Над 40 и обвързана - търся си любовник...?!
Здравейте,
Не беше брак по луда любов, но сме заедно вече 16г; дете отгледахме, дом съградихме...
Не е страстен, чувствен, нито изобретателен в секса..
Не ме е лизал и най си харесва мисионерската и бързото свършване..
Искам да бъда с друг-да ме научи да обичам и да се гордея с пищното си тяло; да ми покаже какво е страст, споделен копнеж, пълно отдаване и разтърсващо удоволствие!
Цял живот ми е липсвал пълноценен секс с желан до болка мъж..
Копнея за милион неща, никога с никого не съм споделяла..
Къде да ГО намеря и как? !
Искам да ми завърти главата, да ме съблича с устни и да ме люби като за последно... Изгарям от копнеж, но си лягам всяка вечер до вечно уморения си съпруг..
Не знам дали ще успея да се овладея да не хлътна..
Просто душата ми копнее за ласка и нежност, а тялото ми-за жадни и опитни, мъжки ръце и устни!
Никога не съм правила секс 2 пъти един след друг.. и когато приятелка ми каза, че е разбита като след 5 часов секс, направо онемях?? И аз искам 5 часов секс.. най-малко 5 часов:)
Къде да го срещна?
И как да не стана за резил с тези мои желания на дърти години? !
Обожавам да танцувам, ходя на плуване и гимнастика, но къде да срещна заинтересовани от 40 годишна жена мъже??

Късмет от мен и благодаря за вниманието!

Коментари

1-50 от 196

1.   „Искам да бъда с друг-да ме научи да обичам и да се гордея с пищното си тяло; да ми покаже какво е страст, споделен копнеж„

Съжалявам, но ако ти самата не се научиш да се харесваш и да експериментираш със сексуалността си, няма да намериш мъж да го стори. Като жена ти казвам, че трябва сама да работиш над себе си, самочувствието си, сексуалността си, преди да искаш някой друг да го стори вместо теб. Всички сме малко или много егоисти - и мъжете не тръгват със зряла жена да я учат на това или оноваз, а за да изпитат сами сексуално удоволствие и да си прекарат добре.
Преди да мислиш какво съпругът ти не ти е дал в леглото, се замисли ТИ какво не си му дала в леглото. Промени своето поведение и той ще промени също своето поведение.
Да търсиш любовник с надеждата, ще ще ти оправи сексуалния живот е наивно. Такъв любовник като те види, ще не умееш нищо в леглото и му омръзнеш след няколко полови акта сам ще се изпари. Само с мъж, който държи на теб, можеш в крайна сметка да експериментираш и в леглото, да се учиш. Никой не тръгва с 40 г. пълна дама, за да я учи на каквото и да е било, а иска да черпи от опитност. Ако иска един мъж да учи жена на неща, той си търси 18 годишни момичета, неупотребени и със стегнати тела, но и при тях очаква преди всичко за себе си да получи нещо.
ж33

2.   Единственото, което се сещам е да си хванеш 20 годишен навит да е с по- възрастна. Той ще иска да го научиш на нещо и ще изпълни всяко твое желание. Така ще те лиже и ще повтаря, докато има сили, а 20 годишните имат много сили.

3.   Ей, тия 30 годишните много нахъсани срещу 40 годишните, що така бе. Да знаеш, стара ле моме от номер 1, че най-много секс се прави над 40.

8.   Вече ми се гади от подобни теми. Втората такава само за днес. Все изпълнени с егоизъм. Тази е дори по-бруталната от двете. Ще плюеш не само на мъжа си, а и на детето си... Направо съм отвратен.

М32

9.   Благодаря, н 3!
Моя е съседната (с подобно заглавие) тема-прехвърли се там, ще групирам всичките си отговори там!
Най-искрените ми извинения към всички за дублирането на темите!
От авторката

10.   Благодаря, н 3!
Моя е съседната (с подобно заглавие) тема-прехвърли се там, ще групирам всичките си отговори там!
Най-искрените ми извинения към всички за дублирането на темите!
От авторката

11.   Ами той връзва ли те за да седите на мисионерска. Явно лежиш и чакаш. Някой да ти го сервира. Еми мръдни се малко поведи го човека, не чакай наготово. Ама ви има такива десетки. Не си мръдвате малкия пръст ама не спирате да имате претенции към другите. И да се цупите че сте с прани очаквания.

12.   Нямам тръпка към него и през ум даже не ми е минавало да го бутна назад и да го яхна например....явно е взаимно, защото вече просто не правим секс!...

Авторката

13.   Авторке, гледай само след година-две да не пишеш друга тема, как заради 5 часов секс си загубила всичко градено до сега. ;)

15.   Накратко - ти си точно толкова скучна колкото ти изглежда и мъжа ти.

Много смешна тема. Точно като авторката. 16 години и се сетила, че не е правила качествен секс. Мъжа ти не те бил лизал, трябвало му карта за клитора ти а за г-точката да не говорим. Ами като си мълчала, кой ти е виновен?

Ама нещо ми подсказва, че и ти освен да легнеш и да си разтвориш краката, друго не правиш. Съмнявам се да знаеш тънкостите на оралната любов, нито някога си гълтала, нито знаеш кво е "дълбоко гърло" нито кво е "8-ки" или нещо по екзотично, нали?

И годините наред през които е гледала реклами в които и се обеснява, "че го заслужаваш", си казват твоето. Само да те светна, че под "пищно тяло", навярно имаш предвид по голям бюст който пък е следствие най вече на годините ти. Но едва ли задничето ти е като на 25 годишна, нали? А паласките по горе? тях не виждаш, че циците ти ги закриват?

И като добавиш типично българската завист, като чула, че нейна приятелка са я клатили 5 часа, и тя вече си представя едни безкрайни секс филми с екзотика от сънищата й. Но ако беше имала поне някаква сексуална култура, щеше да знаеш, че огромен процент от мъжете не могат да издържат толкова време. и дори и да се стигне до повторен акт, имаме пауза, от чисто технологична точка. с много редки изключения които бързичко отшумяват.

