на опиянение, като компонента на това харесване е нормалния външен вид все пак:)
М, 36

94.   Не искам да обидя някого, но само като видя нещо "пухкаво" и ми се повдига. Не просто не ги харесвам, а направо ме отблъскват. Не харесвам и кльощави жени. Падам си по стегнати, трениращи мадами(без големи мускули).

95.   Не сте ли виждали Риана, Шакира, Адел, Ники Минаж, Ким Кардашиан, Кристина Агилера (която, между другото, често напълнява и доста ? отива)? И какво, секси ли са? Секси са. Красиви ли са? Красиви са. Всичко е строго индивидуално. Мога да говоря много за това как е модерно да си 40 килограма и ако не си като от корица на списание, по-добре да отидеш да живееш в някоя пещера, но няма да го направя. Факт е, че световните тенденции в момента издигат на пиедестал друго. Модерни са големите дупета, големите гърди, като цяло пищните форми, но, разбира се, стегнати и оформени. Пак ще кажа, всичко е строго индивидуално, на едни им отива да са по-пълни, на други- не. И привличането невинаги тръгва от там. Виждала съм прекрасни пълни дами, които биха взели акъла на всеки и момичета с идеални слаби тела, които са меко казано непривлекателни, както и обратното.

96.   Пухкавелка? Дайте да се разберем! Ако някой се самоуспокоява, наричайки се по този начин, опитвайки се да не забележи огромната маса от висящи сланини... сори.
Иначе вкусове и моди има различни през годините - едни предпочитат слаби, други направо кльощави и сухи, трети по-пищни. Аз също харесвам освен стройните и по-напращели, даже понякога и закръглени жени, но въпросните закръглени жени да излъчват жизненост, да не са отпуснати. Някои от тях, въпреки че са направо дебелички, излъчват финес - заради гладка кожа, хубаво лице, изящни пръсти с хубав маникюр... да, има и такива. Но това е друго нещо.
На плажа се нагледах на привлекателни жени - някои по-слаби, други по-знойни - за всеки вкус. Имаше и "пухкавелки". Извинявам се, може би не е справедливо, но не вярвам да има мъж, който би харесал лице като месечина, двойна гуша, гърди... да понякога и гърди, но губещи се в общата маса от мазнина, шкембе, висящо до пубиса и развалящо най-привлекателната дъгичка в женското тяло, пъп като сифон на отводнителна канализация, кълки с висяща телесна маса и лилави от протриване от вътрешната страна... Не искам да обидя никого, знам, че срещу гените трудно се върви. Но нека не се сърдим и на мъжете, че не въздишат по такива жени. По мое мнение с такива жени тръгват само комплексирани мъже, с убито самочувствие, или с меркантилни подбуди.

97.   95, изброените дами не са дебели (освен може би Адел). освен това понятието "пухкава" е доста разтегливо и често служи като евфемизъм за "дебела". в никакъв случай не възхвалявам 40 килограмовите модели, но и не мога да се съглася, че дебелото е красиво и не знам защо се разглеждат само двете крайности - дебела или кльощава. защо никой не говори за нормалните жени с нормални килограми?
да, има привлекателни дебели жени, които са харесвани въпреки килограмите си. обаче това са по-скоро изключения, а не правило. освен това не мислиш ли, че те биха били още по-привлекателни ако бяха с нормални килограми (казвам нормални, а не непременни слаби)?
така че колкото и примери да давате за обратното, излишните килограми не са нито красиви, нито здравословни, колкото и да не се харесва това на някого.
Ж42

98.   Аз съм пълна - 168 см / 73 килограма и въпреки това съм съгласна с номер 5.

Ти просто си супер!
Аз съм мъж на 48 г. и харесвам рубенсовите жени! Майната им на кощрамбите, те не са жени а торба кокали с добавка от мършава путка!
Когато се ожених, жена ми беше 175 (висока е колкото мен и тежеше 67 кг), изглеждаше ми малко слабичка, но бях много влюбен. Сега тя е на 40, тежи към 90 кг и изглежда страхотно, щом я видя и веднага зопачвам да я "нападам" (прегръщам, целувам и опипвам, а хуя ми щръква веднага, щом я видя гола! И съм по-влюбен в нея, отколкото когато се оженихме, преди 18 г. Снощи правихме страхотен секс, саво като и гледам съвършенните пищни форми и ми иде да се изпразня! Щаслив съм че не пази диети и прочие женски простотии за отслабване!
Това младите, направо ви съжалявам, колко сте ограничени, тъпи, без капка собствено мислене и изцяло манипулируеми от идиоти като Слави Трифонов и пр. други подобни безотговорни дезионформатори! какви идиотчета възпитахме, в условията на още по-идиотския преход! Това в пълна сила се отнася и по идотската мания да се щавите като турски пачаври и гювендии, а момченцата - като гьотьферени, амджици и пезевенкци!

99.   96, ти може и да не вярваш, но редовно срещам двойки, в които жената е много дебела и не мисля, че само комплексари се занимават с пълни жени, въпрос на вкус. Аз съм мъж и не харесвам кльощави жени, дори ме отвращават - не намирам нищо женствено в тях, не харесвам и дебели. Примерно тялото на Моника Белучи е съвършено, но съм забелязал, че в България преобладават двете крайности - или много дебели или много слаби.

