Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

201-250 от 258

231.   Тук продължават да пишат буквално тлъсти хора и да славословят затлътяването си? ! Това наистина е трудно смилаемо и нерационално. Всеки може да затлъстее, факт, но за да не умре млад и за да има нормален живот без да бъде обект на присмех за слабата си воля и хипопотамска визия, трябва да направи всичко възможно да се пребори със слабостите си и да свали излишните си килограми. Ако не го направи не уважава себе си, но не бива да изисква уважение и от останалите хора. Външността, доколкото завси от усилията ни, говори за волята и слабостите ни. Затова "цената" за която стана дума в предишен пост на тези хора е много по-ниска отколкото те самите биха искали, това е истината, няма нужда от манипулации и опашати лъжи, особено в анонимен форум като този.
М, 37

232.   За едно обаче 229 е прав - голяма част от българските мъже са шопари.
Те не виждат собствените си недостатъци - били те във визия или характер - но веднага са готови да заклеймят всеки, който е извън техните стандарти за красота.
След като 229 използва терминът шопар, а коментарът му е публикуван, то би било несправедливо от страна на модераторите моят да не бъде одобрен.
ПС - моля, за да има яснота по дискусията, нека публикуваме линкове на снимки на типажът жени, които мъжете тук харесват.
За някои жени със -120 от ръста са дебели (т. е. при ръст от 170см - 120 = 50кг), за други жени с - 100 от ръста (170 - 100 = 70кг) са нормални.

233.   Мдам, номер 230, въобще не сте злобни по-дебелите жени, то си личи.
За твое съжаление фигурата също е елемент на красотата.

За да не сме голословни, нека припомним какво пита авторката на темата: "Мъже кажете, какви жени предпочитате".
Мъжете си отговаряме откровено. Въпросът е поставен в контекста слаба/дебела. Ако питането беше елегантна или умна/добра душа/отлична готвачка и т. н. отговорите ситурно щяха да са други.

Наистина никой не е застрахован от надебеляване, но това само по себе си не прави надебеляването красиво.
Само ми стана много интересно каква може да бъде причината за надебеляване, освен лакомия или болести - може би мързел или злоба?

234.   Номер 230 те другите качества се ценят ама когато става въпрос за секс какво значение има, дори да те обича и уважава мъжът ти или приятеля ти не е изключено да ти изневерери със по слаба, ако е бил привлечен от нея.. ами повечето са така, малко са останали тези които са верни!

235.   Докторе, редваш ме максимално с коментарите си, поздрави!

Alpha

236.   От 164 до 231. Вие не разбрахте ли, че има такива като мен, които са слаби мъже и харесват големи жени? Ще спрете ли да обиждате пълните жени? Като не ви харесват, гледайте си работата, не се месете в живота на другите!

Номер 230, случайно да имаш приятел :Д

М22

238.   Знаете ли, тази тема я чета много често, защото за мен е олицетворение на крайността у хората. Голям проблем са тези килограми, голямо нещо. Естетика било. Не е естетика, уважаеми господа, това вашето. Това е вид шовинизъм. Имайте си вкуса за жени и изискванията, аз не възразявам в никакъв случай, но не го натрапвайте като единственото нормално и едва ли не водата и маслото на живота, защото не е. Също избягвайте обидите, защото истината е, че на никой не му пука, че според вас пълните жени са грозни и отблъскващи и приемате анорексията за норма, защото една жена, висока 170см. и тежаща около 50 килограма е именно такава- анорексичка и това не е нещо нормално. Единственото, което правите е да си избивате комплексите, създавайки такива у другите, а това не е в плюс за никого. Забавно ми е това "ще те подмина като малка гара, дори да ми се сваляш", защото обикновено подобни реплики принадлежат на хора, на които така или иначе никой не им се сваля и е някак комична цялата гръмкост и категоричност на изказванията им. Както и да е, за да не кажете, че дебелите жени сме злобни, ще ви кажа, че имам много приятелки, които са слаби и намирам телата им за красиви, но в никакъв случай не са поднормени скелети, за каквито говорите вие. Обект съм на множество обиди, въпреки че съм красива и привлекателна като цяло (да, точно такава съм, за тези, които ще ме нарекат разплута и гнусна), но, ако трябва да съм откровена, не ми пука изобщо, защото хората, които обиждат, са дечковци и душевно, и телесно, които просто не са осъзнали, че мнението им е капка в океана. Пораснете и се научете веднъж завинаги да си гледате в купичката и да не се бъркате на другите, защото звучите и изглеждате смешно на фона на реалността, където теглото е просто число, за което на никого не му пука чак толкова, тъй като никой не се разхожда с мерките си, принтирани върху тениска. С две думи, колкото хора, толкова и мнения.

