Споделена история от Секс и интимност

Омраза към жените
Мразя жените на 21 съм, не знам защо никоя не ми е направила лошо, харесват ме но аз ги отбягвам, не съм педал но направо ги ненавиждам, не мога да си представя да се целувам отново с жена нито пък да правя секс, 4 години съм на сухо но ''ножките са на сто обаче не искам жена, всички се съмняват че съм педал но аз не съм... има ли такива сродни души и може ли това да се дължи на тежко детство. (психически тормоз вкъщи)

Коментари

51-100 от 109

57.   Ами всички, дето мразите жените, вземете обърнете резбата и спете с мъже! Тъкмо няма да се налага да си лягате до по-низше същество, а ще бъдете с някой равностоен. Защото аз като жена, бих предпочела 1000 пъти друга жена пред някой като вас, скъпи "мъже"- женомразци.

58.   Аз съм мъж на 27. Аз проблеми със жените нямам, а и с каквото и да било нямам проблеми, защото съм непукист и не ми дреме от каквото и да било и от който и да било. Единствено ме интересува да не вредя по някакъв начин на останалите и при възможност да бъда полезен, като това не отнема от собственото ми благополучие. А, че светът се е извратил тотално, така е. Не само в България, а в цял свят е така. Е, наистина в България комплаксарите и комплексарките са в повече, без значение от нивото им на интелигентност, образование, финансово състояние и т. н. Познавам изключително интелигентни и компетентни хора, които в своята същност са уникални комплексари, познавам и простаци и невежи, които също са комплексари. Съответно и от двата вида познавам прекрасни и откровени хора. Не съм тръгнал да съветвам никой, нито пък да уча, просто указвам. Правете това, което ви харесва, това което е вашето поприще, стремете се да не вредите на останалите, опитвайте се да помагате когато можете, не бъдете подлоги на някой и не се опитвайте да мачкате по-слабите от вас, за да си върнете за това, че по-силен от вас ви е тъпкал. Радвайте се на малките неща в живота, радвайте се, че някой ви е пропуснал да минете с колата пред него, радвайте се на това, че се събуждате живи и здрави, радвайте се, че в България още се раждат и винаги ще се раждат умни деца, които ни прославят пред света, радвайте се, че слънцето грее. Какво ви пука, че някой има еди колко си пари, че друг те е напсувал, че някой/я мъж/мадама те е подминал/а с презрение. Трябва цял роман с примери да изпиша. Избийте си комплексите и ще се харесвате взаимно. Излизал съм с интелигентни момичета от най-богатите страни в света, пък съм българин, сигурно и Бай Ганьо. Лекар съм, бях на конгрес в Мюнхен. Там се запознах с колежка от Австралия. След една година тя пропътува 11 хиляди километра от Сидни до София и по точно до родния ми град Перник за да бъде на Коледа и Нова година с мен, сигурно защото съм Бай Ганьо или може би съм богаташ.... Избийте си комплексите, това ви е проблемът и не слушайте глупавите предавания по телевизията и по интернет. Четете книги и общувайте с различни хора! Спортът също е много важно нещо!

63.   В много отношения жените са по-отговорни от нас мъжете, по-педантични, по-практични и много по-верни. За да изневери една жена, трябва да има много сериозни аргументи. Докато мъжът е лекомислен и може да хукне след всяка фуста която му хареса. А и тези глупаци които плюят женския пол, да не забравят че и те от женска путка са излезли на белия свят! майките им сигурна са по-низши същества, докато са им бърсали насраните задници!

64.   жените с високи постове са невероятно арогантни пикли.
жените, когато спрът да получават децата и къщата при развод автоматично, тогава всичко ще си дойде на мястото.
българките са много продажни, но и с такива бг селяндури е разбираемо

66.   Евала номер 58, жена съм, но просто на 100% съм съгласна с теб! Мъже, жени, всички сме първо хора! Просто нямам какво повече да добавя, написал си го прекрасно и само може да се съжалява, че доста малко хора мислят като теб. Ако бяха повечето хора като теб, със сигурност щяхме да живеем много по-добре, но уви... още твърде много бедност (не само финансова, но преди всичко духовна), злоба и комплексарщина има в това райско място наречено България. Все пак се радвам, че има хора като теб, млади, образовани и с отворени очи и дано ставате все повече.
Още веднъж поздравления и дано повече хора се замислят над думите ти. Заслужава си!

67.   Номер 66, вярно е че номер 58 заслужава адмирации. Не всеки има условията, за да мисли като него, но всеки гледа от собствената си камбанария. Причината за женомразието е насилственото насаждане на феминизъм. Над 30 000 години жената като пол е била в подчинено положение на мъжа, и светът се е запазил така и до днес. Защо да се променя нещо което работи безупречно, с експеримент при който негативното следствие е очевадно. Защо половете днес трябва да са равни? С какво жената е заслужила да бъде равна с мъжа, след като винаги е била (и ще бъде) неравна, поради несъвършенствата си във физиологично отношение. Това че може да ражда, с нищо не я прави равностойна на мъжа. Тя точно с това си качество спекулира и изнудва мъжката половина, като поставя условия които няма природното право да поставя, защото без мъжко семе, ще ражда само болести и женска гнус, с детеродния си апарат. И това е характерно за "цивилизования" и уж "демократичен" свят. Защо в ислямския свят не смее да гъкне, камо ли да поставя условия на мъжете? 58 твърди че е лекар и отлично знае, че с напредването на технологиите животът коренно се променя. Медицината е най-изоставаща в сравнение с другите науки. Ектогенезата е революционно постижение за репродукция на човечеството. Мъжкият пол притежава и двата хромозома, "Х" и "У", което теоретично предполага че мъжкият пол може да се репродуктира, като с "Х" хромозомата сам си произведе мъжки яйцеклетки. Това вече е направено. Женският пол няма "У" хромозома и от там следва, че не може да си произведе сам сперматозоиди. За това мъжете като пол са посъвършени или по-висши, казано за по-лесно. Има вече произведена и изкуствена утроба, чрез която мъжки яйцеклетки и сперматозоиди са на път да произведат ново поколение хора, след около 30 години. Не се ли страхуват представителките на женския пол, че когато станат напълно излишни, мъжете ще ги филтрират при репродукцията си и ще изчезнат като пол от планетата земя? Добре ще е да се замислят преди да поставят условия и да не се заблуждават от една утопична идеология!

