Споделена история от Секс и интимност

Аз съм туркиня и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа
Здравеите! Аз съм туркиня, и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа. На 19 години съм и имам приятел с които ходя от 3 месеца. Тои постоянно иска да спя с него, но аз отказвам заради вярата си. Не знам какво да правя ужасно много го обичам но родителите ми разберат ли ще ме убият. Така или инае ще разберат защото ще се оженя някои ден и ще се разбере че не съм девствена. Обичам приятеля си много, и ме е страх да не го загубя по този начин кажете ми как да постъпя.

Коментари

1-50 от 111

1.   Съвременната гинекология е на такова ниво,че по всяко време възстановява девствеността.Консултирай се с лекар ,най-вече за цената и дерзай.

2.   Ако приятелят ти държи на теб,няма да те кара да го направиш ако не искаш.Ако го направиш за да не го изгубиш ще сгрешиш.Помисли за последствията.Мног очесто момчетат щом получат това което искат се отдръпват и оставят момичетата сами да се оправят.Помилси добре преди да направиш нещо.Семейството е по-важно в момента!!!

3.   мацка ти си на 19 дай му нали се обичате а ако не ожениш за него вашите ще се примирят все някога все пак са ти родители и ако те обичат като такива ще те разберат. смело 21 век сме .

4.   "Страхът е създал боговете "

5.   Ако за теб религията е важна- остани си девствена.
Добре е да подредиш приоритетите си и да можеш да предвидиш последствията от поведението си. Ако все пак решиш да загубиш девствеността си- то направи го задължително с презерватив и се пази.
Истина е, че ако приятелят ти държи на теб, ще те изчака и няма да те притиска, ако е емоционално зрял, той ще ти предложи брак.
Ще ти споделя малко личен опит- имам приятелки, които направиха компромис със себе си и с убежденията си, за да не бъдат сами- сега не са щастливи, чувстват се обременени. На мен ми предстои да се омъжа за приятеля си, но въпреки това предпочитам да бях девствена. Знам, че за повечето хора звучи прекалено старомодно и дълбоко консервативно моето мнение, не очаквам да бъда разбрана. Сега навсякъде се рекламира открито предбрачния секс и е престижно да си секуално разкрепостен. Но какво е по-важно- да живееш хармонично и в истинска любов- това което се случва когато двойката сключи доброволно брак или да си откраднеш в аванс само секса? Сега живеем в атеистичен век, но правилно разбрани, религиозните ограничения ни служат, за да ни пазят. Ти отговаряш пред Аллах /в твоя случай/, а не пред майка си и баща си. Не съм запозната с религията ти, но предполагам, че би следвало да се държиш прилично пред бога...

Тук вече ти казаха останалото...

Само ще ти кажа, че аз съм около твоята възраст, макар и с консервативни принципи, надявам се да не съм те отегчила:)

6.   Здравей и аз съм туркиня, искам да споделя нещо, не подтискай емоциите си, нито желанията си ... В Корана никъде не пише, че трябва да си девствена преди да се ожениш, там е писано, че и жената и мъжът при женитба трябва да са с един и същи статут в това отношение(т.е трябва да и двамата да са имали сексуален опит преди да се оженят, или и двамата да не са имали...)Допуска се обаче и двамата да са с различен опит, тогава този който не е девствен от съпрузите следва да иска прошка от партньора си.... Надявам се да ти бъда полезна. Като цяло извънбрачния секс се смята за грях от всяка религия, така че...Ти си знаеш най-добре...

7.   ти нормална ли си?! в кой век живееш...

8.   Мацка,аз съм мъж и имах същия проблем с една приятелка-туркиня. и решихме проблема,като я чуках отзад или ми правеше свирки

9.   Имаш избор
1. Правиш това което правят всички в 21 век
2. Слагаш забрадка и гласуваш за ДПС /щото родителите ти ще разберат/
3. Имаш дупе
извън съветите ми - не може така да продължава - или сте светски и приемате светските неща или слагайте путурите и в Анадола!!!

10.   Аз съм българка, но те съветвам да потърпиш, иначе си обречена цял живот да ти натякват това... Няма да имаш покой...

