Приятелката ми е бременна, a съм женен!
Не знам вече какво да правя, момичето което обичам е бременно и не иска да маха детето, а ме кара да се разведа с жена ми и да се оженя за нея, нещата са много сериозни и искам съвет от някой в същата ситуация. Благодаря.
М22

Коментари

101-150 от 188

112.   Авторе,

Много неща мога да напиша предвид последния ти пост, но на всички е ясно, че няма абсолютно никакъв смисъл. Искам само да те светна, че "приятелката ти" вече е ПОНЕ в 4-ти месец. Оттук-нататък абортите са забранени. Сметките ти приключиха до тук! Живи-здрави това бебе ЩЕ се роди! Честито! ;)

Ж (все едно под кои номера писала по-горе)

П. С. 111, ти си най-прав от всички до тук!

113.   И още нещо - като казвам забранени, т. е. криминални. И знаеш ли? Много е вероятно тя вече да усеща бебето как рита. То вече има сърце и органогенезата е завършила - т. е. всички органи са изградени, вече само се доразвива. "Нещото" все повече прилича на новородено бебе.... Усмихвам се, но е жалко. Какъв ли човек ще израсне с "хора" като вас покрай себе си... Е, поне ти няма да си част от живота му. А баща ѝ - дано поне да ти разбие мутрата. Ще си много секси с мускули и счупен нос. ;)

114.   Може би си нелошо момче, но навсякъде чета какво ти искаш - ами тогава като искаш само твоето да е, трябва да постоиш сам. Нито за брак си готов, камо ли за баща и нов брак... Дори да беше направила аборт, приятелката ти щеше да те намрази... сега като знае, че детето е нежелано, пак ще те мрази... жена ти ще разбере... абе сам си надробил страхотна каша. Но ти пожелавам успех и кажи къде ти е фитнеса, с удоволствие ще го посетя, имам нужда от раздвижване, ха да видим дали си добър фитнес инструктор! Поне нещо да правиш като хората :-)))

115.   107, смятам, че съм много хигиеничнА и живея в комфорт. Имам приятели с по 3 деца, българи, но те са доста добре финансово, а бг е бедна държава.

117.   Авторе кажи какво става? Има ли развръзка?

118.   Някои се скараха кой е по-виновен :))). Всеки, който не се пази и е полигамен, е виновен. Виновни са техните, че не са го научили, виновни сме и ние, че не допринасяаме за просвещението. Авторе, намери и изгледай филма "Хлапета" (Kids). Поне да не си отиде някой от вашата редичка залудо.

119.   114, казал съм адреса на залата ми(тя още не е готова, но до месец или два ще я отворим), не са ми публикували коментара не знам защо. Защо някой трябва да ме мрази, когато аз съм потърпевшия и не правя нищо лошо и на двете ми жени? На приятелката ми не и личи много бременноста, защо да не може да абортира? Тя почти няма корем, значи това в нея не е много оформено а тя вече иска да му разбере пола! Възможно ли е да се види това на тоя етап? 113, не ми е чупил нищо баща и, то няма как да стане, само ми вдигна един тъп скандал, аз как съм щял да издържам дъщеря му, щял да вика полиция, да ме вкарвал в затвора, разни такива тъпотии и съм се оправил с него засега, можех и да му шибна един защото ме ядоса, но заради нея само не съм го направил, обеснил съм му някои неща, така че ще си трае. 118 не съм го гледал тоя филм, ще го гледам щом искаш, обаче аз не съм хлапе и едва ли ще има някаква връзка точно с мене.

120.   Ау нищо не бил направил милия така ли бе? Лъжеш и двете от месеци вместо да се развиваш сам и да учиш или работиш, като честните хора паразитираш на чужд гръб, като кърлеж правиш дете на другата. Това нищо ли е бе? Не може вечно другите да са ти виновни само ти са смяташ че не си. Ами ако другата вече и е късно да абортира. Ти знаеш ли, че ако го направи след 3 тия месец тогава има риск да няма повече деца бе! Дано всичките ти лъжи излезнат наяве и останеш сам на тоя свят кърлеж гнусен!

121.   Не може да абортира, защото след като навлезе в третия месец е незаконно и много опасно. Темата ти е отпреди повече от три месеца, така че със сигурност приятелката ти е поне в четвъртия. Мисля, че към края на четвъртия месец може да се види и полът.

123.   Авторът на темата очевдино е социопат - той има представа от добро и зло, но накрая винаги прави това, което му е угодно, без значение колко хора ще прегази по пътя и колко съдби ще разбие.
Авторе, дано жена ти те третира така, както ти третираш тези две жени, когато разбере - без капка милост и само както й е угодно на нея.