Един съвет който ще ти спести много главоболия след като "скучния " ти мъж разбере, че си се пуснала на първия нерез пред който си навряла дините си дето са ти до пъпа- недей. шото след това па ше видиш как се седи сама. и ще станеш за смях. пред себе си, пред мъжа си, и пред детето си. А ти най вече ще се притесняваш за съседката дали знае :)

19.   Чакайте сега, каква е тази гавра с мен? !
В един ден изтривате два мои НЕОБХОДИМИ коментара, но публикувате последния, който спокойно можеше да си остане между нас, нали? !
Отнехте ми възможността да благодаря на доста свесни хора от съседната ми тема... , лишихте ме и от правото ми да защитя честта си буквално след нанесените ми, тежки обиди и обвинения? !
Допускате подобни низости по мой адрес и после ми затваряте устата!
Гавра след гавра... Не ви прави чест!
А онова нагло човече сипе злъч и така и не разбра, че 5 часов секс изпълнен с оргазми е напълно възможен за една влюбена жена-получава ги от нежността, страстта, устните, езика, пръстите на желания мъж... , защото не всичко е само чукане и гълтане!
Но както и да е...
Аз бях дотук...

авторката

Модератор - по грешка беше публикуван последния Ви коменрар, която грешка поправихме. Молим Ви да се придържате към правилата на сайта.

20.   На 40 жената е най-сексуална! И най-привлекателна! Намери си мъж и изживей копнежите си!
Аз съм на 48, добре изглеждащ и си търся около 40 годишна :)

21.   хехе, определено ме разсмя. Видно е кой е издивял от липсата на секс. По тази точка мисля, че няма две мнения :)
И да обвиняваш в това човек който ти казва малки практични детайли за сексуалността при условие, че стана пределно ясно, че твоята сексуална култура и опит, са почти нулеви, не говори добре за твоята проницателност. Да не използвам по конкретни термини които ще сипят допълнително сол във раната на наранената ти женска гордост. А тя е съвсем оправдана и си има конкретни причини, както става все по ясно.

Което пък лично мен не ме учудва защото човек който на 40 години се е сетил, че иска да тръгва да открива своята сексуалност и да експериментира, означа, че има сериозни ограничения. от всякакво естество. повечето хора са се наживяли до към 30 и са пробвали всичко което са искали във секса. следиш ме все още, надявам се.

Дори и да речем, че аз съм "пъпчив пубер дето е откачил от липса на секс и мрази всички жени наред" (бтв, само да те светна, че и тук ти куца логиката - пуберите почти винаги са издивели за секс и "обичат" всички жени наред и не подбират, дори и 40 годишни, впрочем :) стига да им се отвори парашута :)) и явно съм нацелил болно място (да се чете истината за теб) и съм ти станал неприятен, и вдигаш тона, ще ти кажа, че мен лично слабо ме интересува. Моята мисия в живота не е да съм симпатичен на такива като теб.

Но не е нужно да ми вярваш. Погледни номер 1 - очевидно жена, която впрочем ти е казала много верни неща и аз съм съгласен изцяло с нея. Просто защото ти казва нещата от живота. И по подбора на думите й, усещам, че говори от опит. Къде горчив, къде приятен. Живот който ти явно не си изживяла. Но обърни внимание, че дори и тя си е позволила една малка думичка :

"Никой не тръгва с 40г пълна дама"

"пълна". Да ти декодирам какво значи това - и тя е решила, че зад "пищното" тяло което така скромно си позволи да изтъкнеш, се крие всъщност малко по голям бюст, може би. Но пък е много вероятно наред с по големия бюст, да имаме и малко мазнина тук там. Но не е влязла в детайли, от чисто женска солидарност, предполагам. Нещо като термина който вие много обичате да използвате когато става въпрос за недостатъците по телата ви - "несъвършенства". Има си термин за този процес и изказ - "политическа коректност" :)

Та затова и аз предположих, че дупето и талията ти едва ли са завиждане. Колкото и да си сляпа, като се разминаваш на улицата с по млади жени, обърни внимание на техните тела и ще се убедиш. Колкото и да ти е трудно да повярваш, шампоаните дето си ги купуваш с надеждата да привлечеш мъжко внимание, не са "вдъхновени от теб" :)

В заключение искам да кажа, че наистина нямах намерение да те обидя, нито хейтя, както ти реши. Полсушай съветите на номер 1 и първо говори с мъжа си преди да се метнеш на първия. В случая може би аз проявих малко арогатност защото знам, че това няма да се случи. Щом досега не сте изгладили тази точка, след толкова години брак, надеждата да постигнете множественни оргазми заедно клони към минус безкрайност. И знам, че ще ти писне да се пържиш с собствен сос (буквално, ще ме прощаваш за циничната усмивка :)) и ще седнеш на първия който те подпре леко отзад.

Иронията е, че когато това стане, ще правиш неща които сега смяташ за отвратителни. и те ще ти носят наслада която ще те кара да викаш. Но тогава няма да се сетиш, че това е същото като нещата които ние ти казахме тук - може да ти се сторят отвратителни сега, но когато мъжа ти разбере за посредвственото ти поведение, тогава ще разбереш, че това не са било отвратителни обиди, а лека надежда да не направиш грешката на толкова заблудени жени които след това горчиво съжаляват. Защото те имат много за губене, а времето не работи в тяхна полза... Дано да не разбереш за какво ти говоря.

22.   от 1 до 21, мисля че се хабим да говорим със стени. Госпожи като Авторката винаги обвиняват мъжа за сексуалните си несполуки и винаги ще търсят любовник с идеята, че ще им се реши проблемът. Успешни са само в намиране на любовник ...за определено време- мъжете винаги търсят нещо за секс, но до тук. Собствените ти проблеми не може да ги реши друг човек. Това е лошото. В крайна сметка такива госпожи не намират нито качествен секс, нито успяват да запазят брака си.
Лошо няма - така пък има повече мъже за по-младите жени, защото често с лека ръка жени като Авторката захвърлят иначе чудесни мъже на бунището, които ние рециклираме :) С УСПЕХ и оценяваме. Моят съпруг се е развел заради подобни проблеми с бившата си жена и е нямал секс с години, бил е тормозен и обвиняван и накрая е разбрал, че тя по скайп си пише с друг. Колкото повече дами има като Авторката, толкова повече свободни мъже има за младите жени навън и често става дума за опитни, здрави мъже със завиден успех в живота, които знаят как да направят една по-млада жена щастлива в леглото и извън него. Не знам какво им става на сексуално незадоволените жени след определена възраст, но ставате много огорчени и направо отвратителни, така че не само мъжете ви не знам как ви търпят, но и всеки любовник, който смята да опита с такава жена буди у мен само съжаление - не само ще се сблъска с дървесина в леглото, но и ще попадне под удърите на женската злоба. Радвам се, че съм хетеросексуална жена и такива проблеми нямам, а който се хване за любовник с Авторката сам си е виновен.