241.   Аз лично харесвам само дебели жени. До 200 кг - толкова ми е лимита на лежанката. Обожавам да ги целувам, да ги лижа и да им правя смучки - навсякъде. Какво по-хубаво от един мазен и тлъст женски задник? На пръчките гледам с открито презрение и ги отрязвам с подигравки - аз съм вървежен мъж, с високия ръст, широките рамене и беемве седмица - сребристо-бежова красавица к*рвите ми се лепят като полудели но просто нямат никакви шансове (първо щото не си падам въобще по к*рви де;) Единствения вариант да бъда с мършава жена би бил ако не мога да намеря нищо по-добро за момента - на принципа "и кокалите са по-добре от нищо"

242.   слабите, ако са красиви и умни не си падат по "вървежни ", които явно нямат други възможности, освен дебелани, май ти си отрязания - от по -слабите...

246.   Аз лично съм с няколко килограма над нормат ми (3-4) но пък си личат доста. Приятелят ми е по слабичък от мен, и винаги ми се кара като започна да се критикувам. Предишните му приятелки са били добре оформени слаби жени, и ми е някак си кофти, но пък на него така му харесва, и дори ми е забранил да правя диети и тн. Аз се чувствам отлично с тялото си, но пък ме е страх да не си остана сама с котките... Но за сега съм супер

248.   Изчетох всички коментари на един дъх и се смях и почти просълзявах на някои постове, с други бях горе-долу съгласна и преди да изкажа собственото си мнение, основано на личен опит, нека да уточня, че съм жена, която е опитала от всички възможни позиции, откъм килограми. От едната крайност-52кг отидох в другата 100кг близо, ако знаех конкретната причина би ми било от полза, в момента съм в средното за мене положение от 75кг естествено с борба от моя страна. Много моля хора без мозък да не четат поста ми. Относно колко са маловажни килограмите ви разказвам собствена история. Случаен телефонен разговор свързан с работа-така започна всичко, съответно второ позвъняване от негова страна с покана за кафе идваща от факта, че нещо в гласа ми много го привличало, нито ме попита на колко години съм, нито как изглеждам. И макар, че съм пълна, не съм лесна-противно на няколкото слабоумни мнение, които прочетох-затова тези разговори продължиха 4 месеца преди да се съглася на първа среща и знаете ли какво мога да ви кажа мъже и жени, че след тези 4 месеца прекарани само в телефонни разговори, ние вече бяхме на етап, в който нямаше никакво значение как изглежда другия. Наистина нито за мене, нито за него вече външния вид беше от значение, ако ще и гърбав да беше, аз нямаше и да забележа, нито пък той. Всичко започна по една случайност, но се убедих, че когато обичаш със сърцето си, а не с очите си, ако ще и самия дявол да бъде, ти просто няма да го видиш, камо ли килограми. А ние хората обикновено вървим по обратния сценарий и много от вас даже и не осъзнават как са се разминали с перфектната си половинка просто, защото първо са я претеглели само с очите си, както биха постъпили и с килограм домати на пазара. На всички жени били дебели или слаби мога да им кажа-вие ще сте номер 1 за вашия Човек и в крайна сметка това е всичко, което ще е от значение за вас, а не мнението на сульо и пульо. Когато любия те погледне и в очите му дори прочетеш, че те обича ми много ясно, че това значи, че ти си най-красивата жена на света, без да ти виси етикет на врата с определение-дебела или слаба. Дали сте такива или онакива, всеки си е уникален. А вие мъже много се заблуждавате, като си мислите, че имате някакъв стереотип. Когато срещнете Жената, ще забравите за всичко, което някога сте си мислили, че е супер важно-дрън-дрън, та пляс.

