Споделена история от Секс и интимност

Скоро ставам на 28 години и за срам и смях съм девствена.
Скоро ставам на 28 години и за срам и смях съм девствена. Не съм чакала принца, истинския, подходящия или такива глупости просто така се стекоха обстоятелствата. От провинцията съм, израснах сред скандали, пиянски истории. Майка ми ме е пращала да прибирам по нощите баща ми от заведенията, стояла съм под страх по време на скандалите им да не скочи да и посегне. Спукваха ме от подигравки в училище, че баща ми е алкохолик, а майка ми "дебела свиня", страняха от мен, а и аз не можех да намеря общ език с тях.

И така превърнах се в аутсайдер, без приятели, самотна, затворена вкъщи. Макар да бях хубаво момиче, поради факта, че не ходих по дискотеки, кафенета и т. н с една дума задръстена момчетата ме отбягваха и не искаха да имат нищо общо с мен и така докато завърша гимназия. Завърших, преместих се да живея на квартира в големия град, намерих работа... само любов ми липсваше. Мислих си, че ще си намеря някой с когото да се обичаме.... да ама не... Ходила съм по срещи с мъже от сайтовете за запознанства. Обикновено срещите бяха скучни.. Може би не им бях интересна на мъжете и често замлъкваха и ставаше много конфузно и неловко. Резцепвах тишината с шеги, но уви след срещите не са ми се обаждали а и аз не съм ги търсила.

Уморих се с времето и престанах със срещите и запознанствата. Омръзна ми да се чувствам отхвърлена и недостойна за нечие внимание. Животът ми се превърна в еднообразен- работа- вкъщи, вкъщи-работа.

Е виртуалното общуване с мъже продължава, но до срещи не допускам да се стига вече. Не съм дебела, имам си чар, лъчезарна и усмихната съм и като характер не съм лоша, нямам претенции, толерантна съм. Не разбирам с какво отблъсквам мъжете толкова, че освен на "сладки приказки" други отношения с мен не искат да имат. Работата ми е такава, че работя предимно с мъже, закачат се, говорят ми ги едни, но само до там... всичко на шега... За сметка на това обаче циганите мнооого си падат по мен, като ме видят една такава бяла с алени бузки ме питат може ли да ме целунат. Жалка съм. Пиша си с един мъж от доста далечен град от този, в който живея и като се започне писаниците на тема секс кой в каква поза обича да го прави аз се чудя какво да му отговоря. Добре, че порното не е забранено и може да се гледа свободно та да черпя вдъхновение от него. Понякога не спя по цели нощи и си мисля, че ще си остана девствена стара мома. И мисли от рода ако някой се излъже да е с мен все пак как ще се разочарова, че нищо не е умея и няма да го задоволя. И тук в сайта като чета, че мъжете предпочитат опитните жени и хептен се комплексирам. Понякога така ми играят хормоните, че ми идва да скоча на първия срещнат, но не знам какво ме спира и не го правя. Ако никой не се навие да ме изчука май ще трябва да прибегна към платена любов. И не разбирам какъв ми е проблема с тия мъже, че не ме искат. Не съм с високо самочувствие, не гледам пари и коли дали имат, нищо в поведението ми не показва че съм девствена, комуникирам съвсем нормално с мъжете.... Исках само да си излея мъката някъде, благодаря за вниманието

Коментари

1-50 от 56

1.   Мисля, че много се подценяваш и това рефлектира върху поведението ти, излъчването ти подава погрешни сигнали към мъжете наоколо. Не мога да го обясня, вероятно и не трябва, но прави ли ти впечатление, че дори тук никой не ти е писал до този момент? ! За мен това е абсурдно! Една истинска история, заредена с драматизма на автора й дори не предизвиква интерес в един сайт за анонимно споделяне... От друга страна на мен ми стана доста интересно. Съзирам чар в теб, не просто на девствеността ти, не мисля че има подходяща и неподходяща възраст за това да я загуби човек, просто има момент, в който това се случва. Няма нищо "жалко" в това, че си девствена, нямаше да има и в това, ако досега бройката ти беше трицифрено число, не мисля че в съвремието ни това е мерител за кавото и да е било, ако има проблем, който се генерира от това, то той е само в твоята глава, а не бива...
Не знам как да ти помогна, не те познавам, но искам да те окуража, дано да попаднеш на свестен човек и да съхраниш до тогава себе си, психиката си, защото това, което виждам в теб е повече от положително, виждам неразгърнат потенциал, който бива подтискан по един или друг начин от комплексите ти, генерирани от средата. Вярвам, че имаш сили да го покажеш, пожелавам ти го!
М, 34

2.   Здравей не е страшно, че си девственна на 28г. от написаното разбирам, че търсиш мъж за дълготрайна връзка и чак тогава да има секс. А мъжете в нета а и може би на работа търсят само секс. Там се прекъсва момента на осъществяване. Отпусни се и направи първата крачка губиш много удоволствия.

3.   чакай чакай то вечно ше си млада....

