Над 40 и обвързана - търся си любовник...?!
Здравейте,
Не беше брак по луда любов, но сме заедно вече 16г; дете отгледахме, дом съградихме...
Не е страстен, чувствен, нито изобретателен в секса..
Не ме е лизал и най си харесва мисионерската и бързото свършване..
Искам да бъда с друг-да ме научи да обичам и да се гордея с пищното си тяло; да ми покаже какво е страст, споделен копнеж, пълно отдаване и разтърсващо удоволствие!
Цял живот ми е липсвал пълноценен секс с желан до болка мъж..
Копнея за милион неща, никога с никого не съм споделяла..
Къде да ГО намеря и как? !
Искам да ми завърти главата, да ме съблича с устни и да ме люби като за последно... Изгарям от копнеж, но си лягам всяка вечер до вечно уморения си съпруг..
Не знам дали ще успея да се овладея да не хлътна..
Просто душата ми копнее за ласка и нежност, а тялото ми-за жадни и опитни, мъжки ръце и устни!
Никога не съм правила секс 2 пъти един след друг.. и когато приятелка ми каза, че е разбита като след 5 часов секс, направо онемях?? И аз искам 5 часов секс.. най-малко 5 часов:)
Къде да го срещна?
И как да не стана за резил с тези мои желания на дърти години? !
Обожавам да танцувам, ходя на плуване и гимнастика, но къде да срещна заинтересовани от 40 годишна жена мъже??

Късмет от мен и благодаря за вниманието!

Коментари

151-196 от 196

188.   Темата е доста стара, но ми се иска да изкажа моето скромнно мнение.
Има една българска поговорка "И сто тояги на чужд гръб са малко! " - положението е същото, само че в различен конспект. Хората не разбират колко важен е секса за една връзка докато не се сблъскат с този проблем, а след това се получава заучената история: "на Х години тръгнал/а да търси щастието". Е, така ще е като не може да се върне времето назад.
Моят съвет към авторката е да не се опитва да променя мъжа си - той няма да се промени, нито да се отвори. Вероятно ще го заболи много, че едва ли не в продължение на 16 години си е мислил, че сексуалния ви живот е бил добър, а той изобщо не е. Може да посетите няколко сеанса при психолог, но не може да се ходи вечно. Навици, градени с години трудно се променят, камо ли разбирането и мисленето.
В интерес на истината в този open minded свят, любовник много лесно ще се намери - и добър, и лош, и един, и много, обаче кому е нужно да се повтаря една и съща грешка няколко пъти?
За мен най-рационалното решение е картите да се сложат на масата и да се вземе едно общо решение, винаги има вариант - дори и раздялата е вариант. Успех!

Merriyah

189.   Здравей отново, авторке.

Пише ти номер: 158, момче на 22г.

Да, когато ти споделих съвета си, бях на 21г. Известно ми е, че повечето възрастни и хора, като цяло, са просто едни пораснали 20 годишни. Давайки едни и същи, ограничени, елементарни съвети. Колкото да отбият номерът. И знаеш ли? ... Масово никой от тях самите, не биха си дали подобно съвети, каквито дават на теб.

Благодаря ти, за милите думи.
Опитът не е от чак такова значение, хубия секс се оковава на физическо привличане на първо място.

Колкото и да е опитна една жена, след време омръзва. Една неопитна, ще е по-вълнуваща. Една загоряла старица на 60г., може да ти завърти неверовтна свирка, но самата гледка и идеа, че някаква си непривлекателна баба ти го лапа, е отблъскваща. Сексът се контролира от мозъкът. Всичко опира до външност от там идва и "химията", самата съвкупност се поражда, когато има взаимно привличане, това е химията. Примерно си харесала някой мъж, чисто сексуално и той те харесва обратно теб, дава ти валидация, че такъв хубав мъж те оправя и желае да е интимен с теб. Но само ако наистина и той те желае, а не просто защото му е необходимо да се изпразни.

Под това, че си омръзнала на мъжа ти, имах предвид, че не те желае сексуално. Той явно спортува и ти е достатъчен на външност, ами значи ти изневерява, няма как здрав мъж във форма, в 40те си години, да не му се прави. Той крие от теб.

Радвам се, че съм ти помогнал да се мотивираш.
Така трябва, захващай се, бъди смела, можеш. Имаш много повече възможности от колкото си мислиш, повярвай в себе си.

Благодаря за поздравите. Ключът към щастието е здравето, ще разбереш някой ден.

Не мога да си обясня, защо изобщо и как твоят съпруг дори не е поне приятелско настроен към теб. Това между вас си е напълно съквартиранство.
Уважаваш го като приятел, като брат. Разбирам те. Но все пак си е троето другарче, не се срамувай, споделяй с него.
Живеете заедно все пак, : ).

Няма за какво да ти е криво, просто си пишем. Не е станало нещо лошо.
Благодаря ти за милите думи, но аз съм просто едно хлапе, не съм специален, а просто по-осъзнат.

Отново ти благодаря авторке, разбирам напълно ситуацията ти с мъжът ти. Искаш да те обичат и тн.
Аз малко съм очуден, че той няма елементарно отношение към теб. Ако наистина си такава, каквато се описваш, грижовна и в форма, не виждам как ще може да ти устои. Той крие от теб.

Ами фантазията ти, си е напълно нормална. Някого който си харесваш, да сте интимни, после да се изкъпете и сигурно, след това да преспите на едно легло. На теб ти липсва доста интимност по думите ти.

Доста жени имат подобно фантазия като твоята, познах, просто от опита си, през годините като съм спал с момичета.

Не виж, аз това с мастурбацията го написах, като пример. Сега, примерно ако си привлекателна жена, мога и 5 пъти да съм свършил по-рано в същия ден, пак ще ти се нахвърля. Аз го казах, че на 1 седмица без фапене, бих изкъртил всичко, що женско мърда.

Да, отлично те разбирам, една жена иска да е желана и да е секси. По тази причина и жените са устроени да изглеждат по-добре с по-малко усилия. Всичко опира до генетика и репродукция. Устата, ще ти разчекна, просто защото пенисът ми е много голям и дебел.

Ти пък... една жена, като я привличаш и иска да ти го лапа, тя ти става покорна, какво кротуване... тогава жената ти позволява да правиш каквото си поискаш с нея. Това ви привлича. Като пред теб стои мъж, който те привлича и харесваш, с голям надървен кур, с дебела, розова глава, като го налапаш. Ще ти е приятно почти всичко, като например да ти държи главата и да я натиска (това е доста интимно), да ти го размазва по джуките, повечето жени имат и настроения отвреме на време за изнасилване като игра, по време на секс. Само дето, боли ако е дълъг и дебел, да ти го тикат в устата. Но дори тогава, ако те привлича мъжът, няма да имаш против. Самата доминация, ти харесва. Защото си жена.
Жените които са лапали, големи, хубави курове, знаят за какво говоря. Твърдата, едновременно мека глава, като трие по стените на небцето ти, края на устната кухина(преди гърлото) и по страните на вътрешните ти бузи и устни е доста приятно.
Питал съм, всичките ми отговориха по един начин.

Сподели на мъжа си, не се отказвай. Аз не съм специален, ако поне малко те уважава, ще те изслуша.

Мисля, че ти си знаеш и решаваш какво да правиш. Но, недей да изневеряваш, ако не виждаш смисъл от съвета ми, просто се раздели с мъжът ти.
С въпросния мъж, ти можеш и любов да правиш, но за него ще е просто секс. Ти избираш сама, дали да се изнасяш от мъжа си и тн.

Изобщо не съм си помислял за секс, аз просто казах за себе си, примерно. Ние просто споделяме в сайта, анонимно.

Пусни си пак песента на Daft Punk - Instant Crush ft. Julian Casablancas, в ютуб, същото видео което си отваряла. Погледни последните коментари. Интересни са. :) Един от тях; Царството Асгард.

Глупости с нищо не си се оляла, ще ми е приятно да си говорим.
Няма никакви проблеми.
Да, напълно те разбирам, благодаря ти отново за думите. Много мило.
Ти пък, аз съм просто едно обикновенно хлапе наистина, радвам се, че съм ти помогнал и не, няма нищо наистина.

