Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми има големи срамни устни
Здравейте,
До сега съм бил с 5 жени/момичета и ходя сериозно с едно момиче от известно време. Обаче все още не сме го правили. Проблема може би е в мен, защото ми се отдаваше възможност на 2-3 пъти, но аз не се възползвах.

Приятелките ми до сега са били все със малки срамни устни или поне не толкова големи колкото тези на новата ми приятелка! Не съм я е*ал, но ги пипах видях и така нататък може би това е причината да се откажа или по точно да отложа акта.

Приятелката ми е доста красива и ухажвана от много мъже, но е млада и всъщност е спала само с 1 (според нея) и се съмнявам дали не ме лъже, защото ако е спала с доста или по точно се е е*ала с доста вероятноста да са и увистнали толкова срамните устни според мен е по-голяма.

Не ми е удобно да я питам защо са и така и съм я питам доста пъти дали не е спала и с други, но хора наистина толкова големи срамни устни не бях виждал(освен по телевизията). Не са огромни не ме разбирайте погрешно, но са си големшки.
Та въпроса ми е това може ли да е от много е*ане или си е така просто?

Дори да ви кажа не ме възбуждат толкова тея джуки големи и дано да няма проблем като тръгнем да го правим смисъл с повдигането.

Коментари

1-50 от 210

1.   Има доста жени с такава аномалия, правят се операции за коригиране, но ако има смисъл. Ако не ти пречи, оставете нещата както са си. От много секс срамните устни не порастват, а за бройката до преди теб може да те лъже, а може и да не те лъже.

2.   На мек хуй, вълната му пречи...№1 и ти нещо не си в ред-операция?!

3.   На теб да не ти е пораснал от секс?

4.   Аз съм момиче на 23 и мога да ти кажа,че ти си голям идиот.
Какво като са и по-големи срамните устни!!!
И кой ти каза,че се учеличавали от много секс.
Може да стане по широка отдолу,макар,че там има мускули,ама да се разтегнат от секс.
Такава глупост не бях чувала.
Ако на тебе оная ту работа беше крива,значи ли,че се е изкривила от много секс????
И какво значение има с колко мъже е спала нали сега е с теб???
1,2...10 това си е нейна лична работа.
Щом ти е казала с 1 стига си питал.И да ти каза истината и да те лъже не е тоя работа.Това са лични неща,от нейното минало и не мисля,че имат значение.
Казваш,че е красиа и мъжете я заглеждат....
Внимавай да не ти я вземе някой,на който няма да му пука колко са и голему устните.

5.   Номер 1, как е възможно да наречеш природна даденост "аномалия"? Все едно да наречеш големия пенис или тестиси така, бива ли такова нещо?! Думи нямам...
А авторът просто се излага? Преди да задаваш глупави въпроси, вземи попрочети малко! Като за начало точно тук има буквално стотици коментари по темата, направи си труда да ги намериш и да разбереш, че май половината от жените са с по-големи срамни устни. Явно твоят опит е малко и не си открил колко по-стратсни са жените с големи устни. Да не си посмял да комплексираш момичето с някакви забележки или коментари! Като не ти харесва и предпочиташ жените да са като момиченца отдолу, скъсай с нея. И без други си личи, че не си дорасъл за това.

Отново си затвърждавам мнението, че само наистина добрите в леглото, опитните мъже оценяват предимствата на такива жени, възбужда ги и търсят такива!
Гледай само манията ти по нимфетки да не изтрае през годините, че тогава вече си е посъдимо, нарича се педофилия!

6.   Големи са и, защтото просто са си такива, все едно да си мислиш, че на един мъж оная му работа му е по-голяма от твоята щото е чукал повече жени. Има жени с по-големи ср. устни, както има мъже с по-големи пениси.

8.   Авторе, и такива като теб! Направо ви се чудя на акъла откъде си измисляте тия проблеми. Големи, малки...какво значение има. Честно казано, жена съм, ама единствено тука виждам идиоти като теб да задават подобни въпроси.

9.   Ами без никакви? Стига с тези претенции. Като за такива неща си почнал да мислиш, значи не я харесваш наистина заради самата нея.

10.   Аз пък намирам големите срамни устни за много възбуждащи!

