Над 40 и обвързана - търся си любовник...?!
Здравейте,
Не беше брак по луда любов, но сме заедно вече 16г; дете отгледахме, дом съградихме...
Не е страстен, чувствен, нито изобретателен в секса..
Не ме е лизал и най си харесва мисионерската и бързото свършване..
Искам да бъда с друг-да ме научи да обичам и да се гордея с пищното си тяло; да ми покаже какво е страст, споделен копнеж, пълно отдаване и разтърсващо удоволствие!
Цял живот ми е липсвал пълноценен секс с желан до болка мъж..
Копнея за милион неща, никога с никого не съм споделяла..
Къде да ГО намеря и как? !
Искам да ми завърти главата, да ме съблича с устни и да ме люби като за последно... Изгарям от копнеж, но си лягам всяка вечер до вечно уморения си съпруг..
Не знам дали ще успея да се овладея да не хлътна..
Просто душата ми копнее за ласка и нежност, а тялото ми-за жадни и опитни, мъжки ръце и устни!
Никога не съм правила секс 2 пъти един след друг.. и когато приятелка ми каза, че е разбита като след 5 часов секс, направо онемях?? И аз искам 5 часов секс.. най-малко 5 часов:)
Къде да го срещна?
И как да не стана за резил с тези мои желания на дърти години? !
Обожавам да танцувам, ходя на плуване и гимнастика, но къде да срещна заинтересовани от 40 годишна жена мъже??

Късмет от мен и благодаря за вниманието!

Коментари

101-150 от 196

134.   Бих посъветвал авторката да не търси причината за нещастния си любовен живот само извън себе си, а да поработи освен върху подобряване на външния си вид така също и върху характера си. Прекалено много злоба струи от нея, а това отблъсква и пречи.

135.   До 124

Намери се все пак един-единствен от всички четящи тук, който да определи коментара ти като "обиден":)
Горкият, той май наистина не схвана тънката ти ирония!
Така е като само се плъзга по повърхността на нещата и бърза да стреля напосоки вместо да вникне в прочетеното!

Та... , здравей 124!
Когато те прочетох за 1ви път, ме разсмя! :)
Да бе, много искам от живота, нали? !
Любов искам... И не само - споделена да е!
Каква мечтателка само, а? !
Искам, ама няма...
А иначе тенджери и тигани около мен - бол! :)
Въртя си ги аз само дето мъж не мога да завъртя...
Знаеш ли защо не откликвам на разни жребци дето ми предлагат Луната на тепсия? ! Защото искам да съм любена, а не чукана...
Затова си стоя на сухо...
Любов искала... можеш отново да ме апострофираш! :)
Много искаш... да ми кажеш! :)
Искам, да!
Детето завършва съвсем скоро и май наистина ще си тръгна и заживея сама, пък после ако ще ме сполетява нещо, да става!
Че душичката ми не е трепвала за мъж... Пуста любов, случи ли ми се, ще го разбера!
Развесели ме ти! Чувствителна съм към човешкия изказ и употребените прийоми, защото съм преводачка и освен тенджерите, въртя и 5 езика! :)
Хайде да отивам пак да завъртя някоя манджа, че стана обяд!
Остани със здраве!
Авторката

136.   133,
Два пъти са публикували коментара ти, два пъти го прочетох и съм съгласна с критиката ти, защото е градивна!
Сега след като доста се вталих и стегнах и определено започнах да привличам мъжките погледи, остава и да прибера съскащия си език :) и току виж, станала работата!
Може би ще стане като заживея сама и се успокоя, защото на този етап се мъча в тъжно съквартирантство, от което умирам малко по малко всеки ден и колкото и да съм внимателна и грижовна, не се получава!

Липсва ми да се почувствам значима и желана в очите на мъж.
В професията си съм трепач, но съм гола вода в отношенията си с мъжете. Не съм палила мъж, нито мъж ме е палил...
Трагедия някаква... Страдам си тихо и мълчаливо и така.

Поздрав,
Авторката

137.   Не мога да повярвам, жена над 40 с такива "разсъждения". Наистина не искам да "хейтвам", но това е нещо страшно. Цитира ми мъж, запомнила го, като я посъветвал, да отслабне :DDDD. Каква мъдрост, смятай ако това е най-стойностните които си срещнала, не ми се мисли за тези нестойностните. И мъж който щял да и даде любов ли, там каквото искаш, щял да иска именно тези физически подобрения. Без да желая да бъда арогантен, но авторката и другите подобни, изобщо не смятам, че могат да заподозрат какво е любов.

138.   До 137

Когато пуснах темата преди година и нещо, бях толкова объркана и нещастна, че повече просто нямаше накъде...

И да, моя е грешката, че не поясних нещо важно в едно от последните си включвания тук!
Наред с всичките (около стотина! ) стойностни коментари, от които буквално... изтрезнях, къде тънко и фино поднесени, къде по-директно и брутално натресени :-), запомних особено ярко точно този, за който вече споменах... и ще ти кажа защо!

Точно тези няколко реда ми подействаха като електрошок... и всичко тръгна оттам - и самоосъзнаването ми, и желанието за промяна, всичко!

Защото когато си на дъното и се давиш, но нямаш сили да се оттласнеш към повърхността и да се спасиш, тогава е достатъчна и една дума понякога, за да изтрезнееш и да задействаш защитния механизъм!

При мен точно тези няколко думи бяха достатъчни, за да си кажа : "Взимай се в ръце и спри с пораженческите мисли! За да се спасиш и изплуваш обаче, все от някъде трябва да започнеш, нали? ! "
И светкавично реагирах, хващайки се за физическата метаморфоза като начало, защото другата, вътрешна промяна е доста по-трудоемка и направо ме плашеше... тогава!

Разбра ли сега защо точно онова "Отслабни! " ме спаси и ще го помня? !
То е на път да поведе всички останали мои метаморфози след себе си... Просто е!

А това дали някога ще разбера какво е любов, изобщо не зависи от твоите анализи и прибързани обобщения!
Каквото има да става, ще стане!
Аз действам стъпка по стъпка, опитвам се да се коригирам и да бъда стойностен човек, а останалото... то си е съдба!

Тези думи май ще са и логичния завършек на темата ми!

Бъдете здрави!
Ако пък сте и щастливи... , толкова по-добре!

авторката

139.   Аз питах веднъж не ми се отговори сега питам пак:
Авторке за повече от година още ли си в същото положение, не се ли промени нещо в живота ти, не се ли промениха нещата с мъжа ти, намерили търсения любовник?

140.   Аз съм този с "недостойните уста" :) Впрочем, мерси за етикета, само това не беха ми лепвали :)

Мисля, че е редно да дадем кредит на авторката. След очакваната първоначална истерична реакция която прояви когато и се казаха някои не дотам приятни за нея истини, си личи, че е помислила над някои неща, основно над своето поведение, и изказ ("змийският език" ми хареса особено много :)) и е признала пред себе си и пред нас неща които ние вече така или иначе вече усетихме.

Не това е важното, всички имаме трески за дялкане. Важното е, че всяка една промяна започва със признание за съществуващ проблем. И когато той е толкова личен, толкова дълбоко вкоренен в нас, промяната не става от днеска за утре. Става стъпка по стъпка (а понякога две назад, ако трябва да сме честни :)). Сега, кой точно ще е катализитора за тази заветна първа стъпка, колко ще са големи стъпките, защо на 40 години започва този процес, всичките тези въпроси не са толкова важни. А и за всеки човек е различно. Важното е, че това е правилният път.

А и всеки заслужава да бъде обичан. А това се случва когато той самия е готов да обича. И знае как. Много малки, много къси думички но на практика нещата не са толкова простички, както вярвам всеки ще се съгласи, на база своя личен опит.

Нека и пожелаем попътен вятър. Този път без сарказъм а съвсем чистосърдечно :)

142.   140,

Имам органична нетърпимост към такива като теб...

Недостоен си, вулгарен, низки страсти бушуват в теб, но вместо да ги задържиш в дребната си душичка, ти реши, че си голямата работа и изля помията си върху мен...

140я ти коментар ме порази с наглостта си - вземи си го обратно заедно с предишните два отчаяни напъна да разсъждаваш над живота ми... не ти се отдава явно, излагаш се просто!

Ще оценя единствено и само следното : ти сам да помолиш модераторите да премахнат и ТРИТЕ ти коментара все едно, че никога не си съществувал :-))

Но няма да го направиш, защото за това се искат топки, които ти просто нямаш... И не подскачай обидено - достойните, истински мъже не притежават нито ограниченото ти мислене, нито вулгарния ти изказ, нито безобразното отношение, което показа към мен!

пак от същата

143.   Авторке ходи на фитнес пълно е с мъже,които се интересуват от 40 годишни жени.

144.   хахахаха.... знаеш ли, ако трябва да сме честни, и аз имам "органична непоносимост" към такива като теб. Повече от очевидно е, че си злобна, неориентирана, гърчеща се в собствен сос, неспособна да погледне отвъд носа си.

