Споделена история от Секс и интимност

Анален секс - колко често?
Здравейте.
Не съм много опитна в аналния секс. Едва със сегашния ми приятел започнах да го правя малко по-редовно. Преди това само веднъж или два пъти съм пробвала. Наясно съм с всичко, предварителна подготовка, рискове... и т. н. Обаче не знам останалите двойки колко често го правят. Аз не искам всеки път, а и не всеки път съм се подготвила. Но когато го правим е готино, дори вече го правим в най-различни пози. Ако питате моя приятел, всеки път като правим секс иска и анален. Дори веднъж почти на шега ми каза- ми ти като не даваш в дупето. А аз останах малко изумена, защото никога не съм се дърпала, дори и сама съм поемала инициативата, просто не искам да го правя всеки път...
Та въпроса ми е към останалите двойки- колко често го правите и в дупето? Почти всеки акт ли или го оставяте за "по-специални" моменти?

Коментари

1-50 от 119

1.   Ох, какво хубаво въпросче. Аз мога да кажа че съм манячка на тази тема секс. Поне сегашния ми приятел ме направи такава. Изумена съм колко удоволствие получих след като опитах. Всяка вечер свършваме с анален секс. Първо вагинален, докато аз не свърша поне 2 пъти, после минаваме на аналния и той свършва така. Неразделна част от нашите емоции е. Но вече знам абсолютно всичко, подготовка, пози... движения, всичко. Желая ти успех! И не се притеснявай! Когато нещо ти доставя удоволствие не се притеснявай да го правиш!!!! Keity

2.   Ами да си кажа честно и аз наскоро открих, че това е страхотно удоволствие. Преди да се събера със сегашния ми приятел съм правила такъв вид секс, но само за да направя на партньора с който съм удоволствие. В повечето случаи ми е било неприятно. Сега го правим почти всеки път, когато сме заедно и е много хубаво. Ако не съм подготвена или имам някаква причина да не искам, просто казвам нееее и човека си знае и няма проблем. Наслаждавай се на удоволствието и не се притеснявай.

3.   №1, може ли да обясниш по-подробно за подготовката?

5.   От номер 1:Акам 1 час преди аналния секс, а преди това 6 часа не хапвам нищо освен прясно изстискани сокове от моркови и ябълка.

6.   Глупости. Номер 5, какъв простак трябва да си за да отговаряш от мое име с смешните си простотии? Аз съм Keity, оставила първия коментар. Ами подготовка винаги трябва да има преди аналния. Правя си клизма, старая се да се изходя поне 1 час преди това. Не ми се занимава а и не искам да си я правя с иригатора, тъй че исползвам подвижния душ. Махам му накрайника.. и така. Бързо е и лесно... а и се чувстваш страхотно после. Дори и да не правиш секс, се чувстваш чиста и ти е много леко. Keity

9.   И аз да се включа. Анален секс - оргазъм - бързо и готино. Мнооого готино. Различно. В хубавия смисъл. Най-силното желание за анален идва при най-силната възбуда, е тогава, нямам думи. Някой с повече опит в ПОДГОТОВКАТА в домашна обстановка, моля, дайте подробности!

10.   Окей, сега ще се постарая да обясня надълго и на широко всичко за подготовката преди този вид секс.
Има много варианти на клизми, с най различни билки, температури на водата и т. н, но аз се подготвям простичко, бързо и лесно.
Вземам подвижния душ, отвъртам накрайника и остава само една тръбичка, много тънка.

Настройвам водата да е хладка и да е силна струята, след което просто клякам, и насочвам силната струя отблизо, към дупето ми.... просто изчаквам малко и усещам как дупето ми се отваря малко по малко, от само себе си, силната струя вода, влиза вътре и изчиства абсолютно всичко.... след като започне да тече само чиста вода, си вкарвам пръстчето за да се уверя че всичко е чисто... след което се искъпвам, подсушавам се... исползвам интимен спрей, които придава страхотен мирис, отдоло... и се чувствам много комфортно...

