Споделена история от Секс и интимност

Има ли мъж, който да не гледа порно?
Здравейте , чудех се дали да обявя публично изкривената си гледна точка. Надеждата да опровергая всеобщото мнение ,че даже и възмощение от това ,което ще ви поптитам надделя над увереността ми хранена от масовото мнение че изисквам прекалено много от хората околу мен .

Предупреждвам че не съм нито пуританка ,нито моралистка ,нито 12 -годишна . Ех , може би съм идеалистка ,преценете вие.

Въпросът ми е глупав ,съгласна съм ,но въпреки това ще ви попитам ,а вие ми отговорете ако искате.Аз мисля че човек ако е сексуално задоволен във връзката си ,няма нужда от порно филмите , но приятелят ми е убеден че мъжете са извинени по природа ,те просто не можело да не гледат порно .

Признавам има много малко мъже или по скоро момчета които твърдят че не хранят тази индустрия и честно казано не знам дали да им вярвам ,затова питам вас :има ли мъж който да не гледа порно?

Коментари

1-50 от 129

1.   Hяма

2.   Има, доколкото има и жени, които да не гледат мангалските сериали.

3.   Поне сред мойте приятели няма. Обичам приятелката си и секса с нея ми идва дори в повече, но и аз отвреме на време разнообразявам.

4.   Обща грешка на всички, които се опитват да категоризират хората по определен признак, е че не отчитат степента им на житейско и духовно развитие. Все едно да попиташ "има ли мъж, който да не обича да играе на фуникки" - всеки го е правил на определен етап в живота си. Има и такива, на които тази игра никога не им е харесвала...

Не съди приятеля си и го остави да си гледа порното. Щом това го прави щастлив, или задоволява някаква негова потребност е безсмислено да разсъждаваш по въпроса.

Аз например обичам да гърмя бомби (ама истински - военни, не някакви си там пиратки...) въпреки че е абсолютно незаконно, забранено, опасно, не трябва, хората не гледат с добро око на това и т.н. Правя го за кеф, за изживяване, никога за да навредя на някого или за пари.

Далеч си от истината, ако си мислиш, че момчетата "хранят" порното - поне в BG всичко се тегли от торенти и по кабеларките, и не струва повече от изразходвания ток или съответния абонамент.

Наистина - далеч по-добре е човек да насочи енергията си към нещо по-съзидателно - някакво хоби, изкуство, спорт или нещо от сорта, но кой колкото си може :) А и едното не изключва другото.

5.   1. не. твърдо не.
2. защо те интересува? нещо против ли имаш?

не казвам че ще се научиш на нещо кои знае какво, но от порното могат да се извлекат някои полезни истини. например какво горе долу се харесва на хората (стига да не гледаш нещо специално извратено)
порното също дава идеи за разнообразяване на собствения полов живот.
не те упреквам ако не го одобряваш, но ако 'ревнуваш' от напомпаните кукли на екрана... нямам коментар:)

6.   Не е ревност ,по - скоро накърнено его .Просто не разбирам защо му е ? Той твърди че го задоволявам напълно.Мога да разбера нещо от сорта на 1 път в месеца ,но не и всеки ден или през ден .

Знаете ли аз всъщност не живея в България за съжаление , в държавата където съм хората на които зададох същият въпрос отговориха че не гледат когато си имат сериозна приятелка (по -голямата част от тях де )

авторката

8.   От номер 3
Ако ме питаш и мене в прав текст в очите като моя приятелка и аз бих ти отговорил, че не гледам, но ти ме питаш в анонимемен сайт, и мога да бъда искрен!

9.   Според мен е абсурдно и глупаво да се притесняваш за такова нещо. Аз съм момиче и също от време на време гледам порно и нямам нищо против и приятелят ми да гледа. Даже си пускам и пред него. Май нямате други проблеми във връзката и се чудиш за какво да се хванеш. Т

ова явно ни е мания на жените - да търсим кусури на мъжете си, да ги увеличаваме във фантазията си (кусурите:)) и после да се тръшкаме и страдаме на какъв идиот сме попаднали. Не казвам, че идиоти липсват, но според мен обявените такива щяха да са много по-малко, ако приятелките/жените им обръщаха повече внимание на добрите им страни, отколкото на недостатъците.

