Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 25
Винаги съм бил доста срамежлив около момичетата, средното си образование изкарах в училище в което почти нямаше момичета, за съжаление и висшето ми образование беше същата история. В работата си съм заобиколен само от колеги и няма нито едно момиче с когото да комуникирам. Времето си тече и вече съм на 25 и до сега никога не съм бил с момиче или да съм имал приятелка. Депресирам се все повече и повече, вече почти нещо не ми доставя удоволствие. Нямам много приятели да не кажа почти никакви, на дискотека не съм излизал от над 5 години всякак вечер седя сам вкъщи и не излизам никъде. Преди години започнах да ходя на фитнес понеже бях дебел с надеждата че това ще ми помогне, е вече не съм дебел направих доста мускулесто тяло но пак продължавам да си седя сам. Наскоро ме приеха да уча магистратура в чужбина, но на мен вече всичко ми се струва безсмисленно и напразно. Все по-често се хващам за мисълта дали да не сложа край на мъките си и единственното което ме възпира е че съм единственно дете и не искам да причиня това на родителите си.

Коментари

1-50 от 71

1.   Добре дошъл в клуба! След 4 месеца правя 25 и също съм девствена. Аз за разлика от теб винаги съм била заобиколена от мъже, но просто не съм намирала точния човек. Не съм усещала тръпката и не съм си казвала- да, това е човекът за мен. Не съм красавица, но не съм и грозна- имам си ухажори. Просто не се е появил Човекът с главно ч. Когато го открием всичко ще си дойде на мястото. Имай търпение и знай, че не си само ти в това положение :) Иначе нищо не ти пречи да излизаш повече и така ще създадеш нови познанства. Ето ходиш на фитнес. Там сигурно има красиви момичета, които може да заговориш. Или в кафето, или в квартала или дори в университета. Има си начини да заговориш напълно непознато момиче. Започни с клишираното " Извинете, колко е часът? " или " Блузата ви е страхотна! Може ли да ми кажете откъде я имате, защото искам да взема същата за сестра ми/ братовчека ми, която скоро има рожден ден. " или казваш простичко " Здравей " и се охилваш и така всеки път, когато я срещнеш. Няма начин накрая да не започне да се усмихва без да се усети като те види. Огледай се наоколо. Сигурно има момичета, които заслужават твоето внимание, но ти просто не ги виждаш. От кой град си?

2.   божеее - нямаш приятелка и ще си слагаш край на живота???

имаш висше, може да идеш да учиш в чужбина??? няма какво да мислиш - отивай в чужбина да учиш - хем ще си подсигуриш бъдещето и ще започнеш от начало..
нямаш си на представа какви по-тежки случай има

3.   hash: 14ab0a32a8
Браво!
Добър съвет от добър човек!
Да се сбъднат въжделенията ти!
Дерзай!
Това е правият път!
Но чакането не е достатъчно!
Трябва да опознаваш себе си!
Трябва и да работиш върху себе си и върху рабиранията си за живота, семейството и хората!
Животът е сериозно нещо!

4.   Такси - Има Дни. mp3

Мирослав

5.   Да, напълно съм съгласна с номер 1, а и по-ирония на съдбата аз също съм девствена, скоро ще навърша 26години, не не се бъзикам просто и аз не съм срещнала подходящото момче, понякога като теб ми е гадно, и на мен са ми минавали мисли от сорта''ама аз какво правя, защо се получава така? '', но вярвам в това че всеки рано или късно среща своята половинка. Като слушам как 12годишни си лягат с първия срещнат и направо се отвращавам. По-добре да си сам, отколкото омърсен, не мислиш ли? Не искам да те убеждавам в каквото и да е, просто един съвет от мен-гордей се с това което си, защото много малко в днешно време го имат-а имено морала, най-искрено ти желая в скоро време успех и да срещнеш най-готиното момиче, ако имаш още въпроси питай:))

6.   А аз съм на 30 години и също съм девствена - и аз търся човека с главно Ч. -тръпка съм имала, но никога не е била достатъчно истинска... и мисля, че ще намеря МЪЖ който да ме оцени истински и по достойнство... ЗАЩОТО СМЕ ЦЕННИ И ИСТИНСКИ... В ТОВА БЕЗВРЕМИЕ

7.   И заради такава глупост искаш да се самоубиеш??? Проблемът ти не е във външният вид, явно не показваш на момичетата, че се интересуваш от тях, не общуваш с тях. Познати жени нямаш ли, съседки, знам ли, ако ще и в сайт за запознанство пробвай. Пречупи се, вземи се в ръце звучиш като умно момче и едва ли си извратен девственик с кипящи хормони. Предполагам живееш с родителите си, даваш заплата си на вашите.. Замини да учиш, разнообразието ще ти се отрази добре, сам ще се убедиш в това.

