Над 40 и обвързана - търся си любовник...?!
Здравейте,
Не беше брак по луда любов, но сме заедно вече 16г; дете отгледахме, дом съградихме...
Не е страстен, чувствен, нито изобретателен в секса..
Не ме е лизал и най си харесва мисионерската и бързото свършване..
Искам да бъда с друг-да ме научи да обичам и да се гордея с пищното си тяло; да ми покаже какво е страст, споделен копнеж, пълно отдаване и разтърсващо удоволствие!
Цял живот ми е липсвал пълноценен секс с желан до болка мъж..
Копнея за милион неща, никога с никого не съм споделяла..
Къде да ГО намеря и как? !
Искам да ми завърти главата, да ме съблича с устни и да ме люби като за последно... Изгарям от копнеж, но си лягам всяка вечер до вечно уморения си съпруг..
Не знам дали ще успея да се овладея да не хлътна..
Просто душата ми копнее за ласка и нежност, а тялото ми-за жадни и опитни, мъжки ръце и устни!
Никога не съм правила секс 2 пъти един след друг.. и когато приятелка ми каза, че е разбита като след 5 часов секс, направо онемях?? И аз искам 5 часов секс.. най-малко 5 часов:)
Къде да го срещна?
И как да не стана за резил с тези мои желания на дърти години? !
Обожавам да танцувам, ходя на плуване и гимнастика, но къде да срещна заинтересовани от 40 годишна жена мъже??

Късмет от мен и благодаря за вниманието!

Коментари

51-100 от 196

70.   И аз съм в същото положение - с жена ми сме заедно повече от 10г. (половината като женени). Сексът си замина - веднъж на 1-2-3 месеца и то с голямо планиране и пазарене. Качество - отрицателно.
Опитах с разговори, молене, заплашване - нулев ефект.
Все още имам морални задръжки да започна да търся 'нещо отстрани', но пък времето тече, а и аз все още не съм за изхвърляне.
Незнам...

71.   Мъж на 41. Имам почти съшия проблем като теб, но при мен е обратното, жена ми не се нуждае от секс и го правим много рядко и то с малко натиск от моя страна. Не че не и харесва, и не изпитва удоволствие, но началото е много трудно. Обичам да доставям удоволствие по всякакъв начин, но се получава, че само аз го правя. Тя седи и чака. Пиши ако искаш да поговорим.

72.   Разбихте ме направо... Изумихте ме просто...
Вече 2 седмици не мога да се съвзема...
Премислях, осмислях, много плаках, но не ви се сърдя – от истината най–много боли, нали!?

н 46...
Хубаво си го написал, ... , така добре си ме усетил, че чак тръпки ме побиват като те чета...
Трудно ми е да те препрочитам, защото много плача... , всеки път...
Имах нужда мъж да ми го каже... точно по този начин...
Все си мислех, че мъж трудно би ме разбрал...
Та нали цял живот точно това търся – мъж да ме разбере без много да се обяснявам... Не е било химера значи :-))
Благодаря ти, че ми възвърна вярата!

от 60 до 66, много истина има в думите ви, изумена съм просто! Вие сигурни ли сте, че не ме познавате отнякъде? ! :-), нацелихте ме невероятно точно!

до 62
Развълнува ме историята ти...
Шапка ти свалям, ти знаеш какво е любов... истинска, изстрадана, дълбока, до гроб...

Много истина има в думите ти!
Как точно си ме усетил и ти :-), само дето не знам дали това моето е любов... Ако наистина беше, щях да го разбера с душата си, не мислиш ли!? ... , а не да се лутам, да плача и да заспивам до него, но сама, толкова сама...

Имам още да споделям и отговарям; ще пиша пак!

авторката

73.   Продължавам с откровенията :-)

До 62

За едно нещо си прав – не мога да съм курва, няма как да си лягам с когото ми падне заради единия секс...
Дори напротив...!

До 65

Ти пък откъде се появи :-)) и така майсторски ме разкри? !
И отново мъж да опише мъката ми с думи...
Защото удари десятката... и ти...

Чета те и рева... Боли проклетата истина!

Как да ти кажа!?
Не срещнах любовта, дълго я чаках и като навъртях годинките, взех мъж... без любов! Не е льольо, но не е и мъжът за мен..
Свестен, не кръшка, но така и не ме запали...
Никога не ми е било хубаво с него...
Как да се отпусна като няма тръпка? !

Не, не съм пълно дърво... абсолютен пън съм...

Добре ме разбра, нарече нещата с истинските им имена, не ме пожали, каза ми го в прав текст... И няма да си кривя душата, евала ти казвам!

Копнеех за мъж да ме усети, да напипа онази нежна и чувствителна струна в мен... заради която бих се разделила със задръжките си и бих се отдала с радост и неприкрита страст.. , но не го намерих... не се намерихме!

И се пробвах да се примиря, но често взе да ме избива на рев в последно време и... прописах тук!

Избива ме на рев, защото човек никога не бива да прави компромис със себе си и да се жени без любов!

Умният ми събеседник (64) ме съветва да тръгна... за да си дам шанс някога да стигна...

н 66 ми казва да реша какво искам и да дерзая...

Мъже сте и ме влудявате с тази ваша... прагматичност:-))
Де да можех и аз така...

Вместо да си кажа директно какво ми се иска, снощи просто си легнах... преди него... нарочно... заголих голо рамо и загатнах, че май съм без нощница тази вечер...
Но той само ме погледна, взе си проклетото списание, обърна ми гръб и толкова...