Не смятам, че важи същото за жените, защото в 99% от случаите мъжете изневеряват просто защото им се е доебало. Една жена изневери ли, тя вече е продължила напред. Жените постоянно изневеряват, защото им е заложено императивно генетично, постоянно да се оглеждат за по-добри опции, с цел максимално оцеляване на нейните деца.

Качества като морал, преданост, чест и романтика, очаквай само и единствено от мъж. 3тата вълна феминизъм и медиите са изградили, тази пропаганда, че жените били романтици и тн. Само, че когато се огледаш в реалния живот, кой държи вратата, подарява подаръци и кой се старае повече да "впечатли" партньора си, стигаш до извода, че мъжете са романтиците, много по-честно и мъже пеят за жени. Балади, серенади. Жена да си чувала да прави подобни неща?
Не.
Жените са привлечени и винаги ще бъдат привлечени към сила и власт! Запомнете го.
Мъжествеността, ще възкръсне.

Ние сме просто двама анонимни от форума, които си пишат.
Една мед. сестра ме роди.

Трябва да бъдем откровенни към себе, иначе няма как да продължим да се развиваме. Ако изберем комфортната самозаблуда, рано или късно ни настъпва по-голямото нещастие и впоследствие, страх, гняв, осъзнаване, приемане.

Разбирам те, повечето хора не знаят каква е истинската, безусловна любов. Каквато много родители изпитват към децата си :' ).
Благодаря ти за поздрава и за думите.

Като страничен наблюдател, ще те посъветвам да опиташ всичко което те бях посъветвал по-горе. Ще има ефект.

Напълно си, си наред. Открий какво крие мъжът ти от теб, не е нормално поне елементарно човешки да не се отнася към теб. Мен малко ме съмнява, да е чак толкова зле.
Държиш се женствено, така си написала.

Направи нещата които ти казах, бъди до мъжът си. Иначе за да преживееш, докато нещата потръгнат по между ви.
Яж, цели храни, пресни плодове, зеленчуци, лягай преди 22:00ч., пий поне по 6 чаши вода на ден. Елеминирай токсини, спри ако пушиш и пиеш, спри всякакво сладко, никаква захар. Тя задръства черния ти дроб, а той е отговорен за нашия имунитет и влияе на мозъка.
Ти от къде си мислиш се бръкнаха диабетът, ракът, сърдечните заболявания, от неестествения начин на живот, който водят 99% от хората в 21 век. Елиминирай кафето. Напълно. Без "ще понамалея", спираш напълно. Това са неестествени токсини.
Излизай навън, на слънце, хората едно време са се лекували чрез слънчеви лъчи. 20-30мин. под слънцето, дневно, между 10:00-14:00ч. (когато тялото естествено най-добре абсорбира и произвежда вит. Д от слънцето) Вит. Д, не е витамин, а хормон. Много силен хормон при това. Който е отговорен за процесите на всички 8 трилиона клетки в човешкия организъм. Действа като анти-депресант и имуно- буустър. Вит. Д можеш да си набавиш само от слънцето, в рибата и там в някои от млечните продукти, е различен самия вит. Д2 и е безполезен, както и на таблети. На теб ти трябва вит. Д3 от слънчевите лъчи.
Това е най-добрата терапия. Не.. нито сексът, нито глупавите комерсиални шитни от труда на пътувания или каране на кола, успокояват повече от слънчевите лъчи.

Браво авторке, гордея се с теб. Изправи се, погледни себе си, бори се за щастието си. Много се радвам, че съм успял да те окуража.

Разбира се, че нищо ти няма авторке. Била си, с психични проблеми, това са пълни глупости, просто си емоционална.
Напълно нормално реагираш. Ако това което споделяш тук е вярно, не виждам защо мъжът ти, поне да не се държи човешки към теб. Никой мъж не бяга от жена с женствено отношение.

Благодаря ти, за вниманието.

190.   Авторката тотално удари дъното. :D
Като си пишеш сама коментарите от други "лица" доказваш ,че още повече си за лудницата.
Спри се вече,бе жена,не ти ли омръзна този театър?!
Казаха ти го преди мен,че темата ти е изчерпана,стига си чегъркала.
Лек ден!

191.   Здрасти пак... 185 съм. Радвам се, че съм успяла да те разсмея. Да тъпак е мъжа ти... бих му го казала в очите, ама нейсе няма как :D Но ти си го знаеш все пак. Не е нужно неква непозната с номерче в нета да му го казва. Но истината е, че секса наистина ни прави готини и се чувстваме готини, и жените имаме нужда от редовно чукане, за да не изперкваме и да не пишеме по разни форуми, сайтове та дори и да си чатим с някой в гепиме. ком например. Мама му. Явно и на мен ми се отразява вече липсата на секс, щом и аз се опитвам да ти помогна за проблема, защото знам, че е гадно. И че жените искаме винаги да ни "тръшкат и да получим всичко яко наведнъж" без да изневерим, нали :)
Е, хубавото е, че не съм омъжена все още аз... и отивам на среща с новото си потенциялно гадже, което не знам кога ще оправя. Кара я по -бавно човека.
И исках да кажа нещо на номер 189: Не всяка припада за " голям надървен кур, с дебела, розова глава" определено не. Имала съм "щастието" да попадна на 2-ма с точно това описание, ами болеше ме, не беше хич кеф. Нищичко не изпитах освен болка и никога не повторих. Така, че трети път не си пожелавам да ми се пада такъв. Ама като се знам къв съм карък.

192.   191, нищо не казваш за онези с малките и меките - ясно е, че от тях не боли, но кефи ли те гол охлюв между краката? Май, май, всичките не знаете какво искате, "ту ви млякото горещо, ту пък друго нещо". Жената иска лИбоФ, никъде не е споменавала за голяма патка с еййй такава глава, не е казвала, че иска трима наведнъж да я опрашват - ама който за каквото си мисли, аз си мисля за нещо младо и стегнато, да е с малки цицета и да не се е чукало със сто хюмнета.

193.   До модераторите

Не е необходимо да го публикувате, защото засяга единствено и само вас, но ми се прииска най-чистосърдечно да ви благодаря за светкавичната скорост, с която публикувахте 189ти коментар, по-малко от час след пускането му от н 158 :-)

Ще си го кажа точно както го почувствах на момента - изкефихте ме максимално и ви благодаря!

Тихо и спокойно очаквах вести от момчето, защото бях сигурна, че ще се обади (пуста женска интуиция:-), но това, че така готино ми влязохте в положение, наистина много ми допадна!
You made my day дето се казва!:-)

авторката

195.   до 192. Абе ти не разбра изобщо какво съм написала. Какво се заяждаш с мен? Аз много добре знам какво искам, просот изказвах мнение, това, че ти не си ме разбрал си е твой проблем. Искаш жена с малки цици и стегната, а ти стегнат ли си? Обижда веднага жените. Седнал тука да избива комплекси върху само едно мнение. Женомразец!

196.   Авторката е споделила че е с мъж, който не е някакъв перверзник и фен на секса. От описаното в обявата, с такова заключение останах. Мъж който е гледал порно, много порно, той е с по-творческо мислене и идеи относно как да задоволи една жена и да го направи професионално, да го направи красиво... За това че не я е лизал, откъде другите разбраха, че авторката не е повдигала темата с мъжа си, не знам. Пак, има много мъже, които не биха си доближили и носа между краката на една жена, па остави и езика. Всичко си е до човек и жената просто си е взела за мъж един нормален мъж, с което трябва да се гордее и да бъде благодарна. Защото, авторке, такъв мъж какъвто искаш, според мен, може да не успее да се задържи с една жена. Ще му изпъкне желаноето да ходи да задоволява и други жени, с неговите изпипани похвати и методи в леглото. Защото те ще са като оръжие, и така може да върти 2-3 момичета наведнъж и така да им завърти главата в леглото, че после те сами да му звънят и да искат да се срещнат с него, че искали секс. Ще бъдат пристрастени към неговия начин на правене на секс. Ще си развият фетиши и т. н
.
А за пет часовия секс, който не бил възможен и не можело да се издържи толкова дълго... Според коментар, написан преди една година, Ами аз мастурбирам по четири, до осем часа, тъй че, дали ще е секс или мастурбация е все тая. И е ясно че в пет часов секс има почивки, милувки, целувки и други малки секс игрички по време на почивките. И аз си правя почивки по време на мастурбиране. :)
И ако мъжа е някакъв като мен, да не усеща почти нищо от секса, и цял час да не може да свърши, то пет часа секс са напълно възможни, или по-ясно да го кажем - 5 часа прекарани в леглото (сексуално задоволяване)

198.   До 191/195

Мацка, авторката съм:-)

Отпусни душата и си пусни ето това парче в Тубата :
youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU

Надуй звука до дупка и се заслушай в текста...той прави всичко, клипа не е важен!