68.   Всичко е толкова просто и елементарно. Жените в днешно време избират и обичат да избират Мъже които имат парички. Значи или имаш пари или нямаш!!! Имам толкова много приятели на по 45 които все оше са сами и може би сами ще си заминат. Ако беше преди 88 година когато заплатата беше 210 лева и заплатите на всички бяха еднакви, тогава щеше да си имаш и жена и семейство. За жалост и аз съм на 45 и вече омалях да я търся тази ЖЕНА. Живея си живота, пия си мастиката и тва е. Майната им на ЖЕНИТЕ! Макар че 90 % от жените се бичат с вибраторите и очакват утре да срещнат един топъл, но пък и Мъжът си има достойнство някъде, защото и той е живо същество, а не маймуна. ПАРИТЕ играят важната РОЛЯ в днешно време.

69.   Приятно съм впечатлен от мненията на 18 и 28. И други казаха верни неща, но вие най-много ми допаднахте. Винаги те наричат женомразец, когато им сервираш истината, искат да си послушен и да пееш и вървиш по техните правила. И аз им съчувствам много, особено заради първите няколко реда на 28, защото наистина ще стане така, а е получил толкова минуси. Когато имаш характер - женомразец си, Когато си силен - агресивен си, когато работиш, помагаш и живееш при родителите - несериозно и мамино синче си. Е, какво повече да си говорим? повече от ясно е, че нито си падат по истински мъже, нито обичат да живеят без глезене. Глупакът трябва да е лесен за манипулиране, да е пред очите им и ако може да спре завинаги да се вижда с мама и тате, тогава ще е истински мъж!!! Защо една марионетка е мъж за вас, дами? И защо парадирате с това, че в природата силните мъжки индивиди оцеляват и получават женска за награда, след като вие не живеете според законите на природата, използвате ги само за спекулация. В природата печелят силните и красиви индивиди, както трябва да е и при хората. Аз примерно съм достатъчно силен и добре изглеждащ, мога да бъда и с хубава жена и ще ми отива на осанката, но тя никога няма тръгне с мен, защото получавам една обикновена заплата. И въпреки всичко, аз съм по силен физически и изглеждам по-добре от много от вашите избраници, нещо, което в природата страшно много се уважава и търси от женските индивиди, само че вие вървите срещу същата тази природа. Ето, сега излъчвам увереност, но тя никога не ми е помагала. Никой сериозен и твърд мъж не е предизвиквал интерес у вас, само парите го будят интереса. Когато сме се появили на тая земя пари не е имало! Оцелявали са силните и това е най-близо до приоритетите на майката природа. Заблуждавате се гледате пари, лукс, имоти и връзки, но не те ви привличат и зад думите си имам желязани доказателства. Получавал съм сериозни намеци от омъжени и хубави жени, защото колкото и да се стремят към парите и така наречената сигурност за децата си, те се привличат от истински мъже. Колкото и да е беден, колкото и да е чапат по характер - Привличате се и се подмокряте. Съветът ми към вас е такъв: Не с еколебайте и се предайте на желанията си, не на предразсъдъците и малоумните норми на съвремието. Мъжът е първо сила, красота и ум! И това трябва да гледате, пък ако ще и телевизор да няма в апартамента си.

П. П.
49, ти май си от тия, дето са мнъже на силене и тупане в гърдите, но един мъж се усеща и като мълчи. Сестра ти, ако е като всички останали, ще слуша много истини. И най-вероятно те ще са изречени от истински мъже, при които номер с теслата няма да ти мине. :)

70.   аз пък мразя мъжете. подли и злобни след поредижа от разочарования от тяхна страна неискам и да ги поглеждам стават за секс и банкомат това е от мен.

78.   Има и такива мъже който не го осъзнават но направо си мразят жените. Те ги смятат за по долни същества от тях, казват им че нямат право на мнение, бият ги, обиждат ги, унижават ги аз лично не искам човек който да ме тормози. Исках човек с който да се разбираме като личности, но да я има тръпка между нас и толкова, нищо повече но явно съм искала много, така че накрая се отказах. Тези мъже които ни мразите трябва да разберете че и ние сме също като вас, защо не искате да бъдем ваши приятели, защо не ни уважавате? Когато бях дете се биех с момчета защото ме закачаха а на мен не ми беше приятно да ме пощипват тук и там(ами как може да му е приятно на едно дете). Като станах малко по голяма започнах да изпитвам интерес на приятелска основа, разбрах че има и такива които могат да се държат нормално, защо всички не сте така? Трябва да разберете че и ние имаме свой предпочитания и какво от това че сме от женски пол. Дори да е най красивия, желания и най готиния, лично за мен ако не е мой тип или съм във връзка няма как да ме интересува, след като не съм го обидила-не съм му длъжна, нямам чувства и не го обичам. Удоволствие от секс съм изпитвала главно само със един, този със който се прави с любов, може на някои да им допада да го правят за спорта но както казах различни сме, какво и вие. Просто мъже, не ни мразете, сетете се че и вие имате майки, баби и сестри които са жени ;)(ж. 26)

79.   69, сестра ми си има гадже, което я носи на ръце и за него тя е богиня, нормален мъж си е, не като тебе фанатизиран ислямски назадничав елемент. Истината е само тая, че освен за смях и шутове за друго не ставаш, айде се усети и млъкни да се хвалиш колко си силен и не знам какъв, защото ако си сравним мускулите съвсем ще се довършиш от комплекси!

