Приятелката ми е бременна, a съм женен!
Не знам вече какво да правя, момичето което обичам е бременно и не иска да маха детето, а ме кара да се разведа с жена ми и да се оженя за нея, нещата са много сериозни и искам съвет от някой в същата ситуация. Благодаря.
М22

Коментари

151-188 от 188

184.   Автори, няма да чакат - повярвай! ;)

185.   Никой няма да ти (про)даде разработен бизнес - в случая въпросната зала. Нито пък детето си ще видиш. Поддържай си колата, че наистина до нея ще опреш.

186.   Аз съм отново - Акатим, или 182, или както искаш така ме наричай.
Аз нищо не искам. Ти си тук дошъл да се жалваш и да искаш съвети. Аз ти ги давам.
Честно ли? Да, бих предпочел да живея в колата си. Защото ще живея в нещо свое и ще се оправям с живота с мои собствени сили. И никога никого няма да може да ми каже, че дължа всичко на него. И най-важното - няма да съм скапан паразит.
В живота си до сега съм имал няколко гаджета и една много сериозна връзка. Никога на никоя не съм изневерил. НИКОГА! Ясно ли ти е? Защото, пич, както казах, разликата между мен и теб е, че аз съм мъж не само по половите белези. Аз държа на думата си, поемам отговорност за действията си, стоя зад избора си и ред други неща, за които няма смисъл да ти споменавам. И на мен са ми изневерявали, но аз никога не съм. Защото, когато аз съм с някоя, съм само и единствено с нея.
И не можеш да се извиняваш за твоя живот с живота на някой друг, пък бил той и твой родител. Нагледал съм се на доста хора като теб. И знаеш ли - не името прави човека. Т. е. това, че баща ти е бил затворник е можело да те тласне да се докажеш като човек от друга "мая". А ти, макар че не си затворник, се държиш като изпечен мошеник, лъьец и измамник. Т. е. не показжваш нищо, освен, че "крушата не пада по-далеч от дървото".
И пак се повтарям - трябвало да попрочетеш някоя книжка и да разбереш как точно се правят бебетата. Защото като свършиш в някоя или като имаш съмнения се пие едно малко хапче (Ескапел се казва), ако не искаш да ставаш баща.
Казах ти и пак ти казвам - ти си някаква грешка в еволюцията и ще направиш огромна услуга на човечеството, ако не правиш повече деца и не влияеш на това по никакъв начин, за да има шанс да израстне по-добър човек от теб. И ключовата дума е човек. Защото ти за мен не си мъж, но не си и човек. Ти си просто една грешка.
И живота ти ще бъде разбит. За мен той и сега е разбит. Въпрос на време е да го осъзнаеш. Въпрос на време е и жена ти да осъзнае що за индивид си и да ти бие шута. Бих казал, яе е въпрос на време да ти дойде и акъл, ама за тебе е късно. 'Щото "акъл и цикъл не дойдат ли до 7ми клас, не ги чакай".
Живееш за залата... Заради едни 50 000 лв си си продал задника и душата (колкото и нищожна да е тя). Живей си със залата. Пожелавам ти тази прослувута зала да стане твоя. И тогава да се обърнеш назад, да погледнеш живота си, да си направиш равносметка и да видиш, че колкото и пари да имаш, ти си един бедно същество. Защото истински скъпите неща, лапенце, с пари не се купуват!
АКАТИМ