8.   Относно коментари 1, 5 и 6 няма как да повярвам, че това е възможно. Според мен няма девствени момичета над 16

9.   От номер 5-извинявай номер 8, и да не ти се вярва възможно е, да на 26 съм и съм още девствена и не се срамувам, нито пък се хваля, просто така се получи, можех да си легна и спървия срещнат, но не го направих, защото не исках''просто да си начеша крастата''и след това да бъда поредната отворена кифла, след която се подхвърлят коментари от типа''ами ей вижте я тая, много бързо я оправих, в списъка на забивките ми е''. Има разлика от момиче до момиче и от момче до момче, не за всеки е толкова важно и значимо това да НЕ бъде девствен, ако ме разбираш.

10.   До автора: Аз бях девствена до 26-тата си година, когато срещнах човека, в когото се влюбих и загубих девствеността си. До този момент също се комплексирах и депресирах, мислех, че никога няма да се появи човека, с когото да го направя. Моят съвет е - не се предавай, не спирай да вярваш и не унивай! Сигурна съм, че съвсем скоро ще се появи момичето, с което ще бъдеш! Успех ти желая и си избий от главата налудничавите мисли за самоубийство! Жена на 27

11.   Ходи на курва бе!!!

12.   Хей човеко просто се отпусни и спри да мислиш за това. Ако се притесняваш може да опиташ с проститутка за да добиеш самоувереност. Важно е да не мислиш за това, да започнеш да излизаш и нещата сами ще се подредят.

13.   Номер 9 просто не го вярвам това не е възможно

14.   Кво ти пука ?! Я, ходи на дискотека и си гледай кефа пък е възможно там да откриеш истинската си любов.. Но пък на това дори аз не вярвам така, че май ще си намериш там единствено момиче за секс ..

15.   Днес броих кога това стана при мен... Доста късно... Половината ти трябва да бъде такава че да не ти прави болка този факт, че сте различни във това отношение. Но по конкретно мисля че не може да се каже, все пак конкретиката е различна

17.   Номер 11, само толкова ли можеш? За болестите има лекар, а за девствеността - проститутки?
Към автора - тъкмо си мислех, че съм намерил нещото, което ще ме направи оригинален, но все не се получава. Не бях единственият 23-годишен девственик. Не успях на 24 или 25. Но с този мой начин на живот съм убеден, че ще продължа да опитвам до победата. Хора, погледнете на това от хубавата страна. Често ли се случва да гледате някой богаташ и да имате нещо, което той няма? Е, повечето богаташи не са девствени! А и все си мисля, че ако издържим достатъчно дълго време може би ще ни канонизират, въпреки че вече има доста светци там горе. Поздрав за всички, които не са били с жена! Вие не сте болни, просто се различавате от останалите. Но и Айнщайн се е различавал от останалите, нали? :)

18.   Пич, аз съм на 27, скоро ще направя 28 и съм девствен. Бреме си е това, няма спор, ама за жалост това не е като да речеш да си обръснеш главата нула номер - решаваш и го правиш. Е да, има и проститутки, ама някой хора, за съжаление включително и аз си имат скрупули. За секса си трябват две страни, като не е много голям шанса човек да налети на някоя, която ще легне с него само заради атлетичното му тяло примерно. Аз също тренирам и съм над средното ниво така да се каже, ама какво от това. В днешно време живота се усложни. Жените здраво си гледат интереса, не е като както е било едно време - като ги заговориш да се разтапят. Проблема е да събудуш интерес у някоя, което на някой лесно им се отдава някакси, но за други като мен е доста сложно. Все пак ти пожелавам да ти излезе някой ден късмета и да не достигнеш до моята възраст в такова състояние.