Започваме да правим секс, след като свърша аз.. преминаваме на аналния... ако не съм достатъчно мокра, исползваме овлажнителите на дурех... с череша.... но съвета ми е да се исползва собствената смазка, която истича отпред.. по време на възбуда.. достатъчно е мъжа да си потърка члена там... и да го допре после до ануса ви.... за тези които са нови в областа с аналния секс, най подходяща поза е т. н Лъжички... жената легнала на една страна, мъжът зад нея, така всички мускули са отпуснати и проникването е по безболезнено... важно е да сте отпуснати.... и един трик от мен... като мъжа ви започне да прониква в вас, напънете се, все едно ще ходите по голяма нужда.... ще видите как лесно той ще проникне в вас...

Понякога дори прониквам с пръстче в ануса на партньора ми, което го подлудява.... ако успея да проникна, така че да масажирам простата му, свършва за секунди, описва този оргазъм, като невероятен, които никога преди това не е изпитвал...

Обожавам този тип удоволствия... толкова е различно, с различни, нетипични усещания... толкова много емоция извличам от аналния секс.... преоткривам толкова нови усещания.

Поздрави на всички. Ако се интересувате за нещо повече, питайте.
Извинявам се за мнoгoто правописни грешки, но съм в Чужбина и исползвам кирилизатор, които явно не превежда на сто процентова точност..

11.   Ти какво сега, искаш рецепта за доза ли?
Колкото ти се прави толкова.

12.   Прави го толкова често колкото ще ти доставя удоволствие на ТЕБ и партньора ти

14.   Правете колкото ви се иска - но не така хулигански с дупето като отношение - има си иригатори или интимни хигиенни душове - може да се сложи съвсем малко сол в хладката около 30 градуса вода. И след това действайте - но не под напъна на струята от Софийска вода за да не стане проблем

15.   Аз не разбрах за какъв душ става въпрос???
От къде това нещо, каква е тази трабичка?

16.   Колкото по често правиш анален секс толкова е по добре. И дупето свиква и се получава страхотен оргазъм. Успех.

20.   Мъжът ми почти винаги свършва там. Правим го почти всеки ден. После просто отивам до тоалетната.
Ж-35

21.   До 20
Може ли да ни разкажеш по подробно как го правите, понеже както казваш правиш го по често. а имаш анален оргазм?
Благодаря ти.

24.   No. 21, да не ти се мастурбира?

26.   Правя го само на официални празници. Не защото ме боли, а за да не разглезвам любимия.
Жена на 33

27.   Да питам милите дами вярно ли е че аналният оргазм е по силен понякога от вагиналния и клиторния ??
и как се постига по бързо с стимулиране на други части или само при чист анален секс.

28.   Правим го винаги когато ни се прииска. Обикновено е 3-4 пъти седмично.

29.   Веднъж на два месеца...

31.   Ами аз съм мъж и го правя когато как падне. Рекорда ми е 4, като единия път беше в група с двама мъже.

32.   Педалите като 31 го правят по навик, жените го правят за удовоствие! Тези, които сме случили на мъже разбира се :)
Анална Фея

33.   С жена ми преди го правехме редовно. Тя казваше, че е открила това удоволствие с мен, а преди това не и е харесвало. Дори го правехме по-често отколкото вагинален секс и ти по нейна инициатива. След раждането нещата се промениха. Не иска повече, боляло я вече, но и тя не знаела защо. Жени...

35.   Аналния секс трябва да се прави най-много веднъж седмично за да може ануса да се възстанови, иначе ще имаш проблеми след време.