Ето ти и оригиналния текст :-)
youtube.com/watch?v=nCzqv0Z5Gjo

ето и превода на български ако искаш:-)) :
youtube.com/watch?v=ct5Y9ZVdSl4

Защо тази песен?!
Мъжете много обичат да си мерят мъжките атрибути и то - на всеослушание:-), пусто мъжко его:-), сладурчета:-), но я виж само как страдат, и те като нас, по изгубената любов...Нали?!

Това парче ме кефи точно затова...Готино, рокаджийско!
Поздравявам те с него!

Един мъж е способен да обича по-дълбоко и силно и от жена дори...не слушай н 192 - не може без такива като него! Свят - шарен!

Желая ти...любов!:-)

199.   До 196

Много интересно мнение, заинтригува ме погледа ти над проблема ми, благодаря ти, че сподели!

Без да знаеш, напипа една много тънка нишка в отношенията ми с мъжа ми, а именно... взех си точно... как го нарече? ! ... нормален според вижданията ми мъж...! Т. е. никакъв, ама никакъв фен на секса... толкова незаинтересован, че чак смотан...

Направих го напълно съзнателно, мамка му, чак сега си давам сметка, че сама се натресох и никой не ми е виновен!

Нали все не случвах на споделена тръпка, самочувствието ми бе сринато и определено се гаджосах с най-големия сериозник и работяга, за да си живеем мирно, тихо, кротко, чак пък щастливо не си го представях... Не исках ексцесии, проблеми, лъжи и т. н.
В това отношение не сгреших...
Не исках да поглежда друга... той пък от сериозност и бачкане чак и мен заряза...

Имам някаква абсолютна непримиримост към изневярата и не бих могла да преживея подобно предателство... Затова и може би подсъзнателно усетих, че човека не е играч и спокойно си го взех!

Прав си, че по-добре нескопосан, но верен отколкото изобретателен, но разпасан...
Само дето си мисля, че сгреших в преценката си...
Той просто е асексуален и се напъна да спи с мен за да забременея... после ме отписа...

И бягайки от похотливи мъже, налетях на другата крайност...

Не съм благодарна да имам такъв мъж обаче, защото прекалено скъпо заплащам за верността му... солено ми излезе факта, че не поглежда хич жени, защото и аз съм в кюпа...

Но ти много правилно усети тънкия момент, че не ми трябва опитен развратник, а нормален задръстеняк дето да си гледа и има само мен...

За 5те часа секс... точно така, и аз мисля, че е напълно възможно! Ако има тръпка, бих направила страхотен, сексуален маратон... , но само ако има тръпка... иначе няма как с часове да съм мокра... Всичко при жената е в главата!

Благодаря ти, че се включи!
авторката

200.   До 158

Здравей отново, пич!

Честит Рожден Ден на патерици значи, жив и здрав!

Колко странно нещо е живота... Или си зодия Риби, или си Овен, нали? !

Двете най-големи тръпки в живота ми бяха точно към мъж Риби и към мъж Овен... Я виж ти!?
И теб си те харесах от раз, помниш, нали? !
Не бих се учудила да съм залитнала по рибка, да знаеш - и аз съм водна зодия и флуидите направо струят към теб, хе-хе!
С овена също беше яко, но различно...
По съвсем друг начин ми влезе под кожата, но адски ми хареса!
Какъвто и да си, отнесе ме, направо ме помете!
Но споко, двама анонимни сме дето само си пишат, няма страшно!
Да де, защо тогава наливаш масло в огъня, ми кажи? !
Размахваш там мъжкия си атрибут, под носа ми го навираш направо и даже ми описваш в детайли какво би било усещането ако ми е в устата...
Е, хайде стига де!
Нали сме само анонимни дето си пишат, не съм забравила? ! Какво пак напираш устата ми да разчекваш, а? ! Няма да припариш до нея, мен ако питаш... щото нали сме само двама анонимни дето си пишат... така де!

Кажи ми сега, мина ли ти изобщо през ума, че може точно от мъж с голям атрибут да имам нужда в реалния живот? ! Защо ли? ! Ми защото съм раждала жена, затова..
Ние жените сме много лакоми за големи и дебели, мъжки... не, не портфейли... , разбра ме!
Стига обаче си ми писал за твоя, че нямам нужда напразно да ми разпалваш мераците, нали? !
Просто отдавна не съм била с мъж и ми се иска, не ме дразни, става ли? !

На 22 изобщо не си хлапе... На твоите години, баща ми вече ме е бил направил! И е супер да си на 40 с млад татко като моя!

В коментарите на песента на Daft Punk не намерих никакво Царство Асгард - можеш ли да обясниш за какво става дума или да дадеш някакъв друг линк за връзка? ! Тенкю вери мач!

Хвърли ме в яка интроспекция ти!
Умувам какво да правя с брака и с мъжа си? !
Кажа ли му истината в очите, ще звучи така :

"Студен си, не ме поглеждаш, не ме искаш, системно ме игнорираш и отблъскваш, а имам нужда от близост, ласка, разбиране и нежност!
За да ми ги дадеш обаче просто не трябва да си ти, а пълната ти противоположност... И кво прайм тогава? ! "

Все още умувам, не знам...
Навиците са непоклатими...
Просто не очаквам нежност от дървар като него...
Искам пълната му противоположност...

Ако се сетя за още нещо, пак ще пиша!

Толкова за днес!
До следващия път, а ти ако имаш забележки, пиши!

авторката

203.   Авторке, благодаря ти за пожеланието.
Зодия риби съм. Моят съвет е същия, като в последното ми съобщение, бъди директна.

Поздравявам те с песента на: Galt Aureus- Exile в ютуб.
Има поздравителен коментар до теб, самата!

205.   Номер: 191/195 съм :) Благодаря за поздрава :) Амии лоошо нямааа в това, ама да не бяха толкова агресивни, мамка му. Не е нужно да се заяждаме като може нормално да си пишем. Нооо може просто да е станал с дупето нагоре човека :)
Отивам да дъня песента и да подлудя хората в офиса :)
Поздравиии ♥

206.   Това май ще е за последно...

Модератори, най-накрая окепазихте всичко...Кому беше нужно?!
И понеже абсолютно самоволно триете коментари, просто ми се отщя да пиша тук!
Умувам, раздавам се, споделям, от съня си крада..., не пускам лични данни, никого не обиждам и накрая какво?! Едно голямо нищо, коментара изобщо не е публикуван?!

Той беше до теб, 158!
Много се бях постарала, да знаеш!
Трябваше н 200 да изтрият, че в него съм ти малко ядосана, не н 201 дето си беше фърст отвсякъде...объркан, развълнуван, истински..., но нейсе!

Ядосах ти се за пустата анонимност...
Добре, че си ме прочел между редовете и не ме запокити с досада...Затова те харесвам…
Аз съм абсолютно първо сигнална, а ти ме озаптяваш...с една дума!
Мнооого неща ти бях написала...
Пак ще ти ги кажа, споко! Но не тук...
Тогава обаче писах посред нощ, а нощем съм особено изобретателно настроена и по принцип надминавам себе си!
Не, хич не се размечтавай...
Емоционално беше, не сексуално...
Както и да е...

Рибка значи...:-)
Интересно!...

Спирам дотук, че току виж пак ме орязали...
Няма да посмеете, нали, модератори?!

Ако други читатели имат да се изказват, ще отговарям!
Ако ли не, ще затворим темата и толкова!

И без това е ясно, че трябва да си тръгна, че иначе кофти, но истината е, че изпитвам панически страх от самотата...и така!

Мисля, че няма да има кой да ме погледне..., наистина!