124.   Леле, каква драма, каква сапунена опера! Браво! Турските и индийските сериали пасти да ядат!
Авторе, не те разбирам. Да се ожениш по сметка, да изневеряваш, да лъжеш жена си и любовницата, че ги обичаш, да забремениш едната и да я изоставиш с детето и т. н. са дейности, безспорно, все неморални, но не са незаконни. При това цялата тая безпринципна постановка е предварително замислена с цел извличане на материална изгода и изпълнявана по план в продължение на повече от две години, без оглед загубите на косвените жертви, както става ясно от обясненията ти. ОчевАдно с морала ти проблем нямаш - не те гризе съвест, не ти се пържи душата, не съчувстваш на никоя от жените си, дори използваш физическото си превъзходство да сплашиш бащата на малката. Явно си лишен и от емпатия, и от състрадание, и от каквито там други морални и духовни качества ти дойдат на ума. Какъв ти е всъщност проблема? Закон не си нарушил, всичките ти прегрешения са все в областта на морала, но пък той не е част от твоята ценностна система. Какво тогава те измъчва, та пишеш? !
Реално погледнато всичко ти е наред - докопал си богата и красива жена и си си осигурил обезпечен живот. Ех, не била добра в леглото... Ми що не я понаучи тая жена какво искаш и очакваш от нея? Щом и стига мозъкът да върти бизнес, значи с помощ от твоя страна е можела и в секса да задобрее, но изглежда на теб не ти се е занимавало с развиване на вашата връзка в сексуален план. Много е възможно тя интуитивно да усеща, че не я обичаш и връзката е само фалш и пресметливост и точно това да я възпира сексуално. Но пък ти основно имаш очаквания тя да се старае да ти достави финансово удовлетворение. Несправедливо, но пък на тебе моралните работки не са ти приоритет.
Какво толкова те плаши бременността на любовницата? Като и се жертват време и ресурси да ти осигури потомство, остави я да се жертва! Ти си гледай себе си - умееш го. Нека да си роди детето, нека да си го гледа. Много е възможно след време да срещне някой свестен мъж, той да и помогне да възпитава твоето дете, а то на него да вика "тати". Това, че си влязъл с дете в живота и, съвсем не означава, че не я чака щастие без теб занапред. И съвсем не е задължително ти да се натоварваш с нея и детето. Ееее, може да се случи след време да ти се прииска да го гушкаш и разни други лигави нещица, ама едва ли - ти не си от този тип мъже.
Тъй, че моят съвет е - гледай си спокойствието и личния интерес, без туй това ти е бил първоначалния план. С която и да избереш да останеш, на другата ще и е по-добре без теб (е, отначало ще поплаче, но като и се размине сополивото настроение, сама ще се чуди защо си е губила времето с тебе).

125.   124, защо говориш глупости, аз съм обичал любовницата ми и продължавам да я обичам не съм я лъгал за това, тя ме излъга че пие хапчета против забременяване и тя също не искаше презерватив, и знаеше че не искам деца точно сега, това морално ли е? Не съм навредил на никоя от двете, нито съм ги бил, нито съм ги тормозил, напротив помагал съм на жена ми, старал съм се да съм идеалния за нея, проблема е, че тя не може да ме задоволи, аз имам нужда от много секс, поне 3-4 пъти на ден, а тя това не може да го разбере и си намира оправдания, че е все заета или е уморена. Отделно, че аз искам разнообразие в секса, искам да го правим на различни места, искам и тя да е различна, да ме провокира с нещо, да ме изненада, да ме накара да я желая, тя изглежда секси но не се държи секси ако разбираш това, тя е скована и не мога да го променя, опитвал съм да я накарам примерно да правим секс в една съблекалня в мола, но тя пак-А ако чуят другите! А ако има камери! Не, спри!
Докато с любовницата ми мога да правя каквото искам където искам, нея това я възбужда, тя сама иска по-див секс. И не съм егоист, тя е егоиска защото не ме е попитала искам или не това бебе. Какво е моето прегрешение? Това че тя иска да ме върже с дете ли? Когато и без това бях готов да зарежа жена си заради нея и тя го знае, исках само да започна мой бизнес и тогава нямаше да има проблем, а сега ако жена ми разбере за това бебе, защото ако я зарежа тя може и да и каже като нищо, ти разбираш ли че тя сама се прецаква? Защото тя не разбира, че по този начин си вкарва автогол.
На 120 и 123 ще кажа, че не съм разбивал никакви животи, напротив жените са искали да бъдат с мен, аз съм постигнал моите умения и мускули съвсем сам и не съм виновен че ме харесват, сам няма да остана никога обаче искам да си збъдна мечтата за моя зала и за независимост, лошо ли е това?