4.   Според мен ти трябва начало, веднъж направиш ли го, от там нататък всичко ще си тръгне както си му е реда и ще намериш правилния човек. И все пак моят съвет е да не прибягваш до платена любов. Просто бъди по-отпусната, по-отворена, с една идея по-разкрепостена така, че на мъжа да му стане интересно... Не се притеснявай, всичко ще се нареди :))

5.   Ехх мечти, мечти! Като цяло е странно, но не мисля че това ще е проблем за който и да е мъж. Даже честно да си кажа бих се зарадвал да съм първия на жена ми. :) Не се притеснявай просто се отпусни. А това с платената любов ми се струва, че ще е лошо решение, но ако толкова много го желаеш направи го.

6.   донякъде те разбирам мило момиче, но човек сам може да промени съдбата си. Излизай повече, ще срещнеш нови хора и ще водиш доста по-динамичен начин на живот.
Поли 22

7.   Това все едно аз съм го писала. При някои хора просто не се получава и това е. Нямаме дори късмет да срещнем някой за единия секс, а какво остава за нормална връзка.

8.   И аз съм в твоето положение и знам колко е ужасно. Да, вярно, тази година ставам на 21 и може би някой ще си каже че има разлика между 21 и 28, ама нещата се развиват така, че сякаш е писано нищо да не ми се случи. Сякаш има някакво проклятие, толкова е ненормално това никой да не те харесва, а видимо да няма нищо смущаващо. Мисля, че всичките ми проблеми произхождат от това, чувствам се незавършена, неопитна, жалка. И сякаш никой друг не може да разбере какво е, освен ако не е в това положение. Впрочем единствения човек в това положение, който познавам е най-добрата ми приятелка.
Ще си спестя клишетата от рода на "и твоят човек чака някъде там, просто не си го открила и бла бла" и ще кажа само, че съжалявам за положението ти и че те разбирам. Ужасно е цял живот да чакаш нещо такова, нещо, което другите получават без проблем, като въздуха или храната е (тук не говоря за истинската любов, просто за връзка, опит за връзка, близост с другия пол). Дано стане някакво проклето чудо и хората в това положение намерим някой. Иначе аз лично мисля, че ще полудея :/

9.   от 1 до авторката и 8. Добре, споделете какъв според вас е основният проблем във вас или извън вас, коя е тази пречка-стена, която ви разделя от нормалността? Девствеността е следствието-резултат на тази пречка. Външността ви ли е толкова непривлекателна, теглото, поведението, срамежливостта?
Според мен девствеността е нещо хубаво, много мъже биха се зарадвали на това, затова тя не може да бъде проблем сама по себе си. Просто трябва да се локализира и отстрани пречката, която генерира и подържа комплекса ви, уж от девствеността ви.
М, 34

10.   може би най-големият проблем е страхът ми да не бъда подиграна. Знаеш "М 34 " и идеален да си винаги ще ти намерят кусури. А когато тия кусури са ти посочени от човека, с когото имаш бъдещи планове боли най-много. Може би голям комплекс ми е, че съм наивна и чувството че всеки прави на глупачка. Авторката

11.   Първо - проблема НАЙ-ГЛАВНИЯ е че имаш ниско самочувствие- не се чувстваш хубава, желана, харесвана, не смяташ, че някой ще ти обърне внимание. Второ - винага съм се дразнела, когато поставят граници за това докога трябва да си девствен и ако си над определена възраст ти лепват етикета на задръстена. Отвори една тема на момиче на 23-4 което е девствено и ще видиш жалките коментари и обвинения, как е смотана, как вечно няма да е млада, как изпуска от живота и от тия коментари вместо да ти помогнат те сдухват още повече. Такива хора направо ги намразвам. Лично аз също късно загубих девствеността си поради здравословни причини, и много други емоционални проблеми, които когато се рАЗрешат, няма никакъв проблем. Затова ти казвам недей да си поставяш граници - и на 30 да си изгубиш девствеността няма проблем - дори ще е по-добре когато е с някой който е за теб и се чувстваш добре, отколкото да си спала с десетина скапаняка колко да не се каже, че си девствена. Проблема е че като си мислиш - ето на 28 съм девствена, нямам опит и самото ти поведение става сдухано и не може да се отпуснеш и губиш много възможности. Откъде да знаеш дали някой от тези мъже с които си се виждала не е бил за теб, но ти си се държала дистанцирано и смотано и той е помислил, че не го харесваш. Имай самочувствие и тегли една майна на всички курволяци и курвари дето се хвалят, че са спали с някой на 14. Те с нищо друго обикновенно не могат да се похвалят и затова само това мелят цял живот, колко са добре със секса. Открии положителните си черти, харесвай се, и много важно помисли дали на теб ти харесва някой и дали изпитваш нещо към него, а не чакай като пребито куче някой да ти обърне трохица внимание. НЕ Е ВАЖНО КАКВО МИСЛЯТ ДРУГИТЕ ЗА ТЕБ, А КАКВО МИСЛИШ ТИ ЗА СЕБЕ СИ, ЗАПОМНИ ГО И ГО ПРИЛОЖИ В ЖИВОТА СИ. Дай си шанс да бъдеш щастлива, прави това което ти харесва, излизай с хора, които ти харесват и си вземи от живота това, което желаеш, без да се комплексираш и сдухваш. Аз съм сигурна че си много готино момиче, което само поставя бариери пред себе си. Гледай филма Черния лебед с Натали Портман, там главната героиня е на 28 и има подобни проблеми с отпускането, този филм много неща ще ти изясни. Успех ти пожелавам.