19.   До всички девствени мъже/жени над 20 години-не ви разбирам защо толкова много се пазите и не се отдадете на интимни ласки просто с някой когото харесвате. Този така идеализиран от някой първи полов контакт всъщност не е нищо особено. Даже в повечето случаи е разочароващо преживяване. Красотата и удоволствието от интимните взаимоотношения между мъжът и жената се постигат и с натрупването на повече сексуален опит. Аз самата загубих девствеността си на 22, и да си призная беше разочароващо това дълго чакано събитие :)

Не го мислете много, това ли е Човекът, не е ли, ако се чувствате привлечени от някой, имате му доверие -просто го направете. Сексът е приятно занимание и не е нужно да си загубвате едни от най-хубавите години в търсене на Принцове/Принцеси. Така или иначе вероятността да останете до старини с първият партньор е нищожна.
Мога да пиша още много по темата, но не искам да ставам досадна :)
Лек и усмихнат ден на всички!
И правете повече секс, лято е :) :) :)

20.   "До всички девствени мъже/жени над 20 години-не ви разбирам защо толкова много се пазите и не се отдадете на интимни ласки просто с някой когото харесвате. "-----Абе ти??? Те момчетата си си написали - много им се иска ама не могат да намерят навити жени!!! Те ИСКАТ да се отдадат на "интимни ласки" но желаещи женски не се намират!!! "Аз самата загубих девствеността си на 22"-----А можеше да я загубиш когато си поискаш по-рано щото мераклии е имало доста нали. А за горните девствени на по над 20г. мераклийки нема!!! И за доста от тех ако продължават така скоро нема и да има!!!! Единствения вариант остават проститутките - те поне засега са в достатъчни количества и на достъпни цени :)))

21.   Изобщо не помисляй за такива неща като да се лишиш от живота си... животът е прекрасен и трябва да бъде ценен! Факта, че имаш висше образование е страхотен и това ти показва, че трябва да продължиш напред! Не си мисли, че е толкова трудно да си намериш приятелка... особено като имаш мускулесто тяло! Просто започни да излизаш по често ходи на обществена места- молове, театри, библиотеки, кафенета, дискотеки... не са ти нужни 100000 приятеля за да излезеш :) Просто излез и ще срещаш всеки ден различни момичета. Ако стоиш у вас, нещата ще се влошат. Друг лесен начин да си намериш приятелка, е просто да си направиш регистрация в сайтове за запознанства или пък Фейсбук, слагаш на главната ти снимка, твоя снимка по бельо или да ти се виждат плочките и мацките сами ще се залепят ;)

22.   Номер 19-не мисли, че на всички им се иска да бъдат девствени. Ето аз съм на 33, а така и не успях и с едно момиче да завържа някакво приятелство. Просто всички ме отбягват, тъй като не мога да вържа две приказки. А все пак трябва да предразположиш едно момиче. Когато си от другата страна на бариерата е съвсем друго. Иначе е имало момичета, които съм харесвал-канил съм ги, но ми отказват. Вече престанах да правя това-просто си знам, че ще ме отрежат. Може би съвсем скоро ще прибягна до проститутка-все пак не искам да умра девствен.

23.   Да си оправим езиковите знания! Стига невежество и блудство! Достойният мъж е девствен!!! Девствена е гората, в която не е стъпвал човешки крак! Девствена е невястата, момата, девойката, в която не е влизал още никой мъж! Девствен е мъжът, в който още не е влизал друг мъж! Мъжът трябва да е девствен, ако иска да бъде смятан за мъж! Мъжът загубил своята девственост просто вече не е мъж!!! Да изхвърлим извратените представи от мисленето си, от говора си, ако искаме да бъдем здрави и щастливи хора! Хилядолетия наред никой не е бъркал тези представи така, както се бъркат днес от все повече стресирани и сбъркани хора. Нека внимаваме - кой, какво и с каква цел ни внушава по май-неочаквани начини, на най-неочаквани места, ... Да мислим внимателно и да бъдем взискателни към своите изводи и заключения, ако искаме да сме здрави и щастливи!