11.   Пич не полудявай, и не се излагай.Големи срамни устни от много секс - аахахахаха.И какво сега, няма да я обичаш заради това?Я не ставаи смешен!Да ти имам проблемите подяволите.Аз се влача сам и няма едно хубаво момиче(харсват ме такива, който аз не харесвам да си е...а късмета)да се навие кафе да пием ти за глупости мрънкаш.Абе за едно хубаво момиче.....Айде, че яд ме хваща и не изглупявай!!

12.   Жените с големи устни нададоха вой! :)))

13.   Абе кво нападете момчето всички бе? Ебати тук вече за нищо ли не може да се пита? Значи за вас - жените няма значение малки големи срамни устни и прочие. Обаче ако сте се е*али с момче на което му е малка ... ще го разнесете по целия квартал.

До автора. Преди време излизах с една девойка, харесахме се и започнахме малко по сериозно. Една вечер в колата ми почнахме да се натискаме, знаеш как е :P Леле бате като си прокарах пръстите под прашките и имах чувството, че ми погална ръката цялата. Срамните и устни бяха огромни на пипане, меки и слузести. Качихме се в нас, за да продължиме. Като останахме чисто голи и като се спуснах надолу да усетя вкуса на хралупата и благодарение на светлината от монитора на компа, от които бях пуснал нежна и тихичка музичка и като видях, бате, колко и е увиснала и огромна направо ми се догади. Иначе е пи*ка от всякъде където я погледнеш. Ебати направо ми се отщя от всичко. Отврат и грозно на всичкото отгоре. Не се нае*ахме бегай бе направо щях да повърна.

14.   От автора до 13:
За това говоря пич! Същаща работа и при мен. Иначе момичето си трака от всякъде както и да я гледаш... Не знам дали е широчка ама с пръстите разбрах, че не е от най-тесните. Ще я пробвам един път ако не ми хареса или ми се види кофа я махам...въпреки че много я харесвам.

15.   Kат не е от най тесните търси си девственица хахахаха

17.   Оле, щях да падна от смях, уплашил си се, викаш големи били. Това пък което аз знам че това са от най страсните жени. Извинявам се ама проблема си е в теб. Я си представи че някоя ти рече, а няма да легна с теб щото ти е много голям. Тогава ще речеш че тази е луда. Не дай си боже пък да ти рече да си го намалиш...........А сега вече сериозно № 5 много то чно ти е казал че повечето жени са такива. Вземи и се поограмоти.

18.   хахаха... номер 15 супер!:) абе устните са си устни, въпросът е вътре как е:)
пък като я чукаш няма да ги гледаш бе:)

20.   Еми то момчетата това си го заслужавате (обръщам се към номер 13). Ние сме ви разнасяли из целия квартал, а ти прочете ли си твоя коментар??? И този на автора след теб?!! Ще зарежете някое готино иначе момиче, само защото имала големи срамни устни и била широка?!! Направо не мога да ви се начудя на акъла! Освен ние момичетата да ви избираме по размера и по вида на топките ви?!!

То е ясно, че сте с тези момичета само за секса. Няма нужда да се правите, че ви пука за тях. Харесвате ги само колкото да ги вкарате в леглото. И щом имат и най-малкия кусур - айде вън и край.

Само да ви кажа, че идеални хора няма и докато си избирате половинките по вида на половите им органи, никога няма да си намерите свястно момиче за дълго. Ако обичаш някого истински, няма да има значение какви са недостатъците му.

Вие като искате само секс, какво се оплаквате?! Зарязвайте ги и готово.

Ж 18

21.   Аз съм жена. Спала съм с около 50 мъже. Имам две деца. Срамните ми устни са малки и нежни. Така че от много секс не пораснаха. Естествено имам по-млад от мен съпруг и любовник. Гледам порно често и се радвам ,че съм късметлийка,затова че не съм с големи и увиснали срамни устни. Верно са гнусни. Съжалявам ги тези жени, те сигурно се и комплексират много. Ама съдба, кво да се прави.

22.   Приятел, жената е като "консерва". Един я отваря, а колко я ползват после, никой не може да каже, освен нея. На теб какво ти пука? Важни са две неща.