11.   Цитат: "дай му нали се обичате а ако не ожениш за него вашите ще се примирят все някога все пак са ти родители и ако те обичат като такива ще те разберат "

Пич, нейните никога няма да се примирят, колкото и да я обичат. Не знаеш в какви условия живее. Може да се отрекат от нея и да я изгонят от вкъщи. Какво ще прави тогава? Това, че има достъп до интернет, не означава, че разбиранията на хората около нея са съвременни. Не укорявайте момичето, че не живее в 21. век. Често съм си мислил колко ли им е гадно на мюсюлманките. Не искам да обиждам никого, но според мен, че тази вяра е много несправедлива спрямо жените. Мъж съм, но не смятам, че полът ме прави по-велик от жената до мен. Дори не бих имал нищо против да ме командва, ако се оженя за момичето, което обичам в момента ;) но това е офтопик, да се върнем на въпроса...

Девойко, ако нямаш намерение да се жениш за мюсюлманин, той няма да има нищо против това, че не си девствена. Не знам дали ще ти е лесно обаче да живееш с мисълта, че си направила грях, имайки предвид религията.

Нямам представа дали ще трябва да си показваш чаршафа след сватбата, надявам се това да е отминал обичай. Може би ще успееш да нагласиш нещата, ако сватбата ти съвпада с цикъла ;) Но това ще заблуди роднините (ако не следят цикъла ти, разбира се), съвестта ти вероятно ще остане гузна. От твоя господ не можеш да го скриеш.

А има и доста пози, които са доста забавни и не е нужно да има проникване. 69 например. Аз даже я предпочитам понякога ;). Надявам се идеята за поза, различна от мисионерската, да не те отвращава. Помисли обаче дали ще си гузна пред аллах. Това май е най-големият проблем за теб. Струва ми се, че няма къде да бягаш и цял живот ще се чувстваш ужасно.

12.   Напоследък много туркини съм си харесал ама имам предразсъдъци именно заради това. Подходящ съвет не мога да дам ама със сигурност приятеля ти няма да иска да се жените щото се много млади. Алтернатива е аналния и оралния секс ама ще е временно решение. Най добре повдигни въпроса с родителите си колкото и да е страшно, поне ще знаеш те какво мислят по въпроса дали са за или против

13.   11 ако можех,щях да ти стисна ръката.Напълно съм съгласен с теб.Никой няма по-добра представа за какво става дума освен нея.За съжаление,според мен каквото и да избереш ще сбъркаш.Или пред родителите си,или пред себе си,щом религията ти е толкова важна за теб.Надявам се да намериш правлиното решение и да бъдеш щастлива и в хармония със себе си.

14.   Абе това са глупости. Всичко зависи от семейството ти. Аз сащо съм туркиня и нямам проблем с тези работи. Водя полов живот, родителите ми знаят и няма проблем. Никой не ме изгонил от нас или никой не се е отрекъл от мен. Така че всичко зависи от семейството и начина им на мислене. Това не е свързано с това да ли си туркиня или не. Това са глупости

15.   Религията не е актуална днес... дори родителите ти ако не те разбират, то мъжът за който след време си избереш да се ожениш е на същото мнение, просто избора ти за жених не е правилен, всички гледаме напред, без да забравяме кои сме разбира се, но някои неща са прекалено архаични вече.

16.   Аз също съм туркиня, макар че говоря български език това е голяма простотия според мен! Аз също като номер 6 си водя полов живот и съм на 15, и знам, че сега, като го кажа, всички ще започнат да ме критикуват, че съм малка и някакви такива, а мога да ти кажа, че ти сама си избираш и никои не може да ти казва каво да правиш!

Това е голяма простотия! Много се дразня на такива изказвания "религията ми не ми позволява". Няма такъв филм - живота си е твой. И даже незнам кой го е измислил това - до сега не бях го чувала никъде, нито пък го бях чела! И да го бях чувала, нямаше да го спазя! Може би защото не съм религиозна!

