Приятелката ми е бременна, a съм женен!
Не знам вече какво да правя, момичето което обичам е бременно и не иска да маха детето, а ме кара да се разведа с жена ми и да се оженя за нея, нещата са много сериозни и искам съвет от някой в същата ситуация. Благодаря.
М22

Коментари

51-100 от 188

53.   Номер 49 мухъл си и още как. Защо не изкараш сам парите, а си се хванал за жена си и чакаш на нея? И тая твоята жена деца не иска ли, семейство не иска ли, знае ли, че смяташ да я изоставиш, като ти потръгнат нещата? Не постъпваш ли подло с нея?

56.   Автора съм, 53 не ми знаеш живота че да ми казваш какъв съм аз, много хора се женят да се махнат от мизерията а и жена ми искаше да се оженим, аз само я бях свалял обаче е пълна нула в секса, мислех че след брака ще почна да я обичам някак защото тя е луда по мене ходихме с нея в Испания, в Гърция на море и беше готино тя е красива добра е просто шестак отвсякъде обаче е задръстена, просто съм влюбен в другото момиче и с нея мога да правя всичко. Жена ми иска деца естествено обаче след няколко години защото казва че съм бил още много млад, и на мен не ми е кеф да я лъжа, обаче това бебе ще обърка всичко мамка му

57.   Авторе, тук има и една друга тема, само че пусната от жена - Ще се омъжвам, а имам женен любовник, време ли е да го оставя. Казвам ти го, за да видиш нещата отстрани в друг случай. Общото между двама ви е, че не виждате нищо лошо в това, което правите - и тя е с приятеля си по финансови прични, а с любовника си по сексуални. И двамата гледате на вас да ви е добре и не изпитвате вина от постъпките си. Да, неприятно ви е, но това не е достатъчно, за да спрете.

Просто искам да те запитам, какво ще стане с жена ти, като я оставиш на 35-36 без деца и сама? Ти ще си се измъкнал от мизерията, а нейния живот ще е съсипан, вече няма да е млада и хубава и ще е късно отново да създаде семейство и да роди дете. Това за теб ОК ли е? Необходимата жертва в името на твоето щастие? Това ли залужава, задето много те обича? Не ми отговаряй - отговори на себе си и ще знаеш какъв човек си.

58.   Авторе, извинявай, ама за мен си пълен плужек. Всъщност, не, връщам си извинението обратно.

Продал си се за пари и бебето ти обърква сметките.
Жена ти няма да ти подари фитнес зала, забрави за това. Всичко ще си е на нейно име, а ти ще духаш супата, ако се разделите. А и като ти чета писаниците, не вярвам, че имаш достатъчно мозък, за да въртиш бизнес.

Жалко за другото момиче, съсипал си й живота. Потенциално и на детето също.
Продал си се за екскурзии и хубав живот, но вече трябва да вземеш сериозно решение дали да продължаваш да си държанка, или ще поемеш отговорност за живота си. Като те чета, май вече си решил да си останеш с жената и си търсиш оправдания...

59.   авторе, недей да караш приятелката ти да прави аборт! това е убийство на неродено дете,което има безсмъртна душа! помогни й да роди детето здраво,отколкото да го убие. въпреки че си женен,недей да се отделяш от забременялата си приятелка и не й позволявай да напорави убийство на плода. ако тя направи аборт,запомни добре: твоето семейство ще плати всока цена за убийството на това невинно дете. това неродено,но живо в майна утроба дете не е виновно с нищо,недейте му отнемайте живота! по-добре кажи истината на жена си,макар и тя да не се почувства добре,след тази новина,по-добре съдействай на приятелката си да роди детето,което е заченала,отколкото да бъде убито! ако го убиете,кръвта на това дете ще бъде върху вашето семейство! имам познат подобен случай с женен мъж,но законната му съпруга не може да забремене и роди,и то й изневерил тайно.приятелката му забременя и съобщила тази новина. притиснат от обстоятелствата ,мъжа призна на жена си ,че е изневерил и забременил друга. въпреки болката и изневяратапричинени от своя съпруг,жената не искаше любовницата му да направи аборт и позволи на мъжа си да се погрижи финансово за бъдещето си дете(макар и от друга жена). неправете аборти-това е смърт за народа и за семейството!

61.   Автора съм, 59 тя все още не е направила аборт и не знам вече как да я накарам да го направи да я заведа насила ли докато не е станало късно, това дете е нежелано не разбираш ли, поне от мене е нежелано, обичам си момичето но не искам дете, не на тоя етап, не трябваше тя да ме лъже че се пази, как да кажа на жена ми че приятелката ми ще ражда, жена ми е ревнива и това тя няма да го приеме. 58, аз вече съм се разбрал с жена ми залата да е на мое име и може да съм тъп спортист и да имам мускули вместо мозък, обаче поне от това разбирам така че мисля че ще се справя с бизнеса си, не знам защо си толкова злобна! Обаче иска време да се купят уредите, да се направи рекламата, трябва ми и колата и къщата, а при един развод сега просто ще се прецакам сам. Ако приятелката ми иска да го ражда ок да си поема отговорност за него, аз не съм го искал това бебе и не ме е питала дали го искам изобщо. Плана ми е да ми потръгне в залата, да събера свои пари за кола и основни неща и тогава да се разведа, да се оженя за моята любов и да ражда тогава колкото иска, обаче не и сега!