24.   до 23 -? !? ! само това ще напиша към теб
иначе съм абсолютно съгласна с номер 19 - няма смисъл да се чака! така или иначе първия път не е нищо особено.. а после вече с опита и още повече с човека, когото обичаш, сексът е невероятен :)))) и аз в сравнение с моите приятелки го направих по-късно - на 20.. писна ми да чакам някой специален и просто го направих с някакъв случаен.. хахах
Много пъти съм си казвала "ех, ако бях изчакала 1 година щях да го направя със сегашния ми приятел за пръв път" и на него съм му казвала защо не се появи по-рано.. но знае ли човек, може би ако бях още девствена, когато се запознахме, нещата можеха и да не се развият по същия начин :)
на 24г. съм иначе, със сегашния ми приятел сме повече от 3 години заедно :)

25.   Какво мамка му означава за жените "подходящият човек". Да бъде 4 в 1 сигурно - да има голяма къща, голяма кола, голяма заплата и голям к. р... Май така стоят нещата в днешно време. А какво получават за това тези "4 в 1 мъже". Всичко се поставя така, сякаш мъжът трябва да покрива две дузини идеали, за да може една жена да си разтвори краката пред него. Все едно мъжът си прави кефа, а на жената ще и се изтърка онази работа, а всъщност удоволствието е взаимно и за двамата. Мъжът си плаща за еб... то, все едно получава нещо, а жената губи нещо...

26.   На 25. Подходящ човек означава приближаващ се човек. За девойката, подходящият човек е този, който се приближава към представата й за закрилник и обезпечител на семейството, което тя иска да създаде, за да си отгледа спокойно децата, заради които е дошла на този свят. Мъжът е призван да направи "кефа" на жената(готова с неоплодена яйцеклетка в матката си и подтиквана от майката Природа да допусне мъжкар в утробата си, за да я оплоди), за което е награден също с "кеф" от майката Природа, грижеща се за безсмъртието на Човека, чрез неговото възпроизводство. Всяко полово сношение носи рискове с много голяма вероятност за заразяване с всевъзможни заразни болести, водещи освен до множество страдания и до безплодие! Особено за жената! Резултатите съвсем не са само венерическите заболявания! Спектърът от заболявания е много по-голям и страшен! Сексолозите имат нужда от пари, като всички други хора, а здравите хора не ходят при тях и съответно не носят пари! Затова те пропагандират сексуално поведение, което ще ви заведе при тях! А какво ще ви струва това е съвсем отделен въпрос... и то голям въпрос - понякога "на живот и смърт"!

27.   Аз съм мъж в ситуация подобна на автора. С написаното по-долу смятам че изказвам мнението на всички в подобна ситуация. За жена девствеността е постижение. За един мъж - точно обратното. номер 19 - Мъж над 20 ако е девствен това почти винаги е защото не намира никоя жена която иска да има интимни отношения с него. Когато жена иска да спи с теб това показва, че тя те възприема като мъж и е привлечена от теб. Това е някаква форма на признание. Проблем е когато човек никога не е изпитвал това чувство. Човек вижда как навсякъде около него хората са получили това признание. Ужасно е да не можеш да постигнеш и усетиш нещо, което почти всички други имат. Опитвам се да кажа, че проблема има емоционална страна. Образованието и парите губят смисъл. Живота става безсмислен. От проститутка няма смисъл - тя ще спи с теб за пари, а не заради теб. Проблемът е почти нерешим. Не казвам, че човекът трябва да сложи край на живота си, но ако го направи аз напълно бих го разбрал. Друг вариант е да продължаваш да се бориш, но когато годините минават и няма резултати надеждата изчезва и мотивацията намалява. В един момент интимните отношения с жена започват да ти се струват като фантастика. Третият вариант е човек да се опитва да не мисли за това. Проблемът обаче става по-сериозен и рано или късно човек вече не може да не мисли за него. Успех на всички с такъв проблем :)

28.   Губи ми се един коментар! Защо?

29.   След 2 месеца правя 50 и също съм девствена. Аз за разлика от теб винаги съм била заобиколена от мъже, но просто не съм намирала точния човек. Не съм усещала тръпката и не съм си казвала- да, това е човекът за мен. Не съм красавица, но не съм и грозна- имам си ухажори. Просто не се е появил Човекът с главно ч. Когато го открием всичко ще си дойде на мястото. Имай търпение и знай, че не си само ти в това положение :)

30.   Сексолозите не лекуват нито венерически болести, нито безплодие. Що за неграмотност?! А иначе се мъчиш да звучиш убедително... До номер 26

А за тази на 50, дето още чака "точния", нямам думи просто.