До н 62

Ще тръгна... ако тръгна... , но няма да има нито втори, нито трети, пети и десети... Един–единствен ще е, защото ще го направя само ако яко ме халоса сляпата неделя... И ще съм притеснена, да... Ми като съм пън на моите години, как да съм спокойна? ! ...
Много трябва да го харесам, за да реша да сгазя лука...
Голяма борба ще е, знам си го...
Моля се да има такава борба в живота ми...
Да полудея за мъж...
Няма да тръгна да го търся обаче...
Ако живота ни срещне, да става...

Мъжът ми ще го понесе като гръм от ясно небе...
Той ме вижда, че не роптая, движа си задачите... , само аз си знам какво ми е...
Гола лягам до него, копнея мъжки устни да ме изгарят и да ме любят със страст, а той нехае...
И няма да е изневяра да съм с друг...
Защото аз от векове насам съм БЕЗ сексуален партньор..

Мъжът ми си идва онази вечер и ми казва "Ти знаеш ли? ! Еди–кой си –негов колега– се развежда... "
"Как така? " питам;
"Жена му –на 42 е– му изневерявала от месеци с някакъв 21 годишен... "...
"Някои жени са си с луд късмет"–помислих си
... че ги е опънало младо гадже ли? !
Не, че са имали щастието да срещнат (отново) любовта на стари години...
Дано да е любов, а не един гол секс...

Дано ме сполети и мен...
Любовта...
Не голия секс...
Заради нея бих си тръгнала...
Заради единия секс – не си струва...

Благодаря ви!
Останете със здраве!

P. S.
До 69, 70, 71

Една жена желае като обича...
Аз ако обичам един ден, ще се развихря така, че любимият ми ще ходи с луди сенки под очите... от безсънни нощи! :-))
Идея си нямам защо жените ви не ви желаят? !
Не са сексуални, точно като моя мъж...
Аз искам всеки ден, но няма...
Сутрин се събуждам направо разгонена...
Ако имах любим мъж до себе си, щеше да намрази сутрините, защото нямаше да може да ми насмогне:-)
Усещам се как съм мокра и тогава наистина ми се иска един як секс... Само дето не ме огрява с мъж като моя и се пъхам под душа... студен... мъка голяма...
Понякога мастурбирам и още по–голяма мъка – скуиртвам и ме е яд, че не мога да пръсна желан мъж, а си се мъча и мокря чаршафи сама...

Не знам какво да ви кажа наистина...
Съдбата ще ми прати ли един страстен, чувствен и сексуален мъж да ме приласкае и стопли самотните ми нощи? !
Дано!
И няма как да е само любовник... заглавието е неточно...
Любим ще да е, всичко да делим... особено горещите страсти сутрин:-)

Успех, момчета!
Приласкавайте, галете, целувайте, лижете, влудете ги тези ваши жени... Никоя не устоява на нежна ласка от любим мъж!

авторката

74.   Авторке, хората ти го казаха, но и аз ще повторя - работи върху себе си първо. Започно да спортуваш, свали някой друг килограм, стегни тялото си - не ти е късно все още. Купи дантелено секси бельо. Голотата е възбуждаща за момчетата, но истинските мъже предпочитат загатнатата сексуалност. Например къса сатенена нощница, а жената без бикини отдолу. Има толкова много неща които можеш да направиш така че да съблазниш мъжа си.
Ако и това не проработи - директно го попитай какво мисли за отворен брак - току виж му щракне нещо че е изпуснал юздите. Или пък направи както ти препоръчаха други коментари - покажи му темата тук. Ако не искаш да стигаш до подобни крайности, просто се разведи. В крайна сметка живота е такъв какъвто си го направиш.

Между другото жената не е нужно да има опит в леглото за да се раздава когато наистина желае някой мъж - тогава всичко ѝ идва инстинктивно, а и при мъжете е така.

75.   Ако търсиш младежи, аз съм един от кандидатите, но сигурно искаш да е на твоите години.

76.   Струва ми се, че модераторите взимат страна в спора! Хахах, симпатяги!

77.   Доста съм объркана...
И не знам какво, къде и как!?

Жената на развеждащия се колега на мъжа ми с огромна наглост публикува насам–натам из Мрежата снимки с любовника си... Млад, чак неприлично млад... А тя се излага... лепнала му се е като пиявица...
Гадно ми стана от подобно перчене...
Неуместно е, жалко, смешно дори...
Не завиждам... Никак даже...
Просто установих, че никога не бих направила подобно нещо... Някак си не ми е присъща подобна низост...
Теоретично ми се иска, но не е за мен...
н 62 се оказа прав–няма да мога да го направя...
Ще избягам просто, няма да го позволя, ще се отвратя от себе си и толкова!
Не са за мен тези неща...
Може да копнея за страст, но няма как да я имам...
Любовта била за смелите, явно не е за мен!

Говорила съм с мъжа си–тръгна ли по наклонената плоскост, кривна ли, директно ме изхвърля и задържа детето... Няма място за отворен брак тук...
Не знам как се възбужда и съблазнява мъж, който не се вълнува от секс???
Не мога да си го представя да ме излиже нежно и страстно и даже да свърша от това?? С друг–да, но не и с моя...
Нямам отговор на въпросите си...
Въртя се в затворен кръг...
Като мъжете, питащи тук "Как да съблазним жените си? "
Не знам, "колеги"!
Мъка, голяма мъка е това...
Морални задръжки–бол, пусто като не сме курви и курвари... то не е лъжица за всяка уста...
Нов подход може би?
Упорито ухажване на половинките ни, сваляне до дупка, друго май не ни остава...
Успех от мен!

авторката

78.   От №74:
Авторке жената на развеждащия се колега е тип "шаврантия". Хубаво е че нямаш същите наклонности като нея.

По отношение на мъжа ти бих казал че има психологичен или медицински проблем. Поговори с него за посещение на сексолог. Възможно е да има намалени нива на тестостерон. Ако пък не желае да потърси помощ, купи скришом например чай за повишаване на тестостерона/либидото и му го предложи, без да знае какъв е съответно.
Погледни отново предишния ми пост за препоръки как да го съблазниш - поработи малко върху себе си и стила си, може промяната да му подейства.