62.   Един мъж на 32,
Авторе, прочетох внимателно това, което си написал... Не съм тук, за да те съдя или порицавам... Говоря, като човек по-възрастен от теб, човек, на когото са изневерявали и като човек, с когото са изневерявали..
Написал, си че си се оженил за настоящата ти съпруга само заради парите й... Това не говори добре за теб... не съм моралист, но ти просто изпълзваш ресурсике на съпругата ти... Дори от това, което пишеш не личи и опит за съжаление за това, което си причинrл на съпругата ти.. Не мислиш за нея, за чувствата й за това, че я унижаваш, а мислишщ само как, ако се разведеш ще останеш без дом...
Много изпълзвамческо, много подло...
Съветътт ми е, да зарежеш и двете жени... На тази възраст, без образование и без шанс в обозримо бъдеще за прибични доходи, ти най-меко казано не си годтов за родител... Но не карай приятгелката ти да прави аборт, защото има риск да остане безплодна...
Направил си грешка рано-рано да се ожениш... На 22 годони си имал време и възможност да се усдъвършенстваш, да завършиш образование.. Ото това, което си написал, че работиш нископлатена, нискоквалифицирана работа, при това работа осигурена от съпругата ти, съдя, че си неинициативен, че просто се влачиш по течението... при това положение и толкова влад, не ти трябва да се нагърбваш с деца...
най-долрите съвети са: На първо време си потърси друга работа... А след това се разведи с настоящата ти съпруга и я остави да си търси късмета с друг мъж, който ще я обича и уважава... Не казваш дали имате деца със съпругата ти... Ако нямате деца, просто и сподели за извънбрачната си връзка и се разведи....
Второ: Постъпил си адски безотговорно.... Дори и да си желала това дете... Наистина не разбирам, защо социално незрелби хора и хфора, които не са материално обезпечени правят деца и не се пазят??? Дори и да зъдържите това дете, ако каакто казваш с приятелкатати нямате постоянни доходи, нямате дом / собствено жилище /, замисляш ли се изобщо какво ще осигуриш и какмо ще дадеш на това дете????
Не те съдя... Аз самият не съм човек за пример, но ти казвам, все още си млад, опитай се да се самоусъвършенстваш, завърши някакво висше образование или потърси работа в чужбина... Не съспвай живото си, както и този на другите две жени.... за теб, за съпругата ти на която изневеряваш и за жената, която си забременил е най-добре да се махнеш от всички, като ако се роди детето / Дай Боже / да си поемеш издръжката...
Съдейки по тънките семтки, които правиш, съдейки по това, че си разносвач на храна / ерго явно си един неуспял спортист и сега се носиш по течението /, общо взето не си мъжът-мечта, за кояо и да било жена.... Не си съсипвай живота, а също и не съсипвай живота на жените около теб...
Брак по сметка, изневери, липса на пари, липса на инициативност, пълна финансова зависимост от съпругата, която не обичаш и от която изцяло зависиш, липса на инициативност за подобряване на собствения социален статус.... Въобще все поведи за тъжен и трезв размисъл... Къде си тригнал толкова млад, почти дете да се жениш на 20-22години??? Прибързал си, а сега заради това страдат или ще страдат други хора... Оенил си се заради материалното... Не оправдавам мъже като теб... Не те съдя, но и не мога да кажа, че поведението ти е коректно или правилно... От всичко, което пишеш лъха на използвачество... Като нямаш нищо настрани, нямаш ресурси и подготовка да си родител, защо забремени приятелката ти? Длъжен си бил да я пазиш, да си по-отговорен, при условие, че съзцнаваш и разбираш, че не можеш да отглеждаш деца на този етап от живота ти...
Бъди жив и здрав и си вземи живота в ръце!!!

63.   62,явно не си чел какво съм казал за да си правиш подобни изводи,имам шанс за доходи и за това и не се развеждам,наречи го брак по сметка ок,започвам собствен бизнес и това,че жена ми помага да го направя е нормално,какво трябва да съм успял за да стана фитнес инструктор при положение че цял живот съм тренирал бойни изкуства и бодибилдинг,точно това правя вземам си живота в ръце,а че съм помагал на жена ми да разнасям доставки долно ли е или какво?Съжалявам жена ми ,защото ме обича и като я зарежа ще и е кофти знам това но не изпитвам нищо повече към нея,нямам тръпката която имам към моето момиче и секса е различен да може би я използвам давам си сметка обаче тя го иска,не я карам насила да ми помага в крайна сметка.

64.   Според мен ти не обичаш нито жена си, нито любовницата, а използваш и двете - едната за пари, другата за секс. Ти си егоист и нарцисист.

65.   Егоист като теб две жени вързал, а свестните като мен стоят сами - да, никой не е казал, че животът е честен. Но знай, че Господ както дава така и отнема и рано или късно ще ти вземе всичко. Още повече, че искаш да убиеш едно неродено дете.

66.   Ти си търсиш жертва. Напусни жертва номер 1 заради детето и премини на жертва номер 2. От първата жертва смучеш пари и власт, а от втората - ти си знаеш, може би ти харесва секса с нея. Смятам, че и двете жени са с кофти късмет, че са срещнали такъв като теб. Даже мисля, че жена ти е в по-добра позиция, защото може да се спаси и да си намери мъж, който истински я обича, докато това момиче с бебето ще трябва да живее с мъж който се е забавлявал с нея, но не я обича истински и е искал да убие общото им дете. Но жените май сами са си виновни, че се връзват на мускули и чар и не виждат колко опасни са нарцисистите.