Нали ме оприличихте на психясала...само една рибка тук ме усети колко съм емоционална...нали сме водни, надушихме се! :-)

Последно...пак до теб, 158...
Неистово силно ти поисках координати щото си представих нещо като страхотно приятелство, как разнищваме живота на по чашка в някой бар, слушайки размазващ душата...джаз...
Но го изтриха...както и някои други, неистови...признания!:-)
Ще им се сърдим ли...пак неистово?! А?!:-)))

Бъдете здрави!
авторката

P.S.Модератори, има още един мой коментар преди този...
Дано този път да ги публикувате И ДВАТА!!!

207.   Авторке,

В коментара си, на песента с която те поздравих, съм ти подал ръка, за познанство.

Модераторите според мен, просто спазват правила. Сигурен съм, че модераторите, преглеждайки моите коментари към теб, са се възползвали от някои от съветите, които ти дадох.

Влез отново, в туба,
Ще се чуем.

208.   206, не се заблуждавай - коментарите не се трият ("мястото на диска" няма да свърши от тях ;), а просто ги скриват. По всяко време могат да ги покажат, ама не искат...

209.   А, авторката не е много в ред. Съжалявам, не го казвам като обида, констатирам просто.

210.   Хей, авторке, не можах да изчета повечето коментари, но и от тези, които прочетох ми стана ясно коя си! По правописа....пардон....грешнописа ти лесно си разпознаваема. Правиш същите typos, както и в другия сайт! Явно си търсила моето мнение, но не съм видял тази тема и за това не съм могъл да ти отговора, но ти много добре знаеш отговорите ми! Знаеш ли, ако загърбиш войнствения си феминизъм, може би ще се харесаш на "мъжът ти" (който в същност нямаш), и няма да киселееш толкова много. Нали знаеш какво казват за сърдита, намусена, недоволна и заядлива жена, мъжете, които са и колеги?: - "Тая снощи не е е*ана, и сега светът и е крив"! Е, не е нужно днес жената непременно да е омъжена за да е изплющяна от мъж и да е доволна, весела и засмяна на работното си място, .......та така. Обаче, не мога да подмина това твое желание току така, и да не го коментирам

"Не ме е лизал и най си харесва мисионерската и бързото свършване.."

От това нещо ми се погади, и пак ще трябва да искам на жена ми от онези хапчета доган ли бяха тиган ли...все ги забравям. За да искаш такова нещо, първо трябва да си много чистоплътна, без многото женски течове и грозно-неприятната женска миризма на умряла риба и развален лук. Малко жени имат чисти и не-миришещи лошо вагини. За това мъжете си имат полов инструмент, с който манипулират по време на секс. Езикът на човек служи за да говори и да усеща вкуса на различните ястия, а не за задоволяването на женски капризи. А, женската вагина не е нито за мирисане, нито за ядене.......два пръста опикано вмирисано месо, и едно мръсно, гнусно, пълно с болести черво....те това ти е женската вагина! А, ти искаш мъжът да те лиже?!? Е, има и мъже, които не са гнусливи, ама не са чак толкова много и едва ли ще уцелиш такъв. Вярно е и това дето казваш за мъжката а-сексуалност! Покрай всички феминистични извращения с женските права и не знам си какво мъжко насилие, мъжете вече не искат да има проблеми с феми-законите и да ги съдят за изнасилване само защото мъж гледал продължително някоя жена, или не дай Боже да я ухажва или целуне.....край с него. Осъждат го да и плаща цял живот или отива в затвора. За това мъжете зарязаха жените и си намират други занимания като футбол, лов и риболов, и др.! Така че, ти ако не загърбиш феминизма, който те е заразил със женска злоба, ще чакаш желанията ти в темата да се сбъднат на куково лято! Спирам до тук, че сигурно пак ще се разбеснееш и ще ръсиш хапливи коментари към тези потребители, които в същност искат да ти помогнат, но се абстрахирай от моя коментар и проумей мъдростта в приказката за "лъжливото овчарче". Тогава ще разбереш, колко смешна изглеждаш в очите на повечето коментиращи темата ти!
Поздрави от Херкулес, или от "чичката", ако повече ти харесва!

211.   207, ако знаеш на какво НЕЩО си подал ръката си веднага ще изтърчиш до банята и ще се миеш, миеш, миеш. Такова НЕЩО е ясно на всекиго, че не му трябва в къщата, ама то и за неангажиращ секс не става, че после ще се разчуе из цялата Ямболска околия.
Бегай и споменавай, че ако те закачи трънката няма да има отърване!

212.   До 191/195/205

Здравей отново,

Разбирам те напълно, но ще повторя съвета, който вече ти дадох, а именно – не хаби нерви с хора, които не заслужават да се косиш за тях!
Изглеждаш ми готина мадама, не се давай на разни комплексари!
Подминавай с високо вдигната глава, не им падай на нивото, не влизай в пререкания с тези, които се отнасят неуважително към теб!
Аз доста пъти си изпуснах нервите тук и съжалявам, но било каквото било!
Пак тук обаче намерих своята перла и заради нея вече не съм същата - намери ме и ми даде самочувствието, което нямах, защото просто ме усети и разбра...
И светът е по-хубав сега, а онези нещастници, подобно на н 210 (който явно живее в собствен, жалък свят и никога няма и да припари до моя! ), просто вече не ме интересуват!
Съжалявам, че ще го кажа, но много хора избиват комплекси тук, унижавайки и мачкайки наред...
Изпитах го на собствен гръб, доста се опарих и смея да твърдя, че сподели не е сайт за хора с лабилна психика!

Не поддавай, не се оставяй да те дестабилизират!
Пази само позитивните емоции в живота си!

Пак имам поздрав за теб!
Пусни си "Гълъбо" на Миро, песен за душата...
Колкото и да я слушам, винаги всичко ми се обръща...

И бъди щастлива, мила!
Сподели как вървят нещата при теб!

авторката

214.   Виж сега Монико-авторке! Както и да се прикриваш по начина ти на мислене и най-вече по почерка ти, гневното държание и стила ти на писане, всеки който те познава от друго място, лесно ще те разпознае. А, и ти нарочно правиш така че да бъдеш разпозната. Не мога да разбера, какво точно целиш? Тези, които те познаваме отлично знаем на колко точно години си, и те не са само 40! Виж се само как се изразяваш!

"И светът е по-хубав сега, а онези нещастници, подобно на н 210 (който явно живее в собствен, жалък свят и никога няма и да припари до моя! ), просто вече не ме интересуват!"

Моника, Моника,.....жалка си! Че кой нормален мъж ще иска да припари до твоя "съвършен свят", а да не говорим за мен? Твоите фантазии са убийствени. Наистина нямам време да изчета всички коментари (имам много работа във фирмата), но как майсторски само сама си отговаряш на наивните си въпроси?! За да бъдеш по-убедителна, допускай умишлени грешки, а не обичайните, за да не забележат повторенията ти в смислов и правописен вид. И овладей гнева си. Светът е мъжки Монико, колкото и да не се харесва на феминистки като теб. Създаден от мъжете и е за мъжете. Хайде специален поздрав за теб от мен. Обърни внимание на текста, и ще разбереш, че мъжете не са това, което мислиш, че са. Заблудена и обсебена си от феминистичната утопия!
//www.youtube.com/watch?v=lCIy_uVre4E

215.   Модератори,

Моля да отстраните коментар н 211, защото е основан на лична неприязън към мен от човек, когото познавам и не бих искала да си разчистваме личните сметки тук, спамейки темата, която и без това бих искала да затворя!
Сподели не е арена за лични битки, моля да уважите това!
И моля да не публикувате и този мой коментар!
Авторката

216.   Модератори,

Този, който писа тук под н 211 буквално се изгаври с мен и жестоко ме нарани преди време...
Намерил ме е, но не му позволявайте да се гаври публично с мен и тук - моля да премахнете оскърбителния му към мен коментар, просто да го затриете без обяснение така както аз го затрих от живота си!
Подобни жалки нищожества заслужават единствено и само пренебрежение, а съдбата сама ги наказва, превръщайки ги в рогоносци и женомразци!

От авторката, която ви благодари за разбирането.. и за съдействието!
Ако можеше да се убива с пренебрежение, онзи комплексар вече щеше да е на оня свят! :)

217.   Все повече се убеждавам че авторката не само има проблеми, но си е направо психично болна.