126.   Аз пък не разбирам защо всички съжалявате любовницата (авторе, наричаш я приятелка, но тя изобщо не ти е приятелка). Има връзка с женен мъж и му прилага най-стария номер - забременява, за да го разведе. Като не сработва, праща баща си да ходи да се разправя с него.
Независимо дали бракът им е изчерпан, дали не се обичат, дали само се използват, те двамата са създали семейство и те решат кога и дали да го развалят. Третият човек няма думата по въпроса. След като е решила да влиза нерегламентирано в брака им, приема ролята на любовница и се съобразява в това, че не е официалната жена с всички кофти последствия. Като не може, го чака да се разведе и тогава почва връзка или си намира свободен мъж.
Какви ли щяха да са коментарите, ако любовницата беше написала темата? "Имам връзка с женен мъж, ама не се развежда. Забременях, ама и това не помогна. Давайте идеи как да го разведа! "

127.   Номер 126, а ти защо нападаш любовницата да не си някоя отчаяна съпруга, а защо трябва да е забременяла нарочно, никой не може да твърди че е било точно така. Това е едно 18 годишно момиче тя за това е реагирала вероятно спонтанно със заплахи че ще каже на жена му. Ако беше по зряла жена едва ли щеше да го заплашва след като знае какви са неговите цели и че може сама да се прецака, та дори да забременее една по голяма жена първо щеше да помисли над възможните варианти. Всъщност това момиче не е омъжено и няма прегрешение към никого, правила е секс с женен мъж и какво като е правила, та на нея какво и пука. Ако оставим на страни бракът всъщност истинската връзка е между мъжът и жената, ако нямаха брак и тя беше спала с него и забременяла тогава какво, тогава ви изглежда по различно, тогава уш не се е намесила. Авторът казва че я обича и тя също него така че за какво намесване и разваляне на връзка говорим.

129.   Авторе, как ситуацията? Жена ти разбра ли, че ще ставаш баща? Разбери, че любовницата и баща й ще продължат да те изнудват, ще кажат те на жена ти... ще стане мазало... добре си се оплел, няма спор.

130.   Хората са го казали! Каквото си надробиш това ще си сърбаш. След като секса ти е по важен от семейството си чукай сега главата и се стегни !

132.   Лалеее, тая сага още ли не е приключила??? То се превърна в индийско-турски сериал. Ужас...

134.   126, голямо въображение имаш, изневеряват ли ти? Момичето не е виновно, автора е инициирал връзка с нея. На третия човек какво му пука, че еди кой си бил женен? Аман от отчаяни съпруги, които се мислят за нещо, а не са нищо, и все някой им се намесвал, ами света не се състои само от 2 - ма души, изчерпани или не, а живота е динамичен. Много тъпо мислят тия отчаяни съпруги и все са ни в клин, ни в ръкав.

135.   134, за бавнозагряващите пояснявам. За да се направи бебе, са необходими двама души, в нашия случай авторът и любовницата му. Те са участвали еднакво в правенето на бебето и са еднакво отговорни/виновни за резултата. Т. е. – не може да обвинявате само автора, а любовницата да изкарвате жертва.
Второ, всеки е свободен да прави каквото си иска, стига с действията си да не навлиза в свободата на другите хора. Само че сам си носи отговорността за последствията.
Освен това в случая на любовницата вече става въпрос и за невинно дете. Докато се отнася само за нея, свободна е да си троши главата, както иска. Но когато в това ще бъде намесено дете, тя трябва да мисли първо за него. Какъв живот ще му предложи? Да, сигурно ще го обича, обаче как ще го гледа? В магазина ще й дават памперси безплатно, защото го обича, или пък едновременно ще учи, ще работи и ще гледа дете? Защото, както стана ясно, тя няма нито образование, нито работа. Или, най-лесното – ще го връчи на родителите си да го отглеждат? Правенето на бебето е най-лесната работа, ама после нали трябва да го направиш и човек?
Жената на автора е голям човек, въпреки че тя единствена не е имала избор в създадената около нея ситуация и участва само като спонсор, тя ще се оправи и, дай Боже, ще си намери свестен човек. А детето ще обере абсолютно всички негативи. И пред него са виновни авторът и любовницата.
134, съпруга съм, но не съм отчаяна. Тук прочетох истории на много бивши и настоящи любовници и голяма част от тях ми станаха симпатични. Защото са интелигентни или чувствителни, или самостоятелни, или имат други качества, които заслужават уважение. С Вашия коментар ми напомнихте, че и сред любовниците има боклуци. Само не разбрах кога това да си отговорен, започна да те прави „отчаяна съпруга“.
И за финал, понеже явно не разбрахте частта с връзката и кой трябва да я прекъсне. Представете си, че един ден на Вашата врата цъфне непозната жена и Ви каже „Връзката Ви с Вашия приятел/мъж е изчерпана и аз смятам, че е време да го оставите да търси щастието си с друга“. Много държа да ми отговорите какво ще й кажете!
Приятен ден!