Все пак никой не е идеален, а ако гледането на порното е единственото нещо, което те дразни в половинката ти, значи си късметлийка.

Според мен не трябва да го правиш на проблем и да се цупиш, когато гледа. Кажи му веднъж, че не ти е приятно да го прави толкова често и повече не повдигай темата и се дръж нормално. Току-виж намалил порното, но дори и да не го направи, пак ти казвам, това не е повод за притеснение.

Обръщай повече внимание на себе си и собствения си живот и не се вторачвай толкова в човека. Това е моят съвет. Късмет ти желая. :)

10.   Една четвърт от хората по света никога не са водили телефонен разговор. Една трета никога не са виждали телевизор...не са виждали компютър. Та да...доста мъже в света не гледат порно, но ние тука си гледаме! аз лично преди малко гледах!

11.   Има, зависи за какъв тип мъже говориш.

12.   Ако ти вреди на половият живот,всмисъл, той не иска да правите секс, защото вече е свършил, това е голям проблем. Лично аз не бих се помирила с това.

13.   Извинявам се, пропуснала съм да отбележа и възрастта :аз съм на 20 ,той на 22.
Към номер 3 : смяташ ли че е невъзможно някой да си каже съвсем честно и откровенно ? Защото аз вярвам че вразката ми е такава, или поне искам да вярвам, въпреки множеството опровергателни доказателства, изкарани от предишните ми връзки. Вярвам, че той е различен, ...колото и да е глупаво. Но ето тук трябва да отбележа, че аз самата може би не съм била винаги напълно честна с него, та затова подозирам другите в собствените си грехове.

Ами не ,на връзката ми от физическа гледна точка, това не е никакъв проблем - поне той така твърди, но на мен ми се струва по - хм,...активен, когато не гледа.

Към номер 11 : по какви параметри да го определя?

14.   Порното е за самотници. За отегчени хора от дългата връзка, или брак. Когато си влюбен, нямаш нужда от порно.

15.   От номер 3
Ти каза че, твоите приятели в държавата, в която си, са ти казали, че не гледат порно, а аз ти тговорих, че и аз на тяхно място така бих казал. Иначе за приятелката ми, тя знае, че гледам порно от време на време, чесно казано бях искрено учуден когато разбрах, че и на нея както и на тебе това не и харесва. Аз наистина не разбирам защо това, че ние гледаме порно е повод за недоволство от ваша страна. Ревнувате ли, или какво? Харесвам секса с приятелката си и го правим или всеки ден, или през ден, какво и пречи, че понякога разнообразявам с левачката щом това не влияе на сексуалния ни живот?

16.   Ами гледаш друга жена и се възбуждаш! Ето това ни дразни. Би трябвало от уважение към жената до вас да не го правите. Естествено, има различни видове връзки и ако вие държите на верността, не е редно да се възбуждате от други жени. Ех, аз не държа да ми обещае, че никога вече няма да гледа порно, но поне, ако го прави, да го прави ако наистина има нужда, а не по навик .
Не бих го нарекла ревност, просто ни наранява фактът, че не сме ви достатъчни.

17.   Номер 16, ти уби змея!

Н16: Естествено, има различни видове връзки и ако вие държите на верността, не е редно да се възбуждате от други жени.

Ехооо, наистина ли нищо не разбираш от инстинктивни реакции? Не? Биология за 8 клас? Пак не? Ясно... (дълбока въздишка) ще ти обясня. Това, че получаваме ерекция от гледката на друга жена е подсъзнателна реакция, точно както устата ти се пълни със слюнка, когато подушиш нещо вкусно.

Държа на верността. Доста. Никога не съм изневерявал на жена си. Не че не ми се е искало, напротив, именно това прави дарът на верността толкова скъп. Ако няма изкушение, щеше ли да е толкова ценна?

Твоите размишления напомнят на циничния и перверзен християнски постулат, че грехът извършен в мислите е равен на този, извършен реално.

