Споделена история от Секс и интимност

Важни ли са свирките?
Здравейте! Аз съм на 16, а гаджето ми на 19. Правим секс от скоро. Той ми беше първия. Имам въпрос относно свирките. Изглежда ми много гнусно, не искам да го правя, с гаджето ми дори не говорим затова, никога не ми е бутал главата, намеквал или така нататък, обаче аз знам че на мъжете много им харесва... кажете ми важна ли е свирката в една връзка, и трябва ли дори след време да започна да му правя??

Коментари

101-144 от 144

116.   Хейй аз съм на 17 и вчера правих свирка на приятеля ми, но не знам дали му е харесало, а искам да разбера.. как да го попитам? :)

117.   116: направо. все пак би искала да знаеш, какво му харесва на партьора ти и не би трябвало да има проблем да говориш за това. Ако не можеш да ги обсъдиш тези неща с човек, когото си допуснала толкова близко до себе си, значи ти е рано за секс.

По темата: Обичам да правя свирки (оставям въпросите за хигиена на страна, предполага се, че е отлична). Цялата власт над него в този момент се намира в ръцете ти (по-скоро е в устата ти, но това са подробности). Държиш най-деликатната част от него и с едно движение ставаш господар на усещанията му. Да не говорим, че няма нищо по-възбуждащо от това, да наблюдаваш лицето на партньора ти, да чуваш звуците, които издава и да знаев, че "вината " за това е само твоя. А като се включи и въображението ти и заочнев да намирав нови и нови начини за игра... ммм, да, една свирка прехвърля цялата власт в твои ръце. Не мога да повярвам, че има момичета, които я отхвълят с лека ръка.

Лола

118.   до 116
Е как? Питаш го директно! Аз така си питам да знам какво им харесва на мъжете и какво не. В секса не трябва да има неудобни въпроси.

119.   Свирката се натрапва в съзнанието на тъпите български мъже от американското порно, там задължително се почва с минет, при това гнусно с много плюнки, изобщо е отвратително. минетът е отвратителна работа! Жени вие не сте робини, майната им на тъпите и комплексирани български въже.

120.   №119, аз съм жена, много е хубаво даже, обичам много да духам, и то точно с много слюнка, както пишеш, обичам да го лигавя, много се възбуждам

121.   №119, аз съм жена, много е хубаво даже, обичам много да духам, и то точно с много слюнка, както пишеш, обичам да го лигавя, много се възбуждам

124.   Хубавата свирка е като поезията- и за двете са еднакво необходими вдъхновение, творчество и въображение...

125.   ами доста важно е за него

126.   Според мен е до човека. Аз лично обожавам да правя орална любов и да гълтам. Ако момчето получава удоволствие, удоволствие получавам и аз!

Ж22

127.   Мило момиче, френската любов в една връзка е от голямо значение. Така, че, ако ти самата имаш желание просто го направи. Само можеш да прочетеш в нета как точно става за да не го нараниш и в същото време да се изложиш, и на двамата да ви остане болезнен спомен. Можеш да го приканиш заедно да си направите фреснака любов преди същинският секс. Но ако мислиш само, че си готова за това и, че връзката ви е сериозна. Ако връзката ви не е от най сериозните по добре остави. Ще го направиш когато момента узрее за това. Без секс не можем да живеем. Така се размножаваме, но другите неща са допълнение към удоволствието от разнообразяването на секса. Неизбежни са когато вече има дългосрочни връзки и дълъг семеен живот. Това е красотата в секса когато вкарваш разнообразие, не само един голо"чукане". Извинявам се за изразът, но така излиза. Това го правят само животните. Цилувките по тялото са важни и в тях се включват и полвите органи, както на мъжът така и на жената. И вече говорим за любовна игра преди секс. Дано съм ти била полезна. Изборът е твой. И който ти каже, че това не се прави не го слушай. Просто бъдете чисти и добре подготвени. Отдайте се на флирта и тогава няма начин да не ви хареса. Успех.