23.   Вижте хора, независимо дали темата е измислена или не, недейте да вкарвате хейт или някакъв там негативизъм макар и поднесен под ултра културна форма.
Всеки заслужава да получи страстна любов независимо на колко години е.
Човек и на 40-50 да е не е нужно да живее като наказан, та само и само да угоди на няколко комплексара и моралисти по неволя.

Преди малко се сетих да си пусна Шерил Кроу, че ме кефи от малка, да по - малка съм от вас, но реших да ви вкарам малко солидарност на пук на лекторите, като ви поздравява - авторката, номер20 и също всичките други по - стари набори, които са кликнали тук и също си търсят отново някого с:

и да ви кажа да не се връзвате тука на разните лектори, да чуете песента и да се замислите.. и просто да бъдете малко по - смели като срещнете някой връстник, който ви кефи!

24.   e защо сте изтрили линка.. ето тогава направо така:
Kid Rock - "Collide" ft. Sheryl Crow

25.   Номер 23, защо си мислиш че тези които не са съгласни с авторката са хейтъри?
Имам чувството, че авторката има психологичен проблем, защото сайта е за споделяне, а не за внимание и срещи.
Постоянно дебне, като и се коментира по темата, тя напада като орел.
А като не се пише по темата се оплаква, защо не й обръщат внимание.
Има достатъчно коментари, как да си намери мъж какъвто иска, къде да го срещне и какво да промени в себе си, какво повече иска?
Не сме длъжни да й вдигаме левъла, ако на живо не й се получава, ние пак ли сме виновни? !
Критиките може да не са най-хубавото, но именно от тях човек се учи.

26.   Благодаря ти, н 5 от съседната ми тема:))
Много добре си усетила н 1 и хубаво я разнищи, моите поздравления!

Горката н 1, жива да я оплачеш!
Най-злобни и отвратителни са не незадоволените, а нещастните жени!
Ако наистина беше щастлива, н 1, нямаше да киснеш денонощно в този форум и да се чудиш с кого да се заядеш:))
Пробутваше ме на 55-60 годишни понеже само те биха погледнали "употребена"?? като мен жена, но се пукаш по шевовете от яд, че ме искат чаровници на по 25-30 години:)), а ти, голямата "късметлийка":)), си принудена да рециклираш разни разведени старчоци, защото просто няма кой друг да те поиска! ....
Прочети много добре коментар н 43 от съседната ми тема-точно твоята съдба на лекомислена и продажна фръцла е описана там!
И успокой топката-аз ще бъда щастлива с младо и свежо тяло до мен, което ще ме дари с удоволствие, нежност и страст:)) А ТИ?? :))

Авторката

27.   Авторке, мерси за вниманието, но от 1 седмица следя форума и то защото съм бременна и лежа в момента. Може би си права и не съм задоволена достатачно - хормони, нали си спомняш.
От кога на 40 г. мъжете станаха „старчоци“, а 45 годишните лели сте „какички“ не знам. Аз контактувам много и с мъже на моята възраст, но как така не познавам и един да е с 45 жена. Макрон е един, не забравяй - няма да може да ви огрее всички.
Не ме интересува ти и с 16 годишни момчета да го правиш, но лично мен ми се гади от жени, които лъжете и тормозите съпрузите си и се криете по ъглите, мислейки че всичко е даденост, а когато тези съпрузи ви напуснат оревавате интернета. Над 40 г. е вече пълно с разведени мъже заради такива като теб. Нито сте готови да се промените и да положите усилия ако имате проблем в брака си, нито сте готови да поемете 50% от вината като цяло, а все мъжът ви бил виновен, но когато този мъж се чупи и 25 годишният ви любовник се задоми с жена на своята възраст, какво правим?
Не отричам, че много млади мъже за секс са готови да си легнат и с жени на 45 години, но такива мъже очакват опит в секса, да намерят научена жена, не очакват 45 годишна MILF (за баба не знам какъв е термина) да им се тупне да я учил мъж на номера в леглото. В същото време си права - никой зрял мъж няма да се съгласи да свири втора цигулка и да се крие заради теб. Може би затова си търсиш младичко, но младичкото пък търси опит, умения в секса като тръгне със зряла жена.
На 18-29 г. може и жени като теб да минават, но на 45 си стой при съпруга или стой сам при тези „качества“, защото ти не предлагаш нищо за един любовник, а горкият ти мъж вече се е хванал на хорото и май няма избор.

Една искренна обява от теб би звушала
„Зряла и пълна жена 45 без опит в секса, омъжена си търси любовник до 35 г. да я научи и да я задоволи.“

28.   Н 1, ти ако беше щастлива и бременна наистина? ! , нямаше да киснеш в Нета до сред нощ? !
Злобата ти сън не ти дава, жалка си, но няма как да си го признаеш!
Успех в рециклирането:))
Дядото сигурно отдавна хърка до теб, но нейсе!
Ще ти направи бебе в шестък:)

29.   Здравей, Аврорке, светът има много часови зони и има хора, които пътуваме. При мен в момента е 18:56 и наблюдавам идващия залез. в 24та седмица съм, веднага ни се получи. Благодаря за пожеланията за здраве и щастие.
„Дядото“ е по работа, а аз го придружавам. Използвам това, че съм в отпуск да пътувам, да се забавляваме и да се насладим на последните спокойни месеци преди бебе, но ти си много забавен индивид. Вместо да си гледаш твоя собствен „дядо“ драскаш тук. Тук любовник под 35 г. няма да намериш. Не си губи времето.