В името на добрия тон се опитах да те успокоя и да завърша темата що годе цивилизовано. Не защото смятам, че наистина при тебе ще има хепи енд, не. Над 40 години ти не си се научила да обичаш, няма и да се научиш и занапред. Хората не се променят, не и такива като теб.

Говориш за вулгарност - знаеш ли, от всички участници в тази дискусия, в твоите коментари има най много злобни определения, епитети и като цяло жлъч която направо капе измежду редовете.

Нека да разгърнем и идеята на коментар номер 117.

Да се абстрахираме за момент от мен и от теб, макар че знам, че това са любимите ти теми - да говориш за себе си, и да кълнеш останалите. Да се абстрахираме и от такива абстрактни понятия като "що е то любов". Прост пример - прочети си заглавието на темата. И после си спомни, че претендираш за това, че знаеш що е то достойноство. Не само това, ами и претендираш, че си достатъчно квалифицирана за да оценяваш достойноството на останалите. Спри се за момент и помисли над заглавието си, и над тази ти нагласа. Ако не виждаш нищо нередено, що не поднесеш този прост въпрос(а и цялата тема, впрочем) пред мъжа си, да видим какво ще е неговото мнение за тази дилема? Или пък може би на децата си? Или пък може би на родителите си?

Нещо ми подсказва, че нема да тропнат на масата и да кажат "Браво, евала на авторката на тази тема. Ето това аз наричам "достойна жена" :)

В крайна сметка логичният извод е, че всичко при теб едно голямо недоразумение.

Недоразумение е, че си се оженила за този човек. Недоразумение са 20 години които сте прекарали в "брак", без да има елементарни чувства на близост между вас. Недоразумение е логиката ти. Недоразумение е злобата ти. Недоразумение е представата ти за любов. Недоразумение са претенциите ти да се трият този и онзи коментар.

Ти за модераторите грижа не бери. Нямам намерение да искам нищо от тях, нито да ги наставлявам какво трябва и какво не трябва да правят. Те си знаят работата :) Виждаш ли, липсата на отговор също е отговор, само по себе си :) И понеже няма да разбереш за пореден път - да ти обесня - като на дете - Фактът, че директно са решили да игнорират наглите ти и злобни заявки, а просто са ги постнали за да ги видим всички, въпреки че са адресирани лично до тях, е доволно показателенен акт за това какво всъщност мислят за теб. И доколко са съгласни със вижданията ти. И до колко ги вълнува твоето лично удоволствие :)

На всички бих искал да пожелая весели празници. На всички освен на теб. Защото аз знам, че през тези предстоящи празнични дни, ти ще си сама, вътре във себе си. Изпълнена със самота, злоба, сексуална незадоволеност. Както е било и досега. Както ще е и занапред. Както и трябва да бъде.

145.   Човешката наглост наистина няма почивен ден!
Изчезни и престани да се излагаш, че всичко прекалено е вредно!

Не си струва просто да си губя времето с теб!

Съжалявам модератори, но гювеча свърши!
Абсолютно излишно беше да допускате подобен жалък хейтър в сайта си, тотално сринахте и без това разклатената репутация на сподели...
И за какво? !
За да позволите на разни недоносчета да се вземат насериозно заради това, че ги публикувате? !
Те не са дорасли обаче, за да разберат, че допускате публичност на буламачите им не понеже имат някаква стойност, ... , а за да осигурите посещаемост в сподели....
Жалки прийоми даващи трибуна на жалки драскачи..

Горещо се надявам на нулева посещаемост тук след коментара ми...
Така просто би било най-добре... Кел файда от мълчаливи сеирджии? !
Срам и резил!

Авторката

146.   До 139

От 18 годишна се боря сама с живота и никому нищо не дължа! Затова и не понасям разни палячовци-всезнайковци да ми дават тон в живота, ... , нормално, нали? ! :))

Но така и не изживях споделена тръпка с мъж досега...
Какво се промени за година и нещо ли? !
В къщи - нищо, няма как двама души, които никога не са се обичали... , изведнъж да се заобичат...
Още преди година разбрах, че самото заглавие на темата ми е грешно...

Искам любим, не любовник; да съм любима, а не любовница!
Но май няма да разбера що е то споделена любов... , ...
Съответно и с друг не съм била, защото определено не съм за единия секс, а любов точно във фитнеса не вярвам да ме сполети точно мен, над 40 годишната...
Та... както вече казах... до кривата круша!

147.   И още...

Цивилизования? ! Май много ти липсват пустите топки, а? ! :-) Мъчиш се да компенсираш очевадната им липса със злоба и злъч, но нещо май не ти се получава!
Голям разбирач, голямо нещо значи!
Той рече... и отсече:-)
Гърчиш се от злоба и избиваш комплекси... щото ако беше толкова стойностен и неотразим, щеше да си щастлив с жена някъде в реалния живот вместо да се обиждаш и хилиш като невменяем на напълно уместните ми метафори по твой адрес!
Какво само киснеш в темата ми и плещиш небивалици? !
Аз поне съм честна пред себе си и знам защо съм тук!
А ти? !
Много жалък ще да е животеца ти щом го запълваш с киснене и хулене па форумите...
Цивилизован бил... Хвани един тълковен речник и дано ти светне, че си на светлинни години от всякакво цивилизовано поведение в обществото (като цяло) и спрямо жените (в частност)!
Големият разбирач седнал да ми говори за достойнство! Докато още сричаш ровейки в речника, погледни и значението на тази думичка, please!
Защо ли? !
Достойният МЪЖ (не си нито едното, нито другото! колкото и да претендираш за противното! ) изразява мнението си по уважителен спрямо събеседника си начин, още повече ако става дума за жена!
Аман от дървари и нищо неразбиращи от жени комплексари!
Не разбра ли, (а уж си фин стратег на човешките взаимоотношения), че каквото повикало - такова се обадило? ! Или... с твоите камъни по твоята глава? !
Третирах те точно по начина, по който ти се отнесе към мен...
Не е приятно, нали? !
Какво тогава подскачаш до небесата? !
Той ще ми каже какво, къде и как... Как та не!
При такъв ограничен мироглед... и речник... изобщо не те виждам... някога... с жена... камо ли... по Коледа!
Но давай, плюй наред, затова поне те бива!

И не ми цъфвай пак да ми обясняваш надълго и нашироко съвършенството си... Да бе да...

В сайта на комплексарите сме, алоооо!
А не в някоя шибана реклама да се перчим точно с това, което най-малко имаме...

Аз си излях душата тук, търсейки разбиране и съвет... и какво получих? !
Разни злобни човечета като тебе да ми се навдигат и да ме хулят...
Я марш оттука, че имаш речник да си четеш... настолна книжка да ти стане! ... Смешник!

И въпреки, че сме в сайта на комплексарите, благодаря на тези, които запазиха вярата ми в доброто начало у всеки и не ме уязвиха по никакъв начин, а просто ми помогнаха с подкрепа и съвет... Защото е лесно да уязвяваш и мачкаш беззащитния и падналия...
Съвсем друго е да проявиш разбиране и такт!
(Някои май бая ще се поровят в тълковния речник докато вникнат в съдържанието на някои думички! )Нали? !!

Толкова.

148.   До 143

Нека ти кажа какво ми се случва във фитнеса - там ми беше спасението, там влязох във форма, пак там симпатизирах с хора на различни възрасти, точно те ми помогнаха да вдигна глава, да изляза от дупката, да вляза във форма!
Не отивам там за свалки - имам да изразходвам толкова енергия и такъв адреналин вдигам със спорт, че хич не ми е до мъже!
Какво обаче става? !
Рядко, но се случва да ме забележи мъж...
Жалкото е, че са все доста по-млади и точно там става разминаването - нямам влечение към по-млади мъже... Винаги съм била с мои набори или с година-две по-големи...
Панирам се някак пред настоятелните погледи на по-младите...
Голям душевен смут настава в мен... Мисля си, че ако си търсят кака да ги отрака, не са познали :) Голямо отракване ще бъде, няма що... Та аз самата имам нужда себе си да опозная и все още не съм се отдавала истински и докрай... Мисля, че по-скоро ми трябва опитен мъж...
Те обаче надругаде гледат :)
И така животът си мина и замина покрай мен...
Пусти карък... Не ми върви с мъжете и това е! ...

Искам да пожелая на всички ви здраве и любов!
Да обичате и да сте обичани, че всичко останало е вятър!

Авторката

150.   момиче, не се обвинявай за това . че искаш късмет! Направила си всичко необходимо!

151.   40 годишните жени са онези от които следва да се учим!