Ако нищо не помогне в крайна сметка - разведи се най-накрая и си живей живота. Ако раздялата не е по твоя вина, не виждам причина да му присъдят правата над детето. Оплакването в онлайн форуми е до време и няма да ти даде удовлетворението от което имаш нужда.

80.   Така е, авторке, любовта е за смелите. Щастиено също. Ти се страхуваш мъжа ти да не те изгони от вкъщи - толкова ли през годините не си се замисляла за резервен вариант, за да не си изцяло зависима от него. Значи, 20 години по тънката лайсна - живот на готово, пък после искам любов. Ами не става! Запомни, всяко нещо, всеки избор в живота се заплаща. От самите нас. Или късаш и започваш на ново, което означава и н-брой време САМА вкл. финансово, или си креташ с нелюбимия мъж, приемаш си съдбата и точка. Иначе ще се докараш до психично заболяване, да не кажа по-лошо. Изборът е твой. Ние само може да даваме безплатни съвети, не винаги подходащи, но най-доброто ще е твоят съзнателен избор.

81.   Авторке, защо бе, жена? Докога с такова пубертетско мислене? ! Не го приемай за обида. Как може да очакваш, че някой ще те обича истински и дълбоко с Голямата любов без да те познава? Как? Поеми най-накрая елементарната отговорност за себе си и семейството. Просто бъди с други мъже. Но да са непознати. Най-добре с такива от други градове като си намериш повод да пътуваш до различни места. Това не е курварство! Стига с глупави предрасъдаци. Имаш нужда от контакт с чужди мъже без обвързване, а ако нещата имат потенциал да се развият и прерастнат в нешо пове, тогава да се отдадеш и на това, което търсиш. Иди се наеби с мъж, който те желае, а ако срещнеш Човека, няма да имаш нужда от съвети. за да вдъхнеш живот и на мъжа си и семейството си, а не да умираш тайно и да убиваш хората около теб. Разбери, в името на семейството трябва да го направиш. Но задължително с напълно непознати и в отдалечени градове мъже

82.   Авторке, защо бе, жена? Докога с такова пубертетско мислене? ! Не го приемай за обида. Как може да очакваш, че някой ще те обича истински и дълбоко с Голямата любов без да те познава? Как? Поеми най-накрая елементарната отговорност за себе си и семейството. Просто бъди с други мъже. Но да са непознати. Най-добре с такива от други градове като си намериш повод да пътуваш до различни места. Това не е курварство! Стига с глупави предрасъдаци. Имаш нужда от контакт с чужди мъже без обвързване, а ако нещата имат потенциал да се развият и прерастнат в нешо пове, тогава да се отдадеш и на това, което търсиш. Иди се наеби с мъж, който те желае, а ако срещнеш Човека, няма да имаш нужда от съвети. за да вдъхнеш живот и на мъжа си и семейството си, а не да умираш тайно и да убиваш хората около теб. Разбери, в името на семейството трябва да го направиш. Но задължително с напълно непознати и в отдалечени градове мъже.

83.   Здравейте отново!

Не ми се влиза в излишни полемики...

Просто ми допадна отношението на един мъж, писал тук... и няма как да го подмина с мълчание :-)
Невероятно мъжки коментар във всяко едно отношение!
Той сам ще се разпознае и нека останалите ме простят, че се обръщам единствено и само към него преди да затворя темата!

Изпях си и майчиното мляко тук, но това изобщо не предизвика нито съжаление, нито оскърбление в думите ти? ! Директен си, но не арогантен.. ; наблюдателен без да си нито досаден, нито назидателен.. ; всяко твое изречение е едно точно попадение :-)
Изненадана съм, смутена, развълнувана дори!
Как така изписа толкова неща без да си голословен? !
Как така без изобщо да ме познаваш уцели точния тоалет, с който се опитвах да съблазня мъжа си преди доста години, залагайки точно на загадъчната си сексуалност пред директното разголване? !
А с последното изречение от първия си коментар буквално помете като ураган опасенията и угризенията на цял един живот, карайки ме едва ли не да се почувствам щастлива и горда с неопитността си? !
Имах крещяща нужда да го чуя, благодаря ти!

И наред с всички тези влудяващи неща, ме съветваш пак по–най влудяващия начин да бъда горда, честна, вярна... един от малкото мъже тук, които ме разбраха и НЕ ме посъветваха да изневеря... С това окончателно ме срази...

Такъв мъж искам. Точно такъв.
Но съдбата си знае работата и те изправя на пътя ми... в анонимен сайт! Естествено! Защото каквото и да говоря и да се самозалъгвам... , съм си зряла круша и по–добре да съм далече от мъже като теб :-))

Никога не бих споделила това с мъж в реалния живот... колкото и сразена и развълнувана да съм...

Защо ти го пиша тук ли?

За да си го знаеш и никога да не се променяш :-)

Пиша го и заради тайничкото удоволствие да си те представя как се усмихваш – развълнувано, не самодоволно.. –, четейки това :-)

Не знам какво ме чака...
Обещавам да се вслушам в думите ти и да вървя напред и нагоре без да изневерявам на принципите си!

Благодаря ти, че ме разбра и така тактично се изказа тук!
Бъди здрав и безумно щастлив!
Идея си нямаш колко необуздано и неблагородно Ѝ завиждам :-))

Не считай за необходимо да отговаряш–достатъчно е, че ме усмихна!

Това беше от мен!
Бъдете щастливи!