69.   Ти не си никакъв мъж, а плужек. Долен егоист мислиш само как на теб да ти е добре не те интересува, че си наранил други хора с действията си. Колкото до детето, колкото единия родител трябва да поеме отговорност, толкова и другия! Бил мъж, ако беше мъж на място нямаше да хленчиш по форумите и да се криеш, като мишка! Ето заради такива, като теб казармата трябва да се върне! ж. 22

70.   Добре де, като си спортист, ти не знаеш ли какво е да преследваш цел? Хубаво, поставил си си за цел - чрез брак по сметка да се сдобиеш с фитнес зала и после да зарежеш жена си. Защо не си седя на задника при жена ти, докато си постигнеш целта, пък после да сваляш мадами, да се влюбваш и да им правиш деца?
Когато човек е амбициозен, той се концентрира върху това, което иска да постигне. И не се разсейва с неща, които могат да го отклонят от пътя му. А ти си си повярвал, че си толкова неотразим, че ще въртиш две жени и ще ги караш да правят това, което искаш.
Е, както виждаш, не става. И аз искам да изяждам по една торта на ден и като се кача на кантара, да съм отслабнала, ама не става. Така че слез най-накрая на земята и приеми, че плановете ти са се провалили и сега трябва да живееш с резултата от действията си.
Първо - ако ти не кажеш на жена ти, ще се намери някой друг услужлив да й каже и ще стане много по-зле. Оттук-нататък решението е нейно. Дали ще се разведе, дали ще ти прости, там вече не можеш да влияеш. Но каквото и да направи, ще бъде права и ти трябва да приемеш нейното решение.
Второ - погрижи се за детето си. Вече трябва да ти е ясно, че приятелката ти няма да го махне, така че почвай да приемаш факта, че ще ставаш баща. Дали ще останете заедно с приятелката ти или не, постарай се да бъдеш колкото ти е възможно по-добър баща на детето си, заслужава го. Разбери най-накрая, че носиш отговорност за действията си и си поеми отговорността.
Трето - погрижи се за себе си. Сигурно не си тъп, но ти е доста крива ценностната система. И много други преди мен са те посъветвали същото - намери си работа и се опитай сам да се издържаш, не да чакаш на жена ти. И е грозно, и те поставя в позиция цял живот да си зависим от нея.
Спри да се тръшкаш как последствията на постъпките ти (бебето) ти провалят плановете, вземи се в ръце и почвай да оправяш кашите, които си забъркал.
Успех и със здраве!

71.   Авторе, 62 съм, оня 32 годишния
Ами Авторе, постъпи достойно, като мъж и се разведи.. ще си запазиш самоуважението. Да, де, ще кажеш, че със самоуважение няма да си купиш фитнес-зала... Ако любовницата ти роди детето / а това е нейно сакрално право/, рано или късно ще се разчуе, ще се разбере... Съпругата ти със сигурност ще е съкрушена и тогава тя ще подаде молбата за развод.. Не виждам любовницата ти да е дискретна жена... Мяза ми по-скоро на вятърничава глупачка, която на 20 години забременява, защото няма акъл дасе пази... аз с такава жена не бих тръгнал, колркото и качествен секс да прави....
Сега, относно сметките ти... ти хубаво си ги правиш, ама аз от опит с контакти с богати хора, само ти казвам, че те са умни и точно затова са богати... Каквото и да ти купи жена ти, не на 100%, а на 1000% съм сигурен, че всичко като недвижимости / заеби я колата, МПС-то е бързо авмартизируем и бързо обзеценяващ се актив / съпругата ти купува на нейно име... Не леж, на тая кълка, че щом е придобито по време на брака, при развод имаш право на половината от съпружеската имуществена общност.. Жена ти има пари, а стигне ли се до развод, заради твоята изневяра, ть черз адвоката си ще пледира, че ти си виновен за дълбокото непоправимо разстройство на брака / това е правно понятие /... Абсолютно съм сигурен, че всички недвижимости, които сте прибодили по време на брака Ви, се водят на имоте на съпругата ти... за нея ще е много лесно да докаже, че има фактически по-голям принос от теб в натрупването на СИО-то...
така, че накратко, само ти казвам, че При развод, тя просто ще ти изплати някаква сума пари и ако колата тия е купила на твое име- с това ще си останеш.. Хората с пари не са тъпи... Имай го предвид...
О това което пишеш съдя, че жената, която си забременил не е от този тип кротки глупачки, които тихо ще си реве у тях, а ще ти стъжни живота.... Най-малкотокато баща дължиш издръжка на това сдете... Стигне ли се до това, настоящата ти съпруга със сигуронст ще разбере....
Не се заяждам, а само ти пиша един от най-възможните варианти за развитие на твоя казус...
Само ще ти дам един повод за размисъл, замисле се само, твоята уж, , наивна" съпругичка, защо не забременява от теб? Остави това, което ти е казала, че си бил още млад и не си бил зрял... Нали имате пари, нали сет материално осигурени с нейното имущество? ! При това положение забременяването и реждането на дете, не би следвало да й е проблем....
Моето мнение е, че съпругата ти може и да не е добра в секса, но със сигуронст е умна.... Не бих бил толкова сигурен в успеваемостта на плана ти да я употребиш, за да си осигуреш фитнес-зала.... Ще станеш управител на залата и до там... Като се разведе с тебе, ще ти бие дузпата по живо-по здраво и лесно ще докаже, че ти фактически нямаш принос в натрупването на недвижемото имущество...
не я брой толкова наивна твоята жеичка...