1. Да я харесваш и да имаш чувства към нея. При това положение малко ще те интересува какви са срамните й устни или други подобни дивотии.

2. Да я задоволяваш така, че да няма нужда от други мъже. В този случай няма да има никакво значение с колко е била преди теб.
П. П. Големината на срамните устни зависи от гените, както и големината на члена.

23.   Номер 21, не знам ти кой съжаляваш, ама аз теб наистина те съжалявам. От коментара ти (не знам защо) лъха известна доза завист! Сигурно, защото знаеш, че жените с по-големи срамни устни са по-предпочитани от мъжете...

24.   Ха-ха N21 Толкова ли е трудно да си признаеш ,че им завиждаш.Гнусна си ти!!! Аз съм мъж на 31г.и много по ми харесват такива жени.Каква късметлийка си ти?!Продължавай да си спиш с педофили,които си падат по такива ограничени кифли като теб!!!

25.   Защо се занимавате с 21, не виждате ли че е тъпо парче. Като закръгли бройката на 100, може и да й пораснат :o}

26.   Ооо, случайно погледнах да видя дали някоя слузеста с увиснали джуки п...а не ме е изяла с парцалите и кво да видя... Така-сетих те се, аз съм 21 номер. Почвам ви по ред-23-за какво да завиждам, опазил ме бог, ти си от тези ли, ами-операция за теб скъпа, друго не те спасява от погнусата в мъжките очи. 24- ти не си мъж, или ако пък си-сигурно и единствената, която ти пуска е джуклеста и ти си и единствения, който не е избягал като я е зърнал. 25-моите може и да пораснат,ама за твоите -само в скалпела е спасението. Нямам комплекси, за сметка на малките си срамни устни имам големи цици, затова хареса ли ми мъж- не пропускам. Просто няма нищо което да ме спре, винаги ги зарязвам аз, защото винаги ще хвана когото си пожелая, с хубавите си полови белези. Това ми е от природата, да изглеждам добре и се възползвам максимално. Авторче, щом не си падаш по големи-бягай, иначе ще станеш импотентен, ако се насилваш психически.

27.   26, на твое място щях да се свра в миша дупка от срам - ти си само една п..тка - нищо повече. Eдна ходеща п..тка.

28.   Абе бейби (26), защо според теб порно звездите са с големи срамни устни? Ами защото, са много по секси и мноого по страстни. Аз изобщо нямам комплекси от това, даже напротив. Мъжете се побъркват от това;) Даже малко се изнервям, защото бъда ли един път с един мъж и край- 5 год след това не ме оставят на мира:) Малко е досадно, но пък само мъничко хихи. Така че мили дами, не се комплексирайте от нещо с което би трябвало да се хвалите. Все едно да имате комплекси от силиконовите си цици;)

29.   26, комплекса ти е в главата, но уви, медицината е безсилна.

30.   Абе хич да не е, има защо мацките да си слагат силикон в устните (не срамните), то затова се правят такива асоциации:))) Мъжете харесват големи срамни устни(срамни и не срамни)

31.   Номер 26, много си противоречиш- "Нямам комплекси, за сметка на малките си срамни устни имам големи цици" Последно?! От този изказ, аз разбирам, че големите ти цици компенсират малките ти срамни устни, нали?! Такааа... значи извода е ясен: примирила си се, че няма да ти пораснат устничките и си наблегнала да изпъкваш с циците. Следователно: ЗАВИЖДАШ на тези със "слузести с увиснали джуки"

32.   Не виждам как някой може да завижда на този израз "ЗАВИЖДАШ на тези със "слузести с увиснали джуки" "
хахахах

33.   Срамните устни са едни от най-ерогенните и чувствителни места за една жена. Според простите правила на физиката, колкото по-голяма е допирната повърхност, по-силно е въздействието!. Такива жени са много чувствени и страстни!