152.   Авторке, има една нашенска поговорка "Хем сърби, хем боли". С цялото ми уважение, тя се върти в ума ми докато чета коментарите. Не може да имаме всичко, което пожелаем, така е устроен този живот. Има хиляди хора, които си отиват от него без да са срещнали любовта и страстта. По различни причини не са намерили своя човек. Ти си от тях (поне за сега). Разбирам жаждата ти да изживееш романа на живота си, още повече, че биологичният часовник тиктака все по-бързо и предклимактеричният период си казва думата. Според мен проблемите ти идват от теб самата, от твоят характер, противоречията, нерешителността, неумението/нежеланието да направиш избор и да понесеш отговорността и последствията от него. Сега береш горчивите плодове на някогашния компромис да сключиш брак не по любов и грешния избор на партньор. Има секс без връзка и брак, може дори да е много добър, но добра и хармонична връзка без добър секс няма. А от прочетеното стигам до извода, че в тази област си доста посредствена, не искам да те обидя. Просто на някои не им е дадено и толкова! Хубаво, че си променила нещо в себе си и си поизлязла от "черната дупка". Макар и да не си сбъднала мечтата си. Какво да правиш - "любовта е дива птица, в неволя не живее....и на нашия зов няма да дойде", както пее Кармен. :))) Но никога не можеш да си сигурен. Пожелавам ти да я срещнеш и да я задържиш.

153.   Преди всичко, човек трябва да е коректен и да уважава себе си! Като сте създали семейство със "случаен" мъж, когото не обичате и не желаете, имате дете от този мъж... просто му кажете, че "цирка" свърши. Разведете се! Вече разведена си търсете новото семейно!? и сексуално щастие! Ходете на фитнес, отслабвайте... срещайте се с когото искате като свободна жена.
Всеки има право да е щастлив! Не може да градите собственот си щастие на "гърба" на съпруга си... дори и да не го обичате и да свърша за... 10 минути! Ами, той ако очаква и се надява също на такива сексуални изживявания... от Вас!? , а Вие не му ги давате... това е друга страна на огледалото.

154.   До 150/151,

Здрасти пич!

Само мъж би нарекъл 40 (и кусур) годишна жена "момиче" :-), благодаря ти, внезапно ме подмлади, усмихна ме!

Не знам дали направих всичко необходимо навремето, не мисля!

Така и не ме споходи пустата любов...
Иска ми се, но няма...

Чак пък да се учите от мен…, хайде сега! :-)
Просто всеки си носи кръста...

Поздрави от момичето:-)

155.   Авторке,имаш моите симпатии-жена съм,но напълно те разбирам.Само който се е пържил на тоя огън ще те разбере.Ако твоят мъж ти обръщаше нужното внимание-убедена съм,че нямаше и да помислиш за друг.Та на 40 ти си още млада жена.Който търси-намира.Ще намериш някой,който ще те оцени.Не повтаряй моята грешка-страшно обичах съпруга си и през ум не ми е минавало за друг.Докато беше млад ми изневеряваше-с най долнопробни пачаври и защото е анонимно ще споделя-беше ме заразил с полово предавана болест.Като отплата за всичко,което правех за него.Абсолютно вярно е клишето,че няма ненаказано добро.Вече грохна,хич не му е до това,сега от мене по-хубава,по-добра и по-мила няма-ами нали сготвено,изчистено,изпран,изгладен.Само че-аз си знам нещата.Пак ти повтарям-млада си още,не повтаряй моята грешка,търси и си намери-то любов във тия изневери няма,проумей го,намери си просто някой с който ще правиш хубав секс.А,и в заключение да вметна-щом не прави секс с теб-може да си сигурна,че го прави на друго място.Мъжът ми докато имаше любовница,с месеци не ме е докосвал.Направи си изводите.

156.   Когато никой никога не те е обичал, самочувствието ти е смачкано и не си и помисляш, че магията може да застигне и теб... Не го вярваш просто! ... Трябва ураган да ме помете, за да си тръгна!
Но не, ураганите са все за другите, никога за мен!
Любовта изненадва, казват...
Е, цял живот чакам да ме изненада..
Нямам и намерение даже да зарязвам мъж и дете, за да гоня Михаля..
На мъжа ми си му е адски удобно така, хич не го съжалявам - коя друга би го търпяла само да бачка и без секс? !
И да, пълна скръб съм в секса - досега просто мъж не ме е палил... то май вече няма и за кога? ! Гадно, но факт!

Не виждам какво повече мога да добавя!

авторката

157.   До 155

Съжалявам, че животът ти се е стекъл така...
Искам да ти благодаря, че сподели историята си - замислих се над нея!
Честно казано, не знам кое е по-гадно - да си с шавлив (като твоя...) мъж или с асексуален (като моя)?! Защото няма любовница поради простата причина, че никога не е бил сексуален и май хич не го вълнуват тези неща...Едно време даже аз му показах къде точно ми е клитора - мъка голяма! Така и не се научи какво, къде и как - коя любовница би го търпяла?!
И в този ред на мисли - какъв любовник би ме търпял мен, точно мен?! Нали се знам, че нищо не струвам в секса, а извънбрачните връзки са за удоволствие, не за измъчени изпълнения и нерви?!
Замислих се и за още нещо - не ми липсва секс; любов ми липсва.
Опитах се да си представя следната картинка - зарязвам грохналия си от бачкане мъж пред телевизора, подрастващия ни пуберитет изобщо няма и да усети отсъствието ми, забит пред един от екраните в къщи...и какво?! Измислям си някакво гости у приятелка и се забивам с любовник на хотел?? Аз?! Лягам си там с някакъв, на когото хич няма да му пука за мен, а само ще гледа да си направи кефа?!
Какъв кеф ще е това за мен самата?! Никакъв...
Повдига ми се при самата мисъл само...
Няма как секса да е хубав при тези условия...
Ако ще е така, по-добре както досега...хич без секс!
Друго искам...
Съвсем друго...
Само дето май съм попрехвърлила годинките за това...

Помня думите на моя роднина, която уж небрежно ми подхвърли като се зажених : "Ти ако имаше късмет в този живот, щеше да се залюбиш и омъжиш като му беше времето, не сега на твоите години..."

Тръгнала съм и аз любов да бленувам...
Нали ако бях с късмет,..., ала-бала:-)

И въпреки всичко знам за себе си, че секса ще ми е хубав единствено и само ако тръпката е споделена!
Да разбера и аз, мамка му, какво е да обичаш и да искаш; да те обичат и да те искат!

Последно си изживях една много силна тръпка към мой набор..., имаше някакво влечение и от негова страна, но докато се гледахме и усмихвахме отдалече, той свали картите и ми каза, че няма да го бъде понеже жена, къща, деца и т.н.
Абе, то и аз дете, мъж и така нататък, но какво от това?!
Тогава разбрах, че искам хем да е близък до моите години, хем да е свободен...Ха сега де, ново двайсет!
Защо ми е свободен ли?!
За да мога да си тръгна и да градя нещо на чисто, без да развалям чуждо сем-во...А моето?! Ако може да си поръчам тръпката да ми се случи чак след като с мъжа ми изучим подрастващото поколение, би било чудесно! Но май много условности станаха...
Все никого не искам да наранявам и само аз си страдам най-накрая...
Тези дни заговорих за един от младите ми треньори в спортната зала, колко е добър, симпатичен, позитивен, как ни мотивира...А мъжът ми възкликна : "Я виж ти?! Не подозирах, че имам жена-кугар..."
Офф, смешно ми стана...
Еми така е, пич...
Като не се сещаш да оправиш свястно собствената си жена, ще бълнува за чужди мъже, че и за младоци дори!

Дълго стана...
Дано не е много объркано...
И дано след толкова мъки и лишения, ме споходи и мен онази тръпка,..., непреодолимата, тази, която заслужаваме всички поне веднъж да изживеем и споделим!

от авторката

158.   Авторке,

Моят съвет, няма да е като на останалите от "личен опит" или "лични разсъждения". Ще ти представя истината каквато е.

Установих от темата ти, че с мъжът ти се разбирате, но ви липсва секс. Обичаш го, не напълно истински, но ако се разделите, ще ти домъчнее за него, безпорно.

Имам решения за твоя проблем, най-после да си отдъхнеш, че много време стана, само слушаш ограничени хора(99% са такива).

1:Няма да те лъжа, но ние мъжете просто, след определено време ни омръзва да ви чукаме. Обаче...

Мъжът ти, ако не е правил секс отдавна с теб, ще му се прави. Това е закон. Ние мъжете обожаваме разнообразието.

Другото което е, ти си неговата съпруга и имате дете заедно, повярвай ми... към теб, единствено ще има по-специално отношение до края на живота си.

Дори и да ти изневерява, той рано или късно ще иска разнообразие от любовницата си, именно с теб. И това е факт. Няма значение това, че ти нямаш опит, а че примерно любовницата му има. Мъжете правим секс за нас самите, чукаме... не ни пука дали имате опит, здравия мъж с оптимални нива на тестостерон и здраво либидо, иска да изчука нещо... в буквалния смисъл, докато бях със сериозната си приятелка, откровенно и споделях, че исках да чукам сестра и, приятелките и, на нея и беше неприятно да слуша, понеже знаеше, че можех ако поискам, понеже за тогавашното време бях хубав.
Писах си мръсотии с момичета и тн "изневерявах" онлайн, само под формата на чатове, умишлено. Лесно се получаваше, голи снимки, заплашваха ме как ще ми лапат, големия кур, с голямата ми розова глава. Получавах валидация и знаех преди това, какво е да си с други, по-красиви от бившата ми приятелка. Преди нея съм спал с 19 момичета.