32.   До 21

Я виж ти, кой отново сипе злъч тук?!
Старият ни познайник..., който продължава да претендира за начетеност и опитност по сексуалните ( и семейни?) въпроси?!
Не ти ли беше достатъчно, че така левашки се изложи в предишния си коментар?!
Нямало 5 часов секс...?!?Ти изобщо бил ли си с жена и интересувал ли си се от женската сексуалност?! И притежаваш ли изобщо интелектуалната способност да се изразяваш без да обиждаш, да унижаваш и да се подиграваш на различните от теб?!
Всяка жаба да си знае гьола, казваше злобната ти приятелка н 1 - послушай я и изобщо не се и напъвай да ми обясняваш каквото и да било - не ми импонираш по никакъв начин и надали ще го разбереш!
Какво те бърка моята сексуалност?!Желанията ми?!Животът ми изобщо?!
Кой си ти да ми държиш сметка как изглеждам, с кого и как живея и за какво копнея?!Злоба и комплексарщина на квадрат, това сте ти и любимката ти, н 1!
Ще изпоприпадате и двамата ако зърнете дългото ми бедро, стегнат задник и хубави гърди:)
Затова и не ме мислете, сама няма да остана!
Но ти просто забрави желанието си да назидаваш и омаловажаваш чуждите решения и копнежи!
Ще се отдам на когото искам, където и когато го поискам-ти си трай там и изобщо не се и опитвай да ми се месиш!
Ако искам и 10ч секс ще правя; ти просто не си на нивото за да си позволяваш да оскверняваш най-съкровените ми копнежи!
Хубава съм, желана съм, мъжът ми не ме иска, ще бъда с друг и когато урагана на любовта помете брака ми ще си тръгна...ти какво, гаргите само плашиш с това, че мъжа ми ще ме зареже...ми подарявам й го на онази комплексирана злобарка, да си го гледка и да си го рециклира с кеф...А ти?! Ти си трай и не ми се фантазирай повече, самозванец такъв!

Авторката

33.   До н 20

Благодаря ти, ще те послушам!
Животът без любов не е живот!
И наистина, никога не съм била толкова привлекателна и сексапилна както съм сега, прехвърлила 40те!
В къщи живеем без секс.., копнея за страст, взаимност, любов..!
Тук виждат в мен неверницата.., а аз копнея за най-човешкото чувство!
Омръзна ми да заспивам недокосната, нецелуната от седмици наред..
Късмет ти желая!

Авторката

34.   Благодаря ти, н 23!
Чудно парче!
Права си за всичко-тук се напълни с хейтъри, но майната им! Човешката злоба няма почивен ден, това им остава, какво друго?!
Жалки драскачи!

Пожелай ми да срещна едно любящо сърце и да се почувствам истинска жена, щастлива и необходима, желана и жадувана!
Измъчих се в този брак без любов...

Бъди обичана!

Авторката

36.   Авторке, следя темата ти от самото начало, но не исках да се включвам, защото ти изрично подчертаваш, че искаш да коментират мъже. За протокола жена съм, долу-горе на твоята възраст. Омъжена съм отдавна, бях много млада и вече и при нас секса е долу-горе като при вас. Няма бурни страсти, повторения, секс маратони-предполагам, че във всички семейни двойки с годините идват тези неща. Но има нещо много, много по-важно-колкото и да не е перфектен вече секса между мен и съпруга ми усещам голямата му любов към мен, нежността му, грижата, обичта. За мен това е стократно по важно и от най-разкрепостения секс, и от големите емоции на евентуална изневяра. Никога, ама никога не бих рискувала това, което имам заради няколко оргазма с млад мъж. Съвсем добронамерено те съветвам-не нападай хората с мнение, различно от твоето. Повярвай ми, че ти казват истината, колкото и да не ти харесва. Някой младок може и да изчука от любопитство-просто за да види как е с по-възрастна жена-или за бройка, но винаги, винаги ще те сравнява с по-младите жени и сравнението няма да е в твоя полза. Просто защото младостта е огромно предимство. Имам две приятелки, които си позволиха връзки с по-млади мъже-единия с 4 години по-млад, другия с 9. Те се влюбиха, и то как, но ония ги изчукаха по няколко пъти и им удариха пръта, отидоха където им е местото-при младите мацки. Имаш семейство, нещо за което много жени напразно мечтаят, не го рискувай заради тези филми дето си си ги вкарала в главата, повярвай смешно е... не се дръж така грубо с хората, дето си губят времето да ти пишат-защото къде по-тактично, къде по-грубо ти дават съвсем правилни съвети. От мен-поздрави...

37.   "В къщи живеем без секс.., копнея за страст, взаимност, любов..!
Тук виждат в мен неверницата.., а аз копнея за най-човешкото чувство!
Омръзна ми да заспивам недокосната, нецелуната от седмици наред.."

Бъркаш секса с любовта, а това е фатално.
Щом искаш любов, а ти това искаш - разведи се, имай доблестта. Иначе си е изневяра, лъжа, измама. Не може и вълка сит и агнето цяло. Както и да го извърташ, това е. Аз разбирам обаче от твоите думи, че на тебе не ти се рискува. Само че не можеш да имаш всичко чиста съвест. Мисли трезво, действай рационално.

38.   36, невероятен коментар. Аз също не се бях включвал до сега в темата, понеже виждам, че авторката се пали повечко и не знам как ще ме разбере, а аз не искам нито да я обидя, нито имам намерение да се дракам с някого.

Но коментарът ти е право в целта. Аз като доста по-млад мъж от нея мога да и кажа същото. Трудно някой млад мъж ще се влюби в нея. Да, може да я оправи няколко пъти, но до там. Всъщност не знам, може нея и това да я удовлетвори, но ако се влюби, става сложно.

Но не виня и авторката, защото всеки иска страст, любов, това-онова и като не ги получаваш дълго време, си е гадничко. Дали вината е нейна или на съпруга и, също не мога да кажа, но обикновено е и на двамата.

Тука я обвиняват, че се е сетила след толквоа години. Ами нещата обикновено не са толкова прости да кажеш, айде "чао" или "от днес тръгвам по любовници". Има си деца, иам си брак, има си име сред обществото, комплексно е.

ПС: това с 5-часовия секс е пълна глупост поради простата причина, че жена няма как да е влажна 5 ч. Дори и да ползва лубриканти, ще и омръзне, освен ако не е нимфоманка. Аз 5 часа секс дори и по порно сайтовете не съм гледал, а не е като да не съм гледал. Айде ние може да сме сексуални инвалиди, но поне сред порно актьорите щеше да има такива.

Всъщност само веднъж съм гледал как жена прави секс 24 часа, за да постави световен рекорд, но я минаха няколко стотин мъже и през цялото време се мажеше обилно с лубриканти.

Така че, авторке, приятелката ти малко е послъгала. Дали за да си почеше егото на твой гръб, дали щото толкова и ти е приятелка и и е кеф да те унижава, но това е невъзможно. Мога да повярвам единствено, ако за тия 5 часа са я минало 10 мъже, ама едва ли.

39.   Не съм правила такъв секс който да трае с часове с никого, чувала съм разни неща от други жени но не знам кое какво е вярно. Моят приятел е чужденец, иска често да повтаряме след първият път но аз вече спя по това време, ами изморено ми е и веднага заспивам.