авторката

84.   От №74:
Вглеждай се по-внимателно в хората и ще откриеш това което търсиш. Истинските мъже не се натискат нежелани, за разлика от младоците които те преследват. Още по-малко на омъжена жена. Ако искаш да си щастлива - разведи се и живей за себе си. Ако не можеш да си независима в момента - започни да работиш по въпроса. Не се оставяй страха от неизвестното да те плаши от свободата. В крайна сметка ако не опиташ, няма как да спечелиш.

В настоящата ситуация всички сте губещи, освен твоя съпруг че има кой да му готви и шета вкъщи. Обичта която изпитвате едн към друг, винаги е била чисто приятелско чувство и реално сте съквартиранти, вече дори без привилегии. Двамата съществувате в пълна липса на житейско удовлетворение и за детето ви е по-добре да се разделите, защото всичко това се предва и на него. Да не споменаваме че си изгражда една напълно грешна представа за това какво представлява здравословна връзка.

Странно е как анонимността в интернет работи нали? Хората споделят най-съкровените си мисли, а същевременно не могат да направят същото пред близките си. Парадоксално че липсата на истинска комуникация е най-големия проблем в информационната ера.

:-)
Можеш да ме намериш на hidd3n--във--абв--бг ако имаш нужда от подкрепа или съвет.

86.   До н 74

Не се надявах на отговор...и много ме зарадва :-))

Животът ни поднася такива едни...приятни...изненадки!

Не мога да не отбележа, че уж си hidden :-)), но не пожела да се скриеш от мен...:-), оценявам по достойнство жеста ти и ти благодаря!

Благодаря и на модераторите, че ни позволиха да се свържем и да продължим "скришно" :-) от хилядите, четящи тук!

авторката

88.   До АВТОРКАТА
Здравей мила силно вярвам, че ще успея да ти помогна и ще бъдеш щастлива. Ще следя темата и ако проявиш интерес ще измислим начин да се свържем един с друг и да изпиташ всичко което искаш!

89.   Ще се влюбиш, авторке. И това влюбване ще помете като тайфун целия ти досегашен живот. Това ти го казвам от опит. Чувствах се точно като теб. Все едно мен описваш. Даже и 16-годишният брак съвпада. И.... срещнах го. С много угризения на съвестта се решихме и двамата да поддържаме чисто сексуална връзка. Но в нея открихме точно онова, което ни е липсвало. И се влюбихме. Започнахме дълга борба не толкова с обстоятелствата, колкото със самите себе си - не искахме да нараняваме никого. Някой ще каже, че сме постъпили егоистично, друг - че сме постъпили почтено, но накрая и двамата се разведохме и вече три години живеем заедно. Не искам да те подстрекавам, но никога в живота си не съм се чувствала толкова спокойна и щастлива. Да, 5-часовият секс не е мит. Не е мит и да правиш страстна любов с "до болка желан мъж", както пишеш. А ако с въпросният човек откриете един в друг и общи интелектуални и духовни интереси, ако си паснете в битовите навици, ако съчетаете социалния си живот и се окаже, че обичате едни и същи занимания... Тогава няма цена, която да е прекалено висока, че човек да не я плати за такова щастие и такива отношения.
ПП И двамата поддържаме добри отношения с бившите ни съпрузи. Те са наясно, че изборът ни не принизява техните личности и качества, а че просто любов като тази няма как да бъде потисната.

90.   До 89. А, децата как ги разпределихте? При кого останаха децата и как понасят новите половинки..

91.   До 89

Благодаря ти, че сподели!

Твоят сценарий няма как да проработи при мен...
Прекалена моралистка съм и няма да ми се получи нито пълното отдаване, нито страстното любене с друг... зад гърба на мъжа ми!

Всичко добро от мен!

До 88... и до мъжете, които ми се поднесоха буквално на тепсия тук :-))

Никога не ми се е случвало да пожелая мъж, който ми се предлага така... директно!
Не става така...
Копнежът за близост се заражда неусетно и е адски хубаво и главозамайващо дори, когато желанието е взаимно! Затова е и толкова сладко, когато е само... загатнато!
Успех ви желая!

авторката

92.   В тоя форум всички са страшни хейтери. Все крайни моралната, Все едно те са безгрешни. На мен ми става тъжно от твойта история, защото мн жени са така. Според мен заслужаваш нещо по- добро в секса. Понеже каза, че си пишна, жена, която търси секс, трябва да се поддържа възможно най-много. Иначе си намалява шансовете. Има опасност обаче след изневерява да установиш колко зле е бил секса с мъжа ти. И то не заради рутина, а защото винаги е бил такъв. Аз съм спала с мн мъже, тези които не са разкрепостени, и да им обясняваш какво харесваш, пак се държат тъпо. Подкрепяш те в желанието ти за авантюри, но не си разваляй семейството

93.   До 92

Благодаря ти, че се включи!

И без да изневерявам...ми е безпределно ясно, че в къщи сме се събрали едни пънове..., не ти е работа :-)
Такъв ми бил късмета...

Преди гледах порно и много добре знам какво изпускам с мъж като моя...Затова и много не му налитам – няма как да му обясня какво точно ми се иска..., а и май хич не го искам...точно с него!

Омръзнало ми е и порно, и мастурбиране...
Искам просто да съм мокра с мъж...и от мъж!
Един–единствен искам, но да ме побърка...
Така да си паснем, че искри да хвърчат между нас!

Засега стискам зъби...и колена :-), да видим докога!

Късмет ти желая!
авторката

94.   Номер 92 ме накара да се замисля за един феномен който все по често забелязвам последно време. това да си "моралист" се превърна в един вид мръсна дума, обидна. Много по важно е да се "подържаш, да се впускаш в авантюри при възможност". Но е също така е много важно да не те хванат. Ако те хванат , значи си тъпа курва. Ако не те хванат, значи си "печена и умна жена която си знае цената" или "жена която търси любовта". просто такъв и е метода - трябва да усети кожения термометър в себе си, че да разбере дали обича някой. И не прави разлика между секс и интимност.