128.   Фрл-то си е важно- и за мъжа и за жената.
Трябва само да попаднете на подходящия партньор, който ще ви побърка.
Аз не обичах особено да получавам ласки там долу. Само давах, но доста постно.
Докато наскоро не си намерих майстора, както се казва- като се видим, нямам търпение да си направим един на друг хубаво- и 69 е задължителна в нашите игрички.

129.   Доста стара тема, ама понеже сте я обновили отново, та да се каже каквото има да се казва. Учудвам се на дами, някои от които доста зрели, как така не познават ни най-малко мъжката сексуалност и желания. За повечето мъже, т. е. такива които са с либидо поне от средно нагоре, свирката сигурно им е половината секс. Демек ако на такъв мъж не правите свирки, той прави с вас секс на половина и то в най-добрия случай. Щото по дифолт отпада и 69, а за едновременното свършване в 69 да не говорим. А и отделното свършване в устата, също. Т. е. секса отиде на майната си.
Запомнете едно, мъжете обичат да са с жени, които се чукат като курви. Спокойно, няма да ви помислим за такива. Но това са желанията, колкото и мъжът да не си признава. И като говорим за свирки, не просто да му го лапне когато ѝ го подаде, а тя да бъде активна. Да го метне на леглото и да му се радва както си му е реда-страстна, мръснишка и курвенска свирка. Това е истината. Аз например лижа здраво и очаквам от жената същото, та кефа да е пълен и секса пълноценен.
И грешката е в жените... като виждате, че един мъж иска нещо, а вие не му го давате, виновната сте вие ако стоите и го държите, защото ТОЗИ МЪЖ ПРОСТО НЕ Е ЗА ВАС. Разделете се и си търсете такъв като за вашето либидо и темперамент. Иначе после защо имало изневери, ами то човек само за свирки си мисли ежедневно и ежечасно, ако има такова желание, а това нещо му лепсва.
И умните мисли влизат през едното ухо и излизат през другото. Неслучайно е казано-дама в обществото и мръсница в леглото. Ей такива ви искаме, това е 100 % товата истина.
Мъж на 44 г.

132.   Алергия, вие нормални ли сте? Как така подкрепяте всяква извратня? Както не подкрепяте педофилията, зоологията, некрофилията, така не подкрепяйте хомосексуализма, транссексуалността, оргиите, тройките, анилингуса(лизане на ануса), така и оралния и аналния секс, защото са гнусни, отвратителни, противни, неестествени и ненормални. Те не доставят удоволствие, а само унижение и на двете страни! Какво му е хубавото на свирките? Плюнчи ти члена 2 часа, изпива ти семето и те целува страстно в устата! Не използвайте отходната си тръба и устната си кухина вместо полов орган! Ще се разболеете и ще умрете! Има си подходящите органи за секс и това е всичко! Нищо повече! Използвайте само и единствено тях! Плюс това има ръка, ако не си достатъчно възбудено или възбудено! Също така има много други места, по които може да се целуват, като например устни, гърди, както и да си галите бедрата, дупетата и т. н. А и сексът не е всичко! А и вагиналният секс доставя истинско удоволствие! Това е истината! Нищо повече! А и много сексуални престъпления се коренят най-вече заради половата извратен от! Затова се откажете от това! А и ако беше нормално, защо в по-голямата част от човешката история е забранено и е тема табу? Да не стане така, че един ден да приемете всички извращения? Разберете, че пропадате! Нямам нищо против секта, стига да е с мярка, да е с малък брой хора(двама, най-много трима през целия живот, но най-добре с един), без изневери, не го подтискайте прекалено, но и се научете да го контролирате, когато е нужно и не прекалявайте. Така няма да имате проблеми поне в това отношение!