12.   И кой ще ти се подиграе? Какво би спечелил евентуалният ти партньор от това, освен да те отблъсне? Мисля, че страховете ти са повече от неоправдани, всеки стойностен мъж ще подходи с такт и разбиране, в никакъв случай с подигравка. Все пак не говорим за деца, които са неосъзнато жестоки в действията си, а за разумни зрели мъже. Ако човекът насреща те наранява с думите или действията си, просто потърси друг, няма логика още в началото на една връзка партньорът да ти изтъква кусурите, реални или не, впрочем девствеността не е кусур.
Това че си добър човек неизменно води до известно разочарование, хората се възползват от добротата ти, от наивността ти, но това отново няма пряка връзка с девствеността ти. Единствено те кара да си още по-предпазлива и да трупаш социопатични нагласи. Но по съм склонен да мисля, че чувството, че те използват е по-скоро въображаемо, отколкото реално случващо се. 11 припокрива до голяма степен тезата ми, прочети внимателно и нейния коментар.
И да, идеален да си, самият Господ-Бог да си, пак ще ти намерят кусури - ще кажат прекалено си перфектен, не ставаш:) Какъв е изводът? Чуждото мнение, което те кара да се чувстваш зле следва да бъде изхвърлено на боклука, повече позитивни мисли биха довели до повече комуникация, до повече усмивки, контакти и самочувствие:) И ще се разделиш с досадната девственост, обещавам ти:)
М, 34

13.   Коментар номер 10 изясни цялата ситуация. Поредната откачалка. Хем те сърби, хем те боли, хем изискванията ти и очакванията ти големи. Щели да и се подиграят, да я измамят едва ли не. Щото си най-важната на света и ще си губят времето да ти се подиграват. Хората просто искат да те боднат, да направят деня и на двама ви малко по-приятен и това е. Дългосрочни планове? Преди да сте правили секс? Тези планове се правят след това, ако секса вие допаднал. Мъжете се плашат от жени, с които даже не са правили секс, а те вече правят планове, подлагат ги едва ли не някакви изпитания, проучват ги и т. н. Защо да правят секс, с някоя която ще превърне всичко това в напрежение, вместо удоволствие? Отблъсква ги това, че си откачена и преминават към някоя по-приятна и нормална. Поне избор колкото искаш има. Пази боже от такива кукумявки!

14.   13 друго имах предвид, но ти си много негативно настроен към хората и затова приемаш и разбираш нещата по такъв начин. Нямам време да ти се обяснявам сега

15.   това да го видя няма да го повярвам. Нещо не е наред
М. 24

16.   А защо не се отвориш сама?
Според някои психолози това е добро решение, защото ти спестява стреса, притеснението и нервите от първия път...

17.   Тъкмо щях да предложа същото на авторката, замислих се дали не звучи твърде цинично, но според мен е перфектното решение. Ако го направи сама, действително след това ще се чувства по-спокойна.

Също, мисля, че 13 е много прав/а/, но с тази разлика, че коментарът явно е засегнал авторката поради самото звучене.

Но истината е, че всичко се случва по естествен път, т. е. двама човека се харесват, започват да излизат, да се опознават, да правят секс /вид опознаване/ и тогава ако си допаднат, решават дали искат да задълбочат нещата.

Тайната, до която аз съм достигнала е, че един мъж никога не е готов за сериозна връзка в началото, което смятам, е правилно /а една жена е, защото жените често търсят сигурност, мислят по друг начин и тн/. уловката е една жена да има уменията да ''накара'' мъжа да влязат в сериозна връзка т. е. изказано по друг начин, да му разкрие, че това е всъщност, което и той желае, че така е щастлив.... Но той няма как да го знае преди да са правили секс.

Не мисли, че първият път трябва да е най-специалният, това е просто първи път, просто го направи и се отърси от този проблем, и имай самочувствие, защото ако ти самата не смяташ, че заслужаваш свестен мъж до себе си, защо някой друг мъж да смята, че си заслужава да се занимава с теб.

Успех!

19.   Много е тъжно.Млади хора унили от самота и липса на обич.Аз съм в същото положение.Не съм девствена но съм страшно самотна.Всичките ми приятелки вечер готвят за приятелите си ли са си някъде с тях.Чудя се съдба ли е или ние сами си пречим по някякъв начин...Но истината е че липсата на секс ни прави нервни,нещастни,разконцентрирани и склонни да си представяме разни сексуални неща с послендия смешник в метрото...Дано имаме късмет занапред.