187.   Автора съм, ок Акатим брато кое не се купува с пари да ме светнеш? Нали се сещаш че целта оправдава средствата? И че като имаш цел си готов да жертваш всичко в името на целта, много ясно че всичко си има цена и аз си я плащам и в момента знаеш ли какво ми струва да спя при едната и да искам секс с другата само заради една скапана халка и едни шибани пари? Как реши че съм си продал задника когато мога да тегля майната на всичко и да си хвана друга богата жена в друг град или държава това не ми е проблем, ако бях такъв гад и егоист какъвто ме изкарваш да съм си набил шута на проблемите и да съм почнал начисто какво ми пречи а? Много хора го правят това, обаче колкото да не ти се вярва аз обичам това момиче даже с тия мизерии които ми набута и искам залата за да работя за нея, ето защо живея за тая зала сещаш ли се? Щото без пари не можеш да направиш свое нормално семейство квото искаш ми говори, с една гола любов не се живее. На мен ми е ясно че жена ми ще ме заебе защото все ще разбере от някой обаче дотогава искам да се видя с пари, да имам нещо зад гърба си и нямам много време ясно ли ти е, а гаджето ми ме натоварва още повече, да заплашил съм баща и защото трябваше, искаше да вика полиция ама не посмя и приятелката ми колкото и да говори знае че тя си е виновна сори пич, аз не пия хапчета, тва е нейна грижа, на мене е казала че си ги пие аре не ме обвинявай за нейни грешки. Живота ми няма да е разбит, аз винаги имам изход обаче тя няма, ако направи простотията да каже на жена ми губи само тя не аз.

188.   Авторе, не се сърди, но версията, че е забременяла тайно от теб и нарочно, е абсурдна! То се вижда колко ти а акъла, защо би й било да си го причинява? ! Ясно е, че е била с теб заради секса и нищо повече. Ти просто не можеш да предложиш нищо друго.

189.   Здрасти... пак. Написах ти - най-скъпите неща не се купуват с пари. С пари можеш да си купиш секс, но не и любов. Лекарства, но не и здраве. Власт, но не и уважение. Външен вид, но не и човещина. Още да изброявам ли? Целта оправдава средствата? Вярно ли? Пич, целта оправдава средствата в определени граници. На твоето ниво никога няма да падна. Ако ще да съм гол и бос - ще ходя да бачкам като докер или на строежи, но няма да продам себе си, принципите си и същността си.
Как реших, че се продаваш ли? Чети хронологията какво пишеш. Погледни си живота. Ти си една ежтина мъжка к*рва, сори. Можеш да теглиш майната на всичко, но не го правиш, именно защото само на приказки го раздаваш. Така, че, мойто момче, пред приятелите си и познатите си го раздавай красив, богат и известен. За мен си един въздух под налягане.
И значи бременността е мизерия? Единствената мизерия в това е, че клетото дете е от теб. 'Щото единствения мизерник с всичките пари, с които парадираш, си ти!
Такива като теб, пубер, с пари не се виждат. 'Щото акъл няма. Защото докато ти си блъскал в залата, доста други са си блъскали главите над решаването на интеграли от n-ти ред. И заради това тези - вторите винаги ще ги бъде в живота повече от такива като теб. Защото си редим нещата по приоритети. Винаги мога да влезна в залата и след половин година да те стигна или дори задмина. Само, че човешкия мозък е най-способен да учи до 30-тата си година. Бих те посъветвал съответно да седнеш, да попрочетеш някоя и друга книжка, ама знам, че няма да го направиш. Защото, брато, с пари може да си купив вече дори и образование, но не и интелект.
И си в голяма грешка. Този с по-малкото избори си ти. 'Щото жена ти спре ли ти кранчето, с теб е свършено със зала или без. И защото приятелката ти има кой да я вземе, дори и с дете? Защото както нееднократно ти казах има къде къде по-големи мъжкари от теб. От цялата ситуация губещият ще си ти и точно това заслужаваш. И не - не твоето бебе е грешка, или товар, или бреме, или мизерия... Грешката си ти. Някога майка ти е трябвало да абортира като е била бременна с теб. Лично аз бих предпочел да нямам деца, ако детето ми ще порасне такъв социопат без никакви морални ценности и с интелект, граничещ с този на мекотелите. Живота не е само ядене, с*ане, секс, сън и зала, батка!

190.   Авторе, какво става? Има ли някакво развитие? Приятелката ти кога ще ражда?