Но винаги... винаги, каквото и да става, щях да се връщам при момичето в което съм инвестирал толкова много от времето си, а то е най-ценно. Там където ме гушкаха, готвиха ми, къпаха ме, усмихваха ми се и се грижиха за мен.

2: Поработи над външния си вид, недей спира до "ми постегнах се", фитнес ежедневна грижа за кожата и косата. Купи си червило с хилурон, гримирай се и се облечи като курва и буквално кажи на мъжа си да те чука. Знам, че наскоро сподели, че не те привлича и тн. Само дай с приказки, недей да правиш секса... само го придизвикай.

3: НАЙ-голямата истина е, че съпругът ти с уважение... наистина не те обича, ако те обичаше, ако не го възбуждаше, щеше да ти даде съвет как да се подобриш, както и той да покачи либидото си.

4: Съпругът ти си залагам главата, че е отпуснат, с оредяваща коса, пълен или дебел, комплексиран ниско тестостеронен мухльо. Бил съм на двата края:
Добре със здравето, правеше ми се много и тн.
Както и съм бил, с високи нива на женския хормон естрадиол, с меки ерекции, ниска самоувереност и тн... и да, не ми се правеше толкова много, както като бях здрав.

Мъжът ти 100% има нужда от секс, поне 4 път месечно, мъжът ти ако не те чука, ще се разболее.

5: Айде де... моля те, стегни се : ), кажи му всичко най-после, че искаш да сте интимни и ти тежи и тн.. кажи му директно, че много се затормозяваш така. Но за съжаление... истината е, че не го намираш за привлекателен и проблема е от теб. Признай си. Дано да греша.

6: Говори с него, мъжете сме природно разумни, директната конфронтация ни е заложена, демек... директно казваш, че ако не те чука, няма да останеш при него, споделяш му, че държиш на него. Разплачи се пред него, не е унижение, напротив, така ще разбереш дали, той към теб има поне капка уважение и любов :' ). И не... не изглеждате грозни докато плачете, никоя жена не е грозна за мъж, за когото се грижи и е майката на детето му.

И да... наистина има нисък тест мъжът ти, защото ако не получава от другаде секс.. колкото и да не го привличаш, ще му дойдат фантазии "оф тая грозната ей сега ще я задавя с една пишка", не съм казал, че си грозна Авторке. Разбра ме.

7: Купи таблети "CIALIS", от интернет ги поръчай, като дойдат 4те броя за 26лв. Взимаш една таблета и я надрубяваш на прах, слагаш му я в кафето, в някой сок става, но така, че да не си личи.
Таблетите "черна мравка" също стават.

Да бе... любов търсиш, разбрахме, ама поне ако на льохмана му дойде желанието, като си легнете няколко пъти и си натрие джуките на меката ти путка, ще си поприпомните като бяхте по-млади.

Сподели ни дали те гушка.

8: Разгледай се обстойно, виж сега... ако нямаш сладка путка, няма как да го накараш да я лиже, дори и да те "обича".
Но пак повтарям, максимализирай външния си вид, ама айде дай по на сериозно, дръж се като уличница и директно му казвай.
Заедно сте отдавна, голяма работа, кажи му просто, че си го харесваш и искаш да останеш с него, но си незадоволена.

Но да.. от мъжа зависи за съжаление, повече... много, ПОВЕЧЕ.

Сподели как си обшувате с него.

Ще се оправят нещата при теб.

8: Директно му казваш така: "Не ме намираш за привлекателна, заради това не искаш да правиш секс с мен, нали? ; Няма проблеми, не съм първа младост, ще оценя много искреността ти"

Поговорете. Излъжи го, че много го обичаш и искаш да остарееш с него, той ако " приеме" да те "пожелае", нека се изследва за нива на тестостерон, и ако са ниски, до ходи на лекар и без това е на 40 , като го мързи да се стяга, нека му бият веднъж на 2 седмици инжекции в гъза и ще видиш как много набързо ще те пожелае. Виж, сериозно ти говоря минал съм по този път, като покачих тестостерона си рязко и дори по собствената си майка, започнах да се заглеждам, а ти на мъжа ти си му на готово.
Той ще се чувства по-млад и ще иска да те ебе. Ти ще си задоволена и ще станете едно, по-здраво семейство.

Излизате ли заедно с него сами?

Последно...

9: Ако мъжът ти не го прави с друга и е на "сухо", повярвай ми... стига да не си деформирана дебелана, ако либидото му е нормално, рано или късно, ще му се привиждат гъзове, цици, джуки и тн. Варианта да си отблъскваща е малък, така, че спокойно. Все ще му се иска да ти го вкара в устата.

Споделям ти факти, ако ми беше споделила това в лицето, щях да ти скъсам дрехите и (стига да не си отблъскваща) и да съм на да речем седмица без мастурбация, да ти излижа вагината и ануса, да ти разчекна устата и да те чукам докато не ме заболят ташаците и накрая да те окъпя. И повярвай... след подобно изпразване, комбинирано с усмивки от твоя страна и грижа. Всеки ще те обича. Всеки човек има елементарен морал, а твоят мъж е един от тях.

10:Обърни внимание, доста добре прочетох темата ти и съвет за любовник изобщо няма да ти давам, теб не те устройва, не се коментира.

Сподели дали прекарвате време заедно и дали е емоционално зависим от теб, относно нещо което обичате да правите заедно.

Момче на 21г.

159.   До тук разбрахме какво искаш ти от съпруга! А той какво иска... . Разбрах, че той здраво работи, нищо друго! Ти знаеш ли какво иска той!?

160.   До 158

Момче, ти ме разби!
Скри ми шапката направо!

Не очаквах, не се и надявах някой така добре да пресъздаде това, което от толкова време искам да направя, но не смея...

Остави ме да се посъвзема малко и те подхващам, точка по точка, обещавам! :-)

Разсмя ме, разведри ме!
И хайде без предложения като това от т. 9, че наистина ми се прииска, ама няма.... пусти карък! :-)

Поклон, пич! Бих ти свалила шапка, но няма как... нали вече ми я скри!

Ще пиша пак!

И не, не може да си на 21, само на 21? !
No way!

Хубав ден от мен - започва с усмивка при мен, благодаря ти за което!

авторката

161.   № 158 - Не знам за мъжа на авторката, но на теб маѝ яко ти се привиждат гъзове, цици и пр. Каква словесна полюция! Младо момче си, нормално е.
Авторката - доколкото схванах не искаш съпруга си, вие сте си едни съквартиранти само, живеете си така с годините по навик и защото сте си свикнали и удобни като стари чехли. А на теб ти с се иска да те тресне шеметна любов и страст с готин пич около 40-така. Това разбрах поне аз от цялата сага. Трудничко ще се намери такъв - най-стойностните са женени и си държат на семействата, свободните пък са си свикнали със свободата и не им се иска да се връзват, а им се прави секс без ангажимент и то с млади и атрактивни мацки. Има и едни стари ергени, които пък са се превърнали в самотници, женомразци, без опит в общуването с жени. Тях пък съвсем ги забрави. Без да те обиждам, но ти би била интересна за млади момчета, търсещи секс забавления с по-големи каки и лелки, но накрая тръгващи пак със свои връстнички. Има и изключения, разбира се, но са пренебрежимо малко. Разбирам, че колкото повече време минава, толкова по-неудовлетворена се чувстваш и по-запалена от твоята идея-фикс да изживееш голяма любов неудържим, разтърсващ секс. Но сама разбираш, че шансовете за това не са чак толкова много. Мисля обаче, че е по-добре да бъдеш честна и начисто със съпруга си и да си търсиш щастието като свободна жена, а не като част от семейството, което де факто вече не сте. Успех ти желая.

162.   До 158

Здравей,

Видя ли сега какво направи? !
Така ми бръкна в душата, че загубих ума и дума...
Безпрецедентен случай си ти, знаеш ли? !
Успя безгрешно да затвориш устата на жена... без обаче да ѝ вкарваш п*шка:-))
Онемях, а уж съм лингвист, въртя чуждите езици както си искам и ми е кеф... (така е, когато превърнеш страстта си в работа! :-) докато не се появи ти и не зададе точните въпроси с уж небрежен, лек тон... , а всъщност така ме разтърси, че още не мога да се свестя..

Почти 2 години вече разтягам локуми по темата си тук... и знаеш ли защо? ! ...
Като споделих болката си с най-близката ми приятелка, тя ми каза следното и направо ме смрази : "Как така? ! Аз на твое място отдавна да съм си взела детето и да съм се махнала... Другата алтернатива е любовник... "
Майка ми съвсем наскоро разбра някои неща за брака ми... Попита ме : " А секса как е? "; "Няма такъв... " ѝ отговорих... А тя : "Лошо... " и дотам.
И ме оставиха да се мятам като риба на сухо...