23.   колко самотни хора... колко незадоволени от живота, емоционално и сексуално... единственото което идва на ум да се направи е да си отворим темичка "Самот/ен/на съм" там ще си пишем и запознаваме и ще си запълваме времето. после темата ще стане на сайт. там ще се накачулят всякакви особи и не след дълго ще стане свърталище за бързи бройкаджии, а "самотните" ще се отдръпнат и ще продължат да си пишат по тези анонимни форуми....
истината е, че човек е самотен в главата си, не в обръжението си. всичката тази анонимност и виртуалност така ни е изменила бита и ежедневието, че ни е страх да кажем едно "Здрасти" на непознат. ей така, на улицата. а и да ти го каже някой, веднага изниква въпроса - "къв е тоя/тая и какво иска сега от мен? "
ето, аз съм на 26, мъж, с достатъчно опит и не страдам от липса на женски интерес, даже обратното, но пак съм си сам. и аз се уморих от повърхностни, малодушни, страхливи - малки - хора. нито съм пример за подражание, нито се крия зад стени от високи изисквания. винаги съм искал само любов, топлина и спокойствие - но всичко е в главата... а от нея не можеш да избягаш. :/
авторке, няма нищо да ти препоръчвам, тъй като не виждам да питаш нещо конкретно, но ако искаш да промениш нещо - то трябва да започнеш от себе си. това, че си пробвала нещо и не е станало не е оправдание. както казват - накрая всичко завършва добре. ако не е добре, значи не е края;)

24.   Съгласен съм с коментари номер 19 и 23

26.   И кое му е срамното? За всеки е определено кога да си загуби девствеността и защо го приемате това като някакъв дефект едва ли не? Спокойно, нищо страшно не ти се е случило, живей си живота и не го мисли, той ще се появи точно в най-неочаквания момент, повярвай ми така е. Хубавите неща се случват когато не ги мислим и търсим, винаги е било така. Всеки си е различен и индивидуален и в това няма нищо срамно, само така не го приемай защото ще ти бъде още по-трудно и ще пропуснеш мига, когато той ще се появи, а ти не искаш това, нали?

27.   И кое му е срамното? За всеки е определено кога да си загуби девствеността и защо го приемате това като някакъв дефект едва ли не? Спокойно, нищо страшно не ти се е случило, живей си живота и не го мисли, той ще се появи точно в най-неочаквания момент, повярвай ми така е. Хубавите неща се случват когато не ги мислим и търсим, винаги е било така. Всеки си е различен и индивидуален и в това няма нищо срамно, само така не го приемай защото ще ти бъде още по-трудно и ще пропуснеш мига, когато той ще се появи, а ти не искаш това, нали?

29.   Кажи ми как тие ника в елмаз за да те открия, мисля че това което търсиш е среща с мен :)

32.   ти си страхотна, уникално момиче малко са като теб вярвай ми, аз.... винаги съм търсил момиче като теб, но пък не съм откривал.... не мисли че няма и мъже на твойте години които също може да са в твоето състояние. много ти се кефя че имаш смелостта да опишеш всичко това, така го чувстваш и така го пишеш, пиши ми ако решиш на скайп po_pijamka1 ;)

33.   2346347634643 мъже харесват това. 2346347634643 от тях оставиха своите контакти под публикацията. :D

За да си жена и да си девстена на 28, грешката е твоя, мацка. И не е до това дали си грозна, дебела, тъпа или не...

37.   Според мен не бива да се стига до платена любов. Струваш ми се свястно момиче! Все някога ще се случи. Не губи надежда!