Дядо Торбалан

18.   Ох, дядо Торбалане , аз си казах, предупредих ви, че на много от вас ще се стори едвали не цинично моето мнение. ... Наясно съм с масовото, интересно ми беше колко точно е масово .
Аз съм химик (добър при това) и нямам нужда от уроци по биохимия, освен ако не си някоя важна клечка в химията.
Не оспорвам редността да ви възбужда гола жена, а това във правостта да си го позволявате .
Знаеш ли, поне на моя приятел не му харесва аз да си мисля за други мъже, и разбира идеално раздразнението ми. Дотолкова, че ми обеща да избягва да ги гледа .

авторката (коментари н: 16, 13, 6)

19.   Пише се "възмУщение".

20.   НЯМА ТАКИВА, НО НЕ ВИЖДАМ КАКВО ТЕ ПРИТЕСНЯВА-МИ ГЛЕДАЙ И ТИ С НЕГО :)))

21.   номер 20 е прав/а .. аз съм го правила, че даже и аз съм го карала, защото моят не гледа.. аз обожавам порното, защото обичам секса повече от приятеля си, доволна съм от него, но гледам порно защото ми е интересно, научавам понякога нещо, а и ми харесва ... всеки с манията си

В днешно време вече жените искат секс повече от мъжете .. само да знаете !

22.   №1 отговори най -точно

23.   Има, аз не гледам

24.   Н16. твърдо трябва да се възпротивя на изказването ти и честно казано, се чудя как можа да го кажеш след като си толкова велик химик/биохимик... 17 си го каза много правилно - това че се вдига си е условен рефлекс. аз ако видя хубаво момиче и трябва да забия нос в земята ли? сакън пък да ми стане че това е директна изневяра... порното си е индустрия и забавление както всяка една друга, но по една или друга причина - болшинство от жените се чувстват застрашени!? аз например гледам порно, не редовно, но се отдавам и шъпреки това никога не съм оставял партньорките си не задоволени. дори напротив. за жалост, винаги съм бил по активният и желаещ плътски ласки и прибягвах към саморазправа хем да успокоя себе си, хем да не тормозя партньорката си.
порното е измамно, илюзорно, нагласено... жени - осъзнавате ли колко е глупаво да ревнувате мъжа си от някаква мацка в малкия екран? нито ще я види някога на живо, нито тя ще му пусне (ако няма някоко хиляди в джоба). оффф... отивам да гледам филм на дисни!

25.   1. Не смятам че имаш способността да оцениш какъв химик съм .Не за това съм тук ,оценили са ме достатъчно химици.
2. Прочети пак коментар н 16 , ако си достатъчно с хватлив ще разбереш ,че аз не намирам за странно това че хубавото ви възбужда ,а това че го правите съвсем целенасочено.
3. За ваше сведение ще ви кажа че българските жени ходят с мъже които далеч не ги заслужават . В държавата където се намирам ,ако искате ми вярваите но доста от хората с които говорих ( и им вярвам) са съгласни с тезата ми че порното е за самотници.Между другото приятелят ми не гледа от 3 седмици (преди гледаше всеки ден) ,преди 2 дена се бил "поддал" и вклиучил ,но му станало съвестно и веднага го изклиучил ;вчера ми предложи да изтрие всичко ,защото разбирал че било погрешно.
В България ,при все че я обичам , медията налага идеали ,които имат много малко ценности ,и предимно се базира върху секса,просто защото продава , харесва се и общо взето е по лесно да наложиш като идоли секс-символи , вместо нещо по скучно и трудно като например някой доктор или химик :)
Както и да е ,благодаря ви че си изгубихте времето с мен и се извинявам за строшените нерви .
Жени много ви моля ,уважавайте се повече ,заслужавате го .