133.   Естествено, че оралната любов е важна. И от едната и от другата страна. Всички тези, че е гнусно, че само единият изпитвал удоволствие, са си чиста проба нихилизъм. Означава само едно - липса на любов. Ако обичаш партньора си, няма ли да искаш да му доставиш удоволствие на каквато и да било цена? Всеки би следвало да се чувства превъзходно, когато любимия човек е на върха на удоволствието, особено когато ти си пряката причина за това. Оралната любов е решение в много ситуации - умора, притеснение от вдигане на шум, неразположение на жената, разнообразие, любовна игра преди акта, кулминация за мъжа след като жената е свършила и т. н. Така, че мила, забрави всички предрасъдъци и малко се ограмоти относно любовта и секса.

134.   Не, свирките не са важни, както и парите не са важни.... ама без хич?

135.   Не са важни а са критични! Ако единият иска а другият не - разделяйте се докато е време. На някои може да им звучи драстично, но това са хората на които не им харесва. Я да видим дали ще са на същото мнение ако трябва да се откажат от нещо друго дето наистина им харесва (не в секса непременно, щото тия дето не им харесва обикновено не са много по тая част).

136.   Аз пък не разбирам защо тряя се преминава към "нормален" секс изобщо? Оралния си е в пъти по-гот, много по готино е да свършиш орално. Защо всички се чувстват длъжни след това да минат през "нормалния"???

139.   Когато си с някого, когото обичаш с цялото си сърце не само не е гадно и гнусно, но дори е прекрасно да му доставиш такова удоволствие. Преди и аз бях като теб, беше ме гнус и ако гаджето ми ме молеше гледах да свърша възможно най-бързо. С настоящия ми приятел обаче нещата са много различни... обожавам да го побърквам така, защото знам, че след това сексът ще е фантастичен, а и просто ми е кеф да го гледам как се побърква. Така, че всичко си зависи колко държиш на дадения човек, е и разбира се дали спазва хигиена. :)

141.   Важни са да и ако имаш чувства към него ще са естествени и няма да пишеш по форуми. Успех. Аз го правя и не се замисслям за това. Просто идва от самосебе си.

142.   Важни са и ако ги няма или са некачествени, страда сексуалният живот и на двамата. Половинката ми правеше върховни свирки преди, но в последно време не се справя никак добре, което подтиска либидото ми осезаемо. Иначе секс иска постоянно, дори без да предлагам. Не знам какво се случи с оралната любов, такова падение в качеството и редовността направо ме убива. Хигиената ми е идеална, винаги след перфектно обезкосмяване и след къпане, но просто не се старае вече...

143.   Важни са винаги - дали повече или по-малко зависи от предпочитанията на мъжа, някои са по-малко ависми от оралния секс, на други им е фетиш и не могат бе него.

За тоя пуритан/фанатик по-горе дето било отвратително, униително и вдъхновено от порното.

Не съм ама хич сигурен, че ако иобщо не съществуваше порно оралния нямаше да е в главите на повечето мъже въпреки всичко.
Иначе, да, порното дава своя значим ефект в изграждането на сексуални преференции, не може да се отрече, и какво от това?
Такава е действителността, нещо грешно и дълбоко противоестествено ли виждаш в това? Ако беше противоестествено, нямаше да е толкова популярно. Ако е толкова грешно/деградиращо, как така съществува от време оно (римска империя и още по-назад), а пък човешкия вид още съществува и е създал толкова хубави неща през това време?

Имаме либидо, защото има причина за това. И имаме сексуални девиантни фантазии, защото някой/ нещо ни го е заложило по рождение/генезис. Да, правим секс за удоволствие, а не само за възпроизвеждане, е, и? Делфините някой съди ли ги? И дали им пука на тях?

Стегни се и се вгледай в себе си, може би ти си тоя с девиациите, а не целия останал свят.

