Споделена история от Секс и интимност

Защо някои мъже не правят френска любов?
Защо няко мъже не правят френска любов според вас? Срещала съм всякакви, но малка част от тях изобщо не го правят. Или незнаят как или ???

Коментари

1-50 от 101

1.   Аз не съм срещала такива!

2.   Аз съм срещала и се чудя на същото :)

3.   В някои случаи почти всички мъже ще откажат да я правят. Пример - мимолетна свалка, която прераства в секс за една нощ. Аз изобщо не я познавам, но парашута ми се отваря за вечерта. И да тръгна да й правя френска? Хайде де!

4.   А аз съм и секса с такива не е толкова пълноценен.

5.   Според мен това е много по-интимен израз на любовта между мъж и жена. Бих казала, че е израз на по-голяма близост, нежност и доверие имежду двама души. По този начин на любене мъжът предлага любов (не просто секс), а жената я приема. Според мен, мъж който не обича достатъчно силно, не е склонен да прави френска любов.

6.   Ами сигурно щото си владеем българската любов :)
Извинявайте не се сдържах.
Аз правя!
Това е по-скоро въпрос към тези, които не правят - те да кажат защо, а не ние да догатваме защо :?
а бай дъ уей и аз поне нямам приятел, който да е казал, че не прави

7.   Eми може да си му гнусна незнам

9.   Е какво, всички ли тука правите?

10.   Защото са егоисти

11.   Не искат да правят, а искат да йм се прави на тях, нали? След като не иска, и той няма да получи орални ласки. А иначе има мъже, които знаят, че ако се докопат до " там " с език, 100% ще следва секс, така че... всеки си знае интереса !

12.   Номер 9 - писна ми от просташки изказвания, като не сте се научили как да говорите поне си трайте. Между другото, ако ме видиш на живо съм убедена че ще ти потекат лигите :-)

13.   Ммм, не мисля че има мъже, които не правят освен ако няма основателна причина за това.
Ралф

14.   Аз не съм номер 9, но вече ми потекоха лигите от 12, само като прочетох изказването й. Представям си какво ще е, ако я видя на живо:)

За френската - когато искам-правя, когато не искам - не правя. Но не е вярно, че хем не сме искали да правим, хем искаме на нас да ни правят. Никога не карам жената да прави нещо против волята й. Принципът е прост - като не ти е кеф нещо, изобщо не тръгвай да го правиш.

15.   Аз не правя, но обичам да ми правят.Освен това на мене половият ми орган стърчи навън и мога да си потдържам идеална хигиена,а момичетата са ми малко несигурни + това съм гнуслив малко.Но ако момичето е много сладко и се измие хубаво,нямам против.Както каза някой по-горе,ако е за една нощ-никога!

16.   Я пък ти номер 15 - щом са ти съмнителни жените, ми много просто, то има и МЪЖЕ - ( половите им органи стърчат навън).

Не се засягай, но коментара ти не е звучи много "мъжки - джентълменски " Иначе нищо лично, просто шега.........
М 38

17.   Хахаха, номер 16, беше уникално това към 15. още не мога да спра да се смея. Подкрепям те напълно!!!
Ралф

20.   Защото мислят само за себе си!

21.   Към авторката: Надявам се да прочетеш този коментар !!! Всяко правило си ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ и при ВСЕКИ е РАЗЛИЧНО!!!Моето мнение е такова , че повечето мъже , но не ВСИЧКИ ОБИЧАТ да задоволяват жената орално. Тези , които не го правят е поради няколко основни причини :- ЕГО , липса на ЧУВСТВА или просто миризмата и вкуса на момичето отдолу!!! Това не е болка за умиране , но е основното действие за предразполагане на партньорката и сексуалното и задоволяване преди половия акт ИЛИ при ЛИПСАТА НА ТАКЪВ !!! Ако попадаш на такива , които НЕ им харесва не ги игнорираи само заради това , но ще е страхотно ако изпитваш такова удоволствие често!!! Аз търся такава като теб , която да желае постоянно да e милват МЕЖДУ БЕДРАТА и да е доволна от приятеля си... От сериозен и хубав

22.   От авторката към н.21

Прочетох коментара. Не говорим за лична хигиена, ясно е че жена която не се поддържа няма как да иска някой да се завира между краката й за секс, па камо ли за фр. любов. Та по скоро са другите 2 причини. Аз не се оплаквам от липса на ласки там , дори напротив, просто съм срещала 2-3 ма, които не го правеха и се питах каква е причината. Исках да чуя компетентно мнение ( като твоето) ;-)

23.   И аз не ги лижа, щото не ме кефи.