191.   Автора съм, ами бебето вече е факт това не мога да го променя обаче не се чуствам някак си баща на това бебе, не мога да лъжа че много се кефя защото не е така, секса се промени с приятелката ми, и тя усещам че се е променила и то към зле, все с детето се занимава знам че и е важно обаче и аз рискувам като съм с нея и просто не се раздава както преди не е същото диво изживяване а сякаш не е тя, незнам аз оставям едно момче в залата да ме замества когато ходя при нея обаче се хващам че заглеждам други секси мацки и ми става тва не зависи от мене, всеки мъж го прави сигурно даже да не си признава. Вече не съм сигурен и дали искам да се оженя за нея, писна ми баща и да ми прави грозни сцени и тя да реве и това не е живота който искам. Давам им пари не съм бил егоист никога, и ще и давам докато мога и на детето също, то не е виновно че майка му реши така, много сладко момиченце е и го обичам по някакъв начин, в родилното са и викали хубавото бебе, защото е много бяла с сини очи, като зайче, мен ме страх да я държа да не я счупя, обаче откъде да съм сигурен примерно че аз съм бащата? Аз имам зелени очи, то има сини, откъде да знам с кого се е срещала приятелката ми докато съм бил на работа или в нас! И защо е променена с мене, толкова неща съм мислил че ми е пълен хаос в главата. В тях просто няма как да живея, или баща и трябва да се изнесе или аз да я взема някъде на квартира с детето, но с жена ми сме в страхотни отношения сега, не искам да губя и нея, тя също иска да
имаме бебе, обичам ги и двете тва е, как да направя избор мамка му?
189, тва че обичам жените ли е проблема? Оженил съм се за пари така беше, обаче съм свикнал с тази жена, тя наистина ми даде всичко и още го прави, другата вече не ми дава много в смисъл тва заради което бях с нея/тоест любов, ясно ми е че е изморена, но аз съм се влюбил в момичето което беше преди. Не ми е за парите, кво го извърташ все за тия пари, бил съм социопат хаха ето изкарвам кинти и ги давам, малката си има всичко и няма да търпя критики че не съм бил чел книги не съм бил образован и незнам си още кво, когато съм правил само това че жените които са били с мене да са щастливи! Има хора за всичко, аз повече от тебе не мога да стана там в твоята област обаче и ти не можеш да си над мене в моята ковеш ли? Много е лесно отстрани, е аз не мога да направя избор между две жени, едната от които съм обичал адски много, обаче взе да ми писва и другата която не съм я обичал когато се оженихме, а сега я уважавам адски много и мисля че съм имал съкровище което не съм забелязвал! И кво правим сега?

193.   Честита дъщеричка! Да ти е жива и здрава! На първо място искам да се извиня на приятелката ти. Грешно я прецених. Бях писала, че ще те изнудва, като се появи с големия корем на жена ти, но съм сбъркала. Явно е смело момиче, което има намерение да си гледа детето с или без теб.
Общо взето нещата при теб почват да се нареждат. Ти си охладнял към приятелката ти, тя сигурно е натрупала доста разочарования от теб, така че нещата отиват към естествения си край. Скоро ще се разделите и тя ще може да срещне някого, който, надявам се, ще се грижи за нея и детето по-добре от теб.
Ти явно си оценил, че жена ти е свястна и си почнал да я уважаваш, както заслужава. Сега от теб зависи да решиш дали ще бъдеш и ти мъжът, който заслужава, или ще тичаш след всяка следваща по-засукана мацка. Мисля, че си получил добър урок, направи си изводите и не разочаровай жена ти. И дай шанс на приятелката ти да срещне достоен мъж, с когото да създаде хубаво семейство.

194.   Ако поне малко беше внимавал по биология в училище щеше да знаеш, че всички бозайници в това число и хората докато сучат първоначално очите са им сини или сиви после вече се появява истинският им цвят! Ама така е като повече си мислил с долната си глава! Съседчето ми първоначално като бебе беше със сини очи. Сега е 14 годишен тийнейджър с кафяви очи. Отвращават ме хора като теб сега като има бебе любовницата ти стана неудобна и се оглаждаш за нови завоевания! Заради такива лекета като теб казармата трябва да се върне и там да ядеш бой докато станеш човек!