17.   Моят дядо ме заплаши, че ако не се оженя и не поддържам връзка с момиче от български произход ще ме лиши от наследство къща и магазин. Но аз харесвам и го правя и с туркини и циганки те поне се навиват за 10 - 15 лв.

18.   Радвам се, че попаднах на такава изповед.Аз съм момиче от български произход. На 19 години съм - колкото теб. Влюбена съм в турчин. Обичам го и съм наясно със себе си - бих прекарала живота си с него. Само че тук идва проблемът. Не разбрах от изповетта ти приятелят ти българин ли е? Моля те, ако е българин кажи ми как приемат вразката ви и дали ваобще я приемат. Много съм объркана и се страхувам да не го загубя, затова питам теб, която преживяваш сащото.

19.   Здравей 18.

Аз съм туркиня и съм в твоето положение. Имам връзка с българин, когото много обичам. Проблемът е че, нашите не знаят това, а ако разберат не биха го приели. Затова не знам какво да правя. Те все някога ще узнаят, а аз не мога да се крия до безкрайност. Аз съм малко по-голяма от теб, но това няма значение. Все още ми налагат контрол и понякога много ми писва. Иска ми се да рискувам и да става каквото ще, но от друга страна не искам да съм в кофти отношения с нашите, защото не се знае как ще се развие връзката ми за в бъдеще. А вашите знаят ли за твоята връзка и ако да приемат ли я?
Що се отнася до главната тема всичко според мен зависи доколко религиозни са момичето и нейните родители. Лично аз казах на наште след свършен факт и както виждате съм жива :)))

20.   Здравей, 19!

Аз съм "18" :) Радвам се, че си писала :). За вразката ми с него знае само майка ми - на баща ми нищо не съм споменавала по простата причина, че никога не съм била в близки взаимоотношения с него. Никога не съм можела и не съм знаела как да разговарям с него, за каквото и да било, защото той е от този тип хора, които винаги са прави за всичко. Затова и се страхувам.

Когато казах на маика ми за Него тя не каза нищо - каза само да си отварям очите, спомена за религията ви и за отношението на мъжете към жените, но знам, че тя би го приела. Страх ме е от баща ми и от неговата реакция. Мисля си, че той никога няма да погледне на него като на ЧОВЕК, а преди всичко ние сме хора и после всичко останало.

Идвал е вкъщи само когато ги няма нашите и много се измъчвам от това. Бих искала да сме като нормалните хора, да идва да вечеря с нас, да остава. Много си го обичам, много и така ме е страх да не го нараня, мисля си, че ако бях самостоятелна всичко щеще да е различо.

Исках да те питам неговите родители знаят ли за връзката ви и ако да, как я приемат?

Благодаря ти, че си се отзовала и дано намерим сили да се борим и да бъдем щастливи!

21.   Само едно искам - човек е свободен да прави това, което си иска, стига да е в рамките на нормалното. А сексът е нещо напълно нормално и всяко едно живо същество го прави един ден! Лошото е, че ако се ожениш за човек с когото не сте имали интимни отношения е много трудно и за жената и за мъжа. Защо ли? Сексът не е само физическо задоволяване, то е опознаване! Има толкова много неща, които можеш да разбереш за секса, да опознаеш партньора си и най-вече да направиш едно сравнение! Представи си, че се жениш за човек, който не познаваш много добре, той ти е първият, а може и последния. Ами ако не ти достави нужното удоволствие? Да не забравяме, че именно добрият секс в една връзка е едно от нещата, които стесняват бариерите между двамата и именно той наравно с другите взаимоотношения е ключът към една здрава връзка! Тогава какво правим ако не ти харесва да си с този човек в интимен план! Живееш цял живот в предрасъдаци, лишавайки се от едно от най-красивите неща в живота, а именно да бъдеш с човека, когото обичаш не само духовно, но и физически!