24.   ДОБРИТЕ ЛЮБОВНОЦИ ПРАВЯТ ФРЕНСКА ЛЮБОВ, ОСТАНАЛИТЕ СА ПОСРЕДСТВЕНИ!

25.   Номер 12, това
--> :-)
ти ли си?
Потекоха ми лигите :D

26.   Виж и прочети това - http://spodeli.net/1/story-2333.html т 4 и 13

28.   Не е правилно да се смесва любовта с орален или анален секс. Значи аз ще ти направя ако ти ми направиш или пък щом не ми правиш значи не ме обичаш. Когато любовта е налице всеки прави това което е приятно на него и на партньора, и би трябвало да прояви разбиране ако не иска нещо.

29.   Аз правя и чесно казано ми е много приятно ! А иначе непознавам човек който да не обича да прави. Обаче някой хора не са много наясно как точно се прави ...

30.   Аз съм мъж и просто не ми е приятно.

31.   Aко не правя френска все едно не сам правил секс не знам какви са тези маже

32.   ОБИЧАМ ДА ПРАВЯ ФРЕНСКА НА ГАДЖЕТО МИ. БЕЗ ДА Я ЦЕЛУВАМ И ЛИЖА ОТДОЛУ НЕ ПРАВЯ НИЩО-ТОВА МИ Е АДСКИ ПРИЯТНО, А СЪЩО И ДА Я ГЛЕДАМ ОТ ДОЛУ ДОКАТО Я ГАЛЯ ПРОСТО РАЗТВАРЯМ С ПРЪСТИ УСТНИТЕ И И Я ДРАЗНЯ И СМУЧА, ПЪПКИТЕ НА ГЪРДИТЕ И СТАВАТ ТВЪРДИ, КЛИТОРЪТ ЧЕРВЕН И МОКЪР. КОЙТО НЕ ПРАВИ ТАКАВА ЛЮБОВ Е ПРОСТО ПЪН.

35.   Е то и аз не правя на всеки мъж френска, просто на някои не ми идва да му правя

37.   Ами братовчед ми се гнуси от целувка с момиче, а е на 28. Хлопа му дъската яко май. Казва:
-Как ще и лапам лигите бе луд ли си?
Иска момата да легне и да си разтвори направо краката. Идиот а?
Подозирам че е още девствен.

38.   Посмях се на №16, направо ме развесели. Изкефи ме. Според мен който истински обича секса няма задръжки. Говорим разбира се, за зрели и чистоплътни хора. Без това условие няма нищо.

39.   Доста често правя френска на жените, но понякога изпитвам неистово желание за див животински секс. Направо от вратата за краката и веднага да й го вкарам. Или пък понякога изпитвам нужда от много бърз секс. Вярно е, че трябва да се мисли за жената, но пък понякога ми се иска да мисля само за себе си.
А и честно казано в такива моменти им е харесвало.

41.   За мен причините да не правя френска са:
1 Липса на хигиена
2 Големи срамни устни

42.   № 41 Правите ли разлика м/у големи срамни устни и клитор ?
Май не!
???????

43.   №42 Май да!!!

44.   от №41 много добре знам каква е разликата, но и двете не ме възбуждат, ако са прекалено големи!!!

45.   Аз пък ако не лизна не мога! Просто много обичам и ако не ми дадат ми е кофти, гледам да си изпорся ако трябва. А пък да ми правят" свирка" по не ме кефи мога и без нея, 100 пъти предпочитам аз да си лизна с език мацката. Е ако тя иска да прави на мен френска , няма да й откажа ама само заради нея..На някои може да има се види странно мъж да не иска и настоява за свирка, ама аз съм си такъв.Друго си е да лизнеш.мммм.....