38.   Да така е грешката си е изцяло в мен. В моята нагласа, в моят вътрешен свят, в моят избор. Целият ми проблем е ниското самочувствие и ужасният ми характер. Много съм чувствителна и ранима. Макар да ми е трудно да говоря за това ще споделя, знам че отново ще срещна подигравки и неразбиране насреща, но няма значение. Бях много влюбена в един мой съученик, докато всички ме спукваха от подигравки, че сме бедни, живеем в малка порутена къща, износвах дрехите на сестра ми и т. н. само човек, който е израснал на село може да ме разбере колко е важно да имаш голяма къща и няколко декара двор. Той единствено се държеше мило с мен и ме защитаваше. Стана така, че споделих с една моя съученичка и тя директно отиде и му каза. Никога няма да забравя онзи ден. Бяхме в междучасие преди да започне часът по музика, бяха се събрали той и още няколко момчета, съученичката ми му каза, момчетата започнаха да му се подиграват и той много се ядоса горкият дойде при мен, застана пред чина ми и ми каза "Знам, че ме харесваш, но си избий всякакви мисли, че ще ми бъдеш гадже. Ти си недостойна за мен, погледни се, виж се каква си беднячка и дрипла " Не знам какво стана в този момент, но ми се обърна терцата. Дали, защото бях на 16, навлизаща в пубертета, но го взех много навътре. Не драматизирам, но наистина ми беше много тежко. Не ме разбирайте погрешно, него не го обвинявам за нищо, даже чест му правя. Затворих се вкъщи, не исках да ходя на училище, изпадах в паника, когато ме изпращаха до магазина, че може да го засека някъде. Започнах да се срамувам от себе си и да се самокритикувам. Предадох се сама, отчаях се, годините когато трябваше да ги живея и да се радвам аз ги посветих на това да се намразвам от ден на ден все повече и повече. Макар и да преживях много по-тежки моменти в живота си през годините някак тях ги преодолях. Но това не успях, не знам егото ли ми е голямо, суетна ли съм, но това не можах да го преодолея. При всичките тия срещи с непознати мъже ми беше лесно, не знаят откъде съм, каква съм, можех да се отпусна, същото е и с колегите ми. Обаче, когато почувствам някаква симпатия към някого се започва със самокритиката и съпоставките той е - аз съм и накрая се оказва, че аз съм едно голямо Нищо и съм толкова недостойна за вниманието му и нищо не става. Към днешна дата аз вече не съм девствена. Случи се преди седмица, с човек към който нямам никакви чувства. Той е хубавец, знаете просто така за бройката, какво толкова е видял в мен и аз не знам, но прояви желание да ме мине. Казах си, защо да пропускам шанса си. Не му казах в началото, че съм девствена да не ми се подиграе и да избяга. Неопитността, дървеността и непохватността в леглото мислих, да ги оправдая с употребата на алкохол. Бях чела, че кървене при първият път има в редки случаи, което беше още по-добре. Е започна се, ама ей ти изненада прокървих и той като започна да ме разпитва да не би да съм още в менструация , защото пръстите, които ми вкара са изцапани с кръв и аз нали съм глупачка и не мога да лъжа му изръсих, че съм девствена. Той се притесни и ме попита защо не съм му казала щял да бъде по-внимателен.. Офффф боже как да му кажа като ме беше срам и сигурно щеше да ми се изсмее и да си тръгне. Както и да е. Беше ми неловко и много ме беше срам, от нерви започнах да му се извинявам, че остана разочарован и недоволен и да го уверявам да не се притеснява, че няма да му се лепна и да му досаждам по никакъв повод. Той само спокойно, та спокойно и той се притесни, защото каза че за първи път улучва на девствена. Може би, защото и той се притесни не се разсмя на положението ми, но ме трогна че не го направи. Е това беше. На другият ден ми беше писал, размених ме 2-3 изречения. Помолих се да не се засичаме повече, но дядо боже отново не чу молитвите ми и се засякохме съвсем случайно на улицата. Даже бях толкова унесена, че щях да го подмина, ако не беше ме спрял. Толкова ме беше срам и се чувствах неловко, че няма и докъде. Поне той изглеждаше спокоен все едно нищо не се е случило. Извинете, че ви досаждам с моите глупости, но ако не споделя всичко, което ми се трупа ще се пръсна. Сега гледам нещата от друг ъгъл, някак си се чувствам по-зряла и по-спокойна. Знае е ли се може би скоро ще срещна човек, който да ме обикне и приема такава каквато съм.

39.   И като го направи с някой непознат, какво спечели? -Нищо.

40.   Много ми е странно като чета в тоя сайт за жени на по 30 години(има даже няколко казват че са и минали 30) и са все още девствени. Преди да намеря този сайт не съм и предполагал че може да има такива. За мъж съм по-съгласен, че може да има някъде, но за жена се изумявам. Всяка една жена, стига да не е 160см и 100 кила тежка, и под 35г. -40г. е достатъчно само да се гримира да си облече една по-къса и предизвикваща пола и да отиде на дискотека. Няма значение сама или с приятелка/и след 20 минути ще има поне 3-ма кандидати да танцуват с нея и да я черпят. След 1-2 часа кандидатите ще са поне 6-7. Като от тия 6-7 кандидати, 6-7 ще искат да завършат вечерта в леглото със съответната жена. Аз досега не съм видял жена, колкото и грозна да я намират някои(стига да не е 120 кила) в дискотеката да няма ухажори. Сега вярно и половината от тия ухажори са боклуци и "свалячи", но другата половина са си съвсем нормални момчета/мъже, без приятелки, решили в края на работната седмица да разпуснат малко и ако може да се запознаят с някоя нова жена. Много такива запознанства са свършвали и с брак дори. Така, че момичета, не се самосъжалявайте и подценявате, просто се гримирайте, направете прическа, облечете нещо по-късо и идете на дискотека. А в дискотеката могат да се срещнат и доста свестни момчета. В самосъжаление и депресия ви минава живота без да разберете в действителност колко хубав е живота и колко много неща има, които ни правят щастливи.