136.   Ти си голям боклук, мойто момче. Ама голям. Миличкият той, какво да прави, че мисли с долната си глава. Ми мисли и с тая на раменете, тя не ти е дадена само за украса. Ти си една мъжка ку*ва. Чисто и просто. Искал да се чупи от тях и от тежкото си финансово положение и вместо да се потруди и да постигне всичко сам, ето му лесния начин. Сега, пич, ще си сърбаш попарата. Такива неща се разбират. На края гледай от 2 столчета да не останеш на земята. Жена ти ще ти спре квитанциите, ще си вземе детето и ще ти бие шута и да те видя тогава. Външността е до време, момче. И запомни още една приказка от мен: "акъл и цикъл не дойдат ли до седми клас, не ги чакай". При някои хора нито едно от двете не идва.
АКАТИМ

138.   136 как смееш да ме наричаш боклук, когато даже не си разбрал или разбрала, че аз нямам дете от жена ми което да вземе, детето иска да ражда любовницата ми и достатъчно съм се трудил върху себе си, ако мислиш че е лесно да блъскаш железа по 3 пъти на ден пробвай, без стероиди, анаболи и подобна химия, защото това е основа на работата която съм започнал която също е труд. Между другото любовницата ми е ходила на някакъв видеозон и са и казали че ще има момиче, за което пак много не вярвам, може ли да се разбере толкова скоро пола на бебето?

140.   Е как ти е приятелка, след като си женен, значи ти е любовница, а бе така както правите секс, хванете и мислете малко бе, какво пишете.

142.   Ами да, може да се види пола, тя е преполовила вече бременността. Честита дъщеричка!

143.   Възмущавам се, че съществуват толкова долни и егоистични същества като теб. Накрая на живота си съм сигурна, че ще си умреш сам като куче, отритнат и от жена, и от ЛЮБОВНИЦА, и от дете и всички близки и приятели. Егоистите, мойто момче, рано или късно остават сами! Правилно са ти казали хората. Боклук си, защото си играеш със съдбите на две жени и едно дете. И всичко да е в твоя изгода. А и любовницата ти не я оправдавам, какво търси при женен, при това смотан мъж, като теб? Господи, събери си вересиите!

~Maribel~

144.   Каква ирония! А сега си представи, че някой направи бебе на дъщеря ти след двайсетина години и се чупи. Или че се ожени заради парите ѝ и ѝ изневерява с по-млада. Найс, а?

145.   Еее като си женен, защо ходиш по други жени? Брей на вас мъжете все нещо не ви стига, ай бегай, пък и това момиче, как може да развежда семейство и да ходи по женени мъже,?

149.   И аз бих искал да знам кой е фитнеса че ми се тренира и имам нужда от добър инструктор.

150.   Според мен абортът би бил най-доброто решение и за двамата влюбени. Просто не ми се връзва - деца да гледат деца.
В цялото си качество на човек, който с много труд се е установил, мога единствено да кажа, че автора е непорастнало дете. Ама от тези, които и никога няма да порастнат. Приятелката му - също!
Младежът си мисли, че следва мечтите си и затова се жени по сметка, обаче той е твърде наивен да разбере, че ако иска да изпълни мечтата си и един ден да се огледа като материално стабилен човек със собствена фитнес зала, то той трябва да се откаже от желанието си да прави качествен секс, да съумее да контролира животинските си потребности, както и душевните желания за любов. Но, той, счита, че е възможно да минава все между капките и да има двете, ето идва драматичен момент като дълго описания тук и преобръща каруцата. Пълна капитулация и качествено възпитание на малката, иначе историята ще се повтори, само че с други актьори.
Merriyah

152.   От 136 до 138 (автора):
Бе ти си се много измъчил, бе! Миличкият той хрантутник. Кажи си името, за да кажа на bTV да направи филм за теб. Ще изпратя и писмо до Министерския съвет, за да те предложа за орден "Стара планина" освен... Знам ли, трябва да компенсираме по някакъв начин тази твоя себеотдайност към висшата цел да сваляш жени, след което да ги зарязваш. Пфффф
Пич, всеки може да блъска в залата. Само, че голяма част от мъжете освен, че ходим на фитнес, ходим и на работа, и в университета на лекции. Интересно освен с може би добре оформеното си тяло и способността да използваш жените, с какво друго можеш да се похвалиш?
Написах ти го и по-горе - външността, мойто момче е до време и е нищо. И докато ти си длъжен да блъскаш всеки ден, защото външността ти е единственото, с което се котираш, аз мога да си позволя по-ларж живот. Интересно ми е също какво ще работиш като поостарееш, 'щото фитнес инструктури на 45 аз не съм виждал. Жал ми е за теб, дори не можеш да прозреш хамстерското колело, което ще въртиш, докато се умориш и бъдеш заменен от друг (по-млад и по-здрав) хамстер.
Дано детенцето да ти е живо и здраво. Пази я много, защото Господ, Съдбата или както там го наричаш връща винаги на такива като теб. И дано да ти го върне на теб, защото ако ти го върне чрез детето ти, тогава ще разбереш какво е мъка.
АКАТИМ