Повече от необходимо беше да се появиш...
Мъж на място си ти... необходим... обезоръжаващо истински...
И въпреки, че си глътнах граматиката от теб, няма начин да ти се размине без да те подхвана точка по точка, както ти обещах! :-)

Точка първа...
Така значи, а? ! :-)) Обичате да ни чукате без да ви е грижа дали имаме опит или не?? Щото най-важно е да има нещо за изчукване:-)
Хм... ти сериозно ли? ! Не щеш опитна жена? ! Значи си точно за мен:-))
Шапка ти свалям (имам ги много, можеш да ми ги криеш и да ти ги свалям до втръсване:-) за искреността...
Едно от най-страхотните ви, мъжки качества е именно това, че сте директни! И адски прагматични!
Няма как да съм омръзнала на мъжа ми...
Нали едно нещо за да омръзне, трябва все пак да се практикува... малко или много...? !
Не му се прави секс... ама хич...
Събрали сме се две абсолютни дървета в къщи, но пожар - никакъв... По-скоро се давя в океана на неговото безразличие...

Точка втора...
Ах ти, ти... Така разбута всичко в мен, че от седмица насам се хващам да правя неща, за които не съм си и помисляла преди...
Като например... след сутрешния душ се погледнах в огледалото... такава, каквато майка ме е родила... и се запитах : " Ако бях мъж, бих ли изпитал желание към... мен? ! "
Е, не съм особено обективна, но определено... бих.
Не съм тук, за да си правя реклама, но винаги съм била с хубави крака и стегнат задник... Не се оплаквам и от липса на директни покани за секс... Та... не физиката ми куца... Не ща просто секс, не така, това е...
То и ти ако ми се беше явил единствено и само с прословутата точка 9 :-), щеше да бъдеш експедитивно и безпардонно... отсвирен:-) и нямаше да има нищо по-нормално от това! Нали?

Имам още да пиша за това как изглеждаме и какво всъщност искаме... обширна тема!
Както и по останалите 8 точки:-)

Та... следва продължение! :-)

Бъди здрав!
авторката

163.   Eто и продължението, до 158

Точки 2, 3, 4

Единственото нещо, за което не си прав е физиката на мъжа ми...
Хубав мъж е, спортен тип, нито е плешив, нито е шкембелия...
Възхищавам се на трудолюбието му, сериозността му, принципен, лоялен, сръчен, ... , но просто не е мъж за мен! Както и аз може да съм всякаква, но май не съм за него...
Да се облеча като курва, да го предизвикам и направо да му кажа да ме чука? !
Къде забрави нежната ми душа, копнежа да усетиш как непреодолимо те желаят? !
Когато за 1ви път си помислих за чуждо, ах, срам и позор! :-), се почувствах толкова гузно и гадно, че веднага се опитах, по моя си, по женски непохватен начин... да му покажа, че "ми се прави", както така директно се изразяваш:-), заголих копринено рамо, чакайки да ме удостои с внимание и знаеш ли какво ми се случи? ! Погледна ме озадачено и ми обърна гръб...

Точно като в онзи виц, не може да не го знаеш:-)

Защо след като се оженят, мъжете напълняват? !
Защото като са млади ергени и се прибират всяка вечер в квартирата с различна мацка, изразходват енергия в спалнята и като огладнеят, отиват в кухнята, отварят хладилника и "Ох, ужас! Все едно и също...! " и си отиват и остават... в спалнята:-) Е, как да са дебели!? :-)
Като се оженят обаче... прибират се от работа всяка вечер и като отворят спалнята "Ох, ужас! Все едно и също...! " и си отиват и остават... в кухнята! :-) Та така:-)

И моят ме изгледа все едно съм му втръснала... Е, може и да съм, но не е от секса...

Прав си, ако ме обичаше, нямаше чак толкова много да ме уважава, а все щеше да си поиска... 4 пъти месечно викаш? ! Иначе щял да се поболее? ! …
Е, досега значи да е умрял... :-)

5та ти точка е най-болезнената...
Признавам си...
Пропита съм от възхищение към него като човек, но не го искам като мъж. Нито веднъж в този мой скапан брак не съм била мокра за него...

(Чакай само да стигнем до точка 9 и ще ти се изяснят много работи... как го искам, защо, с кого и как... :-)

Как да му кажа, че го искам и настоящото положение ми тежи като не е съвсем така...
Притеснявам се, срам ме е някак бедра да отворя пред него... не умее, ама никак не умее да ме предразположи... за какъв секс да говорим изобщо? !

Как си общуваме ли? !
Никак.
Нали знаеш, недо*баните жени са най-големите кълба от нерви...
То май и неизпразнените (с любов или без... :-) мъже са същите... откъдето и караниците... семейна идилия направо...

Останаха най-важните точки...
Да видиш ти какви откровения ще последват... :-)

Чао засега! :-)
пак аз

164.   Кауза пердута. Искам, ама не ми стиска, ама това, ама онова... Е, да думите нищо не струват. Фантазиите на една полудевствена леля.

165.   Интересна история пропита с мокри сънища, които признавам и мен ме развълнуваха, но авторката не е много наясно със себе си и желанията си. "Искам секс, но не просто секс" е нещо подобно на това - ужасно съм гладна, но няма да ям освен ако не получа кралско угощение и пир за душата, ще стискам докато отнякъде не ми предложат угощение или докато всичко свърши. Това са фантазии, разбираемо е, но няма да доведе но нищо.

166.   Леля, баба, една жена на 40, България, 21 век. Хора вие у ред ли сте? На 40 е стара??? Скъпа авторке, явно ти се иска някой да те боготвори и харесва? Защото усещаш, че времето минава, защо вместо на секс, не наблегнеш на личностно развитие? Явно ти липсва нещо, но чакаш някой от вън да ти го даде? Сериозно ли си толкова сексуална, искаш 5 часа секс? 5 часа, няма ли да ти писне?

167.   Това което искаш съществува и то точно както ти е в фантазията. Но Внимавай какво си пожелаваш, някой неща водят до пристрастяване бих ти дал точни координати на вече пострадала до там че губи представа за реалност и да кажа за секс говоря но Плюс любов тогава вече става страшно!!!!

168.   До 158 от авторката

Здравей отново,

Малко ми е криво да ти пиша всичко това пред целия български народ дето май ни чете тук:-))), но няма как! Ако наистина бях чак такава задръстенячка, за каквато ме имат... , нямаше тайничко да хвърлят по едно око тук, не мислиш ли...? ! :-))) Забележи, отново си прав... 99% от пишещите тук са особено ограничени и добре, че си ти, за да вдигнеш летвата, и то много:-)

Благодаря ти за това, че ми разказа играта по най-готиния начин, по който един мъж може да разкаже играта на една жена...
Преминах през цялата палитра от човешки емоции за отрицателно кратко време... Винаги съм търсила точно това - да срещна човек, който така да ме подхване, че неусетно душата ми с памук да извади... Ти точно това правиш в момента, неусетно ме накара да преосмисля целия си живот, да се замисля над най-важните неща, да потърся нов поглед над това, което ми е важно...
Хвърли ме в жесток размисъл ти...
Вървя си и където и да съм, си мисля за думите ти, водя разни монолози и ми се иска да можех всичкото да ти го напиша тук, наистина!

Точки 6, 7, 8...
Мъжете сте разумни, да... Подтикваш ме към директна конфронтация; да си му кажа, че без секс просто си заминавам? !
Да ревна? !
Да му кажа, че си го искам и точно с него ми се остарява, да даде там малко секс, че изнемогвам? !
Да му дробя там разни хапове в конската му доза сутрешно кафе, за да му стане п*шката? ! ... Да си поприпомним какво беше като бяхме по-млади? !
Уверявам те, не би искал да разбереш какви бяхме тогава... Аз пък съвсем не ща...
Защото не ме гушка...
Не ме докосва...
Не ме целува...
Когато неволно го докосна като се разминаваме, подскача и се отдръпва...
Когато го попитах защо спряхме да правим секс и защо не ме иска, той знаеш ли какво изтърси? ! "Оф, стига с този секс... Нали знаеш, че не съм по секса...! "
Излизайки с мокра коса от банята и по пеньоар, сядам до него на дивана и понеже нищо друго не ми дойде на акъла, изтърсих "Внимавай, че съм мокра и то навсякъде"! Така изплашено ме погледна, че съжалих себе си, не него... Егати... Отщя ми се и кекс, и всичко! Ми не ща директна конфронтация...
Веднъж му казах "Ти какво? ! Любовник ли искаш да си хвана? ! " Той мълчи като г*з и пак нищо!

Какво иска той ли? !
Спокойствие! Да го оставя на мира да си бачка и да си ремонтира по дома...
Знам със сигурност обаче какво НЕ иска! Мен.