218.   "Ако можеше да се убива с пренебрежение, онзи комплексар вече щеше да е на оня свят! :)"
-------------------------------------------
Това направо кърти мивки! :D Авторке, не знам кой е този комплексар за когото говориш, но статистиката доказва обратното! Обикновено "комплексарите мъже" убиват жени напоследък, т. е. пращат ги на "оня свят" най безцеремонно и без угризения на съвестта! Нито законите за домашно насилие, нито пък ИК ще помогнат. Радвай се, че не може да се убива толкова лесно и с пренебрежение, защото не се знае, дали ти няма да отпътуваш за "оня свят", изпратена от комплексара, за който говориш!

219.   Здравей, Авторке.
Щях да пиша по съвсем друга тема, но видях твоята и прочетох всичко. Като си търсиш любовник наясно ли си за какво точно го търсиш и какво ще се промени.
Защото секса според мен е 3 вида:
1. бърз (не груб и без игра) - на пералнята, на пода, на плота вкъщи или например в работата където можете да се скриете.
2. любене (най-важен) - много ласки, смяна на пози, почивки, разговори. Може и над 5 часа да продължи.
3. сутрешен (нагон, чисто е*ане) - прави се 6/7 или 7/7

Та в тая връзка с любовника ще правите основно бърз секс и много рядко някой от другите два (защото все единия ще трябва "да тръгва" или може да ви хванат).
И друго - твоят съпруг пожелава ли те сутрин в полумрак преди изгрев? Дори не всеки ден, а поне 1-2 пъти седмично.
Защото, ако спите в едно легло, дори да не се понасяте и обичате сутрешен секс ще правите. Ако отговорът е не, положението е безнадеждно и трябва да се разделите.

Също някъде прочетох, че мъжа ти говори само за работа, а детето играе на игри и не те забелязва. Разбрах го като - "със семейството съм, но съм сама".

Искам също да те попитам имате ли някаква форма на дребна интимност във всекидневието?
Например умирам от кеф като лежа на дивана и тя дойде и се сгуши като малко коте за 1-2 минути или седя на компютъра и ме целуне по врата така без нищо. Обичам също да ходи без сутиен вкъщи само по тениска. Или като да речем реже нещо на плота задължително я хващам за дупето, а тя ми се натиска. Но и двамата на мислим за секс.
Надявам се разбра за какво ти говоря. И тези дреболии си ги правим постоянно и не насила. Всяка нормална двойка е така.

Някой ти беше написал - "облечи се като курва и търси".
Твърдо не. Курвите се обличат като курви и им отива. Но ти не го прави. Ще изглеждаш нелепо и ще олекнеш много бързо.
Ако си пълничка - фитнес и диета задължително.
И ще се изненадаш наистина - повечето мъже харесваме пухкавите жени (не грозно дебели) повече от високите и слабите).

И си търси човек (не във фитнеса, а през познати/приятели). Обаче не да се наебеш с него. Отидете например в друг град заедно и прекарайте цял ден двамата. Все с някой ще си паснеш. И не пренебрегвай по-грозноватите на външен вид. И там може да "ти излезе фиша".

И за последно ще ти напиша, че моето момиче "ми изпадна" точно след подобна връзка като твоята, но без деца. Пасна ми като дялан камък. След брак с талантлив, но надебелял мъж и нулева интимност. Скоро ще имаме и дете. Аз съм на 38, тя е на 32. Липсва ми и 1 ден като я няма, какво остава за повече.

Потърси си човек, който ще ти липсва, а и ти на него. Не любовник, защото после си пак в реалността "със семейството".
И съм сигурен, че следващия който те прегърне ще получи много повече в замяна от теб. Защото имаш нужда да даваш и получаваш. Успех и опитай.

221.   До авторката:

Хвани си млад любовник до 25-30 години и се забавлявайте. Аз съм на 45, като ще запазя в тайна семейното си положение. И имам любовник на 24... Представила съм го на приятелките си, които благородно ми завиждат. Особено като съм им разказвала за креватните ни изживявания с младежа. Ненаситен е, толкова често не съм го правила и в младите си години.

Действай и се забавлявай на макс. Съпругът няма да ти избяга.

222.   Всъщност, няма да ви се размине така лесно, какво си мислите всички? !
Ще се гаврите с най-съкровеното = с достойнството ми, и ще си мълча ли!? Не сте познали!

Сподели определено е сайт на сеирджии...

Това се потвърди и в темата ми...
Модераторите за пореден път се изгавриха с мен...
Чак сега разбрах защо така моментално пуснаха дългоочаквания отговор на н 158 онази неделя - за да може колкото се може по-бързо сеир да гледат...
Човешките радости, трепети... всичко трябва да е на показ, мъката и болката, още повече... Лешояди, това е точната дума за вас...

Като за изпроводяк съм ви приготвила най-разтърсващите откровения, нали сеир искате?

Четете тогава и да се задавите дано с мъката ми...

От почти 20г вече съм с асексуален мъж...
Избрах го с неопитната си глава, и сега точно в тази моя, нищо невидяла от живота, глава си го чукам...

Не го обичам, не го искам, няма спасение...
Не съм нито грозна, нито тъпа, нито отблъскваща и вмирисана... Нито пък се казвам Моника и пиша по други сайтове...

Просто не съм се влюбвала, не съм обичала, не знам какво е оргазъм, не съм се отпускала НИКОГА докрай с мъж, гадно е, но това е шибания ми живот!

От години не съм била с мъж, омъжена само по документи... при чисто съквартиранство...

Как тогава разбра, 211, че и за неангажиращ секс не ставам? !
Ние с тебе да не би нещо... да сме си лягали и секс да сме правили? !
Леле-мале, всичко ми се губи значи...
Голям, монументален резил за теб ще да е ако изобщо не си и спомням някога да съм си лягала с теб... какво остава за представянето ти като мъж...
С неспособен мъж като моя... бих си спомнила и за най-нищожното сексуално преживяване с друг... , но НЕ, НИЧЕГО, nothing, nada... никакъв спомен от "преминаването" ти през мен...

Ей, нещастнико, та ние даже не сме се виждали на живо... Няма как да знаеш, че не ставам за секс!
Защо тогава ме плюеш? ! И пишеш свободни съчинения? !

И не съм НЕЩО, а човек, нищожество такова!

С какво право обиждаш и сравняваш със земята тези, които не ти вървят по гайдата и не те величаят? !

Ми няма за какво да те величая, сори!
За това, че се държа с мен като с парцал ли? !
Унижи ме, уязви ме, изгаври се с мен като жена...

Заслужаваш си съдбата да живееш със застаряваща и невярна грозница до себе си!

Кармата е безмилостно жестока и на едни дава стара, че и дръглива кранта, която даже и рога им слага, а други дарява с млади, издръжливи, чаровни, че и надарени... жребци! Това е положението!

Ти не можеш дори и да си помислиш да смениш крантата, докато при мен възможностите са повече от необятни...

Дори и само заради това, че се подигра с мен по най-нечовешкия начин, когато бях най-крехка и уязвима, заслужаваш нито един твой коментар да не види бял ден тук... Всичките ти нагли драсканици - в кофата! Така трябва да се третират женомразците!

През онази работа ми е какво ще пишеш за мен и как ще ме оплюеш... това много го можеш, да мачкаш...!

Да, мога и вулгарна да бъда - каквото повикало, такова се обадило!

Повдига ми се и от теб, и от невероятния брой лешояди тук, за които се оказа по-важно да ме уязвят, да се подиграят с мен и да ме унизят отколкото да протегнат ръка и да ме подкрепят!

Единственото чудно нещо тук е златната ми рибка...
Най-дискретната, най-истинската, ... , намерихме се и... останалото изобщо не е ваша работа...!

Не ща повече писаници-брисаници по темата ми...
Само сеир се гледа тук, отвратихте ме...

Как пак един не каза "Радвам се за теб и за рибката, авторке! "

Само сеир да има...

Спрете планетата, та да сляза, че... отврат!

авторката

223.   Лешояди сте, модератори, това е точната дума!
Стоите и чакате в засада, давате трибуна тук на най-низките човешки страсти и след това броите труповете, минаващи край вас...
Струва ли си изобщо подобна низост? !
Да стоиш безучастен пред човешките драми и доволно да потриваш ръце, че се четат? !
На няколко пъти вече в тази тема позволявате открита гавра с мен, но безнаказано се измъквате...