154.   Автора съм, искам да кажа нещо на няколко човека които ме нервираха
143, може да съм всякакъв, но не съм смотан, знам си цената и това не е егоизъм да знаеш какво искаш и от себе си и от другите, това е свобода на решенията и аз не понасям когато някой опитва да ми ограничи тая лична свобода! Аз не ограничавам никой и не искам никой да ограничава мен! Не си играя с нищо, готин съм и с двете поне се старая да съм такъв, нищо не им отказвам, с нищо не ги тормозя, искаш ли да съм тотално честен, обичам и двете по някакъв начин, по различен начин, жена ми заради характера и, не само за парите и че ми е дала каквото искам, приятелката ми заради свободата която имах с нея преди тая бременост, с нея съм щастлив тя ми дава всичко в секса, да това искам да съм и с двете!
144 не ме интересува живота на нещо което още не е родено, а може и да не се роди всичко става доколкото съм чувал, ако някой някога направи бебе на дъщеря ми, само се надявам тя да не го е излъгала както моето гадже излъга мен, че взема хапчета, защото той няма да е виновен както не съм виновен и аз!
150, тя е решила да ражда това дете, тя си го направи сама, аз бях спокоен че взема противозачатъчни, това дете е нейната лъжа към мене, без тя да знае аз какво планирам и без да ме пита, това е нейна работа, не моя!
152 не ми е било виша цел да свалям жени, тренирал съм защото ми харесва и не съм имал намерение да зарязвам жена си, докато не видях другата и стана това между нас, гаджето ми е студентка аз ако съм мислил само за пари и за себе си нямаше да се хвана с нея, а с друга жена с повече пари, това разбираш ли го? Не ме интересува какво ще бачкам после след 20 или 30 години, сега когато се върнем от почивката с жена ми почвам да бачкам това което ме кефи, и да прав си пич имам една външност и я използвам, проблем? А детето готов съм да плащам издръжка, само тя да си трае, поне докато изкарам повече пари и ще реша после какво да правя. Нямам нищо против бебето, но не съм го искал, да го гледат двамата с баща и като ми се прави на отворен.

155.   Цитат от Автора

„не ме интересува живота на нещо което още не е родено, а може и да не се роди всичко става доколкото съм чувал“

В теб има ли изобщо нещо човешко? „Нещото“ е НЯКОЙ - човешко същество, кръв от твоята кръв, плът от твоята плът. Този НЯКОЙ не е виновен, че ТИ (НИКОЙ) не си си купил кондом и си се женил по сметка!
Освен това вероятността да умре детето ти при раждане е на практика 1:10 000.

"тя е решила да ражда това дете, тя си го направи сама, "

Дори Дева Мария е забременяла от Светия Дух. Само амебите и най-низшите микроорганизми могат да се делят и размножават сами.
Ти щеш или не щеш ще бъдеш осъден за бащинство, ще дойдат с полиция ако трябва да ти вземат ДНК и ще плащаш издръжка. Да, ще трае 2 години този процес, но жена ти ще разбере още сега.

„Не ме интересува какво ще бачкам после след 20 или 30 години, сега когато се върнем от почивката с жена ми почвам да бачкам това което ме кефи“

МНОГО ДОБРА ИДЕЯ, защото скоро ще останеш без издръжка от благоверната и ти сам ще трябва да плащаш издръжка. Разгеле, дойде ти акълчето най-накрая.

До сега не бях писала тук, защото хора като теб не заслужават внимание, но последният ти пост е просто отвратителен, грозен, в противовес на всичко човешко.
Ти не знам от какво семейство идваш, кой те е отгледал и възпитал такъв студен, но ти липсва елементарна емпатия и то към собствената ти плът и кръв. Хора като теб са опасни, стават престъпници, мъчат животни и убиват хора, защото ви липсва емпатия
По-добре ще е детето ти без теб в интерес на истината. Ти си вреден не само за себе си, но и за околните.
По-добре ще са и двете жени без теб, а детето най-добре изобщо да не знае, че има такъв „баща“.

И още - обвиняваш приятелката си, че не била пила противозачатачни, а на теб кой ти пречи да наденеш кондом???
Сам си си виновен за ситуацията, в която си и се сърди само на себе си!

156.   Аз пък се чудя, колко наивен трябва да си, да се довериш на влюбена жена, чиято единстена възможност да те върже за себе си е да ти направи дете. Какво щеше да ти коства като правите секс без презерватив, просто да свършваш извън нея!? Тя че те е изпързаляла така е, ама ти си си виновен за това. Общо взето нямаш оправдание за нищо, получил си си това, което си заслужавал, понякога Господ забавя, но не забравя...

157.   Изглеждаш добър човек, но явно не си имал късмет в живота и свестни родители, които да те научат на ценности. За разлика от разбеснялите се и лицемерни пишман моралисти тук, си казваш всичко каквото мислиш. Но това не променя факта, че си един ГОЛЯМ глупак. Друг път да знаеш, че на жена вяра да нямаш! Ако ще да ти каже, че не може да има деца, пак го вадиш! Разбирам те относно бремеността - не е честно от страна на момичето да ти направи УМИШЛЕНО бебе без одобрението ти и да продължи бремеността. Но тя е една 20 годишна пикла, живееща още в облаците и в сапунените филми. Въобще не може да си представи каква ОТГОВОРНОСТ е едно дете! Затова е трябвало ти да вземеш мерки...
И покажи малко уважение към баща й щом я обичаш - постави се на негово място! Но според мен не можеш да вникнеш дълбоко в нещата защото си повърхностен и глупав човек! А когато Бог иска да накаже някой, първо му взима акъла!
Трай си сега и гледай да не направиш дете и на жена си! Като си стъпиш финансово на краката, зарязвай лелята и се погрижи за истинското си семейство (детенцето и любимата ти). И СПРИ да сърдиш Бог и да говориш срещу ДЪЩЕРЯ СИ!! Имаш възможност за разлика от родителите си да бъдеш примерен баща. Помисли си, човече! Бог ти е дал здраве, сила, дете и жена. Всичко е в ръцете ти. Просто ПОРАСНИ.