Ако става за въпрос и нашата християнска религия не позволява жена да води полов живот с повече от един мъж! Но за разлика от мисюлманската религия, християнската с течение на годините е претърпяла много изменения! Не може да бъдеш наказана за това, че си спала с човека, когото обичаш! Това лично за мен не е така! Аз вярам в Бог, уважавам моята религия и съм научила много от нея! Но в личен план, ако говорим за чувства ,аз съм господарка на своите чувства и никой не може да ми отнеме това право! Иначе как бих се чувствала пълноценен човек? Не си тръгнала да убиваш или да крадеш, не си проститутка или сводница - това вече е престъпление! Незнам това си е лично твое решение, но все пак живеем в 21 век.

Нещата са различни и хората също! Не ти казвам да спиш, с който и да е, но не бива и да се наказваш по този начин! А ако самата ти не го искаш, просто не го прави! Все пак ти ще живееш живота си за напред, не майка ти и баща ти или който и да било друг, така че ти трябва да направиш своя избор в живота - да бъдеш роб на предрасъдаците или свободен нормален чоек, който може да избира! И наравно с това да не губиш вярата си в вашия Бог!
Това е от мен!

22.   в кой век живееш..,животът си тече тихо....никой след време няма да те пита пита...ти живял/а/ си как,с кого и хубаво ли беше.никой никого не чака и ако някой се мъчи да ти наложи някакви ограниченияния не ставай като него.ти си различна докажи го на себе си.

23.   Аз съм женен мъж с едно момче. Откровено си го казвам.
1. Ако не е ангел
2. Ако не иска да се жени за теб
3. Ако не си прекалено грозна
един мъж само за едно нещо потдържа връзка с момиче. При първа вазможност за да я ...
Ако му пуснеш без да го имаш ще си една от историите му. Край!

24.   Здравей!

И аз съм туркиня. На 16 години съм и от 2 години имам сериозен приятел. Преди 6 месеца правих секс за пръв път с него. И макар че зам, че ако родителите ми разберат за това ще се случи нещо ужасно, продължаваме да правим секс. В крайна сметка живота си е мой, аз решавам! Но ако не бях сигурна, че приятелят ми наистина ме обича и не смята да ме зарязва веднага след като преспи с мен, нямаше да се реша да го направя. Ти решаваш, но те съветвам ако си легнеш с него не споделяй с никого, нека си остане ваша малка тайна:);)

25.   Здравейте. Аз съм туркиня, а съм влюбена в българин. Но родителите ми никога няма да позволят да бъда с него най вече щом е такъв. Незнам какво да правя?

26.   Скъпа, и аз съм минала по твоя път. И аз съм туркиня. Някога и аз бях девствена. Вече съм на 23 и живея с гаджето си, който е българин. Обичам го повече от всичко на света и знам, че той ще бъде моят съпруг! Макар и нашите да са против. Те даже не знаят, че живеем заедно.

И аз имах подобна история като твоята..бях девствена, когато се запознах с едно момче...той супер много настояваше да правим секс..и аз го направих само защото той иска...и знаеш ли кво стана? След време ме заряза.
Така че, ако не смяташ, че той е мъжът на живота ти НЕ ГО ПРАВИ С НЕГО!!! ЩЕ ИМА МНОГО ДА СЪЖАЛЯВАШ като мен! Но щом толкова настоява...не му вярвай! Ще си вземе това което иска и след месец=два (да не кажа седмици) ще си тръгне!

Бъди внимателна! Бъди умна! Религията пак си я уважавай, но това едва ли е проблем. Аз все още съм мюсюлманка и си вярвам :) но и много обичам човека до мен! :)
Според мен не бързай и изчакай човека, който ще си го заслужи! Това е дар!
Не го давай на хора, които не го заслужават!!!

27.   Всичко е предопределено. Всеки върви по своя път. Добро, лошо, всичко тече ,живот ...

28.   Въпросът не е дали на приятеля ти му се иска, или родителите ти не искат. Прави това което на теб ти е на сърце.

29.   Алтернативата ти е е аналния, нямаш друг избор.

30.   Ти в кой век живееш ? о.О

31.   Аз също сам туркиня, излизах с едно момче цели 3 години но се разделихме но аз бях спала с него, сега се запознах с едно момче но тои казва че ме обича много, но нямало да може да се ожени за мен, защото не сам била девствена, което за неговите родители и за него и било недопостимо. Лошото е че и аз го обичам много пак и толкоз много добре се разбираме.