41.   Всъщност историята ти е доста поучителна и дано повече хора я прочетат и си направят изводите за заобикалящите ги хора и нравите им, а също и докъде може да се стигне в следствие на всичко това. Мисля, че тезата ми, която бях изложил в коментар 12 се е потвърдила с пълна сила - попаднеш ли на нормален сериозен мъж, независимо дали става дума за един път или не, няма как да получиш насреща подигравки, а разбиране, прав бях, нали?
Радвам се, че човекът е бил достатъчно зрял и мисля, че с поведението си ти е помогнал в известна степен да погледнеш с надежда напред. А миналото си е минало, както бях написал - децата са жестоки, защото на 16 години вие сте си били просто деца, а ти си се комплексирала от жестокостта на съучениците си, ами във всеки клас има такива жертви. В тази връзка си спомням, че и в нашият клас имаше момиче със сходен на твоя проблем, може би бях единственият човек, който се държеше добре с нея, и да, към някакъв момент тя имаше някакви чувства към мен, които отклоних доста по-деликатно, отколкото в твоя случай, просто не изпитвах чувства към нея, а се държах като с нормално човешко същество за разлика от съучениците ми...
Ами така е в живота, а сега мога просто да ти пожелая да намериш подходящия за теб човек и мисля, че си на прав път, наистина се радвам за положителното развитие при теб.
М, 35

42.   Аз пък искам сериозна връзка, а не секс. Ще си платя за секс ако трябва и то пълна програма ще получа.
За това не искам да бързам със секса. Искам връзка. Сериозна. Но момичетата не ме поглеждат....

А защо, ще видиш темата в категория "Любов" която съм пуснал и все още чакам удобрение...

"Да се почувствам мъж" се казва :)

Едно Момче-20г.

43.   добре, авторке, след като вече си преодоляла част от проблема си (защото вече стана ясно, че девствеността не е единственият такъв), можеш да се почувстваш по-спокойна и по-уверена в себе си.
успех!

44.   "М35 " да беше прав , в коментар 12 . Честно казано не очаквах , че той ще се окаже зрял , а е на моята възраст. А много добре знаем , че масово мъжете на тази възраст са си си незрели все още и гадняри. Както и да е. Съзнавам, че миналото си е минало , но и то е част от нас . По принцип не се влияя от хорското мнение и някак в миналото подигравките на другите не ме оцелиха толкова надълбоко , колкото неговите думи . Имам голям проблем със себе си и не знам как да го преборя . Еуфорията от това , че някой ме пожела и обърна внимание премина и пак се чувствам същото нищожество както преди . Мисля , че нямам никакви качества , че в мен няма нищо , с което мога да впечатля някого , а камо ли да ме обикне . Чувствам , че не съм за този свят .Не мога да се гледам и понасям като цяло . И проблемът ми не е примерно да съм дебела за да отслабна или нещо определено в характера ми за да го променя та да се харесам. Като цяло не виждам нищо хубаво и стойностно в мен , не знам това да се научиш да обичаш себе си е много трудно . Чела съм много книги свързани с това , но не мога да го възприема . Познати , хората около мен се е случвало да ми казват че съм приятна компания и шефът ми е доволен , но аз някак си мисля , че ми се подиграват и всичко е заради това , че аз не съм достойна в собствените си очи . Не ме разбирайте погрешно не съм лицемерна , защото наистина ми приятно да съм в компанията на колегите ми и си върша работата добре , защото ми харесва , а не да се натягам или нещо такова . Просто не знам , какво да правя , наистина не знам

46.   Птърси помощ при психолог, няма нищо срамно в това, ще ти изпишат нещо и ще се успокоиш. УСПЕХ, ще се оправиш.

47.   Ех момиче къде си, ти си моя.

48.   това чеси детствена не е лошо за мен е много добре повечето мъже се оглеждат, към жените които теси показват че са разебани, и търсят или се продават, за пари. не дей се поценяваш че не си срешнала човекът още. За, всичко си има време и място не си само ти датисе подиграват или казватти че си задръстена. за мен си много прекрасно, момиче което расъждава правилно ти си страхотна това ми харесва у теб. А тези, които са свикнали и са пробвали, от всичко по-малко са курви а мъжете които са минали през тях ги запомнят за цял живот. завиждат ти много и се забавлявяй бъди горда покажиим това което си ти защото мъжете харесват у една жена честотатаий характераи и това че ниси минала през всички тяхни легла.
бъди себеси а не бъди такава каквато искат те!!!

49.   Аз също съм девствена и съм почти на 27 г., знаеш ли и аз като теб си мислех, че е срамно но както чета някои коментари, примерно този мъж под номер 48, разбирам, че наистина би трябвало да се гордеем с това. Не се притеснявай и недей да бързаш, любовта идва в най-неочакваният момент, недей да си лягаш с някого само, за да не си девствена, пожелавам ти да го срещнеш, твоя човек! Пиша ти, за да знаеш, че има и други като теб, не си нито последната девствена, нито единствената и това не е никак срамно, аз го осъзнах, направи го и ти.