Но най големия грях е да си "негативен". Или "хейтър". Всичко може да се прави и каже, стига да е с усмивка :)

И всички се хвалят с колко са се клатили, и какви големи любовници са били. Все си мислех, че тази недодялана мода на самоизтъкване между мъжете трябваше да е отминала, ама гледам, че все повече жени се яхат на вълната и открито си признават колко са вървежни. Сякаш е повод за възхищение.

Аз лично намирам това за едновременно смешно и вулгарно.

Не ме разбирайте погрешно - не съдя никого. Моята вяра е, че всеки сам си носи кръста и другите нямат право да го съдят. Слабо ме вълнува колко хора са ви клатили досега, нито колко ще ви клатят и занапред. Аз не боравя с термини като "добро" или "лошо".

Единственото нещо което ме притеснява е, че нашите деца, дъщерите ни, четата тук, движат се това общество. И попиват от актуалната мода. А на мен някак си ми се струва, че не искате дъщеря ви след години да се хвали колко са я прекарали, да съветва хората "да не пропускат авантюри". А успоредно с това да лепва етикети като "моралисти" или "хейтъри" само защото тези хора не вървят след онази си работа.

95.   Поздравления за коментара на 94. Един възрастен човек ми казваше преди много години, как се разваля една държава: "Създай несигурност на мъжете и изкурви жените и гледай чудо"! За съжаление, така и стана.

96.   Авторке, аз съм младо момче на 20 години, силен, енергичен. Ако искаш може да се срещаме дискретно. Винаги съм си имал фантазия да имам секс връзка с по-възрастна жена от мен, защото са много по-страстни и знаят какво искат за разлика от момичетата на моята възраст. Ще се радвам, ако измислим нещо. :)

97.   Ако искаш да те хареса такъв мъж. Направи нещо да те хареса. Отслабни. Един мъжкар, който ще ти ги направи тези неща, иска визия. Колкото и да не ти хареса коментарът ми-се е така.

98.   Авторке я виж само от какви високолвалитетни любовници се лишаваш-да си отслабнела, да си незнам какво, 200 000 тона изисквания, пък съм сигурна че ако ти пратят по една снимка, лицето на Квазимодо ще ти се стори най-прекрасното нещо на земята
И само да кажа и аз нещо на "мъжкарите" тука, че ставате вече за смях-мъжкар не си избива комплекси на жена! Просто не я харесва и не е с нея. отколкото да има претенции-като вас!

100.   98, не съм сигурен, че има смисъл да ти обеснявам но като оставим настрана жалките опити на няколкото разгонени нерези тука да си предлагат оная работа, останалите нормални мъже изобщо не им хрумва дори и за секунда да имат някакви отношения с такива като авторката, по ред причини, разисквани подробно. Така, че това не са изисквания, а просто са изтъкнали откровенни, да го наречем, пречки, които биха затруднили авторката в тази нейна мисия да си изживее любовния роман така както тя си го представя.

Но трябва да ти се даде кредит за това, че ни забавляваш - мериш "изискванията" (които общо взето се изчерпват със 3 думи - "възрастна", "пълна" (нищо, че авторката си се нарича "пищна"), и "омъжена") все едно са маса. чак и констатира точната маса - "200 000 тона".

ето това ви е проблема на вас- смесвате понятията и никога не разбирате същината. затова и е безсмислено да се общува с такива като вас. именно затова просто ви използват дупките и бягат.

101.   Скъпа авторке, чета с интерес темата. Хайде да обобщим. Нещастна си във връзката си, мечтаеш за страст и промяна, обаче:
- не искаш развод
- не искаш отворен брак
- не искаш суинг
- не искаш извънбрачна връзка
- не искаш секс за една нощ
- не искаш запознанства на сляпо
- не искаш уговорени секс отношения
Е, как да стане? Ти кажи.
Вече споменах своя опит. Аз чисто и просто се разведох и се омъжих (както виждаш не става въпрос за авантюра! ) за млад, красив и страстен мъж, който ме обожава и не ме изпуска от прегръдките си. За сведение, на 46 години съм. Мъжът ми е на 35. Но скочих в дълбокото. А теб те е страх. Как да ти помогнем? Защо си причиняваш всичко това? Минала съм през същите унижения. Прибира се бившият ми съпруг от работа, а аз - наредила съм една маса като за шведския крал: сьомга, аспержи, камамбер, шампанско и прочее, издокарала съм се в дантелено боди и високи токчета, прическа, парфюм и т. н. ; ще го съблазнявам. А той от вратата: Ти луда ли си, ма, навън е минус десет градуса, облечи нещо вълнено. И отивам тайно да рева в банята. Колко дълго се живее така, а? ! Сега умишлено не посрещам мъжа си по този начин, понеже това означава изобщо да не стигнем до масата...