М26

162.   Авторе, това дете макар и да не е от жена ти, а от любовницата ти-това дете ти е първото. Не го убивай и не му пожелавай смъртта, а му дай живот. Детето с нищо не е виновно и не трябва то да плаща със смърт за твоите грешки. Имам една позната, която е забременяла от женен мъж, роди си детето, и си го гледа сама, без да досажда на жененият мъж. Така, че недей да тормозиш приятелката си и не я карай тя да абортира. Тя ще си гледа детето си и без тебе, и ти ако я оставиш на мира, няма да имаш неприятности със съпругата ти. Не настоявай за аборт, аборта е убийство! Ако си мъж, дай възможност на едно невинно дете да живее, а не да умре! Това дете ти е първото! Дай му живот!

163.   До Автора мога да му кажа, че няма да постъпи никак мъжки, ако се откаже от първото си дете и му пожелае смъртта му. Детето не е виновно за вината баща си, както и на майка си, и не трябва да бъде подлагано на убийство(защото АБОРТЪТ е УБИЙСТВО НА НЕВИННО ДЕТЕ! ). Не трябва детето да заплаща със живота си за бъркотиите на помпаният си баща. Когато едно дете, е в утробата на майка си, то е отделна личност, която има чувства, живот, копнежи;макар и да не е развито все още-но това човешко създание съществува и е пълноценен ЧОВЕК. До 150: Не е твоя работа и ти си НИКОЯ, че да се заиграваш с живтота на това невинно дете. Ти си никоя, че да определяш, кой да живее, и кой да умира! Авторе, зле ще направиш, ако послушаш "съветите" на такива коментиращи, като номер 150.
Авторе, това дете е първото ти дете, не искай от любовницата ти тя да направи аборт! Дай живот на детето си!

168.   Авторе, как се развиват нещата? Бебето, приятелката, жената? Залата?

169.   Авторчето, драсни два реда просто за успокоение, че не ти си този културист с изневярата, комуто онзи ден богатата му стара жена му сложи вратовръзка тип "свинска опашка" от ревност, че е залитнал по по-свежо месце...

170.   168 на море съм сега с жена ми, исках да си почина от всичките нерви после ще мисля за залата, не съм я оборудвал още има още доста работа, и аз мислех че ще стане бързо ама не става а искам всичко да е перфект както си го мисля и ще го направя просто ми трябва малко релакс. Обадих се на момичето ми и не ми хареса как звучи, естествено тя ми е под друго име в телефона за всеки случай, каза че с бебето всичко е нормално, кофти е че и жена ми започна да ми подмята неща от сорта дали сме готови особено след секс и аз и казвам че засега и така сме добре, че съм изнервен заради залата абе оправям се с нея.
155 искам да ти кажа че изобщо не съм студен човек и не съм опасен когато не ме предизвикат, ако питаш жена ми и тя ще каже че за нея съм най добрия и че съм "сладурче" както ме нарича, това думи на тормозена жена ли са? Какъв престъпник да съм аз, никой не съм убил или пребил, да баща ми е лежал по пандизите това не ме прави като него напротив винаги съм се стремял да съм точно обратното на него, защото той е един гад за мене. Майка ми не и пука, тя пие ходи по купони, просто нищо друго не я интересува, в интерес на истината баща ми не и е посягал за сметка на това си го искарваше на мене. Ето това ми е семейството и после се чудиш защо съм се махнал отам! Не съм нито мутра нито изрод, искам да имам нормално бъдеще и жените в живота ми нито съм ги удрял нито съм им навреждал по някакъв начин, колкото и да не ми личи съм добро момче. Не съм слагал кондом защото и двамата не го искахме с приятелката ми, и аз и вярвах че тя се пази, защото така казваше, не съм ясновидец в крайна сметка.
157 ок може да съм глупак, ако ми го кажеш в очите бих реагирал по друг начин ама както и да е, знаеш ли че като обичаш един човек му вярваш не сме говорили на тая тема изобщо за бебета и такива неща, ок тя малката ще се роди и ще прецака моя живот, това честно ли е?
Автора

171.   Авторе, какъв релакс? С какво го заслужи - преработи се?
Не си престъпник, а си просто глупак. Очакваш дете от една жена, издържа те друга и те води дори на море, но най-„добрата“ идея за излизане от положението до сега ти беше....аборт. Да, ама не зависи от теб. Да си ползвал поне кондоми.
Пасивен си много и вредиш на всички, включително на себе си.
Да си „сладур“ не е достатачно. Сега животът ще те направи мъж.