146.   Тука мъжките коментари ме накараха не само да намразя още повече свирките, но и да намразя още повече мъжете. То бива егоизъм, то бива тъпанарщина, ама вашето стигна небето. Интересно как на живо все говорите за уважение към жените, даже дами казвате, а като ви падне някоя, само гледате да ѝ го наврете във всички възможни дупки? Как може да се държите така с една дама? Думите и действията ви си противоречат. Няма нормална жена, която след като прочете тези глупости, да не ви намрази. И с право де. После да не се чудите защо търсим чужденци? Да не се чудите къде са свестните жени? Да не ревете от самота или от курвите, които вие сами сте създали? С това ваше ултра просташко, егоистично, примитивно, изнудваческо и насилствено поведение ще стигнете точно до дъното. Всъщност вече сте стигнали. От това по-лошо няма накъде. Българският мъж за нищо не става, убедих се отново. (с извинение към малцината стойностни и нормални. )

147.   146-тотално непознаване на мъжката сексуалност и желания. Ти какво си мислиш.........че като е чужденец не обича свирки, така ли :-)
Било неуважение-ами това ме кефи бе. За мен лично, без свирки секса е една нула, та и по-надолу. Всъщност колкото обичам да ми правят, толкова и да лижа. Та мен жената не ме ли унизява, като и тя си иска подобно нещо. Както се казва: без свирки сте за никъде. Да, има и мъже които сигурно не им е много зор, но повечето не са така. Първо, защото си е як кеф, а второ някак си остава с възприятието, че жената го иска и му се кефи. Естествено, че никой не трябва да прави нещо, което не му е риятно-ок. В този случай обаче си търси подобен мъж, а не после да има леле какво стана, защо тоя ми изневери. Ами то като го напира отвътре да му го лапат и само за това мисли по цял ден, какво да очакваш. И някой като му откажеш свирка и той си затрае, си мислиш, че всичко е наред. Обаче не е ;-) Просто човека не иска да те притиска, но много страда от тази липса, вярвай ми.
Обобщено-повечето мъже ще са супер нещастни в секса, ако не присъстват свирките. Това е положението и самата истина.

149.   Да, отвратителни са свирките, както и нерезите, които ги искат. Много порно сте гледали и се е изкривила представата ви за нормална интимност. Устите не са създадени за свирки, нали знаеш? Има си едно място, което е предназначено за пенис, сещаш ли се? Всичко останало са гнусни извращения. Женската сексуалност пък не е такава извратена. Щом " това те кефи бе", намери си мъж и си духайте взаимно. Да ти е сладко! Ама и анално се ебете, да не забравите. :)

За свирките не забывай, че трябва да се стараеш не само с уста, но и с ръце, да го поемаш дълбоко чак докато ти се повдигне. Обилно да ти текат сълзи, слюнки, да се омажеш, да ти се повръща и въпреки това да не спираш да се стараеш. Накрая даже трябва да изпиеш спермата до последната капка, или пък да ти свършат на лицето. Яко, а? Никак не е унизително. А сега си представи, че някой иска от теб да правиш това редовно. Шок.

Ако щеш вярвай, свирките са най-унизителното, курвенско гнусно, отблъскващо, антисексуално и ГРОЗНО нещо, което съм виждала в живота си. Ако бях мъж - никога нямаше да искам да поставя приятелката си в такава позиция. Бих се отвратил от нея.

Заради такива мъжки курви като вас расте броят на асексуалните и мъжемразките. Правете си сметката.

Жалко е, че мъжете не можете да обичате. Наистина много жалко. Както казах - с този манталитет никоя няма да ви търпи. Е, има и много тъпи патки, които ви угаждат, но и на тях все някога ще им дойде акълът. И тогава като останете сами, ще ви дойде акълът и на вас, ама ще е твърде късно. Научете се най-накрая, че за да имате свястна и стойностна жена до себе си, трябва да се държите с нея като с такава. Иначе - самота и мастурбации. :)

151.   149, нещо много нервно стоиш..... Къв ти е проблема? Коя си ти, че да говориш от името на всички жени и да квалифицираш всички мъже? Какво се случва в спалнята между двама съпрузи, си е лично техен избор.

152.   н. 149, заеби тия работи, просто си намери мъж и прави всичките тези отвратителни неща. Ще ти харесат, гарантирам ти...