46.   80 % са gay

47.   На саштия принцип ще попитам жените . Защо някои жени не правят френска любов ? Одговора и на двата вапроса е .. зависи от човека . На някои са им приятни този тип ласки на други не това е . Да уточня момче сам ЗА ласките с език ПРОТИВ свирките .

48.   Номер 47 казва точно и ясно всичко, което можеше да се спести в по-предните коментари ;) Както има жени, които по една или друга причина не правят френска..така е и с мъжете. Аз съм момиче и не бих казала, че да правя свирка на партньора си (постоянния) ми е най-любимо..но като знам, че така му доставям удоволствие, го правя..страя се, влагам чувства, ако щеш. Той от своя страна (от 4 години сме заедно) до преди 2 години някъде не даваше дума да се обели да ми прави той на мен..аз и не съм била толкова настоятелна, но сме си говорили и знаех, че просто няма желание за това, а когато липсва желание е излишно да казвам, че се получава по-кофти, отколкото съвсем нищо да не ти направят :))) Обаче в последните близо 2 години нещо му стана и му се появи голям мерак по тая част..дори секс да не правим, той иска да ми прави френска. Така, че всеки с номера си..но най-тъпото оправдание на мъж е да каже, че го е гнус..пфф, ами то си има решение за това..

49.   Интересна тема :) . Без френска спрямо дамата секса е нещо полвинчато.Секс не означава "хамалско чукане" Това е усещане , да знаеш и да можеш да водиш жената към оргазъм, да знаеш как да я докараш до там , и преди да стигне върха да поспреш , за да може тя да го желае неистово. Оралната любов е неразделна част от цялото. Всички мнения и доводи като "големи и са срамните устни" , "не е чиста" и тям подобни са просто глупости. Всеки ден в устата ви влизат такова колчиество микроби че вагината ще ви се стори като стерилнаако можехте да ги видите. В секса янма място за егоизъм и мисли за собственото удоволствие.Грижи се другия да е доволен, и ще се грижат за теб.Знамч е сега ще предизвикам бурна реакция от "мъжете" и "големите ебачи" но когато се научите да докарвате дамата до оргазъм само с език , то тогава наистина може да се каже че сте ебачи.

50.   Сложно е и за мен лично необяснимо.Сегашната ми приятелка май никога няма да усети устните ми върху нейните срамни устни.Ходех преди с едно момиче.....Ами идваше ми да я изям едвали не.. У мен постоянно при започване на секс с нея се пораждаше желанието да я целуна отдолу.Незнам защо така се получава при мен

51.   Е, що така бе, 50? Не обичаш достатъчно новото гадже или не ти харесва половият и орган, или миризмата? Обясни ми моля те, много ми стана интересно.

52.   ммммм №50 продължавай да разказваш и на мен ми стана интересно. А онзи горе №16 още се подсмивам като се сетя.

53.   Мн интересна тема :).Да,вярно е,че зависи от това с кой ще е секса.Не мога да замисля,да не целувам приятелката си по котето.Ако не ударям език отдолу,като нищо да не съм направил :).Не мога,веднага без да мисля главата ми слиза надолу :).А и ако искам втора партия,пускам един език долу и пищофа ми веднага е готов :).

54.   Не знам :) Аз си правя ! Вие сте бахти задръстеняците :) не бих правил и тн ... ! Ам мисля че щом момичетата могат да ни правят свирка :) и ние можем да им направим удоволствието :)

55.   КОЙТО НЕ Е ПРАВИЛ ФРЕНСКА НИЩО НЕ ЗНАЕ.

56.   а защо някои жени не правят френска любов?

57.   аз съм момче и ми е супер кеф да одаря 1 език на моята мацка
тя също се кефи мноого но хигиената е много важна . макар че специално ние сме на фаза дето ..... се лижем тя гълта и вообще няма място за гнус :) но е важна

58.   Аз не съм попадала на мъж, който да не прави.Но предполагам, че зависи доколко му харесва жената, дали е чистоплътна, дали има чувства към нея.Един мъж, когато е луд по една жена, му се иска да я изяде цялата, и тя да се разтопи в ръцете му.. :)

1-50 от 101