72.   Автора съм, първо искам да кажа че за мене аборта не е убийство, това е нещо на два месеца не е оформен човек все едно за чикиите да кажете че е някакъв масов геноцид, не е сериозно това! Мислил съм го всякак, ако се разбере за тая бременост, жена ми е доста ревнива, приятелката ми още го крие от баща си и е много сложно, тя ще трябва да си прекъсне ученето, а ако жена ми ме остави на улицата какво правим? Да, колата е на мое име и какво в нея ли ще спим и ще гледаме бебе? Не искам да работя друго при положение че съм на път да си изпълня мечтата и да работя това което винаги съм искал, а и да имам мои пари да издържам дете. 71, не съм казал че жена ми е глупава, много ми струва да крия връзката си от нея, защо някои говорят че аз съм я бил използвал? С какво съм я използвал, тя не ме издържа защото бачкам за нея, сега пак ще бачкам в залата не съм лежал по диваните и да съм си клатил фара. Просто приятелката ми не разбира че така прави кофти за всички, нищо няма да и стане от един аборт, чувал съм че жени абортират по много пъти и после пак раждат без проблем, пак ще имаме дете, обаче ще има бъдеще това дете, а не като сега заради ината и да се чудя какво да правя и да ми обърка целия живот а и нейния също обърква по тоя начин!

73.   Много хубаво си се надънил на приятелка която ще си роди детото и няма да си трае, повечето мъже уш мрънкате че търсите кротки жени които няма да тръгнат да ви отмъщават, подсмърчайки самотно вкъщи. Защо вместо да искате и обичате тези жени вие се възползвате от тяхната добрата и бързо им биете шута заради някоя по готина или по удобна за вас, ето мъж попаднал в неудобна ситуация заради собственият си егоизъм. В начато те защитавах но по скоро ми изглеждаш като човек който иска да се възползва, вместо да се води от чувствата си към момичето в което се е влюбил, търси лична изгода дори с цената на това да убие бъдещото си дете. Авторе по мое мнение ако не се разведеш можеш да загубиш не само парите на съпругата но й любовта на приятелката си, запомни едно че щастието не се се купува с пари.

74.   Авторе, остави хората кой какво те съди и не им отговаряй.
Ти сам си се осъдил, защото макар и да не искаш това дете, ако приятелката ти го роди ще те осъди за бащинство - такъв е закона. Ще ти вземе и това дето го нямаш - такъв е закона.
Ако насила я заведеш да абортира - запомни, че Господ ще ти отмъсти един ден (НА НАЙ- СКЪПОТО). Когато стане, тогава ще си спомниш тези думи, но ще е много късно. Божията справедливост идва като произшествие - изведнъж....
Затова бъди честен и с двете жени, посипи си главата с пепел, ако трябва помагай и на двете жени.
Ти сам си си избрал да бъдеш ПОЛИГАМЕН.
ЗАТОВА Е КАЗАНО - "ИЗНЕВЯРАТА Е НАЙ- ГОЛЕМИЯ ГРЯХ".
"ТЯ Е РАВНА НА УБИЙСТВО"!
----
Християнството признава един брак, един мъж, една жена, а не женене, развеждане, правене на деца с любовници и после невъзможна ситуация.
---
Мъже, разберете го, повече от една жена - ето това ви чака....

75.   https://www.youtube.com/watch?v=vwojf9JjGE8
В това видео можеш да видиш едно абортирано "нещо" и да споделиш дали е убийство, или не. Пожелавам ти приятелката ти да роди, като преди това се постарае да разкаже на жена ти за връзката ви, с всяка подробност! Защото всеки знае какво се случва с двете дини под една мишница! Няма как ти да си изключението! А това: "защо някои говорят че аз съм я бил използвал?" е олицитворение на наглостта ти! Щом не я използваш, вземи се разведи с нея! Стиска ли ти да се бориш за любовта си?-НЕ! Стиска ли ти да бачкаш, за да издържаш семейство?-НЕ! Заслужаваш ли някоя от двете жени в живота си?-НЕ! Ако ти е останала поне капка достойнство, поеми отговорността си към детето и майката му! Ама едва ли...

77.   Ходи се гръмни... Май това е най адекватното решение, успех! Никой не обича скапаняците, има жена... Ебе друга, трета е бременна, четвърта му лапа. Жалко, че моногамността отдавна я няма и хората са се извратили докрай.

78.   Нищо няма да и стане, така ли бе? Психичеките последици от това може да и се отразят за цял живот бе, ама теб лекенце надали те интересува! Ти гледаш и мислиш само за себе си! Много ми се иска да познавах вашите та да можех да ги известя що за „достоен ” човек са отгледали и възпитали!

79.   78, аз точно затова и съм се оженил да се махна от нашите защото от тях освен наказания, лишения и мизерия друго не съм видял, не съм ги искал нито на сватбата ми, нито съм им се обаждал повече, да се спасяват. Определено от тях съм много по достоен и ако ме мислиш за егоист защото не искам за моите деца същата мизерия ок щом мислиш, че е много по достойно детето ми да бъде отгледано на улицата а аз да се трепя в някое строителство за никакви пари, да се връщам изнервен и да си го изкарвам на майката и на детето това бъдеще за бебето ли ти харесва? Или като нормални хора да се разберем и да имаме дете когато вече съм си стъпил на краката и имам собствено жилище и стабилна работа и ще мога да осигурявам всичко за колкото деца иска тя. Това ли значи да съм егоист и да мисля само за себе си, а?
Автора

80.   Ако те беше въобще за хората около теб щеше да се бориш да постигнеш мечтите си сам, а не да паразитираш на чужд гръб. В случая ти точно това правиш очакваш жена ти да те урежда в живота вместо да си намериш работа сам или да учиш! Отвращавам се от такива индивиди!

83.   Авторе, какво стана? Вече мина доста време, предполагам, че приятелката ти не е направила аборт. Което значи, че сега имаш най-голяма нужда от съвети и подкрепа.

84.   Авторе, какво стана?