31.   Еее, 29, ако коментарът ти не е майтап, не смяташ ли, че си отишла в крайност? ако едната крайност е да спиш с който ти падне, ти си в другата. колко десетилетия смяташ да го търсиш тоя Човек??? не мислиш ли, че критериите ти са изкривени, завишени и такива хора, каквито търсиш, просто няма?

Жена съм, но не разбирам и не разбирам такива като теб, все едно жертвоприношение ще правиш и търсиш най-подходящия бог, та после да те носи на ръце цял живот. чак пък толкова да я издигате в култ тая девственост, айде няма нужда. както казваше 1 познат: все едно това между краката ти е златно. въобще няма да те питам пък за деца, явно засега търсиш човечеца, а после ще ходиш на ин витро като оная психиатърка.

33.   Аз ще си запазя девствената ципа за някой, който си заслужава. Дотогава ще правя секс само с жени.
Ж 22г.

34.   Номер 29, ти за какво си живяла като най хубавото не си изпитала. тъжно е

35.   Номер 29 ме разби:D
Ами авторе и на всички останали-какво да ви кажа, защо не пробвате в продължение на 30 дни всеки ден да заговаряте по едно момиче (не казвам най-голямата красавица, просто някоя, която да ви допада). Направете си експеримент. Все някоя ще върже. Айде очаквам ви след 30 дни тук да се похвалите:)

next

36.   Аз съм на 26 досега никой мъж не е проявявал интерес към мен в сексуален аспект и съм девствена. Не че не съм се влюбвала или съм грозна, но просто изглежда не съм типажа който се харесва на мъжете до 30 години

38.   Аз съм на 24 и също съм девствен. До сега не съм имал нито една приятелка. Знам какво изпитвате всички тук които сте девствени на 20-25 год.

39.   Господи, последното ти изречение ме потресе! Най-малкото - ако искаш да срещнеш Момичето, трябва да продължаваш да живееш, да търсиш, да опитваш, а не да се самоубиваш! Най-малкото това трябва да ти е мотивация. А ако не можеш да се отпуснеш сред дами - пробвай с някакви разведряващи леки вещества, може би ще ти е по-лесно, когато не си с всичкия си. Успех!

40.   Намери си хоби / занимание, което харесват жени. Например йога, или латино танци. ЩЕ почнат да ти се лепят :)

41.   @27, добре го каза. Кой ли би могъл да го каже по-добре :)Ще напиша няколко точки от наблюденията ми. Т1. От това, което съм забелязал до сега девствените мъже(или тези, който са имало няколко сексуални контакта с жена) над 20 години им липсва тази самоувереност, самонадеяност и надъханост в отношенията им с жените. То е ясно, заради което са в това положение. Колко просто. Т2. Докато при девствените жени над 20 е друго, те по-скоро са непривлекателни, в следствие което им липсват ухажори. И като казвам непривлекателни имам предвид - грознички, наднормено тегло, някакъв недъг във външния вид, не се поддържат, сериозен психически проблем и т. н. Но все пак те по някакъв начин много успешно успяват да се самозалъжат, че са добре изглеждащи моми. Обаче тук идва противоречието - до сега не съм видял добре изглеждаща жена да е на сухо, без мъж. Колкото и да няма опит момичето, все ще се намери някой, който да е разбере и напътства. Дори да имат някакви ухажори това обикновено са мъже, който са много зле с жените(виж Т1). И тук вече идва частта, където тези хора със сроди съдби се събират или не. Т3. Абсолютно във всички случай девствените жени над 20 парадират с една камара досадни морални ценности, който едва ли не навират в лицата на останалите, който правят секс от малки или с повечко партньори.

42.   Горе главата баце.. аз съм на почти 21 ии съм отчаян с 4 години малко по-малко от тебе :D aма съм положителен човек иии не гледам пасивно на нещата :) ама крайно време е да се сложи точка на това тегло...
ОТ нас зависи...