80.   Аз съм по-тактичен от автора и коментиралите, като номер 70, затова ще го кажа по друг начин - обичам всички, когато ги няма. :)

81.   До 79 - Ако не си Хълк Хоган, не си показвай мускулите и пред боксьор в лека до 60 кг., или най-хубаво си носи теслата. Мен няма как да ме комплексираш, аз съм 5 над тая. :) Айде със здраве.

82.   Хей, 79! Сестра ти може да си има гадже, но помисли след колко време ще я зареже и ще остане без него. А, ти с теслата можеш да плашиш само гаргите. Дано се срещнем някога, и ще разбереш колко си силен, ако не напълниш гащите. Жените днес не заслужават никакво мъжко внимание и уважение. Получават си точно това, което в същност заслужават. И сестра ти ще си го получи, няма да и се размине, бъди сигурен. 81 много добре ти го е казал. Носи си теслата, но едва ли ще ти помогне.

83.   Имам един познат гей.Когато е бил по малък си се държал като момче,ходил със жени,спал е и със жени.Но ги намразил жените във един момент,не е ясно поради какви причини.След това обърнал резбата,така че от много омраза няма голяма полза,но всеки си преценя за себе си.

84.   82, аз съм показал кой съм, показал съм и себе си и мускулите ми, не знам защо модераторите са изтрили коментара ми, много искам да се срещнем, да си направя тренировката на нечия гейска муцуна. Ако някой пък посмее някога само да обиди сестра ми, само една дума да и каже накриво и е абониран за Пирогов, като най-малко. Такива като тебе и горния ислямизиран де*ил, които мразите половината човечество, включително и майките си -само тесла за вас и екстрадация в Анадола! И още нещо майка ти като е нисша и не заслужава уважение ти също си нисш като нея, мишката ражда мишки, и нисшите видове раждат нисши видове, не съм видял мишка да роди орел, така че колкото плюеш против жените плюеш против себе си и ставаш още по-смешен!

85.   Хей 82! За кого се мислиш, че да отправяш лични заплахи към номер 79 и да се заканваш, че и сестра му ще си го получи и няма да ѝ се размине? Нали знаеш, че и на теб няма да ти се размине след това? Аз съм мъж и нямам сестра, но имам майка, съпруга И дъщеря и познавам много такива жалки отрепки като теб, които само лаят, но не хапят и ги е яд, че не са останали никакви свестни жени за тях, защото ги отблъскват с държанието си, затова плюят и псуват де що видят. Теб си те представям какъв си слабак, или импотентен нещастник, ама във нета нали не те вижда никой, и си свободен да си съчиняваш и да си преувеличаваш за себе си кооолкото си искаш, за да си избиеш собствените комплекси. :)

86.   Прав си 68, прав си. Няма какво да допълня, тъй като думите ти са доказани от времето. Яд ме е на майка ми, не е трябвало да ме ражда тук, пък и е имала избор да ме роди другаде. Повечето ми приятели се изпожениха по Русия, Швеция, Чехия и Унгария, а пък аз балъка си останах тук Нищо имам време да се махна. Ако си бяха останали половината от тях щяха да са дърти ергени, понеже тука българската жена е велика и търси велики мъже, като 84 например например..
Мъкааа, МЪКааа...

87.   84, кой си само ти си знаеш и колко си силен. Пилешките си мускули показвай на женорята, може да ти ръкопляскат. Ако наистина искаш да се срещнем, нямам нищо против. Само кажи къде и кога? Сигурен съм, че ще ти се изпари самочувствието когато ме видиш. Не съм от София, но се движа из цялата страна и в чужбина, заради бизнеса си. Не е зле да си направиш тренировка с някоя гейска мутра, преди да се срещнем. Ще ти е за утеха. Те гейове, лесбийки, са все женски електорат. А, и ти не си по-различен в разсъжденията си от тях. Ако сестра ти е някоя грозовайница, доста ще има да чака, някой мъж да я "обиди"! Някога през 84 г. (бях още ученик) някои от туркините, предприели "голямата екскурзия" се оплакваха на комшиите относно приключенията си. Спомням си как една беше казала: - Кака я обидиха на границата осем пъти, пък мен само един път! И, като говориш за Пирогов, няма да е зле, да си резервираш място там. А, теслата си я носи за всеки случай, току виж ти потрябвала. Само че, като говориш за майка ми, сещай се и за твоята. Може да забравиш за баща си, ако изобщо имаш такъв, понеже сега бащите нямат никакво значение, и според джендърите, мъжкият пол е на изчезване, а слабият пол без мъже са си били самодостатъчни :))) Те жените са единствено за това.... да стават майки, ако мъжете ги пожелаят и решат да ги направят такива. Има мъдри мисли на Наполеон за жените, а ти си приличаш на тях, по начина ти на мислене. Модераторите не са изтрили коментара ти, а просто не са го добавили към останалите. За да го изтрият, първо трябва да го публикуват. Може да си псувал или употребил нецензурни думи, за това не са го публикували. Тук цяла тема изтриха, и аз знам защо. На теб не ти стига умствения багаж за да разбереш нещата. Не знам дали ще публикуват и моя коментар, но нищо не ми струва да опитам. Днес е наложено да се говори за жените, както за умрелите. За тях само добро или нищо. Всички мъже като мен, несъгласни с феминизма се остракират по форумите (по нареждане от Брюксел, .... било език на омразата, но да се действа избирателно спрямо мъжете), и се преследват юридически от закона в реала, обявени като сексисти. Смешен си ти, а не аз. Зависи кой как гледа на нещата. Не можеш да прозреш истината, и не виждаш по-далеч от носа си. Днес всяка смрадлива лигла може да те осъди за обида, изнасилване, сексуален тормоз, полова дискриминация-сексизъм и за каквото си избере от останалите неща, без дори и да си ги извършил. И ти нищо не можеш да направиш, а, ако не можеш да докажеш невинността си, отиваш в дранголника без да си виновен. Пожелавам го да ти се случи, и тогава друга песен ще запееш. Ако пък успееш да докажеш невинността си, за жената няма никакви последствия. И какво ти остава, след като ти наложат наказанието, освен да я очистиш, както често се случва на такива жени? Обърни внимание на темата "умнико"! Нарича се "Омраза към жените"! Ако си ме чел внимателно, щеше да проумееш, че аз мразя не жените, а феминизма. У дома си имам три жени, но аз съм законът и определям правилата. Което значи че нищо не става без моето одобрение, а ако аз реша да направя нещо, не питам никого за това. И, тъй като се изкара "голям женолюбец" и защитаваш нещо без да разбираш в същност какво е, ще ти го обясня по "бабешки"! Феминизмът като идеология е измислен пак от мъже, които са коварни злодеи и целият свят ги мрази. Замисли се, кой народ е мразен от целия свят? .... и ще си отговориш. Жените нямат толкова акъл, за да измислят такова нещо. Целта на световните кукловоди е, с утопични идеи да убият мъжкото у мъжа, да предизвикат раздори и необявена война между половете, и да предоставят властта на жените, които лесно могат да манипулират. По този начин обществото става слабо, беззащитно и е лесно за поробване. Пресен пример за това е Меркел. За Хр. свят успехът е поразителен. За ислямския свят обаче, това не подейства. Както много пъти съм казвал, там са имунизирани срещу феминизъм, и жените не смеят да гъкнат, камо ли да се осмелят нагло да съдят мъж. За това популацията им нараства застрашително, и скоро ще наводнят и Европа, поради "гениално" женско управление. Тогава жените, които ти толкова много величаеш, ще разберат колко всъщност струват, какви са им правата, и къде им е мястото. Не знам кой от двама ни е смешен, но казват, че последният се смеел най-добре!