42.   Авторке, мисля, че има много мъже, които искат необвързващ секс. Така че ще си намериш мъж. Виж в някои сайтове за запознанства.
На практика повечето мъже са започнали сексуалния си живот с по-голяма жена. Това е толкова масово, че народът е направил поговорка Вземи си кака да те отрака. Така че това, което искаш е нормално и съвсем достижимо.

43.   Мисля, че авторката изпуска един основен момент и някак си предпочита да акцентува върху негативната страна в коментарите на толкова много хора. Може би с цел да сложи всички мнения в графата "безпочвен хейт" (хей, поздравления, че знаеш този термин, на твоите години :)) и да не се замисли над това което и се казва защото просто не и харесва.

Виж, никой не те съди за това, че искаш страстен секс. След толкова години така наречения "морал" в който ни обвиняваш, е въпрос на гледна точка а мисля, че никой тук не е папата, нали? Така, че е съвсем човешко да си казваш открито, че тялото ти си иска своето. Което в крайна сметка е въпрос на избор, не на възможност.

Никой не те и съди за това, че нямаш трепети към мъжа си. Всички сме минали през този път и знаем до какво води рутината. А и в крайна сметка никой не може да те накара насила да харесваш някой. И никой тук не се и опитва.

Никой не те и съди за това, че нямаш сексуален опит. Това не е конкурс по Дон Жуановци и никой тук не раздава награди за бройки и продължителен огразъм, нито пък държи тест по анатомия за вход.

Това което дразни в тебе е, че хем те сърби, хем нямаш доблестта и да се обърнеш открито към мъжа си. Човекът с който в крайна сметка сте направили дете и сте си били опора в този живот. Толкова ли не можахте да седнете и да си кажете открито кой какво харесва и какво обича да прави и да му правят в секса? Срам ли ви е било? Някой ще дойде да ви опъва ушите ли? Днешно време дори може да си намерите "суингъри" (това вече не го знаеш, мисля. но чичко гугъл е твой пръв приятел). Въобще днешно време всичко е позволено и вие, като двойка сами можете да определяте правилата и границите. Но ключовия момент тук е "споделеност". Като във всичко останало в съвместният живот. Явно това си забравила. А в крайна сметка това е единственото което има значение.

Това което дразни в тебе е, че имаш изключително ограничен поглед върху нещата. И това става все по ясно след всеки твой коментар където прозират завист, злоба. И то доста преекспонирана. Което не те представя в особено добра светлина- по скоро всеки си доизгражда образа на пълна, свадлива баба която само мрънка и клюкари с връстничките си. а като мине някое по младо и сочно парче и повдига ебливо вежди (а бе, верно, къв е терминът за баби, че и аз не знам? MILF-ките не беха до към 35? :))

Ако хората тук са те съдили то е защото знаят, че няма да имаш доблестта да говориш открито с мъжа си, и ще действаш зад гърба му. Както искаш така го наречи. Някои използват "изневяра", "предателство". Други са по меки - "лека забежка", "момент на слабост". Както и да го наречеш, говорим за едно и също нещо погледнато през различен ъгъл. И когато това се случи, повярвай ми, мъжа ти и ти също ще опишете задоволяването на трепетите ти по съвсем различни начини. Тук е акцента.

Всичкото това ти го пишем защото ти самата си казала :

"И как да не стана за резил с тези мои желания на дърти години? ! "

"резил" и "дърти години" са ключовите думи тук.

Благодарности на номер 20 - разсмя ме истински :) кво излиза - че ние сме педофили щото си падаме по 25-30 годишни :) а след 40 сексуалната мощ расте експоненциално и на 50 ставаш такъв жребец, че слагаш порно актьорите в малкия си джоб :) И "жасаш, жасаш, жасаш.... ", а? :)

Ама тъй де, всеки си хвали стоката :) Няма как. Явно с годините става все по трудно да се гледа истината в очите :) Странно, щото май трябваше да е обратното :)

А и в крайна сметка пък като се обичат младите що да не се вземат :) май сте си идеални един за друг. опа, апропо, в един от многото коментари (всеки един от който завършва с "няма да влизам повече, това е последният ми коментар". Като, че ли ни ебе. Или ще ни липсва, може би? ) тя май уточняваше, че ще има "младо и свежо тяло до себе си". Сори, "жребецо", пак гориш :) ама добър опит, можеше и да ти мине номера :)

44.   Аз като гледам и моят коментар е изтрит.
Аз те посъветвах да си хванеш 20 годишен( доста 20 годишни има навити на такива жени) и ще изживееш. 20 годишните са много издръжливи.
Хем той няма да очаква сериозно обвързване, хем проблеми няма да ти създаде.

45.   Едни и същи малоумници ме оплюват, обиждат, засипват с помия за втори път вече, но са публикувани, а моите 2 културни отговора (от снощи)-отново са отхвърлени, най-тенденциозно ИЗТРИТИ!
Писна ми от това пълно безобразие!

Не съм имала нито любов, нито страст, нито хубав секс в живота си!
Най-хубавото човешко чувство ми е непознато!
Вечният карък с мъжете..
Не се омъжих по любов, нито по сметка - работехме, живеехме по квартири, а от отчаяние.., просто исках друг..
Как може да те обичат без секс?!
Заедно сме сутрин, обед, вечер, през уикендите..
Няма друга
Той ме обичал, жената на живота му съм била, но без интимност, без ласка, без секс.
Не ме иска
Какво ли не пробвах..
Детето не ни е виновно
Но не стоя само заради него
Знам, че младите мъже, които ме заглеждат искат само секс
Ще ме употребят, ще ми бият шута и тогава наистина ще ми се прииска да умра от мъка
Каква ти любов?
В къщи уж ме обичат без секс, а навън ще ме изчукат без любов
Знам го и досега съзнателно се лишавах и от любов, и от секс, но не мога повече така
Искам не 5 часа секс, а 15 часа нежност
Даже си мисля, че с по-голям от мен мъж има по-голяма вероятност да е нежност и ласка, а не секс..
Умирам без нежност
И какво?
Късно се задомих от отчаяние, той не ме иска, но и навън не са ритнали за мен,...
Как се излиза от подобен ад, кажете??

Авторката

46.   Аз знам, че ти липсва любов и близост. Убива те мисълта, че си пропуснала цял един живот без най красивото, ценно човешко усещане. Какво по естествено за човек от това да обича и да бъде обичан? Повярвай ми, не си единствената с тези мисли.