153.   Къде ги видя тия нерви? Просто подробно изтъкнах фактите, които не ви изнася и за които мълчите, пак защото не ви изнася.
Нататък не съм ти чела коментара, понеже началото е невярно.

154.   Или ти си нервакът и съдейки по себе си, гледаш на другите? Човек намира в останалите това, което е у него. Припознава своите черти в тях. Има много литература, изписана по този въпрос. Потърси. :)

155.   Активната коментираща, ти чувала ли си за латентния хомосексуализъм? Мъже, а и също жени с обратни наклонности си потискат желанията и в резултат на което стават нервни, агресивни, изпитват огромна омраза към другите хомосексуални, практикуващи свободно каквото им се иска. Нещо да ти звучи познато? Май ти също потискаш желанията си заради разните феминистки глупости и почваш да се излагаш тук по форумите, където ти се смеят и мъже, и жени. За това съвсем добронамерено ти го казвам, заеби тия тъпотии, лапай на воля, поемай го отзад и ще видиш колко хубав е животът...

156.   До 149
Мъж 42
Описаното от вас при орален секс е доста гадно, но това е в порно филми и май вие сте прекалили с тях. Целият ви коментар е доста злобен, сигурно има причина. “ Устните не били предназначени за това” покрай развитието на човек, знаете ли колко неща правите, които не са присъщи по природа, няма да ми стигне ден за да ви ги изброя.
Относно свирките - аз ги харесвам, а жена ми двойно повече. Тя ги прави нежно и приятно, а не по начина от порното. Аз и връщам.
Правилното е всеки да прави неща, които му харесват. Не заради другият, а за себе си.

Stealth

157.   Свирките са много важни! Както някой писа в един друг коментар; - За мъжете, свирките са също като цветята за жените.

158.   151, а ти кой си, освен поредният извратен безчувствен тъпунгер, неспособен на ЛЮБОВ? Истината много те заболя, нали? Свиквай.

159.   Не съм чела всички коментари но номера 5 и 98 са типични примери за мухльовци, които създават мъжемразки и асексуални. По вашата логика и аз казвам: ако не се съобразява с мен и желанията ми, ще се съобразява друг. :) Жените не са секс кукли и НЕ СА ДЛЪЖНИ ДА ВИ УГАЖДАТ НА ИЗВРАЩЕНИЯТА.
Научете се най-накрая, че или ще се държите прилично и ще уважавате жените си, или сте чао.

Ако ми се изтипоса индивид като вас, който ще си мисли, че ще ме изнудва, унижава и насилва - веднага ще му посоча вратата. Това си е насилие откъдето и да се погледне, ама при мен такива не минават.

Или ще се съобразявате и ще спрете с порно извращенията, или ще си седите все сами. Няма друг вариант.
На вас мъжленцата (лекенцата) акълът винаги ви идва късно, за съжаление. Истината боли, а? И като гледам, според мъжките коментари, даже много боли.

160.   До номер 1ХХ

Дърт си, нали? А жените, които биват принуждавани да правят свирки, са супер нещастни не само в секса, но и като във връзката, и в живота си. Я вземи едно дилдо да пробваш как е, ама редовно. Не забравяй, че нещата са двустранни. Не познавам жена, която да обича свирките. Едните се насилват заради мъжете си (което е супер тъпо) останалите не правят свирки. Не е зле да се примирие с факта, че жените НЕНАВИЖДАТ СВИРКИТЕ. Няма как да се промени това, а и не трябва. Интересно ми е колко от вас, мъжете, (нерезите) ако бяха жени, щяха да духат и да дават отзад? Обзалагам се, че 0. Ама не ви изнася да си признаете. Страхливци, егоисти и курви сте на n-та степен.