88.   85, 82 съм! Явно и ти си от тези дето защитават женската кауза, без да знаят какво в същност защитават, ако въобще си мъж. Знаеш ли какво е метафора, сарказъм или ирония? Ако помислиш поне малко, ще проумееш, че при анонимност на коментарите, няма как да пострада реално който и да е, от моите "заплахи", щом намираш коментарите ми за такива. Казваш, че познаваш много жалки отрепки като мен! При анонимност, хората казват реално какво мислят и как виждат нещата. Значи все пак сме много (според теб), а не малко, както се надяват от женския електорат? Само лаем, не хапем, и ни е яд, че не са останали свестни жени за нас!? Аз отдавна съм семеен, но за едно съм абсолютно сигурен! Благодарение на феминизма, свестни жени вече наистина не са останали, или ако ги има, то те са много малко. Сега има някакво подобие на жени с мъжки мераци, дето нямат качествата на мъжете, но и женското вече у тях го няма. Феминизмът го изяде. :))) Мен си ме представи като слабичък и нещастен, дето тук си избивам комплекси, щото никой не може да ме види. :))) Няма човек без какъвто и да е комплекс. Това, че ти "виждаш" комплексите на някой друг, не означава, че ти сам не притежаваш същите. Това, според мен не е коректно. Отживелици са тези теории, така постулативно поставени. Днес мислещите като мен са комплексари, мачовси, служещи на стари догми и предразсъдъци. Това се е превърнало в мантра и феминистките си го припяват, обвинявайки мъжете в сексизъм. Според тях който мъж не е феминист, значи е сексист. Дано сестрата на №79 не се е "уплашила много, че като нищо ще ме съди за дискриминация и насилие над жените, а №79 ще ме пребие, и ще ме накара да си променя възгледите. :)))

89.   87, 84 съм, не съм ти чел даже цялото мохамеданско виене карал съм го по диагонал, щото се повтаряш и даже се чудя дали не си някой амуджа от ИДИЛ, едно и също като папагал си бе, не ми отговори като жените са нисши как раждат висши, пак да ти повторя мишката ражда мишки, хлебарката ражда хлебарки, ти си от същия вид като тая която те е родила, жените като са прости раждат прости, а ако те влече толкова ислямския свят където са промити мозъци иди се взриви някъде, това също е закон в извратения ислямизъм. Мен феминизма не ми пречи, защото съм истински МЪЖ, и не искам жената до мен да е с бурка и да ми е насилствено подчинена, жената до мен е силна и самоуверена и съм горд че е такава, а ти да се доказваш с това че ти пречело нещо за да си мъж значи си завършен комплексар и плазмодий! Закон му била думата ахаха тия жени имат бащи и братя не забравяй, и ако си мъж на сестра ми което аз няма да допусна а и тя също, закона съм аз за тебе! Разбра ли добре, насилието над жените не е по различно от насилие над тебе, винаги ще има някой по силен от тебе, и аз мога да те направя кученце и ще ревеш на Алаха ти да те спаси! Естествено, че съм Женолюбец, и мъжелюбците като тебе си имат друго име сещаш ли се?

