Споделена история от Секс и интимност

Омраза към жените
Мразя жените на 21 съм, не знам защо никоя не ми е направила лошо, харесват ме но аз ги отбягвам, не съм педал но направо ги ненавиждам, не мога да си представя да се целувам отново с жена нито пък да правя секс, 4 години съм на сухо но ''ножките са на сто обаче не искам жена, всички се съмняват че съм педал но аз не съм... има ли такива сродни души и може ли това да се дължи на тежко детство. (психически тормоз вкъщи)

Коментари

101-109 от 109

127.   125. Не твърдя, че който и да е пол трябва да се поставя на пиедесрал само заради пола. Има глуповати, манипулативни, мързеливи и жени и мъже - пак да кажа, около мен със 100ци познати почти няма меркантилни, жени-свраки събиращи вещи и говорещи за пари и дрънкулки, защото имат акъл.

Ако авторът е бил отгледан от кухолави същества, които само го тормозят, много жалко за него, трябва му психолог за да види, че има и друго.

"Жените били много по-добра половина от човечеството и ако не са те (особено неговата жена и дъщеря му) светът ще престане да съществува. "- това е доста субективно, по-състрадателни и разбрани сме най-просто казано, което не значи, че сме по-добрата част, а по-потиснатата.

Темата е дълга оспорвана и жестока, и докато има такива теми, няма да има нито равноправие и мъжете ще мразят жените и ще се женят за тях нещастно, а жените ще наричат мъжете си мухльовци и прасета, което пак не е ок.

Аз съм по средата :) не мразя нито мъжете, нито жените, не харесвам хора, които не ми допадат и от твата пола...

"Измисли си тема за възхвала на жените и тогава ще се коментират положителните женски качества, ако изобщо има такива. " и вие самият не сте много в реалността. На мен само ми става тъжно, че някой може да е видял толкова мн крайности и тормоз от жени и да ги мрази, при положение, че е хетеро и се очаква да ги харесва цялостно. Уж.

129.   Съгласна съм с дамата, която каза всички женомразци да обръщат резбата. Спете си с "възвишеният пол" и не ни занимавайте с вашите комплекси.

130.   129, къде според теб е коментар 128? Щом темата е омраза към жените тогава как да я коментираме, когато модовете спират коментари по темата. Ако ние хетеро мъжете започнем да спим с с хомосексуалисти, тогава вие с кого ще спите и кой ще ви запложда? А.. ааа, сигурно ще се размножавате члез пъпкуване или ще си мечтаесе да ви оноди "светият дух"!

131.   И в крайна сметка какво се случи? Дали авторът е преодолял тази омраза?
А относно еманципацията на жените-до нас има строеж. Моля жените-феминистки, да заповядат да леят бетон ;)). Има сфери, в които мъжете винаги ще бъдат по-добри... корабостроене, автомобилостроене, и т. н. Умните жени го осъзнаваме това :)).
Маги

132.   Жените са хора като мъжете. С едни бъди колега, с други приятел, с трети прави секс. Бъди усмихнат и приветлив и те сами ще ти подскажат в каква форма ще се познавате. Бъди кавалер в метрото, помогни и благодари на касиерката, не мрази хората. Светът е като огледало, като мразиш нещо ще видиш собственото си отражение.

133.   Не е от тежко детство, а от по-ранно съзряване. Това е фаза в живота и развитието на всеки мъж. Затова обикновено един мъж не се ли ожени поради някаква причина до към 28 години, после той поумнява и не иска да се жени изобщо повече и дори да се занимава с жени, въпреки, че либидото му работи на макс, то той нерядко предпочита да го задоволява по всякакви алтернативни начини, но не и с контакт с жена. Затова и има толкова много обратни мъже. Виж само статистиката при известните личности. Единици са, които не са разкарали жената от себе си или не са обратни. В най-добрия случай са с по 5-6 развода и край. Просто ти си по-бързоразвиващ се от тях. Жената не е проектирана да радва мъжа, а да създава поколение.

134.   132, че жените не са хора, не са. Днешните простотии с равноправието го доказват. Жена не може да ми бъде колега, няма достатъчно умствен капацитет и физическа сила, защото по някога се налага такава. И за какъв женски приятел говориш, женско приятелство няма, заради женската подлост и коварство. Съществува само мъжко приятелство, а казармата е пример за това. За правене на секс днес е много опасно, защото всяка може да те съди за сексуално или друго измислено там насилие, а ти не можеш да се защитиш защото Ме Тоо е определило всяка жена която посочи мъж за насилник, то той е насилник без да има доказателства за това. Истанбулската конвенция им приседна и сега феминистките бълват змии и гущери. Нищо че, където беше ратифицирана убийствата на жени се увеличиха многократно пример Франция. Докато съществува мръсния феминизъм, омразата към жените непрекъснато ще расте и неблагоразумните жени често ще достигат до летален край. Силен е мъжът и е много по-стойностен от жената.
Това е положението!

135.   Има едни жени, които се различават от другите. Външно те не изпъкват. Не са красиви по мутренско-бизнесменските-чалгарско- лумпенско -дегенератски критерии, но нещо неудържимо те привлича към тях. Срещал съм две или три такива. По някакъв необясним начин, човек при общуване с тях усеща някаква топлина. Това не е физическа топлина, като застанал до радиатор, я някаква душевна. Все едно душата ти се стопля, като, че ли слънце е огряло в нея. Чувстваш, някакъв душевен мир и спокойствие, като, че ли си се преродил. Все идно си бил в ледено -студена, зимна, нощ и снежна буря, премръзнал си до кости и изведнъж влизаш в топла, светла стая. Така ти се иска да приседнеш до нея на дивана, да притисне главата ти до гърдите си, да се отпуснеш, все едно си в майчина прегръдка, като малко момче, което търси топлинка и защита. Ти може да си едър, силен и възрастен мъж, но изпитваш такава силна нужда, такава нежност, вътре в теб такава топлина, все едно нежна ръка държи сърцето ти, а буца засяда в гърлото. Не искаш нищо друго от нея. Защо изпитваш такива емоции, защо има такива жени, нямаш представа, но са рядкост, бих казал, че са цветята на човешкият вид. Не мога добре да изразявам емоциите си, просто съм пън. Попаднах на добро и обичащо ме момиче, което преди много години стана моя съпруга. Смятам, че тя заслужаваше нещо по-добър от мен да е до нея. Тя е по- силната личност, аз съм само физика. Да тя е умна, организирана, широко скроена, не е злобно- елементарно отмъстителна, гледа с презрения на злобни дребнави подмятания. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

138.   Здравей десантчик! Бях отговорил на поста ти, но нещо не са го публикували. Нищо, ти все пак знаеш мнението ми относно женския пол и обясненията ми за това. Светът "демократичният" започна да се променя, напълни се с мигранти които не разбират от равенство на половете и може би скоро ще четем некролога на феминизма, дето ти уж отричаш, а си върл феминист и превъзнасяш женските възможности сравнени с мъжкото превъзходство над жените. Следиш ли новините? Пак има насилие над жените, някой пребил жена, друг пък я убил, защо ли? Ха дано тази женска топлина спре насилието и убийсвата на жени, ама надали! До края на годината колко ли жени ще се преселят при Свети Петър заради топлината която излъчват и стоплят мъжете?

101-109 от 109