Разбирам, че искаш да ми помогнеш!
Много хубаво ми завря главата в л*йната... Ами сега? !
Все в един момент трябва да се изправя пред проблема и да се опитам да го разреша, знам!
Достатъчно си крих кратуната в пясъка и аз, като онези безмозъчни пернати, стига толкова!

Много ми харесва начина, по който подхождаш към мен!
Винаги съм искала да мога да си говоря с мъж по подобен начин... Не е така в реалния живот, за съжаление!
Затова продължавам и аз като теб, директно, уж лежерно, но всъщност съвсем обмислено и целенасочено!

Когато с мъжа ми взаимно се уморихме един от друг, си казах : "Може би ми трябва нещо съвсем друго - да си хвана по-млад мъж, сексуален, неуморим и страстен, веднъж да се видим, да се издъним от як секс... и да мирясам най-накрая, да спра да го мисля!!? ! "

Да, обаче се познавам...
За да поискам да се издъня от секс с мъж, значи много трябва да съм го харесала...
Ако пък е опитен и секса ми хареса, няма как да мирясам и да спра дотам... Тогава ще стане мазало...
Няма да ми излезе от главата и ще направя така, че никога повече да не ми излезе и от леглото! :-)

Затова еднократното издънване от секс с цел "мирясване", не важи при мен!

И стигаме до деветата точка! Най-после! :-)

Прочетох те и... първо се стъписах, после онемях и накрая се разсмях!

Защото знаеш ли каква е най-горещата ми фантазия? !
Любим мъж да ме награби, да ми скъса дрехите и да ме люби до пълно изнемогване... след което да продължим и да се свършим в банята...
Нещо да кажеш? !
Как така влезе точно в най-съкровената ми фантазия? !
С тази съществена разлика обаче, че при теб, разкъсването на дрехите и нетърпеливото обладаване идват от това, че пет дни си стоял без мастурбация и се чудиш къде да се изпразниш, а при мен се случва, защото толкова много ме искат, МЕН, че просто не могат да ми устоят!
Както и да е!
Хареса ми този момент, честно!
Не съм го очаквала!
Устата ще ми разчекнеш, значи? !
Знам, че ти единствен няма да ми се смееш ако ти призная, че досега свирка не съм правила... Но имам мнение по въпроса, теоретично, но ето ти го : когато една жена пожелае да те поеме точно там, просто мълчиш, кротуваш, стоиш чинно и се кефиш! Я си се опитал да ми го набуташ и да погъделичкаш сливиците ми, я съм те захапала за назидание! Това в кръга на шегата, естествено!
Биха те заболяли топките от див секс? !
В моята фантазия пък ми се появяваше мускулна треска пак от същото, ха-ха! :-)

И да кажа на мъжа ми, че съм незадоволена, пак няма да ми скочи... това да не си ТИ:-))

До какъв извод стигнах в крайна сметка? !
Следващият път, в който бъда с мъж, ще правя любов... приключих с чукането...
И стигна ли дотам с мъж, определено ще е сериозно...
Направя ли го, това означава, че на следващия ден просто си тръгвам... от в къщи! ...
Може никога да не стане...
Но може и да ми се случи... :-)

Ти как мислиш? !
Давай, не искам нищо да ми спестяваш!

И аз няма как да ти спестя следното...
Бих искала да познавам човек като теб в реалния живот... ; някого, с когото да си приказвам така, както го направихме тук - открито, прямо, искрено, за всичко!

Бих искала да те познавам извън сподели, да!
И не, не за да ме чукаш... (имаш да си плащаш за това, че искаше да ме разчекваш! ) Шегувам се, естествено!

Ако те кефи, дай някакъв имейл чрез музикален поздрав до Милена в Тубата!
Ако ли не, здраве!

За мен беше истинско удоволствие да си комуникирам с теб тук! Дано продължим!

Поздрави!

169.   До 158

Сега вече си прочел последния ми коментар и може би се питаш как най-безболезнено да отклониш поканата ми...? !
Споко, олях се, знам...
Нямам мярка, нито когато се самобичувам, нито когато се увличам :)
Някак си ми липсва подобно на твоето отношение - влизаш ми в положение, поставяш на мястото ми, разсъждаваш на глас, опитвайки се да ме измъкнеш от дупката...
Благодарение на това, което ми написа, разбрах, че май все пак струвам нещо и заслужавам да ми се подаде ръка!
Трудно ми е, няма да те лъжа...
Ти ми дойде като манна небесна; помислих си, че човек като теб не е за изпускане :) Представих си как като ме стегне шапката някой ден (пусти шапки, а? ! :), ще потърся мнение, съвет, подкрепа, искрено и неподправено, мъжко мнение от теб!
Защо не? ! Просто си различен и не само.
Мисля, че ме разбра.
Изобщо не е свалка и не иде реч за секс, това е за заблудените, не е за теб:) Че чукането е най-лесно; да срещнеш човек, който да ти импонира е съвсем друго!
Нищо не очаквам, наистина!
Прости ми, че нахлувам в личното ти пространство!
Нещо ме привлече, това е.
Но нищо не ми дължиш...
Одеве проявих безразсъдно геройство да ти поискам координати..
Такава съм, импулсивна:)

Когато ми писа, че един мъж може да изневерява, но винаги се връща там, където го чакат, обгрижват и т. н., смяташ ли, че е валидно и при жените? ! Ходим по мъже, но все при законния намираме пристан? !
Не знам, може би това ме чака...??
В къщи стената е непробиваема...
Мислех, че ще удържа фронта докрай, но душичката си иска своето...
Бих се разтопила от кеф в едни любящи, нежни обятия... , но ги нямам!
Бих искала да знам повече за теб... Ако се решиш да споделиш тук:) или другаде:)
Отплеснах се, но понеже си широко скроен, дано ме простиш!
И без това съм убедена, че ще направиш точно така, както го чувстваш!

Пожелавам ти щастие!
Авторката

170.   Авторке такива повърхностни расъжденоя вадиш, че човек може да повърне само кате то чете
Имам една позната, същата като тебе, която окачествява лУбофта /грешката не е случайна/ като това да си разкрачи краката някой да я облизва отдолу-ти си същата-тъпкач ти трябва, нищо повече
Най-низкото стъпало е че живееш с човек, които не обичаш-трагедия, та чак комедия. Ужас!

171.   До 158

Така, пиша без да съм чела последните коментари, не искам да се влияя от тях!

Монолозите в главата ми продължават...
Не знам дали ще мога всичко да ти напиша...

Така както в началото онемях и три дни укротявах бушуващите страсти, които разпали в мен... , нямаше начин лингвистката да не се събуди (след затишието пред буря:-)... и да не те засипе със словоизлиянията си:-)
Голяма беля си хвана ти с мен :-), но да ти кажа честно, не ми пука особено за хорското мнение, а единствено и само за твоето!
Стана дума за палитра от човешки емоции...
Още са тук...
Няма измъкване... Нека де:-)
Винаги точно това съм очаквала от един мъж... без да го получа... хайде да не се повтарям и потретвам, разбра ме! Хубаво се подредих и аз, ха-ха!

Коя майка те роди, кажи, да ѝ благодаря! :-)
Объркана съм, нищо не контролирам, но каквото е - такова!

Ако не се беше появил, със сигурност в момента щях да разменям словесни мечове с една част от 99те процента, за които ти написа тук!
Но не, не се паля вече, благодарение пак на теб, не хабя ценна енергия в излишни двубои, няма смисъл!

Да ти кажа ли честно? !

Интересуват ме само твоите коментари, толкова.

Въпреки, че вкарах нож в кървяща рана с въпросите ти, беше належащо, необходимо...

Да ти кажа ли още нещо? !
Не исках да видя истината и да си кажа, че сама се нахендрих в този брак без любов...

Ми не знам какво е любов, не съм била влюбена, какво да го коментираме повече? !

Знаеш ли какво слушам в момента? !
Daft Punk - Instant Crush (Video) ft. Julian Casablancas
Поздравявам те с това парче...
Май точно това ми липсва в този живот... един изпепеляващ Instant Crush... :-), то ако ставаше по поръчка, щеше да е лесно! :-) и нямаше да е хич вълнуващо! :-)
В един от коментарите под песента се казва :
"damn even a wax statue have a better love life than me! "
Все едно аз съм го писала... :-)

Така, преди седмица никога не бих писала подобни коментари на никого... по-скоро да умра отколкото да си призная, че мъж ме е спрял от пътя...
Е, да, но се случи:-) Благодаря ти, пич!

Нека сега да минат няколко дни и ще вляза в темата си, за да видя дали и какво си писал!

Успя да превърнеш задръстената смотанячка в абсолютна непукистка, ха-ха!

По повод на въпросите ти относно мъжа ми - не правим нищо заедно; имам двама скиори в къщи и не ходя с тях по баирите зимата... Аз съм луда за море...
И там се разминаваме... :-(

Не знам доколко ситуацията е неспасяема, ти кажи? !
Като страничен наблюдател може виждаш неща, за които аз не се и сещам...??