85.   Авторе, искрено се надявам приятелката ти да не е абортирала и жена ти да е научила за забежката ти.
По-горе правилно са ти казали, че вероятно нищо няма да получиш при развода. Фитнес залата ще е на името на фирма, собственост на жена ти, и няма да имаш права върху нея. Можеш да се мотаеш в залата и да обясняваш колко велик собственик си, но ще се изживяваш като такъв само докато жена ти е с теб. Същото се отнася и до недвижимите имоти. Реално едва ли ще имаш нещо на твое име. При развод не очаквай да получиш повече от някаква сума от рода на 2-3 000 лв. и да си ходиш по живо, по здраво.
Ще дължиш издръжка, мин. 105 лв. на месец. Преди това обаче ще минеш и дело по припознаване, ако не си признаеш детето.
Като ти чета коментарите как не си използвал жена ти... ами, повръща ми се.
И от къде на къде реши, че си по-достоен от родителите ти??? Те не са сключвали брак по сметка. И аз не идвам от заможно семейство, но следвах (по време на следването ми работих все гадни работи, но се издържах сама и живях достойно, нямам от какво да се срамувам - нито съм потъвала в дългове, нито съм се продавала за пари), завърших, реализирах се с много усилия, направих много жертви, но в момента съм постигнала стабилност и имам хубави доходи. Може да се каже, че в момента съм на път да сбъдна мечтата си напълно самостоятелно, без някой друг освен мен да дава пари за това. Ти какво точно си направил, че да е достойно? И достойно за какво??? Достойно е, че си сключил брак по сметка или е достойно че си изневерил на жена ти... или пък е достойно, че едно дете ще расте без баща? Ха, кажи ми?

86.   Автора съм, ами не, не е направила аборт и не иска и това е, въпреки че съм я заплашил, че аз нямам никакви ангажименти към това дете и ако иска да го дава в дом или да го метне да го гледат техните, аз не съм го искал и си е нейно задалжението да си беше пила хапчетата защото и тя не искаше да го правим с презерватив. Нито искам да се разправям с баща и нито нищо, защото и той взе да ми звъни обаче не вдигам изобщо, тя ми говори само за брак много е тъпа понякога и ми писна това мрънкане казал съм и милиони пъти вече да направи тоя аборт и да изчака малко, и майка ми е правила аборт и какво, нищо не и е станало. Вижда че нещата почват да ми се развързват, избрал съм залата, сега избираме уредите с жена ми, нещата ще станат обаче стават бавно, не знам какво да я правя честно.

87.   До автора, от коментар номер 59
Авторе, недей да участваш в убийство на невинно неродено дете! Това дете, макар и в майчина утроба е човек и е живо същество, което не е виновно за вашите глупости и безотговорност! Не убивай! Не карай приятелката ти да абортира! Правиш огромен грях, който ще си заплатиш рано или късно! Защити детето!

88.   Мнението ми за теб се потвърди от самото начало. Ти си я използвал само за секс и сега, когато ножът ти е опрял до кокала постъпваш както всички други боклуци бягаш от отговорност. Това детенце е твое и ти по закон си длъжен да плащаш поне издръжка, ако не друго! Ти си мижатурка паразитираща на чужд гръб не можеш да постигнеш нищо сам в живота си! Ако не беше така щеше да се бориш сам в този живот да се развиваш и да учиш, а не да се жениш по сметка и да разчиташ на жена си! Пожелавам ти някой ден всичко да ти се върне и тези двете да ти теглят една майна като видят що за стока си! Знаеш, че от два стола се пада на земята. Колкото до невинното създание донякъде имаш право по -добре без баща отколкото с плужек за такъв. Ако аз бях на мястото на това дете нямаше изобщо да те погледна. Спирам, че се погнусих вече!

89.   Автора съм, 85 вярно ли е това, че залата няма да я моя даже ако е на мое име? Защото жена ми каза, че ще е моя, а и без мене няма как да функсионира, тя я прави само заради мене защото знае че това искам, иначе тя си има друг бизнес и като сме говорили тя също е навита да работя това аз от 10 годишен се занимавам с кикбокс и с бодибилдинг това ми е в кръвта тя е наясно и тя самата ми е казвала че трябва да работя това в което съм най силен и не, още не знае за другото момиче, сигурен съм че би ми простила и изневяра обаче ако няма дете. Можеш да ме наречеш и използвач обаче искам да си оставя врата за моето развитие, и аз съм човек не някакъв зародиш или както там се казва. По достоен съм от родителите ми защото искам когато имам дете да може това дете да има всичко, аз като имам баща изрод от който само насилие съм видял и какво? повече не искам да го виждам изобщо! По добре да съм бил без баща отколкото с тоя! Защо не гледаш от моята гледна точка? Да брака ми е по сметка, жена ми не е виновна съгласен съм никога не съм я удрял а ако съм я обиждал пак грешката е била моя, но не съм бил влюбен в нея, за това че се влюбих не съм виновен аз. Не искам детето ми да спи по улиците само защото майка му ме излъга че пие хапчета разбираш ли ме? И на 87 искам да кажа че не аз съм безотговорния а приятелката ми, тя ме излъга че пие хапчета, а аз излязох лошия че трябва да плащам нейната грешка. Е не го разбирам това!