197.   Браво бе? !? !!! Страшен мъж си ти. Нараняваш едновременно две жени.. Обичал я, а иска да го маха, а си и женен. Ми нали ти си го правил? Не можа ли нормално да се разделиш с жената с която имаш брак, ами и любовница да и водиш с ДЕТЕ.. В живота всичко се връща и рано или късно всичко излиза на яве!!! Ти си гигански идиот!!!! Дано жената с която имаш брак да не страда много щом разбере!

199.   Уффф! Авторе, много си зелен, но това е нормално при условие, че вместо да учиш и да се развиваш, мислиш само за секс, пари и спорт. Единственото невъзможно е на двама синеоки родители да им се роди дете с кафяви очи, всички други варианти са възможни и непрекъснато се случват някъде по света. Всяка жена след като роди се променя сексуално поне за известно време - в тялото и се отделят нови хормони, самото раждане оказва влияние както физически, така и психологически, майчинството е свързано с огромно натоварване и отговорност, а да не забравяме колко измъчена лично от теб е приятелката ти - отказ да се ожениш за нея, несигурност в отношенията помежду ви и в бъдещето ви заедно, натрупаните обиди и съмнения, твоите изневери със законната ти съпруга (да, да, точно така - когато изневеряваш, изневеряваш и на двете, защото не си верен на никоя от тях), умората да се бори за любовта ти без реално да я получава... Аз на нейно място отдавна да съм ти била шута. Като си помисля какви свестни хора се извъртат с години по доктори и клиники само и само да си родят детенце, а на теб ти се случи, въпреки че не го искаше и му желаеше цели 9 месеца смъртта... Просто не е справедливо! Да си баща не значи само да даваш пари, а да сменяш памперси и да бършеш наакано дупенце, да бодуваш нощем с болното мъниче, да държиш мъничките ръчички докато крачетата се кривят за първите стъпки, да повтаряш всяка вечер приказки и песнички, да разнасяш "на конче" любимата принцеса, да обясняваш и обясняваш много и различни неща, да се грижиш, да утешаваш, да защитаваш и най-вече да направиш така, че малкото човече да знае, че го обичаш и че винаги докато си жив ще може да ти се доверява и да разчита на теб. Има само два начина да се научиш какво е да си баща - ако си имал баща (ама ти си нямал) и ако си чел много (ама ти не обичаш четенето и ученето). Тъй че при тебе положението е безнадеждно. Зарежи любовницата с детето - ще им е по-добре без теб, зарежи и жената - изглежда е свястна и не заслужава такъв като тебе. Няма смисъл да нараняваш двете жени и момиченцето с присъствието си в живота им. Разбери, че може да си много хубав и секси, но за друго освен за донор на сперма не ставаш.

200.   Автора съм, ок не съм учил много аз си признах за това обаче според мене не може майката да има кафяви очи аз имам зелени а детето продължава да е с сини очи? Мисля да я накарам да направим тест за бащинство защото не съм сигурен в нищо вече и аз за чуждо дете няма да плащам! Тя може всичко да ми каже обаче аз съм съмнителен и това с очите ми се вижда странно. Приличало на мене и по какво мамка му прилича когато още даже на човек не прилича! Ако излезе че реално аз съм бащата ще правя каквото мога за малката аз даже съм я вземал на ръце и то ми прави нещо като усмивка! Не съм казал че ще я зарежа, аз мога да съм добър баща даже да не съм имал такъв пример, естествено че ще я защитавам и ще си има всичко което иска, може след време да я взема да я гледам аз и това съм мислил, когато жена ми роди и когато мога да и кажа за това дете., ако тя се съгласи да гледа и двете ще го взема не ми пречи. За любовниците няма смисъл да говорим, в крайна сметка е важно при коя се прибирам и коя обичам, а секса е като упражнение във фитнеса в крайна сметка не можеш да изневериш на един уред с друг нали така!
194, не мисля че някаква казарма може да променя хората още повече че мен трудно могат да ме набият, или трябва да съм много пиян или вързан за да се пробва някой така че и това няма как да стане! А на 197 искам да кажа, че жена ми ще разбере когато аз реша когато разбера че е дошъл момента, и толкова една изневяра надявам се че ще ми прости, всяка би го направила!

