Споделена история от Други

Искате ли регистрация в Сподели?
Дайте Вашето мнение за това, ако се въведе регистрация:

=======
1. потребителко име
2. парола
3. имейл (ако се забрави паролата)
4. псевдоним
=======

Всеки потребител след 10 одобрени коментара ще има право да публикува коментари директно, без да трябва първо да бъдат одобрявани от модератор.

Към всичко това ще се добави система за оценяване на всеки коментар по 2 критерия:
- полезност (уместност)
- грамотност
Ще може да се гласува с ДА и НЕ

По този начин потребител (вече одобрен за директно публкуване), ако започне да пише неуместни коментари или нечетливо написани, другите оценявайки качеството на коментарите му, ще свалят общия му рейтинг и ще мине отново на модерация.

Модераторите разбира се си запазват правото по своя преценка да пуснат определен потребител на постоянна модерация.

Какво мислите за това?
Коментари и предложения?
Екипът на Сподели.нет

Коментари

1-50 от 176

1.   Не!!! Нали е сайт за анонимно споделяне? Така си е идеално! Все пак има някакъв контрол.

2.   Простотия. Няма да влизам в сайта/

3.   Не лоша идея, но сайта ще стане един "от всички", ще стане просто форум за споделяне....Аз го харесвам, какъвто е сега.

4.   Хитро! хареса ми ! не съм съгласна да има регистрации, но при това положение ще стае доста добре !
Все пак запазете правото на анонимни, нерегистрирани потребители да остават мнение, само след одобрение на модератор!

Другото, което силно ме притеснява е вече изградените "отношения" тук. някои от потребителите, които се подписват след пост, не се ползват с добро име. Как ще преценявате или съглеждате дали гласовете за даден потребител оценят реално полезността на поста?

5.   Чудесно звучи! Остава и да стане факт!

Мегън

6.   Страхотна идея. Действайте :)

7.   Тва като гледам е с цел модераторите да си облекчите работата. Добре е измислено, но според мен си е по добре всички да са анонимни.

8.   Не

9.   Регистрацията ще е по желание, така, че не виждам проблем да се въведе. Дори и регистриран, всеки потребител пак може да запази своята анонимност до степен, каквато сам пожелае.

Аз съм ЗА, във вида, който сте предложили.

10.   И така си е много добре. Вече се създаде и специфично общество.

11.   Не съм съгласен ! Отрицателно мнение от мен ! Ще стане пълен кенеф ако има регистрация :)

12.   Не !

13.   И аз не искам регистрации. Не ме разбирайте погрешно-добре сте го измислили,но на мен така си ми харесва и бих предпочела да няма промяна.
Сиво

14.   НЕ! САЙТА НАЛИ Е АНОНИМЕН? ЗА КАКВО СА РЕГИСТРАЦИИ?

15.   Съгласна съм на 100 процента. Това препоръчах на модераторите в предишното питане относно сайта. Крайно време е да се държим цивилизовано, макар и разкрепостено и да избегнем простотийте на някои пишещи братя, които явно само зад пълна анонимност набират смелост да говорят идиотщини, които никой реално около тях не би търпял. И какво точно имаш предвид под "кенеф" №11?

16.   Огромно НЕ !

17.   Не, не съм съгласна. Има достатъчно сайтове с регистрации, не мисля, че и тук е необходима. Твърдо не! :)

18.   Да, защо не. Няма лошо. :)
Ралф

19.   Не, не и не!

20.   Не. Такива сайтове има много, а личните нападки по повод на нечий коментар, бил той и под псевдоним, са безброй.
Сравнете един такъв сайт с вашия, за да видите колко повече добронамерени коментари има при вас и колко злоба в сайтовете с ''имена'' над коментара.

Идеята се превръща в яростна битка с противника на притивположното мнение.

Сайтът ви е уникален точно с анонимността си, не проваляйте оригиналната идея. Ще изгубите много...
Друг е въпросът, ако целите ви са комерсиални. Е, пак няма да са печеливши, бъедете сигурни.

21.   Така си е по-добре

22.   Не

23.   Не!

24.   Твърдо НЕ!

25.   Не.

26.   Не

27.   Не нали това е анонимен сайт какъв ще е смисълът иначе?!?!