172.   Леле мале как ти си потърпевшия? Момичето изобщо не е виновно, на 20 год мислиш ли, че има някакъв опит. Знаеш ли как летим в облаците ние 20 годишните? Плаша се какви мъже има и дано никоя не попада на мъж като теб! Ясно е, че си искал само секс от нея. Ако едно дете е факт, все ще се намерят пари за отглеждането му. Щяхте да си намерите и най-обикновената работа. Но ти мислиш само за себе си и как да си уредиш живота на чужд гръб! Чак си искал първо бизнеса да си оправиш и тогава да си направите дете, за да имаш пари. Ама тия пари с твой труд ли са? Не! Даже си и й казал да си гледа детето сама или да го хвърли в някоя кофа? ! Жалка история. Един ден ще си търсиш детето, но тогава вече порасналата ти приятелка ще е поумняла. От егоизъм един ден ще останеш без нищо.

173.   Авторе, добре, че при приятелката ти е всичко нормално и добре. Бебето е добре-това е хубава новина и браво на това момиче, че е решило да даде живот на дететоп си, макар и от женен мъж. Ти си почивай добре на морето и гледай да забремениш и жена си -и тя да има дете от тебе. Всичко ще се оправи, когато се роди детето от любовницата ти, и когато забременее жена ти. Не тормози причтелката ти и не й говори глупости и не я карай да прави аборт( защото е убийство на невинно дете). Бъди мъж, а не пужек. Трябва да станеш баща и мъж! Баща както на детето на любовницата ти, така и на детето на жена ти!

174.   Пич, няма значение какво е било семейството ти. Това не е оправдание да правиш такива простотии. И не, не си добър човек. Не се заблуждавай. По самия ти изказ и мисленето ти личи. Приятелката ти носи плът от твоята плът, сещаш ли се за какво става въпрос? ! А ти говориш за това малко същество като за пречка за твоя иначе "идеален" живот. Биеш се в гърдите, че си мъж, но няма нищо мъжко в нещата, които правиш. Продаваш си тялото за пари. Защото точно това правиш със законната си жена. Тя ти дава пари и те подпомага финансово, води те по почивки ('щото съм сигурен, че сте на нейни разноски сега), а в замяна ти й ходиш подир опашката, мазниш й се и я задоволяваш сексуално. Не разбираш ли колко е грешно това?
Няма лошо, че си харесал друга, ама така да държиш в шах 3 живота, освен своя е меко казано подло, човек. На края на приятелката ти ще й писне и ще разкрие всичко на жена ти. Тогава ще те видим. Публикувайки историята си тук, търсиш съвети и повечето от нас ти дават един и същ - да се изясниш с жена ти и всеки по пътя си. Само, че теб просто те е шубе - най-вече от това, което ти казах - че имаш само едно тяло и няма какво да предложиш от повечето "мускулести батки" във всеки един фитнес.
Искаш да си мъж? Дръж се мъжки, а не като фуста. Отиваш при жена си, казваш й как стоят нещата и това е. Ако толкова си харесваш приятелката си, напусни жена си и създайте семейство с приятелката си и детето ви, което е на път. В противен случай ти вървиш по пътя на баща си - явно той не е бил до теб през по-голямата част от живота ти и заради това си израстнал с такива грешни представи за живота и без никакво чувство за морал и отговорност.
Социопатията не се лекува, пич, но това да мразиш собственото си дете не е присъщо дори за животните (с дребни изключения)!
АКАТИМ

175.   Не разбирам защо всички нападате само автора. Според вас нормално ли е, някой да те излъже за толкова важно нещо като забременяване и раждане на дете. И то при положение, че знае за семейното положение на автора, и е обещавала да взима противозачатъчни. Това е огромна, безскрупулна, безпардонна лъжа и абсолютно незачитане на мнението на партньора. Независимо с какви умилителни думи за живот и бащинство го описвате. И сега това момич трябва да получи добър урок, и да си поеме отговорност за лъжата. За да знае за друг път, че никой не е длъжен да ходи по гайдата й. Авторе, стой си при жената и си преследвай целите, нямаш вина, освен, че глупави си се доверил и са те излъгали.

176.   Виш сега, аз какво ще ти кажа, като израснеш без баща ще разбереш какво е. Като си си направил кефа със момичето просто си поеми задълженията и не се оправдавай със жена си. Такива циркаджии съм виждал много.

177.   Авторе, развитие?