90.   Хубаво е, че няма да имаш ангажимент към детето. Тя може и сега да не го разбира, но един ден ще е щастлива, че така са се развили нещата. Тъпият си ти, спри да ѝ опяваш за аборта, "изчезни" и ги остави на спокойствие. Без теб ще са по-добре!
Ж28

91.   Авторе, значи първо те гледаха родителите ти, а после се ожени, за да те издържа жена ти.
, , аз точно затова и съм се оженил да се махна от нашите защото от тях освен наказания, лишения и мизерия друго не съм видял, ,
Е, не можа ли да направиш нещо сам през жалкия си животец.
Значи не си бил егоист, искал си да имаш собствено жилище, и чак тогава приятелката ти да роди. А жена ти къде я слагаш? Или си готов да минеш не само през трупа на родителите си, но и през нейния? И не знам как си представяш сдобиването със собствено жилише, след като всичко, придобито по време на брака е общо. Да не си мислиш, че жена ти ще ти подари жилище, за да си живеещ там с друга!
Или пък смяташ, че ако приятелката ти вземе та роди сега, ще остане скрито-покрито? Наивник си ти, да не кажа друго.
Според мен лека-полека всички ще разберат колко пари струваш, и ще те изхвърлят отвсякъде, просто е въпрос на време.

92.   Авторе, значи първо те гледаха родителите ти, а после се ожени, за да те издържа жена ти.
, , аз точно затова и съм се оженил да се махна от нашите защото от тях освен наказания, лишения и мизерия друго не съм видял, ,
Е, не можа ли да направиш нещо сам през жалкия си животец.
Значи не си бил егоист, искал си да имаш собствено жилище, и чак тогава приятелката ти да роди. А жена ти къде я слагаш? Или си готов да минеш не само през трупа на родителите си, но и през нейния? И не знам как си представяш сдобиването със собствено жилише, след като всичко, придобито по време на брака е общо. Да не си мислиш, че жена ти ще ти подари жилище, за да си живеещ там с друга!
Или пък смяташ, че ако приятелката ти вземе та роди сега, ще остане скрито-покрито? Наивник си ти, да не кажа друго.
Според мен лека-полека всички ще разберат колко пари струваш, и ще те изхвърлят отвсякъде, просто е въпрос на време.

93.   Авторе, значи първо те гледаха родителите ти, а после се ожени, за да те издържа жена ти.
, , аз точно затова и съм се оженил да се махна от нашите защото от тях освен наказания, лишения и мизерия друго не съм видял, ,
Е, не можа ли да направиш нещо сам през жалкия си животец.
Значи не си бил егоист, искал си да имаш собствено жилище, и чак тогава приятелката ти да роди. А жена ти къде я слагаш? Или си готов да минеш не само през трупа на родителите си, но и през нейния? И не знам как си представяш сдобиването със собствено жилише, след като всичко, придобито по време на брака е общо. Да не си мислиш, че жена ти ще ти подари жилище, за да си живеещ там с друга!
Или пък смяташ, че ако приятелката ти вземе та роди сега, ще остане скрито-покрито? Наивник си ти, да не кажа друго.
Според мен лека-полека всички ще разберат колко пари струваш, и ще те изхвърлят отвсякъде, просто е въпрос на време.

94.   Авторе, значи първо те гледаха родителите ти, а после се ожени, за да те издържа жена ти.
, , аз точно затова и съм се оженил да се махна от нашите защото от тях освен наказания, лишения и мизерия друго не съм видял, ,
Е, не можа ли да направиш нещо сам през жалкия си животец.
Значи не си бил егоист, искал си да имаш собствено жилище, и чак тогава приятелката ти да роди. А жена ти къде я слагаш? Или си готов да минеш не само през трупа на родителите си, но и през нейния? И не знам как си представяш сдобиването със собствено жилише, след като всичко, придобито по време на брака е общо. Да не си мислиш, че жена ти ще ти подари жилище, за да си живеещ там с друга!
Или пък смяташ, че ако приятелката ти вземе та роди сега, ще остане скрито-покрито? Наивник си ти, да не кажа друго.
Според мен лека-полека всички ще разберат колко пари струваш, и ще те изхвърлят отвсякъде, просто е въпрос на време.

95.   майка ти ,момченце ,е правила аборт ,най - вероятно след като ти си бил роден,ти си просто използвач ,от най - гадните.

96.   Вече 2 мнения ми трият по темата. Така де - авторът може да обижда бременното момиче, но спрямо него много трябва да внимаваме какво говорим. Е - да редуцирам и синтезирам силно: добре, че момичето е задържало детето и че няма да си част от живота им. Без теб и без това ще са по-добре!
Ж28