249.   здравей Авторке,
Аз ще ти разкажа случка, не с една, а с две пухкавелки, всичко се случи преди година, бях сам и се ровех в сайт за запознанства, когато попаднах на профил на две момичета търсещи секс, като данните им бяха пухкавки едната беше към 80 другата малко по-висока, може би 85. Помислих си, че е поредния фалшив профил, но все пак писах и за моя изненада ми отговориха.
Накратко видяхме се, пийнахме по едно две докато си говорим, кой какво какво харесва. Момичетата обичаха да доминират, което мен страхотно ме устройваше.
Вързаха ме на леглото, целуваха и се галеха, едната седна на пениса ми, а другата на лицето и т. н. и т. н. всичко това сте го гледали, но за моя изненада мацката, която седеше на лицето ми ми вдигна високо краката, а другата ме намаза с лубрикант, не можех да говоря, бях вързан, възбуден, когато усетих вибратора си отзад направо полудях... Секса с пухкавелки е уиникален.
М38

250.   Ето затова не ги обичам "пухкавелките". Те трябва да се нарекат "пухкавелки", те не ядат много и не са мързеливи. Те все имат хормонални проблеми или задържат вода или пък имат "едър кокал". Най-привлекателното в една жена е нейната самоувереност и лъчезарност. Дебелите жени са комплексирани и злобни спрямо слабите и спрямо мъжете, които не ги харесват. Мисля, че това е по-отблъскващо дори и от провисналите им целулитни задници и кореми!

252.   Браво на 250! Напълно съм съгласна с него. Мога да добавя само следния въпрос-кого залъгваме с евтина романтика от типа на "Най-важните неща се виждат със сърцето, същественото е невидимо за очите"? Ако беше така, нито един мъж над 50 нямаше да зареже своята "дебела, вярна и плодовита" жена (за съжаление епитетите не са мои, на Димитър Димов са, от романа "Тютюн", но са идеално попадение в десетката).... та така де, не би зарязал жена от въпросния тип ( с която е живял дълги години, имат големи деца и дори внуци), за да я замени с младо и слабо момиче. Особено ако е чичко-паричко, просто ще се счита задължен да го направи, парите дават свобода и възможност за избор. Ето че сама си отговарям на зададения в началото въпрос-залъгваме единствено себе си.

253.   252, само да ти напомня, че и ти няма да си вечно "младо и слабо момиче" :-) ако това ти са единствените достойнства, си много лесно заменима, защото винаги ще има по-млади, по-слаби и по-красиви от теб.
разбира се, не казвам да станеш 100 кг, но все пак имай наум, че не всичко е външност. човек трябва да полага поне умерени грижи за себе си и да изглежда прилично, но не и да смята, че това е единственото, което може и трябва да направи.
за протокола: не съм дебела и не са ме зарязвали заради по-младо и слабо момиче, да не кажеш, че защитавам себе си:-)
Ж44

254.   Според мен килограмите нямат значение, знаете ли защо?
Човек изглежда точно точкова привлекателен или непривлекателен, колкото правилно или неправилно е живял... последните 2-3 месеца от живота си :)
С други думи - виждала съм видимо пълна жена, която очевидно е започнала редовно да спортува и се грижи за себе си. Познава се по това, че ходи енергично и изправена, лицето сияе, шията и раменете са се оформили и може би е въпрос на време да отслабне, а може и просто да задържи тези килограми, но факт е, че е вече хубава.
Също съм виждала подпухнала, обездвижена, погрозняла и вкисната 60 килограмова жена, която до преди 2-3 месеца е била 50 кг, а вече я питат защо е дебела.
Познато ли ви е? Много от нас са минавали в някоя част от живота си през такива етапи или познаваме такива хора.

255.   младо момиче може да не е вечно младо, но слабо... Дебелите на млади години са дебели и като остареят, даже още повече. А 252 е напълно права. Те тия достойнства в сравнение с дебелата и стара жена са напълно достатъчни.

262.   младо момиче може да не е вечно младо,но слабо...Дебелите на млади години са дебели и като остареят ,даже още повече.А 252 е напълно права.Те тия достойнства в сравнение с дебелата и стара жена са напълно достатъчни.

272.   253, кой казва, че аз, 252, съм младо и слабо момиче? Това ти си го мислиш, не знам по каква причина. На 57 съм, нормално изглеждаща, с 34-годишен щастлив (засега) брак, достатъчно дълго тъпча тази грешна земя и какво ли не съм видяла. Включително и това, как жени, които лично познавам, са бивали зарязвани от съпрузите си именно поради тази причина и са подменени с по-млади и по-хубави от тях. Никоя жена, дори и аз самата, не е застрахована от подобни случаи, така че бай, бабо, да не те стига...