102.   Авторке, изчетох всичките 100 мнения до момента защото темата ти е интересна и в една или друга степен съм минал през всички перипетии, които ти имаш. Влюбвал съм се в човек само заради една дума, просто до този момент не бях чувал нишан и исках да зная какво означава. Влюбвал съм се като теб от една комуникация, без дори да съм виждал човека отсреща. Май изчерпах темата с влюбванията и не вярвам повече да ми се случи такава лудост, защото влюбването си е лудост, макар и прекрасна, но с всичките симптоми на лудостта. Вече съм свикнал и живея без влюбване, а по сметка, но се оказа, че и със сметка нещата не се получават, разбрах, че страстта е нещо временно, нещо като да си поиграеш и да се нарадваш на новата си играчка, после тя отива в коша при другите играчки, вадиш я от време на време, а после я забравяш заради новата.
Не искам да се ангажирам с никакви съвети, ще споделя само опит (не всичкият ще е личен) - имам позната, която също като теб изпитваше остра нужда от ласки и интимност, точно така се и запознахме. Тук трябва да направя една уговорка, че още в самото начало аз поставих границата - в семейни отношения не се меся, не искам да причинявам на другите, това което не искам да ми се причинява на мен. И още една уговорка - от самото начало я увещавах, че трябва да направи всичко възможно да запази брака си (20 години съвместен живот и 2 деца на са за пренебрегване). Не се чувствам виновен защото с нищо не съм я провокирал, но си мисля, че тя се влюби в образа, който сама си е изградила за мен. Имало е много дълги периоди без комуникация, но тя продължаваше да ме открива тук и там - в края на един такъв период на неписане ме сюрпризираха, че вече развода е факт т. е. ето ме, свободна съм. Човекът не ме е впечатлявал никога, но и никога не съм казвал ходи на майната си - не знам какво тя си е мислила, допускам нещо да е очаквала, но няма как да съм сигурен. Във възобновилата се комуникация стана ясно, че чувствайки се свободна тя се е пробвала с ерген на възрастта на зет и, пред мен се опита да неглижира случилото се, било само секс и вече била приключила. Прекалено подробен ли съм??? Ще продължа с надеждата малко от малко да съм ти полезен - след случката с младия ерген, се залюбила с друг по-дърт, а след това с трети пак по-млад от нея. В крайна сметка все още е с последния ерген (повече от година), хем е приела предложението му за "отворена връзка", хем се гневи, че той виси по сайтовете за запознанства - да уточня, че и тя виси, но нейното било само от любопитство.
Отклоних се малко от темата, но по нейните думи тя вече има 3 разовия секс, но пак не е щастлива. Ден-през ден проверява профила на бившия си съпруг във Фейсбук, коментира сегашната му партньорка, злобее, че изглежда щастлив, дразни се от това, че не му липсва.
Нищо не споменаваш за бившия си сексуален опит - допускам да нямаш такъв, но съм забелязал, че всеки рано или късно натрупва бройки, едни ги трупат в ученическите години, други в студентските, някои преди брака, други след. Рано или късно и ти ще се престрашиш, бързо ще разбереш, че такова нещо като 5 часа секс няма, вероятно ще разбереш и че чукането не е като интимността, но тогава ще си вече чукана, а не любена и лошият вкус все ще те преследва, бройката ще го влошава, но няма да те успокоява.
Раздразнителна си и това е нормално в твоето състояние - в постовете си премина от излияние към отрицание, от одобрение към неприкрита злоба и обратно към излияние - какво стана с колегата no name... abv... на майната си? Лесно е да се дава акъл отстрани и когато всичко ти е ОК, но когато си на стъргата пари.
Между другото аз съм "обвързан", до сега давах примери с другите, но няма да крия, че и на мен не ми е комфортно в сегашната връзка, но съм я определил като по-малкото и необходимо зло. Никога не са ми отказали секс, но някак си всеки път е като еби и гаси лампите, усещането е, че сексът се прави по задължение, не си ли потърся-няма да ме потърсят. Не казвам, че твоето е по-добро, но съгласна ли си да те любят по задължение? В предишната ми връзка ме търсеха, но само когато на нея и е кеф, в по-предишната ме трсеха постоянно, но само след скандал - ти какво предпочиташ???
Колкото до лизането (много грубо това бе, орална любов му викат), смея да кажа, че със сегашната си партньорка съм пробвал всичко и все си мисля, че от класиката по-добро няма - нали знаеш коя е класиката, някои му викат "задна прашка" (не го бъркай с анален секс).
Последно, че много се разточих, не лягай със заголено рамо и да чакаш - посегни, включи (ако искаш) камерата, налапай го или почни само с главичката и отворчето, от което излизат бебетата, не сваляй въпросната нощница докато той не я свали, опитай се първо ти да му доставиш удоволствие, а после той сам ще ти се отблагодари. Не забравяй, че освен пръсти на ръцете има и пръсти на краката, опитай се да седнеш на най-големия - убеден съм, че ще почувства топлината и влагата, не познавам мъж, който да е отказал орална любов, но не прекалявай, мисли и за собственото си удоволствие!
Казах май повече от необходимото, твой ред е да споделиш предишен сексуален опит и после темата да бъде преместена от "любов и изневяра" в "секс и друго нещо" - потърси потенциал в себе си, а после говори, че мъжът ти е асексуален!
С уважение към проблема ти и 100-те поста преди мен!

104.   Много ми хареса поста на 102! Съгласна съм с всичко. Любенето и чукането са мноооого различни неща. На авторката мога да кажа, да си хване любовник да види, че след 4, 5 месеца всичко ще поолегне и притихне и тя ще се успокои и ще си се наслади на мъжа у дома.