90.   От 81 до 84 - Значи все пак си Хълк Хоган? А продължава ли ти се напред, както продължи Кубрат Пулев? Няма нищо по-смешно от мъжки адвокатки на жените. :Д

91.   88, ти явно обичаш да предъвкваш и да разтягаш нещата, които съм казал, но така няма да можеш да промениш смисъла им в своя полза. Щом ти не ми вярваш, че съм мъж, защо пък аз да ти вярвам, че си семеен? ! Нали Интернет осигурява еднакво ниво на анонимност и при мен, и при теб? Аз обаче смея да твърдя, че те познавам достатъчно добре от дългата колекция коментари, която си оставил тук, с един и същ почерк, обясняващи едно и също, как ислямът щял да завземе Европа и света, как циганите от ИД щели ежедневно да пребиват и да изнасилват бели жени, без да има последици за тях и най-вече колко си силен, могъщ и т. н. Замисли се един нормален мъж, който наистина има семейство и деца, би ли имал съвеста да пише такива простотии в нета всеки божи ден, да следи денонощно кога ще му отговорят, за да отговори и той на тях и да им "натрие носовете", и да обобщава едно и също нещо до втръсване?? Самият факт, че се хващаш за всяко едно нещо и се опитваш да го разнищиш, говори, че се засягаш от него и е истина. "Комплексари, мачовЦи, служещи на стари догми и предразсъдъци"-точно такъв си си, ти сам си го каза. А единственият опиянен тук си ти, и то доста солидно, като съдя по почерка ти. :)))

92.   Ох, в този сайт има много болни хора, не ми се четоха докрай коментарите.
Да мразиш противоположния пол е болестно състояние, комплекси. Как може да имате толкова негативизъм в душите си бе, хора?
И за да не кажете, че това са двойни стандарти, това важи и за жените мъжемразки.

Автора да отиде на психолог и да изследва защо изпитва такива емоции.
Аз като жена имах такъв епизод по време на юношеството, но това е защото имах сексуална травма, доста комплекси, и страх, че никога няма да бъда обичана, а само използвана. Отърсих се от това, за което се радвам много.
Не само че не е нормално, но е и много болезнено да мразиш противоположния пол. Природата ни е създала да сме заедно и да си сътрудничим, не да се мразим.

93.   89, 87 съм. Ти и да прочетеш нещо не по диагонал, а хоризонтално буква по буква, едва ли ще схванеш смисъла му. Явно толкова ти е умствения капацитет и толкова си ме разбрал, щом ме отъждествяваш с амуджа от ИДИЛ. Никъде не съм казвал че ми харесват амуджите, но се радвам на това което извършиха в Европа. Това им се полага на либерастите, издигнали в култ жените, обещали им безнаказаност и юридическо унижение на мъжете, като компенсация заради мъжкото господство над жените по целия свят. "На зла круша, зъл прът"! За мен папагала си ти. Пак ти напомням! Виж темата горе! "Омраза към жените"! Не е за любовта на мъжете към жените. А и любовта им към тях минава през стомаха на мъжете. За това жената преди всичко трябва да е домакиня и да си знае мястото. За едно си прав обаче! Гениална мисъл??? -.... Хлебарките раждат хлебарки, а мишките мишки. Остава само да разбереш ти от кой вид си.

" Мен феминизма не ми пречи, защото съм истински МЪЖ, и не искам жената до мен да е с бурка и да ми е насилствено подчинена, жената до мен е силна и самоуверена и съм горд че е такава, "

Щом феминизмът не ти пречи, ясно е колко истински мъж си. Провери се при гинеколог за всеки случай, да не си с вагина вместо с пенис. Вече имам такива подозрения по писанията ти. От както я има България, жените никога не са били с бурки, а и аз никъде не съм казвал, че трябва да са. Но никога не са били толкова нагли, че да се сравняват по качества-способности с мъжете, и да имат претенции да властват над тях. Това пречи на Хр. Свят като цяло, само че ти нямаш достатъчно сиво вещество за да го разбереш, или (както вече предположих) си с вагина вместо с пенис, и за теб това е без значение, защото по закон половете били равни и равноправни. :) Само че по кой закон? :))) За сестра ти не се притеснявай, не ми е притрябвала. Отдавна съм женен и жена ми си ми е достатъчна. Днес благодарение на еманципацията и феминизма, такива жени като сестра ти са си били самодостатъчни и мъже въобще не им трябвало. Остават си сами, като кобили без история, и само лаят за женски права и равенство с мъжете. Нека си лаят. "Кучетата си лаят, а керванът си върви"!

"закона съм аз за тебе! Разбра ли добре, насилието над жените не е по различно от насилие над тебе, винаги ще има някой по силен от тебе, и аз мога да те направя кученце и ще ревеш на Алаха ти да те спаси! Естествено, че съм Женолюбец, и мъжелюбците като тебе си имат друго име сещаш ли се? "

Законът за мен ще бъдеш ти, когато си видиш ушите без огледало. Насилието над жените е в отговор на феминизма, за да им се покаже и докаже, колко са равни и равноправни. Точно това се опитвам да обясня на такива като теб. По-силни мъже от мен със сигурност има, само че ти не си от тях, дори може да не си мъж. А, по-силна жена от мен още не се е родила. Ще ме направиш кученце, когато цъфнат налъмите. Дано не се срещнем някъде, и да разбера кой или коя си. За твое добро ще е. Защото тогава може ти да ревнеш аллах да те спаси. Щом си такъв женолюбец и женски гъ**близец, намери си подходяща тема и там коментирай мазохизма си. А, като не ти харесват коментарите ми, Х-са горе в ляво, и ще спиш спокойно.