Защо стоя в този брак? !
Ще кажа нещо страшно... Това, което ми се случва в брака ми, са най-оптималните отношения, които някога съм имала с мъж...
Примирих се с тях, защото мъжете които ме вълнуват, никога не ме искат...
Затова и съм толкова объркана...

Дано като разумен и здраво стъпил на земята мъж ме разбереш и не ме запокитиш на майната си:-)

Благодаря ти, знаеш си защо! :-))

авторката

173.   Авторке, потърпи още 5-6 години, докато влезеш в критическата и проблема ти ще се реши окончателно. Просто тогава тогава ще те вълнуват съвсем други проблеми от раздел "Здраве" - топли вълни, световъртежи, безсъние, нерви и други интересни симптоми, които не са за писане. Дано и тогава да си останеш толкова забавна личност.

174.   Пиша отново, ситуацията е напечена и понеже нямам с кого да споделя подобни неща, отново опирам до вас!
Провал на спортно състезание... , младото поколение хич не умее да преодолява стресови състояния... аз съответно обгрижвам, успокоявам, на разположение съм! Нямам право и аз да предам фронта, да се разхленча и изложа... трябва да съм скала, силна и непоклатима!
Прибираме се и у дома, нов катарзис...
Мъжът ми отваря две бири, разбирам, че има да споделя...
В работата (където от край време му е 2я дом) имало невероятни проблеми от рода на "На добра позиция си, много ми струваш и колкото и да си кадърен, май ще те сменям с някой по-млад и съответно - по-евтин? ! " Казва ми с разярени очи "Няма да им се дам! Търся сериозен адвокат и ще ги съдя ако се изгаврят с мен! "
Глътката ми заседна в гърлото.
Отново обгрижвам, успокоявам, даже отидох и го целунах по челото, казвайки "Какви са тези ваши унили погледи днес? ! Тук съм, имаме нужда от спокойствие в този дом! "
Но си мисля "А мен? ! Кой ще обгрижи и успокои мен? ! "
Стоя в този брак поради грешни подбуди... дълг... навик...
Когато ми е криво ми казват да се стегна...
Искам да ме гушнат и успокоят, толкова ли е сложно? !
Тежко ми е тази вечер...
Не умея да се държа с мъж..
Или ще ми е тотално безразличен, или ще го обсебя и прогоня - видяхте резултатите и тук!
Блъскам се като птица в клетка и няма измъкване!
Имам просто нужда от ласка и прегръдка, а се чувствам тотално изоставена... Не съм нито скала, нито съм непоклатима...
Душата ми крещи за тотално емоционално единение с мъж, никога не са ме дарявали с такова...
Изобщо не мисля за разни сексове, климакси и подобни...
По-важно ми е да си намеря духовно другарче и да ми е хубаво с него!
Стига съм била на разположение, обгрижваща и вечно пренебрегваща себе си заради другите...
Ясно е, че душата ми плаче...
Съвети? !
Какво да предприема на 1во време та да ми олекне? !

Авторката

175.   Какво правя конкретно по въпроса, за да изляза от дупката, в която повече не ми се стои ли? !
На първо време смятам да намаля писането по форуми, самобичуването и смачкващите самочувствието помисли...
Животът е навън, нали? !
Нямам нито една социална мрежа, не ми и липсват!

Като начало се взех в ръце и прекарвам по 6ч седмично във фитнеса за тонус, стягане и за здраве, промених и храненето...!
Не видях резултати веднага, но към днешна дата съм удовлетворена от начина, по който тялото ми реагира на положените усилия! Отслабване, стягане, не мога вече без спорт! Къде блях през изминалите години, не знам? ! :-)
Визуалната промяна се прояви и в прическата и цвета ѝ - смених фасона, покрих белите коси около слепоочията с тъмнокестеняв, топъл цвят, който определено ми отива, взех задължително да се кипря колкото и да не ми е до това на моменти - винаги съм облечена в спортно-елегантен стил, умирам за ниски, балетни обувки, които си позволявам поради това, че съм с нормална височина; държа на стилни аксесоари - чанти, колани... шапки (когато има повод:-); поддържан, дискретен маникюр понеже съм с елегантни ръце на пианистка и т. н.
Казвам това, за да не си помислите, че съм някоя запусната лелка, дето не може да се вдигне от компа и се е озлобила към цялото мъжко съсловие поради личните си неудачи... (Мъжете не са ми виновни... Не ме щат и толкова... )
Визуалната промяна тръгна от това, че мисленето ми се промени в последно време... благоприятното влияние на един човек тук се усети във всеки един аспект на живота ми, позитивизъм му е майката!

След активното спортуване и новия ми стил на обличане, поведение и всичко, определено нямам намерение да спирам по абсолютно никакъв начин!
Разчистих около себе си и приключих с някои токсични "приятелства" от раз - какво облекчение само!
Научих се да казвам "не", когато си позволяват да ми се качват на главата, така де!
И не на последно място - на път съм да сменя фирмата към която правя преводи, май се хвърлих в огромно, пролетно разчистване на живота си!

Като се загледам в мъжа си обаче, си казвам, че може да направи много повече и като мой мъж и съпруг, и като баща... Нали уж само дето не спеше в работата си, а ето, че и там - проблеми!?
Гледам го и се мъча да го поискам, но не мога.
Той едва забеляза промяната в мен... като някаква прашасала мебел ме гледа... Нищо май не му трепва и на него за мен...
Опитвам се да спася каквото има да се спасява, но насила няма да съм с него.
Не знам доколко може да се говори за семеен уют изобщо при условие, че ние си комуникираме абсолютно откъслечно и незадоволително... тъжно съжителство, в което приютяваме аз - своята самота и той - неговата...
Тягостно е...
Пустата любов не ще и не ще да ме настигне, но нищо не зависи от мен, за съжаление!

Това е засега.
Животът продължава.
Ако имате някакви препоръки, слушам ви!
Само без излишни обиди и ненужно сравняване със земята - може би не съм изпуснала всички влакове все пак, нали надеждата крепяла човека? !
Подкрепете ме и вие, нападките само биха ме натъжили, а нямам нужда от това!

Бъдете здрави!
пак авторката

176.   Поздравления за това, което си направила. За съжаление, в едно си права - за съпруга си ти си една прашасала мебел. Намери си любовник - от фитнеса е най-лесно. Като почнете с хубавия секс, направо ще разцъфтиш. Тогава твоя може и да се стресне. Ако не искаш да изневеряваш, ще трябва да го напуснеш, да се разделите... трудно ти е, но не виждам друг вариант. Мишката няма как да я превърнеш в лебед и 50 годишния уморен мъж в 30 годишен свежар. Браво - особено за фитнеса. Аз не мога да тренирам по здравословни причини и все си ходя полугладна, за да съм в норма...

177.   176,
Няма как да те послушам... , вече обясних надълго и нашироко защо...!

Бих искала да прочета и мъжки мнения... , любопитна ми е точно мъжката гледна точка по темата ми :-)

авторката

178.   Ето ти едно мъжко мнение: От такива жени почвам да бегам,бате.

Трябва ти психолог,никой мъж няма да може да те изтърпи.
Не съм бъзльо,но от такива като теб ме е страх,защото обсебваш с вниманието си.
Разбирам,че имаш нужда от компания,ама в крайна сметка намери си отдушник в онлайн пространството.
Коментарите и темите ти бяха интересни миналата година,но с всеки изминал ден потъваш още повече .
Намери си развлечение,това ще ти помогне в пъти повече,отколкото да скролваш в сайта.
Любовник не ти трябва,а психолог и приятели.
М.25

179.   Мъжката гледна точка е че имаш емоционални проблеми авторке и искаш някой друг да ти ги реши, и то със страстен секс, но пък си искала да е емоционално. Вземи се осъзнай и си ги решавай сама - я чрез интроспекция, я чрез психиатър. Защото никой няма да тръгне да бъде емоционална патерица на жена която я е ударила критическия, пък дори да можеше да предложи умопомрачителен секс. Какъвто ти не можеш, защото явно чакаш някой друг да свърши работата. Виж че ти е достатъчно някой да ти напише 5 реда с относително нормално отношение за да се въодушевиш все едно си намерила любовта на живота си. Ферманите които следват от твоя страна няма да ги коментирам.

180.   Знаех си аз, че цял живот ще я карам както досега - без любов и без секс.

На вас ви се отщя да четете, но и на мен не ми се пише повече.

Няма споделена любов за мен, просто трябва да се примиря с това и толкова. Но не го пожелавам и на най-върлия си враг...празнотата е просто убийствена!

Претръпнах и за подигравки, и за упреци, и за всичко...
Вече ми е все тая...

Дойде момента да затворя темата.

Останете със здраве!
авторката

181.   И аз съм на мнението на 178 и 179 - мъжете бягат от емоционално нестабилни жени, също както жените бягат от финансово нестабилни мъже. И все пак за една жена има шанс да се стабилизира емоционално след 40, но за един мъж след 40 е невъзможно да се стабилизира финансово, освен ако не е наследник на Рокфелер.