36.   До 35 - 48 часа са напълно достатъчни за възтановяване, и то ако си новобранец. За по-опитните 18 часа стигат.
И какви проблеми може да има след време? Май МОЖЕ и да няма такива :)

37.   Преди му бях фен, но от както се ожених ми мина желанието. Пак добре, че не е често. Защото жена ми иска там да е съвсем бавно, да издържам дълго, да не излизам и през цялото време да и стимулирам клитора с пръсти. И като свършва, рита на посоки и говори несвързано. Честно, писна ми. И преди съм правил анален, но не толкова изтезаващо.

39.   С мъжа ми го правим 4 - 5 месечно, само когато аз искам. Така сме май от 23 години или малко повече. Една разлика забелязваме и двамата. В първите години когато е в мен много слабо можех да си стегна ануса. Сега така се стягам, че чак го боли. Което е доказателство, че ако се практикува семейно и умерено, този секс е полезен за сфинктера, колкото и абсурдно да звучи.

41.   Колкото пъти се видя с любовника ми, толкова пъти го правя и анално.

42.   Относително е! Жената не дава отзад, но всички колежки с които съм бил дават. Чудя се дали и моята не дава на някой в работата си, а мен да ме прави на луд?

43.   Жена ми беше пощуряла по едно време, като наближи 40. Гинеколожката и казала, че е нормално да иска анален секс. Държа я около година и половина. Сега не е така, но не го е забравила де.

44.   Гледам да не е повече от 2 пъти седмично и то само като финал. По-скоро ми харесва, но си боли. Момиче на 21 съм.

45.   По 5 или 6 пъти на седмица, защото и мъжа ми и любовника, си искат анален. Не знам защо но с любовника е по-добре. Може би защото тестисите са му по големи /дълги/ и като си го вкарва от инерцията топките му ме пляскат по клитара и е голям кеф. Чудя се дали да не му разреша анален фистинг. И друга ми се иска но не знам как да им кажа. Ще ми се тройка с двамата ми любими мъже. Не знам как ще реагират. Някой има опит в това начинание?

46.   Да, веднаж, докато следвах пробвах с двама. Беше пълно фиаско. Проблемът стана когато пробваха на двете места заедно, сандвич, или както му казват. Този отзад свърши за 3 мин. После се опитваше да го вдигне, но не стана и се изнерви. И тогава се усетих в каква нелепа ситуация съм. Станах и им казах да се обличат и да си ходят. До там бях с тройките.

47.   Тройка и на ум не ми е минавало да опитвам. Абсурд! То май само с трима съм правила анален. При това само с първия беше наистина хубав секс. С останалите двама се убедих, че този секс не е за всеки мъж. Вече не правя опити.

Ж. 29 г.

48.   Вече писах в другата тема - правиме го 9 пъти седмично и нямаме проблеми. Въпросът е да е вечер, само събота и неделя може и сутрин.

49.   За разнообразие става аналния секс, но постоянно да го правя, .. не знам. Може би като се омъжа с мъжа ми.

50.   Има само една единствена любов в живота на човек. И при мен беше така. С този мъж започнах да правя анален секс и се получи невероятно! Правехме го често, дори много. Всеки път успяваше да ме доведе до луд оргазъм. Вече не съм с този човек и не бях правила с анален с години, повече от десет. Нямам никакви негативни последствия от този период, освен незабравимите преживявания. На скоро опитах отново анален, просто от любопитство, с един уж опитен любовник, но резултата беше катастрофа. Все едно го правех за първи път. Заболя ме зверски и конвулсивно се стегнах, и той извика от болка. Обаче аз така се бях стегнала, че останахме заклещени. Супер унизително! Трябваше да изчакаме да се отпусне дупето ми и тогава се измъкна. Никакъв секс не стана. Добре, че поне нямаше кръв. Този повече не го потърсих. Не мога да си представя как като по-млада съм го правила по няколко пъти на седмица и получавах най-яките оргазми!

53.   Аз не съм правил такъв секс. Само една глезена полякиня, имахме връзка няколко месеца, и тя харесваше на края да влиза главичката в най-тясното и да свършвам. Държеше го здраво с ръка, да не влиза навътре в дупето, а с другата ръка се пипаше отпред и свършвахме заедно. Така викаше на кулминацията, че съседите я чуваха. Но не и пукаше. Но това не се брои за анален секс. Така силно ме стискаше, че никога не успях да я излъжа.