Дължите ми най-малко морална рехабилитация!
Н 210, 211 и 214 да се изтрият, защото са абсолютен оф топик и нямат място тук! Говорят се абсолютни гадости по мой адрес и го толерирате? ! Що за гавра? !
Всичко написано от тях тук да се премахне и темата да се затвори!

Според водната си зодия съм адски сексуална:), сантиментална, но настъпят ли ме, хващам яко с щипките и не пускам докато не текне кръв! Да, изгаврят ли се с мен, няма по-злопаметна и отмъстителна от мен! Затова 211 ще си плаща за това, което ми причини до гроб!
И колкото по-малко ми се явява пред очите в този сайт, толкова по-добре! За него! :)
Заради унизителните спрямо мен думи тук, да отиде на боклука и дотам! Щото хейтърите уж не се толерирали... тогава какво още се подвизава тук и ми трови въздуха? !
Ще го гоня до дупка, но той тук повече няма да вилнее!
Никой не се гаври безнаказано с мен!

Очаквам премахването на агресорите тук!
И затварям темата, която се измести от първоначалния си смисъл!
Не писах тук, за да ме сравняват със земята и да ме унижават!

Лешоядите да изхвърлят мършата на боклука, че направо вони от километри, очаквам да излязат с достойнство от отвратителната ситуация и толкова!
Очаквам да премахнете и моите 215 и 216, ясно е защо!
Стига с този цирк!

Авторката

225.   Е, изпреварихте ме... Всичко публикувахте...

Както и да е...

Защо пишем в сподели? !
Защото имаме проблем, мъка, болка някаква и търсим съчувствие, съвет...
Не пишем тук, за да ни сравняват със земята, да ни хулят и да ни правят на 2 стотинки...

Когато прописах тук, имах нужда точно от това - от страничен поглед, от съвет, от подкрепа...

И се почна ходенето по мъките...

Не всяка жена на средна възраст търси утеха навън от нагон...

Модераторите буквално ми ебаха майката в последните 24ч, много добре знаят защо...

Така както преминах през цялата палитра от емоции, но положителни, с появата на 158, така и сега преминавам през най-гадната палитра от негативни емоции заради публикуването на неща, които ме засягат лично и изобщо нямат никакво място тук...

И понеже явно душата ми е хвърлена на кучетата тук, ще разкажа какво всъщност стана!

211 е абсолютен многознайник и женомразец, който се подвизава в сайта с цел да оплюва, унижава и мачка жените, защото тази, която от години търпи, му е сложила рога, на НЕГО? ! , и оттам нататък, всички жени са продажни курви и леки използвачки... и заслужават да бъдат третирани като такива...
Той всъщност така и прави... Стои с неверницата поради страх, че друга няма да му върже, а и без секс не се живее, нали така? ! Но зад гърба ѝ я принизява и прави на 2 стотинки... , така както си позволи да постъпи и с мен, когато разбра, че се увлякох по него... стават и тия грешки...

Така вероломно, нагло и безскрупулно се изгаври с мен, че ще си позволя да кажа следното : случвало ми се е да спят с мен и да ме зарежат, но дори и тогава не съм се чувствала така отвратително и гадно както се почувствах след контакта ми с 211...
С думи само ме накара да се почувствам по-омерзена отколкото ако ме беше наебал и зарязал...

Това е той, долен мерзавец... Отрови ми душата, блокирах го и толкова...

Сега сигурно разтяга локуми тук и пише как съм му се слагала, но просто не ме е пожелал понеже не ставам... какво толкова лошо бил направил? ! …
Душичка невинна, вечно онеправдания и неразбрания от гадните женски дето само за чукане мислят...

Никога повече не искам и да чуя за него...
Има милион начини да отрежеш жена...
Той постъпи като истински мерзавец...

Затова и ще си плаща докато е жив...
Знам как да го уязвя и ще си го центря както ми е кеф...

Живота го е наказал достатъчно жестоко... , но на мен не ми стига да го знам как се гърчи всеки ден до неверница да живее... Малко ме у това...

Бутна се и в моята тема да ме плюе... Така ли? !
Ще видиш ти сега кон боб яде ли!
С твоите камъни, по твоята глава...

Нещо май те доядя, злобно човече такова, че 158 се появи в живота ми, а? !

Младо, дискретно, наблюдателно, разсъдливо, ей-такова, златно рибе ми се появи!
Че и здраво, право и кораво на всичкото отгоре!
Как да не го харесам като ми е мехлем на рана? !

Той е много повече МЪЖ от теб дето се имаш за такъв, но какво да ти го обяснявам? ! Няма да го разбереш...

На жена, която отчаяно копнее за любов, не се казва, че и за неангажиращо ебане не става, женомразец такъв!
На жена, която не знае оргазъм, не се и споменава дори за секс, ясно ли ти е, дребно човече такова!

Отвратителен си, ето затова нямаш работа тук!
Само като си помисля за теб и ми идват позиви за повръщане от ужас и отврат!

Точно той намерил съвети за мен да дава на 158? !
Я се скрии и не ми трови въздуха!

Това е, ето я истината...

н 211 и всяка дума от него тук да изчезнат, това е най-малкото, което мога да поискам от модераторите!

Разказах историята, за да преценят гаврата, на която бях подложена и да прекратят самодоволното развяване на байрак от 211 в темата ми.

Точка.

Сега ще зарежа сайта без да съм прочела нито един от публикуваните след 216 коментари...

Ще замина малко на тиферич да си почина, може и на приказка с рибката да изляза, нали изпълнява всички мои желания, златния, и ще се върна тук след мноооого дълго време, когато страстите ще са се охладили и така!

авторката

226.   Призив от 211 (чак номера си запомних) - призовавам всички пишещи тук на бунт срещу модераторите! Апелирам, всеки да си да си пише без значение дали някой модертор ще го посече - ДОЛУ модераторите, да живее свободата на словото, "кои сме ний, кои са те". Искрено се смях на последните коментари на аФторката, но иначе и се получава с писането на лирически произведения - Шекспир, ряпа да яде.
Проявих интерес към темата защото и аз си търся любовница - скучно ми е в сегашния брак и си викам защо пък нещо външно, без ангажименти, без обвързване, просто за разнообразие. Признавам, не можах да изчета всички мнения, но набързо прочетох всичко от авторката и изпаднах в потрес, лутането от крайност в крайност, хитлеристките изказвания "всички, които не са с мен, са против мен", смяната на боите от розово до тъмно синьо, злобата желаща нежност и любов, дезориантираността, ме наведоха на мисълта, че това е НЕЩО с психически отклонения, а кой нормален човек би поискал да си вкара таралеж в гащите, дори и за единия умопомрачителен секс.
Всичките ми съждения се доказаха от последвалата реакция - авторката за пореден път запали моторетката и си изля злобата върху човек, когото не познава, визирайки някой, който я е таковал на криво или пък се е оказал достатъчно умен, че да не такова НЕЩОТО.
Искрено съжалявам онзи, който се е престрашил да и направи дете, явно е бил доста отчаян за да се съгласи да се обвърже трайно с лайкучка, която да го злепоставя пред всички околни - ако му имах адреса щях да го информирам обезателно с какво НИЩО се е събрал и как НИЩОТО си търси "любов навън и мир в къщи".
В карайна сметка се сещам за една приказка "никой не може да ти направи, това което сам си правиш" - и в най-смелите си мечти не бих могъл да се изложа, така както пишещата го направи тук.
Разбира се няма да спра до тук, това ЖЕНИЩЕ си го проси - на всеки нормален човек му е пределно ясно, че никакъв млад и напорист не си е намерила, младите не са глупави, но нека оставим на НАМЕРЕНИЯ да спомене с две думи как е секаса с разгонената КАКА. Гледам нещо, че младокът не е хукнал да се хавали на какво "съкровище" е попаднал, а може би се хавали само пред приятели???
Та с две думи - леко ми се отщя да търся нещо навън, ами ако попадна на такова ЧУДО, ако после се наложи да трия кълки и да си спасявам брака, че знае ли човек кой чете тук - ами ако жената и тя се припознае, ако дойде и ми рече "какви си ги писал тука бре".
Радвам се, че попаднах на тази тема преди да съм направил грешката да се увлека по НЕЩОТО, което с цялата си наглост има смелостта да се нарече жена! Да, женомразец съм - мразя такива НЕЩА дето някой ги пои и храни, а те са тръгнали да си търсят любовта от младоци, които не знаят какво е да имаш семейство, деца, къща, кола, отговорности и т. н.
Опс, увлякох се, ами ако моята жена ги върши същите неща, ами ако взема да я припозная сред тези НЕЩА - за моите 50 съм видял какви ли не неща, но такова НЕЩО не съм срещал и дано не срещам!
Аз мисля, че съм коректен, предупредих аФторката, че не оставям магарето си в калта, но тя явно не ме разбра, няма да има битки, няма да има и война, "хубавата Елена" отдавна умря - сега влизат отзад и отпред, слагат войници наред, няма крепостни стени, има РАЗкрепостени жени, троянски коне не са нужни при толкова лелки тУжни.
Сам не мога да се позная, но това женище ме провокира и реших, че не мога да позволя да продължава да се гаври с аудиторията - ЛАЙНОмети не вършат работа в една война!
Писателке, очевидно не ме познаваш, иначе нямаше да се надговаряш с мен, но все пак благодаря за трибуната, която ми даде - не те знам като жена, но си калпава като човек и не се учудвам, че "чудото" на любовта никога не ти се е случвало, няма и да ти се случи защото киселина с основа не се понасят и взаимно се неутрализират - ама не четете химия бре, а за "химия" говорите. Ако беше си направила труда да прочетеш и малко за химическите процеси, щеше да знаеш, че реакцията е екзотермична, получава се вода и въглероден диоксид - водата изтича, газът излита, остава екзотермията, която е нужна на всички студенокръвни за да продължат съществуВкането си.
Забеляза ли, че по пароидичната ти тема отдавна не се е включвала жена, защо ли жените не ти дават съвет как да си намериш мъж за клецане - ами те жените също не те припознават като жена.
Гадно е да си аутсайдер (виждам, че се правиш, че разбираш и чужди езици) - последно космите или модераторите са ти виновни???
Не знам дали коментарът ми ще бъде публикуван, но до сега бях благ - мога и в прав текст да ти го кажа, че на боклук като теб не може де се има доверие, а нормалните хора търсим доверие.
ДОЛУ модераторите, изтрийте тоз, тоз и тоз пост, че не ми отърват - публикувайте само онези, които ми лъскат егото (От Управника на сайта)!
АЗ казах!