273.   Номер 254 имаш право до някъде че зависи от това как се чувства човек. Обаче има и нещо друго една жена склонна към напълняване примерно след бременноста става още по дебела, а една слаба жена коята има бърз метаболизим става точно добре сложена. Почти всички пълнички жени са така, до натура си е. Някой пазят диети и си подбират храната а други си хапват каквото си пожелаят, а и с мъжете е същата работа.

274.   При ръст 170, за мен нормалната и секси жена трябва да тежи 80-90, че 100 кг и ханша и гръдната и обиколки да са по 120 см. Изобщо не ми пука за мнението на тъпите снобари, харсвещи анорексички! Диетите и вегетарианството водят до бързо развитие на атеросклероза!

276.   Ми няма лошо 274, но това си направо дебела жена по твоето описание. Харесвай си дебелани никой не ти казва какво да харесваш, обаче реално нормалното тегло за жена е 55кг. по мое мнение.

277.   276 - няма „нормално“ тегло за жена! Жената да не ти е правена по калъп. Една 180 см. жена с тегло 55 кг. е за болница! Аз самата съм 175 см. висока и под 58 кг. ми се вие свят и припадам, а в същото време една 150 см. жена 55 кг. е пухкавелка. Всичко зависи и от структура. Примерно ако имаш гърди това са ти 1-2 кг. в тях ако тренираш тежиш повече от нетренираната жена, макар че носиш по-малък номер дрехи, защото мускулите тежат повече от сланината
За всеки влак си има иначе пътници. На теб какъв ти е проблемът ако има кандидати и за пълните жени?
Или харесваш някого, или не. Така както не е прав човекът, че едва ли не под 90 кила една жена 170 см. е анорексичка, така и ти не си прав с твоите 55 кг.

278.   Номер 277, ти си тази която изобщо не е права. За болницата ама друг път, явно ти си за болница с такива разсъждения. Ти слагаш всички жени със височина 1. 80, ами ако е по ниска жената, тогава 55 кг са си точно във нормата. А до колко знам големината на гърдите си е до ген.

279.   Т. нар. "пухкавелки" вместо да пишат тук да вземат да се поинтересуват как да редуцират наднорменото си тегло. Както вие, жените обичате да правите секс със строен и добре сложен мъж, така и ние, мъжете обичаме да правим секс с жена с хубаво тяло. И не мога да разбера защо се използва определението "пухкавелка", като има точна дума - "дебела жена"? Факт е, че дебелите жени не са сексапилни и не привличат мъжкото внимание по начина, по който привличат стройните и слаби жени. Аз лично бих правил секс с дебела жена, ако съм крайно изпаднал и не ми връзват стройни жени. А тези тинтири-минтири за душевна красота, излъчване, чар и прочие ги разправяйте на някой друг, аз предпочитам жената до мен да не ги притежава, но да е красива.

280.   Аз харесвам високи, не много слаби, но не дебели... По едро дупе и по малки гърди, харесвам и малко по едри бедра, но не дебели! Дебели не харесвам! Пък и в крайна сметка човек се променя, външността не е чак толкова отдавна значение, понякога като опознаеш някой го виждаш съвсем Различен... дори външно

282.   231 каза най-голямата истина в целия спор. Мнението му напълно съвпада с моето. Както и номер 250.

283.   Тук 2-3 злобни и комплексирани дебелани са написали повечето мнения(правейки се и на мъже), опитвайки се да ни убедят, че дебелината си е ок... ами не е ок, грозна и неприятна е!

284.   Коментарите на 231, 250 както и на 282 и 283 са тъпи, елементарни и ограничени! Българските мъже са елементарни коплексари и ги е страх от истинските жени, затова предпочитат слаботелесни хърби, пред които да се доказват!

285.   Може да сме комплексари, българските мъже, но красивата жена си е красива, дебелата е грозна. Факт е, че дебелите жени са по-малко търсени от стройните. Хайде да не наричаме черното бяло.

286.   Жена ми е пухкавелка с хубаво дупе и големи гърди. правим страхотен секс. вагинален. анален. много се кефя когато я чукам.

287.   Номер 286 много се похвали, ама кой я знай жена ти каква е разплута, рядко са тези който са по пълни и стегнати!

288.   Може да сме комплексари, българските мъже, но красивата жена си е красива, дебелата е грозна. Факт е, че дебелите жени са по-малко търсени от стройните. Хайде да не наричаме черното бяло. ----
Не само си комплексар, ами си и тъпанар! Айди оди на пичка си мършава и чукай анорексични скелети!
А това животно български мъж, е от най-долните помиари!