43.   Здравейте, аз съм момиче на почти 23 години и никога не съм имала приятел, не казвам че не сам имала кандидати, но все бяха хора към които нищо не чувствах. А аз съм човек на които би му станало супер гадно ако тръгне с човек към който ама въобще нищо не изпитва, пък и няма смисъл да му давам напразни надежди. Не казвам, че чакам подходящия, а просто човек към който да изпитам нещо а и разбира се и той да изпитва към мен. :)

Преди време си мислих, че тези които харесвам не ме харесват заради това, че имам проблем с говора(по-лека форма на заекване) и че заради това изглеждам по-срамежлива и т. н. но от както влезнах в университета взех да се отпускам и да говоря по-спокойно с хората, най-вече момчетата, но пак е същото. :)Но чесно да ви да кажа когато искаш нещо много силно съдбата ти казва "сори ама няма да стане", а когато се предадеш и се откажеш става! :Д.

Е това се случва при някои хора, аз май съм от тях :) Но Вече ми е все тая, да става каквото ще става! Писна ми цял живот да се притеснявам какво хората мислят за мен, да се подценявам и да не се харесвам! :)Време е да кажа майната им на всички и всичко! :) Който не ме харесва си е негов проблем!!!! :)

44.   Номер 8, ти тъп ли си бе???

45.   Същият въпрос отправям към теб 44

Номер 8

46.   Може, ама не колкото теб, тц, тц, тц...

47.   Тъпият си ти да си мисли, че няма девствени момичета над 16, що за простотия?? Аз си я изгубих на 18, една приятелка на 17, друга даже още не е. Това, че си спал с някви малолетни курвички е друг въпрос.

Номер 44

48.   Не тъпите сте вие или очевидно си живеете в някакъв си ваш измислен свят. Защото днес масово момичетата губят девственоста си на по 15-16 годишна възраст, а даже аз познавам такива които са го правили на по 13 годишна възраст. И за протокола не съм спал с момичета под 18.

49.   И какво 48, значи аз, където съм на 22 и съм девствена сигурно съм от Марс, както и много други момичета и момчета на и над моите години. Аз познавам и 11-12 годишни, които правят секс, както 30 годишни, които са все още девствени. Така че ти излез от филма, в който си се вкарал, личи си че не си добре нещо.

50.   Ами като са пропаднали курви така е ще. Извинявай, ама аз на 13 си играех пред блока... Но както и да е, стига сме спамили.

52.   Мм вие не сте добре аз съм си много добре. Такива като вас са единици, а но болшинството момичета са такива и това го казвам от наблюденията които съм имал защото до скоро и аз самият бях ученик.

53.   Виж сега пич жал ми е за тебе и за това ще ти дам съвет. Отиди на проститутка - много мъже го правят няма нищо срамно и жалко ако не можеш да намериш момиче с което да загубиш девствеността си да отидеш на проститутка (но съвета ти го давам с условието да не ти стане навик ходенето на проститутка. ) Може един ден да срещнеш подходящата половинка, може и да не го направиш, но до тогава няма смисъл да седиш и да се измъчваш психически за проблем който може да бъде толкова лесно решен.

И не слушай женските съвети - ти си мъж и не си девствен по твое желание, не си длъжен да седиш и да се самоизмъчваш защото някои жени смятат секса с проститутка за нещо гнусно. И един съвет избери си някоя младичка 20-25 години ако си решил и 100 кинта да ти излезне няма страшно. Съветвам те да търсиш от тези които можеш да свършиш повече от един път по време на акт, но не я целувай там долу (сещаш се вагината) и не давай та ти прави свирки или нещо от тоя сорт без презерватив. Хайде успех и си избий от главата тия мисли за самоубийство!!

Момче на 19 години.

54.   Приятел, проблемът ти е, че вероятно търсиш някое хубаво, мило и свястно момиче, с което да бъдете заедно, не просто да правите секс и това е съвсем нормално. Проблемът е, че такива много трудно се срещат. Аз също търсех спящата красавица и си седях сам. После спря да ми пука особено и жените се появиха. Цялата тайна е да не изглеждаш плах и притеснителен. Сваляй си ги, забавлявай ги, без обаче да се правиш на шут и нещата ще се наредят. Принцеса вероятно няма да намериш, но секс ще имаш.

1-50 от 71