Като за начало се успокой. Болката ти се усеща през редовете. В това състояние ще направиш някоя глупост за която е много вероятно после да съжаляваш. Никой тук не може да ти каже какво да направиш. Не е и редно. Ти сама ще избереш това. И сама ще си носиш последствията.

Но трябва да решиш за себе си дали търсиш "младо и свежо тяло" или търсиш "нежност и човек който ще те обича", така както ти го разбираш. Сега, пределено ясно стана, че много точно си представяш как точно трябва да те обича този човек. Но както си даваш сметка, това са 2 различни неща и 1-то не води до другото. И обратно.

Но ти трябва да решиш какво наистина търсиш. Ако беше написла последния си коментар вместо от самото начало да обесняваш, че искаш 5 часов секс и специалист по френски ласки, ти гарантирам, че повечето коментари щяха да бъдат съвсем различни.

Има и други морални правила които е добре да следваш, за твое лично добро. Имаш дълг пред детето си и пред мъжа си. И под дълг не визирам това да стоиш вързана там като в клетка, а да бъдеш откровенна с тях. Това е единственото нещо което им дължиш. Понякога най големия акт на любов е да пуснеш човека когото обичаш. Дори и ти да не обичаш мъжа си, ако той те обича така както той казва, ще те пусне да си търсиш щастието, така както ти си го разбираш.

Но най лошия вариант е да излъжеш всички твои близки, да тръгнеш да задоволяваш своя нагон зад гърба им. Иначе както ти каза - да станеш за резил на дърти години. Това нито те ще ти го простят, нито ти на самата себе си. А дори и да си го простите, нещата между вас никога няма да бъдат същите, при все, че и сега не са особено топли, както стана ясно.

И един практичен съвет - спри да обиждаш така директно останалите. Повечето тук изобщо не са "малоумници". И в това число изобщо не слагам себе си. Аз съм си идиот който е правил много грешки през живота си. и ако кажа нещо вярно, то е защото говоря от опит. А ако съм сгрешил някъде - толкова по добре за теб. Значи, че имаш качествата и шанса един ден да намериш човек който ще те обича така като ти искаш.

За протокола - аз все още не мисля, че нещата при теб ще завършат добре. Не защото не те харесвам, това е без никакво значение. и не защото искам да те "засипвам с помия". Защото съм реалист и защото знам, че помията си я сипваме самите ние. "Каквото човек сам си го направи, никой не може да му го направи".

Ако искаш промяна, започни от себе си.

47.   Адът е вътре в теб, живяла си измислен и донякъде безсмислен живот, а на 45 си се сетила, че животът няма чернова. Не ти трябва мъж, а психолог, може би дори колега. Поздрави,
Д-р Зигмунд Фройд

48.   Добре де, авторке, хващай някой млад мъж и действай. Какво пишеш тук и влизаш даже в полемики. Ти си знаеш живота. Живей го така, че да си щастлива. Защо пишеш тук, да не би да ни искаш разрешение?

50.   Все ще се намери някой "фройд" дето да се пръкне и тенденционно да си вади кардинални изводи за хората. Аре ся, др. фройд, кай откъде точно знаеш какъв е бил живота на авторката през всичките тези 45 години че с толкова лека ръка ги зачеркна? Светил ли си и през всичкото това време, че да знаеш? Или понеже си мноо умен, и си измислил психологията, си разбрал какво е правила през всичкото това време само като си и прочел мненията? Шото си мноо проницателен и вникваш веднага в човешките души и няма тайни за теб, нито в миналото, нито в бъдещето?

А и дори и да е било така (а ние знаем, че не е. явно ти си единствения който не го знае) кой си ти, че да решаваш дали даден живот е "смислен"? Имаш некаква скала по която всички ние трябва да си мерим животите?

И какво значи "адът е вътре в теб"? Нима всички ние не си носим личен ад вътре във себе си? Всеки си има своите демони. Клишета като това звучат доста нелепо.

И последното за десерт шото е най забавно и сладко - точно ти си последният човек който трябва да говори за "измислен живот" тъй като самия ти се подписваш като "др фройд" след като очевидно не си. Ама ти се иска, нали? :) Т. е. се вживяваш като фройд, т. е. ти си този който всъщност "води измислен живот".

Сещаш ли се каква ирония се крие в това и в каква жалка светлина те представя теб самият? :) Обвиняваш хората в нещо което ти самия правиш. Разбира се, излишно е да ти обеснявам какво значи "психологическа проекция". Все пак ти си този който я е измислил :)

Може би ти си този който трябва да посети "колега", др фройд :)

Една подсказка - повечето въпроси тук беха риторични, просто ти не го знаеш. Спести си некой лев от сеанси шото "колегата" ше ти каже същото - не е признак на добро психологическо здраве да ръсиш такива крайни определения за хората и да се подписваш така :)

А за авторката - ако ти се наложи да избираш между прост ебач и дървен филосов като тоя - определено е по добре да избереш ебача. ще ти е по полезен отколкото празните приказки на подобни "доктори".

51.   Два пъти секс един след друг. Това все още успяваме да го правим с мъжа ми. Вторият път почти без изключение е анален и съседите на другия ден ме гледат накриво. Намен не ми пука, защото съм щастлива.

53.   Не знам откъде да започна...
Пропилях живота си без любов - не си живял, ако не си обичал, пишеше един романтик, френски поет...
Не съм живяла значи...

Много ми е тежко...
Няма как да говоря с мъжа ми за секс...
Не се вълнува от секс...
Все едно да говоря за секс с най-доброто ми другарче...
Не мога и да предам най-доброто си другарче....
Докато пишех по темата тук, много плаках...
Той ми знае и кътните зъби, още на 1та вечер ме попита "разстроена си, плакала си... , какво има? ! "
Защо не може да разбере, че ми липсва да ме докосне? прегърне?
Не мога да го поискам толкова интимно, че да се освободя от задръжките си с него... срам ме е да се отпусна, да викам пред него, а ме видя разкървавена като раждах...
Няма как да му кажа "искам да ме награбиш и да ме оставиш без дъх... Искам всичко да ми дадеш... "
Не мога да му го кажа... пусти задръжки!
Иска ми се да мога да кажа това на мъж...
С моя си говорим за всичко, но няма интимност..
"Защо не ме докосваш? " Той мълчи
"Детето като завърши и отлети от дома, отлитам и аз" Пак мълчи