94.   91, и ти като 89 преиначаваш нещата. Тук едва ли аз имам някаква полза след коментарите ми по темата. Не вярвам че си мъж, както не вярвам че е мъж и №89. Не може мъж да защитава женска кауза, която е в ущърб на мъжете. №90 правилно ви го е казал. Ставате смешни мъжки адвокатки на жените. Равенство между половете никога не е имало, няма и да има, поради физиологичните различия, определени от природата. Мъжете винаги са стояли, и ще продължават да стоят на по-високо стъпало от жените. Понятия като по-висш и по-нисш пол са само термини с които се определят качества и способности, характерни за двата пола. По-силният (физически и умствено) пол, винаги е определял и винаги ще определя правилата. За това говорим за мъжете като по-висш пол, а не по-висш животински вид, защото и двата пола са от вида хомо-сапиенс, изкачил се на върха на хранителната пирамида. Дали вярваш в това че съм семеен въобще не ми пука, а и едва ли има някакво значение. Анонимността ми осигурява в известен смисъл защита от извратеността на феми-законите, които наказват несъгласните с феминизма и ги обявяват за сексисти. Аз тук не се крия, а и няма защо. Дори се радвам, че разпознаваш почерка ми. Не знам точно кое в коментарите ми наричаш глупост, защото тая глупост (според теб) мога да подкрепя с факти. Това че ислямът завзема Европа го твърдят други. Аз само виждам истина в казаното от тях, като анализирам очевадното. Радвам се, че брадатите-мъже-бежанци натриха носовете на либерастите, и им завряха в задниците тяхната политкоректност. Също така ми е кеф да видя как бързо се изпари самоувереността на войнстващите феминистки, които се изпокриха в миши-дупки, и от страх изнасилена феминистка приветства "нещастните-бежанци-изнасилвачи, пострадали от войната, която западът предизвика. Кажи сега, кой е опиянен и кой от какво се засяга? Явно за феминистките само белите хетеро-мъже са шовинистични прасета, заслужаващи преследване и унижение от закона. Дори имаха наглостта да предложат, и мъжете да бъдат защитавани от женските безобразия, като си създадат мъжки сдружения, по подобие на женските НПО-та. За това мъжете в Европа не защитиха жените, а оставиха това да свършат феми-законите. "Каквото повикало, такова се обадило! " Ако ти наистина си мъж, няма да защитаваш женска кауза.

95.   93, аз пък имам подозрение, че ти си жена, и то мюсюлманска откачена дърта кадъна, която мрази свободните жени и иска да бъдат бити и унижавани щото мъжа ти прави същото с тебе и го имаш за някакъв стереотип на поведение хахаха на това отгоре бас държа че си адски дебела и нечистоплътна щото само за това говориш, и щом ти пречи феминизма или нещо изобщо ти пречи ти определено не си мъж, мен нищо не ми пречи щото жените с които съм бил и тази с която съм знаят какво искат и са постигнали много в живота си за разлика от тебе. Естествено че защитавам жените, един истински МЪЖ обича жените, само злобните ханъми като тебе могат да исипят толкова омраза към твоя си пол, нали така Айше? И физически и умствено си под мене, слагай фереджето и чакай си маймунския ислям, само че примитивните брадати орки ги гонят отвсякъде, щом толкова те кефи изнасилването и побоя мога да ти го уредя хахаха ама как само се жалваш от "женските безобразия", мен жените само ми правят кефа и предпочитам да съм женски "г. зоблизец", отколкото "к. роблизец" като тебе, който се радва на брадати амуджи и сигурно искаш да бъдеш изнасилен (а) от тях, така че кой е мазохиста, Айше? Ставаш само за смях на мъжете, това мога да ти кажа!

96.   Ей, идиоти, защо продължавате да спорите с 50dc4b049b, не виждате ли, че точно това му е целта на мижитурчицата нещастнатна с тия провокаторски, долнопробни коментари, страда от недостиг на внимание и иска да получи възможно най-много отговори, а вие му се връзвате. Когато вие спрете да му се връзвате, тогава и той ще спре да мърси целия сайт с тролското си мнение. Оставете го да си плямпа сам тук, пък като изтрият и тази тема, ще видим къде ще се ежи и ще си изпуска пàрата повече.

97.   Ужас.. във една друга тема се опитвах да оспоря факта че всички феминистки са мъжемразки а и тук виждам пак някакво негодувание. Просто се държете добре с нас и няма да се правим на феменистки и... толкова. :).

98.   До 90-не, не съм Хълк Хоган, повече приличам на Жан Клод Ван Дам в Кървав спорт, проблем? Най-смешни са малоумните провокатори и орки като тебе и другия измислен талибан, ама както казва 96 не си струва да се занимавам с подобни мишки и смешници. Аре у лево, и се молете наистина да не ви намеря, щото ще ви хвърчат фесовете и шалварите докато ви правя на свинска кайма!

99.   98 - Ахаааа!!! Ето защо ти казах, че трябва да си поне като Хълк Хоган. Как ти се струват тренировки по бокс 4 години, възраст 29, ръст 185 и тегло 93 кг? Мъж над 120 кг ми е отказвал спаринг, защото съм се цитирам "злобел при ударите с ляв прав" как ти се струва това? Ако приличаш на Ван Дам, може да си уредиш всички документи на телк и да се срещнем? При мен трябва да си много здрав, а и да знаеш какво правиш, а ти си малка мичица. Сигурно си силен, но няма ти мине face to face лесно, вероятно ще си извикаш някой да те пази или курвенската ще ме нападнеш с групичка, защото сам шансове НЕМАШ. Я си някое дебилче с фашистки убеждения, я си некое футболно хулиганче, че като ти гледам драсканиците за ИДИЛ и амуджи.. само едно ще ти кажа, натупвали са ме повече от един в този живот! Никога един не е успявал и няма да успее. Казах ти, ще продължиш и ти като Кубрат напред, женска адвокатко. Няма да се учудя ако носиш обувки на висок ток.