34.   Номер 21/26, още една дето си мисли, че има за какво да й се завижда. Да видим какво е то?
След няколко години, под огромните й увиснали цици, малкото й останали "навитаци" ще тъсрят с лупички миниатюрния й, почти загубил се и атрофирал клитор зад как беше..."малки и нежни" устни..Завидях й, няма лъжа!
Свещена простота, компенсирана с голямо и отдавна излязло от контрол самочувствие...То има ли нужда въобще да се занимава човек с нарциси, супер брутални и цинични при това...
Диспута трябва да бъде решен от мъжете, макар че тук вече има достатъчно материал за статистика и везничките май са "увиснали":) в полза на по - развитите и женствени интимни части. Все пак нека питаме и тук:" Радостта на педофила" или "марулка, подаваща се от сандвич":)? Какво е идеалното меню за вас? Моля споменете годините си, ако е възможно (все пак човек с опита и годините определя по - добре качеството).
Може да се включат и жени със сексуален опит с други жени:)

35.   И според мен са много грозни големите срамни устни и жените с малки трябва да се радват. На нова година бях на купон и към 2-3 една двойка решиха да го направят и момичето си събу пред мен гащите за да ме попита дали е обръсната добре .. гледката беше ужасна! Без да се е разкрачила стърчаха ОГРОМНИТЕ и срамни устни в форма на сърце ...

36.   Ееее, да си дойдем пак на думата. Аз съм 21/26. Благодаря на Бог, че съм с нормални срамни устни. Казвам нормални, защото някои злоби ще ме изкарат инфантилен изрод. и така-27- отивамда се навра в миша дупка,а ти го направи в собствената си. Иначе съм ходеща путка и бягаща и на майкати путката ,ако щеш. Алоо, 28,на кака джуклестото изродче, то и при порно звездите има грешки на природата,ама требвали им пари- снимали се. 29, не четешвнимателно-комплекси нямам никакви, благодарение на хубавотоси тяло, атия в главата от там започват. 31-опазил ме Бог, затова да завиждам, благодарнасъм Му за формите си. 33- тия, дето тежат 300 кила са с голяма допирна повърхност,ама гаранция за другото-никаква. 34-поредната джукла-духай го. Авторче, чети и размисляй!

37.   ЦИТАТ: 21. Аз съм жена. Спала съм с около 50 мъже.......Гледам порно често......

ТИ СИ СИ ОТКРОВЕННА КУРВА.СПАЛА СИ С ОКОЛО 50,А МОЖЕ И ПОВЕЧЕ.А НЕ СЕ СЕТИХ МОЖЕ БИ СИ ГОРДА С МАЛКИТЕ СИ СРАМНИ УСТНИ И СИ ГИ РАЗВЯВАШ НА ЛЯВО НА ДЯСНО ОТ ГОРДОСТ.ТАКИВА БОКЛУЦИ КАТО ТЕБЕ Е ЖАЛКО ЧЕ СА СТАНАЛИ МАЙКИ.ДАНО САМО НЯМАШ МОМИЧЕТА, ЧЕ НЕЗНАМ ТЕ НА КОЛКО МЪЖЕ ЩЕ ГИ НАУЧИШ ДА СИ ПОКАЗВАТ УСТЕНЦАТА.ТОВА ЧЕ СИ СПАЛА С ОКОЛО 50 НЕ Е НЕЩО С КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ПОХВАЛИШ, НО ОЧЕВИДНО НЯМА С КАКВО ДРУГО.БЛЕСТИШ С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЦВЕТУЩ РЕЧНИК И НИТО ЕДНА СМИСЛЕНА ДУМА, ПРОСТО ТИ ЛИПСВА ДАР СЛОВО.ИНТЕЛЕКТА ТИ Е СЪЩО ТОЛКОВА МАЛЪК КОЛКОТО И СРАМНИТЕ УСТНИ. ГОСПОД ТЕ Е ОСАКАТИЛ ОТ ВСЯКАДЕ СКЪПА И НЕ Е ЛОШО ДА СЕ ПОЗАМИСЛИШ МАЛКО НА КАКВО БИ НАУЧИЛА ДЕЦАТА СИ.ГОРКИТЕ ДЕЧИЦА, НАПРАВО МИ Е ЖАЛ ЗА ТЯХ, А ТОЗИ ПО МЛАДИЯ ОТ ТЕБ , ДАЛИ ЗНАЕ ЧЕ Е НОМЕР 50 И НЯКОЙ.....НА ТВОЕ МЯСТО БИХ СЕ ЗАМИСЛИЛА СЕРИОЗНО КОЕ В ТОЗИ ЖИВОТ Е ПРИОРИТЕТ - МАЛКИ СРАМНИ УСТНИ ИЛИ МАЛКО УМСТВЕН БАГАЖ

38.   21/26/36, ти не си и никога няма да бъдеш нищо повече от брутален и циничен изрод! Простачка безсрамна! Кой мъж с поне капка мозък в главата ще се влюби в теб? Нищо женствено няма в теб, освен злобата ти, в която набеждаваш другите. Внимавай, да не ти порастнат устните от нея, че ще трябва да се гръмнеш! А дано, че да поизчистиш света от поредния боклук!