Ако теб извращенията те правят щастлив, искрено те съжалявам, а още повече съжалявам тази до теб, ако има такава, но не вярвам. Едва ли някоя би търпяла такъв, освен ако не е психично-болна. Мъжкият егоизъм, непукизъм за другите, курвалъкът, безсърдечие, простащина, извратеност и прочие негативни качества, нямат граници. После да не се чудите защо сте все сами? Вие сте си виновни.

А на 42 годишния чичо, ще кажа, че не ме интересува неговото мнение. Даже не прочетох коментара ти, чиче. Като видях на колко години си, се отказах.

Имам чувството, че всички мъжки коментари в темите за секса се пишат от самотни дъртаци, които само си мечтаят за секс. Права съм, нали?

161.   159/160, не си съвсем права. Когато обичаш един човек, обичаш да му доставяш удоволствие, както и ако той те обича, прави същото. Плюс това, има хора (и мъже, и жени) които са по- разкрепостени и нещата, за които говориш, за тях за напълно нормални.

Black Sabbath

162.   Интернета е пълен със снимки на негри лижещи путките на кравите, за да ги доведат до овулация. В Африка това е нещо нормално.
С жена ми сме на 69 позиция.
- Ако лижеш има свирка, ако не - Не!

163.   н.160, ти на 16 ли си? И какво според вас тук много знаещите представлява секса? Мисионерската на тъмно и докато забременее жената, след това хич? На такива май им викахме дървета, талпи и други изделия предимно от дървесина.... Хайде няма страшно, като пораснете може да се оправите, ако не котки има за гледане много. Ако все пак някой мъж се излъже покрай вас, също лесен секс има много.... навън.

165.   Свирката си е хубаво нещо, но все пак зависи, от коя страна на *УЯ си!

166.   До коментар № 159......Мила, няма нужда да му посочваш вратата - той сам ще си тръгне, след като не е удовлетворен от връзката. Или пък ако не си тръгне, ще е нещастен с вас, както и ще търси това нещо другаде-разбирай изневяра. Казах го и по-нагоре, т.е. нещо като не ви кефи, не следва да го правите. Но това не се променя факта, че мъжът с вас реално прави секс наполовина и то в най добрия случай. Щото като няма свирка, 69 /ех, е това е най-големия кеф/ остава мираж. Да не говорим и за други работи. Остава и впечатлението у партньора, че се гнусите от него.
Било извращение........ами лизането и то ли е такова. АЗ ако не ударя един език на мацка която харесвам, все едно не съм бил с нея ;-)
От коментар 147, мъж на 46 г.

167.   Да обобщим написаното от няколкото активистки тук.
Значи за да не бъде секса унижаващ за жената, трябва да бъде само в мисионерската, на тъмно и само докато забременее. След това следва да се прекрати, да не би по някакъв начин да достави удоволствие на мъжа си и да се почувства унизена от това. Всичко различно от мисионерската е гадно и унизително за жената. Дори и когато мъжа и прави същите орални ласки.
Само един въпрос - чувате ли се и виждате ли се от страни колко абсурдни изглеждате?

170.   Категорично не, не са важни. Това е една извратеност, разпространила се в БГ с порното и интернета. Единствено може да е взаимно приятна когато го правите на 69, та ти го смуче, ти я лижеш.

171.   69 е култова поза! Взаимната френска любов няма равна! Има обаче една друга поза, не знам как се води. Когато тя ти прави френска любов и краката й са в устата ти. Това е рай, ако имаш фуут фетиш. Да ги миришеш и облизваш, докато ти правят френска любов.
М, 35

173.   Да, много са важни!

174.   Няма мъж, който на не обича да му духат, обратното много рядко се среща!
Но има жени, който свирката им идва отвътре, а да им свършиш в устата е супер кеф!!!
Това са майсторки на минетите и могат да накарат всеки мъж да откачи!
Обратното, има дърводелки, които не знаят какво и как-те са пълна скръб!
Ако жената се отдава напълно и без остатък, то за нея минета е кеф, който й идва отвътре и с майсторъка си държи да те изцеди до капка, това иска!

101-144 от 144