102.   96, нямам никаква цел тук, просто си коментирам темата, и изказвам мнение. Все пак темата е за омразата към жените! Не е ли така? И защо щом смяташ коментарите ми за долнопробни, се ядосваш, и караш другите да не им обръщат внимание. Защо си мислиш, че искам да получавам много отговори? Да не би да дават награди тук за получени най-много отговори? И какво като изтрият и тази тема? Кой според теб ще загуби? Аз, или читателите на сайта? Да не мислиш че в нета няма други сайтове с подобни теми, и само в "Сподели.нет" ги има?? Когато не ти харесват коментари като моите, Х-са горе в ляво и казваш довиждане. Кой точно троли темата може да поспорим доста по този въпрос. Както вече казах, Омраза към жените е заглавието и. Кое е тролене сега? Да говорим за омразата, как и защо се заражда, или да говорим за любовта към жените, и да казваме че омраза към тях не съществува, и трябва само да ги обичаме? Ти почна ли вече да разбираш, кое е IP адрес и кое hashtag? :))) Няма нужда да злобееш, защото ще се разболееш от рак на гърдата или от някое гинекологично заболяване. А феминистките ще си получат заслуженото без значение дали аз коментирам някъде вредата от тях, бъди сигурна. Вече започнаха да си го получават, и това е само началото.

103.   Слушай 98, 93 съм, 87, или който искаш от всичките ми публикувани коментари. 99 много добре ти го е казал. Освен "мъжка" адвокатка на жените за нищо не ставаш. И не се пъни толкова с простотията си на силен. Теслата няма да ти помогне. Ще станеш като Ван Дам на женския празник. Много пъти ти отговарях, но не публикуват коментарите ми. Сега отново ти казвам и дано този път го пуснат. Не се пъни толкова, защото не знаеш с кого си имаш работа! Малко мъже има по моя край с моята физика. Вече съм на 48, но състезание във фитнеса с приятели още не съм губил. И да ме наричаш "дърта кадъна" това няма да ти помогне ако ме предизвикаш някъде. А, ако пък си жена изобщо нямаш шанс дори да си Станка Златева. С такова поведение ако се срещнем в реала, може да пропусна факта че си жена (ако си жена) и да ти се случи "случка". И преди ти обясних. Още не се е родила тази, която да ме подчини (набие) физически. Мога да натръшкам и пет Станки Златеви ако ме предизвикат, но мога и да ги почерпя и да се държа кавалерски с тях, ако заслужават. Престани с простотията си. Не всички жени днес заслужават уважение от мъжете. Омразата към тях самите те си я предизвикват с наглото си поведение, и за това често 33% от тях получават "мъжко правосъдие", след официалната присъда на гражданския съд. Това е феномена в 21 век! Иначе нямаше въобще да има такава тема тук, и щяхме да пишем за любовта към жените!

104.   99, или 102 и 103 все тая защото сте един и същ смешник и интернет нинджа, ходя с кубинки да те светна, на 24 съм и тренирам бойни изкуства, така че не ме интересува дали си Хълк или Батман или там за каквото се мислиш, а и на 48 съвсем нямаш шанс срещу мене. Аз съм си дал и снимки и адрес за разлика от тебе, това че не са ми ги публикували не съм крив аз и мога да смеля и тебе и твоята шизофрения, лай си колкото искаш, много повече сме мъжете които защитаваме жените и ги обичаме, така че аз съм тоя който раздава правосъдие! Аре бегай да тръшкаш жени във фантазиите си, ама гледай да не е пред мене, щото ще те препарирам само с две крошета. Оставям те да си приказваш сам, да си гласуваш сам за себе си и да доказваш още повече на всички че си пълно психо. Вече не си ми и смешен, а адски досаден, хващай пътя за Майната си.

107.   авторе, а какво е станало преди 4 години? и какъв вид тормоз си преживял?

108.   Няма смисъл да чета след номер 4, защото го е написал толкова точно, че едва ли някой ще удари по-добре в центъра. А и тази тема ще се изчерпи с едно от великите изказвания на Наполеон за жените, ама те си го знаят и няма нужда от напомняне. Така се раждат, готови да живеят по този начин, но най-много си зависи от средата и възпитанието, защото една от 100 не е такава, каквато Наполеон би я нарекъл. Поне за България важи.. Самият аз не бих се почувствал нормален, ако не се съглася с номер 4.

109.   108, не си само ти. По голямата част от мъжете са съгласни с №4. Не само Наполеон, има и други видни личности със същите изказвания за жените. Те си го знаят, но никога няма да си го признаят, а и сега либерастията им предостави условия да се правят на мъже, за да се почувстват и те значими, щото били равни и равнопоставени. Само дето природата им не отговаря на претенциите им. Темата никога няма да се изчерпи, докато модераторите не си намерят причина да я изтрият защото днешната терминология включва модерни думи като "дискриминация", от която жените се възползват най-много, когато нещо не им изнася. А мъжете като автора са над 68%, и продължават да се увеличават. Това поне сочи статистиката. Радостното е, че светът с женско влияние става все по малък, и му се вижда краят, а едни други мъже с бради ще им видят сметката на тези жени с претенциите за равенство, и ще ги сложат там където им е мястото. Едно е да искаш, а друго е да можеш да си равностоен, за да бъдеш равен и равнопоставен, а пък трето и четвърто е да ти дадат тази привилегия без да имаш нужните качества, за да я заслужаваш.

110.   №90, стига си го хвалил тоя Хълк Хоган, всички знаят, че се тъпче със стероиди и мускулите му са надуваеми, освен това е и обратен като тебе, ама като толкова му се възхищаваш, можеш да му цунеш дебелия, космат задник.

111.   Много ми хареса коментара на номер 7. Доста кратък и ясен.

112.   Дано Клинтън не спечели изборите срещу Тръмп, и повтори управлението на Меркел. Защото ако все пак ги спелели поради по-многобройния женски електорат, тогава омразата към жените от мъжкия пол ще е всеобща, а междуполовата война ще се разрази открито, но пък ще е краят на феминизма и мечтата на жените за матриархат.

116.   Стара тема но много актуална днес. Истина е, че омразата към жените днес е станала много голяма. Не знам коя е причината, но новините по медиите са стряскащи. Все повече мъже бият и убиват жени, като изобщо не им пука от законите. Дори е станало модерно или е някакъв вид спорт, след като пребият от бой жената да и обръснат главата и да я разходят на показ за назидание, заради женското проввинение. Вярно е, че невинна жена няма, пребил я от бой това добре, но да и обръсне главата и да я разхожда като куче, това вече не мога да си го обясня!