32.   Еми нормално като се има предвид, че си туркиня и мюсюлманака да имаш елементарни, средновековни разбирания... и да спиш и да не спиш с него няма никакво значение, на теб цялата ти концепция за живота ти е объркана, никога няма да бъдеш себе си т.е. щастлива... съжалявам...

33.   Познавам туркини и то не една. Не знам пред тях да е стоял подобен проблем, още повече, че нито една от тях не беше "честна". Определено туркините се "праскат" доста, доста, но си трайкат и се правят на света вода ненапита :) Колкото до темата- щом е така оженете се, кво толкова, нали се обичате!

36.   Какво да кажа, адатите ви са отчайващо примитивни!
Е да беше се съхранило постигнатото от Възродителния процес, сега нямаше да имаш такъв проблем.

37.   Здравей, аз съм от едно предаване и ще снимаме точно по тази тема. Бих искала да те поканя като гост, ако имаш интерес обади ми се на тел.0888399031-Катя
Ще се радвам много ако се обадиш.

38.   Здравейте, аз също съм туркиня момчето което харесвам и обичам е българин с 3 години по-малък, много добър човек и той иска да сме заедно завинаги, но нашите са проблем. Аз му бях и първото момиче, дали да се срещам с него или не трябва, ако се привързваме повече не искам той да страда

39.   Здравейте! Аз съм на 25, българин съм и момичетата, които съм имал също са били българки.
Живях 2 години в Германия, за съжелиние и там турските семейства и момичета страдат от този синдром да се пазят дъщерите и сестрите. Въпреки това туркините са много по - напред в немското общество от мъжете турци. Женита са по напредничевата част от турския етнос и нация дори в самата Турция.
познавам няколко Туркини и мисля, че са страхотни жени... а иначе момиче, сама от теб зависи как да живееш...

40.   И аз съм на половина туркиня и според мен не трябва да го правиш.Ако тои те обича ще бъде с теб и ше издържи още, например2-3 години за да се ожените.

41.   Ми дай му отзад. Прави ми сви*ки че*ии. Като се ожените и в п*тето :)

42.   Скъпи момичета, случайно попаднах на тази тема и се учудих колко много сами си усложнявате живота.Всичко е въпрос на решение и смелост да го направиш. Нали самите вие ще трябва да решите с кого да си изживеете щастливо живота.Всички хора са еднакви-християни,мюсюлмани,будисти.Аз също съм имал приятелка мюсюлманка,и бях щастлив от тази наша връзка. И явно родителите и знаеха за мен.Но побеснах от факта,че го е скрила от мен.Какво не бях ли заслужил доверието да ми каже каква е всъщност?Заради това недоверие аз си тръгнах.Не за това,че е мюсюлманка,или нещо друго.Какво щели да кажат моите родители,ако се бях оженил за нея?Ами това си е техен проблем!Ако не искат жена ми-да не стъпват в дома ни.Ако не искат да ме разберат,да си вървят по пътя.Не са ми нужни такива хора.Защото вие ще живеете с този човек,и не допускайте някой да ви се бърка в живота.Аз се ожених за българка(но и да е мюсюлманка,или българомохамеданка все тая),и тъй като родителите ми не я "одобриха",защото била разведена,аз им казах-"Или сте с мен,или сте против мен!Но не проявявам милост към враговете си,защото и аз няма да я получа". И до сега не им обръщам внимание-все едно не съществуват.Няма да се съобразавам с някой,който ми пречи да съм щастлив.Имам син на 15 години,и не ме интересува дали ще се ожени за българка,мюсюлманка,или каквато и да е жена.Стига да се разбират и да си живеят щастливо.А що се отнася до секса-всяка жена има правото сама да решава какво ще прави с тялото си!Ако и харесва да прави секс с някой-да прави,колкото иска.Ако не,да не го прави.Надявам се да съм бил полезен.В случай,че някой има лични въпроси към мен-да ми пише на e-mail:alfa440@gmail.com.