227.   До 211 - След като си й изчел всички коментари в темата, ще може ли да ми кажеш, дали е написала че се казва Милена?
Защото нямам спомен да е написала името си, понеже видях, че си пише с "уж младото момче" от сайта, пък почерка му е същия като нейния.
Тъъ, нали уж не се знаят, пък в ютуб "той" я поздравява с името Милена, което доста ме обърка.
Вижда се, че жената не е добре, ама има и раздвоение на личността, а тези монолози ги води блестящо, което навява на мисълта, че има бая опит в подобни форуми и сайтове.

До пароноясалата госпожа - Модераторите не са ти виновни!
Пускат по тяхно усмотрение, а ти не си фактор, значи твоите жлъчни коментари да се толерират? !
Гледам сеир, ама така като гледам никаква златна рибка няма, нито пък защитаващи жени, това си ти с много лица, а за да не ти се вижда хашът пишеш от телефон, компютър или таблет, ако пък ползваш само едно устройство личи, че коментарите си ги пишеш на няколко дни, така също хашът се променя. :))
Гневна си на целия свят, ако мразеше сайта щеше да си напуснала много отдавна, без да се обясняваш и заяждаш, хора всякакви.
Не може всички да сме нормални, все има по някой луд.

228.   Така, оспамихте ми темата с публикуването на коментари, които нямат нищо общо с асексуалния ми мъж!
Изобщо нямам и намерение да отида до 4та страница, за да чета коментарите от 216 нататък!
Не желая да чета нови мерзости по мой адрес от страна на 211 и спирам дотук!
Казах каквото имах да казвам, а онзи мерзавец изобщо не би трябвало да има право да се произнася тук! Всичките му писаници да се изтрият, изобщо няма да си развалям настроението да ги чета...
Ако видя един ден, че коментарите са паднали до 170, т. е. всичко след 209 е изтрито, ще започна пак да чета и отговарям!

Мерзавецът да бъде отстранен, той е мъртъв за мен, а аз писма от мъртъвци не чета!

Затварям темата, не пишете, че няма смисъл!
Модераторите да направят така, че все едно 211 никога не е съществувал - само така ще облекчат травмата, която онзи ми причини!

Аз бях дотук.
Ако някой е писал след моя 216 коментар, за да ме подкрепи, съжалявам, но не съм чела нищо, благодаря все пак!

Махам се оттук и ще се върна след изтриването на ненужното!
Къде отивам ли? !
Да си говоря с моята рибка!
Не стига, че е разбран, дискретен и толкова начетен, а на всичкото отгоре е и толкова готин! Радост за окото и ухото е той!

Имам съобщение до 191/195,
Мацка, сигурна съм, че си писала тук, за да ме подкрепиш!
Няма как да те прочета, но следи нашумялото парче High hopes в Тубата тези дни, ще има personal message от Милена за Мацка - не ми отговаряй тук, че темата ми се превърна в една ГАВРА с мен щом позволиха на изгаврилия се с мен да пише тук... , затова няма повече да влизам тук!
Съжалявам модератори, вие го направихте и убихте хубавата дискусия!

Авторката

229.   226, браво, отличен отговор! Това подобие на жена си намери най-после майстора. Явторката е много зло същество, отявлена феминистка и мъжемразка, а ако пък е тази на която ми прилича по изказа и, то тя никога не се е омъжвала и няма никакво дете. Може и да греша, но в един друг сайт по същия начин злобееше и заплашваше с изтриване на коментарите, които не и харесват.
Виж какви ги дрънка само? !
"Така вероломно, нагло и безскрупулно се изгаври с мен, че ще си позволя да кажа следното : случвало ми се е да спят с мен и да ме зарежат, но дори и тогава не съм се чувствала така отвратително и гадно както се почувствах след контакта ми с 211... "
Как да го разбираме това? Уж е омъжена с дете, а и се е случвало да спи с някого и после да я зарежат, обаче така гадно не се е чувствала, след контакта с теб 211, 226!??? Явно и ти си я зарязал след въображаемият и контакт с теб, и сега се чувства много гадно. :))) 226, и аз минах 50-те и съм в перфектна форма, ама от такова чудовище като авторката ще избягам с 300, колкото се може по-далеч. Женен съм от преди 25 години и имам щастливо семейство, жена и две отдавна пълнолетни деца. И на мен ми иде по някога да забегна за малко и за разнообразие, но не дай Боже, да попадна на такова нещо като авторката. За туй я карам по скромно, а когато излезем да работим с колегите зад граница, тогава си поръчваме компаньонки. Не било изневяра, казвали са ми го други жени, които съм питал по форумите!
Тук ме кръстиха "чичото" предполагам благодарение на същата тая авторка, а някъде може да ме срещнеш из други сайтове с ник Херкулес, прякор останал от ученическите ми години!
Паздрави!

230.   Гаврата с мен продължи достатъчно дълго, не мислите ли? !

Модератори,

Когато човек ви каже, че сте му ебали майката, без извинение, не ви ли става ясно, че сте прекалили??

Вие български език разбирате ли? !

Защото аз се изразих безпределно ясно - един долен мерзавец се изгаври с мен и напълно тенденциозно смачка женското ми достойнство с думи!

Блокирах го... , а това означава, че изобщо не му е мястото тук да ми спами темата и отново да се гаври с мен пред всички!

С какво право му давате думата? !
Не стана ли ясно, че НЕ ЖЕЛАЯ и да чуя за него и още по-малко - да го чета? !

Не ме интересува какви ги плещи по мой адрес - аз мнението на комплексари, мерзавци и женомразци не зачитам и не ме интересува!

Той ме сравни със земята, а вие му публикувате гадостите? !
С това давате резон на мерзавското му поведение!

С какво право ми плюете И ВИЕ в сурата, публикувайки го? !
С какво право се гаврите с мен?
Вие зорлем няма да ме накарате да го чета, толкова!

Повръщам при мисълта за него и ако го видя един ден, ще го заплюя в лицето... - не разбрахте ли, че диалог с това нищожество НЕ ЖЕЛАЯ и няма да има? !