290.   Мииии.. пухкавка съм... и никога ама никога не съм страдала от липса на мъжко внимание, напротив. Мъжете харесват слаби жени.. общоприето е.. ами да цици, дупета.. стрели направо, жена като струна. И аз искам така ама на.. ген.. вари печи такава съм. Това не значи обаче, че една по пълна жена е грозна. Боже мой.. колко слаби и грозни жени познавам. Аууу вълции аууу. Та и аз харесвам мъже тип Дуейн Джонсън... Искам да кажа, че повечето мъже искат искат изискват ама себе си не виждат... саа ако си МЪЖ а не мъж щото има разлика жената.. секса.. чара.. тялото.. абе всичко съвкупно... сещате ли се.. ме е само да си пръчка или ходеща гуцка.. Енергията която носи една дама.. чара.. секса в нея.. на едно с по пищното и тяло може да накара почти всеки мъж да я хареса. Нооо все пак.. въпрос на вкус.. казало кучето и си облизало.... дупетооо ;)

293.   Аз съм мъж на 42 години висок 178 см 115кг. спортна фигура, много мнения прочетох, харесвам, дебели, закръглени и кльощави, във всяка жена намирам нещо хубаво, някой ще каже че не съм добре не мисля че имам проблем. Замислете се, точен модел жена ли ви хваща окото и колко пъти има компромис, пълничка е ама какви гърди или няма гърди слабичка ама какво дупинце има само да уточня не си падам анален секс, така сме устроени, да гледаме, да ги харесваме а те да ни избират някой ще каже че ние ги избираме само така си мисли ако се върне към момента на заглеждането ще разбере че просто се съгласява с нейния избор, наш избор на магистралата.

294.   Бил съм с пухкавелка и ще го помня. За първи път жена без притеснения ми предлагаше да правим анален секс. И беше страхотно!

295.   Много са ми интересни някои хора които, като се заговори за килограми започват да прилагат разни клиширани мерки и формули - ръстът минус 110 дрън дрън.
Само за сведение: сланината е по - лека от мускула, и то доста. Килограмите като цифра нямат чак тлокова голямо значение, важно е как са разпределени по тялото, дали то е атлетично, тренирано и стегнато. Висящи и отпуснати телеса често имат и слаби хора, в т. ч. жени. Секси ли е това, как мислите?

296.   И между другото, ако една жена е напълняла и се ОПИТВА да отслабне и да влезе във форма, последното нещо, което й трябва, е някой комплексра до нея, който да я обижда и критикува, мили български мъже. Най много още да надебелее, тъпчейки се, за да излезе от депресията, която комплексарят й е докарал.

297.   Преди време и аз излизах със слабо момиче и ми харесваше. Сега съм женен с дете от 'пухкавелка'. Не съжалявам! Ама изобщо! Докато не опита човек няма как да разбере удоволствието да правиш секс с такова момиче. Също така забелязвам как всички я заглеждат по закръглените й форми, пред тези на кокалестите й приятеклки. Българският мъж опита ли веднъж сочно месо, повече не кусва пилешко. :)

М 27

298.   Не е красиво да си дебела или дебел.Кои жени си падат по тлъсти и дебели мъже,коремчета и паласки са си нормални недостатъци и никой няма да те сметне за дебел(всеки си има по някоя "хубост").От сочното месце не е лошо да си похапваш но от време на време а пилешкото е полезно за редовна употреба.

299.   297, много си прав! Българският мъж е тъп снобар и комплексар. И тъй като от телевизия, и пр. средства за масова дезинформация, неперкъснато се натрапва че жената трябва да е кльощава ощавена кощрамба, за да бъде харесвана, тъпакът не може да има собствен вкус, а възприема това което му се повтаря. какво ще кажат приятелите му, ако жената до него е по-едра? Излиза че при социализма жените бяха много по-свободни относно външния си вид, отколкото сега! И бяха много по-хубави отколкото сета.
Друго си е пищното тяло на едрата и релефна жена! Диети, глупости, спорт, не знам си какви тъпотии!
Само да се прибере моята страстна и ебилава пухкавелка от работа, довечера така ще я намачкам и нацелувам, че и комшиите да я чуят как стене в оргазъм! Пък вие стискайте кокалестите кощрамби с пъпки на ребро и си мислете че правите секс!!!