97.   Мъж на 46.
Авторе, имаш много силно развита фантазия. Гледаш през розови очила и си вярваш, че ще стане това, което искаш, но няма да те огрее! Вече ти казаха, че жена ти не е проста и знае как да управлява имотите и имуществото си, за разлика от теб. Първо, дори и да е на твое име залата, което 100% нама да стане, след развод, на делбеното дело за имотите какво ще представиш като доказателство, че имаш някаква заслуга за закупуването на залата? - нищо. А как реши, че и колата и жилището ще останат твои? Ти ще лъжеш, ще изневеряваш на жена си и тя ще ти ги остави - когато цъфнат налъмите в банята! А се убедих, че нямаш представа какво е "собственост на юридическо лице". Жена ти като запише залата като собственост на юр. лице, на което тя е титуляр, няма да видиш и стотинка от залата въпреки че е придобита по време на брака! Събуди ли се? Имаш претенциите, че не използваш жена си. Защо тогава не си купиш залата само на заплатата си, без да чакаш други пари от нея? Нали не я използваш?
Според теб на приятелката ти "нищо няма да й стане" от аборта. А ти чувал ли си колко процента от жените след аборт не могат да имат деца? Ако това се случи "нищо" ли ще е или тогава ще теглиш майната и на нея и ще отидеш при трета?
Приказваш, че аборта не бил убийство като даваш примера "с чекиите", че няма убийство. Да, ама като се празниш извърляш сперматозоиди, които умират, при цикъл жената изхвърля яйцеклетка, която умира, от тях човек няма да се появи, но при аборта ще умре ембрион - оплодена яйцеклетка с твой сперматозоид! Има разлика!
Имай предвид също, че ако заплашваш, караш приятелката си насила да прави аборт вършиш престъпление - ще се озовеш и зад решетките! И баща й вече знае.
Вярваш си, че "нямаш никакви ангажименти към детето", пак гледаш през розови очила, много му здраве на детето, да отива в дом, но съда ще ти каже обратното - сперматозоида е твой, мой човек! Тя изнасили ли те? Ако твърдиш това къде са ти доказателствата, защо не потърси полицията? Спука и двете предни гуми! Ще направиш така, че няма да те иска нито едната от двете, нито детето, нито ще има къде да живееш, нито фитнесзала ще имаш! Помни ми думата, продължаваш ли по този път, това ще стане! Помпил си мускулите, убеди ме, че нищо друго не знаеш и не можеш, еми отивай на строежите, хамали винаги се търсят, на теб ще ти е лесно, нали си як, ще вадиш по 20лв. надница и ще си гледаш детето и жената. Няма да си първия. Да, ама те мързи! Разбра ли сега, че си класически ЕГОИСТ!

98.   Честно казано много хора тук ме изнервиха. Всички обвиняват автора, но никой не се поставя на негово място.
Представям си следната ситуация - приятелката му не иска да го правят с презерватив, той иска, но тя не и не нищо няма да стане. Става работата, на нея не й пука и след време разбира че е бременна, но решава да не казва на автора. Така съдейки по думите на автора това момиче е много кухо. Жена съм, но в този случай... защо момичето да е невинно? Прави каквото си иска, а после търси сметка на автора. И даже иска да се развежда с жена си. 100% ако се случи както тя иска ще почне да реве и да мрънка, че нямат пари да издържат бебето и семейството си. И има шанс тя да го зареже. Авторе, моя съвет е или зарежи момичето или и двете. Не знам как ти е завъртяла главата, обаче.... Стой при жена си, ако толкова не я обичаш остави я. Това е най-добрия вариант.

100.   Циганите (макар и да са по-бедни от българите)си правят кефа, раждат деца без да му мислят, продължават си родата;докато българите предпочитат да убиват своите собствени деца! Ако българите карат българките да правят аборти(колкото и да сме бедни и материално зле), то ние, самите се лишаваме от възможността да има българчета, да има български етнос, език и България! Абортът е убийство не само за едно семейство, а и за българският етнос, българският народ и българската държава! Авторе, ако мислите и настоявате приятелката ви да направи аборт-то вие сте убиец! Вие убивате не само нейното, но и ВАШЕТО неродено, но живо дете! Циганите раждат, а българите не! Нека да се промени тая лоша статистика-нека българките да раждат! Иначе няма да има българчета и България!

101.   момичето всъщност го е излъгала - мислела е, че ако забременее, той ще се разведе, ама си е направила сметка без кръчмар. Та автора доста се е нахендрил, но добре е било първо да мисли за последствията и тогава да действа. А циганите не ги мислете, никой българин не иска да си гледа децата като циганите, в мизерия и мръсотия.

102.   Ей 98, много си куха! Момичето му казало, че не иска презерватив и затова действал "на голо". Ако момичето му каже да скочи през терасата дали ще скочи? Тя сега му казва, че не иска да маха детето, нека и сега се съгласява щом ще се оправдава, че тя му е казала. Всеки всичко може да ти каже да правиш, но за всичко което правиш ти отговаряш!

103.   Не съм съгласна с теб номер 98 "Жена съм, но в този случай... защо момичето да е невинно? Прави каквото си иска, а после търси сметка на автора защото е, тя сигурно не планирала тази бременост"Младите жени не планират бременост, а мъжете са тези който искат да правят секс без презерватив, съмнявам се да е било планирано. Освен това авторът сам е решил да се занимава със нея, а тя е още малка какво е видяла от живота и връзките като цяло това момиче и вече ще става майка. Авторът сам си е виновен но жена му и тя изобщо не е невинна, ивинявай говорим за около 30 годишна жена, съвсем целенасочено си е купила съпруг и сега това са резутатите. "Не знам как ти е завъртяла главата, обаче.... Стой при жена си, ако толкова не я обичаш остави я. Това е най-добрия вариант. ". Ако не с тази той ще намери друга и така.. авторът сам си казва че не обича жената до себе си, само я използва.

104.   Ох, милия как се е подредил. Само едно ще ти кажа. И аз съм с по -млад мъж и държа кинтите. Казва, че е по-любов с мен, но след прочетеното вече нямам вяра в нищо. Отдавана си опекох работите с имоти и т. н, той си мисли, че като сме заедно всичко е общо, но уви. Така съм направила нещата, че ако имаме дете с него всичкото ми имущество ще е за него! Не се мисли за голям хитрец, а жена ти за толкова балама! Ще изядеш дървото и по двата фланга. Има Господ така да знаеш. По-противна история не бях чела.