201.   Авторе, честито детенце! Ти си герой, за това, че предпочете да дадеш живот на дъщеричката ти, а не да принудиш приятелката ти да направи аборт! Нека детето ти да бъде живо, здраво и щастливо! А доколкото до теб самия, трябва да поискаш прошка на твоята приятелка и да не я безпокоиш, защото това момиче е ГЕРОЙ, тя даде живот на детенцето си, тя предпочете да понесе всички удари и разочарования, като истинска жена и майка;отколкото да направи аборт.

202.   Каквито и съвети да ти дадем тук, ти вече си го решил. Ние няма да ти купим фитнес зала, няма да ти дадем друга кола или да ти намерим жилище, няма как да ти налеем и акъл в главата.

След като не искаш да губиш всичко това, което имаш от жена си, ето ти още един вариант. Оставаш с жена си, а твоята "приятелк0-любовница" износва детето ти, ражда и започва да го отглежда. От части сама, от части с теб. Поне по такъв начин някак си ще можеш да помагаш на детето си.

Представи си, ако майка ти някога си е мислила да те махне и да не се родиш. Дали ще ти е приятно да го научиш от нея?

Забелязвам, че бебетата се раждат точно тогава, когато ТРЯБВА да се родят и преобръщат живота ти на 360 градуса.
Няма по-голямо богатство от детския смях и усещането, че си родител.

Проблеми, тях ще ги има винаги. И винаги ще има въпрос- сега ли, защо сега, защо не после. Ако човек има желание, има и начини за всичко!

Късмет :)

203.   Мръсен циганин си ти! Бог ще те намери спокойно. От него няма как да избягаш.

204.   ти продължаваш да искаш да седиш на два стола, разбери, че това е невъзможно в живота! Направи тест щом искаш, но представи си приятелката ти какво ще си помисли - същото, което и ние. Че заслужаваш доверие - 0. Рано или късно жена ти разбере за твоите приключения и ми се струва, че ще ти посочи вратата. Дано да е преди и на нея да й направиш дете. ти самия си вечния тинейджър, който живее в някакви филми.
Дръж се като мъж, бе!

205.   Ами и моите очи не са като на баща ми, но ми казват, че приличам на него в лицето и е така само очите и косата са ми като на майка ми. Така, че драги, не е задължително да има твоите очи стига в лицето да изглежда като теб може пък цвета на очите да е като на майка и. Още нещо ако ти скочи някоя групичка цигани или мигранти едва ли ще имаш шанс срещу тях сам.

206.   Следя темата ти от много време, но се въздържах до момента от коментар. За всичкото това време не разбрах защо я публикува тука, какво очакваш да чуеш от нас- коментиращите? Да ти кажем, че ла*ната дето си забъркал не са ла*на, ами рози, че поведението ти е нормално и си прав ли? Ами съжалавам, ама няма да го чуеш, поне не от мен. Достатъчно са те нахранили в предишните коментари, няма да повтарям, само ще ти кажа, че курвенското поведение не е само за жените. Това че си с една заради парите и, а с друга заради кефа, сега като си и направи дете се чудиш как да избягаш и да се измъкнеш - жалка картинка. Успех в живота не е някаква фитнес заличка с парите на жена ти или по скоро на баща и, не е също малко анаболни мускули и 2 грама мозък в главата. Много мъже и жени са тръгнали в живота си почти без нищо, само с дрехите на гърба си и са постигнали много повече само труд и без курвенски номера.
Ще те посъветвам нещо - оправяй си кашите както намериш и просто спри да пишеш тук, няма никакъв смисъл, освен ако не си и някакъв мазохист и се кефиш като те нареждат.

207.   Аз пък си мисля, че някой тук си прави гаргара с всички пишещи и всъщност въпросният безмозъчен анаболчо е някоя хлапетия или скучаеща в службата тлъста лелка, която просто има нужда да се забавлява с хорската наивност и да чете в свободното си време кой по какъв начин ще пише с пяна в устата. ЧАК (нарочно с главни букви) толкова жалко същество не може да съществува и затова считам, че в случая всичко е една скалъпена история.