Искам да се намеря в обятията на любим мъж, да му прошепна "целувай ме, милвай ме, за нищо на света не ме пускай! ", да ми е уютно там, да се наплача и така...
Затова няма никакви сайтове
Затова се измъчвам така и не знам какво, къде и как
Няма начин, чрез който да събудиш тръпка у някого, когато е повече от ясно, че го имаш единствено и само за другарче...
И така.. , докарах я до кривата круша...
Мислех си, че ми трябва да ме помете една луда тръпка и страст, но отвсякъде чувам "не ставай смешна? ! дърта си за това"
А точно страст ми трябва за да се разделя с притеснението, задръжките...
Един по-млад колега ми предложи един ден да се кача в колата му и да ходим да правим секс на забутано място...
До къде я докарах...
А аз исках да ме искат с любов, тръпка и неконтролируема страст..
Ха-ха, ставам за смях, нали? !
На колегата казах "дано си опитен любовник и ми разкажеш играта:))Така с чиста съвест напускам мъжа си заради теб и ще си живеем с тебе от щастливо по-щастливо":))
Нали така? !
И той се умъгли
Естествено
Нали това беше целта на занятието:))
Мда цинична съм само тогава, когато съм жестоко наранена
Усети се и тук, нали? !
Това ми е (тъжната) броня срещу мъката
Не знам как да живея така? !
Не мога само секс без любов
Не мога да си тръгна
Не мога без любов
Съвети? !
Други освен психиатър? :)
Благодаря ви за търпението!
Авторката

54.   От н 20
Всеки има право да търси щастието си и щом имаш нужда, прааво напред, без колебание. Просро бъди дискретна, защото много ще ти личи и мъжът ти и близкитети няма как да незабележат!

55.   Авторке, ти си толкова отчаяна и ние не можем да ти помогнем, защото не приемаш никакви съвети - циклиш и пишеш постове копи пейст. Ако отидеш на доктор по психично здраве, най-вероятно той ще откачи. Ти просто искаш други хора да ти решат проблема, но как? Ни приемаш, ни предаваш!

56.   И аз така си мислех
Сбъркана съм нещо

Благодаря на тези, които ме окуражиха!
За любовта няма възраст-написа тук един умен мъж:)
Затова и пуснах темата-да разбера дали мъж би тръгнал с 45г жена...
Малко са тези, които биха се прежалили...

Не искам сексуална заигравка
Искаше ми се любимият ми да е и най-добрия ми приятел..
Е, останах си с най-добрия приятел само!
Поне разбрах, че на нищо не бива да се надявам!

Като нарекох 55-60 годишните "старци", бях доста афектирана, моля за извинение!

Исках да разбера какво е страст, а вие решихте, че тя би дошла само от млад мъж.. Защо? ! .. Най-големите ми тръпки са били все към мои набори; аз самата съм готова да изживея лудост и страст сега, защо не? ! .. Има нещо влудяващо в прошарените коси на един улегнал и знаещ какво иска мъж!
Разбрах, че съм изтървала влаковете...
Мъжете ще броят бръчките ми и ще ме сравняват с млади, гъвкави тела със сатенена кожа...
Много добре ви чух и разбрах!
Случва ми се да ме искат за секс в последно време - може да съм адски отчаяна, но не така.. Не искам така!
В къщи не е горяло, няма и да гори!
Навън явно съвсем ми е спукана работата!
Ми добре!
Никак не ми е приятно да констатирам, че една жена се котира до към 30-35г... После може пак да е сексапилна, но става само за секс!
Като че ли е ненормално и неморално и ние да копнеем за любов? !

Но.. това е живота!
Късмет ви желая!
авторката

58.   Пак от авторката

Зациклила съм, да! Принципите ми не ми позволяват да търся любовник; душата ми копнее за любов, но мъж и дете не се захвърлят с лека ръка!
Съветвахте ме да си търся лесен секс по сайтовете за запознанства..
Дори самата мисъл да се предлагам като стока ме отвращава..
Споделям конкретен пример : моя 36г приятелка се хвърли в любовна авантюра с неин колега по време на брака си (15г брак 2 малки деца имаше като се почна с другия); 2г лъжи, правеше секс с любовника в подземния паркинг на фирмата по обедните почивки... Голяма страст, големи оргазми, голямо нещо по думите й..
Мъжът й разбра и отвратен си тръгна..
Любовникът се покри, когато тя се оказа свободна, дори направи 2ро дете на жена си..
И приятелката ми се регистрира в Тиндър
С голяма гордост ми показваше хубавците, които й се натискаха..
Какво стана ли!
2г безразборно чукане..
Споделяла ми е, че си е лягала с 2ма различни в един ден..? !
И уж си наваксваше за пропуснатата младост (омъжила се беше за 1я си), а се влюбваше на поразия и лягайки си, очакваше любов в замяна!

Не можех повече да слушам историите й и спрях да я питам..
И никога няма да вляза в никакъв сайт, не искам да се гавря с тялото и душата си!
И понеже явно малко мъже желаят връзка с жена на години като мен, просто не се виждам да си зарежа мъжа и детето и да живея сама като кукувица, бленуваща за невъзможна любов!

Мисля, че това е заключението за мен!
Вие как смятате?

Бъдете щастливи!
авторката

60.   Авторке, за мен ти прикриваш проблема, че самооценката ти е ниска. Независимо от всичко написано, оставам с впечатление, че си възпълна женица, която сама се надъхва. В интернет можеш да се представяш за фаталната жена, но ако беше такава в реалността, нямаше да ни задаваш въпроси като къде и как, а щеше да си срещналя някого. Идеализираш любовта и секса, и много ще се разочароваш от реалността, ако започнеш да търсиш мъж сериозно. Принцът на бял кон не съществува, а дори да ги имаше, щеше да се окаже увлечен по някоя 25-годишна със значително по-зрели разсъждения. За да не иска от теб секс, твоят мъж не е привлечен. Дали е заради външния ти вид, дали е заради (очевидно) истеричното ти поведение, това не знаем. Жената трябва да умее да приласкава мъжа си, а не да си иска директно от него, на българския мачо му се иска той да е ловец, да реши кога ТОЙ иска да те има... нищо че ти може да си го съблазнявала два дни поред.