автор

26.   Ех, приятелят ти е ебати пу**ото. Ама че безхарактерно създание. Жена му скръцнала със зъби и той не само слуша, като кученце, ами и лъже, че бил "разбирал" грешката си, страхливецът му със страхливец.
Поведенито ти, прескъпа ни авторке, не се различава ни на йота от това на някой чобанин, биещ жена си, защото се била загледала по друг.
Каква е следващата стъпка? Забрана да бие чекии? Изобщо да си го пипа, освен с цел пикане?
Абе кошмар, ама човекът сам си е виновен - най-страшните окови са в главата.

Дядо Торбалан

27.   Определено мисля, че няма такъв. ;д Те още от малки започват.. Някакви 12-13 годишни недорасли деца. : )

28.   Аз съм жена и никога не ме е притеснявало това, че мъжът ми гледа порно. Понеже си го избира (сваля го от интернет) ми е било любопитно с какви мацки е порното. Дали са много по-различни от мен, като физика, или си приличаме. Дали секса, който правят е тривиален (орален, вагинален, анален) или е нещо с фетиши... Ей такива работи. А понакога избира неща, които да гледаме заедно, докато... мастурбираме един пред друг. Възбуждащо е. Може да е странно за някои, но е свежо, като се има предвид, че сме заедно повече от 20 години.

29.   Дядо Торбалане ,разсмя ме ,за което ти благодаря.Кученцата ги правех на луди на времето когато бях сама, а бях сама точно защото не гледах на сериозно на кученцата и на безхарактерните мъже.Точно затова си избрах мъж със собствено мнение,в никакъв случаи не е кученце и в началото точно с това ме задържа.
Бъркаш ,аз не съм му забранявала нищо ,просто му обясних гледната си точка ,защото за разлика от другите тихи води ,аз предпорчитам да преливам когато ми се прелива,вместо да тая да натрупвам и накрая да изневерявам за отмъщение.Нашата връзка се базира върху 100% вярност ,не защото аз го поисках ,поиска го той още в самото начало . Може би съм идеалист но ,100% значи физически и психически, и той го разбра.
Знаеш ли кое е тъжното?Възмутихте се почти всички от мойте "псувни" едвали не за вярност ,а намирате за разбираемо ,че даже и нормално всякакви фетиши ,редовни изневери ,3, 4 ,оргии и т.н....Да държиш на верността явно за мнозинството е нещо много по -цинично

авторката

30.   Ех Дядо какъв език сладък пусна само...:D :D :D 'авторката' е права до някъде - за българската култура и насаденото сексуално его, но ще се пръсне от надут въздух... таквоз била, онаквоз била... голяма работа! кой на теб ти дате право да съдиш и да се изказваш така? "порното било за самотници" ха! иди в Гватемала и питай хората там къде е България - ще те гледат тъпо, но това не прави страната ни нереална!? в арабските страни жените са покрити от косата до краката с чаршафи; такива ли да станем? аз съм мъж - виждам хубава жена и ми става. голяма работа! (буквално) да не съм скочил да я насилвам??? гледам порно - да не правя секс с екрана??? чула ли си някой мъж да е отказал секс защото си е свалил/купил страхотно видео с някоя мацка? питай ги тия твойте интелектуалци да кажат нещо и по тая тема. ти може и да си г-ца Кюри на химиците, но може би и диологията ти бяга - мъжете винаги са били по сексуални от жените! аз ако искам да правя секс 2-3 пъти дневно, а жената до мен не какво да правя? да не се докосвам, че тя после ще ми се сърди ли? вие не искате мъжете да ви гледаме в циците защото ви правим 'обекти', а иначе (масово) носите фанелки с такива деколтета че то не остава къде другаде да се гледа. против порното сте, а полово съотношение жените са числово повече от мъжете...
моето тяло - моята крепост! ако искам да проведа стрелкови учения на празен полигон - това си е моя работа!!!

М.

31.   Не се е родил мъжът който да не гледа и обича порно!

32.   Всички достатъчно сексуални мъже и жени го правят. Останалите или не си признават или не се интересуват от секс. Това го казвам от личен опит и наблюдения. Няма лошо - гледайте от време на време заедно.