208.   Автора съм, бих искал да кажа на 206, че съм писал по същата причина по която пишат всички хора тука бил съм объркан и съм търсил съвет от хора които са били в моето положение и подкрепа защото не съм получавал подкрепа никога от никой! Не съм бягал от нищо и съм си поел последсвията както виждаш, и аз съм тръгнал само с дрехите на гърба си и съм постигнал всичко заедно с жена ми, много хора явно ми завиждат заради това. За мене фитнес залата е моя успех за който аз съм се трудил лично разбираш ли ме? Ако мислиш, че е лесно да си инструктор и да помагаш на хората да влязат в най добрата си форма ок пробвай, аз съм се доказал докажи се и ти!
207, изобщо не можеш да ме обидиш че съм бил безмозъчен или жалък, явно и ти си от тези които ми завиждат че съм успешен в моята област и мога да имам която жена искам, ако си някой пъпчив девствен пубер който не е помирисвал жена ми е ясно защо ръсиш злоба срещу мене. А анабол=изграждам от грьцки така че не е лоша дума!
202 естествено че ще помагам на детето това не съм го отричал никога и знам че съм на два стола обаче това е заради любовта ми и към двете, нямам идея защо някои хора ме нападат заради това че съм изпитвал най великото нещо за човека-любов, а това че е към две жени не съм виновен аз просто така се получи и предполагам че има много други мъже на които им се е случвало. Мога да обясня на жена ми всичко и какво ще постигна? Не искам да я губя, не знам каква ще е реакцията и и още ми е тревожно заради това.

209.   Авторе, какво се случва?

210.   Авторът от темата не съществува в живота. Това е една скалъпена историйка.

211.   Да, авторе, раздели ли се с приятелката ти или жена ти? Щастлив ли си сега?

213.   Автора съм, с жена ми се върнахме скоро от Менорка (климата е по добър отколкото на големия остров) и определено си изкарахме супер! Не съм и изневерявал докато бяхме там въпреки че съм имал много възможности, така че не съм такъв любовчия за какъвто ме имат много хора!
С другата нещата са по сложни, станала е нетърпима така че доста съм разредил срещите си с нея, ако мисли че ще ме изнудва с това дете и че не мога да я зарежа заради него просто не е познала! Омръзна ми да ми звъни и да ми държи тон, сякаш съм и длъжен за нещо, а чака аз да и дам някой лев. Даже външно се е занамарила сякаш само тя има дете и това я оправдава за всичко! Казах и да не ме търси изобщо, да не ми звъни, да не ми праща есемеси, махнал съм я и от вайбъра и от скайп, но май трябва да си сменя и номера, защото тя сякаш прави нарочно. Не я искам повече в живота ми, не знам дали има жени като нея, които се променят толкова след бременост, но тя определено е друг човек, даже и за секса все се опрадвава че не е разположена и изморена.
Съжалявам, но такива жени според мене са скрити хищници, които гледат да хванат някой и като направят дете край, почва се с битовите изгъзици а аз определено нямам нито време нито нерви за това!
Знам че има мъже като мен, които ще ме разберат!

219.   Авторе, приятелката ти е преминала през голямо физическо и психическо натоварване. Бремеността е тежка когато е планирана и имаш партньор до себе си, а в случая на приятелката ти не мога да си представя, за мене тя е героиня, честно ти казвам, колко тежко и е само тя си знае. Не я защитавам, нито обвинявам някой. Запуснала се е, защото това дете чака на нея, явно и парите не достигат, изнервена е, недоспала, но все пак не ти е направила мизерии, ако беше някоя с друг характер да ти е съсипала живота досега, буквално. Ще я разбереш едва когато си част от бременността, раждането и отглеждането на дете.
Не знам какви са плановете ти, приятелката ти те обича.Ако жена ти беше в нейното положение нямаше да е по-различна. Мислиш ли още за развод? Сещаше ли се за детето и приятелката ти, когато беше на менорка?