39.   Това: "джукла-духай го" обида ли е, що ли? Ха, че на мен ми харесва и го правя добре. И горните ми устни са големи и знаят какво и как, но като си изнамериш клитора ще говорим пак. До тогава си кютай, наметни се с циците си и си мисли дали мъжа ти ще се върне при теб, ако опита "сандвича с марулка" на такава като мен! Споменах ли, че хубаво готвя?:))))))Гледам опити нещастни си правила и ти, но си оставила "50"тина(хахаха)гладни. Споко, ще ги нахраним! Виждам доста сме, а и марулките ни са пресни!
Сандвичарката

40.   ХЕЙ МОМИЧЕТА, ДОСТА ИЗМЕСТИХМЕ ТЕМАТА И ЗАРЯЗАХМЕ СЪВЕТИТЕ КЪМ АВТОРА, А СМЕ СЕ ХВАНАЛИ С ЕДНА ДОЛНОПРОБНА КУРВА.НЕКА СИ СЕ ХВАЛИ С МАЛКИТЕ И УСТЕНЦА И ДА ОПРАВИ ОЩЕ СТОТИНА ЗА ДА ИМА С КАКВО ДА СЕ ГОРДЕЕ, ЧЕ ДРУГО КАТО ГЛЕДАМ НЕ И Е ОСТАНАЛО.ТЯ ЗАТОВА СИ Е ХВАНАЛА И НЕВРЪСТЕНЯК ЗА МЪЖ, НЕОПИТЕН ЗА ДА И СЕ РАДВА КОЛКО Е ДОБРЕ, ДОКЪТО СЕ УСЕТИ КОЛКО Е ЗЛЕ ВСЪЩНОСТ.ТОЛКОВА Е ЖАЛКА.ПО ДОБРЕ НЕ И ОБРЪЩАЙТЕ ВНИМАНИЕ.

41.   Авторче, тия с увисналите до колената джуки ме предпочетоха пред теб. Аз съм тази с 50 бройки. 37-имам дъщеря,слава Богу с нормални срамни устни като моите,само за протокола-съпругът ми е 35 номер, бяхме гаджета дълго време, преди да реши че иска само мен за своя съпруга.

8-ако ми порастнат устните,ще ги намаля-затова са пл.хирурзи.

39-мъжът ми такива марулки беше опитал няколко пъти и каза,че по-голям кошмар в живота му няма. Сигурна съм,че ще ги нахраниш,бая мръвка виси между краката ти. А аз отивам да повърна.

40-теб ще те подмина, в настроение съм, днес имах сеанс с любовника си. Чао,мъжът ми ме чака в едно кафе, трябва да излизам.

43.   41, само това, че си голяма жена с дете, а се държиш по този начин говори достатъчно за теб. Но елементарни хора колкото искаш. Парадираш постоянно с любовника си, но не ми е ясно какво се опитваш да покажеш с това?! За мен това означава само едно- пълна си с комплекси. Това, че имаш любовник не е критерии за нищо миличка. Колко грозни и отблъскващи жени имат любовници. За всеки влак си има пътници. А така като гледам ти си една жалка и нещастна тръба, която избива комплекси, като ходи да се е** наляво и на дясно. Стискай си малките срамни устни между кракаат и вземи малко се успокой, че аман от гнусарки като теб. Жалко за дъщеря ти:( Много ме отвръщават такива "жени" като теб. И не е причината в това, че си имаш любовник, а в това, че не осъзнаваш колко си жалка, смешна и елементарна!