От едно друго девствено момиче

50.   И какво да му кажа на психолога? Само да му губя времето на човека, а и не знам откъде да започна. Конкретен проблем нямам, който да ме натоварва. Не мисля да се самоубивам. Чувствам се подтисната, нещастна и много тъжна, неразбрана, нямам настроение, нямам желание да правя каквото и да е, да се срещам с хора, да излизам, да живея. Цялата тази подтиснат прераства в нервност, раздразнителност. Ушите ми шумят, усещам вътрешно безпокойство, има моменти въздух не мога да си поема, вечер краката ми се схващат, ръцете ми изтръпват, само ми се плаче и ми се спи. И то е егати спането спя малко, събудя се, пак заспя и така докато стане време да ставам за работа. През годините се измъчвах заради много случки в живота ми, но все още имах живец, а сега умря. Чувствам се виновна заради толкова много неща и аз не мога да обясня на какво се дължи състоянието ми. Ако трябва да споделя най-тежките ми моменти в живота те не са толкова трагични. Има хора се борят с рак, разни други болести, нищета, а моите не са чак толкова трагични. Най-тежките моменти в живота ми - когато бях на 13 години дядо ми умря в ръцете ми, случката беше, че той беше паднал от леглото и нямаше никой вкъщи , майката на баща ми беше при съседите на клюки, извиках я и двете се опитахме да го качим в леглото, но той тежеше и аз го изпуснах. Беше ми много жално, защото дядо много се мъчеше -викаше, охкаше и накрая издъхна докато отново се мъчихме да го качим на леглото. Другият ми тежък момент беше година по-късно имах си приятелка. Бяхме съседки, тя е една година по-малка от мен, постоянно бяхме заедно от както се помня. Но дойде един момент в който тя започна да ме игнорира и да страни от мен. Завърза приятелство с друго момиче и мен ме забрави, двете се криеха и бягаха - не ме искаха. Чувството, което изпитах беше скръб. същото чувство, когато някой си отива завинаги. Пречупих се и се затворих. Не исках повече да имам приятелки. Другият момент беше с момчето от моят клас. Следващият - понеже вкъщи скандалите са нон-стоп сутрин майка ми и майката на баща ми се карат, вечер майка ми и баща ми се стигна до това, че майката на баща ми измисли, че майка ми я е била и се е опитала да я удуши. Жалвала се пред сестрата на баща ми и синът и. И той дойде един ден, първо започна да удря ми майка ми по главата, аз гледах като стресирана, майка ми заплака, баща ми дойде за да види какво става, той го удари по носа и го повали на земята и започна да го рита, пак се насочи към майка ми аз му се изперчих за да я защитя и той ме хвана за ръцете и ме блъсна в стената. Друго- по интернет се запознах с един човек, до среща не се стигна, често в яда си ме наричаше каква ли не, но това няма значение. Аз може би го обичах, защото като ми се сърдеше ми беше много криво. Като ме игнорираше и обиждаше се чувствах много виновна, че го дразня и че съм така убитачка. Той си има проблема, често ми говори че единственото спасение за него било да рови в кофите за боклук. Успокоявах го че винаги може да разчита на мен и няма да допусна да стигне до там. Че винаги може да дойде при мен да живее, моята заплата щеше да стигне. Но той не искаше, отхвърляше ме и аз знаех защо. Защото съм глупава, неоправна, грозна и е с мен просто докато си стъпи на краката и си намери достойна жена. Друг тежък момент - баща ми се разболя, отрязаха му крака. Въпреки всичко не е лош човек, никому зло не е сторил чудих се защо господ му причинява това. Нали на добрите хора им се случват хубави неща. До последно се надявахме че ще му се размине. Аз го гледах в болницата, беше ме много жал. И същевременно се чувствах ужасно, защото сестра ми беше бременна и от страх да не и се случи нещо я лъжех, че всичко е наред. Със сестра ми е и свързан следващият тежък момент - нарани ме много, мислих че тя е най-вярната ми приятелка и не го очаквах от нея и може би точно заради това толкова много ме заболя. преди 4 години живеехме заедно на квартира, тя се запозна с един мъж и го водеше често, той беше обвързан. Живееше на семейни начала с приятелката си от 7 години. Аз не харесвам такива хора и много се бунтувах като го водеше да спи в къщи. Едно, че объркваше нея и я караше да страда, друго че ми беше жал за приятелката му. При един скандал тя каза че съм темерут и само я излагам. Заболя ме, събрах си багажа и се изнесох сама на квартира. Не и проговорих и потърсих 6 месеца. Толкова много неща ми са се насъбрали и не издържам и натоварването продължава. Всеки път като си отидя на село да видя майка ми и баща ми и ми става много мъчно като видя татко как се мъчи с патериците, а майка ми след него намила. И за майка ми ме е жал. Мразя се, че съм такава смотана и не мога да се вкарвам в правият път. Ядовете продължават. А колкото до мен знам, че ще остана сама, никой не ме обича, няма да създам семейство. Не знам какво ми има, съдейки по другите жени аз не се отличавам по нищо, а никой не ме обича. толкова много съм объркана

51.   авторке, на психолога това му е работата, да слуша, да те насочва и накрая ти сама да стигнеш до решенията и изводите в живота си. например можеш да започнеш с разказ, подобен на коментара си под номер 50.
аз например мога само да ти съчувствам, да кажа някоя фраза от типа "стегни се, нещата ще се оправят", защото не съм специалист. работа на специалиста е да ти помогне да осъзнаеш и преодолееш проблемите си.
така че опитай, какво губиш? по-зле няма да стане.