117.   Омразата към жените се заражда, ако майка ти те е тормозила и те е биела много като малък и аз мразех жените по едно време но после осъзнах, че другите жени не са ми направили нещо и няма защо да ги мразя. Освен надувките, лиглите и кифлите те са ми смърти врагове.
Аз осъзнах по-късно че не мразя жените а майка си и всички роднини от женски пол мразя и то как няма като в този род жените са на почит а мъжете са боклуци чак като ритнеш камбаната или ти предстои нещо като тежка опарация или си много зле тогава си им мил.
Почни да излизаш с момичета ще разбереш че те на са виновни а майка ти е виновна

119.   Скоро мюсюлманите ще разрешат въпроса с европейката и като цяло със западната жена. Тъй като законите изцяло защитават женския произвол и мъжът винаги бива осъждан като виновен, без да се взема под внимание вината на жената, това поражда нормална обратна реакция. Виновният си е виновен, независимо от пола.

Жените са и отговорни за демографската криза. Те отказват да раждат, отказват да създават нормално семейства, в които да са верни на съпрузите си. И скоро ще си платят жестоко за това.

120.   Не мразя жените, получавал съм достатъчно любов и секс от тях и ще продължавам да получавам. Осъзнавам обаче че най-добрите жени - бащите ни са ги взели :)

Какво мислих за жените на 20 и сега на 35 обаче няма нищо общо. На 20 имах възхищение, наивност, мечтаене за голямата любов... за "либе" и това го казвам като мъж 1. 94см, който на 20 беше доста заглеждан, но аз си исках една.

На 35 съм станал циничен и знам че всичко е временно - дори един мъж да удовлетвори хипергамната им природа и визуално да отговаря на критериите им е просто въпрос на време страстта/секса да намалеят/спрат, може би е просто еволюция, не знам. Излиза че единствената печеливша стратегия е да си "цар" с царство и харем / жената да чувства че винаги има конкуренция за да поддържа ОК ниво на желание.

Иначе такива са времената - "закона на джунглата", сравнително естествена среда за нас мъжете... Разликата обаче е ако в миналото някой се е борил за девственица, сега момиче на 20-23 спокойно може да е имала 20 бройки... и един мъж трябва да е доста наивен/неосъзнат че влиза във връзка/брак с огромни шансове за разпад. Имаше 2 големи проучвания по темата и извода беше че ако жената е с 0-1 бройки, шанса за успешен брак беше около 90%, ако е имала 4-5 връзки/мъже, шанса за успешен брак спадаше драстично на 60%. За над 10-20, не мисля че има смисъл да се коментира, но ако човек е инвеститор и ще инвестира в дадена фирма в която има 40% риск, то той ще е един много неуспешен инвеститор. Не виждам брака / обвързването с някой е по-различно.

А най-баналното от всичко е всъщност жените колко много си приличат. Искат да ходят на едни и същи почивки, купуват едни и същи дрехи, следват едни и същи канали / инфлуенсъри и предлагат идентични проблеми - мъже приятели, провокативни снимки в IG, свалки на работа и т. н. Искам да кажа че нямат какво да предложат толкова различно като преживяване и вашата "принцеса" не е толкова уникална. Има жени които са по-редки, мултифасетни с много интереси, спортуват и т. н, те се различават, но и вие трябва да сте като тях за да сте им интересни. Обикновено са жени от заможни семейства, които са имали време и за тях си. Отново обаче няма да е достатъчно ако е с мн бройки и лековато поведение, ако е достойна жена, трябва пък сексуално да си пасвате (оргазми и за 2-та още от началото). Въобще шанса да сте с точната жена за вас е 1/100, затова най-добре инвестирайте в "царството" си и така.

121.   Нормално е днес мъжете да мразят жените, заради простотията с женските права. За това и мъжете често ги пребиват от бой, а когато това прерастне в епидемия, жените ще мирясат, ще станат кротки като агънца и мизогинията ще изчезне.

122.   Няма по-големи женомразци от самите жени.

123.   Нямах време да прочета всички коментари, но някои са безумни. Жените и мъжете са хора, има всякакви мъж и жени. Ако се движите сред меркантилни, тъпи, злобни жени, най-вероятно и вие сте такъв индивид. Точка. Всички други крайни изказвания за жените - нямате грам мозък и е жалко. :)

124.   Аз имам чувството, че всеки повдигнал въпрос за действията на жените е автоамтично категоризиран като женомразец. Това е абсолютна простотия да наричате мъжете женомразци. Аз общувам с жени, разбирам се с тях и не крия, че имам много критично мнение за поведението на повечето, но със сигурност не се определям като женомразец. Женомразецът е човек, който си демонстрира негативите към тях по много по-краен начин. Женомразци и мъжемразки

125.   "Всички други крайни изказвания за жените - нямате грам мозък и е жалко. :)"

123, я виж заглавието на темата! Темата е омраза към жените. Точно крайните изказвания относно женската безнаказаност са по темата и е добре да се коментират. Измисли си тема за възхвала на жените и тогава ще се коментират положителните женски качества, ако изобщо има такива. Тук се подвизаваше потребител нарекал се "десантчик".
Колко е десантчик само той си знае, но пък така възхваляваше жените, че мъжете ряпа да ядат. Жените били много по-добра половина от човечеството и ако не са те (особено неговата жена и дъщеря му) светът ще престане да съществува. Световно известни инженерки, ръководещи над 300 мъже, които са им подчинени и велики откривателки на нещо си, дето никой не знае.

126.   Бил си тормозен от жени в детството - майка, баба/и, лелите в детската ясла или детската градина учителка/и, подигравки от съученички.

51-100 от 109