43.   Не знам какво да ти кажа, тъй като смятам че отговора сам се налага. Ако наистина го обичаш и той теб, тогава единият секс няма да ви развали връзката. Просто му обясни. Ако не разбере, значи не те обича. Другият вариант, който е душевно по-безболезнен е да правите аналана или само френска. В кая на краищата тегли черта на всички забрани и се отдай на чуствата и желанията си. Религията е чудесно нещо, стига да не спазваш всички забрани.
Аз не съм имал приятелка мюсулманка, но бих желал.
Желая ти успех.

44.   Да ви таковам и вярата мръсна! Кога ще станете европейци?

45.   Ако те обича ще те разбере, не те ли разбира - няма да те разбира цял живот - това означава, че не те обича. Интересува се само от удоволствието. Това е моето мнение

46.   Здравейте. Аз съм албанец от Шкодренско, (от 15 години живея със семейството си във Варна) и си имам приятелка туркиня, но нашите бяха много против нашата връзка, защото страдаха от исторически предразсъдъци... Но въпреки всичко ние сме си заедно, на квартира сме си, и по този начин никой не ни притеснява.

47.   Много се дразня на религиите, които са замътили ума на толкова много хора по света. Мръсно мошеничество, с разнороден произход и с единствена цел -да подчинява хора, чрез насаждане на самоконтрол дори върху най интимното поведение. От религиите и техните изчадия -сектите, няма да се отърве скоро човечеството, защото се оказват най силното оръжие за манипулация чрез уж поклонничеството пред реални добродетели, но всъщност, прокарване на идеята за подчиненост и експолоатация на огромни маси бедни и страдащи хора, всекиму, докопал се до власт (без значение светска или религиозна). Що не оставите измислените си божества за времето, когато волю, неволю ще им се представите в небитието, а тук, сред живите да уважавате себеподобните си, тези до вас, сред вас, а не разни свещеници и финансово-икономически олигарси, така добре охранявани и от религиите и от бодигардовете си? Лишавайте дните си от удоволствия и се оправдавайте с религии. По лесно от това няма. И да ти кажа, и майка ти и баща ти е редно да умрат преди теб. В мислите им е да ти оставят най добрата перспектива, но и те не са съвършени. Също като много други хора и те робуват на заблуди, но заблудите им ще си идат с тях, а ти ще останеш да влачиш последствията им. Размърдай добре сивото си вещество и прогнозирай бъдещето, което искаш за себе си и се бори за него. Родителите не са най важното, с което трябва да се сеъобразиш, когато мислиш в правилната посока. Аз съм родител и не искам децата ми да ме обвиняват до смъртта ми в душите си за това, че съм ги ограничил в решения, които биха били полезни и положителни за тях. А секса -секс. Едно полезно удоволствие и разтоварвщо приключение. Този който го забранява, просто е за разстрел.

48.   Направи го, и без това няма да разбере ако не е гинеколог дали с иотворена или не. Важното е да знаеш дали си пасвате сексуално, че после като се омъжиш няма връщане...........

49.   По-нагоре видях "ако наистина те обича ще те разбере" Той ще я разбере и може да изчака, но дали пък и тя не го иска?!

Не му мисли толкова, направи го. Вашите няма как да разберат, както и бъдещият ти съпруг. А и винаги съм се чудила, в днешно време наистина ли се спазват до такава степен тези традиции?

Мег*

50.   моята приятелка е туркиня и се омъжи за българин - изобщо родителите й не отидоха на сватбата! Нито отидоха на гости у момчето! После избягаха от българия двамата!

52.   Според мен не бива да го правиш. И аз съм туркиня и съм против секса преди сключване на брак, няма значение дали в това или онова. Това е много грешно според Корана и направо отиваш в ада! Няма как да разберат това хората от другите религии и това няма как да няма нищо общо с века, в който живеем. Бог е един и той е Аллах, но за съжаление много хора ще го разберат в оня свят. Никого не съдя за религия, която изповядва, но е хубаво да разберете повече за исляма и сами ще се уверите в това.

54.   До 52:
Аллах не само че не е един, а ни всичкото отгоре корана е копиран почти изцяло от библията.

1-50 от 111