52.   Мило момиче, проблемите ти идват от там, че си мислиш за лошите неща, които са ти се случили. Не мисли за тях, гледай в бъдещето напред. Мисли позитивно, промени нагласата ти за живота, и всичко ще се подреди, колкото до психологът, спокойно можеш да му разкажеш това, което си написала по горе. Вярвам че ще се оправиш. Успех и всичко най хубаво ти желая. STENLI

55.   Привет,

трогнах се, когато прочетох историята. Позната ситуация... съвсем ясно ми е, къде се крие ключа - някак си човек не иска да се чувства използван и омърсен от някой, който иска да се възползва от него сексуално, а годините си вървят. Жалко е, че жени като Вас се срещат само във виртуалното пространство... а колко бих искал да срещна в реалния живот такава жена, приятна с чувство за хумор, комуникативна... ех мечти. Добре, че бирата Ариана е за всеки :). Въпреки това, не се отчайвайте, на човек не са му необходими много хора, за да се чувства обичан и желан.
Предполагам, че ще мога да помогна със съвет или просто да разведря картинката, все пак провинциалистите сме, за да си помагаме :D, а и желание да помогна имам. Админите ще решат каква е ситуацията.

Поздрави и много усмивки на всички,
кураж и имайте в предвид, че в мое лице имате симпатизант, а защо не и обожател :)

56.   не се чуствай отхфърлена а се радвай и се приеми за такъва каквато си ти.
това че твоите съученици са те отбягвали подигравали изобщо нийм обръщтай внимание
аз знам и съм минала този път мно замен ними пукаше какво говорят за мен каква съм за тях бях;
задръстената самотната не съществуващта за тях нараняваха ме всеки изминал ден чувах им смехъ
мно знаех за тях каквиса едни курви които бяха пропаннали момичета от бардака и всякой ги използваха само за секс.
в моите очи те паднаха ниско и неги съжелявъм за нищто на света защтото едим мъж винаги иска скромно момиче дествено!!!
честнността ти;
радвам се че има хора като теб ценяго много има една поговорка за всеки влак има пътници!!! -голям залък лапни голяма дума не казвай!!! ... желаяти успех и цени това което си...

57.   Здрасти, ти си жена мечта. Повечето жени са толкова повърхностни. Освен това масово изневеряват. Аз съм мъж и за пръв път бях с жена като бях на 29. След нея не съм имал друга. Явно на някои хора не им е писано да са щастливи и да срещнат подходяшия човек от другия пол. Дано срешнеш някой свестен човек.

59.   уви... късно чета темата :( ако влизаш все още пиши

62.   Ако още не си се поддала на обществения натиск, надявам се да намериш някой необвързан и оценяващ те човек като мен. Да си девствен е най-прекрасното нещо, което може да предложи една жена. За всичко останало си имаме... бъдещи авторки на теми със заглавия като "Възможно ли е да съм бременна? "

64.   Всеки мъж мечтае за девствено момиче това че нямаш опит не е болка за умиране важното е да нямаш задръжки и да се отпуснеш по време любовната игра и да ти е хубаво и готино

66.   Съгласен съм с 64 всеки мъж си мечтае тайно да е първият,просто много мъже се страхуват да поемат отговорност.
И аз търся моята девица и ще продължавам да я търся.
Но трябва да знаете мили девици че ако не допуснете мъж до себе си и ако претенциите са ви до луната няма как да се получат нещата.
Искам да попитам девиците как ще реагирате ако и момчето с което сте се окаже девствен като вас без опит?
Като на това момче всичко му е нормално просто си има принципи девица да му е съпруга за в бъдеще.Въпроса ми е само към девиците.

67.   Номер 62, ако най-прекрасното нещо, което една жена може да предложи е своята девственост, можем да изпитваме само искрено съжаление към нея. Да не говорим, че може да я предложи еднократно.

Дядо Торбалан

68.   Момичете, не му мислете толкова на този секс. Ако някой ви поиска - дайте му, за Бога!!! Дори да не ви хареса, какво толкова? Няма да повторите с този човек, но поне вече ще знаете дали с него си пасвате.

69.   аз съм коментар 66
Дядо торбалане девиците са много интелигентни жени, не ги подценявай. Повечето от тях са се отдали на кариерата или професионално си развитие и съм убеден че могат да предложат мнооого повече от своята девственост.
За жалост в днешно време са обект на подиграфка от доста развратни мъже и затова прикриват максимално своята девственост.
Р.

1-50 от 56