105.   Пак съм 102.
Авторке прекрасно е да се влюбиш, още по-прекрасно е след 40, но е значително по-трудно! Влюбвал съм се още на 14, но тогава не знаех точно в какво, черни очи, дълга коса, крехка снага. Влюбвал съм се и на 16 и на 18, малко повече знаех в какво, но далеч не всичко. Когато се влюбих на близо 40 уж вече знаех много повече неща, а се оказа, че няма особена разлика с ученическите ми влюбвания, за това ти казах, че влюбването е красива лудост или нека го наречем пиянство - дори е по-добре пиянство, защото то отминава на следващия ден, седмица, месец. Трябва ти едно такова пиянство, но с ясното съзнание, че ще е докато се наспиш и изтрезнееш. Не казвам, че в твоя случай трябва да си стоиш и да не посягаш към чашката, но внимавай с какво я пълниш и отчитай колко носиш - едни се напиват от 50 грама, други от 25 сантиметра, трети цял живот пият, а сутрин са пак жадни.
Искам да ти обърна внимание и на факта, че на твоите години много жени изпадат в истерия от отиващата си младост, но това колко си млад зависи (в голяма степен) от това, което е в главата ти, а твоята (в момента е объркана) - за мен има много по-голям резон да докажеш на човека до себе си, че не си още за изхвърляне, отколкото да тръгнеш да си го доказваш с любовници.
Мога още много глупости да напиша, но от споделеното до момента си личи, че ти не държиш особено много на връзката си, всичко е започнало с някакъв компромис и вероятно ще завърши по този начин, но това не означава, че не можеш да се чувстваш по-добре в компромиса си, напъни се, не чакай друг да ти направи кефа - на мен (примерно) ми е кеф, когато видя, че на другия му е кеф, ясно е, че има и неблагодарници!

108.   Накрая, на фона на личните емоции, детето ти може така да го отнесе и да му смажеш живота и да стане поредната стъпкана безцелна и бездуша личност....

109.   Казваш, че не те е лизал а ти правила ли си му свирка? Мен моя също не ме беше лизал след 10г. връзка а аз му правех свирки понякога, изведнъж сам прояви инициатива и започна да ме лиже и на двамата ни харесва все повече о повече. Причината може да е в теб, не умееш да събуждал спящия тигър в него. И любовник да си си хванала, през това време сигурно вече си му омръзнала. Казвам го понеже си пуснала темата преди година. Постарай се и ти малко вложи малко фантазия, мъжете не обичат скучни жени. Аз нямам голям опит, била съм и с друг беше женен, жена му като теб Авторке се жалваше, че е незадоволена, но с мен горкичкия полудяваше, правехме го по два часа, сменяхме всички пози и ме лиза на втория път, гаранция, че и сега ако го потърся няма да откаже.
Мисълта ми е, че ако ти не почнеш да се променяш в секса винаги ще си недоволна и пет любовника да имаш по петчасов секс да правиш с всеки един от тях пак ще се жалваш.

110.   Леле, какви съм ги писала....Как изобщо ми се е занимавало?!

Нищо не търся вече, защото човек намира точно тогава, когато най-малко го очаква!

Мисля си, че ако един ден направя свирка на мъж, това определено ще се случи, защото съм влюбена...Досега просто не съм била!

авторката

111.   110 - Не си МУ правила свирки, а се чудиш защо мъжът ти е все "изморен".? !

116.   До модераторите
Би било наистина коректно от ваша страна да премахнете всички коментари от 110 нататък, вкл. и моя, защото публикуването им си е гавра с мен и достойнството ми и съжалявам, че допуснах продължение на темата си!

авторката

117.   116 - На първо място ти сама си се изгаврила със себе си, а за достойнство да се говори в твоя случай си е .... меко казано странно ;)

118.   Жена като говори за любов, мъжа си представя...свирки!
Има ли по-голяма гавра от това?!
Какво да го говорим повече?! Абсолютно безмислено е!
авторката

119.   Заповядай, при мен мъж изграден перфектно тяло истински лъв алфа мъжкар дон жуан и опитен. Ще те накарам да нас настръхнеш изпиташ хиляди оргазми да експериментираш с всяка фантазия която на ум ти дойде. Секс по 2 3 5 10 пъти на ден колкото можеш, ще ти правя комплименти, ще те обожавам желая всичко което си мечтала да чуеш.

И точно когато ме обикнеш и ми се отдадеш напълно и аз ти се наситя ще те захвърля там в безната на нищото, емоционално използвана после най-безскрупулно и безпредметно изхвърлена. Усетил заплахата от гнева на твоя съпруг или без значение от причината готова ли си да получиш всичко НО на тази цена? Защото евтино това което описа не съществува. Струва ли си наистина толкова тази първична емоция толкова, че да жертваш цял един смислено изживян живот за нея?

120.   А защо не го потърсиш в мъжа си този човек. С достатъчно постоянство и женски номера трябва да си много ниско интелектуално за да не можеш да се справиш. Но това е трудно иска се постоянство не е като да дойде перфектния готов. Същото е като да си сготвиш домашна храна или да хапнеш fast food.

121.   Аз да питам Авторката една година по - късно, как се чувства сега, с мъжа си ли е още, намери ли си любовника на мечтите си, задоволена ли е вече?

122.   Авторката продължава да не разбира есенцията на проблема. Виждаш ли, не става дума за вулгарност или нещо подобно. Не всички мъже са нерези които като чуят "любов" и си представят "свирки". Фактът, че се налага да ти обеснявам това, че е проява на лекомислие от твоя страна така да принизяваш и опростяваш нещата, е достатъчно показателен.

Идеята е, че днешно време е... просто глупаво... човек да няма елементарна сексуална култура и да не е пробвал тази толкова древна и естествена техника в секса. Ако това не си могла да направиш с мъжа си, навява идеята, че просто не знаеш как да предразположиш който и да е мъж. По всяка вероятност това важи и за мъжа ти, не си го представям като Дон Жуан който някога те е докарвал до клиторен оргазъм. А по всяка вероятност му трябва карта за да ти намери Г-точката, а после и "упътване за потребители" за да знае кво да прави с нея.

Истината е една - във съзнанието си, ти вече си изневерила. просто чакаш "опитни ръце" да те пипнат където и както трябва. Но пък продължаваш да тръбиш "любов". В същото време ти накрая на сърцераздерателното си текстче, казваш как си представяш тази "любов". Да се чувстваш "разбита след 5 часов секс". И то щото няква приятелка ти е споделила как са я изкъртили. И ти чисто по женски й завиждаш, не чак дотам благородно.