Не ви ли е срам? !
Подобни жалки екземпляри заслужават да ги трият отвсякъде и да ги гонят до дупка, защото който си позволи низостта да удари женското достойнство в земята, заслужава да му се върне милион пъти, но с пълен игнор! Точно този самонадеян и самовлюбен, смятащ се за големия мъж... задник трябва да си гние там, където му е мястото и да си затвори плювалника веднъж завинаги!

Вие, модератори, се имате за големи инати, но аз съм още по-голям инат от вас, македонски!
Няма да мирясам докато не изтриете всички коментари, засягащи 211, мерзавците нямат право на думата, нито тук, нито никъде, не стана ли ясно? !

Какво изобщо го четете, този нещастник? !
Той и пред невярната селянка е същия - лъже и маже, за да я чука, а да бяхте чули само как я презира и с какви долни нарицателни я кичи зад гърба ѝ! ...
И на този злобен комплексар и използвач му публикувате тук помията? !
Давате му публичност? !

Това означава, че одобрявате един мерзавец.
Когото аз и посмъртно нито ще погледна, а още по-малко пък ще го чета...

Оправете си бакиите, модератори, изхвърлете го тоя и стига сте се излагали!
И моите последни коментари по негов адрес ги отстранете - цялата тази история изобщо не е за темата ми, съжалявам, но е така!

Ще ви гоня докато не го изритате като кирлив пес!

Искам си темата обратно!
Тук получих много интересни и стойностни съвети и искам отново да се обърнем към проблемите на брака ми, а не да спамим хубавата ми тема!

Отстранете спама, така е редно да постъпите ако ви е останало поне малко себеуважение и зачитане на женското достойнство, в случая - моето!

И призовавам читателите да бойкотират коментарите на палача ми и дружно да поискат отстраняването му от темата ми!
Застанете на страната на тази, с която продължават да се гаврят по най-неуважителния начин!

Когато поисканите от мен 15на коментара бъдат отстранени и темата ми - изчистена от мъжката мерзост, ще се върна пак тук!

И знаете ли защо? !

Има развитие по темата ми.
Искам да го споделя тук с вас и отново да чуя съвети - от година и осем месеца ме следите, остаряхме заедно дето се вика, имам още нужда от вас!

Искам да ви разкажа, проблемът ми е комплексен, не се решава ей-така!
Случват се разни неща в живота ми.

Но...

Ще ги споделя тук, когато модераторите удовлетворят молбата ми е изчистят темата ми, за да ми я върнат такава, каквато я оставих преди да ми я омърсят...

Очаквам бърза реакция, модератори!

Нали вие решавате? !

Ако искате развитие по МОЯТА тема, върнете ми достойнството ми и пак ще вляза тук, за да чета и коментирам, но и за да разкажа продължението!

Това е.
Повече от мен засега няма да получите.

Който ме търси, ме намира!
Такъв е той, македонския инат!

авторката

231.   Авторката не разбра че мъжа почти 100% не е асексуален - просто не я харесва, а още по-вероятно си е намерил друга. Изневеряващите обикновено спират да спят с половинките си не защото не им стигат сили, а защото искат да са верни на любовника/цата. Ако не получаваше секс другаде, от време на време все пак, с извинение, щеше да удря по някоя патка на авторката. Мъж за да няма желание за секс наистина трябва да има сериозни психически или физиологични проблеми, които щяха да се проявяват по всякакви начини.

А достойството авторке никой не може да ти отнеме защото то зависи изцяло и единствено от теб. Ти сама го захвърляш с истеричните си коментари, които се роят един след друг, излагайки на показ всичко най-лично.
Имаш сериозни проблеми, но не искаш, а по-вероятно съвсем не можеш да ги признаеш пред себе си защото черния ти светоглед ще стане съвсем непрогледен. Ако вземеш наистина да постъпваш достойно и да търсиш решение в себе си, нещата драстично биха се променили, но искрено се съмнявам да ти е известно как. Ти търсиш някой който да реши и направи всичко вместо теб, независимо дали е да те изчука страстно или да ти поднесе романтична вечеря. А хвалбите ти с някаква митична рибка - ще го кажа направо - са жалки, та чак смешни, съжалявам.

232.   Приятелски съвет към авторката: Хвани си млад любовник и отново се почувствай млада и жизнена. Правете маратони в леглото и ще видиш как ще ти се върне настроението. Това е истината, скъпи зрели дами. Няма защо да си губите времето с комплексирани мъже над 40 г. Има си млади господа, които вече все по-сериозно желаят връзки с по-възрастни дами като нас. И не е редно да изпускаме такива златни възможности.

Дамата на 50 с млад любовник на 29

234.   Хайде модератори, какво се ослушвате, повече гювеч от мен няма да получите!
Още ли не сте изхвърлили онзи натрапник от темата ми?!
Коментарите след 209 да се премахнат, защото иначе читателите така и няма да разберат продължението на темата ми...
Да, шантаж се вика и ви го прилагам с пълна сила!
Трийте, трийте, така както трихте мои коментари преди...или диалог тук повече няма да има!

236.   Авторката продължава да халюцинира че модераторите са нейни лични пъдари и чакат да им раздаде наставления.

237.   Дамата с историята с рецепциониста във фитнеса се вихри и тук. И си пише, и си отговаря, и с невидими опоненти спори. Това психическо състояние вероятно си има име, но трябва психолог/психиатър да се произнесе.

239.   И 232 не е наред. Във всяка тема се включва и съветва зрелите дами са си хващат младоци, защото 40 годишните били комплексирани. Така щяли да се поддържат вечно млади. За себе си обаче говори, че била с тяло на 20 годишна само втиманайте, когато си играете с гърдимките и да не ходите много надалече.
Ей, луд народ!

243.   232, ако си на 50, то ти тогава не си свежа, а миришеш на пръс, да не кажа на нещо друго. Ще си хванеш млад любовник, ама друг път. Виж, някой мъж на твоята възраст може, стига да не е гнуслив.

244.   Хвани си млад/стар любовник, да ви имам съветите. Така ли ще съветвате вашия мъж/жена? ! Във всеки случай авторката хем иска, хем не й стиска. Не понася мъжа си, ама му харчи парите. Спотайва се като мишка, а във форума се вихри. Резултатът е заболяване... Тя няма да има смелост да започне живота си отново, сама. Ще си дращи, измисля, току-виж стигне до хапчета. Също така ще продължи да лъже и да трови живота на мъжа си, който е виновен, че държи в пазвата си змия.

247.   Ебаси филма :)

Шегата настрана ама аз ли съм единствения който почва сериозно да се притеснява за авторката. Не защото ми е много симпатична или много ми пука за нея. Проблемът е, че очевидно има многобройни проблеми, от всякакво естество и това същество се разхожда из улиците, ходи на работа, общува с хора и директно или индиректно влияе на някой от тях. Вие можете ли да си представите жена ви да слуша това...нещо? И макар, че шансът да послуша неин съвет е минимален (едва ли е толкова тъпа жена ви :)) все пак го има. Представяте ли си ако една вечер се прибере и почне да ви говори като ... това тук? :)

По принцип винаги са ме дразнили хората които изплюват "оди на психолог" ама тука случая е сериозен, наистина.

За финал -една мини игра - някой може ли да преброи тази колко пъти каза "карай на темата, нема да пиша повече" ? :) или вие всички нарочно пишете за да видете докъде ще стигне? :) Нали знаете кво е казал Айнщайн за вселената и човешката глупост? :)

249.   Цялата тема ми е забавна, въпреки, че аз съм в същото положение, но от мъжки пол :) Хубавото е, че при мен всичко приключи и сега ам боря скуката и самотата.

250.   № 247 - Не я мисли авторката. Тя хвана някакъв златен шаран и сигурно вече той я успокои, та спря с истериите тук. Че и модераторите си отдъхнаха.
№ 249 - Верно, донякъде беше и забавно. :)
Понякога скуката и самотата ги има и когато не си сам, даже тогава се борят по-трудно. Ако обичаш да пътуваш и да четеш (което също си е пътуване) няма как да ти е скучно. Също и фотографията, аз я "открих" отскоро и ме завладява все повече. Особено, когато ни предстои лятото с цялата му пъстрота!

151-196 от 196