44.   ТЯ КРУШАТА НЕ ПАДА ПО ДАЛЕЧЕ ОТ ДЪРВОТО.ЩЕ ТЕ ПИТАМ СЛЕД ВРЕМЕ КОГАТО ПРОЧЕТЕШ НЯКЪДЕ ЗА 59 ТА БРОЙКА НА ДЪЩЕРЯ ТИ С МАЛКИТЕ СРАМНИ УСТНИ КАК ЩЕ СЕ ЧУВСТВАШ.ЛЮБОВНИКА ТИ НЕ Е КРИТЕРИЙ ЧЕ СИ МНОГО ХАРЕСВАНА, ТИ СИ СИ ПРОСТО БОКЛУК.НАПРАВО СИ ЖАЛКА.ОПИТВАШ СЕ ДА УБЕДИШ ЕДИНСТВЕНО СЕБЕ СИ КОЛКО СИ ПРЕКРАСНА. НЕ ВИЖДАЙКИ КОЛКО СИ ЖАЛКА.А НАЙ- ГОЛЕМИЯ КОШМАР ЗА МЪЖЛЕТО ТИ СИ ТИ,ЗАЩОТО СИ ТОЛКОВА ПРОСТА, ЧЕ НЯМАМ ДУМИ.НО ВЕРОЯТНО И ТОЙ Е СЪЩИЯ ТЪПАНАР.

45.   Лелеее 41 колко си злобна.Всеки човек има право да харесва или не харесва нещо, затова хората са различни, нормално е да не ви харесват големи срамни устни и на теб и на мъжа ти. Прочетох всичките ти коментари, от тях лъха толкова ЗЛОБА. Господи как я насъбра в себе си. Трябва да си много нещастна за да си толкова злобна.Щастливите хора са добронамерени, не хапят.Като не ти харесва нещо напиши един нормален по интелигентен коментар, дай си мнението и приключи, кому е нужна тая ненавист.Нали се сещаш,че ако на теб не харесва, на много хора им харесват, Защо налагаш мнението си и влагаш толкова излишни емоций и изливаш кофи с лайна, Ти си направо за съжаление. И имала дъщеря. Предпочитам жена ми да има срамни устни до коленете, но да не е толкова елементарна.Няма нищо по лошо от ПРОСТА ЖЕНА. УЖАСЕН СЪМ .Мъжлето ти си живее с КЛИТОР /за цял живот/

46.   АБЕ ГЛУПАК, ТИ ПРОСТО НЕ Я ОБИЧАШ, НЕ ИЗПИТВАШ НИЩО КЪМ НЕЯ ИНАЧЕ ШЕ ТИ Е СЕ ТАЯ КВИ СА И СРАМНИТЕ УСТНИ.ЯВНО СИ НЕКЪВ ПЪЛЕН ДЕБИЛ

47.   Той мъжа ти и продължава да си хапва марулки, бъди сигурна. Когато се цункахте на кафето ти целува марулки, той члена на любовника ти, завидна семейна идилия!

Явно блестите с идиотщина, която просто е трудна за опсиване! А фригидна явно си ти, щото от 50 мъже един не успя да запълни огромната ти кофа, прикрита под малките ти устни! Май доста незадоволени сте ти и всичките ти бройки, но поне те са се отървали! Достатъчно тъп, че да те вземе е бил само един. При все това, надали някой те обича и някога обичал. От там ти идва злобата, но тя на нас не ни пречи, само теб трови, нещастнице! Никой за нищо не ти завижда, по - скоро си за съжаление!

А автора по - добре да продължава да си онанира, друго не заслужава, докато не порастне!

48.   Аааа, голям кеф. Аз съм онази- с готината п...а. Последен пост и спирам- доста внимание обърнах на увисналите месца. Специално за 47- ти си явно синдикален лидер на нещастните висулки. Много се впрягаш от моите писания, ще ти се накъдрят още повече израстъците. Казах и преди-мъжът ми мрази жени с големи срамни устни, може да съм цункала в кафето някои нежнички. Лошо нема, не съм дребнава. Моята кофа я запълваха и препълваха, ама твоята как да я открият под толкова излишни мръвки, затова си я дръж празна. Съболезнования. Потретвам- обичана съм била винаги, харесвана също, заклевам се. Искана съм от доста, но АЗ решавам кой ще избера. Е, това си го опозволяват само готини като мен. Умри от мъка джуко, съжалявам за гадните ти гени, които те белязаха

с това нещастие да си принцеса Джукеса.