Но си права за едно- ти не знаеш какво е любовта. Но най страшното е, че самата ти предполагаема идея за любов също е грешна. Ето това е истинската гавра.

П. С - Много ми хареса това - "Модераторите - тези коментари не ме кефят нещо, айде да ги изтриете" :) Виждаш ли, повечето хора ти казват по същество едно и също нещо, но по различен начин, с различни думи. Но както и да боядисаш една крава, както и да я опаковаш - тя си остава крава.

Номер 117 е прав - преди всичко ти самата си се изгаврила със себе си, и то на всяка стъпка. Но пък и ти си права, че няма за какво да говорим повече. Просто е безмислено човек да си губи времето с такива като теб.

123.   Привет,

Нарочно пуснах бомбата с любовта и свирките...
И сега очаквам... с известен страх... да ме изядете с парцалите :-)

Над 100 коментара по темата ми, в която неумело, непохватно... ВСЯКАК... се опитах да споделя, че умирам без любов, а вие тук ми говорите за... свирки?? !!

Знам, че звучи ужасно... безнадеждно, но нито веднъж в живота си не съм пожелала да направя свирка на мъж...

Младоженка бях, на сватбено пътешествие... и нито го обичах, нито го исках... Какви свирки? ! ...

Проблемът изобщо не е в това, че не съм правила орална на мъж...
Голямата мъка е в липсата на споделена любов в живота ми!
Какъв пламък да разгарям с устни?? при условие, че никога не е горяло между нас? !

Зачетох се пак в темата си...
Много стойностни коментари получих тогава от толкова стойностни мъже...
Защо, мамка му, не срещнах такива около мен? !

Помня думите на един от тях, въпреки, че тогава не му отвърнах понеже бях сразена и дано ме прочете днес... подобна прозорливост си е рядкост!

Перефразирам по памет :
"Ако искаш да те хареса мъж, направи нещо да те хареса. Отслабни. Един мъжкар, който ще ти ги направи тези неща, иска визия. "

Това е то. Кратко, точно, ясно.
И болезнено.

Взех се в ръце и го направих.
Спорт, спорт и пак спорт.
Отслабнах, стегнах се, продължавам, няма спиране...

А останалото?
Пак до кривата круша.

Затова не ми се слушат приказки за... свирки!
Дано ме разбрахте.

Сега като публикуват коментарите ви, ще бъда сдъвкана и изплюта за пореден път, но какво да се прави... никой не ще да цепи басма на разни там... неудачници... , нали? !

Авторката

124.   Авторке,
Я бегом в кухнята, при тенджерите ... :)
Искала тя, любов ?!
Грабвай метлата и парцала и къщата да светне !

Много искаш от живота. Искаш, ама няма.
Или се задоволяваш с това което имаш, или се пускаш по пързалката. Как да ти даде човек съвети, как да си щастлива.

Весели празници ! :)

127.   Обидните квалификации не са аргумент!
Хейтъри не се толерират!

С какво право тогава си позволявате да публикувате коментар 122 ?!

Нека И ТОЙ да бъде изтрит, направете ми това удоволствие, защото никой не е длъжен да понася обидите на подобни индивиди тук!

Целта е да се изслушваме и да си помагаме, а не да се хулим и сравняваме със земята, нали?!

Докажете, че сте стойностен сайт, благодаря!

авторката

128.   Авторке, не знам дали си даваш сметка ама си позволяваш евтини манипулативни тактики, типично по женски, с които се опитваш да влияеш на модераторите - щото ако не ти изпълнят изискванията да трият този или онзи коментар, кво - значи не са "стойниотен сайт", респективно - "стойностни модератори", така ли? В този ред на мисли, съмнявам се, че цел на живота на модераторите е да ти изпълняват поръчки за твое лично удоволоствие, както ти се изрази. Ама може пък и да им е, де да знам, нека те да си кажат :)

Нищо чудно, че мъжа ти няма мерак към тебе. Не само това ами явно една година не можеш да си намериш поне един "с опитни ръце". Което пък си е постижение, само по себе си, като ги знам колко са дето си предлагат онази работа под път и над път. Па дори и в тази тема...

И нека сега да изпреварим авторката :)

Модераторите, я така и така сте почнали, изтрийте и коментар 124, че и той ми се чини малко обиден :)

Докажете, че сте "стойностен сайт" :) Ако пък не се чувствате длъжни да доказвате каквото и да е било, направете го за мое лично удоволствие :)

А бе за да си спестим разправията, я направо изтрийте всички коментари които не ми симпатизират :) Трябва да останат само тези които изразяват съжаление или възхваляват моята "стойностна" особа :)

Ама може и да оставите коментарите които ми предлагат секс и са оставили контакт, че знае ли се откъде ще изкочи "любовта" :)

129.   Жалък си, 128!

И последния ти коментар е за кофата!

А модераторите определено се излагат, толерирайки комплексарските ти изцепки!

авторката

130.   Настоявам коментарите 122 и 128 да бъдат моментално отстранени поради очевадни за това причини!

авторката

132.   Ако щете го публикувайте, но съм възмутена от дъното на душата си от тенденциозното публикуване на хейтърски коментари по мой адрес!

Какво целите като давате трибуна на подобни жалки елементи чиято единствена цел е да осквернят всичко, до което се докосват?!

Премахнете всяка следа от тях и да приключим по темата!

Излезте достойно от създалата се ситуация, затваряйки недостойните да се произнесат уста и никога повече не падайте толкова ниско както го направихте в настоящата ми тема!

Това беше от мен!
Авторката

133.   Бих посъветвал авторката да не търси причината за нещастния си любовен живот само извън себе си, а да поработи както върху външния си вид, така и върху характера си. Много злоба има в нея, а това определено отблъсква и пречи.

51-100 от 196