61.   Не е късно, не е невъзможно, но е малко вероятно да ти се случи. Ще ти разкажа за братовчед ми. Той е на 58 години, с 23 годишен син, раведен с бившата си жена от 15 години някъде. Беше мрачен, все се оплакваше, абе самотен човек. Миналата година срещна случайно ученическата си любов. Относно дамата и тя е разведена, с две големи деца, прекарала половината си живот с чужбина. Вече на години решава да се завърне на родна земя и двамата се срещат. Не знам как точно се случиха с тях нещата, но в момента живеят заедно. И то как живеят... В буквалния смисъл. Все едно са на по 20 години. Всеки почивен ден са някъде на разходка, излет, басейн или там каквото им е кеф. Ходят по почивки, събирания с приятели, не се спират. В моите очи, тази жена промени братовчед ми. Сега той постоянно ни търси и вече не е онзи мрачен човек, а напротив, толкова е жизнен и влюбен. От километри им личи колко са луди един по друг. Аз много се радвам за тях. И смея да твърдя, че наистина любовта няма граници относно възрастта (и двамата са на по 58 години). Но също така мисля, че това е единичен случай. Нищо не ти пречи да се разведеш и да търсиш щастието, но никой не може да ти гарантира, че ще го намериш някога. Аз лично ти желая успех и късмет, но преди всичко те съветвам да действаш разумно. Никога не е късно за любов, но никога не е късно да станеш и за резил.

62.   До авторката. От последния ти коментар стана ясно, че много обичаш съпруга си. То е видимо и не можеш да го отречеш. Видно е, че по природа не си и курва, а и да искаш не можеш да станеш такава. И ще ти кажа защо - защото не е заложено в теб самата, защото подсъзнанието ти не го иска. Докато твоята приятелка, която описваш е точно такава и знаеш ли ще дойде вомент на просветление и то когато пораснат децата и човек започва да гони 50 - те. Защото в един момент не е важно, кой те е*е, а с кого остаряваш! Мисля, че съзнаваш това. И друго и да искаш не можеш да изневериш. Дори с мъж да се запознаш за секс, когато се съблечеш пред него ще си притеснена, а камо ли да му правиш свирка и други работи, а да не говорим, че ще си притеснена да не те заразят с някоя болест, въпреки че презервативите дават гаранция за безопастност. Дори и да приемем, че правиш секс гузната ти съвест няма да ти позволи да повториш. Ще се впиеш в семейството си и в самия си съпруг. Изневярата не е за всеки авторке и това е така, защото в този живот не всички можем да бъдем курви и курвари, ако можехме, то всички жени и мъже щяха да бъдат общи и щяхме да си сношаваме без да си задиряме много. Посгигнала си много иваш дом и семейство, което те обича. Убеден съм, че и детето ти и съпругът ти ти обичат много, може би всеки по своему. И знеш, че няма да напуснеш мъжа си, след като порасне детето, въпреки че се заканваш. Ти няма да допуснеш и не искаш да бъдеш парче месо в нечий ръце. Ти няма да го направиш, то само си го представи - минавате първи, втори, трети получаваш 5, 10, 20 оргазми и после си задаваш въпросите - къде съм аз, това ли съм аз, къде е детето ми, съпруга ми, това ли искам само от живота? На 45 г. си и бавно влизаш в климакс (не казвам, че си влязла), ставаш по емоционална и чувствителна, нжрмално е да поставиш и такава тема.
Затова давам ти конкретен съвет: реши си проблема, заедно с твоя съпруг. Нека да ти паднат задръжките и откровено му сподели болката си, дори му покажи написаното в този сайт. Убеден съм, че няма да те упрекне. Кажи му какво чувстваш в душата си и бъди сигурна, че ще има резултат. Ти можеш да правиш секс само с човек, който ти обича.
Пише ти 55 годишен мъж с 30 години брак. Съпругата ми е изтърбушена отдолу от ред гинекологични операции и сме вече така шеста година. Тя е на 52 години. И да нищо няма да я сменя, нито нараня. Защото няма нищо по хубаво от това да споделяш живота си с човек, когото обичаш и те обича. Номер 36 много добре го е написала.
Ще бъда благодарен, ако модираторите публикуват коментара ми, висля че може да бъде отполза на авторката.

64.   От умния мъж :)
Имай предвид общото правило:
Жените дават секс, за да получат любов,
А мъжете дават любов, за да получат секс.
Така че нещата трябва да тръгнат от някъде, а къде ще стигнат е божа работа!
Важното е да тръгнеш, иначе никога няма да стигнеш :)

65.   Кой ви кара да се омъжвате за разни комплексирани льольовци, на чиито лица не можете усмивка да видите? В днешно време виждам хубави жени взели си за съпруг някакви мъжлета бивши мамини синчета, бивши зубрачи с безизразни лица, със смачкан външен вид, пък да не говорим за вътрешното им емоционално състояние. Взимате такива само, защото били образовани и най-вече, че са послушковци и винаги ще правят това, което кажете и никога не биха кръшнали. Но идва един момент, в който осъзнавате, че до себе си нямате мъж, а една сянка. Нямате човек, който да вземе сам решение, да даде идея, да измисли нещо и започвате да се лутате в един кръг и така си живеете цял живот. Или намирате любовник или подобно на вашия съпруг ставате като робот или вечно изнервена. Дори се чудя как правите секс с такива мъже. Не ви ли е гнус? . Може би 1 път на месец, колкото за протокола. Че то има жени на по 40 години, които заради такива смотаняци са пълни дървета в леглото.

66.   Авторке, ще ти отмине живота в самоизмъчване. А, това е голям грях да знаеш. На кой беснееш в интернет и аз не знам. Искаш любов, страст, нежност, има такива хора, ще ти дадат всичко това, ама с оплакване няма да стане. Ето, правиш си сметката с какъв човек и на каква възраст искаш да е и започваш да го търсиш. От първи път, ако не успееш, има и втори. Ние тук, ще те помним точно една минута и забравяме. Със скрупули и дози виновност, ще си останеш все същата въртяща се в един кръг. Какви ли неща няма у нас и по света, а ти свита в ъгъла искаш нещо, ама от въздуха. Ставаш, гониш всичките излишни емоции и си взимаш това което искаш. И недей да плачеш, че засилваш дефекта на ситуацията. Само с действие има резултат.

68.   Авторке,
Заинтересовани има, не е като да няма!

69.   Здравей
До болка ми е познато с жена ми сме женени от 8 години и всичко е някаква рутина, секса е табу когато го има е 1 на седмица.Когато поискам да я лижа целувам или предразположа голямо дърпане, давай свършваи и да се свършва. В всичко взе да става така и аз си мисля за нещо неангажиращо което да носи наслада на 2 ма ни.

1-50 от 196