182.   Не искаш да изневеряваш, не искаш да се развеждаш, искаш страстен секс, но не от мъжа ти, искаш обаче и любов. Е, как да стане? Ти искаш взаимно изключващи се неща и според мен имаш сериозни психични проблеми. Както казаха по-горе, трябва ти психиатър, а не мъж. Така е, като се жените за пред хората за нелюбими мъже. Всичко се плаща!

184.   Нагледах се на неадекватни коментари тук, окото ми се уплаши, сериозно! :-)
Нормална жена съм на средна възраст, поддържана, спортуваща, работеща, грижеща се за дом и с-во... , а това, че душата ми е празна и така и не ми се случи да изживея споделена любов в този мой живот, ни най-малко не ме превръща в емоционален инвалид, нуждаещ се от психиатрично лечение? ! Що за идея и как изобщо ви хрумна подобно нещо? !
Никаква любов не ме сполетя за толкова години и докато тайно се надявах да ми се случи, взех, че се омъжих за най-сериозния човек, когото познавах:-) и докато все още се ослушвам за пустата любов и я копнея, взех, че и дете отгледах!
Не на всички ни се стоварва най-великата емоция на земята на млади години! Аз пък си я искам и жадувам, истинската, споделената, лудата, страстната любов, не мога да повярвам, че ще умра без мъж да ме е обичал... и без мъж да съм обичала!
Драмата ми е толкова лична, че само 3ма души знаят за мъката, която тая! ... Не искам съвети от тях, защото не могат да ме разберат...
Иначе имам приятелки и ходим по кина, театри, излети...
Но мисля, че просто ми липсва подходяща среда...
Няма свободни мъже около мен... и така!
Опитвах се до последно да запаля мъжа ми по какво ли не, но да го вършим заедно : скок с парашут, но да сме в тандем; разходка с въздушен балон; опитвам се да го приобщя, но не става!
Бяхме на море и квартирата ни беше на 5 мин. от плажа...
Един ден му казах "Хайде да си направим едно среднощно къпане, а? ! На лунна светлина, само ти и аз... Ако тичаме, от тук до морето, след по-малко от 5 мин. вече ще сме във водата! "
Погледна ме изумен и ме поряза "Ти акъл имаш ли? ! Кой ще наглежда хлапето посред нощ? ! "
Напсувах го доста звучно наум и прекратих с опитите за близост... Тогава се разделих и с последните си скрупули относно евентуална изневяра...
Любов ми трябва, да ме грабне и да ме побърка!
Не ви ща шибаните психиатри!
Ако съм с любим мъж един ден, противно на всички очаквания, през целия 1ви месец няма да мога да се наситя да го гледам, да му се радвам и да се гушкам в него... През целия 2ри обаче ще е секс... до пълно и абсолютно отдаване и изтощение... А през следващите - от всичко по много и така до безкрай!
А вие си ме слагайте в графата "психясала":)
Нищо ми няма, просто искам мъж да докосне душата ми и да се влюбя!
Дано вече да е ясно! :)

Хайде, пожелайте ми любов, а не жалки диагнози!

авторката

185.   За ясното, вече разбрахме каква треска те тресе от подробните ти описания. Но отново започваш да нервничиш и да злобееш против хората, които са ти обърнали внимание все пак. Вината за положението, в което си е изцяло твоя. Като не те удовлетворява един мъж, напускаш го. Ти де факто вече нямаш нищо общо с мъжа си, бракът ти съществува само на хартия, изпразнен от всякакво духовно, емоционално съдържание. Можеш да го прекратиш и да си търсиш голямата разтърсваща любов като свободна жена. Това е твоята идея-фикс, обсебена си, но както са ти писали, подобни силни желания вместо да привличат, плашат и отблъскват мъжете. Своите големи любови и огнени страсти те вече са изживели, на 40 - 50 търсят други неща- неангажиращ секс за развлечение от семейното ежедневие или създаване на връзка/семейство главно за да избягат от самотата. И са далеч по-спокойни и рационални, с по-трезва и реална преценка, отколкото жадните за женска плът и приключения младоци. Да не казвам пък, че възможностите им да те изкъртят от секс един месец и след това до безкрай, както ти се иска, не са чак толкова неограничени. :)
Мисията е почти невъзможна, но успех!

186.   Здравейте :) изчетох всички коментари почти... някой директно си я обвиниха, че е луда жената.. психясала или какво ли не.... Ама на колко от вас са наред отношенията в семейството...
Поне опитва да го накара да правят секс, да правят нещо ЗАЕДНО. За което заслужава едни поздравления, па макар и да са неуспешни тея опити. Аз бих искала да дам съвет който е... малко по щур, но пък може да има успех... поръчай си вибратор, избери си някой як, който ти хареса по вкус, външен вид, и цвят... направи така, че случайно да те види как си "играеш" сама... било то на спалнята, в банята, и т. н. и освен ако не е пълен тъпак ще се включи или прояви интерес дейба.
Аз съм само на 32г., тепърва ще имам още премреждия, но ако попадна на мъж който не иска да ме чука, не знам дали ще го преживея... дори и след години... ебаси.. чак ме хваща страх.

187.   Мацко 186, разсмя ме :-)
Ми тъпак е, какво друго да ти кажа...
Ако ме види в сладострастна поза с вибратор в спалнята, просто ще ме насмете с думите "Какъв е този шум? ! Я отиди в другата стая, ако обичаш, че съм гроги и искам да спя! "
Това ще е, гарантирано!
Споко, не съм се предала!
Имам вяра, че МОЯТ човек ще ме намери!
Спортувам, дойде ми самочувствие и хъс, все по-ангажирана съм с всякакви извънработни мероприятия и когато грохналият от бачкане съпруг роптае, му отвръщам "Имам нужда да разпусна, че в къщи ми е тягостно! "
185, нищо не ти е ясно май..
Робуваш на жалки клишета и затова коментарът ти е абсолютно несъстоятелен за мен!
Не всички младоци са несериозни сладострастници, така както и не всички мъже около 40-50г търсят единствено и само спокойствие и здраво с-во!
Извади големи генерални заключения за живота ми, но дори и не подозираш колко кротка и хрисима ставам, когато харесам мъж! Какви обсесии те гонят, не разбрах? !
И точно сега, на 40 и малко, съм разгонена както никога през живота си! И нямам никакви претенции към възрастта на мъжа, с когото ще бъда, защото едно е важно в този живот - и двамата да ни удари сляпата неделя и да си го изживеем и споделим!
Търся емоцията, истинската, неподправената, споделената...
Не се бутам, няма смисъл, ако има да се случва, ще стане!
Искам като гръм да ме удари... , но може и съвсем тихо и кротко да се прокрадне в живота и мислите ми... и никога повече да не ги напусне...
А има ли я емоцията, защо да няма секс до безкрай? !
Какво се хвана за думите ми? !
Ми естествено, че ми се иска да обичам и от страст да не мога да стана от мъж! Какво му е чудното? !
Съдбата си знае работата, нали така? !
Моя роднина ГО срещна на 40, той - на 52.
Вече 20г са заедно... казвала ми е, че с него разбрала какво е любов! И по-хубав секс никога не била правила в живота си!
Да ти кажа ли за фитнеса? !
Не ходя там на лов, а за собствен кеф!
Момчетата там тренират за тяло и определено се вторачват много повече в мускулите си, а не в момичетата около тях!
Даже една голяма част от тях ходят там с половинките си, всеки си спортува и толкова!
Честно казано, бодибилдърите ме оставят абсолютно безразлична - не му е мястото, а отдавна вече не му е и времето! :))
Широкоскроен човек съм, не критикувам, не обиждам, не раздавам диагнози, не произнасям гръмки сентенции за живота на другите - никой не ми е виновен за нищо!
Ако е писано, 185, ще имам и истинска любов и умопомрачителен секс, но ще бъде такъв не защото жребецът ще е млад и издръжлив, а защото ще е с любов! Дано ме разбереш!
Аз не бих оплюла 50 годишните мъже, че ВЕЧЕ не стават? !
Откъде накъде? !
С какво право? !
Моят собствен е на 45 и не става, но знам защо - не е от годините...
Със сигурност усеща, че го напъвам за секс колкото да се разпиша, че правя нещо по въпроса... Той не е тъпак, не, никак не е!
Аз не критикувам, но я погледнете темата "55 годишна и сексуално активна"... Никога не бих пуснала лесно, че и анално на разгонени младоци... Има да чакат... Аз изобщо лесно и анално на никого не бих пуснала... Виж, ако ни е треснала любовта, може и да преразгледам въпроса! Тогава със сигурност ще има по много от всичко, даже и скуирт, да ми се случи най-накрая И с мъж, че ми писна сама...

Това е засега!
Бъдете щастливи и уважавайте другите толкова, колкото уважавате и себе си т. е. безгранично... , че от злоба и злъч никой не е прокопсал!
И пак, ако никой повече не пише - пожелайте ми... любов!

авторката

101-150 от 196