33.   А защо поставяте въпроса във връзка само с мъжете? Ето ви една истина: Всички го правят! Всички гледат порно и на всички им харесва.
Аз съм на 21. До 19-тата си година бях девствена и не от задръстеност, а защото подбирам с кого и какво правя. От година и половина имам сериозен приятел, той ми беше първия и не съжалявам, че съм изчакала. Сега си давам сметка, че това е може би най - разумното нещо което съм правила. Година и половина преди това стоях без приятел... Е да не съм от дърво?! Гледах порно, мастурбирах. Въбуждах се от това как някои жени правят някакви неща с човека до себе си и си представях, че съм на тяхно място. Харесвах колко са диви, секси, възбудени... исках да съм като тях. Ами сега съм! Правя с моето момче дори и по - диви и възбуждащи неща от тези, които може да видите в повечето порнофилми... И вече не гледам порно. Да, престанах, защото на приятелят ми не му е приятно да се възбуждам от нереални огромни твърди ку*ове... Апък неговият си е напълно нормален 15-сантиметров. Не само заради това разбира се. Той не е комплексиран или нещо такова, но просто не му е приятно да се възбуждам от някой или нещо друго освен от него... Разбирам го напълно. Аз също не мога да приема, че той се възбужда от други жени... Нали има мен?! На мен ми е достатъчен той и порното въобще не ми липсва. Той твърди същото за себе си. Въпреки това обаче съм се замисляла... Не знам дали е нормално, но ако отида по - далеч и си представя какво би направил с някоя от тях... Понякога, знам, че не е нормало, но си вкарвам следния филм: Ами ако мен ме няма за 4 месеца примерно, а някоя такава порнокукла (имам предвид истинска порносктриса от филмите, които той гледа, негов тип) е от нашия град и му е всеки ден под носа и му се натиска непрекъснато... Тази мисъл наистина не я понасям. И понеже знам, че подобни мисли са нелепи, тъй като тези моми4ета са просто актриси, не са истински и т. н., не съм му споделяла тези си терзания. Няма и да ги споделя. Но всяка от нас ги има със сигурност.

Да обобщя: не ми е приятно приятеля ми да се възбужда от други жени. Аз спрях да се възбуждам от порното, от мачовците в него, зщото не е честно, спрямо мом4ето ми. Значи може и той, ако иска. Тези глупости за подсъзнателни рефлекси са наистина глупости,целящи да се извини липсата на воля, защото за всичко си има начини за контрол. Аз например, ако поискам и се контролирам, няма да се възбудя или овлажня, ако ще да съм на плажа с уникален екзотичен красавец, който ме пипа там и ме целува някъде по тялото. Просто е наистина въпрос на контрол.

34.   Подкрепям авторката на 100%............
Мъжете са "животни...." за мен...хехе

35.   Нали сте чули вица,за Айше дето била бременна,и дала на манго 10 лева,да ходи на проститутка и с теб така ше стане като забременееш и най-ве4е след това пари ше му даваш да те остави намира и порното си е най-добрия вариант,освен ако не обичаш конкуренцията.

36.   Мила,незнам коя си,дето си писала това нещо ,но моля те остави ми по някакъв наин твои координати!Как може да стане искам да ти кажа нещо

37.   Евалата тогава на тебе 23!Ако си мъж и ако си честен!

38.   от 36-Аз се чуствам по абсолютно същия начин!

40.   Мила ,с вече бившия ми приятел имах същия проблем.Много съм разкрепостена,адски сексуална,правихме 3ки с други жени-мои приятелки и с други мъже.Секса ни беше перфектен,винаги съм му давала и винаги съм била готова за секс,но явно на идиота това не му достигаше.Нашият си гледаше порно и даже понякога не искаше да прави секс с мен,защото бил свършил вече от порното.Не бях на себе си и разбира се говорих с него,обясних му ,че не мога повече така,че не го разбирам давам му всичко в секса,тройки правим,а той гледа някакви пачи,които дори са грозни на външен вид.Да не говорим,че му бях абсолютно вярна,дори не ми е минавало през ум да загледам друг мъж,изисквах същото и от него,но уви той не ме разбра.Предпочете порното пред мен и разруши 3 годишната ни връзка.Сега съм с мъж,който ме обожава,не го спирам да гледа порно,защото той самия,НЕ иска.Правим секс по 4 пъти на ден,всичко ни е идеално,а бившия ми,който не можа да ме разбере си скубе косите от яд самотен,така и не намери нова половинка.Моя съвет мила е да го разкараш,има не малко мъже,които ще те оценят истински,и ще имат нужда само от теб! целувки:
Амбър

41.   Разбира се ,че има мъже,които не гледат порно.