300.   Номер 299, отвратен съм от коментарът ти! Но щом толкова ти харесва да го мачкаш тоя шарпей никой не ви спира, само без злоба всеки си има различни предпочитания, дебелите жени по скоро не се харесват, такова е масовото мнение.

302.   Правил съм секс с една пълничка приятелка, по нейно желание, без обвързване, защото липсата на секс и се отразявала зле. Веднъж доведе най-близката си приятелка, също закръглена. Онази и разказала, че правим анален секс и приятелката и поискала да опита, но с познат човек. Но като започнахме да се събличаме, момичето я досрамя и си тръгна.

303.   Големи глупости пишат повечето хора. Как може да кажете, че красивите жени са слабите, а дебелите са грозни? ! Значи ако една жена е като манекенка, но има огромен нос с гърбица тя непременно е красива? Жалки сте.
Аз съм нормална, поне така се определям, въпреки че според всички съм слаба, но имам пълнички приятелки, които не страдат от липса на мъжко внимание, дори напротив. Според мен е много по-важно един човек да си заслужава като личност, отколкото да е с перфектни мерки набити в главите на хората от малоумните списания и телевизията.

304.   Нормално да се срамува. Аз съм бил с 46 год. жена, която се зави през глава и пак се изчерви като домат докато ми каже, че се е подготвила за анален секс. След секса после много искаше да знае дали не съм си променил мнението за нея.

305.   Номер 299, хайде да върнем социализЪма тогава, за да могат жените да се чувстват добре в собствената си кожа! Уау, каква свобода на мисленето е имало тогава... не можем и да мечтаем за подобни времена :) Препратката, която правиш, е меко казано нелепа, но иначе съм съгласна. Има налагане на стереотипи в наше време, няма спор, по-трудно е една жена да се харесва сама, когато навсякъде са изтипосани красавици, които тежат по 45-50 кг. САМО ЧЕ нали затова жените, освен да сме хубави, трябва да умеем и да мислим. Всяка жена, която има грам себеуважение, ще погледне отвъд тези тенденции и ще си даде сметка, че за да бъде щастлива, трябва да е окей със себе си и външния си вид. Както и че стегнатото тяло, без капчица мазнина, не гарантира красота. И само искам да вметна набързо нещо, тези "режими и диети", за които споменавате, не са олицетворение на някакъв стремеж да бъдем клющави манекенки. Някои от тях промотират здравословен начин на живот, който няма нищо общо с отслабването. Чудесно е да има пухкави и закръглени момичета, с женствени форми, но на първо място винаги трябва стои здравето на въпросната "пухкавелка", а не колко сочни са бедрата й.

306.   Младеж на 24 съм, 170см, 70кг с добре оформен релеф на тялото. Нямам нищо против по-пълните жени, дори ми харесват повече (никога не бих правил секс с жена тип солета). Миналата седмица докато се разхождах по софийските улици забелязах такава дама - около 40 годишна с пола, но се виждаха долната част на краката й и малко от бедрата. Беше тип пухкавелка, както сте писали по-горе. Нямах смелост да я заговоря, а и винаги е странно, когато непознат те заговори, освен ако не пита за някоя спирка. Много искам да опитам с такава жена, но първоначалния контакт винаги е труден.

307.   299 e някой грозник, на когото красивите не му връзват, та му остават грозните и дебелите, та и всички като него, които са с дебели. А дебелите в повечето случаи са и злобни и завистливи.

309.   Номер 299 е просто един мъж, който харесва по - пищни жени, какво лошо има в това. В крайна сметка всеки си има вкус - зависи кой от какво се възбужда. И освен слаби и дебели жени има и такива с носрмално средно телосложение. Всичко е субективно - един под пухкавелка разбира 60 килограмова жена, а друг 100.

310.   Пухкавелка съм, но стегната... ;с хубави крака и едър бюст, не ги крия...
Вчера ми се случи случка – тръгвайки си от паркинг след пазаруване, под чистачката си намерих предложение "Бихте ли излезли на едно питие с мен? Обадете ми се на... "...
По принцип не ме свалят, но това листче ме развълнува...
Млад мъж, доста слаб, ... много ме бил харесал...
Ето ви начин за подход дори и да сте срамежливи с жените...
Никога не бих предположила, че точно такъв мъж ще ме хареса... но се случи и се радвам, че се осмели да ми пише!
Така че... дерзайте! Всеки с вкуса си! Ж43

201-250 от 258