100.   97 съм. 99, Моника Белучи не е дебела, тя е точно сочна и знойна красавица, както се казва:-) и по-горе писах, че цитираните дами също не са дебели. обаче далеч не всички дебели жени са като нея - под нежното "пухкавелка" се крият маса тлъстини и отпуснати меса...
така че пухкавост - да, но нека е с мярка :-) 30 кг отгоре не са пухкавост :-)

101.   96 съм.
Хайде, "пухкавелките" да не се слагат в категорията на Моника Белучи! както отбеляза и номер 97/100 тя е пример за знойна красавица. Освен това излъчва нежност, женственост, финес, дори и на тази възраст. Една от най-красивите известни жени според мене. Моята съпруга също е такъв тип, но за съжаление поотслабна :)
Ако някоя, на която вулвата и е изгубила естествената форма от свличащото се надолу шкембе, не може да ходи от висящия задник и триещите се кълки, мазната и кожа е покрити с дебели пори, се слага в категорията на Белучи или Шакира...
Съжалявам, защото причината едва ли е само преяждане или мързел.

102.   И как по точно съм сложил Моника Белучи в категорията на пухкавите??? Точно и ясно съм написал, че за мен тя е съвършената жена и че ме отвращават слаби жени, както и дебели!!!

103.   Грешно те разбрах, моля да бъде извинен.
Като цяло вкусовете ни съвпадат.

106.   Няма нищо по-красиво от едно изваяно, тренирано тяло. Стига с тези пухкави(мързеливи) жени! Само оправдания чувам. Всяка дебелана е болна от нещо хормонално. Една не каза, че просто е лакома и мързелива. Горките, всичките са болни. Не обичам "пухкави" защото ценя себе си.

107.   Ух, бе ако трябва да сме честни и на нас жените ни се иска да ви е по-голям, да помагате в домакинството и да изкарвате повече пари, а не все да мрънкате и да се оправдавате (как един беден мъж не каза, че е глупав и мързелив, на всичките все света/обстановката/кризата им е виновна), ма като го няма тоя пуст принц на бял кон обичаме и ценим обикновените мъже.
В кръга на майтапа, така звучите отстрани.

108.   107 напълно разбирам желанията ви. Нормално е да търсите най-доброто за себе си. Това правим и ние мъжете - търсим най-доброто, но ако го няма правим компромиси. Аз например бих направил компромис с всичко, но не и с разплута, мързелива дебелана, която се опитва да убеди света, че дебелите са много красиви и всички останали грешат.
Относно парите - ти много пари ли вадиш? Защо смяташ, че някой мъж ти е длъжен да ти дава обяснения колко и защо печели или не печели? Тук говорим за външен вид. Не сме 1910 година. Нали сте еманципирани, трябва да вадите колкото нас и да сте независими. Имате всички подходящи условия, а пак не го постигате. Или по другия начин е по-лесно? Малко ми прилича на проституция това. И все пак да те успокоя, че не всички мъже са като описаните от теб, но те са при красивите жени, а една тлъста жена, не влиза в това число.

109.   Боже, как лесно палите като ви съдят по вашите критерий...
Номер 108, както вие цените външността на една жена, така жените ценят способността на един мъж да си отгледа поколението (да може да подсигури семейството).
Директно на въпроса - да, вадя добри пари (достатъчно да отгледам 3 семейства). Евентуално след година още по-добри, но не съм лакома! Колкото до другото - извинявай, ама някъде съм пропуснала да ти поискам фиша със заплатата!
И аз с много неща мога да се примиря, но с мъж, който е глупав и цени просто едно парче месо, вместо човека отсреща не мога!
На мен пък мъжкото поведение в България ми прилича на търсене на безплатна робиня - да е красива, да се държи като порно звезда, да изкарва колкото вас, да е перфектна домакиня, докато вие не пипате вкъщи, да гледа децата докато ритате футбол, а вие по цял ден клатензи кратензи! Малко ми прилича на типичен балкански мачовски комплекс това!
Това което предлагаш трябва да е еквивалентно на това което искаш.
В заключение - хубаво е да ее гледа на живота с чувство за хумор, лошо е когато се засягаш на тема малка пишка или пари!

110.   Номер 106/108 - добре казано! Пухкавелка = мързи я ужасно да спортува обича сладолед, шоколад и баница и не обича ограниченията в храненето. За да сме справедливи - това важи и за мъжката половина. Към 109 - не е нужно да се примиряваш с каквото и да било -всеки търси човека за себе си, в крайна сметка не е нужно да правиш компромис и да си с някой, който не ти харесва. И недей да смесваш темите - тук става дума за външен вид, ако ще мериш на мъжете органите - реципрочно е да коментираме например циците - ти защо не си с по-големи цици? И по-стегнат задник? Ако става дума за пари - ок, дай да коментира ме кой и колко изкарва? Но да ми обясняваш, че щом мъжа изкарва по-малко пари следва да е доволен и на дебела жена - е айде нема нужда!