49.   Няма нищо по-възбуждащо от един сочен клитор изпълващ устата на мъжа.От моя 27 годишен полов живот с 49 жени съм стигнал до извода ,че жените с малки цици са компенсирани от господ с добре оформени срамни устни и мноого страст!

50.   Явно доста съм те надценила 48, очаквах този път да бъдеш малко по оригинална, но уви! Ей с такива като теб никога не съм общувала в реалния живот, по простата причина, че няма какво да си кажем, тъй като са на светлинни години от мен. А и аз много подбирам хората с които общувам и би ме било срам да говоря с теб, а камо ли някой да ме види, че говоря с теб. Жена със съпруг и дете да се изразява по този начин, за мен е недопустимо. Дива селянка си, елементарна жена без капка достойнство, повръща ми се от боклуци като теб!

51.   До 48: Колкото повече те слушам, толкова повече разбирам, че ти си една деградирала личност, която внася резенанс в моето подсъзнание. Тъй като коментара ми е твърде интелигентен, моето съзнание се абстрахира от твоята некомпетентност. Ти нямаш чувство за ориентация в дадена ситуация и не разбираш нищо от социален манталитет- точно това не ти дава правото да разговаряш с мен!!!

52.   До 48: Колкото повече те слушам, толкова повече разбирам, че ти си една деградирала личност, която внася резенанс в моето подсъзнание. Тъй като коментара ми е твърде интелигентен, моето съзнание се абстрахира от твоята некомпетентност. Ти нямаш чувство за ориентация в дадена ситуация и не разбираш нищо от социален манталитет- точно това не ти дава правото да разговаряш с мен!!!

53.   Да, ясно се вижда кой се е засегнал, но 48 е толкова проста, че не може да го осъзнае. Толкова е отчаяна, че чак се кълне - каквото и да правиш, не ти вярваме. Всички те преценихме отлично и не виждам да имаш подръжници. Вече съм абсолютно сигурна, че няма любов в живота ти. Споко, няма и да има! А и виждаме колко подбираш - на тези 50 ти им се слагаш, нещастните цицомани ( доказамо най - ниско интелигентните мъже) са се прежалили по веднъж и смяташ това за постижението на живота си.
Жалка си и не ти, а аз няма да се занимавам с теб повече! Съветвам и другите да го направят.

55.   Крайно време е да я оставите тази ИНТЕЛИГЕНТНАТА, защото като глрдам се чуди какви думички да използва, как да се изрази, речника и е толкова беден, че само я затруднявате. Повечко и се отдават бройките мъже от писането. Вероятно е правила 50 неуспешни опита малко да и порасне хубавата долна устничка, но са жалост НЕ СТАВА. И още 50 да оправиш миличка няма да постигнеш ефекта на тези които Господ е надарил. И колкото и да ти е мъчно, на 90% от мъжете НЕ им харесва да търсят къде са устенцата. Те за това и твоите 50 са се отказали като не са ги намерили. А мъжлето ти е вероятно НЕОПИТНО.Чета как сама си се хвалиш колко си хубава, секси, желана.....НО ТОВА САМО ТИ СИ ГО КАЗВАШ.

Единствено на твоето мнение от 50 е само автора. ЗАЩО НЕ СЕ ЗАМИСЛИШ.ОФфффф,не се сети че това е труден процес за теб.Не прочетох до тук някоя жена да се похвали колко е желана и хубава.ЖЕЛАНИТЕ не го правят, те си го знаят, това е манталитет само на ЖЕНИТЕ КАТО ТЕБ пълни с комплекси.АЗ СЪМ МЪЖ И БИХ ТИ КАЗАЛ - ТОЛКОВА СИ ЖАЛКА И ПОВЪРХНОСТНА, НО ПОВЕЧЕ МИ Е ЖАЛ ЗА МЪЖА ТИ, А ДЪЩЕРИЧКАТА - ГОРКОТО ДЕТЕ С ТАКАВА МАЙКА.ЧУДЯ СЕ НА КАКВО ЩЕ ГО НАУЧИШ....

1-50 от 210