54.   Моята жена все мърмори, че ще я разширя и тогава щяла да ме убие, но не се отказва да го прави отзад. Мърмори и се заканва докато започваме, че е за последен път, но като свикне с изпълването, ми шепти да се движа бавно и да издържа по-дълго, че да може и тя да свърши. И така до следващия път.

55.   И аз съм бил с тази полякиня - не дава целия и тва си е

56.   Моята пък е бременна и я ударил хормона и снощи правихме някакви тъпотии. Тя на една страна, аз на колене, само малко да влизал в дупето... измъчена работа.

58.   Ооо, не всеки път в дупето. Но от време на време, да. Дори съм свършвала така и е върха!

61.   Ако искате вярвайте. Правя секс с красива жена, и анален. Но не знам как да и кажа да си обезкосми ануса без да се обиди. Гадно е, особено при анален.

62.   По-добре красива жена с космат задник, отколкото епилирана дебелана. За момента ти е гот, че се е постарала и ти прави пълна програма, но като си тръгнеш ти става тъпо, че си направил компромис. Поредния...

63.   Веднъж седмично.
Жена съм. На 29.
Не мога по-често защото 2 дена след това не мога да отида по голяма нужда.

64.   с моята всеки ден по два часа. само го мокря отпред за няколко минути и ѝ го забождам в задното дворче. признавам, че за първи път имам такава мръсница. предишните го правеха само защото аз настоявах и гледах да не е всеки път.

65.   Само когато е супер мокра и възбудена, след поне два други оргазма ако се е развихрила го правим като за добър финал

66.   Два пъти в месеца, най-много. И мъжа ми не иска по-често, защото условието е да ме накара да свърша.
След такъв секс задължително ми се ходи по голяма нужда, независимо от клизмата преди това.

69.   Понякога за финал го правим, когато жена ми иска

70.   Аз имам не особено романтичен спомен с едно гадже. Когато имаше запек, тя искаше да вкарвам главичката, да свършвам там. По възможност с минимални движения, защото я болеше. Използваше крем Здраве на помощ. От тогава го мразя. Но то свършването не е по команда, още повече когато гледат на това като процедура. И чувах "оххх, хайде свършвай, защо се бавиш? Усещам се ужасно разширена, ужас! Как може да правят секс там! ". И най-много 10-на минути след свършването бягаше в тоалетната радостна "получи се, получи се, ... ".

71.   Съжалявам да го кажа, но много тъпи коментар по темата! Или тези хора не са правили никога анален секс или пишат нарочно глупости.
Аз съм жена на 62 години. Бях на 12 когато загубих девственоста си и само пет дни след случката, ми "кръстиха" и аносчето. Мъжът който ме перфорира, 19 години по-стар от мен. Изключително мил, внимателен и нежен. От тогава нямам случай, да не съм го правила и анално. Дори често съм го предпочитала пред вагиналният секс. Единственият принцип който съм спазвала е хигиената. Никога от аноса във вагината и обратно. Това е динственият неприятен момент, че трява мъжът да се мие добре. Или при всяка смяна от вагинално, към анално проникване да се сменя презерватив. Със съпругът ми и още няколко много близки с които правя секс, не ползувам презерватив вагинално, но анално, задължително. Ако в оргията участвуват и поканени, обезателно защитни средства, при всички случай на проникване презерватив. Когато мъжът е внимателен, нежен и мил, винаги е чудесно аналното удовлствие. Но каквито и подготовки да се правят, ако партньорът Ви е грубиян, няма да почуствувате удоволствие! Това е истината, гарантирам Ви! Петдесет години ми влиза там и го поемам с огромно удоволствие. Но не давам на кой да е!

1-50 от 119