28.   Съгласна съм с 3 и 4...Всичко,което изброихте ми хареса като идея,но не искам регистации...Има си достатъмно форуми и други такива сайтове..Харесва ми да съм анонимна и да си добавям историйки,така хората не знаят коя съм,не следят къде какво си писал и се чувствам свободна да изразявам мнение или нещо подобно без да се притеснявам,че nickname-a ми ще излезе с лоша репутация (примерно,ако другите не са съгласни с мен).Харесва ми както си е сега,само ако може по-бързо да се одобряват коментарите

29.   Регистрацията не означава да излезете от анонимност. Означава, че сте готови да застанете зад думите си и да носите отговорност за тях. Вас май това ви притеснява.

Аз съм за.

30.   Аз съм За! Това че ще се регистрираш не означаваа да си напишеш истинското име адрес и т.н..Просто ще имаш един уникален прякор който ще е само твои..Така като няма отребителски имена всеки може да използва подписите на хора които по принцип много помагат за да пише каквото се сети!!!!

31.   Лелеее..какво толкова сте се нахъсали против регистрациите?! Като държите толкова на анонимността си, дори и с регистрация никой не ви кара да слагате снимки, да пишете истинските си имена и тем подобни..спокойно!

Я се замислете, че в повече от половината теми започват спорове между коментиращите и не само...така цялото внимание се измества от същността на проблема към безмислените игри на думички между този и онзи..нека кой каквото има да казва, да го казва лично на човека, който го е засегнал..а не както до сега (от номер 8 до номер 13 пффф смешно е)

Аз съм категорично ЗА регистрациите и съм убедена, че това с нищо отрицателно не би повлияло на сайта, както се изказват доста хора..да не би пък едно 5 минутно еднократно логване в системата да ви е голямо усилие или пък не знаете как става?! :))

32.   Нее! Споделят се много интимни неща. С тия страхове от СРС половината хора ще се откажат да пишат

33.   НЕЕ! ИМАМЕ СИ ДОСТАТЪЧНО РЕГИСТРАЦИИ : )

34.   ДА !!
Идеята звучи доста добра..

35.   НЕ!!!!!!!!!!!! НЕ!!!!!!!!!!!!

36.   И аз съм за,но само при условия че такива като мен,ралф,мегън и т.н. които сме редовни посетители и не се притесняваме да се подписваме се регистрираме.Ако стане задължително ще е глупаво.Иначе идеята е хубава.

таня

37.   Не, не, не , не , не , не

38.   Не! Ако исках регистрация,щях да отида в някои други сайтове,където от своята регистрация всеки може да те прави на маймуна.

39.   Еми да, естествено ЗА.
Ето сега мога да напиша 50 коментара с текст Да Да Да Да Да и посетителите да си викат Брееей, че много хора са ЗА.
Така де, още преди 6-7 месеца подхвърлих идеята. Нищо лошо няма в регистрацията, но нека и нерегистрирани хора да имат право да пишат. Така всички ще са доволни.

Ale

40.   Не!

41.   Bсе едно ми е

42.   Не!!! И така си е добре .. какво толко искате тия рег. На някой човек му е писнало от нещо и иска да сподели някъде и трябва да прави рег., въобще няма смисъл

43.   Не,не и не! Относно отговорността аз и сега заставам зад всяка една своя дума тук.

44.   Не! Нали това е анонимен сайт тук хората споделят много лични неща.Има предостатъчно сайтове с регистрации, нека поне този остане различен от останалите.

45.   Най-ново в коментари:
Зависи ти какви жени харесваш.
---------------------------
Ето затова е добре да има регистрации (само който иска), и коментарите да се появяват веднага. А сега пишеш и след 6 часа може и да се появи, камо ли отговор да получиш.
Пак казвам - който не иска да се регистрира пак да може да пише, все пак и модератора трябва да прави нещо.

Ale

46.   ДА ДА!

47.   Аз имам въпрос (по-скоро риторичен) към администраторите. Записват ли се някакви потребителски данни в сподели.нет.

А на онези които си мислят, че са анонимни в интернет, в прав текст: В голяма грешка сте!

Иначе за регистрацията съм по скоро съгласен да се въведе. Изхождайки от там, че четейки някой истории много ми се иска да изпратя лично съобщение на автора или да оставя някакви данни за контакт поне, които няма да станат достояние на всички потребители.

А относно коментарите, ще е добре да има рейтинг на профилите. Тези с висок рейтинг да им се публикуват коментарите без одобрение, а тези с нисък или отрицателен, да изчакват одобрение.

48.   Aко има регистрации добре ще е , но също така да може и да се пише анонимно ще е още по добре . Съгласна съм с 47 че някой може да пише на някой лично . Така , че вие решавайте

49.   HE

50.   Случки от живота

1-50 от 176