221.   Авторе, мен ми е интересно ако след 10-15 години примерно решиш, че искаш да общуваш с детето си, то как ще осъществиш емоционална връзка с него?
Обзалагам се, че няма да поиска и да има нищо общо с теб.

И не ти пиша просто така, защото на една моя приятелка баща ѝ ей така е забременил майка ѝ навремето и е отишъл в Австралия уж да печели за бъдещото си семейство. След време се обадил от там и казал, че повече няма да се връща.
Ама 25 години по - късно изведнъж му дошло, че иска да я познава и да си общуват. Дойде си до България, тя се съгласи да се запознаят.Ето какво ми разказа тя за срещата им: 'Дойде той, каза ми името си и, че му е приятно да се запознаем. Аз му казах добре. След кратко неловко мълчание ми даде плик и ми каза да взема да си купя нещо ако искам. Аз го взех и си тръгнах. После видях, че вътре има 2000 лева. Казах на майка ми, че нямам желание да контактувам с него никога повече, защото той за мен е чужд човек.'

223.   Колкото и да не ти харесва детето ще те свързва с нея макар че по - добре за малката е да няма баща отколкото да има такава мъжка п... а с извинение за такъв! Моя съученичка така баща и изведнъж решава да се разведе с майка и заради друга жена и я зарязва с малко дете на ръце. Създава друго семейство и чак когато момичето стана някъде 16- 17 се сети че има още една дъщеря и я потърси. Тя му тегли една майна и то заслужено не може 14 - 15 години да не се поинтересуваш изобщо как е детето ти и изведнъж да цъфнеш от нищото в живота му.

224.   Автора съм, напълно разбирам 219 знам че и е трудно, но това не означава че трябва е изнервена нонстоп, аз не съм се влюбил в повлекана а в момичето което можеше да се забавлява, да е винаги красива и хот в секса, а сега какво и пречи да е пак такава? Детето ли? Има много раждали жени, не съм сигурен че всички остават след раждането напълнели, избухливи и все хленчещи за пари!? Давам и колкото мога, но тя вече не ми дава каквото искам аз! Уважавам я че вече е майка, жена ми също планира да имаме дете, а това се роди непланирано поне от мен! То не е виновно ясно ми е и е много сладка бейбигърл, видях и последните снимки и ще стане красавица, но всичко ми дойде много рязко, работата, детето а ще дойде и друго, разбери ме и мен че плановете ми не се получават точно както съм ги мислил!
221, жените сте по различни, няма как да съм едновремено при малката и да изкарвам пари за да има тя всичко което и трябва. Невъзможно е!
Приятелката ти не разбира как е изкарал мъжа и тези 2000 лева колкото и малко да са, обаче да ги даде той е работил за тях и не е чужд човек, ти ще дадеш ли пари на чужд? Един мъж не може да прави всичко да гледа дете, да е все с него и да печели пари през същото време и да има и малко свой живот за излизане и почивка!

225.   Може приятелката ти да е в т. нар. следродилна депресия. Не я притискай за секс, забавата за нея е приключила, поне засега.
Трябва да имаш план ако жена ти разбере какво ще правиш, фитнеса стана ли, на твое име ли е. Въпреки че при развод се дели на 2 или се наплаща на другия. Съветът ми е ако мислиш да оставаш с жена ти да не се занимаваш сексуално с други, особено ако ще забременява. Приятелката ти ще си стъпи на краката, но ще мине време докато излезе от шока и живота и влезе в някакви релси, , нейните планове също не са се получили както ги е мислила. Сигурно се е надявала ти да се разведеш и сега вижда, че остава сама с детето
жена ти ако разбере ще ти прости ли?