178.   Автора съм, доколкото съм се чувал с гаджето ми тя няма проблеми с бременоста, обаче според мене има станала е някаква нервна, повишава ми тон което ме дразни и е станала много злобна към жена ми, казвала ми е неща от типа -Кога я чука за последно, на плажа правихте ли го, защо не питаш как сме... колкото да се заяде с мене, даже била измислила име за бебето пак без да ме пита дали съм съгласен, аз съм гледал в нета за спонтаните аборти обаче тя ми казва че бебето е добре ходила е по лекари и направо незнам. Ок нека да е добре, обаче знаеш ли как го приемам като нещо като паразит, нещо което ми е натрапено насила.
173 аз не искам дете от жена ми и да съм все вързан за нея, аз изобщо не съм искал деца разбираш ли не искам да съм баща, мен ми се живее, искам да постигна моите мечти да си оправя моя живот защо никой не разбира че ако аз пропадна и жена ми вземе всичко което имам, защото както разбрах може да стане и какво правим? Аз оставам направо на улицата, не мога да се върна при нашите, не мога да живея с тяхните, какво да бачкам за пари за семки, да си прецакам цялото бъдеще и на гаджето ми и на малката?
172 не съм и казал да го хвърля в кофа, казах и да го остави в дом или да го гледат с баща и (щото техните са разведени и майка и има друго семейство) и съм и го казал за да си даде сметка че прави тъпотии!
174 Продавал съм си тялото за пари? На жена ми? Ти чуваш ли се? Ако съм искал да се продавам за пари досега да съм богат и свободен, а не женен, разбираш ли разликата? Мазнил и съм се? Това да се държа добре го наричаш мазнене? А какво да я спуквам от бой ли, тогава ли ще съм мачо? При един развод оставам да живея в колата ми, това не го ли мислиш? Не искам повече мизерия в живота ми, и аз мислих, залата я плаща тя с нейното име това което са ми казали някои хора е вярно, не бях се замислял просто, мислех като ми казва че е моя значи е моя и край. И не си мразя детето не съм гад, просто не искам да се роди когато не трябва.
175 Аз точно това искам да си преследвам целите, обаче ако гаджето ми или баща и кажат защото ме знаят къде живея и всичко което съм постигнал отива на майната си!

179.   В цялата тази ситуация ми е жал единствено за детенцето единственито невинно същество в цялата тая каша , горкото трябва да страда сега заради чужди грешки! Истинския паразит е друг, а не то! Как не те е срам да наричаш детето си паразит бе сопол? Ама кво ли се чудя ти никога не си виновен за нищо. Имам съученичка израстнала без баща зарязал майка и, когато тя била на 2 годинки и създал друго семейство, а от нея хич не се интересувал. Чувствата към баща и са, взаимни не искаше и да чува за него и казваше : С мама си ни е добре така.

180.   Освен това миличък откакто си оревал форума с драмата си са минали вече 5 месеца следователно бебето или паразита, както ти го наричаш вече е напълно оформено физически!

182.   Здрасти. Пак съм аз и пак ще ти оговоря, защото си ми много интересен - рядко срещам такива деградирали хора, но същевремено напълно завършени социопати.
Да, продаваш си тялото. Всеки ще ти го каже. Да, на жена ти. Омаял си я с физика и сега, както казах, трябва да й вървиш по свирката и да я задоволяваш по всякакъв начин. Знаеш ли какво означава да й се мазниш? Да не противоречиш, да си нейното мирно кученце. Да казваш: "Да, мило, ти си права", макар и отвътре всичко да ти се обръща. Да й правиш мили очи. Когато двама са равнопоставени в една връзка, нещата стоят по друг начин. Именно - при един развод оставаш да живееш в колата си. И това те плаши. Ще живееш бедно, но с чиста съвест. И ще си повече мъж от сега. Мачо не означава да биеш жена си. Унижението, боят и обидите не те правят мачо. Отговорността обаче влияе доста върху това определение. Защото истинските мъже държим на думата си и поемаме отговорност за действията си. А ти - ти си жалко същество. И май не разбираш, че при теб няма момент, когато ще е удобно да се роди това дете. Животът ти е адски объркан. И то, защото ти си си го направил такъв. За да си оправиш живота, трябва кардинално да си промениш мирогледа. За мен това е causa perduta. Животът на детето ти ще е по-добър без теб, това е моето мнение. Успех!

183.   Автора съм, 182 ти какво искаш да се закопая сам ли бе? Ти дали щеше да предпочетеш да живееш в колата ти и да си пак на улицата пред това да работиш което си искал и да имаш свестен дом, не ми се вярва! Ти не си ли изневерявал на жена си или на гаджето си че да ме съдиш мене а? За кое съм бил жалък, защо не питаш за моя живот, когато моя баща е бил в пандиза и като се върна беше ад и съм търпял и унижение и какво не и на никой не му пукаше за мене, обаче аз не съм важен нали, не е важно колко ми е струвало да стана тоя пич който съм сега, важното е че съм направил дете за което даже не знаех!
Не съм се мазнил на жена ми, и аз съм избухвал и съм я обиждал и сме имали скандали като всички, обаче като е била права за какво да се заяждам с нея?
Горе долу се сещам какво цели гаджето ми, да роди и да цъфне с детето пред жена ми, като нищо може да го направи, обичам я обаче няма да позволя това да ми разбие живота, аз с баща и съм се разбрал, детето ще си го взема когато ми тръгне работата и си отделя едни пари да си взема залата сам, дотогава ще чакат сори!

101-150 от 188