111.   По въпроса за гледането на жената като парчето месо :)
Мисля, че не съм материалист и съм чувствителен човек, но колкото и да е красива една душевност, ако се крие в безформено парче сланина трудно се възприема. Ако жената е майка, сестра, учителка в детска градина - да, но като съпруга или сексуален обект не става, освен ако някой не е открил чиста любов без абсолютно никакво сексуално привличане.
Наскоро гледах един трогателен романтичен филм с Ричард Гиър и Даян Лейн. Акцентът въобще не беше върху плътското привличане между двамата, ставаше дума за възвишена любов, но все пак жената си беше красива, макар и не в най-първа младост. А сега си представете тази възвишена любовна история с участието на някоя "пухкавелка". Въобще за колко филми с акцент върху душевния аспект на любовните отношения се сещате, в които героинята е някоя цоцолана?
Ами детските приказки - принцесата може да е много добричка, но задължително си е и красива като бонус. Пепеляшка е с малко, нежно краче, а не подпухнало копито като на носорог.

112.   109 много се палиш. Съвета за чувството за хумор май ще е най-полезен за теб самата ;)

113.   Не 110, не става дума просто за външен вид. Става дума как хората съдят другите по външни фактори (в случая кила, вс едно са някакъв добитък), а когато тях ги съдят по външни фактори (малка пишка или неуспешна кариера, липса на добър доход) оревават всичко наоколо колко са несправедливи другите, какви к*рви са жените и т. н.
Хората са преди всичко хора - качествени или не особено качествени, добри или лоши.
Големите цици и стегнатия задник в днешно време са евтини - ако чак толкова искам да променя нещо в себе си винаги мога да си дръпна една двумесечна екскурзия в Бразилия и ще се върна с нов задник и цици.
За съжаление за липсата на качества такава интервенция при пластичен хирург не може да се направи.
Ако прочетеш коментара ми ще установиш, че не говоря нито за пари, нито за килограми - говоря за това как хората не виждат своите недостатъци и не се стараят да подобрят своят живот и вътрешен свят, ми се хващат за чуждите такива.
Еди кой си бил напълнял - чудо голямо, утре пък ти ще оплешивееш, а жена ти ако те е избирала по хубавата ти коса тогава какво - трябва да се разведе с теб ли?
Колкото до филмите - естествено, че ще са необичайно красиви жените, нали все пак трябва да се спечели мъжката аудитория ( обикновено с жена, каквато самите те не могат да имат, точно заради липсата на сходни качества в тях самите).
Красотата в днешно време е евтина стока и е лесна за постигане - трудно е обаче да намериш човек като за теб, с който да искаш да изживееш живота си, от който да се възхищаваше, който да бъде добър съпруг и баща на децата ти който да те обича колкото ти него и който да не бяга при трудни ситуации.
Пет пари не давам дали този човек идва с 5 или с 25 кила - това е просто повече целуваема площ...
Който не може да зацепи от коментар с чувство за хумор - ето му обясненението.
Който пак намери да се хване за малката пишка - еми кой в каквото се разпознае...

114.   Пишещите в темата жени дават "уникални" примери. Това с малките пишки и празните портфейли зависи почти изцяло от външни фактори, а конкретно ако говорим за кариерата си опира и до късмет. Не мога да отрека, че и личната амбиция и качества помагат, но извинявам се много, кое е по-трудно - да се развиеш в кариерата, или да отслабнеш? Може би, ако имаш някакъв уникален природен талант ще ти е по-лесно да направиш кариера. Ако имаш някаква болест, или цялата ти рода са дебели, тогава сигурно ще е почти невъзможно да отслабнеш - това наистина са факти. Но дали това е общия случай, или са изключенията?
За да отслабне човек не се изисква нищо повече от малко физическа дейност, тук-там ограничаване в храната, и силна воля. За да напълни портфейла си по честния начин обаче се изискват образование, системно надграждане на знанието, придобит опит, късмет, по възможност някоя връзка също няма да е излишна и т. н. Е, кое е по-лесно за изпълнение от един средностатистически човек?
Това пък за пишките изобщо не мога да го разбера - 20 сантиметра им били много, 10-ина сантиметра им били малко - ходи ги разбирай жените... Ами, като 20 сантиметра са ви много, а 10 малко, средното е 15-16-17, а такива размери имат поне 8 от 10 мъже, така че ако сте незадоволени, вероятно не е от размера, а от неможенето на партньора. И все пак нека не даваме чак толкова нелепи примери, принизявайки дискусията до квартален спор.
Накрая искам да кажа, че за мен е недопустимо още повече млади и нераждали жени и момичета да са с меко казано наднормено тегло, и не просто да не им пука, ами дори да не се опитват да положат поне минимални усилия за промяна. Най-малкото това тегло си е товар, който не е никак здравословно да носиш, а здравето би трябвало да е далеч по-голям стимул за влизане във форма, отколкото например отиването на море, или пък желанието на някои хора да се вкарат в абитуриентските си костюми...

51-100 от 258