226.   Авторе, жена съм и НАПЪЛНО те подкрепям! Щом не го искаш това дете го оставяй! Напълно възможното е да не е твое, видяла е, че имаш възможности, дори да е била бременна от друг, винаги ще каже, че детето е на този с повечето финанси. Видяла е, че не си се вързал на въдицата и сега е решила, че няма смисъл да правите хубав секс и да се подържа, че тези усилия, които е полагала в началото, не са помогнали. На твое място, колкото и безсърдечно и гадно да звучи, зарязвам и нея, барабар с детето. Една стотинка не бих дала. Излъгала те е, че се пази, нейн проблем, сега с нейните камъни, по нейната глава. Гледайте заедно порно с жена ти, кажи ѝ какво не ти харесва в секса, това е поправимо! Нямаш сливи в устата, предразположи я, възбуди я, обясни ѝ как и какво да прави. Любовницата и детето ги забравяй. Отворил си си зала доколкото разбрах, развивай се в тази посока, щом това те прави щастлив. Поздрави и успех!

228.   Прочетох всичко.
То жена, любовница, деца..
Зали, пари, коли...
Няма какво да кажа, та това е абсурдно!
Дано момичето и малката са добре.. а ти.. поне щастлив със съпругата си. Не знам как ги правите тези деца, едно след друго.
Всичко, което кажа, ще бъде безмислено за Автора.
Само едно... когато съм била бебе, та даже и до 3 годишна възраст, очите са ми били тъмно сиво/сини.
18 години по-късно, очите ми са зелени.
Направо се отказах от бракове, някой ден и мъж ми да цъфне с дете от друга.
Цирк тотален.
Абе живи и здрави, и т'ва е!

229.   226 , как може да съществуват такива коравосърдечни същества като теб? И ти ще станеш майка някой ден майка как не те беше грях да напишеш тая гадост ма? Приятно ли ще ти, ако някой такъв идиот те зареже с дете на ръце, а ма?

230.   н 229, пак стара тема се изрови. Не се чуди на хора като номер 226, това е поредната измамена съпруга

231.   Кефи ме как автора вярва че е супер якия герой в собствената си история само защото съпругата му знаела че той не е влюбен в нея. Междувременно лъже, използва и върши пълни глупости но никога не е безгрешен. Девойката която е забременил и тя сама си е виновна щото подобен тип с бебе не може да се върже както се е надявала. Малко кофти за богатата съпруга че се е насадила така, но и тя да е мислила като се връзва с повърхностен чешит.

Авторе както и да го гледаме не се държиш хич на ниво, нищо че си вярваш колко си як и готин. Вземи постъпи мъжки веднъж в живота си - признай всичко пред жена си и си понеси последствията, вместо да се криеш като п... а.

234.   в тази история няма положителни герои: пичът се оженил за по-възрастна жена с кинти, т.е. 1 вид жиголо, младата мацка се завъртяла около него, без да й пука, че е женен, решила да го върже с дете, но не й се получило. и двамата са от дол дренки, само съпругата не е виновна, освен че е избрала такова леке за съпруг.
а това, че има зала, съм почти убедена, че бизнесът е на жена му по документи, на него му е оставила да го движи. същото вероятно е и за апартамента, колата и др. благини. ако научи, сигурно ще го изрита с парцалите

239.   Както се казва - който е безгрешен нека пръв да хвърли камъка. Авторе, ти също си казал на приятелката си, че чакаш подходящия момент да се разведеш, а сега искаш да я изоставиш. Но също те разбирам, че не искаш детето. Не създавай дете с жена си, вземи каквото искаш материално от нея и се разведи. Още си много млад, ще срещнеш друг човек в живота си. Дали ще е приятелката ти или друга, но не прави дете ако не я обичаш и не го искаш. Звучиш сякаш правиш каквото тя пожелае, а какво искаш ти?
Вземи си залата, колата и се разведи преди кашата да стане по-голяма с друго дете. Жена ти все ще разбере за детето, то не може да се скрие и тогава ще те остави без нищо. Ако имаш и дете от нея забрави да го виждаш изобщо, ще страдаш много. Опичай си работата да вземеш каквото искаш и започни на чисто, после последиците ще са още по-големи. Казвам ти го като на приятел

242.   Интересно ми е какво се случва. Но дали ще разберем?

151-188 от 188