42.   Мъжете са първични и елементарни същества.Ако той стане свидетел на разтоварването ти пред компа със загорели мачовци,ще подскочи(вярвай ми).Нищо,че се кълнат,че не им пука-пробвай,има толкова сайтове за жени със знойни красавци.

44.   Еее абе вие в кой век живеете?Аз съм жена,и гледам порно почти всеки ден, и определено повече от мъжа ми...И кое му е странното?Не съм имала гадже,което да не гледа филми...такъв мъж с лупа да го търсиш..

45.   За мен всички тука са си прави за себе си....на един му "тежи",на друг друго...
Ама според мен това му е гадното и елементарното на "тоя век"-живеем във време без морал,без ценностна система,любовта се смята за нещо странно,не се зачитат чувствата на другия и т.н......т.е.никакъв морал....е това ли му е готиното на "века"....ами какво да правим хората,които все още имат чувства,които сме по раними и .т.н....за такива е трудно,но едва ли другите-"от новия век" ще го разберат...Не ме разбирайте погрешно като говоря така-на 30 години съм,..но....искам да обичам и да бъда обичана и уважавана,да ценя и да ме ценят и т.н и т.н....Такива като нас::::::::))))))))))) с лупа да ги търсиш
Ани...

46.   Откога стана толкова нормално за мъжете да гледат порно? Някъде се губи нишката. Дедо ти все порно е гледал, а баба ти все свирки е правила, да знаеш. Светът е станал говна и помия. Това е истината.

47.   Мъжете сме си тъпи копелета... Ясно... Но жена да гледа порно... Това вече... Аз лично намирам други начини за забавление.

48.   Приятелят ми гледа порно и много пъти сме се карали за това, той казва, че е просто "ентъртеймънт". Считам го за много отблъскващо, не мога да го крия. Не гледам порно, отвратително ми е. Но един ден той си призна, че ако аз правя същото, гледайки големи чепове и това ме възбужда, щял да ми каже да ходя да си търся такива. Е, кажете ми, къде е разликата. Значи, аз нямам право да му се сърдя, а пък той мене ще ме зареже, ако го правя. Някой да ми обясни, моля ви се!!!

49.   НЯМА. Ако има нещо е збъекано в него.

50.   порното има добри и лоши страни, със всяка земна радост е така, този свят не е съвършен.. , идеята е как да извлечем повече положителното и да намалин ефекта на отрицателното от едно нещо. Друг въпрос е че на много хора въобще не им дреме... за тях това са глупости - положително отрицателно..

Всяка крайност води до извращение, сред католиците на запад е пълно с загорели педофили...
Порното само по себе си не е извращение това е филмов материал, но въпросът е за какво се прави този филм (дали за пари - гадост) и за какво се използва.

Може да говорим за морален упадък едва когато човек започна да поставя материалните си нужди и сексуални потребности (порно) на преден план пред духовните ценности.

Човек е свободен може да гледа порно колкото си иска и отговорен ако му придаде повече значимост отколкото заслужава.

Според мен порното ще смени имиджа си на упадачно забавление, едва когато спре да се прави за ПАРИ!

51.   И аз като 21... аз се скъсвам да гледам порно, мъжът ми-ИЗОБЩО! Даже го ръчкам, той не ще! Така че-ИМА ТАКИВА МЪЖЕ ;)

52.   И ти си голем философчо номер 50. Порното е тъпо. Точка! И хората, дето знам, че се кефят на порно ми изглеждат адски тъпо.

53.   Всеки нормален човек гледа порно. Не говорим за ежедневно гледане, но всеки гледа и му въздейства - то затова се прави.

1-50 от 129