105.   Авторе, мъж малко над христовата възраст съм, с две прекрасни деца и любяща жена. Имал съм през годините 7-8 сериозни връзки, с доста бурен полов живот (почти всеки ден по 3-7 пъти) и без нито веднъж да сме използвали с партньорките ми предпазни средства. Винаги сме се любили "на голо", както се казва. И никога нито една от тях не забременя. Знаеш ли защо? Защото забременяване се получава, когато съвзем съзнателно изхвърлиш семенната си течност надълбоко в женското влагалище. Нещо, което точно ти съзнателно си правил, вероятно всеки или почти път. И не ми се оправдавай, че не си усещал кога е идвал онзи момент - ние мъжете го усещаме повече от отлично и затова разумните и отговорните мъже го вадят предварително, а не се празнят вътре за единия кеф, както ти си вършил кой знае колко много пъти! И също така съм сигурен, че ти си бил този, който всячески е настоявал да го правите без гума, защото си искал да се празниш вътре и да ти го яко.
Лъжеш също и за това, че обичаш жената, която използваш само с цел изчукване! Мъж, който обича, никога не би заплашвал жената до себе си, както ти неведнъж вече сам спомена, нито ще я кара да убива живота на вече няколко месеца растящо в утробата ѝ бебе. Отделен е и рискът тя да остане безплодна за в бъдеще, т. е. да загуби шанса да има дете от друг, качествен мъж, а не егоистичен паразит като теб!
И като си толкова сигурен, че жена ти, която използваш най-долно, би ти простила, ако научи за това как си се празнил в друга жена зад гърба ѝ, защо тогава веднага не ѝ кажеш? Знаеш ли защо? Защото това би било поредното нещо в живота, което да те шамароса силно и да разие бляновете, че твоята измислена сигурност във всичките ти начинания е подплатена с гарантиран успех! И не ми се оправдавай, че не ѝ признаваш, защото има замесено и очаквано дете, а ако нямало, си щял да си признаеш и сам!
Ти, освен постоянни оправдания, безподобна наглост, безотговорност, егоизъм и простоватост в изказа и съжденията си, друго досега не си показал в своите включвания в тази тема. Най-лошото е, че ти самият си толкова вманиачен в чувството си на правота и така силно си вярваш на всичкия фалш, който вършиш, че състоянието ти вероятно медицинските специалисти могат да го опишат със съответните психологически термини и диагноза.
Дано и двете жени, които лъжеш и с чийто живот си се подиграл, имат късмет за в бъдеще и срещнат подходящи за тях мъже, и то истински мъже, за да са щастливи и да знаят какво са истинските обич, доверие и взаимност!

106.   Много си гаден! Първо прегрешение е изневярата ти. Това дете дето ще го имаш - еми не искам да съм груба, но си се насрал. И двамата колкото и да сте влюбени, не може да ми се харесате. Детето не ви е оправдание. Постъпката ти спрямо жена ти е много, много грозна. Човек се жени, защото обича. Защо не станахте съдружници, приятели с жена ти? ! Ти за мене си абсолютен измамник. Кажи на жена си и се разберете.

107.   До 101
Има и сред българите ,които живеят в мизерия и мръсотия. Ти,да не би да се смяташ,че си много хигиеничен и че живееш в разкош? Но щом,българите сме богати,защо не се раждат деца? Защо няма многодетни български семейства-нали това искат българите-първо да се уредят материално,а после децата;за да не живеят в мизерия и мръсотия като циганите. Беднотията,мизерията или богатството не трябва да определят съдбата на народа-дали той ще съществувва или не. То не трябва да определя и популацията

108.   Някакво развитие?

109.   Горката ти СЪПРУГА... май никой не мисли за нея. В случая тя е най - голямата жертва... използвана за пари от един безперспективен, полуграмотен, напомпан идиот, който не знае боли ли го, сърби ли го. Развеждай се!!! Освободи съпругата си от този товар, който си ти и я остави да си търси щастието.

110.   Автора съм, 105 за какво да се оправдавам не разбрах, празнил съм се в нея съвсем спокойно защото знаех че тя се пази, тя това ми е казвала поне, че пие хапчета това колко пъти да го обеснявам а? И аз не съм искал гума и тя също, ако номера и е бил това което стана да забременее и да ме разведе с жена ми ето получава и се. Обичам я не само заради чукането както ти си мислиш, въпреки че с нея правя най страхотния секс досега от всичките ми връзки, тя е много класи над жена ми в това отношение, просто съм влюбен в нея, не мога без нея, ако бях егоист или гадняр да съм я вързал, да съм я натоварил в колата и да я закарам да абортира насила, но искам тя сама да разбере, че това е най правилното в момента. Защо да казвам на жена ми да си създавам още проблеми ли? Тя е щастлива в момента работим по залата, вижда колко съм навит и се кефи, даже в секса е по отпусната, в крайна сметка не съм направил престъпление мамка му.
106 защо да съм гаден, ако бях гаден тип щях да и вкарам някой шут или юмрук в корема и да си приключа въпроса много бързо, но не съм такъв поне с жените, искам приятелката ми сама да разбере, че ако роди сега от мене нищо не може да очаква, плюс това ми писна да ми вдига алармата баща и и ще ида да разбера какъв му е проблема, ама не по телефона а очи в очи. Защо да съм бил измамник с жена ми, когато се жених не бях още влюбен в другото момиче, а и се държа добре с нея, тя постояно ми казва че е луда по мене, насила ли съм накарал да ме иска за неин мъж?
109 като толкова съжаляваш жена ми що не се сети, че тя сама е избрала да е с тъп напомпан идиот както казваш, тя ми обожава тялото, обаче за да бъде такова и аз съм вложил много труд и тренировки и пот и време, значи и тя ме използва донякъде. Защо не се ожени за някой смачкан адвокат например, а си падна по моите мускули? Обаче аз трябва все да съм виновния.

111.   О, небеса! О, нрави! "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака", даже два. :D Какво му се впрягате на автора и приятелките му - просто при тях тези неща са си в реда на нещата. :)

51-100 от 188